Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 10:45 am

A bak Kive i tamo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 0c9a31b6-a1d3-4e35-b299-f824ffd7d77f

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 88e11f77-bfcb-40cd-b491-9f159c89017e
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 11:01 am

Nego, za kad računamo reprizu? Kivina gala OI2 je tamo negdje pred kraj godine. Ako Caga ne zapali za Ameriku, yani, nadam se reprizi. Ako ode onda će poslati porku Kivi, što da radimo.

Mogla bi biti tamo negdje 29.12.? Što misliš? Ili, zna li se datum?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 11:22 am

Pa je li ja to dobro vidim?! Pa ovo su Refiye anne i Aylin baba. Sjede do Atalaya. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Možda ja i krivo vidim.  ne znam  Možda je što se babi tilo, to se babi snilo.
Ali ja mislim da su ponosni na svog cucuka. Ah be, i meni sjaje oči kao sinoć Cagi.  :cereeeeek:

klik!

Baš je gurur!  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Ili ovako kroz dva gifa.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Giphy

Ima pola sata gledam u ovo.  sramezljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 11:33 am

BugeVuge, koliko koristim, točno je trebalo moje ime i Cagino ostaviti. stidljivko smeh Ali nemoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 6:03 pm

Aj, da nastavim gdje sam jutros stala.  lol!

Što jest jest, sviđa mi se i Hazalkina i Ilyaseva slika i Enginova slika i menadžmenta slika. Odmah sam im lajkala. Sviđa mi se i tim i slike. :cereeeeek:
Znači, njihove slike volim vidjeti, ali na kojima su stvarno oni, ali neka me montaža poštede. I zbilja mi je drago da su bili tamo s Cagom, svi. I prijatelji i radna ekipa. Pa čak i oni koji mi nisu omiljeni, ali jesu Cagi. Druga je stvar što mene za neke od njih nije briga koliko je ni crno pod noktom.

Ovdje nešto zanimljivo piše. Dosada najviše otkriva.
http://www.ekranella.com/haber/i-lk-yerli-netflix-dizisi-the-protector-yani-hakan-muhafiz/1/1#headtitle

Ovo će režirati Aral.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 45392926_1817198735073888_8889199587719393529_n.jpg?ig_cache_key=MTkyODM0NTEyNjMxNzU0MTcwOQ%3D%3D

Znači, u tom se nastavku baš spetljaju. Valjda.

Kako volim HD, danas ih većina postavlja slike.  Kako koja iziđe, buljim u njih.
http://1001dizi.net/haber-Netflixin-ilk-Turk-orijinal-dizisi-The-Protectorun-(Hakan--Muhafiz)-promiyeri-gerceklesti-3159#.XAko5fCO1kQ.twitter
A i video da ne govorim. Ovaj je bar bez teksta. I sad ne smijem napisati (jer bih napisala isto što i sinoć  lol! ) ali Caga i Kivo top.

Znači, odgledala sam iz svih mogućih uglova ovo i svaki put opet iznova se oduševim.

A i Ranini je objavila članak s galerijom. Uglavnom su to te slike.
http://www.ranini.tv/haber/34430/1/the-protectorun-hakan-muhafiz-promiyeri-yapildi
(Tko je bio za nju ako ona nije, netko drugi ili je preuzela tuđe slike?)

Ovo je intervju s redateljima.

Bu arada, skužila sam još onaj dan kad sam pitala zašto Caga sjedi izdvojeno, sad sam potvrdila. Tako da se vidi naziv serije u sredini.
Vidite sad čarapa u Gonenca i Cana.  smeh Otkačeni oba.

I ove su jutros tračale, ali nešto i pokazale. I onda je komentirao neki lik za kojeg vidiš da pojma nema tko je Caga. Nemam pojma što je govorio, ali spominjao je rusko nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 6:18 pm

Od Cage svi nešto žele, svi nešto očekuju. Upravo sam pročitala da objavi sliku s Hazal i da zašto ona uvijek treba nešto.

Ajde, još nekako da on ikad išta objavljuje, ali Caga ne objavljuje ništa. ne znam I zašto bi Caga ikoga ikad trebao objavljivati?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 6:39 pm

Je li ovaj daje neki svoj osvrt na seriju?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 6:47 pm

Ooooo, prizvali su ga na instagram. Muhafiz lajka sve redom. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 6:56 pm

Bu arada, ako gledate intervju s redateljima onda posebno obratite pozornost na Cana od 15 minute. :cereeeeek: Ovaj Can je stvarno smeh . naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:04 pm

Jedna stara, ali lijepa slika.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 47298633_362527114313838_8700325834304699703_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram

Polat objavio tb u čast Cage . :cereeeeek: A čak je i Hulya Biren proslijedila Enginovu sliku. Oni galiba baš vole Cagu. :cereeeeek:
Polat je snoć bio i na gali. naklon Baš je dosta Caginih bilo tamo.

Video od sinoć

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 45706820_362755471198187_6598604767405739524_n.jpg?_nc_ht=scontent-lax3-2.cdninstagram.com&se=7&ig_cache_key=MTkyNzg2ODUwMzg5ODAwMjU3Ng%3D%3D

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:08 pm

A da zaboravih zamalo. Ona reportaža što je Basturk pisao sa seta izlazi u petak.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:10 pm

Ovaj lik je You Tuber i bio je na gali, odgledao je prvu epizodu. Nije rekao nista novo, ali je bas nahvalio tu prvu epizodu, od glumaca do reditelja, vizuelnih efekata i svega ostalog.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:11 pm

A ove dve ne znam ni sto su pricale o gali, niti su bile niti ih to previse zanima rekla bih. Samo ko je zgodniji i to je to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:13 pm

Da, ovog što je bio na gali sam počela slušati, ali kako ne razumijem najbolje odustala sam.

Ove dvije su prave lapače, samo da im je govoriti gluposti. Ali ova plava voli Kivu. Čak je i Basak spomenula. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:16 pm

Burcin je rekla da se pojavljuje u prvoj epizodi (ili sezoni, nisam sigurna zvuk je uzasan) ali te od druge sezone pocinju njene epizode.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:18 pm

Aj, pogledaj na nekom drugom videu. Ima ih par, ne znam na kojem si gledala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:20 pm

Ako gledaš na ovom, onda ti govori oko 12 minute.

https://www.youtube.com/watch?v=j6o40G85TIY
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:20 pm

Ja sam skužila da je rekla sezonda. Ali nisam sigurna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:24 pm

Ili ako gledaš ovdje onda negdje oko 13 minute.
https://www.ucankus.com/video/65101/hakan-muhafiz-galasi-yapildi

Mislim da je ovdje bolji zvuk.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:38 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 DtwQUzCXQAIT0R6

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:40 pm

Ajde neka je čovjek došao, odgledao epizodu, vidio ga i slikao se s njim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:50 pm

Ova s konferencije i intervjua objavila i ovo.
https://www.instagram.com/p/Bq-KWVMAO7B/

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 47506736_767924320226952_7716092143322205742_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyODQ0MjcyMDczMzQwOTM2Ng%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 7:58 pm

Ček, je li sutra petak? Onda će Basturk objaviti noćas reportažu. :cereeeeek:

A baš sam mislila ići spavati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 8:07 pm

Mogu ove koje navijaju za Zeynep govoriti što hoće, ali od četiri isječka koja su postavljena na YT najviše pregleda ima upravo zadnji na kojem su Hakan i Leyla, a najmanje upravo onaj Hakana i Zeynep.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptyThu Dec 06, 2018 8:12 pm

BugeVuge, gdje ti ex ide kad kupuje odijelo?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: