Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptyFri Jun 01, 2018 11:34 pm

Hahaha i to za vreme Ramazana navodi na gresne misli. Ali nije on kriv, kriv je ovaj trener sto je objavio. Cak je dosao u teretanu i kad nema ljudi.
Yani, htela sam samo da kazem da on uopste nije kriv. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptyFri Jun 01, 2018 11:39 pm

Hahhahahhahahhaha 

Nije on kriv, kriv je trener koji pokušava pokazati svoje misiće preko Ibre. Lik se reklamira. Gdje bi Ibro bio kriv?!

Samo što je mene večeras Ibro dokrajčio pa ne mogu gledati Kivu. Ajde ti odgledaj i nemoj mi otkriti kraj dok ne pogledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 12:45 am

Gledam film, ali sam usput uspela da lociram Ibru. Nije u Istanbulu, ovaj trener je iz Samsuna. Ako se dobro secam Mihre je iz Samsuna, znaci da su otisli kod njenih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 1:10 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 1:12 am

Allah, Allah, hoce li ovaj da ide nocas da spava ili planira celu noc da me prekida u gledanju Kive.

https://twitter.com/S_Sophiiia/status/1002688564927303680?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:14 am

Lep je film. Ali tuzan je, bas drama.

Kivo harikasin askim. <3

Sad tek vidim koliko mi je nedostajao. Mora da snimi neku dobru seriju koju cu da gledam.

Bu arada, obrati paznju na tetovazu na desnoj ruci kad budes gledala, meni se cini kao da je brisao, ali nije uspelo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 7:12 am

I ja sam vidjela da je negdje u okolici Samsuna. Nisam znala da je Mihre od tamo, znači da su kod njenih. Eto Ibre na crnomorskoj obali. Neka ga malo, mislim, čim je na obali bit će i kupanja.

Iz ove slike na kojoj je cok tatli sam pokušala skužiti tetovažu, ama yok. Ništa od mene. Uspjela sam jedino vidjeti mišiće i žile na tijelu. I u odrazu na ogledalu da je dobro zbrijana glava iza, skroz. Ovo je na jedinicu. 
Ruke su ekstra. Baš jake muške ruke. Stas odličan, isto kao i od vježbe umorni Ibro koji pozira. 
Ama isto je mogao obući i nešto šire nogavice, ali sportska je odjeća pa mi je ok. Ali vidi se da Ibro ima razvijene noge i mišiće na nogama. I poprilično široke. 

Neće. Vidi ga što je jak. Neka mali vježba. Jesmo li htjele ili ne da se vrati u formu i zabljesne u punom sjaju. 
Vidjet veš ga za dva tjedna. Samo mene slušaj. Ako Mihre dozvoli da ga vidimo. Hahahah Ipak je ona utjecajna. Tamo poslije Ramazana. 

Vidiš da je čak i stigao slikati se s nekima. Definitivno Hakanova frizura.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 DepaP5fX0AIu9TQ?format=jpg&name=small


Dobro je da nisam sinoć onda gledala film. Ionako mi je glava kao avion. A sve me nekako drži još Ibro i Ali. 
Ne mogu vjerovati kako ja ranije nisam upoznala Ibru. Inanmiyorum. Tako je odličan glumac. Kad sam počela gledati nisam ga prepoznala. Pa taj glas. Jedino mi je šaputanje bilo poznato, sve drugo nepoznato. Inače frizure odmah opazim, ali kod Ibre ovu kosu koju Ali ima uopće nisam skužila (tako mi je bilo i s Cagom kad sam gledala Delibal). Tako je sjeo u ulozi Ibro odlično. Hod, pogrbljen Alijev stav, izgubljenost, veselje, tugu, nemoć,  ljubav, dodiri... Ibro je odradio maestralno. 

Film mi je odličan zbilja. Na pola filma sam mislila da će biti tragedija na kaju, pogotovo kad su ga ubacili u vodu. Pa i kad ga ona nije prepoznala mislila sam da će on otići od nje. Cijelo vrijeme sam mislila da će biti kraj tužan. Ronila sam suze... Kad je ona rekla da je udata, a nije bila udata, jao... Pa njegove suze u očima  nakon masaže. Pa pas koji ga je prepoznao. Pa evo i sad ću plakati. 
Ne vjerujem kako ga nije uspjela prepoznati na dodir kad mi je dirala leđa. Baš sam mislila evo sad će, a ono nije. Jao. 
Ali i Hazal i Ali su mi dragi likovi, podjednako ih volim. Baš jak film. Tako mi je neki veliki trag ostavio. Vidi mi se i po očima jutros. 

Slatke su mi bile i one scene kad ona dođe gledati seriju na parking, a on odgovara njoj - ženske cipele, da nije zgodna ne bi bio glumac i slično. A tek kad je izvadio iz odvoda gaće, a njoj odgovara tkanina neka. Hahhaha Baš je bio sladak Ibro takav.

Ma zapravo, da ne izdvajam scene, odličan film.


Danas ću onda Kivu odgledati, mada mi ova tema u startu ima nešto teško, a to je mali Ali. I obratit ću pozornost na tetovažu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 7:45 am

A sad kad si pod Kivom opet, mijenjaš li profilnu sliku ili i dalje ne ostaješ od Ibre. Mislim, zanima me tvoja lista i predak. Tko je izbio na koje mjesto?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 8:07 am

Pratiš li ti frizera Sukrua? On je ovu svoju knjigu toliko izreklamirao da ja veće reklame nisam vidjela. Svako malo ili na televiziji ili u novinama ili neke autograme dijeli. Jedno mu još Caga nije osobno promovirao knjigu. 

A sad hoće film i da glumi Burak O. 
https://www.sabah.com.tr/magazin/2018/06/02/hayatini-anlatan-film-icin-ozciviti-istiyor
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 8:30 am

Što im je bilo kad nisu od volje za razgovarati? Nisam skužila.



A i ja, sad mi samo treba da gledam intervjue nakon filma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 8:56 am

Ja stvarno ne znam kako meni ovaj čovjek ranije prođe neopaženo, a ima sve. I stas i glas i glumu i simpatičnost i drskost/gard. I pogled... i...


Odličan je!!!



Sad ću galiba odgledati sva snimanja. Hahahah


Ako uspijem odlučiti koje mi je snimanje najbolje.


Of be... Nije humano.


Gercekten nije humano. 


Pa sad odluči gdje je najbolji. Ne mogu. 


A i ti, Saro, si našla kad ćeš ga napustiti. Umjesto da mene uputiš na njega.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 9:09 am

Sad ću te jutros zatrpati starim stvarima kad mi Cage nema. A da bar znam imalo na koju ću stranu gledati bilo bi mi lakše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 10:42 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 1:44 pm

Ne trebaš gledati ako nećeš.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 1:50 pm

Ako je Caga kojim slučajem s Ilyasom i ženom na mavi  turi onda bi mogli biti u Alatcati, Cesmeu i okolici. Ako je on s njima, kažem. Tako sam bar ja zaključila po njenoj slici, nema lokacije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:03 pm

Na ovog trenera treba baciti pogled, možda će još koju sliku objaviti u ovim kasnim treninzima.

https://instagram.com/p/BjhDdrEnAfR/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:18 pm

Hahaha Poncha od jutros vodi kampanju ako sam slucajno nocas odlucila da predjem na Kivu da odmah odustanem. Yok, canim, posto sam salak, ja sam cak i dok sam gledala onog savrsenog coveka pratila gde je ovaj ludak, tako da od mene nikad nece biti normalne zene. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:22 pm

Hahhahahha Yok canim, da ti pređeš kod Kive, oslobodila bi mi put sigurno kod Cage, a i kod Ibre bih imala šanse. 
Ali znam da te Ibro neće pustiti na miru, vidim kako ti je sinoc zabiberio čim se uputila gledati Kivu. 

Nego ja sam jutros malo Ibru njuškala. Dok je trajao Ferhat nisam se htjela puno vise baviti prethodnim njegovim projektima i snimanjima. Pa nakon sinoc sam jutros htjela što vise saznati. 
I onda usput tebi punila glavu. Hahah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:29 pm

Samo se ti druzi s Kivom, eno je uspio i sa stilom nositi bijelu Mavi jaknu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:39 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Img_2057
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:40 pm

I naletela sam na timeu na ovo, nisam odavno gledala. Bibici moji kako su bili slatki na ovom snimanju. <3

https://twitter.com/jale_01_/status/1002885143512715264?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:49 pm

E sad, pre svega nije mi jasno zasto petljaju Cagu u ovo. Nije izvukao pouku, pa nije i sta sad, svako je odgovoran za sebe. Caga nema nikakve veze sa ovim slucajem i vec vise dosta, prevrsili su sve granice. Da je samo Caga to uradio, ne bih se ovoliko bunila sto ga spominju, ali pored toliko drugih zasto samo on. Mrzim nepravdu. Evo ja se pitam zasto ovaj nije uzeo primer od Kenana ili Murata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:50 pm

Odgedala sam x samo zato sto sam videla Cagino ime. Ah, sta sve trpim zbog njega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:54 pm

Na gali Sadece Sena se izgleda nesto desilo, oboje spominju bolni dan i da su se pojavili samo da ispostuju publiku ali da nece da pricaju o filmu. Odnosno pogresno sam se izrazila, nije se desilo na gali, nego taj dan kada je bila gala. Moja pretpostavka je da je neki teroristicki napad bio ili tako nesto. Bacicu sad pogled ako budem mogla da nadjem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 EmptySat Jun 02, 2018 2:57 pm

Evo odmah sam naletela cim sam ukucala u google. Tog dana je ubijen Berkin Elvan.

https://m.sinemalar.com/mobileweb/news/3868
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 12 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: