Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 7:23 pm

Pogle ti, kumo, što meni predlaže. https://www.youtube.com/watch?v=pnAikptNFqo Nisam gledala, samo da kažem. Kasnije i neki Agatin vlog. lol!


Što se tiče Tata, nisu loši. Žao mi sad i Tome s ovom babom. Marka mi dođe žao koliki je lažljivac.
Petar me baš može nasmijati. Ona igra s djetetom asocijacija i jagode. smeh Ali Bole je najjači. Ne znam gdje nađoše to dijete i jesu li i ostali mladi glumci toliko talentirani, ali dečko je baš rođen za glumca.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 7:27 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 40585331-6-E76-4628-AD37-0-AF364102793

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQMVFNbXsAESJ2x?format=jpg&name=large
<3 Ova je baš posebna.


Sad mi dođe da se svima onima koji su kukali za vojsku rugam. lol! Više su slika dobili ovako, nego i kad traje snimanje Protectora. A da ne kažem kad ne snima ništa.



Jedna ekipa, soba, mi je posebno smiješna bila. Oni su se sinoć (ili jutros) svi brijali pa su se slikali tako s pastom zamazani. Ala ozbiljne vojske. lol!


Ali vidi sad muškića.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 714-E7887-50-CE-4736-BDAB-62-B221-EC0-DFA
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 7:46 pm

Inače, iako sam rekla da je navodno 10. gotovo sve (jer se tako pisalo), vidim da neki dečki i danas odlaze nekamo s koferima i viču beylar bite i slično. Sjaje od sreće. Tako da mene ne bi ni čudilo da je zbilja s današnjim danom gotovo.




Možda bih mogla staviti još koju sliku koju nisam vidjela da objavljuju.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 84116995-201635344352259-6894305232461934487-n
Ima toga hrpetina, trebalo bi polako sve pregledati. Dosta ljudi je objavljivalo. Nagledala sam se svega ovih dana, ali opet, nekima mi je žao upasti na instagram. facepalm
Iako mi se čine veseli svi na polaganju, izgleda mi, po svemu što sam vidjela, da njima tamo i nije tako loše. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 8:15 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 8:16 pm

Znaci odgledala si. Nisam citala sta si pisala i trudila sam se da ne saznam nista. Veceras cu da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 8:17 pm

Otkad i kad to pišu. Ja ne uzimam uopće za ozbiljno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 8:18 pm

Jesam, odgledala sam popodne i to sam gledala tako da sam pravila pauze i išla pratiti Cagu. Em mi je bilo prenapeto da ne propustim ništa u vezi njega, em mi je trebalo zbog karaktera epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 8:20 pm

Tek sad vidim da su ih kao uhvatili. I dalje ne kužim što je u tom čovjeku da ga povezuju sa zgodnim ženama. Mora da je jako smiješan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 8:25 pm

Inače, ja sam odgledala i tri scene prevedene, ali svejedno je meni potpuni dojam epizode kad ti odgledaš. Tek tad dobijem uvid u ono što sam propustila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 11:02 pm

Zeynep briljira od pocetka epizode, prvo Faruk, pa Mujgan, aferin kiz, dokazi da nisi salak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 11:45 pm

Ovo sa Kibrit je jako potresno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyFri Feb 07, 2020 11:57 pm

Denizde su biter, Mehdide dert bitmez. lol!
Dobro je opisao situaciju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 12:00 am

Uf, dobro je, flashback je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 12:07 am

Koja glupa scena Zeynep i Benel.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 12:12 am

Odgledala sam pola epizode, ne mogu vise spava mi se i boli me glava, nastavicu sutra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 12:12 am

Došla sam samo reći, i to sam se iz kreveta digla i upalila laptop, da jebeš sve photo sessione, daj mi mog Cagu, ali me i raduje vidjeti da gledaš seriju. Ne smijem sad ništa komentirati.


Ne znam kad će se fanovi dočepati ovih slika, ali ja sam morala ipak vas ugnjaviti i podijeliti ovdje. Tako mi je meden. Ali baš. Gledam u slike već pola sata i ne mogu se nagledati.  
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 B2-BAD97-F-7013-43-F5-9-F21-7-C681436253-D  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon  :cereeeeek:  naklon Ali pljunuti mi je iz faze EY.  wow
Ova vojska mu je dobro došla. I neka nastavi nositi satove.  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 A592-D372-1-B25-4-A29-B578-59-EC7-BC138-EA

Ma mislim da ću ih čak i na twitter ukačiti, neka ljudi gledaju ovu ljepotu. lol! Šteta da prođe neopaženo. Lik je objavio ima 40-ak minuta i nitko da prenese. Doduše, nije stavio ni tag ni lokaciju, ali svejedno.
Ima Caga podočnjaka, ali naprosto blista. naklon


Bu arada, stvarno je dosta dečkiju koji su danas polagali zakletvu otišlo.


A ovaj se hvali malo starim slikama.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 69074-E56-DFA5-4937-AA89-E71-BA736151-D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 1:41 pm

Bome, slike pršte i dalje. Ne pamtim kad ih je ovoliko bilo. Valjda zato ovi neki zajedljivi komentari na Caginu vojnu službu.  rolleyes

Još da malo prokomentiram. Koliko ja vidim samo pršte pozitivni komentari od ljudi koji su se družili s Cagom (a ne oni koji samo pišu zajedljive komentare i sprdaju se s njim).

Ali izgleda da su se zbilja lijepo družili sudeći po aktivnostima koje tamo imaju osim vojne službe.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQNksj0-Ws-AEQl-Qt-1 Ovo mu je pisao zapovjednik. (Malo mi je žao što je kasnije čovjek zatvorio profil.)

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQNjs-QHXUAE3w7-K-1 Recimo, ovaj je još dodao i da Guzel dostluklar askerlikle baslar.

Treći mu se obraća s kardes.

Četvrti piše ovo (jedna od fanica slala poruke ljudima koji objavljuju slike):
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQPoHD1W4AAwxzP?format=jpg&name=360x360
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQPoHEDWsAE8AYi?format=jpg&name=small

...


Nije da oni nisu imali sadržaja za zabavu. Vjerojatno su se i pomalo upoznali tamo.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EB20866-E-DFE2-4-DF2-80-A4-24766-CB878-C9 Unutar mjesec dana Caga.

Na većini ovih slika meni on baš dobro raspoložen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 2:19 pm

Ne volim ove ratne stvari, ali zar Caga nije idealan za neku takvu ulogu? lol!

Eto ako ova poza nije nešto najbolje u zadnje vrijeme. Da je sam, sad bih promijenila sliku.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQQXuHqWoAERyS_?format=jpg&name=large :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQQXuHzWsAAayi9?format=jpg&name=large


Bondarekova, da se ne čudiš kad dođeš, ovo slika što sam stavila nije ni četvrtina. Želim da i ti vidiš mog Cagu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 2:32 pm

Sara Ulusoy ::
Uf, dobro je, flashback je.

smeh naklon

Ovo mogu komentirati, neću ništa spojlati.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySat Feb 08, 2020 6:46 pm

Ove slike su sto puta bolje od ovih profi sto su izasle. Em ih je izaslo gomila, em je bas lepo raspolozen na njima. Plus je ono bio mozda jedan od najgorih photo sessiona, tako da su me ove slike vise obradovale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Feb 09, 2020 12:29 pm

Čekaj, nemoj mi sad reći da je i tebi isto tako!? wow  Ok, ja znam da sam ja udarena, ali sad baš da još netko misli isto što i ja, oha. smeh Jer, iako oduševljeni, meni neki fanovi (barem Ahsen i ekipa) djeluju obrnutog mišljenja, unatoč količini slika. Njima slike nisu dovoljno dobre, nisu kvalitetne, nisu nemam pojma što. Valjda bi ih trebao profi fotograf fotkati.
Ma gle ga samo, kako se raširio.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQU2ux_WAAAi1f8?format=jpg&name=large Ruke :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EQU2uyOXsAELMF3?format=jpg&name=large :cereeeeek:  

Meni se sviđa jer slika iz vojske zbilja ima, i Caga naprosto izgleda dobro. Kao da mu je vojska dobro došla. Blista.

Ali, dobro, ipak je ovo za Hello iza kamere dobro. Tj. i dalje meni Caga izgleda umorno, ali opičen je i on. :cereeeeek: smeh Zapravo, bolji mi je video od slika.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Ovdje mi je baš odličan stajling. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Je li ovo postalo dio svakog photo sessiona? Meni se čini da u svakom skače. I to na isti način. Ali sladak je dok trči, skačka...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Pogled :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Ben gelidim. lol! Tko kaže da ne mogu ove dvije boje skupa?! lol! smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy To je zbog boja. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy I njemu je smiješno sve.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Ne vaaaar? Što još hoćete od mene?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Lako je frtaljiti u zrak tuđe. lol! Je li ovo Ilknur smeta i zaklanja pogled?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy smeh :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy E dosta je smijanja. I snimanja. Son. Pravac Istanbul.



Kako mi žao ovih slova preko. facepalm
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Giphy Baš je sladak. :cereeeeek:





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptySun Feb 09, 2020 1:36 pm

Zar nisi uspjela odgledati seriju? Nadam se da je zbog vremena, a ne jer su ti digli živce ovi u seriji. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Feb 10, 2020 2:49 am

Poncha ::
https://pbs.twimg.com/media/EP_5RpPWoAITU6k?format=jpg&name=small

smeh smeh smeh

Poncha ::
Bondarenkova, da nam ga vidiš stavit ću samo par. Ovo ne možeš propustiti.

Ne propuštam ja ništa, nego zaboravim da prokomentarišem.
Presladak je na toj prvoj. :cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/d8j5XZ5JBPlEYGIzRz/giphy.gif

:cereeeeek:

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/fS9WPDZ0fTXVaMDO31/giphy.gif

smeh

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/RiVeKP0SJio1qSfdae/giphy.gif To je zbog boja.  lol!

https://media.giphy.com/media/jpbm8rcOY8zLUDDg7j/giphy.gif I njemu je smiješno sve.

https://media.giphy.com/media/KG5orCnOEiwwQud3iV/giphy.gif Ne vaaaar? Što još hoćete od mene?

Odlična su ova sva tri.

Poncha ::
https://media.giphy.com/media/W5BzWkKUZDf0ESejHf/giphy.gif  smeh  :cereeeeek:

Pobeda! naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Feb 10, 2020 3:09 am

Zaboravila sam da se pohvalim slikama kako bi izgledala moja deca sa:
1) Pavelom
2) Stasom
3) Kozlovskim

lol! lol! lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 0chob5yxB7k

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Xwcz0Svxmyk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 X2q246MzF88

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 AERrAw3Qeu4

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 6biFGVOxO9A

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 O3qFIQpkjyU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 EmptyMon Feb 10, 2020 3:31 am

Poncha ::
smeh

Bravo, kumo, bravo. Ti bi meni seriju dala tek na Cagin rođendan. Aferin sana kiz.

Je, i ovdje je baš toplo bilo. Moglo se u tankoj jakni, ili samo duksu ili džemperu vani izići. Danas je zahladilo.

smeh smeh smeh smeh smeh
Ali Cagin rođendan je u istom tom periodu kad je moj rođendan, naravno i tvoj, i zamisli ti sad koliko sam ja pukla kad sam zaboravila da je je taj period prošao. lol!
A možda ja to podsvesno ne želim da imam 30 godina, pa sam zato zaboravila. smeh

Svi ćemo uskoro umreti, ovo toplotno zagrevanje će nas uništiti.

Poncha ::

A točno mi se nije dalo komentirati kad te nije bilo. Mogla sam i misliti da ćeš prvo to.  lol!

Pa šta bih ja drugo nego to. lol!

Poncha ::
I kako sam prokomentirala?  smeh

Tko ti je kriv što se nisi rodila 200 godina ranije? Mogla si da mu vidaš rane zbog Ane.  :P

Što bi rekla Vera iz LjNP - civilizovano. lol!

Ma, ja kakav sam baksuz mene i i pre 200 i posle 200 godina sve zaobišlo. smeh

Poncha ::

Nemoj da te prekine ovoliko oduševljenje.  lol! Ali drago mi je da jesam.  kisic

Ček, ček... Sad mi kažeš (tj. da ste usuglasile) da je najbolji glumac. A kad sam te nakon zajedničkog filma pitala koji je bolji - e onda si vukla neke zakulisane igre, te ovaj ovako te onaj onako. A, čim sam ja napisala da je Maks najbolji, sad se kao slažeš.  :P  lol! Mislim, realno, kad ja tako kažem, a Maks mi najmanje drag, onda valjda tako i jest.  lol!

Stvarno mu leži uloga. Fizionomija, odjeća. Od svih ovih tvojih Rusa, mislim da mi on jest idealan za nju. Što se tiče toga, da, iako je priča iz njegovog ugla, meni on dominira serijom. Svi drugi su mi nekako u drugom planu.

Ma neće, verujem ja Maksu, nastaviće taj da te oduševljava. trepko

Zapravo, nas dve smo to pisale odavno još, pre Pavela, a posle UK sam ja pisala kako nisam sigurna dal' su mi isti, ili je Maks ipak za nijansu bolji, a Sparks je rekla da je njoj Maks definitivno van konkurencije. A što se filma tiče, i dalje stojim iza onog što sam rekla, bar dok ne dođe i mini-serija.
Problem mi je što ne znam koliko mi ponestaje objektivnosti kada je Pavel u pitanju. Činjenica je da sam slaba na njega, ali je i činjenica da je ono što me je najviše osvojilo u njegovoj glumi ta neka prirodnost, uopšte nemaš osećaj da glumi. I stvarno mislim da je pretalentovan.

A ja sam se ljutila kad je izašla ta ekranizacija, to je bilo neposredno pre nego što ću se upoznati sa Maksom, i ja se tad ljutila što je Vronskog ne igra Stas. smeh

Poncha ::
Zato što, koliko ja kužim spot, glumi Bebeka u mladosti.  lol!

Gdje bi se spot trebao reklamirati?


A, pa logično, da. smeh

Pa kako nam je obema promakao? A da su ga malo više pokazivali, ne bi. lol!

Poncha ::

Meni to, iskreno, uopće nema smisla.

Vjerojatno i jest šutio zato. Mada, ne kužim ni zašto je pristao na ikakav intervju.

Bold  facepalm. Mislim, to što je rekla je stvarno logično, ali...  Gdje je on bio u tom trenu? Što je rekao?

A apropo onoga što smo pričale o njoj, uradila je sama sebi drugi put showreel i u opisu napisala kako se nada da će sad moći da je vide kroz neku dublju prizmu kao glumicu. Samo ću toliko reći.
https://www.instagram.com/p/B8Qj2-ZjoEI/

On ništa nije rekao, a volela bih da sam videla snimak te scene i njegove reakcije. lol! Ili ipak ne bih. smeh

Poncha ::

Zašto se ovdje snuždio? Agata mu uskratila zdravi seksualni život?  lol!  Ili Agata priča o zdravom seksualnom životu pa njemu neugodno?

smeh naklon smeh naklon smeh naklon smeh naklon

Ovo je sa snimanja serije.

Poncha ::

Bak, bak, bak, bak. Sve ti znaš.  lol!

he-he

Poncha ::

Njoj je jedini, ti već nekako se prebaciš na drugoga.  lol!

To nije nikakvo opravdanje, ali nikakvo. lol!

Poncha ::

Kod tebe nikad dosadno.

Sutra (tj. danas) počinje. kokice A stiže i Stasova nova premijera. oho-ho srca

Poncha ::
Meni su oni najzanimljivi. Super mi je kako ga ona zaustavlja da ga ne da u dom.

E da. Baš na ime Tomo. I još se s njim najviše kači.  smeh

Pa da, zar ne liči na nekog Rusa?  lol!

Mnogo je bila dobra ona scena kad je delovalo kao da će je poljubiti, kad su pričali za babu. Stvarno, postoji li jedna partnerka sa kojom Filip nema hemiju? :cereeeeek: naklon

Ahahahahhaha, da. smeh

Možda malo.

Poncha ::
Pogle ti, kumo, što meni predlaže. https://www.youtube.com/watch?v=pnAikptNFqo Nisam gledala, samo da kažem. Kasnije i neki Agatin vlog. lol!


Što se tiče Tata, nisu loši. Žao mi sad i Tome s ovom babom. Marka mi dođe žao koliki je lažljivac.
Petar me baš može nasmijati. Ona igra s djetetom asocijacija i jagode. smeh Ali Bole je najjači. Ne znam gdje nađoše to dijete i jesu li i ostali mladi glumci toliko talentirani, ali dečko je baš rođen za glumca.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Tomo mi je sad zanimljiviji kako se pojavila tašta.
Marko standardno mulja na sve strane.
Petar je i dalje najzanimljiviji. Jao, ta asocijacija i jagode, lud je Filip. smeh naklon smeh
A kako mu je vezao kravatu. :cereeeeek: Filip kako ima hemiju sa ovom što glumi Emu, tako ima i sa klincem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 30 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 30 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: