Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 6:17 am

Jest canim, ali kad je njegovo lajkanje toliko rijetko da se po tome ne može tvrditi je li noćna ptica ili je pustio menadžere da odrađuju posao.
Možda su i javili glumcima i njihovim menadžerima (mada Enginu i Esri ništa ne treba javljati, oni su uvijek tu) kad će postaviti teaser, ali svakako da je malo čudno vrijeme kad je Caga postavio zato sam to spomenula.

Tabi ki da bi nama više odgovaralo da pusti po europskom navečer pa da imamo noćni maraton.  lol! Neka se prilagode nama.

Pa kad već postoji Netflix Hrvatska i Netflix Srbija onda bi valjda trebao i postojati kanal. Zapravo nisam ni ja očekivala dok nisam vidjela da toliko zemalja (ili govornih područja ima), pa čak i Poljaci imaju.

Aj nema veze, mi Balkanci ćemo nabijati klikove na “običnom” Netflix kanalu.

Malo? E pa i meni.

Je li vidiš ti Hakana?
Završio Icerde, riješeni problemi. Priče su bile da je ljubomoran najviše zbog onog na samom početku Icerdea kad su ih dočekali novinari i gnjavili ih u vezi svega i svačega, a Hakan bio sav “raspoložen”.
Ovi “Cagini fanovi” reći će i dalje da se Caga nije slagao s Bensu i zato ova letila iz serije.
A vidiš da Muhafiz čak nisi njegovo ime.  lol!
Šalu na stranu, možda se čovjeku sviđa kako je sve napravljeno, kao i sam fragi (što je objektivno), a vjerojatno je dobar s tim redateljem Umutom.

A je li? Nisam provjeravala tko je objavio u je li stranica original, nego vidjela da je netko od Kivinih postavio. Nikad mi neće biti jasno kad nečiji fan namjerno šalje krive informacije.  rolleyes Za Cagine barem znam tko i što postavlja i što mogu vjerovati, ali za druge nemam pojma. Uvijek se nadam da Kivo bar ima normalne fanove. Vidim kako ima ako se lažnim podacima bave.

I meni izgleda tako.

Hahahahahahahaha  smeh
Tvoja sigurnost je očita, a izvor je još jači.



Sviđa mi se slika koja je izabrana za stranicu Netflixa za Protectora.  naklon
Još da znam kad ću onaj besplatni mjesec dana aktivirati.  trepko

A ovaj lik je ispod objavljenog fragija komentirao za slike.
https://instagram.com/tameryilmaz1?utm_source=ig_profile_share&igshid=1m9dua150p1s
Ne znam tko to diyor, ali nekako tako sam i očekivala za slike. Nešto prije nego li puste seriju.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 68829808-8370-4_B5_C-_A8_E9-_BA59824_EF9_EF

A vidi i Grka.
https://mobile.twitter.com/masalbitti6/status/1047215517122084866
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 6:35 am

Zašto je Ilyas usred noći upratio Kivu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 6:50 am

I ove su uvrstile u emisiju Cagu.


Zašto su spomenula Bursina?

Kad sam kod Bursina sjetih se Ibre, tj. da sam zaboravila pitati. Kako ti se sviđa njegova nova frizura?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 6:54 am

Ne želim da ti postane još veća muka, ali trebam ovo postaviti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 CF2_C4292-8_F6_B-42_B3-94_CF-_DAF83_C908_AC2

Gercekten ovoliko para dobije po nastavku?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 8:20 am

Postavio je Cem video, onaj koji smo vidjele u dijelovima, na FB.

https://www.facebook.com/cemkilicofficial/videos/1967875263307449/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 8:26 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 9:48 am

Saro, ovaj tvoj EDHO se i dalje dobro drži. Ne bih rekla da im je puno opala gledanost.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 9:59 am

Što je s instagramom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 10:07 am

Ništa, proradio je. Vidjela sam na Twitteru da je svugdje u svijetu problem bio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 12:22 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 12:25 pm

Kad sam to vidjela samo se nasmijala. Kivo ti galiba neka žešća seljančina u tom filmu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 1:58 pm

Sorma, znala sam da ce biti neka sirovina, ali ovo je iznad mojih ocekivanja. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 2:06 pm

Aaa, na grckim vestima je bio Protector. topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 2:56 pm

Ne znam može li biti veća sirovina od ovoga, seljober na kvadrat. Bak samo te cipele, kajiš, košulju, rastvor na košulji, frizuru, bekove... Stav. Još ako i prigovori tako, nema mu kraja. Užitak će ti biti potpun. lol!

Evet. Grci su se baš potrudili.  naklon

Ovi naši, mislim Turci, su samo po trač emisijama laprdali. Ali ove dvije druge su čak rekle da su Amerikanci oduševljeni Caginom izvedbom...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 3:14 pm

Iz kojeg razloga netko tko je prirodno lijep ide na bilo kakav estetski zahvat?

https://www.instagram.com/p/Bod_sOSnRZI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=wdgmpojv5e0g
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 3:25 pm

Malo stranih medija.

The Protector on Netflix promises an intriguing fantasy experience

https://www.thedigitalhash.com/the-protector-on-netflix-promises-an-intriguing-fantasy-experience/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 3:49 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 4:39 pm

Ja sam mislila da ne može biti veći seljobero, ali može. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DolyB71X0AAcN7d?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DolyDWAX0AAA8BT?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DolyHvHXsAAG6If?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 4:40 pm

Ne znam koji prije detalj da istakne. Čak i trbuščić su mu stavili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 6:14 pm

Kivo je hit dana, svaki put kad udjem na tw dobro se ismejem, koji kralj. Gledaj mu oziljke po rukama i pogled. smeh
Ali najjace su bele cipele, kais i zuta mecka. Zivo me interesuje Adana naglasak. Posto je on iz Adane, trebao bi to dobro da odradi. Sad jedva cekam bar fragman.
Ah Kivo askim naptilar sana. lol! A bio si glavna faca u drzavi.

Da, stvarno, Grci dali na vestima, a nasi nista, samo tracerice.
Da, rekle su da se Anerima najvise od svega svideo Cagin performans. Ama naparsin, jos uvek ima onih koji i dalje drobe o manekenstvu i izgledu. rolleyes Cak sam danas videla da je ona glavna pljuvacica napisala da Caga nekome placa da pljuje ostale glumce, samo ne znam o kome se radi.

Demantovala je da je radila zahvat, ali ni meni generalno nevezano za nju nije jasno zasto zene koje nemaju potrebu za tim rade to.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 7:51 pm

molimmmm wow smeh uff

Otprilike ovako su mi išle reakcije na Kivu. Sad mi je drago što Cansu nije prihvatila tu seriju, prosto ne mogu ovako da ih zamislim zajedno. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 7:52 pm

Tačno imam osećaj da će ta serija biti neka turska varijanta naših Ubica mog oca, a već po slikama zaključujem da je Kivo turska verzija našeg Vuka Kostića. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 7:52 pm

Poncha ::

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 DolyHvHXsAAG6If?format=jpg&name=medium

Sve sve, ali ova slika... smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 8:39 pm

Meni je isto Kivo hit. Sve mi zatrpano njegovim slikama.

Ma Turci ne cijene Cagu koliko bi trebali, samo ću to reci.
Vidjela sam da je nešto opet, da prostis, srala, ali nisam citala. Ne mogu vjerovati da se toliko bavi Cagom, a cupa joj živce. Tko nju plaća?

Vidjela sam kasnije da je demantirala, ali meni izgleda drugačije. Možda je i zbog šminke, prije je bila ljepša.
Ali općeniti nije mi jasno kad netko tko je lijep ide nešto izvoditi i upadati u neke kopije i kalupe.

Bondarenkova, pomiješala si.  Ovo je Kivin stajling za film koji je snimao cijelo ljeto i čije prikazivanje počinje 4.1., ako se ne varam. U seriji će sigurno biti nešto manje seljačko, naprotiv.

Ja ne znam koji mi je detalj smješniji.



Saro, sudeći po ovome i nama bi mogla premijera biti tri dana ranije, u Istanbulu.
http://www.ranini.tv/haber/33455/1/netflixin-yeni-genclik-dizisi-elitenin-dunya-promiyeri-madridde-yap
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 EmptyWed Oct 03, 2018 11:34 pm

Mrs Bondarenko ::
Hm, a ti bi da je zbog čega još?

Hm, pa pored tuča i ubistava ne bi bilo loše da su stavili to ograničenje i zbog onoga što je u Turskoj cok ayip i što nikada nećemo videti u tv serijama.

Poncha ::
Je li tako? I tebi se čini? Kad promisliš malo, on i Cagu i Hazal prati na sve važne događaje, a kad ide s Hazalkom onda i objavi da se ona vidi, baš i nju snima, a kad ide s Cagom onda sve u šiframa, uglavnom baci bombu, razjapi društvene mreže i digne fanove na noge.
To kad je postavio sjenu, praktički se oprostio s Cagom i nama dao znak da ide. A vratio se vidimo zbog čega. I još ona slika sa srednjim prstom od frizera, definitivno poruka nekima.
to su činjenice, Razlog iz kojih to radi, on zna. Ovamo Hazlkine fanove dodvorava sa slikama, sve je super, ali zato Caginima se opasno zamjerio. Ne želim biti egofc, ali je možda to jer Cagi ne treba da ga se gura. On je hit samim time što je tu gdje je i ima fanove kao što ima.

Izgleda da mu to i jeste cilj da razjari društvene mreže i da digne na noge fanove koji se pale kao hepo kocke. Ali bez sumnje da voli da se igra sa njima zato što od njih dobija najveću reakciju. Hazaline fanove odavno ne pratim osim onih koji su koliko toliko normalni i koji su i Cagini fanovi, pa ne znam kako oni reaguju na njega i da li mu pametuju šta je najbolje za njenu karijeru.
Nema šta egofc, na stranu to što je on hit sam po sebi, činjenica je da niko u Turskoj ne vodi karijeru tako dobro kao Caga, mislim da je to dokazano više puta i da ne može da bude predmet rasprave. Jer on za osam godina koliko se bavi tim poslom nema ni jedan jedini pad u karijeri, samo ide napred.

Poncha ::
Nemoj mi to perje. Ne volim ga ni na čemu.
Ja te natikače, papuče ne bih nigdje nosila. Ali ja kao i uvijek se razilazim s modom.

Meni su simaptične te papuče za zajebanciju za po kući, ali za ulicu naravno nikako.
Ne znam koliko su trend u Hrvatskoj, nisam ih nešto viđala tamo, ali kod nas ih je svaka druga devojka letos nosila.

Poncha ::
Od njega sam prvog i čula za tog psića, znam da sam ga onda i bolje guglala, nikad nisam vidjela da ga netko oko mene ima samo sam čula za nj. Ali mislim da su i oni odustali jer ga još nisu nabavili. Prije su nosali sa sobom nekog njenog, isto sitnog.
Meni je on sladak, ali ja stvarno ne znam kako bih ga održavala onako lijepim i sjajnim. A on kao loptica. Imam osjećaj da više brige treba oko njega, nego oko nekog većeg psa.

Ja takvog psa nikada nisam videla uživo, samo na slikama. Pretpostavljam da se oni i ne vode u šetnju kao obični psi nego sve obavljaju kod kuće pa i ne mogu da se vide na ulici.
Garant treba svaki dan da se pere i fenira, inače ne znam kako bi mu bila onakva dlaka. Mada koliko sam videla ima i ošišanih, ali to mi nije fora.
Inače, sa kućnim ljubimcima sam se pozdravila i nikada više ne bih unela ni jednu životinju u kuću. Imala sam papagaja, pobegao je, imala sam malog zeku umro je i jedva sam ih prežalila, a kratko sam ih imala, ne znam kako ljudi koji imaju psa po 10, 15 godina.

Poncha ::
Ja njemu nikad ne vjerujem jer mi taj čovjek ne ulijeva povjerenje, odnosno, iza svega vidim dvostruko značenje. Totalno mi je glupo da je to spomenuo i u kontekstu kojem je spomenuo (kažem, sve i da je istina da nisu bili prijatelji, ali jedno je prijateljstvo, drugo profesionalnost), a onda dva dana kasnije s Ozge i Hazalkom ide u Antalyu.
Ja taj stav imam od početka. Iako nisam pratila kako je sve išlo (pa mi to njeni mogu natrljati na nos), ali taj njen nadmeni stav je stalno bio prisutan i jedno vrijeme nakon AFK-a. I uvijek sam imala osjećaj da je Caga bio nešto uživljeniji u nju, nego ona u njega. I po njegovim riječima o njoj (kroz godine) i po svemu. Neke njene izjave mi i dalje stoje u uhu.

Ja pre svega mislim da je on čovek koji bi sve uradio za pare i to je najveći razlog zašto mu ne verujem i zašto mi je antipatičan. A on i Hazal su mi katastrofa kombinacija. Ok, to je showbusiness, dešava se da se ljudi posvađaju pa se posle pomire i sarađuju i nemam ništa protiv toga, ali to grljenje i kao mi se mnogo volimo, a svi znamo kakvu je kampanju on vodio protiv nje kada je otišla iz AFK. To mi je malo to much.

Što se tiče Hazal i njenog bro Cage, uvek se u javnosti, odnosno u intervjuima osećalo da on nju više poštuje nego ona njega. Valjda zato što je on čovek kome ego nikada nije u prvom planu, a kod nje je ipak više izražen i ona je tada bila popularna glumica koja je već bila savladala tehnike glume, a on je bio anonimus kojeg je ona realno odvaljivala u svakoj sceni. Nije ona tada znala da će on da je prestigne u svakom smislu.

Poncha ::
Upravo to. Stvar je pouzdanosti informacija. Jedno je kad kvazi novinari vjeruju fanovima, a drugo je kad imaju provjerene, ili bar donekle provjerene, informacije. Vidjelo se lijepo nekidan. XY portala i novina je objavilo ovu glupost iz Poste, a onda su isti jučer objavili teaser. Da su iole pametni, ne bi pisali članke samo da ljudi klikću na njih. A ako već žele nešto objaviti da ljudi s razlogom i kliknu, onda neka se potrude, a ne kupe montaže i gluposti fanova koji su objavili sto i jedan krivi datum izlaska tesera i početka prikazivanja serije.
Zato mi je drago kako su ih neki spuštali kad je teaser izašao.

Novinare ne zanima koliko je informacija tačna, njih zanima da napišu nešto što će prodati novine, ako nečeg takvog nema, oni izmisle. Ok, izmišljaš, ali čovek sedne pa razmisli koliko je logično to što izmišlja, a ne piše vest za koju se vidi iz aviona da je glupost i to mogu da ukapiraju i oni koji nikada nisu ni čuli ni za Cagu ni za Protectora.
A i ta Posta stvarno, ne sećam se kada su objavili tačnu informaciju a da je bila ekskluzivna. Ili prenose isto što i drugi ili izmišljaju. Znači da imaju nesposobne novinare koji nisu u stanju čak ni da isprate fanove ako već nemaju izvore informacija.

Poncha ::
a uopće nemam pojma zašto je meni ostalo u glavi da su blizanci, kao da sam negdje u prolazu vidjela. Rijetko za kojeg glumca, osim Cage, da znam išta o njima i njihovim familijama, ali negdje kao da sam pročitala da su blizanci.
Sad sam išla na njen profil da vidim ima li nešto po čemu bih zaključila. Nisam našla ništa. Ali. Bak ovu sliku njene mame.
https://www.instagram.com/p/BgqBSF1nWGx/?hl=hr&taken-by=sebahatsoral

Sad sam malo istražila i bila si u pravu, blizanci su. A i iz ovoga što je napisala njihova mama može da se zaključi da je tako.

Poncha ::
Ne bi trebalo, nije se ovo spremalo za jedan dan i u tjedan dana napisao scenarij. Valjda postoji netko tko zna kakve serije prolaze za Netflix i kakve stvari prolaze među publikom.

Ja se nadam da će sve ispuniti naša očekivanja, inače i Icerde je dugo spremana serija i uspeli su da spreme Melek i Eylem, ali rejting je bio i više nego odličan, Cukur takođe ima Senu, a rejting je super. I u obe serije je ljubavna priča felaket.

Poncha ::
Ista stvar. Mislim da je vrijeme da se nas dvije priviknemo da nismo više samo u Turskoj. Sad smo u svjetskom rangu, to je ipak drugačije.

Stvarno je naporno biti Cagin fan, taman sam se navikla na život u Tuskoj sad treba da se selim u Ameriku. lol!

Poncha ::
Daj nemoj zajebavati. Bit će najavljen datum prikazivanja. Gledala sam malo po Netflix Turkiye kako oni to objavljuju. Objave datume. Doduše, uz neke teasere stoje odmah i datumi. Pa tako nešto što je pusteno 13.9. starta 26.10., Narcosi su objavljeni 6.9., a sadece Netflixte je 16.11. Tako da ja kroz mjesec do dva očekujem da bi moglo. Nekako od 15.11 do 1.12., eventualno 15.12.
Koje smo mi sreće, točno bi nam tako i bilo.

Od tog šoka bismo se teško oporavile. smeh
Pa nekako se nadam da neće sad da odugovlače do decembra. Videćemo za kada će da najave galu.

Poncha ::
Otkad ona njega oslovljava s bro? Otkad i Ilknur? Otkad i Engin? Caga svima bro?! Otkud srce? Haahhah A on njoj ni da okači sliku i javno čestita rođendan, baš je neki.
Aha, yani, Engin je bio pokraj nje kad je pustila to na twitter.

Čisto sumnjam da ga i zove bro, nego eto to je valjda trenutno u Turskoj moderno, valjda je više cool ako tako napiše. Ne da ih ne vidim u takvoj komunikaciji, nego uopšte.

Poncha ::
Bak koliko košta ova krasotica od haljine.

Krasotica od haljine je otprilike kao haljina za plažu, mada je ja ni tamo ne bih nosila, ama ne brinem se ja za Seymu, ima Acun love da joj kupi kakvu hoće.

Poncha ::
Bak bak... Sad je Muhafiz Cagatay. Do jučer bilo morali bozuldu.

Pa juče nije bila odobrena serija pa mu je morali bozuldu, a sledeći dan si ovi iz Netflixa ipak dali zeleno svetlo pa je postao muhafiz.

Poncha ::
Ma gledam stalno mi izlaze njene slike. Je li mogla Hazal što drugo obući? Ok, nemam ništa protiv lijepih odijela, kostima, dapače, ali ovo joj em izgleda široko, em ju je progutalo, em su boje... I na sve to one ogromne naušnice.
http://www.ayakligazete.com/hazal-kaya-gozyaslarini-tutamadi/

Bu arada, je li ona zaručena? Na jednoj slici, sad je ne mogu naći, sam lijepo primijetila neki prsten na desnoj ruci.

Definitivno je promašila kroj. Ionako je niska i što kažeš progutalo je, trebala je da izabere uži kostim i po mogustvu jednobojan, mnogo bolje bi joj stajao, a i ove odvratne minđuše bi se bolje uklopile uz nešto jednobojno. Ali Hazal je pored Birce jedna od najgore obučenih turskih glumica.

I ja sam primetila taj prsten i isto sam to pomislila. Ako se dobro sećam svojevremeno se pisalo da su se ona i Ali verili, tako da je moguće da jeste verenički prsten.

Mrs Bondarenko ::
Aaaaaaaaaaaa, sad ću da plačem zato što pišu ovakve stvari koje su toliko lepe da su nestvarne.

Zato što ih objavljuju portali koji žele da privuku pažnju a to najbolje mogu ako napišu ono što većina želi da pročita.

Poncha ::
Tabi ki da bi nama više odgovaralo da pusti po europskom navečer pa da imamo noćni maraton. Neka se prilagode nama.

Naravno da treba da se prilagode nama, neće valjda Latinkama. lol!

Poncha ::
Ovi “Cagini fanovi” reći će i dalje da se Caga nije slagao s Bensu i zato ova letila iz serije.
A vidiš da Muhafiz čak nisi njegovo ime.

Da, Caga je inače poznat po tome da otpušta iz serija ljude sa kojima se ne slaže. rolleyes A što je Bensu rekla da je to još na početku planirano, to nema veze.

E vidiš, možda je Hakan lajkao zbog Hakana. lol!

Poncha ::
Tvoja sigurnost je očita, a izvor je još jači.

Ja pouzdaniji izvor ne znam. Hajde reci mi kada se meni ispunila neka želja što se tiče para za sve ove godine? Nikada.

Poncha ::
Još da znam kad ću onaj besplatni mjesec dana aktivirati.

Jedva čekam da to saznamo. Vreme je da se nešto gleda maratonski i da se ne spava zbog toga, pa da se onda razlgaba o tome danima.

Poncha ::
Zašto je Ilyas usred noći upratio Kivu?

Možda su bili negde zajedno.

Poncha ::
Ne želim da ti postane još veća muka, ali trebam ovo postaviti.

Tovbe, tovbe ya, ovaj čovek je stvarno seljačina bez konkurencije, gledaj mu odgovora, njima plaća duplo više nego muškim glumcima. Yuru git Allah askina, prvo to je poslovna tajna o kojoj ne bi trebalo da se priča, a drugo što nisi angažovao Kivu za seriju pa onda platio ženske glumice duplo.

Poncha ::
Gercekten ovoliko para dobije po nastavku?

S obzirom na kurs lire prema dolaru, to nije tako puno para trenutno, a i serija ima dobar rejting, moguće je da uzima toliko.

Poncha ::
Zašto su spomenula Bursina?

Kad sam kod Bursina sjetih se Ibre, tj. da sam zaboravila pitati. Kako ti se sviđa njegova nova frizura?

Pričale su o internet serijama i komentarima sa društvenih mreža i rekle su da su očekivale da će Yasamayanlar doživeti veću popularnost.

Ok je frizura, nije loša, drugačije od svega do sada i izgleda nekako mlađe.

Poncha ::
Saro, ovaj tvoj EDHO se i dalje dobro drži. Ne bih rekla da im je puno opala gledanost.

Moram da priznam da i meni fragmani i novi glumci izgledaju baya atraktivno.
A UTC je dosta pao s rejtingom.

Videćemo da li će pad Yasak Elme i UTCa koristiti Seckinu i Ibri ponedeljkom i utorkom, mada mislim da je veliki propust što počinju serije tako kasno i to naspram muških serija koje već imaju odličan rejting.

Mrs Bondarenko ::
Otprilike ovako su mi išle reakcije na Kivu. Sad mi je drago što Cansu nije prihvatila tu seriju, prosto ne mogu ovako da ih zamislim zajedno.

Vidim da si nas kao i obično vrlo pažljivo čitala. lol!
Teško da bi se neki producent usudio da Kivu ovako upropasti za seriju.

Poncha ::
Meni je isto Kivo hit. Sve mi zatrpano njegovim slikama.

I meni. Pretpostavljam da pratiš Canan, ona je danas baš bila aktivna i sve živo je lajkala i retvitala.

Poncha ::
Vidjela sam da je nešto opet, da prostis, srala, ali nisam citala. Ne mogu vjerovati da se toliko bavi Cagom, a cupa joj živce. Tko nju plaća?

Žena bukvalno već mesecima sama sa sobom vodi antikampanju protiv njega, ali piše baš budalaštine.

Poncha ::
Vidjela sam kasnije da je demantirala, ali meni izgleda drugačije. Možda je i zbog šminke, prije je bila ljepša.
Ali općeniti nije mi jasno kad netko tko je lijep ide nešto izvoditi i upadati u neke kopije i kalupe.

Možda i jeste operisala, ako jeste onda joj to definitivno nije bilo potrebno.

Poncha ::
Saro, sudeći po ovome i nama bi mogla premijera biti tri dana ranije, u Istanbulu.

I mislila sam da će premijera biti par dana ranije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: