Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:07 pm

Sukrua ne pratim, nisam htela da me zatrpava sadrzajem koji me ne interesuje, kad postavi Cagu to svakako vidim. Nisam ni znala da je izdao knjigu. Knjiga ok, samo mi nije jasno zasto bi se o njegovom zivotu snimao film.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:13 pm

Meni je super ovaj video BiBica. Znala sam da su posudili glasove za neki animirani crtić, ali ne i kojem. Jesi li ti ogledala ovo s turskom sinkronizacijom? Ja da je Caga posudio glas bih sigurno odgledala ma što bilo. 
Ali bas su prekrasni njih dvoje ovako. Preslatki su. Koliko su samo puta ponavljali ovo Merhaba. 
Bas mi ih je bio užitak vidjeti.

Meni je vise dosadilo. Pa ne može Caga vazda za sve biti uzor i primjer. Kad valja i kad ne valja, i zbog toga ga povlače. Ako napravi nešto dobro - s tim se sprdaju, kao što je frizura. Ako ima sliku s cigaretom na instagramu - ne valjda utječe na mlađe. Ako se nosi sa svojim greškom iz mladosti trebao bi biti pokazatelj mladima da tako ne trebaju i zbog toga ga porozivaju i povlače po novinama. (To novinari misle da rade.) Yok artik. Nisu normlani. 
I bas su se uhvatili Cage, a ne ostalih xy poznatih uhvaćenih u toj akciji i mnogim kasnije. Zašto je Caga taj kojeg uvijek izdvajaju da mi je samo znati?! I zašto je Caga taj kojeg gone dok drugi hlade neku stvar? Ma daj molim te. Udari po Cagi jer je on što? 
Dođe mi da ove novinare ogadim, ali postali su mi smiješni. Za svakog tko puši travu u Turskoj ajmo okriviti Cagu. Mislim da sam s razlogom postala ego fan. Caga je najbolji kako god okreneš. 

Hahhahah Rekoh ti da ne trebaš gledati. Koje ovo auto biti kad si već odgledala?

Aha. Pretpostavila sam da je tako nešto bilo. Vidim da su cijeli nekako snuždeni, ali nisam znala o čemu se točno radi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:15 pm

Ja ga pratim tako da sam u toku sa svim njegovim objavama i live ukljucivanjima. Napisao je knjigu koju su svi mogući koji su se došli kod njega šišati izreklamirali slikavši se s njim i knjigom. Samo Caga nije bio nikako tamo pa je onda njegovu sliku koristio. Hahah 
Imao je davanje autograma... i sad eto spominje i film.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:17 pm

Ferhat & Ibro

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Img_2058
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:19 pm

Hahahha Iskoristio Ibro svoj potez rukom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:40 pm

Idem gledati Kivu. Caga, nemoj biti ljubomoran i iskočiti jer nemam namjeru prekidati gledanje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:42 pm

Crtac nisam gledala, ali ovaj video sam odgledala toliko puta da znam napamet sta ce kad da kazu. Ta AiM ekipa je bila super, svi su se odlicno slagali.

Ne znam koji out vec to kazem, ali meni nije jasno na osnovu cega su oni zakljucili da Caga treba nekome da bude primer. Mlad, uspesan, zgodan, hajde da ga uzmemo svi za primer, je li to filozofija? Hajde onda da nam idol bude Michael Jackson, jer je toliko popularan i posle smrti. Stvarno ne znaju sta pricaju. Ko je Caga da bude uzor nekome? Glumac. Neka se Turci zapitaju zasto se truju serijama i zasto su im serije i glumci primarna stvar, zasto se svi od tinejdzera do zrelih zena bave privatnim zivotom glumaca. To je bolest njihovog drustva, tome nije kriv Caga nego oni koji kreiraju svest nacije. Ne moze ni Caga niti bilo ko drugi da svoj privatni zivot podredi lecenju bolesnog drustva. Svako ima pravo da radi sta hoce.

Ako je samo Caga kriv neka nam objave dokaze da su svi ostali nevino uhapseni i da nikada nisu ni videli drogu, onda cu da poverujem i da shvatim zasto samo njega spominju.

Ovo bi trebalo da je G klasa, onaj dzip koji je vozio Caga.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 3:43 pm

Crtac nisam gledala, ali ovaj video sam odgledala toliko puta da znam napamet sta ce kad da kazu. Ta AiM ekipa je bila super, svi su se odlicno slagali.

Ne znam koji out vec to kazem, ali meni nije jasno na osnovu cega su oni zakljucili da Caga treba nekome da bude primer. Mlad, uspesan, zgodan, hajde da ga uzmemo svi za primer, je li to filozofija? Hajde onda da nam idol bude Michael Jackson, jer je toliko popularan i posle smrti. Stvarno ne znaju sta pricaju. Ko je Caga da bude uzor nekome? Glumac. Neka se Turci zapitaju zasto se truju serijama i zasto su im serije i glumci primarna stvar, zasto se svi od tinejdzera do zrelih zena bave privatnim zivotom glumaca. To je bolest njihovog drustva, tome nije kriv Caga nego oni koji kreiraju svest nacije. Ne moze ni Caga niti bilo ko drugi da svoj privatni zivot podredi lecenju bolesnog drustva. Svako ima pravo da radi sta hoce.

Ako je samo Caga kriv neka nam objave dokaze da su svi ostali nevino uhapseni i da nikada nisu ni videli drogu, onda cu da poverujem i da shvatim zasto samo njega spominju.

Ovo bi trebalo da je G klasa, onaj dzip koji je vozio Caga.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:36 pm

Odgledala sam film. Opet sam more suza radi filma isplakala. Pa što je ovo?! Težak i tužan film. Jao meni.  

Svaka čast Aliju. Da budem iskrena odustala bih zbog težine filma, ali sam ga izgurala zbog Kive. Odličan je bio. Alihan je bio ok. Uvjerljiviji je kad ne govori. U Dolunay je bio kao dijete od tri godine jer previše ide na tepanje.
Mislim da su tešku temu jako dobro pirikazali. S takvom djecom zbilja treba znati i osjetiti ih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:36 pm

A za oraspoložit vidim da me Ibro počastio slikom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:44 pm

Je li to bilo snimano u toku dvije sezone ili nakon serije?

Definitivno su super njih dvoje. Mislim da bi bilo lijepo poslušati sve što su govorili tokom sinkronizacije jer vjerujem da su se dobro zabavljali snimajući.

Eto, ne znam ja. Valjda misle da će fanovi raditi isto što i njihov idol, pojma nemam. I ono, od Cage očekuju nešto i tovare mu teret na leđa što ne bi trebali. I što je suludo. 
Caga je glumac, dakle umjetnik, a ne odgajatelj mladeži. I on je čovjek, čovjek koji ima pravo na svoj život. I na greške kao dio svog života. Ne treba nikome biti uzor niti ikome davati moralna i druga podučavanja. E, ali ovi to ne kuže. Lakše je pametovati i na Cagu staviti teret.
Idu mi na živce. 

Upravo to. Ako je samo Caga kriv, neka lijepo daju dokaz za ove ostale da znam da nisu oni, da ih ne izvlačim bez razloga. 
A ne Caga dežurna budala za sve njih. Spomenu Cagu, a druge koga briga. Caga na sebe preuzeo teret svih.

Zato sam te i pitala da vidiš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:49 pm

Zaboravih napisati. Definitivno izgleda kao da je Kivi uklanjana bezuspješno tetovaža na desnoj ruci. Nisam skužila je li mi to pokušalo prikrivati samo za film pa nije uspjelo ili je stvarno bio na skidanju tetovaže. Vidi se da je tetovaža bila. Nije mu uspjelo, obrisi su tu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:50 pm

Ovo je pogled vi pored mene zivog gledate Kivu. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Img_2059

Odmah je i tebi udario embargo na Kivu ko meni sinoc. Ali nas Caga ego do plafona, ne kaze vidi kve dve sto hvale Kivu daj da ih podsetim na svoje prisustvo. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:52 pm

Da su pokrivali tetovazu za film, uspeli bi da je pokriju u KG su je na pocetku uspesno pokrili i posle se Kuzey istetovirao.
Bolje da nije pokusavao da skida, sad je ispalo jos gore.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 5:54 pm

Deinitivno smo se ogresile o Ibru, evo cija je ruka na cijoj nozi.

https://www.instagram.com/p/Bjhp13gnTv8/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=p2pt6cqowsk4
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 6:00 pm

Aj Ibrocum, nemoj se ti ljutiti na mene. Ja sam gledala film, ne Kivu. Jedino što sam primijetila kod Kive da je dobro obučen (i da je nekad popravljao odjeću) i na Sarin nagovor gledala tetovažu. Yani, merak etme. 
Ali ako će osvanuti neka slika svaki put kad ti gledaš Kivu ili on objaviti kad ja gledam Kivu, onda se trebamo češće družiti s Kivom. Vidiš da je ovaj ljubomoran. 

Ali baš mu je taj pogled. 

A naš Caga ne brine, on zna da nitko ne može na njegovo mjesto. I da je Kivo benim abim. I ego je to.
I tko zna gdje je. Totalno su se raštrkali ovi iz njegove ekipe, ne mogu na tri različite lokacije pratiti gdje je tko. Tko zna s kojima od njih je on. Ili je s pak nekim četvrtim. Oh be. Ništa.

Bilo bolje da ju je ostavio. Ovako je blesavo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 6:01 pm

Hahahhahahhaha Neka neka. Pogledaj ti bolje. Nije trebala baciti noge prema njemu. Zapravo jedna noga ide preko njegovog lista. Bak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 6:02 pm

Ovo Minik objavio. Ah be Minik. Ah be. Najveća si tracara.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 6:06 pm

Evo Minik ima live. Opet. Nešto se dohvatio noža. Neki Ibro je pisao ispod, ali ne znam je Ibro ili netko s lažnog profila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 7:02 pm

Tezak je film i teska je tema. Nije mali los, bar nije los ovako be teksta.
Ja sam film odgledala isto samo zbog Kive, inace te teske drame ni ja ne volim, narocito kad su deca u pitanju, bas me raztuzi.

Ne znam da li je smimamo izmedju sezona AiM ili nakon sto se zavrsilo. Dok je isla AiM nisam znala ni da postoje turske serije, tako da sam sve naknadno gledala.

Kako da ne, fanovi odmah idu da rade isto sto i poznate licnosti. To ne moze da bude razlog, moze da bude samo izgovor za slabost.
Sto je najgore od svega, boli njih uvo za omladinu, vazan je tiraz. Vest samo o Yagizu nije privukla dovoljno paznju, pa najbolje ubaciti onoga ko sigurno privlaci paznju.

Da su medju ostalima bili samo set radnici i neki tamo sporedni glumci pa da shvatim, ali s obzirom na imena ne razumem zasto je samo Caga dezuran za pljuvanje.

Hahaha zapravo treba Ibru praviti ljubomornim, onda ce stalno da objavljuje slike. Ako preteramo mozda objavi i neku keramicku. lol!

Miniku je izgleda baya dosadno u zivotu, svako malo je live. Par puta sam ga poslusala, nije mi nesto zanimljiv.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 7:09 pm

Sad su me podsetili, Ay yapim Allah belani versin, samo vi ste mogli pored Bade da date ulogu Cemre Oyku. Jos sam besna na njih zbog toga sto su mi najbolju Kivinu seriju unistili sa partnerkom.

https://twitter.com/AlvinoEua/status/1002943486079963136?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 7:15 pm

Ne bih sigurno gledala da me nije zanimalo zbog Kive, ali trebam reci da su poprilično dobro pokazali autistično dijete. U nisu pretjerano išli u patetiku što sam mislila da hoće.
Ali da nije Kivo, ovu priču ne bih gledala. Zanimalo me kako će se Kivo snaći u ulozi oca i stoji mu uloga.
Mali bez ekstra nije uopće loš. Ma nije dijete los glumac, ali u Folinayu su od njega napravili dijete od tri godine, a imao ih je vise. Bas zbog tog govora kao da tepa.

Možeš li po njihovih frizuru odrediti kad bi ovo bilo? 

Pa to i jest poanta. Nije im sam tekst privukao dovoljno pozornosti, a zna da će biti klikaniji ako upetljaju Cagu unutra. Ali to nije pošteno prema Cagi. Počet ću misliti da se Caga gadno zamjerio nekima kad je on dežurni krivac. Ne samo zato što njemu zatvor visi, nego zašto što osim toga jedino njega izvlače, a ostale ni da spomenu. 

Aha, onda treba Ibru praviti ljubomornim. Hahhaha

A Minik je hit. On svako malo ili sliku ili live. Ja sam uključila kratko pa izašla, ne vidim što ću gledati njega kojem je dosadno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 7:15 pm

Meni isto nije jasno kako su pred Bade dali ulogu Oyku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 7:39 pm

Evet, nisu usli u patetiku, cak su malo razbili dramu sa par Alijevih komicnih scena. Ali i mene je kao i tebe zanimalo kakav ce biti Kivo u ulozi oca i dopalo mi se.
Malog nisam pre gledala, samo nesto mali u Kosem i tamo je bio dobar u jednoj emotivnoj sceni.

https://youtu.be/k9Ubr9aBXX0

Proverila sam, snimali su to u leto 2010, znaci posle AiM. Pretpostavila sam da je posle zbog Kivine frizure.

Ne znam kome se zamerio, ali vidim da ga niko ne stedi. To je zato sto nista ne demantuje i ne oglasava se povodom raznoraznih natpisa, pa svako daje sebi za pravo da lupa sta hoce.

Gledala sam ga live jednom kad se Ibro ukljucio, koliko je bio smesan, sav se zbunio, dobio tremu, ne zna sta ce da kaze, petsto puta je ponovio Ibrahim abi...

Zato sto Oyku ima vezu, nekog ujaka ili strica nisam sigurna, a u Ay yapimu se dobijaju uloge preko veze, to im je valjda jedina mana pored reklamiranja svega i svacega. Inace ne znam kome normalnom bi palo na pamet da upari Kivu i Oyku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 EmptySat Jun 02, 2018 7:48 pm

Mene je već u prvoj sceni Kivo kupio u ulozi kad je uzeo sitno dijete i baš mu je sjela uloga. Znala sam da do kraja će isto ostati odličan. Što se toga tiče, Kivo je za deset. Baš mi je žao što on i Basak nemaju djeteta.

Malo je dobar u emotivnim scenama, tako sam tu i očekivala od njega dobro.

Znaci nakon. Odlični su.

Nemam pojma, ali mislim da se baya baya zamjerio, i ovo što kažeš, nije od onih što demantiraju i svađa se s novinarima. Ali svejedno, to ne daje novinarima za pravi Dado njega prave najvećeg kriminalca i jedinog s tom greškom.

Mislim da sam dva puta gledala. I da. Pogubi se kad se Ibro ovo. Sve druge otkači,

Kao i sve, opet preko veze.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: