Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:27 am

Pa da, voli i Hazal i Femir, ali kod njega mi to uopste ne smeta. A zbog toga ga dosta prate Latinke.
Ali nije ni nametljiv ni agresivan, bas je fin covek.

Poslao je on i Netflixu poruku za pozivnicu. Ali nebitno, vazno da je na kraju dobio i usao, slikao se sa Cagom i popricao cak i sa mamom.

Cupaju se oko Duygu. Evo sad je Ahsen presla na Deniz.
Ahsen odbija da joj se na timelineu pojavljuje bilo sta vezano za nju i odbija da prihvati da su njih dvoje zajedno. Ako neko ne voli Duygu onda sam to ja, ali sta da radim, to je njegov izbor i ako planiramo da ga pratimo primorani smo da je vidjamo dok je sa njom. To sto Ahsen ne da da se ona spominje nece proneniti cinjenicno stanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:29 am

Zašto je on objavio? Da on nije Cagi složio frizuricu?

https://www.instagram.com/p/BrFKS4yllgR/

Ako je, da mu pohvalim rad. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:32 am

Pa da, čovjek je stvarno nekako kavalir. Pristojan.

Ne znam kako je na kraju došao tamo ako nije imao pozivnicu, ali bitno je da je uspio.
Baš mi je drago da je popričao s Refiyom.

A, oko Duygu se svađaju. smeh A Ahsen, što da ti odgovorim?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:45 am

Ne da mi se sad listati slike ponovno s druge gale. Je li od svih koji su trebali ići na obje gale jedino Hazalka ostala na Protectoru? mislilac
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:51 am

Na što se odnosi ovo što je ova napisala?

https://twitter.com/blue_cloudd/status/1070977711445893120

Ali slika je baš :cereeeeek: naklon .
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:55 am

Znači, ja ne vjerujem čime se one bave. Ne vjerujem. Obično ne gledam ništa što one postavljaju, ali ovo...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 10:59 am

Ni dalje ne vjerujem. Ovo trebate pogledati!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 12:40 pm

Na NTV-u je intervju s glumcima. Upravo ga gledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 5:23 pm

Opet sam na poslu imala Turcina, ispricala sam se sa covekom, nahvalio moj turski i ponudio mi je posao. Radi u nekoj firmi u Beogradu i treba im prevodilac za turski.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 5:35 pm

Vay, sa Tatlitugovima nema zajebancije. Lost je dobio ekspresan odgovor da ce da ga tuze za lazi. Aferin.

https://twitter.com/tatkvnc/status/1071078585191071744?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 6:32 pm

Aman, ne diyorsun? wow I što si čovjeku rekla? Da si ga naučila zahvaljujući cok guzel adamima i dobrim pričama?

Je li mu Tugay brat? On vodi Kivije poslove ili što? Maloprije sam vidjela da to da ovaj nešto u vezi trudnoće spominje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 6:41 pm

A joj, danas me Caga oduševio. :cereeeeek:

Ja sam odvalila smijati se kad je pogledao Hazar pa bubnio da su već snimili drugi sezonu. I to način na koji je rekao. I onaj mot rukom. Bar pet minuta sam se smijala nakon. smeh Onako iskreno se nasmijala, opušteno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy

Koji je on kralj. Tako iskren i tako divan. smeh Inače sve pazi što će kako će, i onda puf pljusne im ovo, a oni na konferenciji tek objavili drugu sezonu. lol!
Gdje je ona Ranini sad kad je govorila samo o jednoj sezoni? smeh

Jadan, trebao se i ispičati kasnije. Ali ne kužim zašto. Kao da ne znaju da smo uredno pratili sva događanja. I da znamo da su završili sa snimanjem.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy
Baš mi ga nekako bilo milo. Njemu je, kao i meni, nekad bolje da drži jezik za zubima. Ali kako se slatko nasmijalo. A i mene.

Zbilja, ali zbilja, sam se tako slatko nasmijala. A i one.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy

Jeste li odgledale već? Evo ga cijelog. https://www.ntv.com.tr/video/sanat/hakan-marvel-karakterleri-gibi-degil-muhafiz-ekibi-ntvye-konustu,NHE5wEYa706gr8kEesI4tA
Trajalo je nekih petnaestak minuta. Na kraju je bilo najbolje. smeh

Kasnije sam ponovno sve poslušala jer sam prve minute propustila. Tako mi se sviđaju Cagini odgovori. Ispravio je sebe kad je čuo za Netflixovu seriju i ulogu. Prvo je rekao da su čuli, a onda da je čuo. Baš me zanima na koga je točno mislio. mislilac (moja pretpostavka je na Engina prvo). Kasnije mi je bilo super kad je "obašnjavao zašto" je pristao. Kad je Hazar odgovarala je li ono rekla da se čula, a kasnije i vidjela s Cagom prije nego je pristala? I da joj je s Cagom lako raditi?
Sviđa mi se kako je rekao , tj. dopunio Aycu, da je ona zadnja odabrana. Vidiš ti kako on pamti kad je tko odabran. lol!
I to mi je sve bilo zanimljivo, ali onda kad je rekao da te fantastične stvari nisu njegov tip za gledanje, on voli stvarnost gledati. :cereeeeek: Tako nešto je rekao... E kad nisam od sreće zaplakala. sramezljivko I onda je lijepo govorio o ulozi, ali tu sam pogubila već koncentraciju slušanja. Kasnije su govorili o snimanjima, o tome da su Turci bili iza kamera...
Uglavnom, jesam li ja ovo sve dobro pohvatala? Saro, ako nisam nešto točno rekla, lutfen ispravi me tako da mi ne ostane krivo zapamćena informacija. I reci mi što je točno rekao zašto je pristao.

I čini mi se da bi Ayca mogla biti opasnija nego sam ikad mislila. Uopće nije tako djelovalo kad je bilo snimanje.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 6:45 pm

Jesi li pitala čovjeka zna li Cagu? lol! Pitam to zbog ovog intervjua kojeg sam jutros gledala s redateljima? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 6:46 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 6:51 pm

Samo jedan film. Samo jedan.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Dt1AcRBX4AUNkx2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Dt1AcRPWoAA5H0H
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 7:11 pm

Saro, odgledala sam MI. Naprosto je nevjerojatno koliko kemiju, ali baš kemiju imaju Ibro i Bursin. Da je neka tuđa serija, oni bi bili par.
Odlični su. Po kemiji i energiji najbolji suradnici u turskim serijama. Mogli bi ih pobijedili jedino Kivo i Caga.

Opet pola nisam razumjela, ama neyse, i ovako sam preoduševljena
Ne pamtim više trenutke u seriji s njima, ali znam da sam se pošteno ismijala s njima. Vala, svaka im čast.
I daj, ponovno, prosvijetili me koji je od njih dva bio s Ahsen, koji ju je samo sanjao, a koji povalio.

Ibri nevjerojatno dobro stoji crno. Jebozovan do bola. Tako je elegantan. Složit ćeš se sa mnom čim odgleda, ako nisi. A ne stoji mu ni trenerka loše.
Burin je zbilja simpatičan kad glumi da ga je sram ili da mu je nešto neudgodno. U tim trenucima je meden i u tim trenucima je meni najzanimljiviji za gledanje. Kad se zbog neudgode smije. U tome mi je još od GB bio najbolji. A i idu njemu ove nježne scene.
Bolje oružje stoji Ibri.

Barca i mali Kaan  :cereeeeek:.

Drugo ću komentirati kad ti odgledaš.

Ali zbilja su serija za nasmijati se i za pustiti suzu.  :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 7:19 pm

BugeVuge, nerdesin sen?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 7:46 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 7:58 pm

Nisam baš shvatila fragi za MI, ali ako jesam onda mi se uopće ne sviđa smjer u koji su krenuli.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 8:00 pm

Poncha ::
BugeVuge, nerdesin sen?


Ni na nebu ni na zemlji. lol! Ništa me ne pitaj.

Liza se juče porodila. leptirici Bila si u pravu, opet muško. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 RlkP50lIG9Q
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 8:01 pm

Napravili su anketu Glumac godine i u nominacijama stavili Pavela i Kozlovskog. Kako očekuju da glasam?!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 8:01 pm

Nemoj mi takav odgovor. Je li bar opipljiv ili je zbog kuma? lol!

A neću ti reći, ali znala sam. lol! Bapske teorije ne lažu. smeh
Baš mi je drago da je rodila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 8:02 pm

Poncha ::
Nemoj mi takav odgovor. Je li bar opipljiv ili je zbog kuma?  lol!

Da bar. smeh
Ali sam u mislima sa njim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 8:03 pm

Pa glasuj za onoga koji je imao bolji projekt u tom slučaju.

Za što je Kozlosvki nominiran?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Dec 07, 2018 8:04 pm

Jesi li se ti to ohladila od kuma?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: