Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 12:53 pm

Kivo oho-ho oho-ho oho-ho
Seviyorum ya ben seni. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 12:54 pm

Ne brini Saro, nisam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 12:54 pm

Vidi je, vidi. Odmah se baca na Kivu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 12:56 pm

Poncha, nema beleški, tj. može da ima samo u videu varijanti. lol!

To ti i ja kažem, nerazdvojni su.

Hoćeš da vidiš taj film eksplicitnog sadržaja? lol!

Stas je ostao izostavljen jer je sad oženjen čovek, pa od braka i deteta sa striptizetom nema vremena za takve intrige. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 12:57 pm

Volim ja Kivu oduvek, ali stvarno predobro izgleda.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 1:00 pm

Jao, Saro, ova te ne voli dovoljno kad ti neće izvuci bilješke u vidu teksta. lol!
A ništa, daj onda neke sažetke u videu.

Baš su nerazdvojni. A i Maks i Olgica imaju baya baya povjerenja u njih.

Ne bih hvala. Nisu mi zanimljivi nijedno od njih. lol! Ali mi je interesantno. Sve nešto ne znaš tko koga.

A tako. A vidiš ima i tu neka korist od Aurike, još najbolje da se i on u to umiješa i onda nastane raspad ruske glumačke scene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 1:16 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 2:29 pm

Zaplet dobija novi oblik, sad ispada da je i Maks sa Lizom u Španiji. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 YYSUy5h-Y3o

A možda su otišli svo četvoro na kolektivni godišnji odmor u Španiju. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 2:31 pm

Volim ja moju Saru najviše na svetu, al' svako ubija onog kog voli. lol!

Ma jeste, samo još fali da se Aurika tu upetlja, pa baš da se raspadne ruska glumačka scena. Ali ni Kozlovski ni Maks nikad ne bi petljali sa striptizetom. Šalu na stranu, kod Stasa nažalost je uvek bila jedna u igri i uvek se znalo koja je ta, nije bilo ovako da se ne zna ko je s kim. lol! Nažalost kažem, jer mi se sad čini da je bolje i da ne znam sa kojom je, nego što znam. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 3:04 pm

Aman. Daj provjeri gdje je Olga. lol! Ili je Maks isao s njima jer ima manje povjerenja u Lizu nego Olgica u Kozlovskog. lol!
Bu arada, ovdje Maks izgleda dobro iako mu je kapa veca od glave.

Tamam. Onda joj daj videa pa je ubij neka gleda. lol!

A što ćeš kad je Stanko vjeran jednoj dok je s tom jednom. U jednoj rečenici si rekla pohvalu za Stanka i uvredu da ne može veću. smeh

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 3:06 pm

smeh smeh smeh
Maks je dosad uvek pokazivao liberalan stav prema Lizinom odnosu s Kozlovskim. lol!

Olga se ne oglaša, ali Maks je postavio i ovo pre par minuta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Y-CKpFyPAqY

smeh smeh smeh
Pa kad je tragikomično. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 3:09 pm

Maks fenomenalno izgleda, znam da mu je ovaj stajling za novu ulogu, ali je odličan. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:08 pm

Kakav liberalan stav je pokazao kad je isao s njom i Kozlovskim na turneju? Ili gdje li su već išli kad je Kozlovski s njima.

Aha, ne oglašava se. Tamam. Tko zna gdje je ona. A Kozlovski?
Vidim ovi dobro jedu.

Je, slažem se.

Meni ovdje ne lici na sebe, da ne napišeš da se sadi o njemu ne bih prepoznala ga. A ne bih ni Lizu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:16 pm

Saro, otkad je Hazalka počela lajkati Kivine komentare ispod Basakinih slika?! Vidjela sam sa to neki stavljaju po Twitteru.


I gle ga, molim te, na starim slikama i nemoj lutfen sada reci da što je otkopčao košulju. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DkuYApLXcAEbaX3?format=jpg&name=medium
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DkuYBhiXgAAYSZO?format=jpg&name=medium
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DkuYCaWWsAM9t0s?format=jpg&name=medium
Kako su navrli na nj. Aman. Nestaje mi. tuzni A baš je bio vedar.

Bondarenkova, ti se nemoj čuditi što mi sve nedostaje. lol!



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:25 pm

Je li ovo Basak opet smršavila?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:43 pm

Nije turneja, tek treba da otvore novu sezonu. Ovi su na odmoru, a Kozlovski ili snima nešto, ili je i on na odmoru. Samo je glavno pitanje da li je sa njima. lol!

I Kozlovskom se izgubio trag, ko zna gde je. Ja ne mogu da uspem pored ovakvih njegovih fanova, pa gde im je istraživački duh. lol!

Meni Maks ovde baš liči na sebe. Mada on je svuda drugačiji, ali ovo je Maks kakvog ja znam, jedno vreme je bio ošišan skroz na kratko i dosta smršao za ulogu, ali sad se vratio u normalu.

Allah Allah pa kako da ne otkopča košulju kad je vruće. I ti Saro, umesto da te ovakvi prizori raduju. lol!
Ne čudim se ja što ti sve nedostaje, i meni nedostaju Ezel i slobodan Stanislav. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:49 pm

A mene zanima jedu li na istom mjestu. Ah taj zagonetni Kozlovski. lol!
Nije valjda sam na odmoru?

Stvar o ne kizim kakve on to normalne fanove kn ima kad nitko nije pronjusako gdje bi mogao biti i s kim je. Ili im ne paše da ga nađu. lol!
Moraš se ti sama pozabaviti ti. Da ne bi bilo kao sa Stankom.

A ja ga pamtim iz onog klipa što si mi pokazala i ovdje mi ne lici na tog lika. Zato ja kažem da ne lici na sebe. I izgleda mi i dalje dosta mršavo.

I ja kažem, bilo je mnogo vruće. lol!
Hahhahaha I meni i meni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:51 pm

Saro, ideš li ti ove godine na godišnji?! Obično budu neke informacije o Cagi i ima dosta stvari kad si ti na godišnjem pa onda se sama trebam radovati. Ili tugovati, ovisi što ove godine bude. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:51 pm

Ajme, kakve je kolaže Sparks napravila, hoćete da vidite? :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:52 pm

Poncha ::
Saro, ideš li ti ove godine na godišnji?! Obično budu neke informacije o Cagi i ima dosta stvari kad si ti na godišnjem pa onda se sama trebam radovati. Ili tugovati, ovisi što ove godine bude. lol!

Evo, ne mogu... smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 4:54 pm

Što te to zanima?
Zagonetan je maksimalno, mislim da je ta njegova zagonetnost dosta i zaslužna za njegovu popularnost i šarm.
Ili on ima nenormalno pristojne fanove, ili ja nisam naišla na prave. lol! Kad mi nema Sparks, ona bi pronjuškala i njegove grupe i fan klubove i sve. lol! A mene to mrzi, mene samo zanima on.

Pa da, ti si ga gledala kao Vronskog, a on u toj ulozi najmanje liči na sebe.
A nije ovo ništa kako je prošlog leta u ovo vreme smršao, pa posle i celu zimu bio tako mršav. Mnogi su se pitali dal' je bolestan, sad se vratio u normalu jer mu očito za novu ulogu trebaju mišići.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 5:03 pm

Pa naravno, neka umjetničkog materijala. Mislim, ne šteti.

Ova mi se smije, a ja ozbiljna. lol! smeh

Pa zanima me. Nije valjda da Kozlovski drži svijeću ovima.  lol! Ne liči mi to na njga.

Pa svakako da zagonetnost daje dozu šarma.
Ne znma ja kakve on fanove ima, reklo bi se izrazito normalne koje niti prate tračeve niti njegov život van teatra i ekrana. Ili si ti totalno na krive naletjela fanove.
Sparks, daj malo tračeva Bondarenkovoj.  lol! Ti si uvijek imala oko za to.
Pa kad te zanima on, nemoj se mučiti fanovima i što su oni našli, traži ga direktno ti.  smeh

E, kao Vrosnkga i tu mi izgledom nije bio nešto, ali mi je klip bio zanimljiv.
I takvog ga ja pamtim.
Ne valjda mu mršavo, pogotovo ne premršavo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 5:07 pm

Vidite. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 UByNYeLJpHw

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 25DchOFbPhE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 IqLWdDVjIn4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15471
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 5:07 pm

A ovaj me posebno pogodio. <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 DHLFvBcYMhw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 EmptyThu Aug 16, 2018 5:10 pm

Pogodila je u žicu sa svakim, pogotovo sa Stankom.


Последњи изменио Poncha дана Thu Aug 16, 2018 5:10 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: