Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyThu Dec 06, 2018 8:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtweqWnXgAgWruR
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 7:31 am

Aj da nastavim kad sam opet upalila laptop.  facepalm

Stvarno su ono Cagini onda.
@CagatayUlusoy'un annesi Rafiye Hanım ve kardeşi Atalay ile tanıştım. Çağatay kendisi blok yazılarımı şu sıralar okuyamadığını ama annesi okuduğunu belirtti. Oğluna verdiğim destek  için çok teşekkür etti. Burada Çağatay'ın şahsıma gösterdiği ilgi ve saygıdan dolayı minnettarım. :cereeeeek:

Zbilja mi je drago da je čovjek uspio doći do njega.



Kad je Basturk sinoć objavio čekala sam u polusnu da objavi više tu reportažu sa seta. I čekala, ali onda utonila u san.  smeh Ja ne znam kako ovi Turci nekad odmah po ponoći (njihovoj) objave, a nekad čekaju.  rolleyes
Jutros je tek postavljeno na stranici.
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/onur-basturk/ilk-turk-netflix-dizisi-muhafiz-nasildi-41043111

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 5c09184f0f25442cb8aabe37  :cereeeeek:

A ova Aylin Guney vala stalno bliska s Cagom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxEGT9XcAYt3Qo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxEG2HXcAAVWcV

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxEHiaXgAA0FfL

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxEIKGW0AE65Z2

A onda je osvanilo i mnoštvo slika s ljudima koji su bili tamo.
Ali zbilja je sretan i sjaj u oku je stalno prisutan.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxqRF4WwAENchy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxqRzSXQAEHnGz  :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxqR_zXgAAbLQ8

Kako mi je drago da je Caga bio u elegantnom ovako izdanju, a ne nekom čudu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 7:46 am

Baš mi je Caga :cereeeeek: nekako sladak s ovom Aylin. Jedino mi se ne sviđaju čizme. Mislim da su to one bijele.


Sad baš da je neka reportaža kakvu sam očekivala i nije, ali dobro. Više mi je kao usputno spominjanje gdje je bio.
Zanimljiv mi je ovaj dio:
İlk beş dakikası İstanbul tanıtım filmi gibiydi. Öyle ki eski ve yeni İstanbul’u havadan karadan tüm detaylarıyla (çay, simit, kedi, gökdelen, Kapalıçarşı) gördük.

İlerleyen bölümlerde esas parlayan yıldızın Okan Yalabık olacağını düşünüyorum. Kötü adamı cidden nefis oynamış.


Kad sam ovo vidjela - Çağatay Ulusoy: Güçlerim var ama Süpermen değilim  :cereeeeek: , samo mi je kroz glavu prošlo:
  lol!
“Evet, bazı güçlerim var ama Süpermen değilim! ”  :cereeeeek: Iako za mene je.

Ovo za after u Seeda mi je jasno, jer je odmah izrazio negodovanje na instagramu. Baš je odmah popljuvao. A sad, što je spomenuo ovo iz Chicka neću komentirati, sutra će ionako donijeti nastavak. U kojem tko zna što će pisati. O geceye dair ayrıntılar da yarına, “Şehirde en son ne oldu”da.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 7:52 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 7:56 am

Rubrike pune.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtyhnWIXQAANXNJ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtyhnWTWkAAQQ1q

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtyhnWbW4AEakpO

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Dty5GMaWkAIM-xY

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Dty5GMZWkAEileo
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:09 am

Oni su svi onaj dan baš dosta različitih intervjua odradili.

Baš me zanima kad će doći glumci na red, tj. kad će njih postaviti.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:17 am

Vidi kako je Ibro okačio sliku s vjenčanja na zid.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 46272262_739932386364845_1686106204640861622_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-2.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTkyODkxNjg4MDQzNDk2NDA5MQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:26 am

Slušam ovaj drugi intervju i nešto radim, ne obraćam puno poznornost na to što govore i tko, ali odjednom čujem Cagatay Ulusoy i onda prekinem sve i vratim na 9 minutu kad pitanje počinje. smeh naklon Aral i Can koji kraljevi. Ali Can pogotovo. naklon Pridružio im se u vezi fragija i Gonenc. smeh
I oni su primijetili ove iz Južne Amerike. smeh A kako i neće kad su im na set dolazili, slali pisma, ljubavna. Vala, za njih su Latinosi otkriće, izgleda da su i njima podnošljivi Europljani, a ovi su im hit. Ne znam samo koliko se i sprdaju s njima.
Ah be, Poncha, tko je tebi kriv pa se ne angažiraš malo. Možda bi i Hirvatistan spomenuli. Iako po ovome bolje da ne spominju.


Последњи изменио Poncha дана Fri Dec 07, 2018 8:39 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:31 am

Bu arada.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 DtxlfiYX4AIeYSy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Dtxlf_VW4AAEkBg

Sad za ovo što je Hazalki lajkala i komentira me nije briga, ali što je napisala Cagi jest. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:43 am

Ovaj Aral nastavlja s postavljanjem.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 46695815_309216683026702_1624863899594523490_n.jpg?ig_cache_key=MTkyODkxMTYxMTMzOTQwNDEzOQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:54 am

Jadna Canan pokušava objasniti da su nakon aftera imali after (po njihovom guštu) u Chicki boomu, tako jednostavno.

https://twitter.com/KT_Fans/status/1070948938033913856
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:57 am

Sinoc sam taman krenula da odgovaram i odjednom je poceo da mi se vrti krug sa tackicama, nije bilo sanse da udjem.

Sad nemam vremena, ali kasnije cu da procitam ovo sto je Basturk pisao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:58 am

Nešto mu je tako u zadnje vrijeme često. Meni isto nekad ne da da uđem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:58 am

Nije napisao ama ništa pametno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 8:59 am

Videla sam prepisku posto pratim i ovu Kivinu fan stranicu. Navalila zena da nije bio kao da je bila tamo. Ako je Basturk napisao da je bio, onda jeste. To je bio Cagin afterparty i tamo su bili njegovi, tako da nema sanse da nije zvao Kivu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 9:00 am

Ali i da je after u Seedu bio dobar, oni bi završili u Chickiju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 9:00 am

Pa da. Cagina zabava, Caga zove koga hoće. Jednostavno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 9:01 am

O, Esra se pokrenula na FB-u.

The Protector Gala
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 9:06 am

A mislim da su poslije pak neki od njih završili i u La Boucherie. Tu večer su zbilja šetali od jedne do druge gale, lokacije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 9:17 am

Objavio Basturk i ovako.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 47029944_567643350363370_6679064673430323248_n.jpg?ig_cache_key=MTkyODk2MTg5MDEzMjE0NDc0NQ%3D%3D

On Umutu dođe kao besplatna reklama.


Ali lik zbilja odgovara na poruke kad mu pošalješ. U noći gale je odgovorio nekoj curi da će danas biti izvještaj sa seta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 9:49 am

https://twitter.com/abbalcilar/status/1070962361874440192 :cereeeeek:

Cijelo vrijeme pogledavam je li stari (ja ga tako zovem, ali od milja... ili da ga nazovem Abdi mislilac jer mu nikako ime da zapamtim) objavio na svom blogu išta.
Baš bih voljela kad bi on dao cjeloviti izvještaj na jednom mjestu s premijere.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 10:15 am

Gledam malo Enginovu stranicu.

A isto mi je super ova slika. Ne znam jesam li to prije rekla.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 CagatayUlusoy-Netflix-News
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 10:17 am

Ovaj Abdi je meni skroz simpatican, ali ovi iz egofca su stvarno odvratni. Dosta njih je bilo u fazonu sto je isao kad se ljutio, skloni se izmedju Tube i Cage i takve stvari. Covek pise kolumnu u Milliyetu i uvek pise sve najlepse o Cagi i bas ga voli, to moze da bude samo kotist, nikako steta i ne znam cime je taj covek zasluzio da pisu takve stvari. Doduse, koliko sam videla niko nije pisao direktno njemu, ali su komentatisali.

Eno ih Ceren i Ahsen se pocupase. Toliko su agresivne i zaludne, da kad nemaju s kim, svadjaju se medjusobno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 10:22 am

Znači, tako ćemo ga zvati? Tamam. :cereeeeek: Jer ja njegova dupla slova u čudnom imenu nikad ne popamtim ako prije ne provjerim.
Meni je on simpa. Iako je Femirovac, ali o Cagi piše lijepo i hvalospjeve, kao da ih ja pišem. lol! Kako da mi čovjek ne bude drag?!
Vidjela sam odmah da je netko pitao zašto je išao.

Jedino mi nije bilo jasno što je Cagu i Engina molio za pozivnicu trebao je direkt produkciji se javiti. Ali bitno je da je na kraju došao, jer ako je netko zalužio biti tamo, od ovih piskarala, onda je to on.

Zašto se one počupaše? Oko čega?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptyFri Dec 07, 2018 10:23 am

A vidjela sam da su neki pokrivali njegovu glavu smajlićem. Meni bezobrazno kao i uvijek kad se neka slika dorađuje. Pošuj osobu koja je objavila. Da nije njega, ne ni tu sliku ni vidjeli.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: