Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 8:42 am

Ja im nikako ne mogu oprostiti što nisu napravili intervju s Cagom i Ibrom. ljutko Nisu ni s Kivom. Ali Kivu su bar stavili na tu listu i rekli koju rečenicu o njemu.

A ja sam vidjela nešto slučajno pa me zato zanima jer nisam skužila kad je svadba. Po logici bi trebao ići Caga ako bude u Istanbulu, ne znam jesu li još onako dobri. Zanima me hoću li to pratiti ili ne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:21 am

Poncha, u tome i jeste problem što iz nekog razloga ništa drugo nemam snage da gledam. A, toliko serija sam isplanirala posle Ezela. Jedino bih mogla opet Kuhinju, o čemu razmišljam, ali ima puna epizoda. Sad mi je raspoloženje samo za ruske komedije, pošto ih imaju dosta, a i volim ih.
A najviše mi se ponovo gleda Ezel. suze

Dobro, i to je istina. smeh

Ali kakva je ovo lista majko mila?! Ajme Ozcan, Murat, Erkan, i povrh svega MAA??? Pa taj čovek je posle Sile u sopstvenoj zemlji bio zaboravljen. facepalm
Ajde da ne pričamo kako nema Cage i Ibre, ali gde su Kenan i Engin? Zašto su Kivu i Buraka samo spomenuli?
Klasična Nova i njeni prilozi. rolleyes

Saro, canim benim, to što svako ubija onog kog voli i kako Ezel utiče na mene na stranu, ali ja nisam rekla da ću zato tebe oboriti, vidi se da ne čitaš kako treba. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:39 am

Ubicu se, taman sam napisala post i izbrisala ga.

Odoh da radim pa cu kasnije ponovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:40 am

Bu arada Seckin beycim sahanesiniz, pocinjem da iscekujem seriju.

https://twitter.com/cankiriklaritv/status/1030366742143541248?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:40 am

Najbolje da ti opališ po Rusima pa da se ispraviš njima od Turaka. To sam ti htjela i sinov reci, ali opet nisam te htjela gurati ka Rusima kad si se već vratila na turske staze. lol! Ali zbog tebe je bolje da se vratiš Rusima i to ne Stanku da te dodatno ne pogađa. Nema veze što ima puno epizoda. A ti onda nemoj reprizirati cijelu.

A ne znam ni ja kakva je lista. Glupa u najmanju ruku. Ili je ova novinarka upisala po svom izboru glumce, možda se njoj sviđaju. Ne znam. Mozda su gledateljicama u Hirvatisatnu baš ti napeti, pojma nemam. Odavno se ne krećem po hr.-u pa ne znam što je sad u toku, pogotvo među starijim gospođama. Možda su njima Erkan i Ozcan napeti.
S Ozcanom, Murtaom, Erkanom i MAA su odavno uspjeli snimiti neki intervjuić i onda su samo po neki rečenicu iz njih sada ubacili u reportažu. Ok, ali mogli su onda pobrojati i ostale glumce koji su glumili na Novoj TV ako ništa, a koji zbilja odvajaju srca svih dobnih skupina.
Kenana namjerno nisu stavili jer je Ezel isao na RTL-u, a Karadayi su poceli na Novoj, ali u glupom terminu i vrlo brzo maknuti s programa. Pa vjerojatno zato. Ne znam na kojeg Engina misliš, Akyureka ili Atlana, ali da. Nema ni jednog na listi, a i ta serija je išla na Novoj.
Buraka i Kivu su samo spomenuli i rekli o njima par rečenica jer nisu imali snimljene intervjue pa nisu imali o njima vise materijala. Bar su ih naveli. Ali onda su u nabrajanju trebali spomenuti i ostale glumce ako su već htjeli dati prikaz turskih slamatelja ženskih srdašca. Mah. Vidjela sam jučer najavu i onda sam sinoc na FB pogledala reportažu. Ne znam što sam očekivala, ali svakako da sam se razočarala iako sam znala sa Nova i ja nemamo isti ukus.


Je. Pustit ćeš je nakon što se namuči gledajući priloge. Nećeš joj olakšati. lol!


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:41 am

Za ostale ne znam, ali sa Muratom su snimali intervju jos za vreme Asi, znaci pre deset godina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:42 am

Samo ti, Saro, radi.
Ni ja ne volim kad mi se post izbriše. tuzni Počet ću opet pisati u bilješkama. lol!

Meni se čini da ve Seckin biti odličan u seriji i da će on i Hande biti super par.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:44 am

Sa svakim su snimali intervju onda kad se njihova serija prikazivala u Hrvatskoj, samo neki su imali vise serija pa ne znam uz koju su seriju snimali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:46 am

Ajde Cagu moga kako namjerno ignoriraju, a serija je bila malo je reći hit (ali hajde, možda nije zaveo babe), ali Ibru su trebali spomenuti svakako. Pogotovo jer njegova serija počinje u ponedjeljak. Ako ništa da malo skrenu pozornost na njega i prisjete gledatelje na Merhamet.

A to što nisu uspjeli doći do dvije minute intervjua s Cagom, Kivom, Ibrom... njima na čast.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:50 am

Da, u ovakvoj situaciji samo Rusi mogu da me izleče.

A zato nisu Kenana. Ja sam zaboravila da je Ezel išao na RTL-u. Mislila sam na Akyureka, ne znam ni koje Altanove serije su puštali, a i znam da nije nešto popularan kod njih. Ali, Akyurek baš jeste, čini mi se da su i Fatmagul i KPA išle na Novoj.

Pa niko nije dvojku kod mene dobio olako. lol!

Uhh, koliko ja izludim kad pišem veliki post, pa ga sama izbrišem, to mi se ovde dva puta desilo. A ubiću se i ja, ako su bili odgovori vezani za Ezela. lol!
Canim, kad putuješ?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:51 am

E, ali stvarno vrhunac inteligencije, ne iskorištiš prilog makar kao reklamu za novu seriju. facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 10:58 am

Onda ti ajde Rusima. Zašto se patiš s Turcima?!
Ne mogu vjerovati sa to kažem, ali kad ne želiš ništa drugo tursko gledati, a vidim Ezel te skršio.

Da. Kenana nisu namjerno, jest da je neprofesionalno jer nije objektivno, ali mi je jasno. Kod njih Kenan nije prošao, a neće Ezela i RTL reklamirati.
Pa isao je BBO (je li tako skraćenica za Akyurekovu i Altanovu seriju?). Da, u pravu si, na Novoj su išle tri Akyurekove serije (i zbilja ima mnoštvo fanova) i onda ga ne spomenu. Mada meni Akyurek bijenale, ali hajde, trebali su ga reći.

Da, da. Znam da nije.  lol! Da ne bi, Sara, ispaštala za svih.

Inteligentni su ajme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 11:05 am

Ahahahahahah Poncha, sve je moguće. lol!

Jeste, išao je i BBO, tačno. Znači tri Akyurekove.

Aaa yok oyle birsey, samo ćemo malo da je mučimo. Već ima jedan plus na tome što zna Stasov rođendan i drugi što priča sa mnom o Ezelu, da dobije još jedan i stekne uslov za dvojku. Popravni će samo biti formalnost onda. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 11:12 am

Eto. A oni ga ne spomenu. Inače je reportaža takva da su im informacije bezvezne, ali hajde.

Ajde, Saro, pa to onda usput zaradiš jedna plusić (možda ćeš ga najlakše zaraditi ako nagrdis Auriku lol! ) pa da na popravni dođeš s osmijehom i dobiješ dvojku, lagano prošetaš. Nema veze što kasnije nećeš ništa znati, koga briga.  smeh  Ako baš želiš za više, možeš odgovarati.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 11:15 am

Besmislena reportaža.

E, pa nemoj odmah da joj olakšavaš, ima da se opusti pa onda moram da dižem kriterijum. lol! Mada Saro, ti si oduvek bila što se ruskog tiče neiskorišćeni potencijal, mogli bismo svi kolektivno da se potrudimo za veću neku ocenu, što da ne. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 11:17 am

Aj, neću onda. lol!

Je, baš neiskorišteni. smeh
Ona bi mogla o svojim babuskinim kremama pričati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 11:20 am

smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 12:37 pm

Sad naletih na ovaj klip.

https://www.instagram.com/p/BmTkx14Ht27/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=6b983llp4z3w

Nešto se ne mogu sjetiti, jesu li oni izbacili iz epizode ovo Yamanovo i Mirino trčanje i kad je Yaman spusti na pod i legne na nju?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 12:42 pm

Jesu, ja se sećam. Znam da smo se baš radovali tim scenama, ali su samo bile u fragiju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 12:56 pm

I mislila sam. Sjećam se scena iz fragija, ali se nisam mogla sjetiti jesu li bile u epizodi ili ne.
A nego što, morali su izbaciti jedne od boljih scena i Yamana u akciji da bi ostalo Sude više prostora. Yani, ne može glavni par dobiti toliko minutaže. rolleyes

Aaaaaa Ne znam je li to da se nikad nisam odljubila ili se svaki put kad ga vidim iznova zaljubim, ali mene ovaj Emir i Caga naprosto pokose.
https://mobile.twitter.com/efsanelruntlmz/status/1030361261152845824 :cereeeeek: tuzni
Mislim da ću morati reci da meni Emira i Cagu nitko neće moći srušiti.

I usput sam vidjela par videa u kojima mi užario želudac zbog Ferihe i njenog ponašanja prema Emiru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 2:11 pm

Pa naravno da ni toliko nisu mogli da odvoje za njih dvoje zbog Sude. Mada meni čak ni Sude nije toliko išla na živce kao Nadir, na njega sam baš bila alergična.

Otprilike takve emocije u meni izaziva VMLj, odnosno Stas i Vlad.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 2:16 pm

Koliko su predivni i njih dvoje i ovaj film. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 2:19 pm

Kad se sjetim zbog koga sam sve imala manje Yamana odmah mi muka dođe.
Ma ne mogu ja ni Sude. Ta žena mi je odurna. Što je sve petljala pa završila najbolje moguće.

Ajme, ja kad ga vidim na dupe padnem. Da je netko drugi glumio Emira vjerojtano mi toliko ne bi bio nenadmašan, ali ovako... Ne mogu ja protiv ovog Caginog šarma i pokreta, pogleda, osjećaja koji izviru iz njega u Emiru.
Ubi mene ovaj Caga.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 2:21 pm

Sude je i meni bila odvratna i jedino što je kvarilo utisak onako dobrog kraja MC su Kenanov nepravedan kraj i Sudin nezasluženo srećan kraj.

To je Sara lepo definisala, neke uloge jednostavno stvore glumca i obrnuto. Kod Cage i Emira je prvi slučaj.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyFri Aug 17, 2018 2:26 pm

Evo i sad me nervira kad se sjetim. rolleyes

Upravo tako.
I ja kad ga pogledam sam gotova, padam na dupe momentalno. Ma što on napravio. Glupo žensko. facepalm



A, sad smo prešle na Maksa. Jako dobar klip, dobar oar. Mislim da sam skužila zašto si pala na njega. Ima dozu šarmantnosti.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: