Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 7:46 pm

Poncha ::
Možda malo bacaju, možda. Ali nekako mi je Stanko bolji. I zgodniji. Ovaj mi je previše ukočen pa mi ta ukočenost kvari dojam. Nešto mi kod njega fali.

Pjesma je ova meni lijepa. A pjeva li ovo on ili? Ova cura ne pjeva nego netko drugi umjesto nje.
I čije je ono dijete?

Slažem se.
I da, sve vreme mi nešto fali kod njega, sad kad si rekla, shvatila sam. Ukočen je dosta.

Ovo on peva, ona ne peva.
Ali nisam znala da ćeš da gledaš i njenu pesmu, ja sam ti stavila link samo da pogledaš njegovu. kezz

Dete, pa hm... Duga priča. lol!
On je Pčelin brat, a Pčelina žena ne može da ima dece. Pošto je njegova majka maltretirala dok nije pristala na surogat majku, bez njegovog znanja su našli nju kao pogodnog kandidata. Njoj su trebale pare jer joj je otac bio na samrti. Onda se u međuvremenu vezala za to dete, ali su joj ga oteli u poslednji čas, i to ne može da preboli iako je od tad prošlo 4 godine. A Pčela je u međuvremenu saznao za celu tu farsu i prezreo ženu. Btw, Pčela opet igra švalera. lol!
Paralelno sa svim tim, ovaj (Kiril) se vratio iz inostranstva i proganja ga njena sestra (od ove što je isto pevala). A njih dvoje nemaju pojma ništa jedno o drugom, ali su se sad zaposlili u firmi njegovog oca (firma u kojoj radi i Pčela) i on se zaljubio u nju. Sad čekam da se ona zaljubi u njega. lol!

Serija ima 60 epizoda, nije kao VMLj, VMLj je mnogo uzbudljivija, radnja se brže odigravala, likovi su nekako bili obojeniji, svi do jednog. Ovde su neki razrađeni, a neki su šablonski.
Ali dosta toga me podseća na VMLj, vidi se da je ista ekipa radila. Npr. iako priče ne liče mnogo, isto se provlače ukradena deca, borbe oko kompanija, muževi i ljubavnice... I dosta nekih nebitnih momenata koji su se na primer dešavali Vladu i Veri prilikom zaljubljivanja se i ovde prebacuju na Mašu i Kostju.
I naravno, svaki put kad Pčela ode u kafić kod ljubavnice, na TV-u ide VMLj. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 7:53 pm

Mislim, znam ja da tebi svi ovi podaci uopšte nisu bili potrebni, ali sad gledam seriju, pa moram da se ispraznim. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 7:58 pm

Mrs BugeVuge ::
Slažem se.
I da, sve vreme mi nešto fali kod njega, sad kad si rekla, shvatila sam. Ukočen je dosta.

Ja sam to zaključila da je ukočen čim sam ga vidjela, a do kraja epizode samo valjda potvrdila. Ali ipak je najviše ukočen bio dok je pjevao. Kad je slušao, djelovao je tulavo. lol! Eto.
Za moj ukus malo previše ukočen.

Mrs BugeVuge ::
Ovo on peva, ona ne peva.
Ali nisam znala da ćeš da gledaš i njenu pesmu, ja sam ti stavila link samo da pogledaš njegovu. kezz

Za nju mi je jasno, i vidi se točno da nije njen glas, a za njega nisam bila sigurna. Pa on čak i nije loš.

Pa eto, htjela sam vidjeti kakav je taj nasljednik Stankov pa sam odgledala do kraja epizode.

Mrs BugeVuge ::
Dete, pa hm... Duga priča. lol!
On je Pčelin brat, a Pčelina žena ne može da ima dece. Pošto je njegova majka maltretirala dok nije pristala na surogat majku, bez njegovog znanja su našli nju kao pogodnog kandidata. Njoj su trebale pare jer joj je otac bio na samrti. Onda se u međuvremenu vezala za to dete, ali su joj ga oteli u poslednji čas, i to ne može da preboli iako je od tad prošlo 4 godine. A Pčela je u međuvremenu saznao za celu tu farsu i prezreo ženu. Btw, Pčela opet igra švalera. lol!
Paralelno sa svim tim, ovaj (Kiril) se vratio iz inostranstva i proganja ga njena sestra (od ove što je isto pevala). A njih dvoje nemaju pojma ništa jedno o drugom, ali su se sad zaposlili u firmi njegovog oca (firma u kojoj radi i Pčela) i on se zaljubio u nju. Sad čekam da se ona zaljubi u njega. lol!

Skužila sam. Je, čekaj ti. Taman ga je odalamila po glavi. Prvi znak ljubavi. lol!

Mrs BugeVuge ::
Serija ima 60 epizoda, nije kao VMLj, VMLj je mnogo uzbudljivija, radnja se brže odigravala, likovi su nekako bili obojeniji, svi do jednog. Ovde su neki razrađeni, a neki su šablonski.

Koja je ovo bila epizoda?

Mrs BugeVuge ::
I naravno, svaki put kad Pčela ode u kafić kod ljubavnice, na TV-u ide VMLj. lol!

Jesmo li Pčelu ovdje vidjele?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:03 pm

Poncha ::

Ja sam to zaključila da je ukočen čim sam ga vidjela, a do kraja epizode samo valjda potvrdila. Ali ipak je najviše ukočen bio dok je pjevao. Kad je slušao, djelovao je tulavo. lol! Eto.
Za moj ukus malo previše ukočen.

Jeste previše ukočen, a ona sa druge strane mi je ok, ali mi stalno ima jednu istu facu.
Ali u principu, nisu loši. lol!

Sad bez zezanja, Ruskinje obožavaju ovu seriju i njih dvoje kao par, ja kad sam počela da gledam očekivala sam stvarno nešto spektakularno da bi mi najzanimljivija bila priča Pčele i njegove žene. lol! Tu je ozbiljna drama i odlično se oboje nose sa tim.
Nisu ni ovi loši, ali 20 epizoda čekam da postanu par. lol!

Poncha ::
Za nju mi je jasno, i vidi se točno da nije njen glas, a za njega nisam bila sigurna. Pa on čak i nije loš.

Istina, nije loš, samo da je pevao neku drugu pesmu. Ne vidim poentu da se toliko insistira na poveznici njega i Vlada, kad čak i nisu toliko slični likovi (više bacaju u faci, nego karakterno).

Poncha ::
Pa eto, htjela sam vidjeti kakav je taj nasljednik Stankov pa sam odgledala do kraja epizode.

wow

Poncha ::
Skužila sam. Je, čekaj ti. Taman ga je odalamila po glavi. Prvi znak ljubavi.  lol!

Nije joj prvi put. lol!
Kad su se upoznali zveknula mu je šamarčinu, kad je vadila sestru iz bordela opet ga je zveknula i sad torbom. lol!

Poncha ::
Koja je ovo bila epizoda?

18, a ja sam kod 22.

Poncha ::
Jesmo li Pčelu ovdje vidjele?

Gde?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:09 pm

Mrs BugeVuge ::

Jeste previše ukočen, a ona sa druge strane mi je ok, ali mi stalno ima jednu istu facu.
Ali u principu, nisu loši. lol!

Sad bez zezanja, Ruskinje obožavaju ovu seriju i njih dvoje kao par, ja kad sam počela da gledam očekivala sam stvarno nešto spektakularno da bi mi najzanimljivija bila priča Pčele i njegove žene. lol! Tu je ozbiljna drama i odlično se oboje nose sa tim.
Nisu ni ovi loši, ali 20 epizoda čekam da postanu par. lol!

Pa onako su. Ona njega nešto kao gleda lijepo, on nju onako zblešeno, ne znam točno kako bi trebao.

Mrs BugeVuge ::
Istina, nije loš, samo da je pevao neku drugu pesmu. Ne vidim poentu da se toliko insistira na poveznici njega i Vlada, kad čak i nisu toliko slični likovi (više bacaju u faci, nego karakterno).

Meni čak visina, boja kose i stajling bacaju na Vlada. Sama faca i ne toliko.

Nisu trebali tu pjesmu, da. Ali je lijepa.

Mrs BugeVuge ::
Nije joj prvi put. lol!
Kad su se upoznali zveknula mu je šamarčinu, kad je vadila sestru iz bordela opet ga je zveknula i sad torbom. lol!

Puf! Nije prvi put? smeh wow
Jadan on, bit će cijeli plav od njenih udaraca.

Mrs BugeVuge ::
Gde?

Pa od ove scene do kraja epizode.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:16 pm

Poncha ::
Pa onako su. Ona njega nešto kao gleda lijepo, on nju onako zblešeno, ne znam točno kako bi trebao.

Ne znam ni ja. smeh

Poncha ::
Meni čak visina, boja kose i stajling bacaju na Vlada. Sama faca i ne toliko.

Da, stajling je skroz Vladov. Sve, čak i šal i način na koji ga ogrne...

Poncha ::

Puf! Nije prvi put?  smeh  wow
Jadan on, bit će cijeli plav od njenih udaraca.

smeh Da si ga videla u narednoj epizodi, imao je lepo našminkano oko. lol!
Prvi put mi je i ok, jer kao, on je nju (slučajno) šutnuo loptom, ali svaki naredni put je bilo bez razloga. A to mi opet liči na Vlada i Veru, on je nju zveknuo limenkom u glavu, pa je ona njega ispljuskala dok je vozila motor i posle ga polila vodom. Ali to je sve bilo slučajno. smeh  

Poncha ::
Pa od ove scene do kraja epizode.

A, ne, nije Pčela u toj ljubavnoj priči, ima on svoj zasebni ljubavi trougao žena-ljubavnica. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:19 pm

Eto, umesto da za sve ovo vreme gledam GoT k'o svi normalni ljudi, vidiš čime se ja bavim. lol!

Zaboravila sam ovo da ti kažem, Kiril nam je bio u braku svega deset dana sa Nastasjom (Ilona iz VMLj). lol! Ako nisi znala. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:21 pm

Mrs BugeVuge ::
Ne znam ni ja. smeh

A onda dobro. Da bi bio dobar nasljednik Stanka ajmo reći da je trebao biti zblešen. lol!
Nisi se valjda zaljubila i u ovoga. Ne mogu se ja s toliko Rusa nositi. lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, stajling je skroz Vladov. Sve, čak i šal i način na koji ga ogrne.

Eto, meni je to bilo nekako najviše Vladovo. Ja se još čudim kako to pamtim. facepalm

Mrs BugeVuge ::
smeh Da si ga videla u narednoj epizodi, imao je lepo našminkano oko. lol!
Prvi put mi je i ok, jer kao, on je nju (slučajno) šutnuo loptom, ali svaki naredni put je bilo bez razloga. A to mi opet liči na Vlada i Veru, on je nju zveknuo limenkom u glavu, pa je ona njega ispljuskala dok je vozila motor i posle ga polila vodom. Ali to je sve bilo slučajno. smeh

A daj!!! Stvarno je plav. Jadan on. smeh

Mrs BugeVuge ::
A, ne, nije Pčela u toj ljubavnoj priči, ima on svoj zasebni ljubavi trougao žena-ljubavnica. lol!

A dobro onda, već sam mislila da sam zaboravila plavog Pčelu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:22 pm

E, bilo bolje da gledaš što i sav svijet. lol!

Toliko dana?! lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:25 pm

Poncha ::
A onda dobro. Da bi bio dobar nasljednik Stanka ajmo reći da je trebao biti zblešen. lol!
Nisi se valjda zaljubila i u ovoga. Ne mogu se ja s toliko Rusa nositi.  lol!

Pre svega, teško je biti dobar naslednik Stasa. lol!
Ne, ma kakvi. Nije mi se nikad sviđao, nego sad gledam seriju pa sam u tom fazonu. Ne brini se, mirna si. lol!

Poncha ::
Eto, meni je to bilo nekako najviše Vladovo. Ja se još čudim kako to pamtim.  facepalm

Pa kad je to bilo njegovo. <3 Samo je njemu moglo tako dobro da stoji da čak i ti, koja nisi gledala seriju, pamtiš.

Poncha ::
A dobro onda, već sam mislila da sam zaboravila plavog Pčelu.

Meni žao Pčele, reditelj ga je skroz ukalupio u takve uloge poput Antona, a ovde je baš pokazao da može mnogo više.
A s druge strane, ovaj Kiril mu je miljenik, četvrta serija koju radi posle VMLj i on u glavnoj ulozi. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:25 pm

Poncha ::
E, bilo bolje da gledaš što i sav svijet. lol!

Toliko dana?! lol!

Eto. lol!

Da, ja sam vrištala od smeha kad sam pročitala. smeh Sad ću sliku da ti nađem.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:31 pm

Mrs BugeVuge ::
Pre svega, teško je biti dobar naslednik Stasa. lol!
Ne, ma kakvi. Nije mi se nikad sviđao, nego sad gledam seriju pa sam u tom fazonu. Ne brini se, mirna si. lol!

A čuj. Nije lijepo čuti da onaj koji glasi za njega odradi scenu a da ne znaš što je trebao odglumiti. Onda bolje da mislimo da je bio zblešen i da je gledao u čudu.

A dobro. Čuj, ne mogu ja s brojnim Rusima bitke biti i biti u koraku s njima. Starim, pamćenje mi nije tako dobro kao prije, a ti samo povećavaš broj. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa kad je to bilo njegovo. <3 Samo je njemu moglo tako dobro da stoji da čak i ti, koja nisi gledala seriju, pamtiš.

smeh Pa prije će biti da ja zapamtim manje bitne stvari. lol!

Mrs BugeVuge ::
Meni žao Pčele, reditelj ga je skroz ukalupio u takve uloge poput Antona, a ovde je baš pokazao da može mnogo više.
A s druge strane, ovaj Kiril mu je miljenik, četvrta serija koju radi posle VMLj i on u glavnoj ulozi. facepalm

Je li ti žao što nije Stanko nastavio raditi s tim redateljem?

Mrs BugeVuge ::
Eto. lol!

I sad bi se živcirala zbog kraja. A ne zbog Stankovog nasljednika koji pjeva krivu pjesmu. lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, ja sam vrištala od smeha kad sam pročitala. smeh Sad ću sliku da ti nađem.

Ovaj je čak po kratkoći braka pretekao i ove tvoje bivše. Koji je ono jako kratko bio u (prvom) braku?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:39 pm

Našla sam, prva je slika sa svadbe (da, imala je crnu venčanicu lol!), druga je zajednički život nekog 5-og dana, a treća je umetnička slika. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Ec41c9dd654c0c372d2ec5fc787436a5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Scale_720

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 _3_2.jpg__1024x1024_q85_subsampling-2

I sad tek vidim da je on '92. godište. molimmmm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:44 pm

Mrs BugeVuge ::
Našla sam, prva je slika sa svadbe (da, imala je crnu venčanicu lol!), druga je zajednički život nekog 5-og dana, a treća je umetnička slika. lol!

Prva slika - gdje su se vjenčali? U Las Vegasu?  lol! Ne djeluje mi kao nešto ozbiljno.

Druga slika - pa i ne izgledaju mi nešto. Ali on izgleda lijepo na ovoj slici.  lol! Ali eto kućanske poslove su zajedno obavljali.

Treća slika - ma ček? Je li ovo Stanko? Ali lijepo izgledaju njih dva. On mi je među rijetkim koji mi na slici izgleda ljepše nego u pokretu.  ne znam Bar na ovim slikama što si stavila.

Mrs BugeVuge ::
I sad tek vidim da je on '92. godište. molimmmm  

Pa to nije bitno. Ti u ovoga ionako nisi zaljubljena. Nema veze što je mlađi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:46 pm

Poncha ::
A dobro. Čuj, ne mogu ja s brojnim Rusima bitke biti i biti u koraku s njima. Starim, pamćenje mi nije tako dobro kao prije, a ti samo povećavaš broj. lol!

Nisam povelaća broj, ne brini, stvarno. lol!

Poncha ::
smeh Pa prije će biti da ja zapamtim manje bitne stvari.  lol!

I to je istina, ali nije sad to poenta. lol!

Poncha ::
Je li ti žao što nije Stanko nastavio raditi s tim redateljem?

Ne znam... Razmišljala sam i ja o tome, da li je bolje da je ostao sa njim, pa čak i da bude ukalupljen u jednom liku, ali da glumi u dobrim serijama (jer Baranov bez obzira na žanr pravi jako kvalitetne serije), ili što je pošao svojim putem, pa opet došao na isto...
Mislim, s jedne strane mi je drago što nije dopustio da ga ukalupe, ali sa druge strane mi recimo u ovoj seriji upravo fali on.

Poncha ::
I sad bi se živcirala zbog kraja. A ne zbog Stankovog nasljednika koji pjeva krivu pjesmu.  lol!

smeh smeh smeh
Uvek sam bila kraljica pogrešnih izbora. lol!

Poncha ::
Ovaj je čak po kratkoći braka pretekao i ove tvoje bivše. Koji je ono jako kratko bio u (prvom) braku?

Kozlovski. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:52 pm

Poncha ::
Prva slika - gdje su se vjenčali? U Las Vegasu?  lol! Ne djeluje mi kao nešto ozbiljno.

Nemam pojma, to je samo tako buknulu u jednom trenutku da smo se Sparks i ja pitale jel' su se oni uopšte uzeli, ili se zezaju. lol! Jer je ona bila nešto luda u toj fazi svog života, a dotad su se stalno družili.

Poncha ::
Druga slika - pa i ne izgledaju mi nešto. Ali on izgleda lijepo na ovoj slici.  lol! Ali eto kućanske poslove su zajedno obavljali.

Pa kad ona ne zna da kuva. lol! Eto dokaza da i one koje ne znaju da kuvaju, mogu da se udaju. lol! Nema veze što se posle razvedu. smeh

Poncha ::
Treća slika - ma ček? Je li ovo Stanko? Ali lijepo izgledaju njih dva. On mi je među rijetkim koji mi na slici izgleda ljepše nego u pokretu.  ne znam Bar na ovim slikama što si stavila.

Jeste, on glavom i bradom.
Druži se cela ta VMLj ekipa, ali konkretno posebno su bliski Nastasja i Stas, a Pčela i Olesja (+ Stas i Pčela).

Poncha ::
Pa to nije bitno. Ti u ovoga ionako nisi zaljubljena. Nema veze što je mlađi. lol![/quote]

Ali je ona starija od mene godinu dana, a on je '92. Nije ni čudo što su se razveli.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:52 pm

Mrs BugeVuge ::
Nisam povelaća broj, ne brini, stvarno. lol!

Uf, lakše mi je. Plus mi žao mi kumu reći bok. smeh

Mrs BugeVuge ::
I to je istina, ali nije sad to poenta. lol!

Dobro.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Ne znam... Razmišljala sam i ja o tome, da li je bolje da je ostao sa njim, pa čak i da bude ukalupljen u jednom liku, ali da glumi u dobrim serijama (jer Baranov bez obzira na žanr pravi jako kvalitetne serije), ili što je pošao svojim putem, pa opet došao na isto...
Mislim, s jedne strane mi je drago što nije dopustio da ga ukalupe, ali sa druge strane mi recimo u ovoj seriji upravo fali on.

Možda je dobro da je radio s drugima i da se oprobao u različitim stvarima i radio s različitim ljudima i njihovim stilovima. Za njegovu karijeru je dobro da se nije ukalupio. Ali, možda bi sad bilo lijepo da ponove suradnju?

Mrs BugeVuge ::
Uvek sam bila kraljica pogrešnih izbora. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Z

Nekako, mislim da mi je ipak za nijasnu milije sujdelovati u raspravi o nasljeniku Stanka nego o nekoliko sezona serije o kojoj svi govore.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kozlovski. lol!

Nisam bila sigurna je li on ili Maks.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:58 pm

Poncha ::
Možda je dobro da je radio s drugima i da se oprobao u različitim stvarima i radio s različitim ljudima i njihovim stilovima. Za njegovu karijeru je dobro da se nije ukalupio. Ali, možda bi sad bilo lijepo da ponove suradnju?

Bilo bi lepo, pogotovo što ništa novo nije snimio sigurno godinu dana. tuzni

Poncha ::

Nekako, mislim da mi je ipak za nijasnu milije sujdelovati u raspravi o nasljeniku Stanka nego o nekoliko sezona serije o kojoj svi govore.  lol!

Oh, onda mi je lakše. :cereeeeek: smeh

Poncha ::
Nisam bila sigurna je li on ili Maks.  lol!

smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 8:59 pm

Mrs BugeVuge ::
Nemam pojma, to je samo tako buknulu u jednom trenutku da smo se Sparks i ja pitale jel' su se oni uopšte uzeli, ili se zezaju. lol! Jer je ona bila nešto luda u toj fazi svog života, a dotad su se stalno družili.

Ali stvarno su se vjenčali? Je li im Stanko bio kum? lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa kad ona ne zna da kuva. lol! Eto dokaza da i one koje ne znaju da kuvaju, mogu da se udaju. lol! Nema veze što se posle razvedu. smeh

Pa eto zašto su se razveli. lol!

Dobro je, BugeVugova, nemaš brige. Ti kad se udaš ne trebaš znati kuvati, naučit ćemo te ekspresno brzo ili ćemo ti zaposliti kuhara. lol!

Mrs BugeVuge ::
Jeste, on glavom i bradom.
Druži se cela ta VMLj ekipa, ali konkretno posebno su bliski Nastasja i Stas, a Pčela i Olesja (+ Stas i Pčela).

Aha... Ček, podsjeti me, ona je u seriji glumila Vladovu sestru. Pčelinu ženu? Je li tako?

Znači Stanko i mlađahni nasljednik su se družili.

Mrs BugeVuge ::
Ali je ona starija od mene godinu dana, a on je '92. Nije ni čudo što su se razveli.

Ma ja mislim da je ipak nešto drugo prevagnulo. Možda što s toliko godina ne zna napraviti ručak. lol! :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 9:02 pm

Mrs BugeVuge ::
Bilo bi lepo, pogotovo što ništa novo nije snimio sigurno godinu dana. tuzni

Pa ako bi ponovio nešto slično Vladu sigurno bi razveselio brojnu publiku.

Mrs BugeVuge ::
Oh, onda mi je lakše. :cereeeeek: smeh

Je, jer nekako mislim da mi je ova tema lakša za upratiti. lol!

Mrs BugeVuge ::

smeh

Lako se tebi meni smijati. Koliko ono bijaše on izdržao?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 9:05 pm

Poncha ::
Ali stvarno su se vjenčali? Je li im Stanko bio kum?  lol!

Joj, ne sećam se više, spominjalo se njegovo ime oko nečeg, ali mislim da nije bio kum.

Poncha ::
Pa eto zašto su se razveli.  lol!

Dobro je, BugeVugova, nemaš brige. Ti kad se udaš ne trebaš znati kuvati, naučit ćemo te ekspresno brzo ili ćemo ti zaposliti kuhara.  lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::

Aha... Ček, podsjeti me, ona je u seriji glumila Vladovu sestru. Pčelinu ženu? Je li tako?

Znači Stanko i mlađahni nasljednik su se družili.

Jeste, tako je.

Poncha ::
Ma ja mislim da je ipak nešto drugo prevagnulo. Možda što s toliko godina ne zna napraviti ručak. lol! :P

smeh smeh smeh
Što bi rekli moji klinci - ovo je bolelo. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 9:07 pm

Poncha ::
Pa ako bi ponovio nešto slično Vladu sigurno bi razveselio brojnu publiku.

Da... :cereeeeek:

Poncha ::
Je, jer nekako mislim da mi je ova tema lakša za upratiti.  lol!

smeh

Poncha ::
Lako se tebi meni smijati. Koliko ono bijaše on izdržao?

Mislim par meseci. lol!

Kad smo kod Pčele i GoT-a. lol!
https://www.instagram.com/p/BxmecEVilKh/
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 9:08 pm

Mrs BugeVuge ::
Joj, ne sećam se više, spominjalo se njegovo ime oko nečeg, ali mislim da nije bio kum.

A bio je u svatovima? lol!

Mrs BugeVuge ::

smeh smeh smeh
Što bi rekli moji klinci - ovo je bolelo. lol!

Pa čuj, ne mogu baš svaki put napisati što bi ti voljela čuti. lol! :P

Ali šalu na stranu, tko zna što je bilo pa su tako raskinuli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 9:10 pm

Mrs BugeVuge ::

Kad smo kod Pčele i GoT-a. lol!
https://www.instagram.com/p/BxmecEVilKh/

O, daj me nemoj. I tebe ovo nije natjeralo da odgledaš seriju? lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyWed May 22, 2019 9:13 pm

Poncha ::

A bio je u svatovima? lol!

Sigurno je bio. lol!
I ona je Auriku super prihvatila. rolleyes

Poncha ::
O, daj me nemoj. I tebe ovo nije natjeralo da odgledaš seriju? lol!

Jeste, samo je još nisam rasporedila na watch listi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: