Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 1:47 am

Sto bre ova slika nije malo jasnija, nista se ne vidi, ali nazire se da nas Umut nije zajebao.

Kimse kusura bakmasin, ali ni jedan par nije ravan CagKivu. Biliyorum nisam normalna, ali topim se kad ih vidim zajedno.

Ove clanke stvarno ne mogu da citam, cim vidim na pocetku teksta uyustrucu madde ticareti smuci mi se.
Ovo je vec postalo odvratno i to ne samo zbog Cage, nego zato sto se je vest i o Basak i Kivi koji nemaju veze s tim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 1:51 am

Koja budala je mislila da je u zatvoru? To su oni sto se informisu samo onoliko koliko jedna vijuga koju imaju u glavi moze da primi, pa posle sire dezinformacije.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 2:26 am

Kad Poncha kaže da je Duygu baš simpatična. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 UGef6MU4hB0

Kad Sara kaže da nijedan par nije ravan CagKivu. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 CBBOi0fk550

Kad ispitujem usmeno. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 UyxAjhbeclA

Kad mi kažu Uskoro ćeš 30, kad ćeš da se udaš? lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 TV4vNWagfUo

Kad vidim da je Stanislav još sa Aurikom. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 X_a2c684d2
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 2:32 am

Dugo ovo nisam radila, a baš mi je zanimljivo sa Kozlovskim. I kad smo već kod Stanislava, neka ovo bude za kraj. <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 IRX5MhvVMg8
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 2:57 am

Uf ya, napiyosun gece gece, yavas be, ja treba da spavam nocas. Niko vala nema milosti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Img_2060


A sta radi Kivo dole, broji sklekove?


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Mon Jun 04, 2018 3:00 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 2:58 am

Hahahaha zasto me taj tvoj tako cudno gleda zbog CagKiva? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 2:59 am

Gledaj samo kako podmuklo gleda jadnu decu dok odgovaraju. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 6:05 am

Gdje će ti jasnije, ti hoćeš da nas sve kolektivno infarkt pukne?!
Sus, skoro tri godine ga nisi vidjela bez majice. Yavas. smeh Da je sad jasnija slika, odmah bi ga stavila na profil. Dobro je, i ovako se nazire koliko je radio na tijelu. A da nije, ne bi on pustio i pozirao bez majice. I još sklekove radio, a vidio je da ga snimaju. 


Neka znaš da nisi jedina za CagKiv. Prvo mi je drago da sam ga vidjela i još u ovakvom izdanju. A onda kad vidim koliko su on i Kivo dobri, pa točno se topim. 


Ja sam bas zato i pročitala, zanimalo me što pišu. Ali Ajde, nije toliko strašno u svim člancima kako je moglo biti. 
Evo još dva, iako ti se ne čitaju. Ajde i nije da je Copy-paste u svima, ali je poanta ista. 
http://m.gazetevatan.com/cagatay-sinavi--1171864-magazin/

http://m.haberturk.com/kivanc-tatlitug-tatil-sezonunu-acti-1998955-magazin/3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 De0R5F3W0AEYyek?format=jpg&name=medium

Je li ovo začepio nos? Ah be, Caga, pa bar si ti prije uskakao bez začepljenog nosa. Mada ga mogu razumjeti jer pri skoku na noge i meni uđe more.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 1998955_0bf76358bd233b55df63104a2bd9fd8a_640x640

Ali dobre su slike s Kivom i Basak isto. 

Ma neka pitala na Twitteru pa joj druga nešto odgovarala. Nisam skužila sprda li se ili je takva o kojima ti pišeš.


Eeeeee, gece gece i sabah sabah. Nisam ni spavala kako treba zbog njega. 
Vidi malog kako radi na sebi. Aferin askim. Aferin. I zdravom tijelu, zdrav duh. Samo ti vježbaj pa neka drugi pate. 
Nisam ja ni skužila da je ovo Kivo u moru. Činilo mi se Ilyas dok ti nisi napisala da je Kivo. Salak ben. Ali po razvijenim rukama  bit će da je Kivo. Pa kako što radi? Broji sklekove i Cagin je trener. Ipak njemu to ide vježbanje, i on je u formi. Zašto ne bi pomogao bratu svome u izvođenju vježbe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 6:21 am

Kozlovski, ti galiba ne čitaš kako treba, isti si Bondarenkova. Tako i ona. Simpatična baš i nije sinonim za ok osoba koja je vedra i pozitivna. Ama, neyse, samo se ti čudi. 

Ali relacije na CagKiv? Da nije on ljubomoran? :P

Ovo kad ispitujes usmeno je faca - gledaj me, sad ću naći što ne znaš. smeh Ayip Bondarenkova, ne iživljavaj se na jadnim cucucima. 

Hm, ova za skoro ti je 30... Odlična. Još da je gif pa da ovu ruku koju je raširio skupi u šaku 

A za Auriku, izdrži! Ne daj se, Kozlovski.

Što se ovo Stanko naljutio što koristiš face Kozlovskog da bi pokazala emocije?! 
I, Stanko, života ti, jesi li morao prekrižiti baš noge.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 6:24 am

Da ga ne zapostavimo, vidiš da je jadan ljuborman što smo se uzvrtjele oko Cage i Kive. A on sladak s cucukom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 DezWPOGWkAEkZfU?format=jpg&name=medium


Što je on i ranije ovdje trenirao?
https://instagram.com/p/Bjk3BQ-HZxx/
Koliko se on može raširiti i ubildati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 6:29 am

S obzirom na to da je Haberturkov novinar isto bio na licu mjesta, ako nitko drugi (a vjerujem da su i drugi paparazzi bili prisutni) onda bi trebalo biti na Skowu u CS sigurno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 6:49 am

Saro, jesi li ti stvarno sigurna da Kivo broji sklekove?! 

Meni se čini da je ovo rjeđa kosa. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 1998955_414f0fdbb961b85e84ed0a3b205d75bc_640x640

Jedva čekam vidjeti na videu ove sklekove. Vidi mišića torza, bak ovo uz kupaće. Odlično je ovo utrenirano i iskelsano. Za mene više nego dovoljno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 7:03 am

Vidi ovog! ljutko


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 CF316_C44-2986-4_D19-9_D49-_FC42_DEE709_C6
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 7:40 am

Posta se, međutim, vise u članku bavi Kivom i Basak. Valjda jer su oni jučer objavili ono pa im sad glupo. Izgleda da im je izvor malo kasno prenio informaciju.

http://www.posta.com.tr/kivanc-tatlitug-ve-basak-dizerin-ask-teknesi-haber-fotograf-2008589

Predivni su zajedno. Bas divan par koji se voli.


Ovi tabi ki, prenose što nađu.
https://www.ucankus.com/detay/378139/zor-gunler-geciren-cagatay-ulusoy-a-kivanc-tatlitug-dan-destek

Naravno da će Kivo biti uz njega! Što su oni mislili?! Da će Cagi svi okrenuti leđa. Budaletine.
Ali mi je simpa pročitati “komsu tekne” bez obzira na nastavak teksta,
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 8:18 am

Ya. On je baya baya ljubomoran, stalno mi njegove slike predlažu. 
A cok je tatli bio, vidi kako ga životinje vole. I on njih.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 9787_EE11-9_E38-4436-94_DF-7_E01_EE284_F9_D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 9:25 am

Bu arada, odgledala sam ponovno prvu polovicu Sadece sena, malo na preskok Alijeve i Hazaline scene. Nisam spomenula prije, ali sad kad smo ga spominjale, Hazal je gledala neku seriju kojoj mi se čini da glumi Caglar. Haha I za njega Ali reče da nije zgodan ne bi bio glumac. Ah be Ali. A nisi ga ni pogledao. 
A na kraju filma Baris Arduc onaj prijatelj. Ali niko se ne može mjeriti s Ibrom z filmu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 9:37 am

A vidi ovoga.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 599_F6427-983_E-4_C22-_BD7_E-0_DBF44618_C39
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 10:05 am

smeh Aynen oyle.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 866_FBA82-_E60_A-4222-_ADE8-136_EF32085_E0

Ama ipak... što će biti ljuborna kad ju ovako ljubi, pipa...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 10:10 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 2_DDAE2_E9-_E047-4_ED7-_AABD-416_F26_E2_C583
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 10:32 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 11:56 am

Za ovu je gercekten šteta da nije HD.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 De1hUpWWAAI3iAi?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 11:59 am

Evo su uvećali onu od gore sliku. Imaš li zamjerke?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 De1pcOHWAAAhtNx?format=jpg&name=360x360 

Ja ne.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 12:01 pm

Sara Ulusoy ::
Hahahaha zasto me taj tvoj tako cudno gleda zbog CagKiva? lol!

Nisi u toku, imam novi hobi. Volim da svoje reakcije prikazujem kroz njegovu mimiku, pošto mi najviše odgovara. lol!

Sara Ulusoy ::
Gledaj samo kako podmuklo gleda jadnu decu dok odgovaraju. lol!

smeh smeh smeh
Ali identična moja faca, identična. Danas sam pokazala klincima, složili su se. smeh

Poncha ::
Kozlovski, ti galiba ne čitaš kako treba, isti si Bondarenkova. Tako i ona. Simpatična baš i nije sinonim za ok osoba koja je vedra i pozitivna. Ama, neyse, samo se ti čudi. 

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Ali relacije na CagKiv? Da nije on ljubomoran? :P


Ne, zar ti je ovo ljubomorna faca? Više je zabrinut za Saru. lol!

Poncha ::
Ovo kad ispitujes usmeno je faca - gledaj me, sad ću naći što ne znaš. smeh Ayip Bondarenkova, ne iživljavaj se na jadnim cucucima. 

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Hm, ova za skoro ti je 30... Odlična. Još da je gif pa da ovu ruku koju je raširio skupi u šaku 

Em su mi dodali dve godine više, em me teraju da se udam, opet identična faca. smeh Hoćeš gif? lol!

Poncha ::
A za Auriku, izdrži! Ne daj se, Kozlovski.

Ne daj se, Kozlovski. smeh

Poncha ::
Što se ovo Stanko naljutio što koristiš face Kozlovskog da bi pokazala emocije?! 
I, Stanko, života ti, jesi li morao prekrižiti baš noge.

E, nešto mi je sumnjiv, mada neću unapred da se radujem, ali u opisu fotke je napisao Učite da budete jaki i kad ste sami.
Meni kod njega čak ni prekrštene noge ne smetaju. :cereeeeek:

I šta bi na kraju, jel' ovo Kivo, ili nije?
Da znate da su mi već sumnjivi, sve više stičem utisak da su Basak i Duygu samo pokrića. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 12:17 pm

Ti si klincim pokazala Kozlovskog? smeh A inače se praviš normalna i ne spominješ serije. Ili je to slučaj samo s turskim kad onoj maloj nisi htjela reci što se događa u AFK-u? 

Pa zabrinuta i je. Ali mi dođe da je ljubomoran na CagKiv i Sari u ljubav prema njima.

Ne treba, ali sigurna sam da ga imaš u pripravnosti.

Hahhah Pa što se smiješ. 

Ček. Gdje je sam? Ima li što novijih slika s Aurikom? Objavljuje li ona što? Sprema li neki projekt?
Znam da tebi kod njega prekrštene noge ne smetaju. Ne bi ni meni smetala da ih Caga stavi tako, ali osobno ne volim kad muško ovako ženski prekriži noge,


Ovo zadnje ti neću komentirati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 EmptyMon Jun 04, 2018 12:19 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: