Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyTue Oct 23, 2018 9:30 pm

Kolazi kao kolazi su odlicni, osim toga svidjaju mi se Cansu i Leo. Aj i Stanko mi je simpa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyTue Oct 23, 2018 9:32 pm

Znaci ipak jos nisi napustila Srbiju i otisla u pohod na Moskvu. Pih, a mi se ovde nadali da gulis djonove u potrazi za ovima tvojima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyTue Oct 23, 2018 9:37 pm

Poncha ::
Ubuduće kad čitaš - čitaš na vlastitu odgovornost! Tamam mi? lol!

Odavno je tamam. lol!

Poncha ::
Ma 'nako ja to kažem. Hladim jezik. smeh

smeh lol!

Poncha ::
Zbilja mislim da mi nije pametno to za reći. jao Ima veze s tobom, a ne tvojim miljenicima. Sanjala sam da si hamile, mislim da je bila negdje pred porod. Možda i nije porod, ali je neka strka bila, u tvom stilu. :smajlićkojibježi:

Au, čula sam kad sanjaš nekog da je trudan da je to nešto loše po tu osobu. Samo da se ne obistini. lol!

Poncha ::

Ali da nadodom, ne znam tko je otac, možda i Kozlovski. :HazalkaOdgovor: lol!

Aahhahahahahhahhahhaahhahahhahaha, vriiiiiiištiiiiiim smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyTue Oct 23, 2018 9:39 pm

Sara Ulusoy ::
Kolazi kao kolazi su odlicni, osim toga svidjaju mi se Cansu i Leo. Aj i Stanko mi je simpa.

Još jedan plus. lol! kisic

Sara Ulusoy ::
Znaci ipak jos nisi napustila Srbiju i otisla u pohod na Moskvu. Pih, a mi se ovde nadali da gulis djonove u potrazi za ovima tvojima.

smeh smeh smeh
I ja sam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyTue Oct 23, 2018 9:59 pm

Tokyo i Ranini mi najvise idu na zivce zbog toga sto nemaju misljenje, nego im misljenje kreira rejting. Ovo nije prvi put, koliko puta se desilo da nesto hvale i onda kad ne uspe, ah pa ja sam znao/znala da to nece uspeti. Ja brate branim svoje misljenje pa makar bilo razlicito od svih ostalih, ako mi se nesto svidja, svidja mi se.
Seckinove serije su do sada propadale jer je u njima uvek bilo nesto sto nije stimalo, bilo partnerka ili scenario i posle Bir ask hikayesi ni jednu nisam gledala bas onako sa gustom, ali ova je po meni bila dobra i da nije ovako blesav sistem po kome taj sektor funkcionise, mogla je da uspe.

I ja ih isto pratim samo zbog informacija inace bih ih odavno odjebala.

Meni je zao svake serije koja se prekine jer tu pored glumaca ima i set radnika koji ostaju bez posla. A zao mi je i zbog onih koji vole da gledaju tu neku seriju. Ovo je stvarno grozno, sezona je pocela pre mesec dana, a toliko je serija vec ukinuto. Uskoro cemo poceti da cekamo da prodje petnaestak epizoda pa ako je dobar rejting da pocnemo da gledamo. Sto mislim da ljudi vec rade. A i nije mi jasno sto su ukinuli objavljivanje rejtinga kad svako jutro uredno dobijemo rejting listu.

Pa ako MI stave u ponedeljak ili cetvrtak cisto sumnjam da ce trajati duze od desetak epizoda. Videcemo sta ce biti i sa Kivom, mada ce ta serija trajati do kraja sezone bez obzira na rejting zato sto je Ay yapimova i Kivina.

Sta je sad problem? Ocigledno da je bila neka tema o sudstvu i Erdogan je rekao da lopovi i ubice ne mogu da se smatraju zrtvama sudbine. Ok, ali kakve to veze ima sa Cagom, Gizem i ostalima. Prvo, gde pise da su oni krivi? Mozda je sud utvrdio da se nisu bavili prodajom droge, ako su samo konzumirali to nije krivicno delo. A kao drugo neka spominju ove sto cine raznorazna krivicna dela i setaju slobodno, a ne navalili na ove ko mutav na telefon. Ako cemo o drogi, najvece kolicine droge stizu upravo preko Turske u Evropu, pa neka pricaju malo o tome, jer te tone raznoraznih supstanci ne svercuje Caga nego neko ko je nedodirljiv. Biktim!!!!!

Vala koliko sam shvatila po komentarima koje vidim onako usput na tw ovo je neka teska sapunjara u kojoj se ne zna ko kome jamu kopa. A i scenaristkinja je ista kao u AFK pa je iskoristila Femir. Yani, Fatih i njegova ekipa. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyTue Oct 23, 2018 10:02 pm

Znaci ti si njoj zalepila keca, a ona posle dosla da ti se slihta. Eto zasto sam ja prosla kroz skolu kao kroz iglene usi, posle keca bih mogla samo da te ignorisem, eventualno da mi Hitler posluzi kao inspiracija da ti nesto namestim, a ne da diskutujem sa tobom o njemu. smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 1:15 am

smeh smeh smeh
Al' znaš da je i meni bilo čudno kako je tako dobra sa mnom i otkud je odjednom Hitler zanima kad ni Vizantiju ne zna jer bih ja na njenom mestu zamrzla mene iste sekunde. lol! Ali ona je kao ti, obavezno gradivo neće da nauči, a misli da može da se iskupi vannastavnim aktivnostima.lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 8:34 am

Mrs Bondarenko ::
Odavno je tamam. lol!

Dobro je, neka se zna. Da ne bi bilo poslije - Sara i Poncha zajebale stvar i meni posao. lol!

Mrs Bondarenko ::
Au, čula sam kad sanjaš nekog da je trudan da je to nešto loše po tu osobu. Samo da se ne obistini. lol!

Baš au. Nisam ja to čula, ali vidiš da sam se s razlogom zabrinula jer se ti nisi javljala otkako sam te sanjala.

Mrs Bondarenko ::
Aahhahahahahhahhahhaahhahahhahaha, vriiiiiiištiiiiiim smeh smeh smeh smeh smeh

Znači, ako je on otac djeteta, onda može. lol!

Mrs Bondarenko ::
Al' znaš da je i meni bilo čudno kako je tako dobra sa mnom i otkud je odjednom Hitler zanima kad ni Vizantiju ne zna jer bih ja na njenom mestu zamrzla mene iste sekunde. lol! Ali ona je kao ti, obavezno gradivo neće da nauči, a misli da može da se iskupi vannastavnim aktivnostima.lol!

smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 8:48 am

Sara Ulusoy ::
Tokyo i Ranini mi najvise idu na zivce zbog toga sto nemaju misljenje, nego im misljenje kreira rejting. Ovo nije prvi put, koliko puta se desilo da nesto hvale i onda kad ne uspe, ah pa ja sam znao/znala da to nece uspeti. Ja brate branim svoje misljenje pa makar bilo razlicito od svih ostalih, ako mi se nesto svidja, svidja mi se.

Makar ispala glupa. Ako sam u nešto uvjerena, ne odustajem. facepalm Ali oni s druge strane ispadjau glupi jer ne znaju što su na početku govorili, slabo im pamćenje, a žele ostaviti dojam pametnih.

Koliko je meni serija bilo super, a rejting nikakav. lol!

Sara Ulusoy ::
Seckinove serije su do sada propadale jer je u njima uvek bilo nesto sto nije stimalo, bilo partnerka ili scenario i posle Bir ask hikayesi ni jednu nisam gledala bas onako sa gustom, ali ova je po meni bila dobra i da nije ovako blesav sistem po kome taj sektor funkcionise, mogla je da uspe.

Šteta, prava šteta.

Sara Ulusoy ::
Meni je zao svake serije koja se prekine jer tu pored glumaca ima i set radnika koji ostaju bez posla. A zao mi je i zbog onih koji vole da gledaju tu neku seriju. Ovo je stvarno grozno, sezona je pocela pre mesec dana, a toliko je serija vec ukinuto. Uskoro cemo poceti da cekamo da prodje petnaestak epizoda pa ako je dobar rejting da pocnemo da gledamo. Sto mislim da ljudi vec rade. A i nije mi jasno sto su ukinuli objavljivanje rejtinga kad svako jutro uredno dobijemo rejting listu.

A to je horda ljudi koji ostanu bez posla. Kao da je lako naći drugi posao, pogotovo kad su sve serije već debelo u uzmahu i imaju svoje zaposlene. Ionako im uvjeti rada nisu nešto.
Zapravo uopće nije humano ovako naprasno ukinuti seriju.

Sara Ulusoy ::
Pa ako MI stave u ponedeljak ili cetvrtak cisto sumnjam da ce trajati duze od desetak epizoda. Videcemo sta ce biti i sa Kivom, mada ce ta serija trajati do kraja sezone bez obzira na rejting zato sto je Ay yapimova i Kivina.

Nekako, za Kivinu se ja ne bojim. Ali ovi bi se brzo mogli riješiti MI ako im ne donese ono čemu se nadaju, a izborom dana možda i ne bi trebali.


Sara Ulusoy ::
Sta je sad problem? Ocigledno da je bila neka tema o sudstvu i Erdogan je rekao da lopovi i ubice ne mogu da se smatraju zrtvama sudbine. Ok, ali kakve to veze ima sa Cagom, Gizem i ostalima. Prvo, gde pise da su oni krivi? Mozda je sud utvrdio da se nisu bavili prodajom droge, ako su samo konzumirali to nije krivicno delo. A kao drugo neka spominju ove sto cine raznorazna krivicna dela i setaju slobodno, a ne navalili na ove ko mutav na telefon. Ako cemo o drogi, najvece kolicine droge stizu upravo preko Turske u Evropu, pa neka pricaju malo o tome, jer te tone raznoraznih supstanci ne svercuje Caga nego neko ko je nedodirljiv. Biktim!!!!!

Iskreno, pojma nemam što je bilo s Erdoganom, što je izjavljivao, povodom čega i zašto odjednom ovakvi neki komentari. Naletjela sam na nekoliko sličnih komentara i ne znam zašto su nastali. Ali odjednom prozivanje.

Sara Ulusoy ::
Vala koliko sam shvatila po komentarima koje vidim onako usput na tw ovo je neka teska sapunjara u kojoj se ne zna ko kome jamu kopa. A i scenaristkinja je ista kao u AFK pa je iskoristila Femir. Yani, Fatih i njegova ekipa. rolleyes

Aha, u tom grmu leži zeko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 8:49 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 9:33 am

Bondarenkova, ako mi Krešo  :cereeeeek:  izvisi kod Petre (a vjerojatno hoće) da ga spoje s Almom?
Mada Almica je imala i dobrih kratkih scena s Markom.

Prvi su spontani Krešo i Alma koja mu se obradovala.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy + Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy i još malo u linkovima, da ne opteretim stranicu: prvi, drugi.

Drugi su Alma na 'Tominom tajnom' zadatku. smeh Plus divni Krešo. :cereeeeek:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy i Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy
I još malo ovako u linku: prvi, drugi, treći i četvrti (kad je Alma postavila glupo pitanje i Krešica skužio da ova nešto ispituje).

A baš su mi nekako slatki bili. Krešo, em džentlmen (iako bez cvijeća lol! ) em sladak, em divan, em šarmantan. :cereeeeek: Ali nije glup. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 10:36 am

Trebam ti ovo ovako staviti, ne kažem ti da gledaš seriju, možda ću te ovim samo odbiti.  lol!  Ama trebam staviti. :P  
Tvoj Marko s pola sela flertuje, uključujući i babe.  smeh
Prvo ih spašava iz "minskog" polja, onda mu one zahvaljuju. Stana se zaljubila kao pubertelija u njega.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy i Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy

Plus: Prvi, drugi, treći, četvrti, peti
Baba se zaljubila u nepovrat. A kad se sjetim da ga nije htjela skinuti s krova.  lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Giphy
Alma i Marko. Inače i ona uzdiže Marka u zvijezde. Iako ju je malo razočarao što "odlazi".

Ali baš se izvalio u zadnjoj pred popom u vezi Petre i ona ga je čula. Drago mi je da je čula ako je stvarno mislio ono što je rekao. Yani, baš je tipični jebivjetar, samo ja mislim da će se okajati dobro za te riječi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 2:14 pm

Ovaj opet Marko, i u Ljubav u zaledju je bio Marko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 2:15 pm

Ipak smo bile u pravu da se ugojila, ali da je obukla nesto da to pokrije sad je novinari ne bi prozivali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 3:47 pm

Eveeeet, kanal D opet u akciji samounistavanja. Muhtesem ikili 1 kasim, persembe. bravo
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 3:55 pm

Barca. naklon Ladno je zakasnio na dodelu nagrada. lol!

https://twitter.com/muhtesem2lidizi/status/1055089835487252480?s=19

Kanalu D ako mi zbog tvoje glupe politike sjebes uzivanje u Barci aurika
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 5:35 pm

Bu arada, sad sam videla da menjamo sat u nedelju. A i kad zemlje EU prestanu da pomeraju sat pretpostavljam da cemo se mi prilagoditi tome.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 6:47 pm

Sara Ulusoy ::
Ovaj opet Marko, i u Ljubav u zaledju je bio Marko.

Vidi stvarno. To sam znala, ali i zaboravila. Smetnula sam skroz s uma. facepalm Uglavnom, ovaj Marko mi je napetiji iako je jebivjetar kakvog nema. Baš je jebivjetar. I ovo mi je nekako najbolja uloga Juričiću.

Sara Ulusoy ::
Ipak smo bile u pravu da se ugojila, ali da je obukla nesto da to pokrije sad je novinari ne bi prozivali.

Da, baš je rastvoreno obukla i vidi joj se. Na ovoj haljini se meni nekako najviše i činilo da je dobila kile, ali vidjelo se i u onom prvom šarenom kostimu, kao i od nekidan na onim slikama iz škole.

Sara Ulusoy ::
Eveeeet, kanal D opet u akciji samounistavanja. Muhtesem ikili 1 kasim, persembe. bravo

rolleyes Odabrali su kao prstom u govno.

Sara Ulusoy ::
Barca. naklon Ladno je zakasnio na dodelu nagrada. lol!

https://twitter.com/muhtesem2lidizi/status/1055089835487252480?s=19

Kanalu D ako mi zbog tvoje glupe politike sjebes uzivanje u Barci aurika

Bit će doslovno Kivo protiv Ibre. A Ibro će zbog politike Kanala D izgubiti.

Barca je u svakom pogledu otkačen i lud.

Sara Ulusoy ::
Bu arada, sad sam videla da menjamo sat u nedelju. A i kad zemlje EU prestanu da pomeraju sat pretpostavljam da cemo se mi prilagoditi tome.

Znali, dva smo sata iza Turaka od nedjelje? Je li u Americi mijenjaju? Jesmo li i dalje na devet sati razlike s LA-om ili padamo na osam?


Последњи изменио Poncha дана Wed Oct 24, 2018 7:02 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 6:48 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 6:51 pm

Završava li se stvarno UTC? Ima li što o tome?

Svašta mi je prošlo kroz glavu.

Ali kad sam vidjela ovo samo sam se nasmijala.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 A64884-C0-F6-E3-4472-AFFD-810342-D4114-F
Nešto slično sam i ja promislila iako ne znam zbog čega je ova napisala. lol!


Последњи изменио Poncha дана Wed Oct 24, 2018 6:57 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 6:54 pm

Nemoj me ubiti, ali što je Duygu toliko cvijeća danas u priče postavila? Tko li joj ga je sve poslao? Mislim da joj je danas rođendan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 7:13 pm

Ovi latino fanovi samo da im je organizirati neke akcije po twitteru. Eno sad su ponovno počeli neku kampanju mjesec dana slika. Zapravo "CHALLENGE ÇAĞATAY ULUSOY".

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 DqSMz5QXgAIMXnv

To, koliko sam skužila, rade opet kao podrška Cagi i novoj ulozi u Protectoru dok čekaju na seriju. Više ne znam koji bih smajlić stavila.

A s obzirom na to da ista ova stvar ima i s Hazal, pretpostavljam da je netko do HazCaga pokrenio ovo. BAK!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 9:34 pm

Evet, tamo je bio Marko Marusic. Pa mozda bi me se vise dojmio i u onoj seriji da mu partnerka nije bila ona (ne znam kako se zove). Bio je mnogo bolji par sa Veljacom iako ja ni nju ne volim jer glumi katastrofalno.

Ja sam najvise primetila da se ugojila kada je bila u onim crnim pantalonama, a u ovoj haljini i nisam dok jutros nije izaslo u novinama, posto sam kada su se pojavile te slike samo letmicno bacila pogled, nisam obracala paznju na detalje.
Mislim ok, malo se ugojila nije to nista strasno, malo na dijetu i skinuce, samo da se ne ugoji kao ono pred kraj Ferihe i posle toga, tada je bas bila preterala.

Pa stvarno. Nije problem samo dan, problem je i to sto je kanal izgubio poverenje gledalaca i ugled i nikako ne mogu da se podignu i sad umesto da izaberu najlaksi dan, oni izabrali najtezi. Carpisma je tu u boljoj poziciji, prvo to je Ay yapimova serija u kojoj igra Kivo pa je to vec prednost u startu, plus Show je u boljoj situaciji od Kanala D.

Da, sada smo dva sata i to me nervira kad gledam neku seriju uzivo, ali posto ove godine verivatno nista necu pratiti uzivo i nije toliki problem. A za Ameriku ne znam, valjda i oni pomeraju sat.

Jos uvek nema nista o zavrsetku UTC, ali ako ovako nastavi zavrsice se, previse je to skupa serija da bi mogla da izdrzi sa tako losim rejtingom.

A i ja sam to isto pomislila, tako da bi najbolje bilo da UTC traje sto duze. lol!
I Milonda je to napisala iz istog razloga.

Kako joj je danas rodjendan? Zar joj nije bio onda kada su joj Ilknur i Aysun pevale happy birthday?

Opet? Pa zar takva neka kampanja nije vec bila?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyWed Oct 24, 2018 11:07 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 EmptyThu Oct 25, 2018 12:03 am

Poncha ::
Bondarenkova, ako mi Krešo  :cereeeeek:  izvisi kod Petre (a vjerojatno hoće) da ga spoje s Almom?

Jao, što su slatkiiii! wow :cereeeeek:
Dobro su se setili njih da spoje, isprva mi nije palo napamet, ali super ovako izgledaju zajedno. I taman će onda bit po dva para policajac + kriminalac. lol!

Zameraj mi slobodno što ne gledam seriju, zameram i ja sama sebi. suze Ceo ovaj mesec mi je katastrofa od obaveza, a po svoj prilici će se i nastaviti. tuzni Tako me je sve sustiglo sa svih strana da nikako ne uspevam svoje vreme da organizujem.
Šta se dogodilo zasad? I šta je bilo sa Krešom i Petrom, zar se nisi ljubili u kolima u onoj najavi?

Poncha ::

https://media.giphy.com/media/16Nvd2dueuZjgo3LPH/giphy.gif

Ali ovo... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Krešo, em džentlmen (iako bez cvijeća lol! ) em sladak, em divan, em šarmantan. :cereeeeek: Ali nije glup. :cereeeeek:

smeh lol!

Poncha ::

Tvoj Marko s pola sela flertuje, uključujući i babe. smeh
Prvo ih spašava iz "minskog" polja, onda mu one zahvaljuju. Stana se zaljubila kao pubertelija u njega.

smeh smeh smeh
Oplakah, ne mogu da verujem. lol! A vidi Zorku. smeh

Poncha ::

četvrti, peti

Ali ovo... smeh smeh smeh
Jel' su svi ovi gifovi iz iste epizode?

Poncha ::
Alma i Marko. Inače i ona uzdiže Marka u zvijezde. Iako ju je malo razočarao što "odlazi".

Čekaj, sad ne kapiram, u koga je Alma zaljubljena?

Sara Ulusoy ::
Evet, tamo je bio Marko Marusic. Pa mozda bi me se vise dojmio i u onoj seriji da mu partnerka nije bila ona (ne znam kako se zove). Bio je mnogo bolji par sa Veljacom iako ja ni nju ne volim jer glumi katastrofalno.

Mislim da nije zbog toga, iako ni ja nisam mogla da svarim tu njegovu partnerku i bila mi je grozna (fizički mu je bolje stajala Veljača, mada ona još gore glumi i sva je nekako karikatura same sebe). Mislim da je pre nešto drugo u pitanju i to sam skontala tek nakon što sam ga gledala kao Dinka u Larinom izboru. Kao Marko Marušić (btw kako si mu upamtila i prezime lol! ) je bio previše klasičan tipski junak sapunica, još ona kosica i slatka faca. Ne znam, tako mi je nekako ostao u sećanju i tad mi nije bio ništa posebno. A onda se svima predstavio u skroz drugom izdanju kao Dinko Bilić i pokazao kakav je talenat i šta sve može da iznese, pa su mu posle shodno toj ulozi i stizale bolje ponude.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: