Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 2:59 pm

Vidi vako bih ja Cagi da ga vidim bubnula. 

Ama baya yani. smeh:cereeeeek: Uz ovako facu smotanu i zbunjenu. Samo da ga vidim ovom brodu, 

https://instagram.com/p/Bjl_0N2H33D/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:02 pm

Ahahahahaha, ma ti ne bi ni dotle došla, on se bar pribrao, ti bi pala na njega. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:03 pm

Nego, koja telepatija, ceo dan mi u ušima Medcezir pesma. :cereeeeek: Samo ne mogu nikako da se setim kad je ovo bilo? molimmmm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:03 pm

Hhahahhahah Dogru. Ja bih upala u more. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:04 pm

Na početku, kad su trebali negdje izići, a onda je Yamanu stiglo ono neko pismo. Barem mislim da je tada.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:05 pm

To je najbolja taktika zavođenja, odmah bi te spašavao. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:06 pm

Pa sam je kriv za moj pad. Ako me ne želi imati na duši, spasit me treba. A ja čak ne bih taktizirala ni muljala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:06 pm

Baš sam razmišljala kako mi se gleda MC, ali em imam Ezela za raspust, gomilu filmovima ruskih i turskih, reprizu Kuhinje, tako da nemam gde da ga stavim u raspored. A, i ne gleda mi se cela serija, odnosno gleda mi se sve sem Sude i Nadira, a to je pola serije. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:07 pm

To sam i htela da dodam, najbolju taktiku zavođenja ti bi sprovela nenamerno. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:10 pm

Gledaj samo scene. Na YT pa preskaču. Kad preskočiš Sude već si preskočila pola serije. Imat ćeš vremena. Pa možeš preskočiti još kojeg lika da ti bude brže.

E. Ah be. Ajde, Caga, da se nađemo na istom mjestu. Uzmi u obzir da sam ja s tobom iyi gunde, kotu gunde.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:12 pm

Kad Sara vidi koliko smo ispisale sve će preskočiti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:32 pm

Šta drugo od nje čovek i može da očekuje. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 3:52 pm

Ovi su zaokružili Cagu i Kivu za one koji ih nisu prepoznali. 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 5:05 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 De2w9qDW4AASUrm?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 De2w9qDW0AI6LNs?format=jpg&name=900x900

Ova s Kivom je pretpostavljam od prije. Ama kamo će s majicom? I onda se mi čudimo Cagi. Vidi mu mentora, ovaj i u more s njom. Jedino što ovaj ima boju majice koja je bolja za sunce.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 5:28 pm

Sta ste ovoliko pisale, ja procitala 17. stranu i mislim kraj, kad ono jos dve. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 5:30 pm

Hahhahahah
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 5:36 pm

Pre svega, naravno da ce ga Kivo podrzati. Ko zna Kivu zna da nije folirant i da nikada nece da radi nesto zbog medija jer ga boli bas uvo sta pisu, on se ponasa onako kako on hoce. A CagKiv koliko vidim nisu obicni poznanici koji se povremeno vidjaju nego su prijatelji, to se najbolje vidi po onome kada je Caga dosao na premijeru filma i po tome sto vec tri godine provode odmor zajedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 5:40 pm

Pa naravno da su prijatelji i to dobri. Čak bih rekla jako jako bliski. 
Što bi Kivo trebao? Udaljiti se od Cage sada?! Ma daj. 
Mislim da se nitko nije udaljio od njega zbog slučaja, a ako slučajno netko je, onda taj ne poznaje Cagu i nije bio pravi. I uopće ne kužim ove novinare koji su mislili da ce tako biti.

Caga inače uopće ne ide na te premijere. Kad je došao Kivi sve je rekao,
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 5:43 pm

Oni povode pola ljeta skupa. Prije na istoj jahti, sad kad svaki ima svoju su povezali dvije i gdje jedan, tu i dugi. Basak je s njima, ali to njih ne ometa da se druže. Niti Cagina ekipa ometa da zajedno povode vrijeme. Moguće čak da su Kivo i Caga bili sami na početku, a da su se ostali pridruživali kasnije. 

Slatko mi je vidjeti ove dvije jahte. Kivina veća, Cagina manja. Kao sva brata, Kivo stariji, Caga mlađi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 6:37 pm

Ovi iz gel konusalim pricaju gluposti. Slucajno su se nasli inace bi bili na istom brodu. Hahaha pa nije to kafic na Nisantasiju pa se slucajno sreli, od onolikog mora bas se njih dvojica sreli i usidrili tik jedan uz drugog. Caga je kupio svoju jahtu, zasto bi vodio Engina i Ilyasa na Kivinu a svoju ostavio u marini.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 6:44 pm

Yuh, kokaine hayir, stvarno su duhoviti nemam reci. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 6:45 pm

Hahhahahah Eto, što reći. 
Slučajno su se sreli u tolikom moru i uvalama? Pa još u Marmarisu?! I spojili jahte ovako, jednu do druge vezali.

Najbolje da je Caga odveo Ilyasa i Engina kod Kive, njegova je veća jahta i da je Basak bila jedina žena s njima i da Kivo i Basak nemaju privatnosti. Hahahah
Bas su mogli uštedjeti ma gorivu. Jadni nemaju para.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 6:47 pm

Ovo Ibrino je pretpostavljam novo. Set se zavrsio ali set ekipa ne moze da se odvoji od Ibre. Dobro je, kacket je tu.
Bu arada, jel Caga bese ima isti ovakav kacket? Nesto mi je poznat ili sam ga videla na Cagi ili na Ibri pre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 6:51 pm

Evet. Sad kad si me sjetila mislim da i Caga ima sličan, ako ne i isti. Čak mi u glavi i odzvanja kombinacija na kojoj ga je imao. Ali nisam sigurna. A Ibro je vjerojatno već nosio ovaj isto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 EmptyMon Jun 04, 2018 7:06 pm

Dobro, dobili smo sliku i spreda malo mutnu ali se dobro vidi. Nemam zamerke, izgleda da je sve kako treba. Jos sad kad dobije malo boju bice vrh vrhova.

Uz CagKiv Basak i Kivo su preslatki na ovim slikama. :cereeeeek:
Ne znam da li mi se tako cini zbog polozaja kako su ih uhvatili ili se Basak malo ugojila. Mozda je trudna, hadi insallah, bas bih volela da dobiju dete.

Ibro je ovde nabildan vise nego sto treba, nadam se da nece vise toliko da pretera.
A ova slika sa psima je odlicna.
Bu arada, Ibro kakva je to ljubomora, sakin ol. lol!

Nisam videla to da gleda Caglara i da za nhega kaze da je zgodan. Ali yuh be, zar nisi mogao da nadjes nekog zgodnijeg glumca za komentarisanje.
A da je ovaj lik Arduc sam primetila tek negde u trecem gledanju scena, ja njega ni dan danas ne dozivljavam uopste.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: