Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyMon Jun 04, 2018 7:07 pm

I ovo dok Caga radi sklekove bi mogao da bude Ilyas, u pravu si, redja je kosa. Ali svi misle da je Kivo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyMon Jun 04, 2018 7:12 pm

Pa lupaju bezveze, kad svako ima svoj brod naravno da ce svako biti na svom. Nisu sijamaki blizanci ne moraju da budu stalno zajedno svako ima neki svoj plan, ali cinjenica je da su se dogovorili da se nadju. Jeste slucajno se sreli pa stali malo da popricaju preko ograde.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyMon Jun 04, 2018 7:17 pm

Mutna, ali mali je pokazao da je vala odličan. Za mene dovoljno, ne tražim ništa više. Ne volim prenabildano, a Caga je ipak nešto drugačije grade torza i ruku od Ibre. Što kažeš, a i ja to cijeli dan mislim, kad dobije malo boje, ne previše, bit će super.

I meni se čini da je dobila koje kilo, a opet mi je ravnomjerno građena, tako da ne znam. Ali voljela bih da je trudna. 

I meni se čini da je na onoj slici prenabildano. Ne treba mu tako. Dovoljno je kao na početku SBA ili kao u Sadece sen.

A ljubomoran covjek. Ne voli ksd ga se zapusti. 

Je, obrati pozornost, ali nije on kriv. Hazal je gledala. Ja mislim da on ni nije gledao u TV. 
Ne doživljavam ni ja Arduca, ali sam ga skužila. 

Da ti nisi rekla ja bih bila uvjerena da je Ilyas lik koji broji sklekove. Ali ako Kivini kažu da je Kivo, onda valjda znaju bolje od mene.


Последњи изменио Poncha дана Mon Jun 04, 2018 7:20 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyMon Jun 04, 2018 7:18 pm

Pa naravno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 12:33 am

Yok, ne bi njemu stajalo da je vise nabildan, to bolje stoji Kivi i Ibri, tako da meni ovo izgleda sasvim ok.

Nije nista preterano, na slikama na kojima je spreda se i ne primecuje, samo na ovim iz profila. Kao da ima blago uvecan stomak, zato sam i pomislila na trudnocu.

Preterano je to, sto kazes Sadece sen i SBA mu je najbolje izdanje. U to vreme se verovatno bio ugojio pa je salo pretvorio u misice, zato je toliki.

Cini mi se kao da na Kivu ima pik, kad god mi o Kivi, on se javi. Na Cagu je valjda navikao. lol!

Naravno da nije on kriv, tamam posla da bude. lol!
Pa ja u vreme kada sam gledala film prvi put nisam znala ni da Arduc postoji, primetila sam da je on tek posle kada sam saznala za njega. Da sam sada gledala prvi put sigurno bih ga primetila.

Canan kaze da je Kivo, ali od kada si ti rekla meni se sve vise cini da je Ilyas.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 12:35 am

Ibro vala da sam na Mihrinom mestu ja bih te zatvorila u kucu lol! kakav je ovo pogled.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Img_2061
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 1:29 am

Veronika

Jel i dalje gledaš Cukur? Ako nas čitaš, dođi molim te da mi objasniš šta sam propustila i kako je Sadis ostala trudna? Yuh artik yani. Ok, sjebali su seriju, to mi je jasno još kad su sve tajne otkrili pa se sad radnja vrti u krug i ništa se ne dešava, ali zar su baš ovoliko morali da sjebu jedinu dobru ljubavnu priču u seriji. Prvo ona besmislica oko udaje sad ovo. Kada su ovo dvoje stigli da se poseksaju i da naprave dete. Vartolu je imao više fizičkog kontakta sa Medetom nego sa Sadis. Hajde poseksali su se, ko će mene da ubedi da je Salih tako nešto uopšte pokušao, a ne uradio, a tek ko će da me ubedi sa je Saadet na tako nešto pristala pre braka. Totalno nerealno s obzirom na njihovo vaspitanje i sredinu u kojoj su odrasli. Još sad da Salih kaže nadam se da nisi zakasnila za abortus, pa da bude kompletno. Ako je scenarista ovo uradio da bi morali da se venčaju, bolje da nije, draže bi mi bilo da se Saadet suprotstavila svima otišla kod njega iz ljubavi nego da bude moranje.

Odgledala sam do 30. epizode.


Последњи пут изменио Sara Ulusoy дана Tue Jun 05, 2018 1:36 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 1:34 am

I nisam pratila nista vezano za Cukur u poslednje vreme, da li se mozda zna ko ce biti Cumali? Nagadjalo se od Kive do Nejata Islera, ali ne znam da li su posle nesto objavili. Koliko se pricalo o tome ocekujem neko bomba ime.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 6:11 am

Ne bi Cagi stajalo da prenabildano, a i što će mu to. Dobro si rekla, to bolje stoji Kivo i Ibri.
Dovoljno je da ima ponovno učvršćene mišiće i da je malo pao s kilažom. Da se razumijemo meni je bio savršen u onom periodu kad je bio baš utreniran, ali mislim da je sad isto dobro. Eto, zanima me vidjeti izbliza i bistru sliku da potvrdim to što mislim. 
Meni baš Cagino tijelo nije za one napuhane steroidima mišiće (kojima se velika većina hvali, da ne kažem drugačije) i ne ide mi uz njegovo lice, ni oblik ruku, ni torza. Ali ja osobno ni nisam fan napuhane nabildanosti i takvih mišića. Isto tako i Ibri mislim da ne treba pretjerati s vježbama i ponovno se previše proširiti. Jedno je isklesati se do savršenstva kako on i je i može biti, a drugo je prenapuhati se i raširiti.

Aha. To na profilu sam i ja skužila. Jer inače je Basak baš zgodna žena. Moguće da i jest, stvarno bi bilo lijepo da je. A moguće je i da uzima neku terapiju hormona ili čega već.

Misliš da je zato Ibro toliko bio širok. E Ibrica, onda prvo dijeta pa onda biladanje. Jer ovoliko širok na usko lice i ne stoji toliko. A i nema potrebe kad je hodajući seks i primjer isklesane grade i dobro razvijenih mišića ovdje gdje sam navela.

Je, je. Kivo mu je na piku, na Cagu nije ljubomoran, ali sad kad vidi da je Kivo češće od njega na forumu, odmah se nešto pobunio. Što nije loše, bar ima glasa od njega. smeh

Pa što bi Ali bio kriv što Hazal gleda baš tu seriju. A i on ne zna, jadničak, što je zgodno i lijepo. Za ovoga, kojeg nije takorekući ni pogledao kaže da nije zgodan ne bi bio glumac, a za sebe kad ga pita kaže da ne zna. Ah be, Ali, ne da zi zgodan, nego ne možeš biti bolji. 

Meni se čini da su to Arducu bili prvi koraci, ili među prvima. 

Ne vjerujem da Canan njje prepoznala Kivu. Zato i nisam sigurna tko je, ali hvala ti što si mi potvrdila da bi ovo mogao biti Ilyas. Jer ja sam bila uvjerena da jest. smeh

Vala, da sam ja na Mihrinim mjestu, točno bih ga zatvorila. smeh Bu ne ya?! Kakvi su ovo pogledi?! 
Ibro je gleda kao da bi je svaki čas skinuo iz vjenčanice. A ona gleda u mobitel. 
Ovaj Ibro baš daje materijal u ruke Bibo fanovima da sanjaju. Sreća da ja volim samo Asfer, ne i Bibo.
Ali da stanem u obranu Ibre, makar i navučeno, ili bar pokušam, ovdje se Ibro sadece koncentrira na scenu.  smeh Tamam, tamam. Čak ni ja ne vjerujem u to. 


Bu arada, kad smo kod Ibre. 
Koja je ovo serija/film? (Ova je mogla još koji tag staviti.)
https://instagram.com/p/BjnF_q_hEq_/


Je li ovo stvarno on prije 11 godina?!
https://instagram.com/p/BjkyLIBnadN/ Vidi ga kako se penje na prste, djeluje sitno pored ovoga. 

I ovu ovako.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 9_E5_E3079-_D4_BC-4_D8_F-_BF33-1_AA26_C88_F5_C0

I on tavla bey?! I ima ovu majicu kao da ju je skinio s Cage (i Yamana).
Ah be. Iako se kreću u totalno različitim krugovima i društvima, trebalo bi sastaviti Ibru i Cagu. Koliko god različitih, toliko o slični.


Последњи изменио Poncha дана Tue Jun 05, 2018 6:13 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 6:11 am

Aha. Ti si prešla na Cukur sad.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 7:19 am

Je li ovo Kivina nova ili stara slika? 

https://twitter.com/ktatlitugnews/status/1003844908837490689
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 7:30 am

Gunaydin. <3
Jutros sam poranila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 8:08 am

I tebi gunaydin. <3 Neka si. Barem si prekinula moj niz lupetanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 8:17 am

Pa zapravo Caga je bio bas savrsen ono leto znas na koje mislim, ali ovo sto kazes, vazno je da malo uradi ruke i da ucvrsti misice, sto mislim da je tenutno tako.
Ni ja nisam ljubitelj tih premaduvanih misica, Ibro ume ponekad da pretera kao sto i vidimo na ovoj slici. A i on se pored teretane bavi i boksom pa i to doprinese.

Da, Basak je bas zgodna i telo joj je uvek docedeno do perfekcije, zato sam sad i primetila taj visak na stomaku, mada to i nije visak, samo se na nekome ko je uvek zategnut primecuje. A moze da bude i ovo sto ti kazes da uzima hormone.Mozda gresim, ali nekako mi se cini da bi do sada zatrudnela da ne postoji neki problem. Ili jednostavno nisu hteli odmah dete, nego su hteli da uzivaju u braku sami pe nego sto dodje dete.

Na tu pomisao me navodi to sto je rekao da nikada ne drzi dijetu samo se bavi sportom.

Nista, onda cemo nastaviti da se divimo Kivi svakodnevno. lol!

Hahaha to je tek bio apsurd Caglar je zgodan, a za sebe ne zna. Yuh vala za scenaristu.

Yok, ja od sada najvise verujem tebi, kako ti kazes tako je, nikakva Canan i ostale. Niko nije znao gde su osim tebe.

Aha, sprema se za scenu, nije izasao iz Ferhata pa zato tako gleda Asli. Tabi, potpuno si u pravu. Mislim da ti ni ja nisam poverovala. lol!
Bibo fanovi imaju uvek materijal, kad nemaju oni ga izmisle. Trenutno im je glavni materija to sto su se oboje osisali.

Videla sam ovo sinoc na tw, neka M.A.T. serija iz 2009, medju prvim njegovim serijama.

Ne znam da li je pre 11 godina, meni ovde izgleda kao iz vremena Firata.
Jebote koliko je ovaj visok kad je on toliko nizi od njega.

Stalno otkrivamo neku slicnost. Njih dvojica bi bas imali sta zajedno da rade, imaju iste hobije.

Ne znam, meni izgleda kao da je od prosle godine, ali moze da bude i nova, nema razlike u imidzu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 8:17 am

Samo ti nastavi canim, ja volim tvoj niz "lupetanja".
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 9:18 am

Znam ja to ljeto, na njega sam i mislila. Tu mi je Caga bio nenadmašan. 
Ali mislim da je tada uz intenzivne treninge uzimao i one dodatne proteine. Jer poslije toga nikad ruke nije doveo da budu baš takve. 
A ono za vrijeme Icerdea (u toku sezone) mislim da je baš bio opustio mišiće i dosta se nezdravo hranio. Tako da ovo što je sad, za mene odlično. Mislim da su sada sve mišići. Ali, Caga, pobogu, toliko raspredamo, nije valjda da nećemo te vidjeti bez majice u dobroj rezoluciji prije Hakana?! A nije on kriv. On je skinuo majicu, tko je novinarima kriv kad imaju loše fotoaparate i slikaju s toliko velike udaljenosti. Drže se na sigurnoj distanci jer ipak je tu Kivo. 
Bu arada, evo starog malo. I oni su bili odlična ekipa.
https://instagram.com/p/Bja8lbVlWBW/

Je, je Ibro nekad ga pretjera. Ali moguće je da je upravo stvar ovog što ti kažeš. Jer, pored svih njegovih teretana i vježbanja, ova širina prsnog koša i ruku bi mogla biti od boksa.

Ma meni to čak nije neki višak u smislu masnoća jer se vidi da je i dalje dosta zategnuta, ali se malo proširila. Stvarno bi ti mogla biti u pravu da je trudna.
Ja mislim da su oni htjeli dijete odmah ili bar nakon godine dana i da postoji neki problem, nažalost. Imam taj dojam. Ne djeluju mi kao par koji ne žele dijete.
Ne želim biti ona koja se petlja u tuđe stvari, ali Basak ima godina bez obzira što je žena avion i poznato je da kad pređe 40-u s postoje dodatni rizici tako da ako je željela dijete nije imala što čekati.
Te tablete hormona ili što li je to već mislim da mogu pomoći ako nije problem prevelik. A mislim da se od njih i može malo udebljati. 

E, dobro si ti rekla. On ne drži dijete pa zato. Ibrica, bilo bi možda bolje da prije nego kreneš na intenzivne treninge se pregrmiš koji tjedan s manje masnom hranom i onda počneš s tolikom intenzitetom vježbanja.

Kivo je obavezn svaki dan. :P Pa Ibro kako zna. Samo neka i dalje pokrije glavu. Sunce je jako. Ili neka se ravnomjerno ošiša. Čak je i Cagi porasla Hakanova frizura. Nije više u trendu.
Sad sam se sjetila. Hodam prije koji dan ulicom i ispred mene dva stranca, momčići od nekih 18 godina, njemački su govorili. Kod jednog normlna frizura, rekla bih baš lijepo ošišan, a druga ista ista Hakanova. Baš grozna frizura, neka se niko ne uvrijedi.

Vala baš yuh za scenaristu. Kad je film sniman? 2013.? Zar u to vrijeme nije bilo neke druge serije na TV-u? 
Ma lupeta Ali, nije ni pogledao TV kako treba. Rekao joj je to jer ionako ga ne može vidjeti pa da bar misli da je zgodan. Ali za sebe reći da ne zna. Yuh. Yani, da je ovo bio neki drugi lik Ibrin, da vidiš kako bi drugačije odgovorio, ne bi se ovako pokunjio da ne zna.

smeh
Ma yok, ne možeš meni vjerovati kad je Kivo u pitanju. Nemam ja za njega osjećaj kao za Cagu. Njega ne prepoznajem na slici kao Cagu. Ali, ne ide mi u glavu da je Kivo (koji ima gustu kosu) ovako proćelav i tanke vlasi, tako da sam ja ipak sklonija mišljenu da je Ilyas, ma koliko god bih voljela da je Kivo mentor/trener i da ga još podbada dok ovaj vježba. A ni tetovaže ne vidim pa eto. 

Yani, koncentrira se na tekst i kako će je u sceni gledati. Gdje bi Ibro imao neke vatrene poglede? On ne zna što je to nevaljali pogled.
Ma kakvi da je u ulozi, ovo je čisti Ibro.
facepalm Yani, kažeš ošišali su se oboje jer su povezani i dalje? Slični? Falan filan....

Koliko on to serija ima? 

Ma ni meni ne izgleda da je slika prije toliko godina, zato i pitam. Ne izgleda mi Ibro pretjerano mlađahno.
Hhahah Nemam pojma tko je lik, ali možda neki njegov prijatelj iz košarkaških dana. Rekla bih 205 cm. I još je u raskoraku što ga čini nižim. A Ibro se propinje.

Mislim da njima ne bi bilo dosadno da skupa ljetuju. Previše istih hobija imaju i vole iste stvari. 

Ni meni nema razlika  u imidžu tako da ne znam. Ali me zanima jesu li se makli iz Marmarisa. I jesu li i dalje zajedno. Jer, poznajući njih, lani se nisu zadržavali dulje od par dana na istoj lokaciji, promijene barem uvalu. Ove slike su od nedjelje ujutro što mi je za njih puno da su na istoj lokaciji. A ne bih se okladila ni da se Ilyas nije vratio u Istanbul. 
Pitanje je samo na koji su stranu krenuli. Ja ih čekam kod Edhema ako će se dulje zadržati. 

A vidiš da sam nastavila. facepalm


Последњи изменио Poncha дана Tue Jun 05, 2018 10:38 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 9:21 am

Yasak elma prestigla Cukur u totalu?! Što li je u toj seriji toliko zanimljivo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 11:13 am

Bak bak bak bak. Tek sam sad primijetila. Vidi znak na Caginoj majici. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 6_A91_F586-2_C9_A-4_C98-_BDD0-374_BA4_D77_B47

Bu arada, evo Caginih ljetnih izdanja.
https://instagram.com/p/BjnuQ85l2YD/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 1:02 pm

Je li ovo Hande Ercel nije uspjela upisati neki kurs u Londonu? Nije prošla prijemni?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 1:10 pm

Bak bak kako oni uvijek ubace Cagin slučaj u svaki članak. A najjače mi je pitanje na kraju. Je, Caga će ispuniti sva moja očekivanja koja glumački imam od njega čak i ako mi se serija ne svidi.

https://televizyongazetesi.com/cagatay-ulusoyun-dizisi-koruyucuda-neler-oluyor/436499
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 2:22 pm

Khm.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7V-abX4AEvPpi?format=jpg&name=360x360
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 2:47 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7a70XW4AAEjdK?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bEMKWAAEtQmR?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bEunWAAAgDo3?format=jpg&name=medium

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bFQdW0AM9TeV?format=jpg&name=medium

Ah be. Sonunda
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 2:49 pm

Ah be ah. Sad ih treba sve postaviti. Ovo je melem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 2:50 pm

Ama kusura bakmayın Kivini fanovi, sklekove broji Ilyas.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 EmptyTue Jun 05, 2018 2:53 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bL5GWAAAGjHe?format=jpg&name=medium


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bMbvXcAAnwCr?format=jpg&name=medium



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bNRNX4AAbBfC?format=jpg&name=medium



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 De7bN3RW0AIQUI6?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: