Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 12:21 pm




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 12:39 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:08 pm


Morala sam, nisam mogla da odolim. Samo sam im pokazala sliku i pitala ih Deco, jel' da ista moja faca kad vas ispitujem? I svi su se složili. lol!

E pa vidiš, to sad i mene kopka, čudno mi da odjednom stavlja takav opis. Ona u poslednje vreme objavljuje samo fotke sa bebom, a on je sa njom okačio fotku pre pet dana. Poslednjih dana ništa, ali dva sata pre objave ove fotke na stori je okačio bebu i nju, tako da se verovatno džabe nadam.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:12 pm

smeh  A što će djeca nego se složiti? Ayip Bondarenkova, kakva si ti to. Jadni oni ako si kao Kozlovski. 


Onda se vjerojatno ne odnosi na nju ako i dalje kači priče. Ali drži ti to na oku. Možda se posvađao s nekim na poslu ili društvom... Možda je uz posao vezano. Ima li on i inače takve neke motivacijske ili slične citate kačiti uz slike?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:13 pm

I što je bilo s Kozlovskim?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:15 pm

Ova je npr. kad dolazim na čas. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 J9pOH91uw_w

Nisu jadni, smejali su se sa mnom. smeh

Da držim na oku? Znači, i ti sumnjaš? wow
I meni je palo napamet u jednom trenutku da je vezano za posao. Ume on da postavlja uz svoje slike motivacione citate, ali nikad na ovaj fazon. Više je u fazonu slavimo život.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:16 pm

Spremam post vezan za njega, malo će biti poduži plašim se. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:21 pm

Vidi je kako sa stilom ulazi u učionicu. “Molim vas, kraljica dolazi. Tko se to tamo čuje?”

Nisu jadni što si ih pitala liči li ti faca na Kozlovskoga facu, nego zato što si takva dok ispituješ. Ajde ok oni koji bole predmet, ali ovi drugi ima da se prepadnu. 

Haha Ne sumnjam, ali obrati pozornost. Barem ja na takve stvari obraćam.
Meni neko djeluje da je zbog posla. Možda ima veze s nekim novim likom. Ali iako pomalo depresivna i ovo je motivacijska poruka. 

Aha. Spremaj onda. Tko zna kakve ću tračeve pročitati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:28 pm

Poncha ::
Vidi je kako sa stilom ulazi u učionicu. “Molim vas, kraljica dolazi. Tko se to tamo čuje?”

smeh smeh smeh smeh smeh

Pa o tome ti i pričam, čim se oni smeju tome, ne šteti to njima puno. U protivnom bi plakali. lol!

Nisu tračevi, mada uvek mogu i u tom smeru da okrenem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:32 pm

Znaci, stvarno su kraljica?! smeh

Pa nisu ludi plakati. Jedna ocjena više manje. Ovako ti ne daju gušta.

Hahaha Znam. Da možeš.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:48 pm

Gledao mi se Kozlovski. A, kako sam sve njegove filmove pregledala i nemam više šta da gledam, a svakako su mi iskočile tri novije emisije sa njim, uzela sam to. I svaka mi se dopala na svoj način, ali najviše zbog samog njega i njegovih odgovora. I sad mi je drago što sam gledala baš te emisije, jer sam imala priliku bolje da upoznam njega, kad već ne voli sam fanovima da se bliže predstavi.

Recimo, prva emisija je rađena više o njemu, nego sa njim. Prikazivali su razne kadrove iz mnogih njegovih filmova, predstava, njegove kolege su govorile o njemu (Liza npr. E, tu imam pikanteriju. lol! ), on sam vrlo malo. Nije ni čudo, s obzirom da se zove Junak svoga doba. Tu mi se recimo dopao njegov odnos prema glumi, na skroman, a jako dubiozan način govori o svojim ulogama. Npr. ono što mi je bilo zanimljivo je da on sam deli svoj život pre i posle upisa glume. A, san mu je da režira i glumi u nekom mjuziklu.

Druga emisija je išla uživo valjda, a i sam voditelj je bio jako oštar prema njemu, pa nije imao vremena da smišlja odgovore. Tu mi dopala njegova smirenost, čak i kad ga suprotna strana prilično provocira (Zašto u intervjuima nigde ne spominjete oca nego samo majku; Vi ste naša najveća filmska zvezda, mada biti filmska zvezda ne mora da znači i biti izvrstan glumac, vidite Merilin Monro; Da li stvarno mislite da pesme Frenka Sinatre možete bolje pevati od njega samog; Zašto pobogu u predstavi koju je napisao Čehov pevate pesmu My way i drugo) on argumentovano i strpljivo obrazloži svoje odgovore i dovitljivo izlazi sa njim na kraj. Dopala mi se i njegova iskrenost, recimo pitao ga je da dobije ponude u istom vremenskom periodu, za ruski film i američki film, jednako zanimljivog scenarija koju ulogu bi prihvatio i rekao je američkog.
Onda, u jednom trenutku voditelj ga je pitao da navede svoj film koji smatra najboljim i svoj film koji smatra najgorim i za koji se kaje što ga je snimio. On je rekao da ovo drugo neće da navede, jer bi uvredilo kolege sa kojima je radio na tom filmu.

Treći nije bio čak ni intervju, Oleg Menjšikov ga je pozvao da gostuje u svojoj emisiji i pričali su međusobno o raznim stvarima, kao da su mu ceo život prešli za sat i po. Tu je bio najprirodniji, najzabavniji, baš sam sve vreme bila kao ovaj smajli. :cereeeeek:
Kako je samo bio nestašno dete. Krao je mami zlatni nakit, pare, a onda bi optužio starijeg brata. To mu nije bilo dovoljno, nego je posle svega rekao bratu Ti si nevino optužen, ja sam kriv, najbolje nam je da bežimo iz kuće. smeh  I stvarno je pobegao iz kuće, brat se vratio posle dva dana, a on je ostao još. I na polasku je ukrao mamine cigarete, jer mu je bila fora da oseti slobodan život uz cigaru. smeh
Pa onda kad ga je Menjšikov pitao jel' mu se dogodilo nekad da zaboravi tekst, faca njegova kad je skontao da je to bilo nedavno, prvi put u životu. smeh
Npr. mnogi mu zameraju što kad daje intervjue bude jako ozbiljan i stidljiv, pa samim tim dosadan, meni recimo u ova prethodna dva nije bio takav, više mi je bio jako kulturan i zreo, ali u poslednjem me je osvojio. Tu se skroz opustio i otkačio, i tek tad vidiš koliko je on zabavan, prirodan i lud. :cereeeeek: Gledajući ga, skontala sam da ne liči ni na jednog lika iz svih dosadašnjih filmova.

Eto, morala sam da podelim ovo sa tobom.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 1:59 pm

Drago mi je da si odgledala te intervjue i sebi približila Kozlovskog i da ga ne doživljavaš samo kroz likove, nego da ga vidiš iza svega, pa samim time da vidiš kad glumi koliko sebe i svog privatnog daje u ulogu.

Ovako čitajući i ja sam stekla pozitivan dojam o njemu mada se meni činilo i prije da je on glumac koji ozbiljno razmišlja o svom poslu i karijeri, i da je gluma njegov poziv. Vjerojatno i to režiranje kojem teži. To je bilo vidljivo iz onog njegovog filma o sportašu. 

Za prvi intervju, vjerojatno ti se sviđa kako su drugi pričali o njemu. Hm, Ajde da čujem pikanteriju.

Volim kad osoba bezobraznog voditelja (s oštrim pitanjima) zna dočekati s odgovorom. Svaka mu čast. A i sviđaju mi se odgovori maksimalno. Uz to što je kolegijaln pokazao je dozu inteligencije.

U trećem je bio u opuštenoj atmosferi i najopušteniji i tu si ga mogla najbolje i upoznati. I on je bio nestašan. Volim spoj ozbiljnog čovjeka i nestašnog djeteta u njemu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:16 pm

Neću neću više, soz.

Ama hoće li njega više ostaviti na miru. ljutko

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 B7_E913_F5-_DC7_A-44_F1-_A0_C8-_DC5_B94_D8759_B
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:24 pm

Samo mnogo često spominje onu svoju, to mu je minusčić, a minus k'o kuća mu je što je odbio da igra Stavrogina u Zlim dusima. Tačnije, nije on to rekao, on je spomenuo da je u tom periodu jako strašno hteo jednu ulogu koju nije dobio, a odbio ulogu u jednoj seriji jer je bio u fazonu Šta će mi to i otišao u Ameriku da snimi film. Ali, ja sam povezala, a i pre su novinari pisali da je on bio planiran za Stavrogina.

Pikanteriju je Lizočka, kako je on zove, ispričala. lol!
Na prijemnom su imali raznorazne zadatke, pa između ostalog i da plešu. I sad, on je super i repovao i improvizovao, ali nije znao valcer, a profesor mu je to tražio. I onda heroina Liza njemu maše otpozadi i šapuće mu Uzmi mene za partnerku, zajedno ćemo se izvući. I tako se rodila ljubov. :cereeeeek: lol!

Meni se kosa digla na glavi dok sam slušala tog matorca i dokle seže njegov bezobrazluk, jbt ako te nervira što ga zoveš u emisiju. Ali, odlično se snašao sa njim, baš me je oduševio. Najbolje ga je poklopio nakon deset minuta objašnjavanja zašto uz lik Lopahina iz Čehovljevog Višnjika ide pesma My way, kad ga je pitao A, jel' ste gledali predstavu? Niste, e pa trebalo bi. naklon

To mi je bio hit kad je rekao Toliko sam bio loš, da je u meni samo u jednom momentu nastupio preokret i neverovatna želja da se iskupim za sve to. smeh Tad je sa 11 godina pojurio za braćom u tu neku vojnu školu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:26 pm

Saro, je li ovo novo? Po frizuri je

https://instagram.com/p/BjmhPFVB8Ik/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:26 pm

No comment na ovo. kafa
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:32 pm

Aman. Nije mu to minus toliki. Hajde malo neka je i spominje, što sad? 
A ovo što je odbio, vjerojatno svi glumci nekad nešto odbiju. Valjda oni znaju što im u određenom trenu paše i za koji su lik i scenarij raspoloženi. Nemoj mu toliko zamjeriti. Ima on puno različitih projekta iza sebe da bi mu zbig jednog zalijepila veliki minus. 

Super je pikanterija. Vjerojatno od tada i klik među njima. Zato oni vole rasisti skupa i danas.

I neka ga je spustio.

Hahhh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:35 pm

A ovo sad s Ibrom je novo. Upravo sam vidjela tetovažu. Nisam prvi put, ne znam kako. 

Ali bar nas sluša i pokrivena mu je glava.

A vidjela sam i tko je objavio. Ova dva su set radnici iz SBA, znači Ibro se vratio u Istanbul?!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:38 pm

Ajde dobro, neka ti bude. Ne mogu da osporim, spominjao je samo u pozitivnom kontekstu, da uz nju još više čita, da ga je ona podstakla da tu svoju ideju o Treneru predoči u delo...

Imaš u ovom klipu na momente njihov ples. :cereeeeek:



Ali, ta veza među njima je stvarno posebna. On je i rekao jednom prilikom da sve svoje partnerke voli i poštuje, ali da Liza ima posebno mesto.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:38 pm

A što Ibri mora da bude pokrivena glava, zbog Sare? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:47 pm

Eto vidiš.

Je li to taj ples? Ovo kad su oboje u crnom. Ako je, s obzirom na to da nije znao plesati, onda je ovo i vise nego dobro. Ako ništa drugo, kemično. Dovoljno za upad na akademiju.

Pa jasno i zašto.


A to se ni Sari ni meni nešto pretjerano ne sviđa frizlura pa zato smo rekle da ne skida kape dok mu ne poraste sa strane kosa.  smeh A Ibro nas baya baya sluša. Ili se ni njemu ne sviđa frizura.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:49 pm

Ne znam dal' je to taj ples, ne verujem da su im snimali prijemne. Pre će biti da su posle imali neke koreografije, pa opet njih dvoje u duetu. :cereeeeek:

Blago vama, mene EAD već godinama ignoriše iako ga preklinjem da prestane sa Ertugrulom. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:52 pm

Moguće.

To ti je zato što ga ne pratiš pomno unatoč lošoj frizuri. :P   Mi se ne damo iako je friura takva.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:52 pm

smeh
Vrlo verovatno, priznajem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 EmptyMon Jun 04, 2018 2:57 pm

A što ću ti ja.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 18 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 18 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: