Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 7:57 pm

Bondarenkova, jesi li dragom što komentirala? Cok je ayip ako nisi. lol! On zbog tebe postavio sliku, a ti tako... lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:06 pm

Znam ja da ti čitaš njega.lol!
Meni je isto to odmah palo na pamet, zato sam i oplakala to izvođenje. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:06 pm

Sad sam promislila. smeh Baš se pitam kad bi se Caga pojavio kod ovog (ovakvog) tipa u emisiju. lol! I još da dobije ovakve zadatke. Je li on ide uživo?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:06 pm

Nisam, pravim se da me ne dotiče, a temperatura 39,9. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:07 pm

Mislim da ne ide uživo. Ali bilo bi super da gostuje kod njega uz bilo kakve improvizacije, mislim da bi to bila ludnica. da
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:07 pm

Rugaj se ti, ali pomalo upoznajem ga. lol!

Stvarno imaš temperaturu ili se osjećaš kao da goriš? lol!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:08 pm

Osećam se kao da gorim, predinfarktno stanje. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:08 pm

Možda bi se i pojavio ako ne ide uživo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:09 pm

Urgant je ionako dosta stranih glumaca ugostio, valla mogao bi i Cagu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:11 pm

Eto, Caga sve trči i kod turskih voditelja u emisije. lol! Beyaz se starao da ga dovede na par minuta. Nije bio ni kod onih svojih prijatelja u 3 Adam. Nije se poslije AFK-a ni pojavio kod one plavuše Sabe. Tako da...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:30 pm

Molit ću lijepo.  trepko

https://www.instagram.com/mosthandsomemen2018/?hl=hr Obavezno pogledajte sto njih i ostale nominirane. Ima nekih da se nasmiješ. I ne znam tko sve ove kosooke stavi. Neki izgledaju kao dječaci, a za neke bolje da ne napišem.

https://www.instagram.com/p/BpjWhkulubQ/?hl=hr&taken-by=mosthandsomemen2018
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 43985506_352131262023441_2447443385850467460_n

Ajde, da ne kaže ova Bondarenkova da sam sebična.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 43085535_2395413387183144_5337203354472777002_n

Plus ovaj njen polu Rus.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 43816371_1149250141907040_6060900700687934321_n
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 8:50 pm

Nesto sad razmisljam dok vas citam, recimo kad se pisalo o Stanku to sam i citala i manje vise me je ponesto zanimalo jer mi je simpatican, a ovaj Kozlovski brate me uopste ne zanima, totalno sam ravnodusna prema njemu. Tako da ustvari ne bi bilo lose da se ti ipak vratis na svoju prvu ljubav.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 9:28 pm

Bondarenkova, ko zna kada ce EAD da se vrati s obzirom da ima jos jednu sezonu Dirilisa da odradi, pa posle toga verovatno godinu, dve pauza. Tako da se prerano radujes.

Poncha...
Ma nisam ni ja poverovala za datum, samo kazem da mi je cudno da je on tako nesto objavio.
A Netflix mi nije bas jasan jer ne vidim da se ni taj fragman koji su objavili nesto vrti. Ipak ce to da puste na svim kanalima i cilj je ispromovisati seriju onima koji nikada nisu ni culi za Cagu, a njegovim fanovima i ne trebaju nista da serviraju, mi svakako cekamo.

Ne znam Bursina dovoljno da bih mogla da kazem da li je nadmen, ali istina je da se oseti da je nadmeniji, mada to moze da bude i u poredjenju sa Ibrom zato sto je Ibro ono bas opusten i nenadmen.

Pa da, isti je, mozda se maskirao u sebe. lol!

Ja posto sam od Caginih fanova najvise u dodiru sa egofc koji ne vole nikoga osim Cage i navikla sam na njihov egodoplafona stav prosto mi dodje cudno da neko voli njega i Cagu. A par ljudi koje pratim Kivini i Cagini cak cesto lajkaju nesto sto sprda Cana. Ruku na srce, on meni i jeste za sprdanje.
A ovi sto ga vole su neki ostatci Femirovaca koje jos nisam otpratila jer mi prethodno nisu smetali, pa sad jesam jer mi ne pada na pamet da citam hvalospeve o njemu i da mi svako malo izleti njegova slika.
Istina je da je Caglar takav kao sto si rekla, ali bar ima dovoljno svesti da ne prica o sebi ovo sto prica ovaj. Tragikomicno je koliko je taj tip umisljen i koliko sebe hvali, plus, po mom licnom misljenju nema neki alibi za sve te sulne samohvalospeve. rolleyes

Kako mislis da ti neko otkrije izvor informacija za vest koju je izmislio. lol!

Uskoro kad krenu sa nekom kampanjom bicemo u toku.

Ako uzmemo u obzir Enginov nacin vodjenja Cagine karijere, nacekace se da im Caga dodje na druzenje. Lakse bi im bilo da idu da ga ganjaju po LA.

Sad sam mirna neko vreme, ali ipak treba da pocnem polako da smisljam neku pakost za aurika za svaki slucaj. lol!

Ne znam, mislim da je Burak planiran za sledecu, valjda kao naslednik Ertugrula. Ali meni se nekako cini da ce to biti stetno za seriju. Ne zbog Buraka nego zato sto bi moglo da bude kao sa Muhtesem Yuzyil i Kosem. Da se ljudi zadovolje i da im dolazak novog glumca i novog razdoblja izgleda kao nova serija i da odustanu. Jer ta serija upravo ide u isto preterivanje kao i MY.

Aha, ovo ce biti poludokumentarac. To bi jos i moglo da bude zanimljivije od serija ukoliko se dobro odradi. A moglo bi da bude i istorijski tacnije, jer serije su mnogo iskrivile istoriju zbog rejtinga. Pa najveci osvajac njihovog carstva Suleyman je stalno sedeo u haremu i bavio se haremskim sapunicama umesto da bude na bojnom polju gde je i proveo vecinu zivota.

Meni se cini da su Barci kosulje zastitni znam i da ce on uvek biti tako opusteno obucen naspram ovog ulickanog.

Yuh i to su smislili i usput su odradili i cast. Pa sto to pise Enginu, neka pise producentima, ne snima Engin serije.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyTue Oct 30, 2018 9:30 pm

Vala ja samo kad vidim koji Tuci su na listi jao
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 12:50 am

Kakva je ovo lista?! molimmmm Onaj za prvo mesto, are you fucking kidding me????

Svaka čast za ove naše, ali iskreno kad vidim kakvi su ostali prosto me čudi kako su se oni našli na ovoj listi. Da ne govorim o tome da su zaslužili mnogo više mesta ispred.

Poncha ::
Neki izgledaju kao dječaci, a za neke bolje da ne napišem.

Kao devojke. lol!
Idi bre Poncha, uđem na listu iz znatiželje da vidim koga sve ima očekujući Stanislava na prvom mestu, a sad mi je muka, to si ti kriva. lol!

Sara Ulusoy ::
Nesto sad razmisljam dok vas citam, recimo kad se pisalo o Stanku to sam i citala i manje vise me je ponesto zanimalo jer mi je simpatican, a ovaj Kozlovski brate me uopste ne zanima, totalno sam ravnodusna prema njemu. Tako da ustvari ne bi bilo lose da se ti ipak vratis na svoju prvu ljubav.

Mora nekako da ti postane zanimljivo, nemaš druge, pogotovo što sam ubeđena da Kozlovski ne može biti nezanimljiv. lol!
Uostalom, seti se mita o Sizifu, problem nije u guranju kamena, nego u tvom odnosu prema njemu. lol!

Šalu na stranu, možda samo na prvi pogled deluje nezanimljivo, kad bi pogledala bar jedan klip verujem da bi ti postao simpatičan.

Sara Ulusoy ::
Bondarenkova, ko zna kada ce EAD da se vrati s obzirom da ima jos jednu sezonu Dirilisa da odradi, pa posle toga verovatno godinu, dve pauza. Tako da se prerano radujes.

E pa tek tad će i mene Turci videti. lol!
Na kraju krajeva nek' se vrati kad hoće, samo kad je više napustio taj Dirilis. To je u početku bilo stvarno nešto zanimljivo, ali beži bre, počelo je ozbiljno da mu šteti karijeri. Nije sad RK neki ekstra ambiciozan film, ali kako je počeo to da otkazuje zbog Ertugrula, tako bi nastavio da nazaduje, a šta će mu to. Zbog jedne televizijske uloge u kojoj pritom ne može da napreduje glumački kako snima samo to, on bi propuštao prilika i prilika.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 1:10 am

Poncha ::
Samo, ja ću nadodati, mene ne smije baciti na popravni, koja je on budala kad živi s onom koju sprda.  lol!

Ne znam čak u kojoj varijanti ispada veća budala - ako živi sa onom koju sprda, ili ako nije svestan sa kim živi. suze

Poncha ::
A slušaj, s obzirom na to koliko vremena provodi s njom, nije ni čudno. lol!


Sad neće toliko vremena provoditi zajedno. Mada u poslednje vreme i kad jesu, slabo su se slikali. tuzni

Poncha ::
S njom je uvijek u sigurnim rukama. Ionako su nerazdvojni.

:cereeeeek:

Poncha ::

Zbog medalje ima da zaboraviš na spominjanje popravnih do iduće godine. lol!

Ali vidiš kako ona sama ide sebi na štetu, šta joj je trebalo da posle ovako predivnog komentara vezanog za Auriku ovako usere kod Kozlovskog? lol!
Kao kad mi je jedna briljantno odgovarala krstaške ratove, ali nije znala šta je freska. smeh

Poncha ::
smeh

Šta ti je smešno?

Poncha ::

Stranica 28., pri vrhu.  lol!

Videla sam posle. Oplakah na ono Salak kedi... smeh  
Meni je maca hit totalni i mislim da uopšte nije upropastila reviju, naprotiv, revija ne bi bila to što jeste bez nje. Bila je glavna zvezda. :cereeeeek:

Poncha ::
Engin je trebao izići iz najpopularnije serije u kojoj je glumio da bi se ona vratila Turcima.  lol!

smeh
Ne znam ja kako to tebi izgleda, ali to je stvarno za njegovo dobro. Jel' bi ti bila zadovoljna da Caga godinama glumi u nekoj popularnoj seriji koja mu sem para ništa drugo ne donosi, pritom umesto da se glumački razvija, on samo nazaduje?

Poncha ::
Bondarenkova, bak ovo: https://www.instagram.com/p/Bo82Vd_HFw5/?hl=hr&taken-by=ergobabyhrvatska Bebač inače ima rusko ime. Zove se Lav.

Znam da mu se sin zove Lav. Stariji je mislim Jan. Zanimljiva imena.

Poncha ::

Evo ti i ovoga iz današnje epizode.
https://media.giphy.com/media/5qFqwYUVNBhdp3WNWN/giphy.gif

st_bond he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 1:15 am

Što rekoše - old but gold. <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 TgiCEAy4XUg
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 4:14 pm

Šta je ovo, nikog nema kad sam ja tu... Jel' ste žive? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 7:32 pm

Sara Ulusoy ::
Nesto sad razmisljam dok vas citam, recimo kad se pisalo o Stanku to sam i citala i manje vise me je ponesto zanimalo jer mi je simpatican, a ovaj Kozlovski brate me uopste ne zanima, totalno sam ravnodusna prema njemu. Tako da ustvari ne bi bilo lose da se ti ipak vratis na svoju prvu ljubav.

smeh

Sad se sjetim sebe kad sam kukala što je Bondarenkova proširila harem i kad sam plakala za Stankom. smeh I stalno sam je pokušavala pomiriti sa Stankom.
A gle me sad - analiziram neverbalnu komunikaciju Kozlovskog. facepalm

Sara Ulusoy ::
Ma nisam ni ja poverovala za datum, samo kazem da mi je cudno da je on tako nesto objavio.
A Netflix mi nije bas jasan jer ne vidim da se ni taj fragman koji su objavili nesto vrti. Ipak ce to da puste na svim kanalima i cilj je ispromovisati seriju onima koji nikada nisu ni culi za Cagu, a njegovim fanovima i ne trebaju nista da serviraju, mi svakako cekamo.

Baš to. Nama ne trebaju ništa puštati, mi ionako čekamo kao napeta puška, ali ovima koji ne poznaju Cagu ni turske serije njima trebaju.
Malo me i Netflix razočarao, moram priznati.

Sara Ulusoy ::
Ne znam Bursina dovoljno da bih mogla da kazem da li je nadmen, ali istina je da se oseti da je nadmeniji, mada to moze da bude i u poredjenju sa Ibrom zato sto je Ibro ono bas opusten i nenadmen.

Nije mi baš toliko nadmen (mislim da od njega ima puno jačih), ali u njegovi odgovori, u usporedbi s Ibrinim su za nijansu nadmeniji, kao da njegova mora biti zadnja, glavna. Čitajući rečenice, takav mi je osjećaj. Možda nekad filozofira. Nisam ga odavno pratila i slušala.

Sara Ulusoy ::
Ja posto sam od Caginih fanova najvise u dodiru sa egofc koji ne vole nikoga osim Cage i navikla sam na njihov egodoplafona stav prosto mi dodje cudno da neko voli njega i Cagu. A par ljudi koje pratim Kivini i Cagini cak cesto lajkaju nesto sto sprda Cana. Ruku na srce, on meni i jeste za sprdanje.
A ovi sto ga vole su neki ostatci Femirovaca koje jos nisam otpratila jer mi prethodno nisu smetali, pa sad jesam jer mi ne pada na pamet da citam hvalospeve o njemu i da mi svako malo izleti njegova slika.
Istina je da je Caglar takav kao sto si rekla, ali bar ima dovoljno svesti da ne prica o sebi ovo sto prica ovaj. Tragikomicno je koliko je taj tip umisljen i koliko sebe hvali, plus, po mom licnom misljenju nema neki alibi za sve te sulne samohvalospeve. rolleyes

Da. I ja znam ove koji se sprdaju s njim. Ono kad se ispovaljivao u nekoj emisji su ga baš baš sprdali.

Pa meni je i najiritantnije to što je hvalisav. Jednostavno ne podnosim takve ljude. Jedno je kad se neko hvali kroz sprdnju, ali on se direktno hvali, profil na instagramu mu služi da bi se pohvalio i sebe prezentirao. I, to sam već pisala - meni škola i titula nikad nisu niti znak pameti niti nešto. Kad se neko hvali diplomom mi je za osip. Znači, drugi ljudi ne valjaju.
Hvali se tom advokaturom kao da je ne znam što postigao, a taj posao ne želi obavljati nego traži neki drugi. A pa, kralju, onda se nemoj njime ni kurčiti. I onda kad mi neko kaže - on je školovan. rolleyes
A taj alibi mu je jer je zaljubljen u sebe. Jako visoko mišljenje ima o sebi, očito.

Sara Ulusoy ::
Kako mislis da ti neko otkrije izvor informacija za vest koju je izmislio. lol!

smeh smeh smeh smeh

U pravu si. Ali mislila sam i ovako općenito, kad netko ne izmisli nego kad napiše nešto što bi moglo biti.

Sara Ulusoy ::
Ako uzmemo u obzir Enginov nacin vodjenja Cagine karijere, nacekace se da im Caga dodje na druzenje. Lakse bi im bilo da idu da ga ganjaju po LA.

O da, to si potpuno u pravu. Jedino da Enginu nešto udari u glavu.

Meni iskreno uopće nije jasno kako se nijedna toga nije sjetila i ganjala ga. Jer ipak ima dosta njih koji su tamo.


Sara Ulusoy ::
Ne znam, mislim da je Burak planiran za sledecu, valjda kao naslednik Ertugrula. Ali meni se nekako cini da ce to biti stetno za seriju. Ne zbog Buraka nego zato sto bi moglo da bude kao sa Muhtesem Yuzyil i Kosem. Da se ljudi zadovolje i da im dolazak novog glumca i novog razdoblja izgleda kao nova serija i da odustanu. Jer ta serija upravo ide u isto preterivanje kao i MY.

Nisam uopće u toku, ali sam vidjela da je pustio neku kosurinu koja mu je grozna i da se spominje za seriju (ne i kad).
A i slažem se, mislim da nisu trebali ići dalje sa serijom. Nije sve u parama.


Sara Ulusoy ::
Meni se cini da su Barci kosulje zastitni znam i da ce on uvek biti tako opusteno obucen naspram ovog ulickanog.

I meni se čini. Znači košulje, s nekakvim uzorkom, i majice su njegov zaštitni znak.

Sara Ulusoy ::
Yuh i to su smislili i usput su odradili i cast. Pa sto to pise Enginu, neka pise producentima, ne snima Engin serije.

Ne znam. Možda prvo ispipavaju teren bi li Caga i Hazalka prihavtili uloge.

Sara Ulusoy ::
Vala ja samo kad vidim koji Tuci su na listi jao

Ja samo znam da od svih Turaka (koji su bili nominirani i ušli na listu), Caga najbolje stoji. Inače mi je lista po svemu glupa.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 7:50 pm

Mrs Bondarenko ::
Kakva je ovo lista?! molimmmm Onaj za prvo mesto, are you fucking kidding me????

Takva. smeh

Mislim da je na početku godine krenula kampanja da se uz neki tag predlažu osobe. I eto, kako je dalje išlo, nisam u toku (jer ja nisam predložila nikoga).

Mrs Bondarenko ::
Svaka čast za ove naše, ali iskreno kad vidim kakvi su ostali prosto me čudi kako su se oni našli na ovoj listi. Da ne govorim o tome da su zaslužili mnogo više mesta ispred.

Lako meni za naše. Nisam rasist (iako slobodno možete reći da jesam, neću se ljutiti), ali ovi kosooki, brat bratu, ne znaš za neke koji su spol.

Mrs Bondarenko ::
Kao devojke. lol!
Idi bre Poncha, uđem na listu iz znatiželje da vidim koga sve ima očekujući Stanislava na prvom mestu, a sad mi je muka, to si ti kriva. lol!

Ti kaza. lol!

Yuh tebe, pa da ti je Stanko bio u prvi sto, sigurno bih ti stavila sliku, isto kao i Kozlovskoga.

Mrs Bondarenko ::
Ne znam čak u kojoj varijanti ispada veća budala - ako živi sa onom koju sprda, ili ako nije svestan sa kim živi. suze

Zaljubljena budala kod mene bi imala neko opravdanje. lol!

Mrs Bondarenko ::
Sad neće toliko vremena provoditi zajedno. Mada u poslednje vreme i kad jesu, slabo su se slikali. tuzni

A čuj, takva je sad situacija.

Hajde, garant se oni svakodnevno čuju. A možda i bude kum malome.

Mrs Bondarenko ::
Ali vidiš kako ona sama ide sebi na štetu, šta joj je trebalo da posle ovako predivnog komentara vezanog za Auriku ovako usere kod Kozlovskog? lol!
Kao kad mi je jedna briljantno odgovarala krstaške ratove, ali nije znala šta je freska. smeh

smeh

Oprosti joj, dok je ona još čitala jedino na Stanka nisi smio ništa loše reći, Kozlovski nije bio pod zaštitom. lol!

Mrs Bondarenko ::
Šta ti je smešno?

Nemam pojma na što sam se nasmijala, ali vjerojatno tvom oduševljenu što se "vraćaš" Turcima i razlogu zbog kojeg.

Mrs Bondarenko ::
Videla sam posle. Oplakah na ono Salak kedi... smeh
Meni je maca hit totalni i mislim da uopšte nije upropastila reviju, naprotiv, revija ne bi bila to što jeste bez nje. Bila je glavna zvezda. :cereeeeek:

Definitivno veća zvijezda od onih koje su nosile reviju. Macu sam zapamtila, a od revije ništa. Samo da je sve nešto bilo široko, kao vreće.

Mrs Bondarenko ::

smeh
Ne znam ja kako to tebi izgleda, ali to je stvarno za njegovo dobro. Jel' bi ti bila zadovoljna da Caga godinama glumi u nekoj popularnoj seriji koja mu sem para ništa drugo ne donosi, pritom umesto da se glumački razvija, on samo nazaduje?

Čisto sumnjam da će se Cagi to dogoditi jer on ne ide za parama i u zadnje vrijeme bira što različitije projekte. Vidiš da nije pristao ni na drugu sezonu Icerdea, nego odmah rekao - jedna sezona.

Ali svakako - da Caga i zaglavi u seriji koja mi se ne sviđa, podržala bi njegovu odluku i kukala kad ću ga vidjeti u nekoj drugoj ulozi. A i!!! Jednom sam rekla kad je bilo riječi o Medceziru - koliko god želim da završi, bit će mi žao što ga neko vrijeme neću gledati. E pa tako i sad - da snima, znala bih barem da će biti koja sličica na dnevnoj i tjednoj bazi. Ako ništa, to bi mi bila utjeha. lol!

Mrs Bondarenko ::
Znam da mu se sin zove Lav. Stariji je mislim Jan. Zanimljiva imena.

Ja sam to slučajno saznala. Imena su kratka, iako ne znam koje mi je čudnije.

Mrs Bondarenko ::
Što rekoše - old but gold. <3

Ova mi slika izgleda kao montaža.

Ajde da je na jednoj s mužem. lol!

Mrs Bondarenko ::
Šta je ovo, nikog nema kad sam ja tu... Jel' ste žive? lol!

Nisam bila kući, a kasnije sam se trebala pozabaviti ručkom i večerom. Čak i napraviti kolač. Tek sam sad sjela. Izgleda da se nikako ne možemo poklopiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 7:52 pm

Aha. I Kivo ima majicu kojoj je godinama vjeran.

https://twitter.com/lida_186/status/1057701158624681984

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 7:58 pm

Bondarenkova, jedno pitanje, iako ne znam koliko je to u srednjoj slučaj kao u osnovnoj. Što misliš o roditeljima koji se miješaju djetetu u školovanje i smatraju da dijete mora imati petice sve i šalju ga na instrukcije?

Čisto da vidim ima li moja alergija opravdanje ili ne. Danas sam pokušala objasniti ljudima u prazno.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 8:30 pm

Poncha ::

Sad se sjetim sebe kad sam kukala što je Bondarenkova proširila harem i kad sam plakala za Stankom. smeh I stalno sam je pokušavala pomiriti sa Stankom.
A gle me sad - analiziram neverbalnu komunikaciju Kozlovskog.  facepalm

smeh smeh smeh

Poncha ::
Lako meni za naše. Nisam rasist (iako slobodno možete reći da jesam, neću se ljutiti), ali ovi kosooki, brat bratu, ne znaš za neke koji su spol.

Ni ja nisam rasista, verujem da ima dosta jako zgodnih crnaca i tih kosookih, ali brate mili ona čuda su neki hermafroditi, a ne muškarci.

Poncha ::
Zaljubljena budala kod mene bi imala neko opravdanje. lol!


E pa eto ti onda opravdanja. suze

Poncha ::

A možda i bude kum malome.

:cereeeeek:

Poncha ::
Oprosti joj, dok je ona još čitala jedino na Stanka nisi smio ništa loše reći, Kozlovski nije bio pod zaštitom.  lol!

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Definitivno veća zvijezda od onih koje su nosile reviju. Macu sam zapamtila, a od revije ništa. Samo da je sve nešto bilo široko, kao vreće.

Maca totalna kraljica. :cereeeeek:
Em svi snimaju nju umesto ovih manekenki, em se ona češe i liže pred toliko ljudi i baš je briga. smeh

Poncha ::
Ali svakako - da Caga i zaglavi u seriji koja mi se ne sviđa, podržala bi njegovu odluku i kukala kad ću ga vidjeti u nekoj drugoj ulozi. A i!!! Jednom sam rekla kad je bilo riječi o Medceziru - koliko god želim da završi, bit će mi žao što ga neko vrijeme neću gledati. E pa tako i sad - da snima, znala bih barem da će biti koja sličica na dnevnoj i tjednoj bazi. Ako ništa, to bi mi bila utjeha.  lol!

Znači uživala bi da ga gledaš svake nedelje onako bradatog i kosatog? lol!
Na to sam čak skroz i zaboravila, ja pored njegove karijere mislim i na njegovu lepotu. lol!

Poncha ::

Ja sam to slučajno saznala. Imena su kratka, iako ne znam koje mi je čudnije.

Jesu čudna imena.

Poncha ::
Ova mi slika izgleda kao montaža.

Možda izgleda kao montaža zbog ove čudne boje i jer svako gleda na svoju stranu, ali nije. Vidi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Boyarskaya_matveev

Poncha ::
Ajde da je na jednoj s mužem. lol!

Na jednoj? Pa ti onda ne znaš koliko oni imaju zajedničkih fotki, evo izdvajam samo neke najviđenije. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 G_ca2388a6343db088be17a00c82f5f382_2_1400x1100

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 21028

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 WF7A5654 Ovde su mi posebno slatki. stidljivko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 3caa20489638b2d319e4423cd44593acde8ef0f5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Ne-skazu1 Prvi film

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 CdFTFCaujHLlD3bTgxYEV03B05c Drugi film

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 150220_1119_(c)Andrey_Fedechko Treći film

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 G_cebeef7cf211697e8bb8c1b5434d3abe_2_1400x1100 Četvrti film film

Poncha ::
Nisam bila kući, a kasnije sam se trebala pozabaviti ručkom i večerom. Čak i napraviti kolač. Tek sam sad sjela. Izgleda da se nikako ne možemo poklopiti.

Domaćice, onda ti je oprošteno. lol!

Poncha ::
Bondarenkova, jedno pitanje, iako ne znam koliko je to u srednjoj slučaj kao u osnovnoj. Što misliš o roditeljima koji se miješaju djetetu u školovanje i smatraju da dijete mora imati petice sve i šalju ga na instrukcije?

Čisto da vidim ima li moja alergija opravdanje ili ne. Danas sam pokušala objasniti ljudima u prazno.

Misliš na privatne časove?
Ne znam šta da ti kažem, generalno je istorija predmet kome nisu potrebni privatni časovi, mada se u mojoj školi ne obraća toliko pažnja na društvene, koliko na prirodne nauke. Imam jednu učenicu za koju nisam sigurna šta je u pitanju, da li je forsiraju roditelji ili to ona sama hoće, ali ona kad god dobije četvrtku, ili trojku iz bilo kog predmeta plače. Jednostavno plače.

Svakako mislim da je to glupost, svako je u ovom životu za sebe i krajnje je bolesno lečiti svoje neke komplekse ili ambcije kroz dete.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 10:00 pm

Mrs Bondarenko ::
Ni ja nisam rasista, verujem da ima dosta jako zgodnih crnaca i tih kosookih, ali brate mili ona čuda su neki hermafroditi, a ne muškarci.

Naravno da oni mogu biti zgodni, pa i lijepi. Ali ovih pola kosookih na osnovu slike ne znam bih li spol pogodila. I ne izgledaju punoljetno, pola njih. A da ne pričam da pola njih izgleda isto. Sad mi je već bolje da šutim.

Mrs Bondarenko ::
E pa eto ti onda opravdanja. suze

Pa da mu nisam našla ja tako opravdanje, možda bih ga više pljuvala. Ovako, ne mogu baš.

Mrs Bondarenko ::
Maca totalna kraljica. :cereeeeek:
Em svi snimaju nju umesto ovih manekenki, em se ona češe i liže pred toliko ljudi i baš je briga. smeh

Baš tako.

Mrs Bondarenko ::
Znači uživala bi da ga gledaš svake nedelje onako bradatog i kosatog? lol!
Na to sam čak skroz i zaboravila, ja pored njegove karijere mislim i na njegovu lepotu. lol!

Pa ja sam Cagi vjerna. lol!

Pa da ti iskrena budem, a mislim da to vrlo dobro i sama znaš, meni se Yamanova frizura (pogotovo druga sezona) nije nimalo, ali nimalo sviđala (preduga, ne znaš što ćeš s njom, nikako namjestili - ili zalizano ili na sve strane). Pljuvala sam je na tjednoj bazi, ali opet sam tugovala kad je završio Medcezir. Isto tako, nisam ja bila oduševljena ni repićem u Delibalu i onoj grivi od kose pa sam isto s guštom sve pratila i radovala se Cagi kao da mi ima najljepšu frizuru. Tako da, ne znam što mogu napisati na ovu temu. smeh

Mislim i ja na njegovu ljepotu. I želim ga u najboljim izdanjima, ali ga ne odbijam ni u nešto lošijim (ne mogu reći najgorim lol! jer Caga nema najgorih izdanja, pa čak ni kad se obuče svakako).
Ali naravno da ga volim najviše u punom sjaju.

Mrs Bondarenko ::

Možda izgleda kao montaža zbog ove čudne boje i jer svako gleda na svoju stranu, ali nije. Vidi.

Da, sad je nešto normalnija slika. Mada im je poza i kadar takvi da sam pomislila na montažu.

Mrs Bondarenko ::
Na jednoj? Pa ti onda ne znaš koliko oni imaju zajedničkih fotki, evo izdvajam samo neke najviđenije. lol!

smeh

Naravno da ima slike s mužem.

Da, na jednoj. lol! Baš kako sam i rekla. Jer ovdje je čudno kad je vidimo s mužem, a ne s ex dečkom, prijateljem i stalnim kolegom, odnosno jednom riječi Kozlovskim. lol!

Od slika koje si stavila: Najljepši su mi na prve dvije, kao par pogotovo. Na trećoj, hebala ga ruka, mogao je ne grliti zrak nego nju. Isto kao i na četvrtoj mogao je on nju umjesto ona njega (ili jedan drugoga) zagrliti.
Koliko su oni pak zajedničkih filmova imali? Meni je 4 previše.
Uglavnom, na drugom su mi ljepši nego na prvom. Na trećem i četvrtom su mi tu negdje s tim da mi je on manje prepoznatljiv na slici trećeg filma. I tu su mi isto lijepi.

Bu arada, opet će Sara prevrnuti očima. lol!

Mrs Bondarenko ::
Domaćice, onda ti je oprošteno. lol!

Hvala ti na razumijevanju. lol! Znaš da meni nije problem i biti na internetu i spremati ručak, ali da ne bih bila po xy put salak odlučih ipak danas učiti na vlastitim greškama ne petljati se s internetom. lol! Kasno sam stigla doma i sve sam trebala brzinski. Očekivala sam da ću nešto bitno propustiti, a kad ono šipak.

Mrs Bondarenko ::
Misliš na privatne časove?
Ne znam šta da ti kažem, generalno je istorija predmet kome nisu potrebni privatni časovi, mada se u mojoj školi ne obraća toliko pažnja na društvene, koliko na prirodne nauke. Imam jednu učenicu za koju nisam sigurna šta je u pitanju, da li je forsiraju roditelji ili to ona sama hoće, ali ona kad god dobije četvrtku, ili trojku iz bilo kog predmeta plače. Jednostavno plače.

Svakako mislim da je to glupost, svako je u ovom životu za sebe i krajnje je bolesno lečiti svoje neke komplekse ili ambcije kroz dete.

Da, na njih mislim.
Dijete/djeca koje ide/idu u školu i samostalno može/mogu naučiti za neku ocjenu i ima(ju) sposobnosti za određenu ocjenu (koja očito nije 5) roditelji šalju na te privatne časove svakog dana (ili svakog drugog dana) kako bi dijete imalo izvrsne ocjene. Nebitno o kojem se predmetu radi, ne treba biti tvoj predmet. Može biti i fizika.
Toliko sam razočarana, tužna i počinjem dobivati alergiju.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 EmptyWed Oct 31, 2018 10:23 pm

Odgledala sam ovu zadnju epizodu Na granici. Samo da ti prokomentiram stripera. lol!  Stvarno je Valentić došao u seriju kao striper, ali ne na kumino angažiranje, nego na kumovo. smeh  Yani Ante, Jurin kum, je htio angažirati striptizetu Vanju, ali nije provjeravao je li Vanja muško ili žensko i tako je na momačku večer stigao striper. smeh Naravno, šok i razočaranje dečkima. smeh Njihove face su sve.
I pozitivno me iznenadio glumom (glas seljačine je izvrsno skinuo), iako od striptiza nije bilo ništa. Uglavnom bolna istina. Taj striper Vanja je inače završio dif, kineziologiju, i bavi se striptizom. Yani, reče čovjek bolnu istinu: da tim poslom zarađuje triput više nego profesor. Minimalno triput. facepalm


Последњи изменио Poncha дана Wed Oct 31, 2018 10:34 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 33 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 33 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: