Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 1:45 am

U skorije vreme očekujte redovne postove o braći Rusima, moraću ovde da vas gnjavim (ah, kao da ste mi prvi put žrtveni jagnjići đavolko ), jer Sparks zbog ispita nema nigde. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 7:47 am

Tako i meni. Vidjela sam dio scene. Dohvatile se kokoši. Toliko su se uživjeli da su svako malo komentirali tko je umro. Izgleda da je bila interesantna epizoda. Mada umro je na kraju lik za kojeg je nekidan Birsen napisala da pregovara ili ima novu seriju. Ili se meni samo tako učinilo.


Mislila sam baš na dodatak uz prehranu (piletina, jaja...). Ne želim se ogriješiti o Cagu, ali mislim da je tada bio dodatak u vidu tableta ili onih napitaka/praha koji se miješa s vodom. A sad mislim da se držao samo prehrane. 
Da. Na početku Icerdea je bio poprilično utreniran, a kasnije znamo da se opustio malo. A i što će, bio je po cijele dane na setu, a kad nije hrana i piće su tu.


A i Caga se bavio boksom prije nego li je došao u Istanbul iz Amerike, sudeći po onom treneru boksa koji se emotivno oprostio s njim na instagramu kad je ovaj otišao. Ali ipak se Ibro puno intenzivnije bavi borilačkim vještinama. 


Na ovim HD slikama se još bolje vidi da je dobila stomaka, tako da se zbilja nadam da im je uspjelo.


Jako jako sunce. Kad bi ga opalilo u ionako blesavu glavu, napravio bi neko sranje pa bi fanovi opet poludjeli. A frizura može biti hit koliko hoće, ali nikakva je. Jest da ovima jos nekako i pređemo preko nje, ali ne znam zašto itko ima potrebu unakaziti glavu.
Bu arda, kad je ono dodjela nagrde koja je bila odgođena? 


Eto mogli su gledati Kuzeya nema veze što se završio. 
Zamisli da su gledali Firata koji je top i ovaj za sebe kaže to. smeh Možda bi onda i pogledao kako treba u glumca, a ne u sve ostalo osim lika kojeg gleda. 
Bilo bi kao da je njegov brat blizanac davno izgubljeni. 
Da je Ferhat bio rekao bi - pusti tog na TV-u da vidiš mene kako sam zgodan. Pusti bajke, priče i serije i tamo neke glumčiće amatere. 


Oprosti, Ibro, što smo i mi ovako komentirale, ali yani, nisi nam ostavio puno izbora. Svaka čast na tvojoj profesionalnosti. Tamam mi? Nemoj se ljutiti. Eto vidiš koliko si dobar glumac kad se spremaš za ulogu gledajući partnericu dok čačka po mobitelu. Svaka čast, tako treba! 
Saro, stvarno smo grozne yani. A on nevinašce. Ayip za nas. 


Puno, a ja tako malo odgledala. Mogla bih koju kraću još odgledati osim Reakcije.


Ma nema šanse. Ako je izgledao ovako prije 11 godina onda stvarno.... Da se nisu ovi zeznuli. A puno mlađe izgleda u onoj seriji za koju sam nekidan pitala. 


Nadam se samo da ako su otišli na ronjenje nisu opet zašli u grčke vode i zabranjeno područje za izlov plodova mora. lol! Samo im treba ona morska policija za vrat. Ne bi se kritičara skinuo s vrata nikada.
Bu arda, noćas sanjah njih dvojicu. facepalm  To me i probudilo. Ne znam da li da kažem, smijati ćeš se i ti i ovi što nas čitaju/stalkaju, a Bondarenkova će mi doći opet s nekom facijalnom ekspesijom. Bojim se na što će Kozlovski opet sličiti.
Neyse. Da ja kažem ipak, ne želim te zakinuti za Kivu i Cagu. Prvo sam sanjala da je Kivo izišao na obalu (valjda je on zadužen bio za obnoviti zalihe na brodu ili kupiti neki pecački materijal) i neki ga je fan uhvatio za slikanje. On je bio druželjubiv i slikao se. (Znam da je Kivina Canan bila oduševljena.) Nitko Cagu da spomene. Kad ono taj fan kasnije objavi jahtu za čijim kormilom je Caga. Na brodu su još par muškaraca (čini mi se Engin i skiper, nema Ilyasa). Udaljili su se malo od pristaništa, od obale, da ih ne bi snimalo. Caga je bez majice, vidi se samo s leđa jer je okrenut, sjedi. Ali ja sam ga prepoznala. Mislim da je Kivina jahta na sidru van te uvale, tamo gdje rone pa ga je Caga sa svojom dobacio i pokupit će ga.
Ako iziđe koja slika uskoro s njih dva, pogotovo u okolici Bodruma (znala sam i točno pristanište i uvalu smeh ) odoh Cagi da me ženi. facepalm


Dobro, Cukuru je opala kvaliteta radnje, ali isto me čudi ova YE da se tako izdigla u totalu i izborila za svoje mjesto na tablici. Ne djeluje mi kao neka kvalitetnija serija, ali očito dojam prvi vara.


Stvarno, ako ih na kraju mi ovim ne sastavimo, neće nitko. Ja se iz dana u dan čudim sličnostima njih dva. Postat ću gora nego BiBo koji traže sulude znake sličnosti između Birce i Ibre. 


Nisam ni ja čitala. Još najbolje da ću čitati o njoj kao da mi je simpatična. Nego sam vidjela da je netko komentirao, a i par naslova po portalima. A ne znam zašto ni mene ne čudi da nije prošla. Za nju ionako imam mišljenje da je jedna od najgorih turskih mlađih “glumica”.


Zato sam i stavila. Mislim da ne bi škodilo Caga i mrvicu starija žena (mislim da tako bude i s likovima). To bi bilo baš dobro. Kad je Sude mogla biti s Kenanom (mada Ali uopće ne izgleda mlađahno koliko je trebao imati godina) u seriji i nositi pola sezone, zašto ne bi Caga glumio lika koji voli koju godinicu stariju ženu? Caga ionako ne voli iste uloge, ovo je izazov i odmjer s glumicama. Uostalom, Beren i dalje izgleda kao djevojka. A bome lani je Caga i s Cansu odlično izgledao. Ja uopće ne vidim tu neku razliku u godinama. Naprotiv. 
Ne spomnji mi, lutfen, ove kvazi glumice. Bu arda, što je Dilan napravila od sebe? Od prirodno lijepe djevojke na što ovo liči? Ima li nešto što nije operirala?


Pa to mi nije jasno. Što su im sada Caga i Gizem krivi? Njima zatvor ionako visi nad glavom. 

Yani, stalker sam. Profesionalna deformacija. smeh 
Bolje da ti je telefon zazvonio, odagnala si misli od Cage i Kive i nije te pukao infarkt. 


Vidiš ti, Bondarenkova (ili Kozlovski), kako je Sari lijepo. Nju uopće ne tangira s kim su oni. Ili im prihvati bolje polovice ili ih ignorira ako joj nisu simpatične. Ali ne odustaje od njih. To ti je ljubav.


smeh smeh Dobro je. Vodiš 1:0. Aferin!  bravo

Ali samo da napomenem da sam već prije rekla da je Ibro prevelik zalogaj za mene, jer da je otvoreno previše “lud”. Zato s Cagom nemam problema. <3  On mi svojim karakterom savršeno odgovara. Taj njegov ozbiljno-zaigrani pristup i smirena zajebanost.  


Pa baš pretjerivanje. Smučilo mi se kad sam pročitala. Ajmo sad svaku situaciju uporedivati s Cagom. Koje budale.
—————————————————————


Odlično mi je ovo. Nisam znala da je to scena iz serije. 
Dobro su uklopili i iskoristili Ibrine sposobnosti i vrline. I hobije. A znam da je on vješt u tome. 
Bu arda, znaš li ti kako je završila serija? Što je bilo s Belcim i s kim je Ibrin lik (da ne pogriješim ime) ostao? Ja od te serije jedino gledam klipove na koje slučajno naiđem, pogotovo one s klincem na koje se topim.


Ovi SAK fanovi su dosadni. Isto kao što njima nije jasno što vidimo u Cagi (mada ja ne znam baš da svi vole Cagu sudeći po jako zajedljivim komentarima nekih drugih fanica), tako ni meni nije jasno što su ga se njih dvije uhvatile. 


Cage nikad dovoljno. Taj rad leđa i ruku da se popne na brod. 

—————————


A taj Kozlovski ode u Ameriku. Nije u Rusiji. Pa zahvalio joj je, možda je s njom drugačiji dojam. Kako što će? Pa prati ga na turneji. Njegovoj očito ne smeta Liza. 
Bu arda, zgodniji je ovaj lik ispod kipa od njega.


A. Dobro. Gnjavi. smeh Gdje je sad ona faca Kozlovskog od jučer?!
Samo, Sparks, želim ti puno sreće na ispitima i da ih što više položiš na ovom ispitnom roku i da ti što manje ostane za jesenski rok. I zbog tebe i zbog Bondarekove ( i zbog nas  smeh  ).
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:02 am

Uh, ispisala sam roman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:19 am

Neka si ispisala, taman sam imala jutarnju literaturu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:21 am

Za ovog Ezhela traze deset godina robije. Oha. Nisu normalni.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:22 am

E koga su na kraju ubili u UTC, onog profesora?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:22 am

smeh

Yuh. Stvarno se dobro onda bune i svi traže, od poznatih do fanova slobodu za njega. 
Baš me zanima što toliko pjeva i hvali drogu da mu daju toliko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:23 am

E profesora. Nisam gledala, ali sam pročitala neki komentar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:25 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:27 am

:cereeeeek:

Preslatki su. Stvarno ju je Kivo poljubio jako blizu usna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:28 am

Nemam pojma sta peva, bas cu da potrazim pesmu da cujem. Ali sta god da peva, nije normalna tolika kazna.

Ja sam videla sliku da leti s prozora. Ubili su jos neku zenu ali za nju ne znam ko je, verovatno se pojavila kasnije, ja sam gledala samo prvu epizodu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:30 am

Vala u seriji su se toliko ljubili da je covek navikao. lol!
Nagadjalo se tada uveliko da su u vezi, ali nikada nismo saznali da li su bili ili ne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:32 am

Zbog pjesme nikako nije normalno da toliko dobije.

Nemam pojma koja je žena u pitanju. 


Ali bas bas blizu usna? Izgledaš se pošteno. Ona mu se srdačno smije, hvata ga za ruku. Yani.
A. Tko zna što je bilo među njima. S kim je on (sve) bio u vezi u tom periodu AiM?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:44 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 8:52 am

Vidi ovih kako su nazvali video. (Inače, ovo sam već stavljala iz DK)

  ljutko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 10:42 am

Ovaj lik Cagu stvarno voli. 

A i on je stalker. Prati Cagine fanove pomno i onda napise članak. Evo piše da mi Ilyas pomaže u sklekovima.

http://blog.milliyet.com.tr/cagatay-ulusoy--koruyucu-dizisindeki-hakan-in-yorgunlugu-gideriyor-/Blog/?BlogNo=589135
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 11:39 am

Engin se vratio?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 57_C1_A8_E1-5_AAC-4_BE9-84_BD-_D88_F569_C9_B9_B
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 12:49 pm

Izgled da je. Ako se i Caga i Kivo nisu isto vratili onda su oni zajedno. Ili se Cagi netko drugi pridružio. 


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 74_CA6_AEB-_E718-4_CED-_B788-71_A41_D6617_E3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 12:51 pm

Što li to čeka?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 10_EF3250-6648-4_A19-8681-9_B9_CB5_B10876
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 1:11 pm

Vidi ovog lančića kod Engina. Ovakvog je i Caga neko vrijeme nosio.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 2:55 pm

Pozz cure kisic Malo su me ovih dana obaveze stisle što privatne,što
poslovne..ali obavezno štivo ne preskačem,navratim ja tu svako malo..

Pretjeraše s ovim Cagom kao da ne znaju da su njegove fanice u velikom
broju i žene u "najboljim godinama". kezz Vi ste kao lude,ja jučer razmišljam
o svom ponašanju ,kad sam vidjela hrpu novih slika,prvo potražim naočale da
mi ne bi što promaklo.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 3:42 pm

Vero, veliki pozdrav! Pisem kasnije. Sad samo da ovo stavim.

Imamo novu sezonu. Pripreme ili što već je počelo. Možda se Caga vratio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 802_B6_CE3-1_F6_E-4_B3_F-94_E7-_C461_CCE873_CD
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 4:05 pm

Sara Ulusoy ::
Veronika

Jel i dalje gledaš Cukur? Ako nas čitaš, dođi molim te da mi objasniš šta sam propustila i kako je Sadis ostala trudna? Yuh artik yani. Ok, sjebali su seriju, to mi je jasno još kad su sve tajne otkrili pa se sad radnja vrti u krug i ništa se ne dešava, ali zar su baš ovoliko morali da sjebu jedinu dobru ljubavnu priču u seriji. Prvo ona besmislica oko udaje sad ovo. Kada su ovo dvoje stigli  da se poseksaju i da naprave dete. Vartolu je imao više fizičkog kontakta sa Medetom nego sa Sadis. Hajde poseksali su se, ko će mene da ubedi da je Salih tako nešto uopšte pokušao, a ne uradio, a tek ko će da me ubedi sa je Saadet na tako nešto pristala pre braka. Totalno nerealno s obzirom na njihovo vaspitanje i sredinu u kojoj su odrasli. Još sad da Salih kaže nadam se da nisi zakasnila za abortus, pa da bude kompletno. Ako je scenarista ovo uradio da bi morali da se venčaju, bolje da nije, draže bi mi bilo da se Saadet suprotstavila svima otišla kod njega iz ljubavi nego  da bude moranje.

Odgledala sam do 30. epizode.

I ja sam u zaostatku,odgledala 30-tu jedva,zaspala uz ep.nebrojeno puta.Sadetine mučnine stavili i u najavu,umrla
sam od smijeha.Čudom se čude i ovi koji pozornije prate i koji imaju veći prag tolerancije od mene prema seriji.
Valjda se to dogodilo u onoj kući,prije nego je Idriz došao po nju.Sve si rekla...totalno neuvjerljivo.Mene zanima ko je
napravio prvi korak kezz više vjerujem da je Sadet nego Salih(da bude po onoj narodnoj "iz mire tri vraga vire).Najvjerojatnije to nikad nećemo doznati,nego kako smo već navikli
i u drugim serijama,jednostavno to prihvatiti kao činjenicu.Još negdje od 22.ep. mi je krenula silazna putanja..Ovo sa Senom i Emarhom mi je negledljivo,ne volim ta psihička maltretiranja.Baš se ponavljaju,pa jeftini štosevi..Yamac naziva Emija El Profesor
i citat iz serije ,sad bi se mi trebali po ko zna koji put smijati kako Emi ne kuži šta mu se govori..,a onda svi kreću u akciju koju je osmislio Emi.Meni ovoj seriji fali duše,fali mi neki cilj..trebali bi gledati borbu Saliha i Sadet za svoju ljubav,kao što si rekla a ne vjenčanje zato što je ona trudna,glavne adute kao čuvaju..prikazali su ruku od Cumalija,a sad i ruku od Melihe. Gledat ću i dalje,bar do kraja sezone,da vidim kud to ide.
Svi hvale zadnju epizodu,da je puno dinamičnija







Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 4:12 pm

Poncha super vijest.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 EmptyWed Jun 06, 2018 5:02 pm

Sonunda geldim. 

Sad da ponovno pozdravim Veroniku.  kisic 
Neka su se ti nama javila, neka čitaš obvezno štivo. Mislim, ja tebe oslobađam obaveze. To je neobavezna literatura, po želji,  kome drago iz tko zna kojih razloga - smijanja ili čuđenja. Ili pak ako se želi štogod saznati. Nije da nismo poprilično informirane (ipak smo mi ego fanovi).  :P
Ajde, drago mi je da si uhvatila vremena i javila se. 

Što kažeš super je kad i žene u najboljim godinama stoje iza njega, a oni su ga se uhvatili svi. Rastežu ga i potežu po svim medijima. Idealan za usporedbe, kritiziranje, prozivanje, ismijavanje. rolleyes Dosadili su.
Ajde, sad mi je nešto lakše kad si i tu pazila da ti što ne promakne. <3 smeh


Ček ta vaša je ostala trudna, a nisu prikazali ništa, ama baš ništa?! A kao najbolji par u seriji?! Pa jesu li oni normalni?
Ja ne volim serije koje nemaju dušu. Svaka koju gledam, ima to nešto, pa čak i kad kvalitetom nije nešto.


A evo, ovo je počelo s novom sezonom. Super. Koliko sam nabrzinu vidjela, ekipa je ista. Koliko sam vidjela označen je redatelj Umut Aral. Izgleda da on počinje s novom sezonom. A tko će kasnije, hoće li opet mijenjati, ne znam. 
Sad opet patimo setove. Trebam se prebaciti iz morskog rapoloženja. lol! A baš mi je dobro sjelo Cagino more.


Evo još dvije. Nemam pojma što bi ovdje mogli snimati. Ali izgleda zanimljivo.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 E5_E6_D254-8820-4_BA0-8_FC2-5_FE6_E3477_BE8


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 87852_A9_E-549_E-4_EBD-_BF1_C-22_EE2341_A4_D5
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXII deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: