Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 5:10 pm

Kako ne kapiraš, uvek tad budu informacije jer je ona tad sa njim. lol!

Ne znam, evo sad bih umrla za informaciju gde je. Nekako mi se ne uklapa da je sa njima, ali opet nije valjda svako od njih zasebno otišao u Španiju, pa kakvi su to odnosi. lol! Garant su svo četvoro zajedno.

Allah Allah, hoćeš da kažeš da su njegovi fanovi normalni, a ja luda. lol!
Stvarno bre Sparks, ti si me upoznala i sa Stasovim Ruskinjama.

Ne valja, on je generalno uvek skloniji mršavljenju, tako je nekako i građen, tako da kad pretera baš izgleda bolesno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 5:11 pm

Baš je pogodila u žicu. <3 Ima ona dara za to, uvek me oduševi. naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 5:16 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Na to si ti mislila. smeh Ja sam na to da barem onda imam glasa od Cage. lol!
Zajebi, Saro, nemoj ići na godišnji i krasti mi Cagu. lol! Ionako mi ga ova Duygu otela. Pretrpit ću ja još neko vrijeme muk od njega.

Moguće da su svi oni išli, to je najlogičnije.

Ne, ne kažem. Kako ću reci da si luda, a bak mene.
Ali da nisi bolje upratila te njegove stalkerske fanove mi nije jasno. Aj, Sparks, ako nećeš vise ti njuškati, uputi Bondarenkovu na dobar stalkerski kutak i pouzdanije informacije. Možeš ti to.

E, onda se zbilja treba paziti da ne pretjera s mršavljenjem.

Je, je. Ubode te.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 5:20 pm

Meni to liči na Saru, svake godine u isto vreme ona nestane, a tad se pojave infosi o Cagi. lol! Vrlo lukavo, ja ću Cagu za sebe, a evo tebi Poncha mrvice da se zadovoljiš. lol! I Duygu je pokriće. lol!

Pa nisam, nije meni zanimljivo da pratim fanove od glumca koga pratim. To sam samo radila sa Stasovim i više ni sa jednim. Stvarno Sparks, poslušaj Ponchu, ti mnje nužna. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 5:26 pm

Amannnnnn. durica Ček, ti misliš da je Caga sad s njom? Zato nje nema. Bak bak... Tko zna gdje je na jahti sad i plovi, a Duygu i ova Aysun su možda na nekom drugom mjestu. lol!
Njoj užitak kompletni Cage, a zi se Poncha raduj mrvicama, eto, pojavio ti se Caga. lol! Mogla mi je bar reci na kojem je dijelu mavi ture. lol! I još kaže, vidjela sam sliku, očekivala sam trač. A ona poslala novinare na krivu lokaciju. Lukavo.

Pa meni nisu Cagini fanovi zanimljivi baš (ne svi), ali su mi zanimljive njihove reakcije i informacije  kad ga sama ne mogu upratiti  ili mi se ne stalka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 6:12 pm

Koliko ova Vicky ima slika i infomacija o Ibri?!  Ibrolog pravi.
Je li ovo danas cijeli dan lekcija o Reakciji sa slikama Ibre?
Odlične su sve slike. Sviđaju mi se jako. A koliko je on pušio na setu, aman. lol!
Po slikama bih rekla odlična atmosfera s kolegama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 6:52 pm

Kad se Ferhan Sensoy udaje? Znaš li ti, Saro? Bas me zanima hoće li itko odmarate ekipe biti na svadbi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 7:11 pm

Ne radi se o našoj seriji, ali gle.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 67_E530_D7-0200-4_D8_A-_BF72-4_ADE36_C268_CC

Ispod najave za ovu prvu, neki su pitali za drugi i gle čuda toj isto već znaju mjesec i dan prikazivanja. A za našu se kave glupi ili još nisu odlučili. U čemu je problem?!
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 7:41 pm

Druga sezona te serije se zavrsila u maju. Verovatno je do sad nisu pustili pa zato znaju datum prikazivanja.
Zna se i datum trece sezone jer je serija zaludela svet i oni se trude da je baas promovisu. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 8:14 pm

Stvarno?

Ja ne znam kako za Protectora još nisu odredili datum nego se ovako ponašaju s fanovima. Kao mali majmuni smo, a snimljene dvije sezone.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 9:05 pm

Šta im je, kao da za moju dušu postavljaju njihove scene na kanalu serije. <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 9:06 pm

Možda su odlučili oživjeti kanal malo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 9:11 pm

A mene dodatno rasplakati. placljivko Ali drago mi je. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 9:13 pm

Ja ti kažem da je sa njom, vidiš da je nema. lol! Ili je videla da smo je provalili pa ne sme da dođe, ili je baš briga. lol!
Lukava je ona, kažem ti ja. lol!

Sparks ti se ovde pojavljuješ i totalno me izignorišeš, Allah Allah. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 9:14 pm

Ali kako je vreba i proždire pogledom u ovoj sceni... stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 11:26 pm

A tebe rasplakati, i tebi slične. Ali meni je drago kad je neki YT kanal serije aktivan. Meni je bilo žao kad su iz Medcezira brisali one izdvojene scene kad su seriju počeli prikazivati po Americi.

Baš je nema. Ozbiljno nešto onda. Uh.

E, lukava, lukava. lol! I što sad da ja mislim. Da nastavim ova svoja njuškanje ( a baš sam mislila da sam nekako skontala gdje su) ili su mi bespotrebna jer je on s njom?!

Da, to sam i ja primijetila da te ignorira. Ništa o Kozlovskom, a i mene zanima. Yuh. lol!



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 11:38 pm

Evo, veruješ li mi da sam tek malopre opet živnula, inače od kad su izbacili tu scenu mi se plače. Prvo nisam imala snage da je gledam, a posle nisam izdržala i suze mi krenule. placljivko Sutra će dve nedelje kako sam završila reprizno gledanje. tuzni

Saroooo, nerdesin??? Ajde više dođi da pričamo o Ezelu, vidiš da sam i dalje sva kenjkava.
A i Ponchi da olakšaš muke, mani Cagu, kad su momci bili važniji od drugarica. lol!

Vidiš šta mi radi, tačno namerno, još i tebe tu prži. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 11:52 pm

Dajte, sad gledam klip In magazina, trac emisije koja ide na Novoj TV, ovoj koja otkupljuje većinu turskih serija. Prilog je od 4 minute bio o turskim glumcima koji osvajaju obožavateljice. I sad nabrajaju turske glumce koji su zabludjeli obožavateljice. Prvo su stavili Ozcana Deniza i njegovog mlađahnog kolegu iz IG s kojima su imali intervju, Ajde, mali je sladak. Onda Erkana. smeh rolleyes I s njim je vođen intervju. Onda MAA. Isto isječak iz intervjua. Onda Murata Y. Isto isječak iz intervjua kratak. Na kraju spomenu Kivu i Buraka O., ali s njima nemaju nikakvog dosadašnjeg intervjua pa je voditeljica tek rekla koji rečenicu o njima. Očito su se vodili time da popune prostor s ovim intervjuima koje imaju od prije spremljene i serijama koje su išle u Hrvatskoj na njihovom kanalu, ali kakav je ovo lista, majke ti?! rolleyes Gdje je Caga, gdje je Ibro?! I što ja znam koje su sve druge serije otkupili pa da su od svih pobrojali ove. Točno bih vam link stavila da vidite, ali ne znam kako kopirati s moba ovdje link s FB stranice te emisije (a da nešto ne kliknem pa ovi moji prijatelji vide. smeh ).
Nikad Nova i ja nećemo biti na istoj valnoj duljini.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyThu Aug 16, 2018 11:56 pm

Onda su baš pogodili trenutak kad ne trebaju izbaciti klip.
Nemoj samo ponovno početi, daj se prebaci na neku drugu seriju, opet nećeš moći doći sebi.

smeh
Ya sorma. Ako je s Cagom ja joj potpuno opraštam što nas je zanemarila. Kao da bi se ti sjetila nas da si sa Stankom. Nemoj lagati. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyFri Aug 17, 2018 8:31 am

Yuh be, ko ce sve ovo da procita.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyFri Aug 17, 2018 8:33 am

Vidi ovu nikoga nije oborila na popravni, ali mene jeste posto svako ubija onog koga voli. Canim, a da ti prestanes da se bavis Ezelom? Ne prija ti. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyFri Aug 17, 2018 8:34 am

Poncha idem na odmor u septembru i tada ce verovatno izaci i fragman i plakat i datum prikazivanja zato sto sam ja baksuz. A uopste necu biti pri internetu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyFri Aug 17, 2018 8:36 am

Pa AFK i Merhamet su isli na Novoj, zasto nisu uradili intervju sa Cagom i Ibrom. Cok ayip!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyFri Aug 17, 2018 8:38 am

Nisam znala ni da se Ferhan Sensoy udaje tako da ne znam ni kada je svadba, ali trebalo bi da Caga ide na tu svadbu ako bude u Istanbulu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyFri Aug 17, 2018 8:38 am

smeh Nemoj citati.

smeh Ne mogu ti nikako pomoći s tim popravim, yani, Bondarenkova je to. Ezelovka do srži.

Znam ja to, zato sam te pitala. lol! Onda sa se ne nadam nikakvim informacijama do tada. tuzni A S kim ću se onda radovati?! lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: