Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Dec 03, 2019 12:41 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Dec 03, 2019 2:59 pm

Sara Ulusoy ::
Tovbe, preskoci mi srce cim sam usla. Yavas kiz, ovakve slike se stavljaju sa upozorenjem. lol!

Kazem ja lepo da je najbolje izdanje Sarp izdanje i svaki put kad vidim te slike, to mi se potvrdi.

Ma nemoj mi ništa govoriti. Milijun slika svaki dan vidim gledajući hashtag, ali ova me baš pogodila.I još kad mu vidim ovaj zajeban pogled. :cereeeeek:

Nego, što kažeš na današnju vijest iz Takvima? Ili da te to niti ne pitam, ne znam niti smijem li...  smeh



Mrs BugeVuge ::
O hoćeš li više prestati sa tim. smeh

Bolji je milion puta, ali bez zezanja, nije što sam sad ljubomorna na Agatu, međutim sa njom stvarno nema hemiju. Bar ne ovu filmsku, ja kad ih negde gledam tačno vidim da su to njih dvoje, uopšte nema te neke magije - da se u meni stvori da se među njima nešto stvorilo. lol!

Nema ništa, bezveze sam rekla. A i ne primeti se, jer Pavel sam po sebi deluje starije.

Da, predivan je tu. <3 :cereeeeek: Toliko prenosi tu situaciju... I zamisli tako ti završe sezonu., tim pogledom.

E za ovo ti se neću prestati rugati. lol!

Apsolutno. Meni je s Agatom nekako prirodan. Ima fizike, nema mi tu neke kemije. Moguće da postoji određena čar među ovim nekim partnerima koji privatno nisu ništa, ali među njima postoji neka energija. Neka čvrstina i kemija. Stvara se magija. Magična privlačnost. S Agatom, ma koliko je on dobar glumac, imam osjećaj da nema iskre. Kao da se oduvijek poznaju i u svaku scenu isto ulaze. Previše se osjeti povjerenje koje imaju. I previše su opušteni jedno s drugim. Ne znam jesu li tako bili i u prvoj seriji kad su kretali.
Ponekad ova neka lagana napetost i nervoza dovedu do te magije koju ti i ja vidimo s Vikom, a ne vidimo s Agatom. Sa ženom zna kakav će poljubac ispasti, s Vikom mu je izazov. Galiba. Uglavnom, puno sam rekla da bih potvrdila to što si ti rekla, s tim da ja ne trebam biti ljubomorna na Agatu, ja samo kažem kako vidim.

Ma meni ponekad Pavel u Mažoru djeluje mlađe nego što djeluje privatno. Ali uopće ne smeta što je starija.  

Meni je divan, mogu samo pretpostaviti koliko je tebi. Ali Pavel s bradom yok, ama yok.

Mrs BugeVuge ::
4. Moguće da sam navikla na Toygara, mada bilo je serija koje je on komponovao, a da mi se muzika mnogo sviđala. AFK, Suskunlar, Merhamet. I Sila je imala lepu muziku, sem uvodne špice. A ovde mi se baš nešto ne sviđa.
5. Pa dobro, ima u tome istine. lol!
Da, btw, Cansu savršeno oblače u ovoj seriji. naklon

4. Meni se u Sili sviđala i naslovna. Meni sav taj neki zvuk Turske odgovara.  ne znam

5. Dobro, možda i mene živcira kad su neki drugi likovi u pitanju, ali kad je Caga, poželjno je da je tako. :JaSamoIskreno:

Mrs BugeVuge ::
Valjda će da naprave neki ustupak za nas koji smo protiv legende, ionako će serija otići u out što se tiče gledanosti, tako da ko jebe što Ferhat treba da voli Sirin. lol!
Neću srećan kraj, samo hoću što više Banu&Ferhat scena, da padne i neko vatanje, što da ne. he-he

smeh A ne znam da ti kažem da ti želim ispunjenje želje ili ne... Nadam se da će serija stvarno potrajati toliko.

Mrs BugeVuge ::
Pa nije mi mrzak, istina. Aj dobro neću ništa da kažem, da ne bude posle ako mi se stvarno svidi Govorila sam ti. lol!
Recimo da sam samo ostala prijatno iznenađenja, očekivala sam nekog lika koji veze s glumom nema, a ispao je prilično prihvatljiv.
Kad već spominješ, jel' oženjen, ili samo zauzet? lol!

Of be. Dobro je.

Mislim da je samo zauzet. Nije oženjen. To je razlog zašto valjda tebi nije dovoljno napet.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Jbg, ne može i jare i pare. lol!
A ozbiljno sad, ako nastavi ovako rejting da bude loš, koliko se sećam ne gine im ukidanje, jel' da? A koliko onda epizoda dolazi u obzir da izguraju?

Ne znam ni koja su produkcija ni na kojem se kanalu prikazuju. To ti sve ovisi. Ali računam da će ipak onaj "minimum" od 13 epizoda odraditi. Jedino da ne bude kao  EAD-ova serija ukinuta prerano.
Mene iskreno čudi kako je Cansu pogodila projekt koji nije zasjao. Ona inače ima dobar njuh. Sad kad ispadne da joj je bolje bilo da je išla kod Fatiha i odradila vjerojatno neki rimejk kosookih ili što već.

Mrs BugeVuge ::

smeh
A pre toga, dok je ona odgovarala na pitanja išlo je ne znam tipa Šta misliš o tome, šta misliš o ovome, koja ti je omiljena osoba... I tu ona kaže Ti , tek će on To je to, nemam više pitanja. lol!
Kao da toliko voli da mu ona pokazuje ljubav, pažnju... :cereeeeek: Da nije tužno, bi bilo preslatko. lol!

Sad djeluje još više snob. smeh  Ili možda stvarno željan toga da mu pokazuje svoju ljubav.  mislilac

Mrs BugeVuge ::
Nego, danas je nešto zahladnelo ili se meni čini??? lol!

Nemam ja pojma što je kod tebe. Kod mene je okrenulo na buru.  lol!

Mrs BugeVuge ::
I to bi bio hit, čitav život ih juri, a na kraju postaje kao oni. smeh

Da. Vidiš kako ovog Bucu nije pročitao.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Pa ti si kriva, jer posle tog tvog ja sam otišla da vidim šta se dešava sa njim (na društvenim mrežama je hvala Bogu toliko aktivan da ne znam jel' živ) i onda sam naletela na novinski članak o tome pre dve nedelje, žešće se štrecnula i tako nastavila na yt da gledam klipove sa njim. lol!

Pih. I dalje me kriviš umjesto da mi zahvališ što si pročitala lažnu vijest.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Ne znam, proceni sama dal' pati za Momom. lol!

A rekla bih kao i ti za Stankom.  :P

Mrs BugeVuge ::
Ma, nisam jedno duže vreme nosila naočare, pa sam sad opet počela - porasla mi je dioptrija. Tipa od -0.5 je došla do -2. A sad kad ih često nosim plašim se da navikavam previše oči i da onda može samo još više da naraste, jer je već dosta veća nego što je bila. A suštinski mi smeta i kad nosim i kad ne nosim naočare, kad nosim jer nisam navikla da nešto imam na licu, a kad ih ne nosim bude mi mutno.

Meni se čini da je tebi dobro porasla dioptrija i moj ti je savjet da ne umaraš oči i ne "čeličiš se" s tim da ih ne nosiš. Umaraš oči ne noseći ih i pri tome ne vidiš dobro.
Ne znam hoće li ti porasti nošenjem, ali ti je definitivno, i to dosta, poraslo time što nisi nosila. Ali svakako da ti je za ovo najbolje pitati doktora.
Je li ti opcija nošenje leća (mislim da se kod vas zovu sočiva)? Možda neko kombinirano nošenje. Ili eventualno da ne nosiš po kući.
Na posao ih nosi.  ;)

Mrs BugeVuge ::
Rekla žena da kao manekenka, glumica i vlogerka ima iskustva sa tim. rolleyes lol!

Pa što jest jest, nije loša u ovome. Nekad joj treba i priznati. A uostalom, draže ti je da ona fotka nego da je na fotki.  smeh

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek:

Šta tačno?

Sve i ništa.

Da nemam gdje gledati Cagu... Da nekog drugog ovako gleda... Da su mi Icerde usrali s lošom ljubavnom pričom... I da ne nabrajam...


E da. Koja je to nova Stankova serija što treba početi?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Dec 03, 2019 7:39 pm

Poncha ::
E za ovo ti se neću prestati rugati. lol!

Apsolutno. Meni je s Agatom nekako prirodan. Ima fizike, nema mi tu neke kemije. Moguće da postoji određena čar među ovim nekim partnerima koji privatno nisu ništa, ali među njima postoji neka energija. Neka čvrstina i kemija. Stvara se magija. Magična privlačnost. S Agatom, ma koliko je on dobar glumac, imam osjećaj da nema iskre. Kao da se oduvijek poznaju i u svaku scenu isto ulaze. Previše se osjeti povjerenje koje imaju. I previše su opušteni jedno s drugim. Ne znam jesu li tako bili i u prvoj seriji kad su kretali.
Ponekad ova neka lagana napetost i nervoza dovedu do te magije koju ti i ja vidimo s Vikom, a ne vidimo s Agatom. Sa ženom zna kakav će poljubac ispasti, s Vikom mu je izazov. Galiba. Uglavnom, puno sam rekla da bih potvrdila to što si ti rekla, s tim da ja ne trebam biti ljubomorna na Agatu, ja samo kažem kako vidim.

Ma meni ponekad Pavel u Mažoru djeluje mlađe nego što djeluje privatno. Ali uopće ne smeta što je starija.  

Meni je divan, mogu samo pretpostaviti koliko je tebi. Ali Pavel s bradom yok, ama yok.

smeh

Sve potpisujem, a bold naročito. naklon Bukvalno si sročila srž onoga što im stvara probleme pa nemaju hemiju dok glume, koliko god oni voleli da rade zajedno jer im je najlakše kad rade zajedno. Da, super je kad postoji tako jako poverenje među partnerima, ali džabe kad im to ubije hemiju, unapred znaju kako šta i onda se gubi magija.
Evo recimo ona serija Odmazda. Nikad neću zaboraviti njihov prvi susret, glume ljude koji se prvi put vide u životu, ali uopšte se ništa ne oseća, tačno vidiš da se znaju već koliko godina i da im se izgubila ta neka napetost. A možda sam i u UK ja toliko navijala za onu novu, jer je sa njom bilo zanimljivije, nešto novo. I zato, hvala drago Bogu - NE TREBA VIŠE DA IGDE GLUME ZAJEDNO! naklon lol!

U 2-oj sezoni je delovao starije, to će mi zauvek ostati misterija kako je za dve godine uspeo tako drastično da se promeni, a posle u 3-oj se opet vratio ako ne na fazu iz prve, a ono bar neka mešavina 1. i 2. sezone.

Dobro, ajde nek' ti bude. smeh

Poncha ::
4. Meni se u Sili sviđala i naslovna. Meni sav taj neki zvuk Turske odgovara.  ne znam

5. Dobro, možda i mene živcira kad su neki drugi likovi u pitanju, ali kad je Caga, poželjno je da je tako. :JaSamoIskreno:

Tek sad sad videla šta sam napisala, ispalo je da je Toygar komponovao muziku za sve ove serije koje sam navela. facepalm

smeh :cereeeeek:

Poncha ::
Mislim da je samo zauzet. Nije oženjen. To je razlog zašto valjda tebi nije dovoljno napet.  lol!

smeh
Vidiš koliko mi je napet kad me mrzelo da sama proverim podatke. lol!

Poncha ::
Ne znam ni koja su produkcija ni na kojem se kanalu prikazuju. To ti sve ovisi. Ali računam da će ipak onaj "minimum" od 13 epizoda odraditi. Jedino da ne bude kao  EAD-ova serija ukinuta prerano.
Mene iskreno čudi kako je Cansu pogodila projekt koji nije zasjao. Ona inače ima dobar njuh. Sad kad ispadne da joj je bolje bilo da je išla kod Fatiha i odradila vjerojatno neki rimejk kosookih ili što već.

Pa 13 epizoda im je u principu i sasvim dovoljno.

Istina, Cansu dosad ni sa jednim projektom nije omanula. A ne znam šta je u pitanju. Sparks mi kaže da tim danom imaju veliku konkurenciju, možda je to. ne znam Sem Cansu, i nema drugih zvučnih imena. ne znam A i u prvoj epizodi se ništa famozno nije dogodilo da bi ljude prikovalo za ekran, tj. za tu seriju - deo sa mafijom im definitivno nije zanimljiv jer imaju toga u svakoj seriji i to dosta zastupljenije, ljubavna priča je zasad mlaka, koliko se sećam turska publika i nije volela Cansu kao Eysan, a ovde im je mogla zaličiti na Eysan, plus nema neke teške dramčuge i nasilja što ljudi očigledno vole da gledaju...

Poncha ::
Sad djeluje još više snob. smeh  Ili možda stvarno željan toga da mu pokazuje svoju ljubav.  mislilac

Sudeći po načinu na koji je to izjavio, ja bih rekla da je ovo drugo - što mi je preslatko, da sam ja Agata... Zamisli da traži od tebe samo da mu svaki dan pokazuješ ljubav, pa ništa lepše i lakše. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Ali nisam Agata. placljivko smeh

Poncha ::
Nemam ja pojma što je kod tebe. Kod mene je okrenulo na buru.  lol!

Kod mene kiša. To Bog plače zbog nepravde. lol!
Ili zato što ja opet gledam Turke. wow smeh

Poncha ::
Da. Vidiš kako ovog Bucu nije pročitao.  smeh

Zdenko mu prenosi inteligenciju. lol!

Poncha ::

Pih. I dalje me kriviš umjesto da mi zahvališ što si pročitala lažnu vijest.  smeh

Videćemo koliko je lažna, sve se više piše o tome... Sad se već brinem.

Poncha ::
A rekla bih kao i ti za Stankom.  :P

Oooooooovo je bolelo. smeh

Poncha ::
Meni se čini da je tebi dobro porasla dioptrija i moj ti je savjet da ne umaraš oči i ne "čeličiš se" s tim da ih ne nosiš. Umaraš oči ne noseći ih i pri tome ne vidiš dobro.
Ne znam hoće li ti porasti nošenjem, ali ti je definitivno, i to dosta, poraslo time što nisi nosila. Ali svakako da ti je za ovo najbolje pitati doktora.
Je li ti opcija nošenje leća (mislim da se kod vas zovu sočiva)? Možda neko kombinirano nošenje. Ili eventualno da ne nosiš po kući.
Na posao ih nosi.  ;)

Nisam nosila naočare jedno pet godina sigurno.
Ma nije meni problem da nosim sočiva, nego se plašim da ću navići oko. Na poslu ih svakako nosim.
Pitala bih ja doktora, nego me tako mrzi...

Poncha ::

Pa što jest jest, nije loša u ovome. Nekad joj treba i priznati. A uostalom, draže ti je da ona fotka nego da je na fotki.  smeh

Istina, apsolutna istina. lol! smeh

Poncha ::
Sve i ništa.

Da nemam gdje gledati Cagu... Da nekog drugog ovako gleda... Da su mi Icerde usrali s lošom ljubavnom pričom... I da ne nabrajam...

tuzni
Žao mi je što si tužna. Preporučila bih ti da se okreneš nekom ko bi te oraspoložio, mislim da znaš kome. :P

Poncha ::
E da. Koja je to nova Stankova serija što treba početi?

Nemam pojma kako bih prevela, mislim da mi nemamo taj ekvivalent, ali deluje zanimljivo po opisu. Konačno nešto novo i konačno dobra partnerka. Mislim, nisam je dosad negde gledala, ali mi se dopada po najavi. Jedino ne znam dal' je on glavna uloga, u ulogama stoji da jeste, ali po najavi i opisu ne bih rekla.
Inače sam se baš obradovala kad sam videla i jedva čekam da ga gledam. Nedostajao mi je. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Dec 03, 2019 7:40 pm

Da, zaboga, kako sam ovo zaboravila da ti pokažem! Objavila ove dve fotke na instagramu, u opisu pitala 1 ili 3? 🤔 , tek Pavel među prvima komentariše "3". A nije lajkovao. Vrlo zanimljivo. lol!
https://www.instagram.com/p/B5krYpMK5El/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Dec 03, 2019 8:19 pm

Poncha ::
Imalo je sve to i svoje dobre stvari. Neka je Caga izašao iz tog kruga po svim točkama.

Ja sam uvek govorila da je taj EY bio dobar po Caginu karijeru. Koliko god je bio loš po gledaoce AFK, toliko je po njega bio pozitivan. Mislim svakako bi Caga došao do tačke gde je danas i sigurno bi došlo do saradnje sa Ay yapimom, ali bi se to desilo kasnije.

Poncha ::
Pa realno, da radi na tom filmu stvarno - sad kad nema nikakvih drugih serija - ovo bi bilo idealno vrijeme za takav tip filma.

Meni je više dosadilo da se svaki put kad Caga dobije koje kilo više (a lijepo je u nekom od intervjua, da sad ne tražim, rekao od koliko do koliko varira i što misli o tome što fanovi i mediji kažu o njegovim kilogramima) ide priča da će glumiti Koca Yusufa. Pa svega ti, ako ga treba glumiti i ako ga je ikad trebao glumiti neka ga odglumi, a ne da mi u pauzi od svakog projekta krenu s istim pričama (jer u svakoj pauzi on prestane s dijetama i treninzima i naravno da se udeblja). Čovjek voli pojesti i popiti. Udeblja se. Udeblja se kao svatko od nas. Čovjek je. Caga ima tu nesreću ili sreću da mu i lice se malo popuni. Ali čak mislim da je to i zbog brade dojam, odnosno da ona daje svoju notu.

Prvo, ako neko može da razume Cagu po pitanju kilograma onda sam to ja. U životu sam imala faze kada sam imala 49 kilograma, a i faze kada sam imala 70. Odealno mi je negde 52 na moju visinu. Ali kad čovek voli da jede jednostavno ne može stalno sebe da sputava. Naročito ako ima malo slabiji karakter, što Caga ima, da ne budem pogrešno shvačena pod slabim karakterom podrazumevam poročnost. Ima takvu genetiku da mu se sve zalepi, tako i ja, mogu da držim dijetu mesecima i da smršam koliko hoću, čim krenem da jedem to se lepi neverovatnom brzinom. Dovoljno je da dam sebi oduška mesec dana, eto mene sa deset kila viška.
A druga stvar je da je meni apsolutno neverovatno koliko većina tih trač novinara bukvalno jedva čeka da se nešto vezano za njega desi pa da udale rafalnom paljbom sa svih strana. On je u karijeri imao samo jednu aferu, znamo svi koju, ali kad pogledaš novinare reklo bi se kao da ih je imao bezbroj, jer oni od običnog gojenja par kilograma prave aferu. Te puši, te pije, te jede, aman ljudi to su sve stvari koje mi svi radimo. Čak i kad nema svega toga, e onda je raskinuo i pomirio se sa devojkom 5454163512 puta. A nešto se ne sečam da su se svi ti tračeri ubijali od pohvala kad je radio nešto dobro.

Poncha ::
Svaka ti čast, canim. Da si u Hrvatskoj i da si politički aktivna - ja bih sutra glasovala za tebe. Ne bih ti se pridružila jer mrzim politiku, ali bih te s ponosom zaokružila na papiru.

Nisam ja ni ovde politički aktivna. Nikada nisam bila ni član ni aktivista ni jedne stranke, niti se bavim politikom profsionalno, samo reagujem na okolnosti od kojih mi zavisi život i budućnost kao građanin.

Poncha ::
Ja se u Splitu ne bih kupala. Moja preporuka su definitivno otoci. I skrivene uvale. Ili bar mjesta gdje je manje ljudi.

Lako je tebi da odlučuješ gde bi se kupala gde ne bi kad živiš na moru, ja koja jako volim more kupam se tamo gde ga vidim, ukoliko ne mogu da biram. Jeste da sam posle Splita išla tamo gde je more lepše, ali nisam mogla da izdržim.

Poncha ::
Eh, canim, ja sam zbilja dobro rekla. Nije luda Sirma, ludi/luđi su (smo) svi koji gledaju/gledamo išta što ona piše. Žena radi pizdarije, ali to što radi očito pali. Možda ne na gledanost toliko, ali ovo na društvenim mrežama daje njoj prostora da se iživljava kako stigne. Pa nemaš nijedan par, a imaš svatko sa svakim. Ne znaš kamo će priča, ni kuda ni kako. Znaš samo da ona svih u mozak.

Pali joj zato što ima mnogo ljudi koji vole da gledaju sapunjarske intrige. Koju god seriju sam gledala, čim par uplovi u neku mirnu luku u smislu da nemaš glavnu zlobnicu koja ih rastavlja i glavnu žensku koja uvek nasedne na to i veruje toj nekoj a ne svom dečku, seriji idmah padne rejting. A ja obožavam parove koji se ne rastavljaju svakih pet minuta i koji ne padaju na spletke. Sad kad pomislim da smo čekali na Femir pomirenje punih 15 epizoda, uhvti me muka, mislim da sada ne bih imala živaca za to.

Poncha ::
Ne znam, canim, o čemu se radi. Ali ja taj projekt želim. Jako želim. Ono što je on napravio i u što je uložio tolike godine želim vidjeti, želim vidjeti o čemu razmišlja, kako, što ga inspirira, kako vidi stvari, kako je on to zamislio. Pa sve i da uopće ne glumi u tome zanima me njegovih ruku djelo.

Onda je možda stvar da nije našao te glumce za likove. Tri su lika, pitanje je što se radi. Ne znam što može biti to nešto da bi se projekt otkazao ako već toliko radi na njemu, ako već više od puna dva mjeseca pohodi lokacije i slično. Ne znam zašto, ali ne želim vjerovati da će se odustati od tog projekta. Ne želim i neću. Pa tražim i glupe razloge.

Ja sam ubeđena da će se taj projekat realizovati, možda za godinu ili dve, ali nema šanse da on odustane od nečega u šta je uložio toliko truda.
Po meni razlog najpre mogu da budu finansije. Ne verujem da je on sam producent i da sam finsnsira film, možda je došlo do razmimoilaženja sa koproducentom ili sponzorima. Ako je to problem, rešiće se, naći se druge i to je to.

Poncha ::
Znala sam da je lik snob, ali nisam znala da je toliki. Zapravo i jesam. Nije bio jedan biser u novinama nego više njih. Njega možda vole (na kraju krajeva - bili plaćeni fanovi, bili pozvani ili ne, bili dobri stalkeri pa došli), podržavaju ga gdje god stignu, super. Sve to stoji. Imaš fanove kakve imaš i na to si ponosan. Super. Budi ponosan na njih, sastanči s njima, nastavi tako pristupati s njima, ako voliš da te dočekuju, viču za tobom, idu za tobom gdje god se okreneš, ne želiš imati svoju slobodu... Sve pet i eto te tamo. Nekima ćeš biti antipatičan malo jer se svugdje pojavljuješ, ali takvima ni iz džepa ni u džep. Ali!!! Odakle ti obraz komentirati jednog glumca koji stvara cijeli niz godina, dok sam nisi ni bio prismrdio glumi i ijednoj seriji?! Odakle ti, čovječe, pravo?! Koliko CY ima serija? Tri koje ja znam, ne znam je li u međuvremenu još koja. Sve tri za koje ja znam su romantične komedije.
Kažem, za prvim Cagom su fanice vrištale kad je bio pod palicom Selinke pa vrištale su za njim i na premijeri Delibala, vrištale su i u famoznoj Gruziji recimo. Ali, ne znam da je Caga išao komentirati kako Kenana recimo doživljavaju fanice. Ako griješm, moja greška. A i da je rekao tako nešto, sigurno nije s 30 godina! I definitivno ne ide negdje i tagira se. Kod njega, da ga netko ne označi ne bi znao ni gdje je ni kamo će dalje.

Ja sam prvo mislila da je on klasični egomanijak, budala koja je u jednoj seriji videla malo veći rejting pa mu je to diglo ego do nebesa, međutim sada imam drugačije mišljenje. U jednom trenutku je kao doživeo neku popularnost kao i neki drugi ispodprosečni glumci tipa, Serkan Cayoglu, Bursin i slični i oni sad imaju te neke fanove na društvenim mrežama koji ih podržavaju, ali karijere im stagniraju.. E sad, ovaj je možda shvatio da ga čeka isto, jer ne možeš ti sa dve letnje serije da praviš karijeru, a realno nemaš talenta za nešto ozbiljnije i onda se odlučio za tu vrstu marketinga. Recimo, Jelena Kerleuša je majstor toga i ona je napravila karijeru na tome i napravila od sebe zvezdu upravo tako. I ona je videla da nema talenta i da se od pevanja neće najesti leba, pa je udarila po provokacijama. Uvek je davala takve izjave i uvek prozivala uspešnije od sebe i tako stalno bila u medijima i u žiži interesovanja. Mislim da upravo to i on radi, proziva uspešnije od sebe i danima se priča o njemu, i oni koji ga vole i oni koji ga ne vole, već danima ne prestaju i tako mu prave reklamu. Jedino što je to mač sa dve oštrice, to može da uspe, a može i da postane ljudima toliko iritantan da ne žele da ga vide, čak i oni koji su ga možda pre voleli. Jer ko nije klinka koja gleda njegove mišiće i ko ima dve vijuge u glavi ne može da ga brani. Vidim da Birsen kaže da je činjenica da se on pojavio na nekim španskim televizijama. Podsetiću je samo da na svakoj komercijalnoj televiziji postoji nešto što se zove plaćeni termin. To isto postoji i u novinama i zove se plaćeni oglas ili reklama. Nije mi baš jasno kako te televizije nisu bile zainteresovane za Kivu, Cagu, Kenana, Engina ili bilo koga drugog, nego baš za njega. Toliko godina se prikazuju turske serije tamo.

Za Cagom su fanice vrištale na setu, na premijeri filma i slično, znači na mestima gde se znalo da će sigurno biti i u koliko sati će biti, nisu vrištale i jurile ga po svim gradovima gde se pojavi. A daleko od toga da je on sebi dozvolio da proziva svoje kolege uspešnije ili manje uspešne.

Poncha ::
Ne znam što si stavila, izbrisano je pa ne znam na koji dio misliš novog intervjua iz Hurriyeta, ako si to stavila. Mislila sam te baš pitati da mi kažeš što se sve isprosipao o Demet, Kivi. Naletjele sam na neke komentare, ali sam ih samo letimično pogledala. Znaš da ne razumijem najbolje, pogotovo ne kad letimično pogledam. Samo mi se učinilo da mi je pun twitter njega, čak mi se čini da sam kod nekoga vidjela da ga je Berrak nešto prokomentirala. Jedino što sam skužila je da ovaj nema pojma koliko se već Kivine serije, a i druge, prodaju u Španjolsku. Koji debil.

Pisalo je da je izjavio da Haluk za njega nije uspešan glumac jer nema dovoljno uspešnih serija. Pošto mi je to izgledalo kao da je moguće da je izjavio, a videla sam da su i neki glumci reagovali na to, pomislila sam da je istina, ali izgleda da nije otišao baš toliko daleko. U svakom slučaju, videla sam deove tog intervjua kroz kometare ljudi koje pratim i mogu da kažem da čovek nije normalan. Trabunjao je nešto o prethodnoj partnerki kako nije imala visok libido pa zato nisu uspeli, a Demet eto ima. Jebote, čovek priča kako partnerka mora da se naloži na njega da bi oni bili dobar par. Meni tu nema razlike između ovoga što on priča i onoga što pričaju debilni Femir, AsFer, MuratTuba i ostali fanovi. Vidim da i dalje traje rasprava o njegovim sve iritantnijim izjavama, ali ne mogu više to da čitam.

Poncha ::
Mislim da je Hello svaki tjedan. Recimo, ovdje je pisalo 26-27 Kasim. Novi bi trebao izići 4.12. ako je po logici kako je izlazio prethodne tjedne.
Zapravo nismo. Jedino najviše stvari upućuje da je taj magazin u pitanju.
Da, slažem se. Možda je Caga iskoristio slobodno vrijeme. Definitivno nije prvi put da radi dosta ranije snimanje, a bude tek kasnije objavljeno. Pa i zadnji Elle i sad GQ ista je stvar bila.

Ja tipujem na novogidišnje izdanje.

Mrs BugeVuge ::
Ali ja sad imam problem, trudila sam se svim silama da mi se dopadnu Ferhat i Sirin kao par jer znam da će među njima biti ask, ali ne mogu, meni hemiju imaju Cansu i Tolga.

Ja nisam još krenula da gledam, čekam da vidim šta će biti sa rejtingom, ako mi se serija svidi, a oni je ukinu, poludeću. Muka mi je više od toga.
A ovo što kažeš za Cansu i Tolgu, to je ono što sam ja odmah rekla, najgore je kad navijaš za nešto za šta znaš da se neće ostvariti.

Poncha ::
Nego, što kažeš na današnju vijest iz Takvima? Ili da te to niti ne pitam, ne znam niti smijem li...

Smeš, nego nisam videla vest. O čemu se radi. Mada mogu da pretpostavim o čemu se radi čim me pitaš da li smeš. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyTue Dec 03, 2019 9:32 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 2:01 pm

Eveeeet, od Soraje moze nesto da se nauci, a izumrli Dostojevski smara.... Tragedija naseg naroda sadrzana u jednom tvitu.

https://twitter.com/vaskeyugo/status/1202203186838327296?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 4:19 pm

Mrs BugeVuge ::
Evo recimo ona serija Odmazda. Nikad neću zaboraviti njihov prvi susret, glume ljude koji se prvi put vide u životu, ali uopšte se ništa ne oseća, tačno vidiš da se znaju već koliko godina i da im se izgubila ta neka napetost. A možda sam i u UK ja toliko navijala za onu novu, jer je sa njom bilo zanimljivije, nešto novo. I zato, hvala drago Bogu - NE TREBA VIŠE DA IGDE GLUME ZAJEDNO! naklon lol!

Ali problem je taj što su oni toliko puta glumili zajedno, i opet će, jer ih pola nacije voli i želi, i uporno ih guraju u to, a i njih dvoje to vole i tome teže. Po meni potpuno pogrešno. Ja sam za to da se Pavelu, za dobrobit njegovih projekata, da neka druga partnerica. A Agata neka dobije priliku raditi s nekim drugim. Neka malo gospodin Ljubomorni popusti. lol!

Mrs BugeVuge ::
U 2-oj sezoni je delovao starije, to će mi zauvek ostati misterija kako je za dve godine uspeo tako drastično da se promeni, a posle u 3-oj se opet vratio ako ne na fazu iz prve, a ono bar neka mešavina 1. i 2. sezone.

To je možda dobro pitanje za šminkere, stiliste i ostalu ekipu. Pretpostavljam da je išlo s karakterom lika. To je pohvalno i za Pavela, naravno.

Mrs BugeVuge ::
Tek sad sad videla šta sam napisala, ispalo je da je Toygar komponovao muziku za sve ove serije koje sam navela. facepalm  

Shvatila sam ja to jer znam da Toygar nije radio.

Mrs BugeVuge ::
Vidiš koliko mi je napet kad me mrzelo da sama proverim podatke. lol!

Ma hajde, nisam ni mislila. Poslije Pavela treba biti netko jak tko će privući pozornost jače. Još si ti pod jakim dojmom kuma, zato je to tako...

Mrs BugeVuge ::
Pa 13 epizoda im je u principu i sasvim dovoljno.

Istina, Cansu dosad ni sa jednim projektom nije omanula. A ne znam šta je u pitanju. Sparks mi kaže da tim danom imaju veliku konkurenciju, možda je to. ne znam Sem Cansu, i nema drugih zvučnih imena. ne znam A i u prvoj epizodi se ništa famozno nije dogodilo da bi ljude prikovalo za ekran, tj. za tu seriju - deo sa mafijom im definitivno nije zanimljiv jer imaju toga u svakoj seriji i to dosta zastupljenije, ljubavna priča je zasad mlaka, koliko se sećam turska publika i nije volela Cansu kao Eysan, a ovde im je mogla zaličiti na Eysan, plus nema neke teške dramčuge i nasilja što ljudi očigledno vole da gledaju...

Pa ako bi dobili tih 13 to ne bi bilo ni tako loše.

Meni petak ne djeluje kao težak dan, zbilja. Bila sam sigurna da u tom danu imaju prostora i to mi je zapravo, od svih radnih dana, bio nekako najsigurniji dan za prolazak. Ali očito moja pogrešna pretpostavka. Ja mislim da je krivac i to što je serija počela kasnije, a ne na početku nove sezone.
A pa sad, ovaj Tolga ima priličnu hordu fanova iza sebe, nije da nema svoje vjerne fanove. Ali, u zadnje vrijeme smo svjedoci da (samo) glumac/glumci ne može/mogu više nositi seriju. Nosi je skup svega, a ponajviše priča. Tako da bi moglo biti ovo što si napisala.

Mrs BugeVuge ::
Sudeći po načinu na koji je to izjavio, ja bih rekla da je ovo drugo - što mi je preslatko, da sam ja Agata... Zamisli da traži od tebe samo da mu svaki dan pokazuješ ljubav, pa ništa lepše i lakše. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Ali nisam Agata. placljivko smeh

Zato sam i napisala da mu ne vjerujem iako nisam čula ni način, ni boju mu glasa ni išta. Ali, lik je tako zaljubljen u svoju ženu da očito nije imao više što pitati. Sva druga pitanja su nebitna.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kod mene kiša. To Bog plače zbog nepravde. lol!
Ili zato što ja opet gledam Turke. wow smeh

Bit će da je zbog nepravde, da je zbog Turaka pao bi snijeg, a ne kiša. Tako je lani bilo.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Zdenko mu prenosi inteligenciju. lol!

Je li to ZdenkoJeCar69?  smeh

Nije nego se Tomo polakomio za mesom. Ali isto je njega Marko dobro trgnio.  naklon Bu arada, Marko i njegova inteligencija  naklon  :cereeeeek: . Sad da im još Lokvičani pomognu s ovim Bucom pa da ga zajedno uhite.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Videćemo koliko je lažna, sve se više piše o tome... Sad se već brinem.  

Uf. Onda je dobro da sam ga spomenula.

Mrs BugeVuge ::
Oooooooovo je bolelo. smeh

Htjela sam odgovoriti da sam samo iskreno rekla, ali da mi ne bi postalo izlizano.  facepalm Ali stvarno mi je to bila prva asocijacija.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nisam nosila naočare jedno pet godina sigurno.
Ma nije meni problem da nosim sočiva, nego se plašim da ću navići oko. Na poslu ih svakako nosim.
Pitala bih ja doktora, nego me tako mrzi...

Poanta je da ti stvarno trebaju kako bi dobro vidjela pa nije da imaš previše izbora. Bolje da ih nosiš, nego da skupljaš oči i buljiš (možeš samo bore dobiti) i onda k tome svi vide da ne vidiš dok tako škiljiš.  ;)
Saro, daj joj ti pomozi s ovim. Hoće li joj dioptrija porasti ako ih nosi stalno, tj. hoće li navići oko?
Vidiš ti mane jednoumlja na formu, Bondarenkova, - umjesto da smo okupile sve moguće struke i razmišljanja.  

Mrs BugeVuge ::

tuzni
Žao mi je što si tužna. Preporučila bih ti da se okreneš nekom ko bi te oraspoložio, mislim da znaš kome. :P

smeh
Okrenuta sam ja i oraspoložim se također; imam oči i na dupetu, sve to stoji, ali nitko ne može zamijeniti Cagu.

Mrs BugeVuge ::
Nemam pojma kako bih prevela, mislim da mi nemamo taj ekvivalent, ali deluje zanimljivo po opisu. Konačno nešto novo i konačno dobra partnerka. Mislim, nisam je dosad negde gledala, ali mi se dopada po najavi. Jedino ne znam dal' je on glavna uloga, u ulogama stoji da jeste, ali po najavi i opisu ne bih rekla.
Inače sam se baš obradovala kad sam videla i jedva čekam da ga gledam. Nedostajao mi je. :cereeeeek:

Pa je li to počelo? Gledaš li?

Mrs BugeVuge ::
Da, zaboga, kako sam ovo zaboravila da ti pokažem! Objavila ove dve fotke na instagramu, u opisu pitala 1 ili 3? 🤔 , tek Pavel među prvima komentariše "3". A nije lajkovao. Vrlo zanimljivo. lol!
https://www.instagram.com/p/B5krYpMK5El/

A pa nije rekla da joj lajkaju, nego je pitala je da odaberu.  lol! Njemu se možda ne sviđa nijedna, samo je komentirao. Možda koju od te s dvije slike ne bi volio sresti. Previše mu i jedna.  smeh






Sara Ulusoy ::
Prvo, ako neko može da razume Cagu po pitanju kilograma onda sam to ja. U životu sam imala faze kada sam imala 49 kilograma, a i faze kada sam imala 70. Odealno mi je negde 52 na moju visinu. Ali kad čovek voli da jede jednostavno ne može stalno sebe da sputava. Naročito ako ima malo slabiji karakter, što Caga ima, da ne budem pogrešno shvačena pod slabim karakterom podrazumevam poročnost. Ima takvu genetiku da mu se sve zalepi, tako i ja, mogu da držim dijetu mesecima i da smršam koliko hoću, čim krenem da jedem to se lepi neverovatnom brzinom. Dovoljno je da dam sebi oduška mesec dana, eto mene sa deset kila viška.
A druga stvar je da je meni apsolutno neverovatno koliko većina tih trač novinara bukvalno jedva čeka da se nešto vezano za njega desi pa da udale rafalnom paljbom sa svih strana. On je u karijeri imao samo jednu aferu, znamo svi koju, ali kad pogledaš novinare reklo bi se kao da ih je imao bezbroj, jer oni od običnog gojenja par kilograma prave aferu. Te puši, te pije, te jede, aman ljudi to su sve stvari koje mi svi radimo. Čak i kad nema svega toga, e onda je raskinuo i pomirio se sa devojkom 5454163512 puta. A nešto se ne sečam da su se svi ti tračeri ubijali od pohvala kad je radio nešto dobro.

Ma razumijem ga i ja, baš zato mi ide na živce da se zbog par kilograma koje je dobio pojavljuju natpisi da je to zbog ove ili one uloge. Naravno da će se nekad zbog uloge udebljati, bilo to sada ili za deset godina, ali meni je dosadilo da svaki put kad malo ojača počinju jedna te ista piskaranja. A svaki put dosad su bila potpuno pogrešna i svako debljanja, tj. dobivanje par kila, je bilo privatno i nikakav posao nije bio u pitanju. Nemam potrebu pravdati ga i govoriti da je to zbog ove ili one uloge.
Ovaj Yusuf mi je najviše zbog toga prisjeo. Ok, ako se za neku ulogu stvarno udebljao, super. Mislim da mu svakako nije teško palo.  ;)  

Meni većina trač-novinara ide na žice upravo zato što su im glavne vijesti ove. Ali ovi trač novinari posežu za onim što obična publika, a ne samo fanovi, vole. Svi vole povlačiti Cagu i govoriti o njemu kad je stvar njegovog slučaja, kad je stvar veze sa Seymom, kad je stvar kilaže. Obične ljude, koji nisu pri tom jedni od Caginih fanova, jednostavno ne interesira što on dobro radi, ne interesira ih njegov posao, ni dobrotvorni rad ni išta. Oni ako se ne mogu narugati ili prozivati po društvenim mrežama, njima to nije interesantno. A tračeri to itekako dobro znaju.

Sara Ulusoy ::
Nisam ja ni ovde politički aktivna. Nikada nisam bila ni član ni aktivista ni jedne stranke, niti se bavim politikom profsionalno, samo reagujem na okolnosti od kojih mi zavisi život i budućnost kao građanin.

Znam, to si rekla, zato i kažem da si da bih glasovala. Ali svaka ti čast. Zbilja.

Sara Ulusoy ::
Lako je tebi da odlučuješ gde bi se kupala gde ne bi kad živiš na moru, ja koja jako volim more kupam se tamo gde ga vidim, ukoliko ne mogu da biram. Jeste da sam posle Splita išla tamo gde je more lepše, ali nisam mogla da izdržim.

U pravu si, i ja bez mora ne mogu. To i kažem zato što znam dosta ljudi koji žive na moru, a uopće na plažu ne idu. A kad već možeš birati gdje ćeš ići, izaberi gdje je more ljepše.

Sara Ulusoy ::
Pali joj zato što ima mnogo ljudi koji vole da gledaju sapunjarske intrige. Koju god seriju sam gledala, čim par uplovi u neku mirnu luku u smislu da nemaš glavnu zlobnicu koja ih rastavlja i glavnu žensku koja uvek nasedne na to i veruje toj nekoj a ne svom dečku, seriji idmah padne rejting. A ja obožavam parove koji se ne rastavljaju svakih pet minuta i koji ne padaju na spletke. Sad kad pomislim da smo čekali na Femir pomirenje punih 15 epizoda, uhvti me muka, mislim da sada ne bih imala živaca za to.

Ali fora ove serije je tek posebna. Iako kao imaš parove, nemaš zapravo ama baš ništa. Sve je otvoreno i svatko sa svakim može biti. A tek kako su fanovi podijeljeni, pa to je cirkus. Mislila sam da nakon FKVK i njihovih razmirica ne može dalje, e pa uspjela je i to poremetiti.  smeh  facepalm Doduše, ne čitam po tagu što se piše, ali vidim da na tjednim listama zasjednu na pozicije.

Sara Ulusoy ::
Ja sam ubeđena da će se taj projekat realizovati, možda za godinu ili dve, ali nema šanse da on odustane od nečega u šta je uložio toliko truda.
Po meni razlog najpre mogu da budu finansije. Ne verujem da je on sam producent i da sam finsnsira film, možda je došlo do razmimoilaženja sa koproducentom ili sponzorima. Ako je to problem, rešiće se, naći se druge i to je to.

Mislim da ja ne vjerujem da se odustalo u potpunosti od projekta. Ili ne želim vjerovati. Ja samo čekam da se to počne snimati. Nadam se da je, kako kažeš, stvar financija.

Sara Ulusoy ::
Ja sam prvo mislila da je on klasični egomanijak, budala koja je u jednoj seriji videla malo veći rejting pa mu je to diglo ego do nebesa, međutim sada imam drugačije mišljenje. U jednom trenutku je kao doživeo neku popularnost kao i neki drugi ispodprosečni glumci tipa, Serkan Cayoglu, Bursin i slični i oni sad imaju te neke fanove na društvenim mrežama koji ih podržavaju, ali karijere im stagniraju.. E sad, ovaj je možda shvatio da ga čeka isto, jer ne možeš ti sa dve letnje serije da praviš karijeru, a realno nemaš talenta za nešto ozbiljnije i onda se odlučio za tu vrstu marketinga. Recimo, Jelena Kerleuša je majstor toga i ona je napravila karijeru na tome i napravila od sebe zvezdu upravo tako. I ona je videla da nema talenta i da se od pevanja neće najesti leba, pa je udarila po provokacijama. Uvek je davala takve izjave i uvek prozivala uspešnije od sebe i tako stalno bila u medijima i u žiži interesovanja. Mislim da upravo to i on radi, proziva uspešnije od sebe i danima se priča o njemu, i oni koji ga vole i oni koji ga ne vole, već danima ne prestaju i tako mu prave reklamu. Jedino što je to mač sa dve oštrice, to može da uspe, a može i da postane ljudima toliko iritantan da ne žele da ga vide, čak i oni koji su ga možda pre voleli. Jer ko nije klinka koja gleda njegove mišiće i ko ima dve vijuge u glavi ne može da ga brani. Vidim da Birsen kaže da je činjenica da se on pojavio na nekim španskim televizijama. Podsetiću je samo da na svakoj komercijalnoj televiziji postoji nešto što se zove plaćeni termin. To isto postoji i u novinama i zove se plaćeni oglas ili reklama. Nije mi baš jasno kako te televizije nisu bile zainteresovane za Kivu, Cagu, Kenana, Engina ili bilo koga drugog, nego baš za njega. Toliko godina se prikazuju turske serije tamo.

Za Cagom su fanice vrištale na setu, na premijeri filma i slično, znači na mestima gde se znalo da će sigurno biti i u koliko sati će biti, nisu vrištale i jurile ga po svim gradovima gde se pojavi. A daleko od toga da je on sebi dozvolio da proziva svoje kolege uspešnije ili manje uspešne.

Mislim da si u pravu. Mislim da osim što je egomanijak je i prilično pametan ili proračunat, tj. da je svjesno ušao u ovu cijelu lavinu gluposti koja svakim danom sve veća i veća. Baš sam jučer, nakon što sam vidjela video iz Španjolske, promislila da nema šanse da je samo ego u pitanju. I da ne može biti blesav i glup te napaljen kao što djeluje. Tako nešto izjaviti na televiziji je da povratiš, a ne da bi mu se klanjalo i pljeskalo mu. Mislim da je zadnjih dana prilično isprozivan od strane većine poznatih Turaka i Turkinja. Pa danima mi ne silazi s naslovnice. Svaka druga objava je o njemu. Te libido, te što kaže ovaj i onaj o njemu, te što je odgovorio nekoj ženi u Španjolskoj, te nešto s iranskim fanicama. Falan filan...
Birsen ga brani, to bi se tako moglo reći.

Zato i kažem. Za svakim se glumcem vrišti kad se zna mjesto i vrijeme njegovog pojavljivanja. A ovaj irežira (ili nekoga odredi da oragnizira) sve i onda je kao njega uhvatilo mnoštvo fanova.  rolleyes

Sara Ulusoy ::
Pisalo je da je izjavio da Haluk za njega nije uspešan glumac jer nema dovoljno uspešnih serija. Pošto mi je to izgledalo kao da je moguće da je izjavio, a videla sam da su i neki glumci reagovali na to, pomislila sam da je istina, ali izgleda da nije otišao baš toliko daleko. U svakom slučaju, videla sam deove tog intervjua kroz kometare ljudi koje pratim i mogu da kažem da čovek nije normalan. Trabunjao je nešto o prethodnoj partnerki kako nije imala visok libido pa zato nisu uspeli, a Demet eto ima. Jebote, čovek priča kako partnerka mora da se naloži na njega da bi oni bili dobar par. Meni tu nema razlike između ovoga što on priča i onoga što pričaju debilni Femir, AsFer, MuratTuba i ostali fanovi. Vidim da i dalje traje rasprava o njegovim sve iritantnijim izjavama, ali ne mogu više to da čitam.

Aha, vidjela sam to. Mislim da je ovaj magazin malo dodao. Svakako to nije bio dio njegovog intervjua kojeg je dao Cengizu.

Pa valjda lik želi da se svi lože na njega. Ja kad sam vidjela prvo njihovo pozivanje na seriju mi je djelovalo kao da se dobro napalio na Demet. Meni je čak bilo i neugodno za gledati.
Mislim da sam vidjela neki komentar povodom ovih njegovih izjava da ne treba biti porno glumac ili tako nešto.
Ne teče rasprava dalje toliko o njegovom intervjuu koliko o njegovoj izjavi, tj. odgovoru u Španjolskoj. To je najveći hit. Valjda se Turci umjesto njega srame. Najbolji odgovor na to mi je Cananin komentar.

Sara Ulusoy ::
Ja tipujem na novogidišnje izdanje.

To mi je zadnja nada.  lol!

Sara Ulusoy ::
Smeš, nego nisam videla vest. O čemu se radi. Mada mogu da pretpostavim o čemu se radi čim me pitaš da li smeš. lol!

Evo, ali otvaraš na vlastitu odgovornost. Namjeno ti neću staviti scan novina.
https://www.takvim.com.tr/saklambac/2019/12/03/koca-yusuf-karakteri-icin-100-kiloya-ulasan-cagatay-ulusoy-aski-duygu-sarisinin-yardimiyla-zayiflayacak

Sara Ulusoy ::

https://twitter.com/okyanusgibisin/status/1201850005411311618?s=19 smeh

E, samo da stvar bude bolja i ova slika točnija - ova dva dečka su polubraća, a ne rođaci - potvrđeno u zadnjoj epizodi. I onda ti gledaj tu seriju.  smeh (Ali baš su lijepi.)
A da, brat ove dvije dame je zaljubljen u Dolunayevu sestru. I ona u njega. Tu je bar čisto, iako im je veza zabranjena.  smeh

Sara Ulusoy ::
Eveeeet, od Soraje moze nesto da se nauci, a izumrli Dostojevski smara.... Tragedija naseg naroda sadrzana u jednom tvitu.

https://twitter.com/vaskeyugo/status/1202203186838327296?s=19

Dobro si ovo rekla.


I da, što je ovo? Što Birsen točno kaže?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 6:31 pm

Birsen kaze da Toprak koji je pisao Icerde pise novu seriju. Inace, tekst nema veze sa Cagom i Arasom. Yani, reklamira se Toprak preko ove dvojice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 7:42 pm

Hvala, jer kad sam ušla u članak promislila sam kakve veze imaju Aras i Caga i zašto takva objava na twitteru. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 7:47 pm

Pa znamo vec da je Caga pokretna reklama i da se svako ko je ikada prosao pored njega ogrebao za reklamu, sto ne bi i Toprak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 7:48 pm

A točno tako. Uglavnom, drago mi je (ili nije) da sam dobro shvatila da se radi o reklami.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 7:49 pm

Bu arada, neka se Toprak reklamira, samo neka se drzi podalje od saradnje sa njim, jos jedan fijasko ljubavne price u Caginoj seriji ne bih mogla da podnesem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyWed Dec 04, 2019 7:51 pm

Nemoj me na to ni podsjećati. Ne mogu vjerovati da sam gledala Caginu seriju bez ljubavne priče.

Eto, može mu Caga služiti za reklamu, samo da mu ne piše scenarij. SarMel mu neću zaboraviti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 2:53 am

Kako volim kad odgledam nešto i na kraju nemam pojma šta se zapravo desilo.
Odgledala sam ovu najnoviju Pavelovu seriju i skoro se nisam ovako glupo osećala, bukvalno mi ništa nije jasno. lol!

1 ili 2? :cereeeeek:  stidljivko  leptirici
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 GNCSBDdFIjA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 IWJGbVwXuoQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 3:09 am

Poncha ::
Ali problem je taj što su oni toliko puta glumili zajedno, i opet će, jer ih pola nacije voli i želi, i uporno ih guraju u to, a i njih dvoje to vole i tome teže. Po meni potpuno pogrešno. Ja sam za to da se Pavelu, za dobrobit njegovih projekata, da neka druga partnerica. A Agata neka dobije priliku raditi s nekim drugim. Neka malo gospodin Ljubomorni popusti. lol!

I ja sam za to da stalno igra sa novim partnerkama. Čak bih radije sa nekom novom da ga vidim, nego sa Karinom ponovo. Recimo, to je zanimljivo, koliko kod Stanislava priželjkujem i svaki put se radujem ponovnim saradnjama sa određenim starim partnerkama, toliko mi je za Pavela svejedno sa kim će igrati. mislilac Samo da nije Agata. lol!
A i nju bi bilo zanimljivo gledati sa nekim drugim likovima, recimo bez zezanja oni silni klipovi sa Kozlovskim su mi delovali jako interesantno.
Nek' se udalje malo jedno od drugog bar na poslovnoj sferi, ionako se stalno gledaju privatno. A možda je bolje da stalno glume zajedno, brže će dosaditi jedno drugom. wow  lol!

Poncha ::
To je možda dobro pitanje za šminkere, stiliste i ostalu ekipu. Pretpostavljam da je išlo s karakterom lika. To je pohvalno i za Pavela, naravno.

Pa zapravo da, upravo tako.
Šminkeri su stvarno napravili odličan posao, u poslednjem gledanju serije sam provalila da su Viku i Kaću šminkali tako da, kad jedna nervira izgleda manje lepo od ove druge i obrnuto. topić

Poncha ::
Ma hajde, nisam ni mislila. Poslije Pavela treba biti netko jak tko će privući pozornost jače. Još si ti pod jakim dojmom kuma, zato je to tako...

Tabiki. :cereeeeek:
Ček', šta ti znači ovo još? lol!

Poncha ::

Pa ako bi dobili tih 13 to ne bi bilo ni tako loše.

Meni petak ne djeluje kao težak dan, zbilja. Bila sam sigurna da u tom danu imaju prostora i to mi je zapravo, od svih radnih dana, bio nekako najsigurniji dan za prolazak. Ali očito moja pogrešna pretpostavka. Ja mislim da je krivac i to što je serija počela kasnije, a ne na početku nove sezone.
A pa sad, ovaj Tolga ima priličnu hordu fanova iza sebe, nije da nema svoje vjerne fanove. Ali, u zadnje vrijeme smo svjedoci da (samo) glumac/glumci ne može/mogu više nositi seriju. Nosi je skup svega, a ponajviše priča. Tako da bi moglo biti ovo što si napisala.

Ja mislim da je 13 najbolja opcija, taman je, ni premalo ni previše.

E vidiš, na to sam skroz zaboravila, vrlo je moguće da ima udela i u tome što je serija počela kasno. Mada, i Anne je čini mi se počela kasno pa je imala od starta odličnu gledanost. mislilac

Ma živa je istina, više nijedan glumac sam ne može nositi celu seriju i mora mnogo faktora da se pogodi da bi bila gledana, prosto su iscrpli svaku moguću temu.

Poncha ::
Zato sam i napisala da mu ne vjerujem iako nisam čula ni način, ni boju mu glasa ni išta. Ali, lik je tako zaljubljen u svoju ženu da očito nije imao više što pitati. Sva druga pitanja su nebitna.  lol!

Koliko je to predivno i pretužno u isto vreme. placljivko  <3

Poncha ::

Bit će da je zbog nepravde, da je zbog Turaka pao bi snijeg, a ne kiša. Tako je lani bilo.  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Je li to ZdenkoJeCar69?  smeh

Nije nego se Tomo polakomio za mesom. Ali isto je njega Marko dobro trgnio.  naklon Bu arada, Marko i njegova inteligencija  naklon  :cereeeeek: . Sad da im još Lokvičani pomognu s ovim Bucom pa da ga zajedno uhite.  smeh

Ne znam dal' sam više oplakala samu lozinku ili to što mu je 69 godište. smeh  smeh  smeh  smeh  smeh Jel' moguće??? lol! A Ante i mam'ca. smeh

Dobro ga je trgnuo i dobro ima živaca s njim. lol!
Super mi je ovaj Marko, e ovaj mi je bolji i od ljubomornog Marka. naklon  :cereeeeek: Tačno se oseti kako mu krv ključa, a adrenalin radi. :cereeeeek: Odlično Filip prenosi sve to.

Poncha ::
Uf. Onda je dobro da sam ga spomenula.


Ako je istina, ubiću ga, pa zar tako da mi se sveti?! lol!

Poncha ::
Poanta je da ti stvarno trebaju kako bi dobro vidjela pa nije da imaš previše izbora. Bolje da ih nosiš, nego da skupljaš oči i buljiš (možeš samo bore dobiti) i onda k tome svi vide da ne vidiš dok tako škiljiš.  ;)
Saro, daj joj ti pomozi s ovim. Hoće li joj dioptrija porasti ako ih nosi stalno, tj. hoće li navići oko?
Vidiš ti mane jednoumlja na formu, Bondarenkova, - umjesto da smo okupile sve moguće struke i razmišljanja.  

Ahahahahahaha, uhvatila si me na bore. lol!
Aj Saro stvarno daj i ti mišljenje, zanima nas.

Poncha ::
smeh
Okrenuta sam ja i oraspoložim se također; imam oči i na dupetu, sve to stoji, ali nitko ne može zamijeniti Cagu.

Dobro, tu te razumem.

Poncha ::
Pa je li to počelo? Gledaš li?


Ma počelo je, ali čas brišu sa neta, čas kače u očajnom kvalitetu, a ja ne mogu da čekam neko vreme da zvanični kanal okači i onda se nerviram. ljutko
Ali sam toliko srećna što se "vratio", mislim da je i najveća glupost da ću gledati sa uživanjem.

Poncha ::
A pa nije rekla da joj lajkaju, nego je pitala je da odaberu.  lol! Njemu se možda ne sviđa nijedna, samo je komentirao. Možda koju od te s dvije slike ne bi volio sresti. Previše mu i jedna.  smeh

smeh
Sanjala sam nešto da gledam nastavak Mažora i baš naletim na scenu Igor-Kaća. smeh Tako kao kad su izašli oni snimci iz Mažora 4, gde skida naočare neki su pisali kako imaju osećaj da je to susret s Kaćom, ja posle sanjala tu scenu. smeh
Bože, dokle će da me muče više sa neinformacijama o tom Mažoru...
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 3:16 am

NG...

Tri musketara, ili kako sami rekoše kauboja - smeh naklon smeh . Odlični su bili tokom cele epizode, ismejala sam se za sve pare. Čak ne znam koji mi je bio luđi. Ali ono domunđavanje pred "infarkt". smeh smeh smeh smeh smeh I Ljubica sa Andrijom, kako ga je dočekala na kraju. smeh Al' kad mu je Nediljko rekao da nije pobegao sa operacije, sad bi i on imao na šta da se vadi. smeh smeh smeh

Gordana i Ante, koliko god bili smešni još jednom su pokazali da su najgori kad se udruže i zajedničkim snagama svojim glupostima drugima prave probleme od života. ljutko Ali posle svega ona komentariše kako je šteta što su ostali bez para, jer je naručila nove cipele. aurika

Luka mi je bio odličan u ovoj epizodi, one sve reakcije na Kunca i zezanje Petre. smeh

I naravno, Marko sa pištoljem u rukama. :cereeeeek: naklon Navijam da ga uhvate u sledećoj epizodi! pozitivac
Ali nikako ne kontam kako je povezao Bucu sa Jozom Dizeldorfom? Jel' sam nešto propustila, ili zaboravila? Šta je onaj kivi označavao? mislilac Jer, tad se setio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 3:25 am

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 QzpZgpvnutU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 3:57 pm

Mrs BugeVuge ::
Kako volim kad odgledam nešto i na kraju nemam pojma šta se zapravo desilo.
Odgledala sam ovu najnoviju Pavelovu seriju i skoro se nisam ovako glupo osećala, bukvalno mi ništa nije jasno.

1 ili 2? :cereeeeek: stidljivko leptirici

Čekaj? Kako misliš da si se osjećala glupo? Što? Kraj je neodređen? Nije dobar? Razočarao te? Nisi shvatila poantu serije? Promašena je poanta?

Iako uglavnom ne volim nikakvo dorađivanje slika, filtere i slično - ovdje se ljepše i jasnije vidi Pavelovo lice na prvoj. Samim time je i ljepši na prvoj.

Mrs BugeVuge ::
I ja sam za to da stalno igra sa novim partnerkama. Čak bih radije sa nekom novom da ga vidim, nego sa Karinom ponovo. Recimo, to je zanimljivo, koliko kod Stanislava priželjkujem i svaki put se radujem ponovnim saradnjama sa određenim starim partnerkama, toliko mi je za Pavela svejedno sa kim će igrati. mislilac Samo da nije Agata. lol!
A i nju bi bilo zanimljivo gledati sa nekim drugim likovima, recimo bez zezanja oni silni klipovi sa Kozlovskim su mi delovali jako interesantno.
Nek' se udalje malo jedno od drugog bar na poslovnoj sferi, ionako se stalno gledaju privatno. A možda je bolje da stalno glume zajedno, brže će dosaditi jedno drugom. wow lol!

Hm. Ako te tješi, jer ima neke logike, onda se ti tješi time. Ali tako ti je onda i za Olgicu i Kozlovskog. lol!

Ja inače mislim da bi Agata i Kozlovski bili dobar par.

Mrs BugeVuge ::
Ček', šta ti znači ovo još? lol!

Pa čak kad sam napisala nisam imala nikakvo skriveno značenje, nego tako kako je napisano. Barem mislim. Ali realno, canim, sad kad gledam pa zar ti nisi sklona svako toliko promijeniti muža? lol! Koji je meni ovo put da upoznajem novog mladoženju? Valjda treća sreća. (Maksa ajde nećemo računati.) Možda se zato Pavel toliko i zadržao. :cereeeeek:

Još može značiti da ni nijedan nije toliko dobar da bi zamijenila Pavela.

Mrs BugeVuge ::
E vidiš, na to sam skroz zaboravila, vrlo je moguće da ima udela i u tome što je serija počela kasno. Mada, i Anne je čini mi se počela kasno pa je imala od starta odličnu gledanost. mislilac

Ma živa je istina, više nijedan glumac sam ne može nositi celu seriju i mora mnogo faktora da se pogodi da bi bila gledana, prosto su iscrpli svaku moguću temu.

Kad je Anne startala to je bila više drama i na to Turci padaju. A i tada takve serije nije bilo.
Pa, nisam sigurna, čini mi se da sve serije koje su počele dosta kasnije su podbacile s gledanošću. Moguće da je bio krivi termin za tu seriju. Možda je sada toga previše.

Glumci već neko vrijeme nisu garancija. Možda su dobri kao poziv na gledanje, ali ako publiku (a sad turska publika zbilja ima izbora i neki "istančan" ukus) ne zadovolji, džaba i glumci.

Mrs BugeVuge ::
Ne znam dal' sam više oplakala samu lozinku ili to što mu je 69 godište. smeh smeh smeh smeh smeh Jel' moguće??? lol! A Ante i mam'ca. smeh

Dobro ga je trgnuo i dobro ima živaca s njim. lol!
Super mi je ovaj Marko, e ovaj mi je bolji i od ljubomornog Marka. naklon :cereeeeek: Tačno se oseti kako mu krv ključa, a adrenalin radi. :cereeeeek: Odlično Filip prenosi sve to.

Ajde, mislim da je moja reakcija bila slična reakciji ovim dvjema budalama kad su čule. Ali nekako, bilo mi je drago kad je Gordani tako odgovorio. smeh Ima čak i logike da Zdenko ima toliko godina. smeh Zgodno je ispalo.

Mislim da se Marko uvelike promijenio zbog Tome. On takav kakav je, uspio je nekako slomiti Marka. Neka Petra ne misli da je za sve ona zaslužna. lol!

Ovaj Marko mi je odličan. Moćan. Sposoban. Daje mu posebnu notu. Meni je najbolji kad je ovakav. naklon :cereeeeek:
Kad ga vidim i na mene prenese to. Odličan je Filip.

Mrs BugeVuge ::
Ako je istina, ubiću ga, pa zar tako da mi se sveti?! lol!

Pa zna tako biti slučajeva kad dečka neka (ozbiljna) ostavi da on brzo uleti u novu vezu i brak. ne znam

Mrs BugeVuge ::
Ahahahahahaha, uhvatila si me na bore. lol!

Ja ti ozbiljno govorim. Čak u svemu tome stvarno mislim da ako škiljiš, yani skupljaš oči dok pokušavaš razbistriti sliku, pogoduješ borama oko očiju i na čelu. Možda govorim gluposti, kusura bakma, ali tako mislim.

Mrs BugeVuge ::
Ma počelo je, ali čas brišu sa neta, čas kače u očajnom kvalitetu, a ja ne mogu da čekam neko vreme da zvanični kanal okači i onda se nerviram. ljutko
Ali sam toliko srećna što se "vratio", mislim da je i najveća glupost da ću gledati sa uživanjem.

Odgledaj to nekako. Najbolje sad kad se vratio da ga propustiš.

Mrs BugeVuge ::
Sanjala sam nešto da gledam nastavak Mažora i baš naletim na scenu Igor-Kaća. smeh Tako kao kad su izašli oni snimci iz Mažora 4, gde skida naočare neki su pisali kako imaju osećaj da je to susret s Kaćom, ja posle sanjala tu scenu. smeh
Bože, dokle će da me muče više sa neinformacijama o tom Mažoru...

Pih. Izgleda da će te Kaće biti i dalje. facepalm

Eto sad ti Kaća ni u snu ne da mira. smeh

Mrs BugeVuge ::
Tri musketara, ili kako sami rekoše kauboja - smeh naklon smeh . Odlični su bili tokom cele epizode, ismejala sam se za sve pare. Čak ne znam koji mi je bio luđi. Ali ono domunđavanje pred "infarkt". smeh smeh smeh

Bez ova tri meni serija jednostavno ne bi mogla postojati. smeh Tako su savršeni u nadopunjavanju. A kad i uspiju, sami sebe zeznu.

Mrs BugeVuge ::
I Ljubica sa Andrijom, kako ga je dočekala na kraju. smeh

Kako ono reče Buci? Da mu je dobar odabir? smeh Ona jedva dočekala uhvatiti Andriju. naklon smeh

Mrs BugeVuge ::
Al' kad mu je Nediljko rekao da nije pobegao sa operacije, sad bi i on imao na šta da se vadi. smeh smeh smeh

smeh smeh smeh smeh smeh

Ali pusti ti to. Ispade na kraju da je Andrija jedini pravo muško. Valjda je zato on zapovjednik DVD-a.

Ok, znam da je trebalo ispasti da ide on zbog toga što je Petrin otac, ali svejedno. Baš se pokazao najhrabrijim.

Mrs BugeVuge ::
Gordana i Ante, koliko god bili smešni još jednom su pokazali da su najgori kad se udruže i zajedničkim snagama svojim glupostima drugima prave probleme od života. ljutko Ali posle svega ona komentariše kako je šteta što su ostali bez para, jer je naručila nove cipele. aurika

Na ovo se samo može povratiti. Gdje je Mijo da rasproda sve cipele i bunde? Ili ih pokloni.

Mrs BugeVuge ::
Luka mi je bio odličan u ovoj epizodi, one sve reakcije na Kunca i zezanje Petre. smeh

I meni. Baš je bio odličan. Nije pretjerao, taman toliko da bude zanimljivo i šaljivo.

A usput, vidi se da su on i ova što glumi Petru i privatno dobri. Ovdje mi je čak više se to vidjelo nego neka prisnost Petre i Luke, jer njih dvoje nikad nisu bili toliko bliski. ne znam

Mrs BugeVuge ::
I naravno, Marko sa pištoljem u rukama. :cereeeeek: naklon Navijam da ga uhvate u sledećoj epizodi! pozitivac
Ali nikako ne kontam kako je povezao Bucu sa Jozom Dizeldorfom? Jel' sam nešto propustila, ili zaboravila? Šta je onaj kivi označavao? mislilac Jer, tad se setio.

Sad mi žao što se serija završava. Baš je Marko odličan.

Nisam ni ja skontala najbolje. Uglavnom, kad je Marko radio u ASOK-u onda je pratio informacije o njemu, valjda je tamo pročitao da je alergičan na kivi, a ovaj sad nije htio probati napitak zbog alergije. Jedan zanimljiv podatak. K tome ga je Buco podsjećao izgledom na nekoga, vjerojatno s neke od slika koju je vidio. Znaš ono da je greškom sve obrisano s kompa? Sad nisu imali nikakve druge slike nego neke prastare.
Marko ga je očito vidio jer je radio tamo, zato Željki i Tomi nije bio poznat.

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Je li to nova slika? Imali su sličnu i ranije? mislilac
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 5:58 pm

Poncha, koja je zemlja tebi podesena za tt listu? Meni je Turska, ali vec danima mi je na tt listi samo ili Belgrade ili Serbia i nista vise. Da nije twitter uveo da mozes da pratis tt listu samo sa svoje lokacije?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 7:53 pm

Evo vratila mi se normalna tt lista. Dva dana je bilo poremeceno, pasam mislila da su opet nesto menjali na tw.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyThu Dec 05, 2019 9:29 pm

Hrvatska mi je, ali ja to ni ne gledam. Tako mi je već neko vrijeme.
Ali mogu kliknuti desno i promijeniti u što želim. ne znam Ja to rijetko kad pratim.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Dec 06, 2019 1:19 pm

Poncha ::
Čekaj? Kako misliš da si se osjećala glupo? Što? Kraj je neodređen? Nije dobar? Razočarao te? Nisi shvatila poantu serije? Promašena je poanta?

Iako uglavnom ne volim nikakvo dorađivanje slika, filtere i slično - ovdje se ljepše i jasnije vidi Pavelovo lice na prvoj. Samim time je i ljepši na prvoj.

Bukvalno mi na kraju ništa nije jasno. Nije mi jasno šta se zapravo desilo. Tj, misterija oko Pavelovog lika je rešena, ali ko je vodio kolo sve vreme (taman su otpetljali i onda u poslednjem minutu zapetljali, uveli su neke nove likove koji su izgleda od početka igrali igru sa svima sve vreme i oni su rekli kako je sad vreme na projekat Mrtve duše). Nije mi jasno gde je granica između likova iz klasika i samih tih blogera, odnosno jel' su blogeri sve vreme bili pod lažnim imenima tih likova iz dela, ili su zaista osavremenjeni.
Ne mogu da kažem da me je razočarao, jer stvarno ne znam šta da mislim, ne mogu da kažem ni da je promašena poenta, jer je nisam shvatila. Pratila sam ih vešto bukvalno do poslednjih pet minuta, tu se sve brka. Ima neka caka sa tim očigledno, ali ja ne mogu da je provalim. A izgleda nisam jedina, jer niko ne može da je provali. lol!


:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
On je predivan u ovoj ulozi, o Bože koliko se samo ponavljam, to počinjem za svaku ulogu da mu govorim. Ali kad jeste. :cereeeeek:

Poncha ::
Hm. Ako te tješi, jer ima neke logike, onda se ti tješi time. Ali tako ti je onda i za Olgicu i Kozlovskog.  lol!

Ja inače mislim da bi Agata i Kozlovski bili dobar par.

Ja više ne mogu da se štrecam, juče je Agata na svom instagramu objavila kako u narednim igranjima ove njihove predstave ona neće učestvovati jer nije mogla da uklopi svoj raspored sa turnejama. I neko odmah napisa u komentaru Trudna je 100%, meni se već steže oko srca, kad Agatica odgovara Verujte, nisam. lol! Valjda ne laže. moli se

Poncha ::
Pa čak kad sam napisala nisam imala nikakvo skriveno značenje, nego tako kako je napisano. Barem mislim. Ali realno, canim, sad kad gledam pa zar ti nisi sklona svako toliko promijeniti muža?  lol! Koji je meni ovo put da upoznajem novog mladoženju? Valjda treća sreća. (Maksa ajde nećemo računati.) Možda se zato Pavel toliko i zadržao.  :cereeeeek:

Još može značiti da ni nijedan nije toliko dobar da bi zamijenila Pavela.

smeh
Sparks mi isto kaže kako dugo već očekuje da uvedem nekog novog, ali onda kad smo sabrale koliko je Pavel već dugo aktivan skontala je da je ozbiljno. :cereeeeek: Treća sreća. :cereeeeek:

Ovo mi se sviDža. :cereeeeek:

Poncha ::

Kad je Anne startala to je bila više drama i na to Turci padaju. A i tada takve serije nije bilo.
Pa, nisam sigurna, čini mi se da sve serije koje su počele dosta kasnije su podbacile s gledanošću. Moguće da je bio krivi termin za tu seriju. Možda je sada toga previše.

Glumci već neko vrijeme nisu garancija. Možda su dobri kao poziv na gledanje, ali ako publiku (a sad turska publika zbilja ima izbora i neki "istančan" ukus) ne zadovolji, džaba i glumci.

Negde si napisala kako najbolje prolaze rimejkovi kosookih (ili tako nešto), definitivno moram da se složim sa tim. I Rusi su živi primer za to. Ali recimo Anne je počela da podbacuje tamo negde posle 15+ epizoda, pa mi se čini da je gledanost ostajala odlična. Čudna je turska publika.

Poncha ::
Ajde, mislim da je moja reakcija bila slična reakciji ovim dvjema budalama kad su čule. Ali nekako, bilo mi je drago kad je Gordani tako odgovorio.  smeh Ima čak i logike da Zdenko ima toliko godina.  smeh Zgodno je ispalo.

Mislim da se Marko uvelike promijenio zbog Tome. On takav kakav je, uspio je nekako slomiti Marka. Neka Petra ne misli da je za sve ona zaslužna.  lol!

Ovaj Marko mi je odličan. Moćan. Sposoban. Daje mu posebnu notu. Meni je najbolji kad je ovakav.  naklon  :cereeeeek:
Kad ga vidim i na mene prenese to. Odličan je Filip.

Isto, isto. smeh
Neka on ima toliko godina, ali znaš ti šta je meni najveći hit... Što se on začudio kad se Ante začudio da je to broj godina, i bio u fazonu pa šta bi drugo bilo. smeh
Nego, jel' još uvek hoćeš Željku sa njim? lol!

Bold - naklon smeh

Baš to, moćan i sposoban i tako je nekako sav seksi kad je tako uživljen. :cereeeeek: Odličan je Filip, baš je odličan.

Poncha ::
Pa zna tako biti slučajeva kad dečka neka (ozbiljna) ostavi da on brzo uleti u novu vezu i brak.  ne znam

Ja sam i dalje u šoku. smeh

Poncha ::
Ja ti ozbiljno govorim. Čak u svemu tome stvarno mislim da ako škiljiš, yani skupljaš oči dok pokušavaš razbistriti sliku, pogoduješ borama oko očiju i na čelu. Možda govorim gluposti, kusura bakma, ali tako mislim.

Definitivno ne govoriš gluposti.

Poncha ::

Odgledaj to nekako. Najbolje sad kad se vratio da ga propustiš.

Taman posla. :cereeeeek: Počela sam. Zamisli, zove se Goran i Hrvat je. :P

Poncha ::
Pih. Izgleda da će te Kaće biti i dalje.  facepalm

Eto sad ti Kaća ni u snu ne da mira.  smeh

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Bez ova tri meni serija jednostavno ne bi mogla postojati.  smeh Tako su savršeni u nadopunjavanju. A kad i uspiju, sami sebe zeznu.

Zaista su odlični.

Poncha ::

Kako ono reče Buci? Da mu je dobar odabir?  smeh Ona jedva dočekala uhvatiti Andriju.  naklon  smeh

I pustila ona Andriju! wow smeh
Šta li joj je dao za to? lol! smeh

Poncha ::

Ali pusti ti to. Ispade na kraju da je Andrija jedini pravo muško. Valjda je zato on zapovjednik DVD-a.

Ok, znam da je trebalo ispasti da ide on zbog toga što je Petrin otac, ali svejedno. Baš se pokazao najhrabrijim.

Jeste vala Andrija ispao jedino muško od ove trojice. Al' kad je došao kući i počeo da psuje i Bucu i Sv. Florijana i sve živo... smeh

Ispalo je i zbog Petre, da bi Marko video kakav je Andrija, ali da bi i Andrija video kako je Marko ozbiljan policajac (= lakše pripajanje familiji lol! ), plus i stvarno da se vidi da je sa razlogom zapovednik DVD-a, a i zato što ga je Zorka kinjila ceo život. Lepo su sve to uklopili.

Poncha ::
Na ovo se samo može povratiti. Gdje je Mijo da rasproda sve cipele i bunde? Ili ih pokloni.

A stvarno, kad će joj rasprodati/pokloniti/pobacati sve te cipele i bunde???
On joj umesto toga još i pomaže i brani je. samoubica

Poncha ::
I meni. Baš je bio odličan. Nije pretjerao, taman toliko da bude zanimljivo i šaljivo.

A usput, vidi se da su on i ova što glumi Petru i privatno dobri. Ovdje mi je čak više se to vidjelo nego neka prisnost Petre i Luke, jer njih dvoje nikad nisu bili toliko bliski.  ne znam

To sam i ja htela da kažem, baš se osetilo da su bliski, mnogo više nego ti likovi koje igraju.

Poncha ::
Sad mi žao što se serija završava. Baš je Marko odličan.

Nisam ni ja skontala najbolje. Uglavnom, kad je Marko radio u ASOK-u onda je pratio informacije o njemu, valjda je tamo pročitao da je alergičan na kivi, a ovaj sad nije htio probati napitak zbog alergije. Jedan zanimljiv podatak. K tome ga je Buco podsjećao izgledom na nekoga, vjerojatno s neke od slika koju je vidio. Znaš ono da je greškom sve obrisano s kompa? Sad nisu imali nikakve druge slike nego neke prastare.
Marko ga je očito vidio jer je radio tamo, zato Željki i Tomi nije bio poznat.

Jeste. :cereeeeek:

Aha, znači to je kivi značio. Vidiš, ja sam to propustila. Jer ovo da ga je podsetio na nekog sam shvatila, ali to sa kivijem su previše naglasili, a ja nikako nisam mogla da se setim šta to znači.

Poncha ::
Je li to nova slika? Imali su sličnu i ranije?  mislilac

Imaju oni dosta selfija, sad ću da proverim.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Dec 06, 2019 1:21 pm

Štaaaaaa????? Vidi na šta sam naletila tražeći selfije Nastasje i Stasa. wow Odakle se ona poznaje i druži sa Pavelom i Agatom???

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 File
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 EmptyFri Dec 06, 2019 1:52 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 11 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 11 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: