Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun May 19, 2019 3:58 pm

Inače, odgledala sam VMLj.
Dugo nisam iznova gledala tu seriju i samo sam još jednom shvatila koliko je posebna. Nije ni čudo što je ljudi i dan danas ne zaboravljaju. Ima neku magiju jednostavno.

Nekako sam ranije gledala samo Vlada, sad sam tek skapirala koliko je to pre svega ozbiljna drama. Valjda je to najviše zasluga glumaca, svi su pristupili svom zadatku maksimalno profesionalno i dali sve od sebe da prenesu tu priču i stvorili taj zamišljeni svet. Ili sam ja postala veoma emotivna, pa možda sad sve doživljavam jako lično.

Ali, Vlad...<3  Koliko ja volim tog Orlova. <3
Ne znam da li ga više volim zbog njega samog, ili što sam zahvaljujući njemu upoznala Stasa.

I sad mi se opet gleda serija. Uz nju počneš da veruješ u tu moć ljubavi.
Gleda mi se Vlad... Voli mi se Vlad.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon May 20, 2019 8:46 am

Zašto meni forum jučer nije htio otvoriti se? Bojkotira me. rolleyes

Sara Ulusoy ::
E vidis, to ti je super ideja da se Bige baca na Cagu. Stvarno bi mogli da ubace i elemente tog nekog ljubavnog zapleta. Mada kako ja sigurno necu nesto navijati za ZeyHak svejedno mi je sa kim ce on da bude posle Leyle, ali svakako ne bi bilo lose.

Ja Canan pratim bas bas dugo i super je ona i ovako, ne samo kao fan. A Kivi je svakako draga, pa cuju se oni telefonom za njegov rodjendan, a i Basak joj povremeno nesto odgovori na mrezama.

Je li tako? Baš bi bilo. Što znam, ova Funda mi nije baš za to, ona mi već ionako sliči Hazar pa mi nije to to, mala slatkica mi je nekako mlada, ali Bige je savršeni kandidat. (Još kad se sjetim nekih stvari i tipa da je dobra s Duygu, gdje ćeš bolje?)
Samo ne znam hoće li ona biti neki iz prošlosti lik ili neka koja se tek pojavi.
Zanimljivo je na snimanju, iako je ekipa (i ispred i iza kamera) dobrim dijelom nova.

Bu arada, jesi li čitala ovo?
https://shiprecced.com/international-tv-couples-to-ship-based-on-american-pairings/amp/?__twitter_impression=true

Ozbiljno? Čuju se telefonom ona i Kivo? wow :cereeeeek: Da je Basak prati to znam i da joj ponekad nešto komentira.
Divota. <3

Nego, što je ovo? https://www.sabah.com.tr/magazin/2019/05/20/tatlitug-ciftine-saldirgan-soku
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon May 20, 2019 9:09 am

Mrs BugeVuge ::
Šta, sad i Taner dolazi u Protectora? Ja vam kažem, samo im još Serenay fali, posebno sad kad ih i novinari opet spajaju. lol!

Eto vidiš. Priključuje se i on. Njegov lik se zove Burak.

Mrs BugeVuge ::
Rezerviši karte, stižem prvim busom/vozom/letom. lol!

Znaš da je i meni ovo zanimljivo.

Mrs BugeVuge ::
Sad sam videla da si isto napisala za Serenay. smeh

Kad ti ne čitaš sve što ja pišem.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ok, nemam ništa protiv. lol!

ma kad ti možeš gledati Agatu kako ne bi mogla gledati ovu?  lol!

Mrs BugeVuge ::
Ajde neki tračak nade da ova serija ima ikakav smisao i da će se malo pokrenuti u trećoj sezoni.

Nisam ti ja sigurna da sam dobro skužila, ali ako ništa drugo barem će biti zanimljivih likova.

Mrs BugeVuge ::
Bu arada, koliko se sećam u to sve su bili umešani i Kenan i EAD. Šta je bilo sa njima u međuvremenu, da li znaš?

Nije to ista akcija. Caga je uhvaćen par mjeseci ranije. Kenan, EAD, Murat, Riza, Uluc (..) i nemam pojma tko sve su kasnije uhvaćeni. Kako se raspetljao njihov slučaj, iskreno ne znam. Ali ne čini mi se da su toliko baš razvučeni po sudu.  ne znam

Mrs BugeVuge ::
Snima nešto novo, ali nisam sigurna i da li glumi. On se izgleda baš navukao na tu režiju.

A tebi to baš nekako i ne odgovara? lol!

Mrs BugeVuge ::
Znala sam da ćeš me to pitati. smeh  naklon Jako teško pitanje, u celini Stanislav, ali zbog očiju Pavel. lol!

Na kog psa tebe Caga podseća? lol!

Kako si znala da ću to pitati?  mislilac  Zar sam rekla da mi je to najdraža vrsta?
Ali si se lijepo izvukla s odgovorom.  lol!

A ne znam...  smeh Ne poznajem karakter svakog psa pa po tome ne mogu. Ali neka bude zlatni retriver, on mi se čini nekako lijep, a dobrodušan.

Mrs BugeVuge ::
Allah Allah, što da te lažem. lol!

Ma da si i pokušala, ne bih ti vjerovala.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Slikovito objašnjenje, nema šta. lol!

Pa ja sam samo vjerna svojim slikovitim objašnjenjima.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nisam, nikako da se nateram i odgledam propušteno, a nikako i da počnem da komentarišem novo. ljutko Baš sam aptal.

Ma nisi aptal, serija se može nastaviti i bez toga dijela, ali ja sam ti samo htjela pojasniti.

Mrs BugeVuge ::
A koja ti je najlepša od njih tri? To sam davno htela da te pitam.

Mislim Lidija. Mada mi se ne sviđa baš kako se oblači.

Mrs BugeVuge ::
Nije samo zapelo, malo je falilo da se ugušim. lol!

To si ti onda nešto jela dok si čitala.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Dugo nisam iznova gledala tu seriju i samo sam još jednom shvatila koliko je posebna. Nije ni čudo što je ljudi i dan danas ne zaboravljaju. Ima neku magiju jednostavno.

Sigurno ima.

Mrs BugeVuge ::
Nekako sam ranije gledala samo Vlada, sad sam tek skapirala koliko je to pre svega ozbiljna drama. Valjda je to najviše zasluga glumaca, svi su pristupili svom zadatku maksimalno profesionalno i dali sve od sebe da prenesu tu priču i stvorili taj zamišljeni svet. Ili sam ja postala veoma emotivna, pa možda sad sve doživljavam jako lično.

Nije, nego svakim novim čitanjem ili gledanjem nečega se na nešto novo usredotočiš. A kad pri prvom (prvih par) gledanju imaš oko na nečemu  :cereeeeek: onda ti znaju druge stvari proći ispod radara.

Mrs BugeVuge ::
Ali, Vlad...<3  Koliko ja volim tog Orlova. <3
Ne znam da li ga više volim zbog njega samog, ili što sam zahvaljujući njemu upoznala Stasa.

Znam. I slažem se.

Samo jedno pitanjce - Sokol ili Orao?

Mrs BugeVuge ::
I sad mi se opet gleda serija. Uz nju počneš da veruješ u tu moć ljubavi.
Gleda mi se Vlad... Voli mi se Vlad.

Pa gledaj. Tko ti brani?


E i, imaš poručicu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon May 20, 2019 5:51 pm

Saro, zaboravih te pitati, a sad sam se opet sjetila. Kome stoji bolje jakna? lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 81876507985a8357b1eb5ec90488052b

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 D635T6vX4AAE8YD
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon May 20, 2019 9:00 pm

Poncha ::
Eto vidiš. Priključuje se i on. Njegov lik se zove Burak.

Baš me zanima da li će i u ovoj seriji biti na istim stranama. Nešto imam osećaj da će Taner biti neki haker, ne znam samo za koju stranu. I zašto bi bio haker, šta će u ovoj priči još i neki haker, stvarno ne znam. lol!

Poncha ::
Znaš da je i meni ovo zanimljivo.

Znam! Hoću predstavu, neka trio-drama/komedija/skeč šta god u kojoj igraju Filip, Momo i ovaj što glumi Božu. A MM da bude neka od alternacija, recimo Božina. lol!

Poncha ::
Kad ti ne čitaš sve što ja pišem.  lol!

smeh Čitam.

Poncha ::

ma kad ti možeš gledati Agatu kako ne bi mogla gledati ovu?  lol!

Poncha, samo sam rekla da mi je Aras sad postao lep i pohvalila njegov razvojni put glume, kakve ti misli odmah padaju napamet. lol!

Poncha ::
A tebi to baš nekako i ne odgovara? lol!

Pa, ako on opet igra i glavnu ulogu pored toga što režira, onda se ne žalim. Ali, kakav sam ja baksuz, tačno samo režira, a Olgica je u glavnoj ulozi. lol!

Poncha ::
Kako si znala da ću to pitati?  mislilac  Zar sam rekla da mi je to najdraža vrsta?
Ali si se lijepo izvukla s odgovorom.  lol!

Mislim da jesi.
Bila sam iskrena. lol!

Poncha ::

A ne znam...  smeh Ne poznajem karakter svakog psa pa po tome ne mogu. Ali neka bude zlatni retriver, on mi se čini nekako lijep, a dobrodušan.

Slatko. :cereeeeek:
Ali čekaj sad, kako ti je haski omiljena rasa, a Caga te podseća na nekog levog psa? lol!

Poncha ::
Ma da si i pokušala, ne bih ti vjerovala.  lol!

Pa šta me onda zezaš. smeh

Poncha ::
Pa ja sam samo vjerna svojim slikovitim objašnjenjima.  lol!

smeh  :cereeeeek:

Poncha ::
Mislim Lidija. Mada mi se ne sviđa baš kako se oblači.

I meni je Lidija.

Poncha ::

Samo jedno pitanjce - Sokol ili Orao?

Sokol, ipak, za par mrvica.
Ovo gledanje VMLj mi je to i potvrdilo, baš me je zanimalo posle Mažora, kad mi se slegnu utisci da li ću ostati pri onom svom mišljenju i ostala sam. Ali sam se i setila koliko volim Vlada.

Poncha ::

Pa gledaj. Tko ti brani?

Ja ne bih bila ja kad ne bih uradila još "pametniju" stvar od toga. Počela sam da gledam onu drugu seriju, koja je snimljena posle VMLj u kojoj glume Pčela i onaj Kiril (ne znam da li si čula za Radi ljubavi sve ću moći). Dugo sam izbegavala to da gledam, jer su isti scenaristi, isti reditelj, dosta istih glumaca, a opet nije VMLj i onda mi odiše tom atmosferom, a nije to. Ali sad sam se konačno rešila, ali to nije sve. Sećaš se da sam pisala nastavak VMLj-a? E, sad sam počela da pišem i dijaloge pojedinih scena. lol!  smeh
Tako da, ako vam treba neki scenario za Cagu, tu sam. lol!

Šalu na stranu, kad odgledam ovu seriju, vraćam se VMLj-u. Volim tu seriju. <3 I volim što je moguće gledati beskonačno, a nikad ne može da ti dosadi, ni da te emotivno iscrpi, s obzirom na kraj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 1:53 am

Ljudi jel gleda neko od vas GOT? Vec pocinjem da mislim da nisam normalna sto to ne gledam niti me zanima. Poslednjih dana gde god se okrenem o tome se prica, i u RL i na tw i kod nas i kod Turaka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 8:44 am

Mrs BugeVuge ::
Znam! Hoću predstavu, neka trio-drama/komedija/skeč šta god u kojoj igraju Filip, Momo i ovaj što glumi Božu. A MM da bude neka od alternacija, recimo Božina. lol!

Of, ja bih bila sretna i da do kraja serije njih trojica imaju neke zajedničke dobre scene. Nešto kao na početku serije kad su sva trojica bili u župnom uredu.

Ovaj što glumi Božu se zove Fabijan Pavao. I baš je :cereeeeek: .

Mrs BugeVuge ::
Poncha, samo sam rekla da mi je Aras sad postao lep i pohvalila njegov razvojni put glume, kakve ti misli odmah padaju napamet. lol!

Ama baš nikakve.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa, ako on opet igra i glavnu ulogu pored toga što režira, onda se ne žalim. Ali, kakav sam ja baksuz, tačno samo režira, a Olgica je u glavnoj ulozi. lol!

Ali bold je što tebi smeta.

Mrs BugeVuge ::
Slatko. :cereeeeek:
Ali čekaj sad, kako ti je haski omiljena rasa, a Caga te podseća na nekog levog psa? lol!

A da sam rekla da mi je Caga on, bilo bi glupo jer si ti Arasa usporedila s nekim slatkim i energičnim psom da ja Cagu stavim u uspredbi sa psom koji ima može imati plave oči i tako... Iako najradije bih. Onda sam uzela ovog jer može biti sladak jako, a često služi i za terapiju pa rekoh meni Caga kao terapija.  lol! A i evo ti neke karakteriste: https://net.hr/magazin/ljubimci/zlatni-retriver-najomiljenija-pasmina-na-svijetu-a-evo-i-zasto/
Eto kad već pitaš kako lijevi pas.
Uostalom u nazivu ima riječ zlatan, a tko je meni više zlatan od Cage? :cereeeeek:   lol!
Bak ga, još s ovom košarkaškom lopticom.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Zlatni%20retriver%203

Mrs BugeVuge ::
Pa šta me onda zezaš. smeh

Tako mi došlo. lol!

Mrs BugeVuge ::
Sokol, ipak, za par mrvica.
Ovo gledanje VMLj mi je to i potvrdilo, baš me je zanimalo posle Mažora, kad mi se slegnu utisci da li ću ostati pri onom svom mišljenju i ostala sam. Ali sam se i setila koliko volim Vlada.

Već sam mislila da si okrenula.

Mrs BugeVuge ::
Ja ne bih bila ja kad ne bih uradila još "pametniju" stvar od toga. Počela sam da gledam onu drugu seriju, koja je snimljena posle VMLj u kojoj glume Pčela i onaj Kiril (ne znam da li si čula za Radi ljubavi sve ću moći). Dugo sam izbegavala to da gledam, jer su isti scenaristi, isti reditelj, dosta istih glumaca, a opet nije VMLj i onda mi odiše tom atmosferom, a nije to. Ali sad sam se konačno rešila, ali to nije sve. Sećaš se da sam pisala nastavak VMLj-a? E, sad sam počela da pišem i dijaloge pojedinih scena. lol!  smeh

Sjećam, o sjećam. Samo ti piši.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Tako da, ako vam treba neki scenario za Cagu, tu sam. lol!

Kad napišeš scenarij za Pavela, javi mi da ga pročitam. Ne dam Cagu u ruke dok ne vidim u kojem će smjeru ići tvoj mozak.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 8:49 am

Sara Ulusoy ::
Ljudi jel gleda neko od vas GOT? Vec pocinjem da mislim da nisam normalna sto to ne gledam niti me zanima. Poslednjih dana gde god se okrenem o tome se prica, i u RL i na tw i kod nas i kod Turaka.

Ne, nisi jedina. (Ili možda nisi jedina koja nisi normalna. lol! ) Nisam pogledala ni jednu sezonu ni jednu epizodu, nemam pojma o čemu se radi osim da je neka od sezona snimana ovdje u Hirvatistanu, na nekim poznatim mi lokacijama. I oko toga je kod nas bila hajka i samo zato mi je i samo ime serije poznato.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 9:00 am

Bogato su oni to sve isplanirali. Svaki dan s nečim drugim stižu. lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Fft87-mf13847127

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 D7EgigdX4AAGYYw

Zanima me što je iduće? I gdje će stvarno (sve) otići?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 9:06 am

Koja se sjeća što je bilo u tom nastavku?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Km99GBwL

Kako prikuplja fanove. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 4:28 pm

U Netflix-Ay yapim seriji ce glavnu ulogu imati Kubilay, ja sam mislila da je spremaju za Kivu, ali ipak je neka mladalacka u pitanju.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 7:16 pm

Sara Ulusoy ::
Ljudi jel gleda neko od vas GOT? Vec pocinjem da mislim da nisam normalna sto to ne gledam niti me zanima. Poslednjih dana gde god se okrenem o tome se prica, i u RL i na tw i kod nas i kod Turaka.

Ja sam počela pre par meseci, odgledala sam prvih 5 epizoda prve sezone. I to me je Sparks nagovorila, jer je i ona luda za tom serijom.
Mogu ti reći da je serija zaista vredna svake polemike, bar ono što sam ja videla, ali ne vredi kad ja nemam vremena da se time bavim kako dolikuje. lol!

Sad je bilo finale, pa se zato o tome toliko priča. I moji klinci svi do jednog polemišu o tome, više ne mogu da ih slušam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 7:24 pm

Je li Ponchita, jel' to Filip ide iz serije, a da mi ne znamo?
Jer mi deluje kao da Marko stvarno odlazi, ne znam šta bi moglo sad da ga pokoleba, s obzirom da je raskinuo sa Petrom, a da se bakće sad sa ovim Dudom (koji mi je jako sumnjiv btw) dok s druge strane ima priliku da ostvari svoj san - nije valjda lud.

Poncha ::
Of, ja bih bila sretna i da do kraja serije njih trojica imaju neke zajedničke dobre scene. Nešto kao na početku serije kad su sva trojica bili u župnom uredu.

Ovaj što glumi Božu se zove Fabijan Pavao. I baš je :cereeeeek: .

Božin lik je doživeo najveću evoliciju od početka serije. naklon

Poncha ::
Ali bold je što tebi smeta.

A jok i neće. lol!

Poncha ::

A da sam rekla da mi je Caga on, bilo bi glupo jer si ti Arasa usporedila s nekim slatkim i energičnim psom da ja Cagu stavim u uspredbi sa psom koji ima može imati plave oči i tako...


Ne kapiram ovaj deo, al' nema veze. smeh

Poncha ::
Bak ga, još s ovom košarkaškom lopticom.
http://www.ivanamatic7.50webs.com/doggy/velike%20slike/zlatni%20retriver%203.jpg

:cereeeeek:

Poncha ::

Već sam mislila da si okrenula.

Zašto?

Poncha ::
Sjećam, o sjećam. Samo ti piši.  smeh

smeh smeh smeh

Poncha ::
Kad napišeš scenarij za Pavela, javi mi da ga pročitam. Ne dam Cagu u ruke dok ne vidim u kojem će smjeru ići tvoj mozak.  lol!

Stvarno hoćeš to? wow
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 8:41 pm

Sara Ulusoy ::
U Netflix-Ay yapim seriji ce glavnu ulogu imati Kubilay, ja sam mislila da je spremaju za Kivu, ali ipak je neka mladalacka u pitanju.

Za ovu seriju pojma nemam, ali mi se čini da su spominjali neku mladenačku seriju i Ay yapim, samo što ja to nisam najbolje upratila, priznajem.

Meni je drago zbog dečka što je dobio priliku i nadam se da će je iskoristiti. Žao mi je što Kivo nije u novom projektu, ali Kivo ima utakmica u nogama i već će on sebi nešto naći. Odnosno, nikad ne znaš. Možda je neki idući Netflixov projekt njegov.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 8:46 pm

Mrs BugeVuge ::

Mogu ti reći da je serija zaista vredna svake polemike, bar ono što sam ja videla, ali ne vredi kad ja nemam vremena da se time bavim kako dolikuje. lol!

Sad je bilo finale, pa se zato o tome toliko priča. I moji klinci svi do jednog polemišu o tome, više ne mogu da ih slušam.

Ne kažem da nije vrijedna, jer vjerujem da jest, ali mene to ni s čim nije privuklo da bih gledala. Sve ima svoju publiku.

A da se priča o tome svugdje, o bome priča.
Nisam znala da su ovi i muzej otvorili.
https://www.jutarnji.hr/kultura/art/foto-split-je-dobio-muzej-game-of-thrones-zavirite-u-impresivnu-unutrasnjost-ovo-je-preslika-serije-ledeno-je-osjecate-zmarce-i-mirise-isto/8827109/

Uglavnom, Saro, znaj da nisi sama. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue May 21, 2019 9:01 pm

Mrs BugeVuge ::
Je li Ponchita, jel' to Filip ide iz serije, a da mi ne znamo?
Jer mi deluje kao da Marko stvarno odlazi, ne znam šta bi moglo sad da ga pokoleba, s obzirom da je raskinuo sa Petrom, a da se bakće sad sa ovim Dudom (koji mi je jako sumnjiv btw) dok s druge strane ima priliku da ostvari svoj san - nije valjda lud.

Ne znam. mislilac Možda samo na neko vrijeme pa se vrati kad skuži što Duda petlja. Ne pratim spojlere pa pojma nemam, a ni ne pratim baš što se događa po setu. Sad se uopće ne mogu sjetiti ima li koja novija slika sa seta, a da je Filip na njoj. Zadnje što se sjećam je ona slika Marka i Željke.
Zapravo, lažem. Mislim da je nekidan bio neki video sa seta u kojem se negdje vidi Filip.

Meni je Duda sumnjiv. Sjećaš li se možda s kim je preko telefona razgovarao Boris (onaj kojeg je Zorka prevselela) kad mu je Petra nudila lovu da izvuče Zorku i Ivanu? Da nije Dudu? Ne sjećam se imena koje je izgovorio.

Mrs BugeVuge ::
Božin lik je doživeo najveću evoliciju od početka serije. naklon

Meni je nekako sladak on. Baš je. Ali da, najveću evoluciju je upravo on doživio.

Mrs BugeVuge ::
Ne kapiram ovaj deo, al' nema veze. smeh

O, tebe. Pa realno mi na prvu nije izgledalo kao da Caga ima sličnosti, tj. zajeničkih karakteristika s mojom omiljenom pasminom. Samim time što ima plave oči prije bi mi to išao Kivo.  lol!
Pa onda da ne kažem njega, uzela sam prvog idućeg kojeg sam se sjetila.

Mrs BugeVuge ::
Zašto?

Zbog načina kako si pisala o Vladu. Voli ti se Vlad... I tako. Mislila sam da ti tako malo treba da preboliš Sokola.

Mrs BugeVuge ::
Stvarno hoćeš to? wow

Neću.  lol!
Tj. ako napišeš cijeli scenarij možeš mi poslati i ja ću baciti oko. Ako me baš uvučeš u priču mogu pročitati sve. Ne kažem ništa. Naravno, ako mi se tema bude svidjela, samo kako smo po pitanju žanra i svega nas dvije nimalo slične, onda nisam sigurna koliko ćemo se naći po vrsti tvog projekta.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 12:26 am

A Marko... suze <3
S jedne strane mi je drago što je otišao, jer to je ispunjenje njegovog snova, on je u Lokvicu došao po kazni, a sad je dobio konačno šta je oduvek želeo, plus se vraća u Zagreb. Nema on ništa od toga što će se učauriti u Lokvici (bio on sa Petrom ili ne), niti ima nešto od prijateljstva sa Tomom i kompanijom. Zorka je to najbolje definisala, jedino bi opstao da je ostao ako bi krenuo njihovim putem, a to se kosi sa njegovom ličnošću.
Ali sa druge strane mi je toliko žao što je otišao zbog mene, ja sam seriju počela da gledam zbog Juričića, kako sad NG bez Marka, to nije to. placljivko

Prejaka scena. <3



Što se tiče ostalih - Božo i Ivana su mi preslatki. :cereeeeek:
Bili smo u pravu za Dudu i Borisa, samo sam ja mislila da se Duda u potpunosti pretvara, kad ono on stvarno bolestan. Sad nekako donekle mogu da ga razumem što ima potrebu da se sveti, realno žešće su ga osakatili.
Ovo oko venčanja Mirele i Ante mi je super. Njh dvoje sve više gotivim.

Ali ništa me nije toliko dotaklo zbog ovog sa Markom.
Mislim, kapiram da verovatno ne ide iz serije, vratiće se u nekom trenutku, ali svejedno... tuzni
Odličan mi je i bio njegov razgovor sa Zorkom, ma svaka scena sa njim mi je... Juričić hodajuća emocija. A kad se setim samo kako su mu u početku svi bili strani, koliko su ga Lokvičani mrzeli i šta su mu sve podmetali i kako je on njima glumio silu, a sad... Misli se da li da ide. A Marko... <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 1:17 am

Poncha ::
Ne kažem da nije vrijedna, jer vjerujem da jest, ali mene to ni s čim nije privuklo da bih gledala. Sve ima svoju publiku.

A da se priča o tome svugdje, o bome priča.
Nisam znala da su ovi i muzej otvorili.
https://www.jutarnji.hr/kultura/art/foto-split-je-dobio-muzej-game-of-thrones-zavirite-u-impresivnu-unutrasnjost-ovo-je-preslika-serije-ledeno-je-osjecate-zmarce-i-mirise-isto/8827109/

Uglavnom, Saro, znaj da nisi sama. lol!

Slažem se.

Nou koment ovo za muzej. facepalm

Nego jel' se sećaš ti kad je išla finalna epizoda Mažora, a Pavel i Agata gledali, pa je ona histerisala kako su i Džona Snou oživeli, pa moraju i Igora. E, Džon Snou je iz GoT-a. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 1:31 am

Poncha ::
Ne znam. mislilac Možda samo na neko vrijeme pa se vrati kad skuži što Duda petlja. Ne pratim spojlere pa pojma nemam, a ni ne pratim baš što se događa po setu. Sad se uopće ne mogu sjetiti ima li koja novija slika sa seta, a da je Filip na njoj. Zadnje što se sjećam je ona slika Marka i Željke.
Zapravo, lažem. Mislim da je nekidan bio neki video sa seta u kojem se negdje vidi Filip.

Aj raspitaj se molim te. Prosto mi je nemoguće da glavni glumac napusti seriju nekih dvadesetak epizoda pred finale (sezone ili serije, nebitno).
Mada, ko zna ako i dalje snimaju dokle su stigli, oni sad možda snimaju uveliko 200-tu epizodu, a mi gledamo tek 150 i neku. Kako je bezveze što Filip nema instagram, onda bismo znali.

Poncha ::

Meni je Duda sumnjiv. Sjećaš li se možda s kim je preko telefona razgovarao Boris (onaj kojeg je Zorka prevselela) kad mu je Petra nudila lovu da izvuče Zorku i Ivanu? Da nije Dudu? Ne sjećam se imena koje je izgovorio.

Ne sećam se i danas kad sam pročitala ovo tvoje, rešila sam posle nove epizode da vratim tu scenu i vidim, ali su me svakako pretekli i pokazali nam odmah njihov plan.

Poncha ::

Meni je nekako sladak on. Baš je. Ali da, najveću evoluciju je upravo on doživio.

Definitivno jeste. I baš dok sam ga gledala kako od sveštenika koji čvrsto veruje u Boga i odan je crkvi, mrava ne bi zgazio i nije svestan ljudi oko sebe postaje kriminalac koji zbog ljubavi ide protiv sopstvenog oca dotle da je spreman da ga kidnapuje i sam odgovara za to. naklon

Opet moram sa Rusima da povežem, ali Dostojevski nije uspeo zbog smrti da napiše nastavak Karamazova. Ali po onome šta je pisao prijateljima, u nastavku je od Aljoše planirao da napravi revolucionara. I upravo je ovo to. Eto to me je oduševilo.

Poncha ::
O, tebe. Pa realno mi na prvu nije izgledalo kao da Caga ima sličnosti, tj. zajeničkih karakteristika s mojom omiljenom pasminom. Samim time što ima plave oči prije bi mi to išao Kivo.  lol!
Pa onda da ne kažem njega, uzela sam prvog idućeg kojeg sam se sjetila.

Zato sam ja rekla da me u kompletu Stas podseća na haskije, ali Pavel zbog očiju. lol!
Btw, kad sam kod toga. lol!
https://www.instagram.com/p/25XCnlPGSo/

Poncha ::
Zbog načina kako si pisala o Vladu. Voli ti se Vlad... I tako. Mislila sam da ti tako malo treba da preboliš Sokola.

Da ga prebolim?
Misliš zato što je zvanično još uvek mrtav? Hic meraketme, eno scenaristi su u fazi vasrksavanja. lol! ( samoubica )

Poncha ::
Neću.  lol!
Tj. ako napišeš cijeli scenarij možeš mi poslati i ja ću baciti oko. Ako me baš uvučeš u priču mogu pročitati sve. Ne kažem ništa. Naravno, ako mi se tema bude svidjela, samo kako smo po pitanju žanra i svega nas dvije nimalo slične, onda nisam sigurna koliko ćemo se naći po vrsti tvog projekta.  lol!

Imaš pravo. smeh
Ali ako napišem tako nešto, svakako ću ti poslati.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 4:32 am

Zašto mi ovo radiš, Stas, zašto?????

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 GybLKohgn5U
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 10:04 am

Mrs BugeVuge ::
A Marko... suze <3
S jedne strane mi je drago što je otišao, jer to je ispunjenje njegovog snova, on je u Lokvicu došao po kazni, a sad je dobio konačno šta je oduvek želeo, plus se vraća u Zagreb. Nema on ništa od toga što će se učauriti u Lokvici (bio on sa Petrom ili ne), niti ima nešto od prijateljstva sa Tomom i kompanijom. Zorka je to najbolje definisala, jedino bi opstao da je ostao ako bi krenuo njihovim putem, a to se kosi sa njegovom ličnošću.
Ali sa druge strane mi je toliko žao što je otišao zbog mene, ja sam seriju počela da gledam zbog Juričića, kako sad NG bez Marka, to nije to. placljivko

Meni je žao što je otišao. Znaš da sam pustila suzu. Eto toliko. Ja koja sam bila tim Krešo sam pustila suzu za Markom i baš me pogodio njegov odlazak.  tuzni
Nisam sigurna koliko je ovo ispunjenje njegovog sna jer mi se nije činio sretan kad je odlazio. Prilično mi je djelovao sretnije kad je po kazni išao u Lokvicu, nakon početnog šoka. Kao da je tražio razlog samo da ne ode iz Lokvice sada.  :cereeeeek: Te Duda, te sjedenje u autu i zvanje Zorke.
Naukupilo mi se kad je Petra došla doma i rekla im da Marko odlazi, ali...Sve sam još nekako, ali kad je nazvao Zorku baš me pogodilo.  <3  placljivko
Za Marka je definitivno bolje da je otišao u Zagreb jer u Lokvici njegova pamet ionako ne može doći do izražaja jer je previše blizak s onom stranom i svjesno i nesvjesno im samo pomaže.
Ali kad je Zorka rekla da su Božo i on super zetovi i da bi u njenom poslu bili dobrodošli sam se baš slatko nasmijala. Ajde, bar je djelomično u pravu.  smeh Je li on njoj rekao da se drži paprike? Znači, pušta im sitan šverc.  lol!

Imam jednu zamjerku na scenarij u ovoj epizodi jer drugo mi je sve bilo pogođeno. Nedostajala je jedna lijepa scena i s Božom. I s ovim policajcima se Marko oprašta dvije epizode pa su mu priredili lijepu zadnju scenu.

Ne znam hoćeš li ti nastaviti dalje seriju gledati, ja hoću. Ali će mi Marko nedostajati, čak i više nego što sam mislila. Mada mislim da će ga uskoro vratiti. Moraju.

Mrs BugeVuge ::
Što se tiče ostalih - Božo i Ivana su mi preslatki. :cereeeeek:

Ja mislim da je meni Božo presladak, a onda u kompletu su mi Ivana i on slatki. Ali najveća slatkoća mi je u Boži. Priznajem.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Bili smo u pravu za Dudu i Borisa, samo sam ja mislila da se Duda u potpunosti pretvara, kad ono on stvarno bolestan. Sad nekako donekle mogu da ga razumem što ima potrebu da se sveti, realno žešće su ga osakatili.

Zato Marko i nije znao na čemu je s njim. I ja sam mislila da se Duda pretvara. Jadan ne zna ni je li popio ili nije one tablete.

Mrs BugeVuge ::
Ovo oko venčanja Mirele i Ante mi je super. Njh dvoje sve više gotivim.
A? Je li? Ja od početka.  lol! Odmah sam ja vidjela da iako je Ante sirovina i teža seljačina voli  Mirelu. Jesi vidjela kako on radi doručak Mireli? Tko bi rekao? A kad pogledaš, Mirela i on su tu negdje po razmišljanjima.

Mrs BugeVuge ::
Ali ništa me nije toliko dotaklo zbog ovog sa Markom.

Baš je sve ostalo u Markovoj sjeni. Nisam se mogla čak ni nasmijati ovome Miji.

Mrs BugeVuge ::
Mislim, kapiram da verovatno ne ide iz serije, vratiće se u nekom trenutku, ali svejedno... tuzni

Baš mi žao što ide. Ne znam na koliko ga neće biti, ali baš mi je žao. I k tome, sad i Božo nekamo ide. Pa automatski mi serija ostala bez dva ljepotana.  tuzni Ne može to tako.  durica lol!
Očekujem da Marko bude Boži kum. Obećao mu je još davno, zar ne?  :cereeeeek: A ne bi bilo loše da je Petra kuma.

Mrs BugeVuge ::
Aj raspitaj se molim te. Prosto mi je nemoguće da glavni glumac napusti seriju nekih dvadesetak epizoda pred finale (sezone ili serije, nebitno).
Mada, ko zna ako i dalje snimaju dokle su stigli, oni sad možda snimaju uveliko 200-tu epizodu, a mi gledamo tek 150 i neku. Kako je bezveze što Filip nema instagram, onda bismo znali.

Nemam ti zbilja pojma. Ne pratim ni jednog od glumaca niti išta, eventualno ovako uđem na profil pa vidim da još snimaju. Jedino sam bacila oko na komentare i sve je samo rekla-kazala, svatko trubi svoje, jedino postoji sadržaj za narednih desetak epizoda pa ljudi po tome zaključuju. Ne čitam pa ne znam.
Ne vjerujem da Filip napušta seriju, naprosto ne vjerujem.

Mrs BugeVuge ::
Ne sećam se i danas kad sam pročitala ovo tvoje, rešila sam posle nove epizode da vratim tu scenu i vidim, ali su me svakako pretekli i pokazali nam odmah njihov plan.

Ja se nisam mogla sjetiti imena nikako (a nije mi se dalo tražiti u kojoj je to epizodi bilo), ali čim je Marko naglo "premješten" i doveden Duda sam nekako povezala da sve ima veze s Borisom.

Mrs BugeVuge ::
Definitivno jeste. I baš dok sam ga gledala kako od sveštenika koji čvrsto veruje u Boga i odan je crkvi, mrava ne bi zgazio i nije svestan ljudi oko sebe postaje kriminalac koji zbog ljubavi ide protiv sopstvenog oca dotle da je spreman da ga kidnapuje i sam odgovara za to. naklon

Opet moram sa Rusima da povežem, ali Dostojevski nije uspeo zbog smrti da napiše nastavak Karamazova. Ali po onome šta je pisao prijateljima, u nastavku je od Aljoše planirao da napravi revolucionara. I upravo je ovo to. Eto to me je oduševilo.

A ponekad je djelovao kao nebitan lik.
Meni je nekako bio drag i dok je bio svećenik. <3 Imao mi je to nešto milo i povjerljivo u sebi.  Vidiš što je rekao da bi on mogao biti pop da je druge vjere.

Bit će sad Božo glavni u selu uz Krešu. Onaj nesretni Jure ne zna tko mu glavu nosi. Već je pokazao koliko je spretan i jak.

Mrs BugeVuge ::
Zato sam ja rekla da me u kompletu Stas podseća na haskije, ali Pavel zbog očiju. lol!

Naravno, ti si bila poštena.

Mrs BugeVuge ::
Btw, kad sam kod toga. lol!
https://www.instagram.com/p/25XCnlPGSo/

A daj me ne moj. Njegov?

Dobro, bak.
https://www.instagram.com/p/iovnSCkG6d/

I sad mi se ne traži neki drugi kratki link, ali bak...


Mrs BugeVuge ::
Misliš zato što je zvanično još uvek mrtav? Hic meraketme, eno scenaristi su u fazi vasrksavanja. lol! ( samoubica )

Agata htjela, Agata dobila.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Imaš pravo. smeh
Ali ako napišem tako nešto, svakako ću ti poslati.

Ajde, možda dobiješ recenziju.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Zašto mi ovo radiš, Stas, zašto?????

Ima baš dobre ruke, torzo i visinu. A ti šaraš.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Nou koment ovo za muzej. facepalm

Ja nisam imala pojma da su to otvorili u gradu. Pojma o pojmu dok nisam vidjela prilog na televiziji, a kako je Sara spomenula, rekoh da stavim.

Nego, je li ovo neki tvoj đak? lol!
https://www.facebook.com/hardkoo1991/videos/2229567937110727/

Mrs BugeVuge ::
Nego jel' se sećaš ti kad je išla finalna epizoda Mažora, a Pavel i Agata gledali, pa je ona histerisala kako su i Džona Snou oživeli, pa moraju i Igora. E, Džon Snou je iz GoT-a. lol!

E zezaš! Sjećam se da je uspoređivala s nekim likom i da je dramila nešto, ali nisam imala pojma s kim uspoređuje.  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh
Znam da sam taj dan odgledala mnogo njenih priča i kerefeka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 2:35 pm

Pa sad je meni jasno zašto njih dvojicu toliko upoređuju i ovog Kirlila nazivaju Stasovim naslednikom. Ali koliko god da volim ovu pesmu, nisam oduševljena što je čujem ovde, malo sam ljuta na reditelja, to je samo Vladova pesma. durica
https://youtu.be/XbcekpwKmkE?t=2360
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 6:51 pm

Mrs BugeVuge ::
Pa sad je meni jasno zašto njih dvojicu toliko upoređuju i ovog Kirlila nazivaju Stasovim naslednikom. Ali koliko god da volim ovu pesmu, nisam oduševljena što je čujem ovde, malo sam ljuta na reditelja, to je samo Vladova pesma. durica
https://youtu.be/XbcekpwKmkE?t=2360

Možda malo bacaju, možda. Ali nekako mi je Stanko bolji. I zgodniji. Ovaj mi je previše ukočen pa mi ta ukočenost kvari dojam. Nešto mi kod njega fali.

Pjesma je ova meni lijepa. A pjeva li ovo on ili? Ova cura ne pjeva nego netko drugi umjesto nje.
I čije je ono dijete?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 7:02 pm

Ovi su Protectora krenuli žestoko baš. Već kaskaderi u akciji.
Mislim da su danas snimali nešto na nekom malom aerodromu i u prirodi. Dok mi se čini da je prethodne dane studio bio glavni.

Ima jedan glumac, taj je umislio da je on glavna zvijezda Protectora. Stalno nešto kači sa seta, obraća se fanovima na španjolskom, kao da je on muhafiz. Malo mi je postao naporan.
Valjda ga ponijelo što su ga ovi Latinosi počeli salijetati i komentirati mu slike.

A Caga je stigao i na frizuricu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyWed May 22, 2019 7:11 pm

I da. Saro, prvi put vidim ovaj tekst.
http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy-anne-evinde-ptt-/Blog/?BlogNo=401052

Odakle Abdi ovo?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: