Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:42 pm

Vidiš kako je i hurriyet objavio dug tekst. A lijepo stavio odmah da se vidi da je i Caga u pitanju. 

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/unlu-oyuncularin-uyusturucu-davasinda-karar-cikti-sok-ceza-40838837

Znaju sto će privući čitatelje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:48 pm

Milliyet ne piše ništa novo, sve ovo što se provlači po tw. Za Cagu, Selin, Gizem, Yusufa i Orcuna smanjeno sa 5 godina, na četiri godine i dva meseca.
Ozkan je i onda izveštavao i koliko se sećam informacije su mu bile tačne, tako da njemu veruje, On kaže može da bude nanogica ili godinu dana zatvora. Nanogica mu je najbolja opcija, sve je bolje nego zatvor. Ako dobije nanogicu, kakva Amerika, iz kuće ne može da izađe, to je kućni pritvor.
Jedino što mislim da neće moći da dobiju novčanu kaznu. Nisam baš upoznata sa slučajem, ali ona pevačica Deniz Seki je ležala par godina zbog droge.


Što se tiče ove Jess, mislim da je situacija previše ozbiljna da bi se raspravljalo o drugoj sezoni serije. Jedno je šta su oni potpisali i planirali, a drugo je šta će sud da odluči.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:50 pm

Mislim da se danas nece nista konkretno saznati. Ima tu zalbi, zahtevi advokata i tuzilaca, cekanje da presuda postane pravosnazna. To jos za par meseci nece biti reseno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:51 pm

Bar je tako kod nas, znam da se sudjenja uvek oduze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:56 pm

A bak, ovo je istina.

https://twitter.com/begumsahinturk/status/996745533761998848?s=19

Isto vazi za jos neke glumce koji su hapseni u istoj operaciji, a sad ih niko ne spominje po tom pitanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:57 pm

Nešto mi je crkao internet i izbrisao komentar. Čekaj da ponovno natipkam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 5:58 pm

Samo se pitam kako je Selin dobila istu kaznu kad je ona kolovodja. Ko je prodavao drogu? Sta su Cagi trebale pare pa je morao da prodaje drogu? U sve to ga je uplela ta zene i njega i Gizem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:05 pm

Ozkan je izvještavao i da, bio je jasan i precizan i točan. Tako da mu vjerujem vise od ovih koji kasnije prenose. Zato sto je on na licu mjesta bio. On i onaj drugi kojeg sam stavila. Oni su mi ostali poznati godinama. 
Ako on kaže da je već smanjena kazna za fest mjeseci, a onda opet ostavio šansu za nanogicu ili smanjene za ovo dvoje na godinu dana, onda ima nade. Možda sud i uvaži. Iaoko, to svo već smanjivanje me malo i plaši. 
Da, u pravu si, ako dobije to za nogu, treba prijaviti adresu na kojoj će boraviti i tu biti. Ja sam se nadala nekoj uvjetnoj kazni da ne smije ponoviti učinjeno inače mu slijedi zatvor, barem to. Ali sad mi se sve vini bolje od zatvora makar i ovog od godine dana. Yuh.
Ovi pit sam i ja nešto manje optimistična za novčanu kaznu. A prije sam računala da će se njome izvuci.  Mislim, u pravo se kužim kao i kvantnu fiziku, ali da mi ovi sve nije drago, nije. 

Ne znma. Možda je takvav plan bio, možda se promijenio. Možda su se oni zbilja jutros sastali da bi razgovarali o novoj sezonu. Ali sud je bio nakon.  Ayce ovisi konačna odluka suda i kad će biti provedeno. 
Iako, sad mi je za serije, sezone, Cagine uratke najmanja stvar. Bitno mi je da je on dobro.

Vjerojatno neće. Jer valjda imaju pravo na žalbu pa još nešto iskemijati. 



E to sam ti stavila i pitala se sto je s tim. . I odtalima, ali bilo ih je dosta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:06 pm

Nemoj mi spominjati nju. Molim te. Valjda je zato i Cagi i Gizem spomenuto na smanjene od godine dana da ne budu u istom kosu s njom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:10 pm

Koliko je Caga točno imao godina kad je to bilo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:17 pm

Ovoga maloga volim. Onaj sto je stalno na setu. Ali ovo mi se i sviđa i ne sviđa. Znaci, nešto ima. Objavio je par slika s Cagom, od svakog seta. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 6_C19_EADA-9907-4757-8342-_A1168203_A030


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 6_F7_AFABF-9686-49_C3-_BDD3-7_A34670_A4_B76

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 DA019_A50-_BE69-4_C5_E-84_C0-_D866_C848_AFD5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 F7_C61_BAC-6043-4255-_BD9_D-25_B22_A896_CE6

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 019_D3539-710_E-4_B54-8337-0_D52509_A487_D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:31 pm

Zeza me nešto internet.

Je li ovo jedni slave novu sezonu, jedni ne znaju sto bi mislili, a neki se sprdaju s nama?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:32 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:33 pm

Vidim da su ispod ovog tweeta o Cemalu Hunalu sto sam postavila stavili ovu sliku.

https://twitter.com/13LeaderofHorde/status/996760102060347399?s=19

Pa tu niko nije bio da brani Erdogana i njegov rezim, tu su ljudi izasli na ulice da protestuju protiv drzavnog udara i geadjanskog rata do koga je moglo da dodje.
Hapsen je tada i Murat, ali posle se i on slikao sa Eriganom pa nema nikakve optuznoce. EAD snima seriju za Trt...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:35 pm

Vala sa tw sam izasla, ne mogu da se nerviram.
Ko slavi novu sezonu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:38 pm

Vidim koliko je pomoglo to Cagi kad ga se prvog spominje da ici u zatvor i to po svim mogućim medijima. Uostalom, Caga je tada isao da podrži demokaraciju, a ne konkretno Erdogana. A i sve da je isao podržati njega, vidim koliko bi mu se isplatilo kad ga novine i dalje prozivaju, a Erdine miljenike ne. 
Caga je Ataturkovac. Voli demokraciju. I zato je otišao na skup. 

Iako mislim da Engo prati Erdu na instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:40 pm

I bolje da si izašla. 

Ima Caginica koje su presretne zbog nove sezone i samo o tome pričaju. Ovo drže po strani. Što je ok, cure se ne žele nervirati.
https://mobile.twitter.com/bestekrtt/status/996787423744053249


Ali meni je trenutno totalno nebitno sto će biti sa serijom dok ne vidim kako će se Caga izvuci. Važniji mi je on od projekta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:44 pm

Ne znam sto se sve piše na Twitteru, niti vise volje nemam ući na tag. Ali sam zato na instagramu toliko gluposti vidjela. Od slika i glupog teksta do prenesenih s twittera. 

Npr.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 57_B9_CD9_F-9984-411_C-_AF4_E-8_C91_BA5_C759_E
Počet ću kolutati ocima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:48 pm

I molim te, što sad očekivati da se Engin oglasi? S čim?
S čim se on uopće može oglasiti prije nego li sud završi, donese odluku i prije nego li se s odvjetnicima dogovore i uruče žalbe. Zar je ovo nešto o čemu bi se piskaralo s fanovima?! 
Možda sam ja u svom svijetu, ali meni je jasno da se Engin ne može već javiti ni s čim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:57 pm

Neki po instagramu tuguju jer misle da će se obustaviti snimanje Potectora.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 6:58 pm

Caga i kad nema namjeru, privuče na sebe sve fanove, antifanove, novinare, hrpetinu. 
Koja moć.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 7:02 pm

Jesu li Tokyo i Ranini sto pametno komentirali? Sad me zanima njihovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 7:11 pm

Ni ja se ne razumem u pravo, tako da mogu samo da nagađam. Ne znam ni naše zakone, a ne turske. Ali ima tu nagodbi sa sudom, može recimo da se nagodi da prizna delo i da dobije nanogicu ili nešto na tu foru, kod nas se to radi. U slučaju da dobije nanogicu, moraju da mu dozvole da ide na posao, tako da bi mogao da ide na set, ali u tom slučaju ja čisto sunjam da bi on hteo uopšte da se pojavljuje bilo gde u javnosti.

Ja sam pre mislila da će se to rešiti novčanom kaznom čim se toliko dugo ništa ne spominje, ali izgleda da su male šanse za to. Eventualno ako ima neku baš debelu vezu. Jer, to je Turska, tamo funkcioniše sve kao i kod nas po tom pitanju.

Produkcija može da planira šta hoće, čak može i da snimi tu drugu sezonu u slučaju da će izvršenje kazna kakva god bila biti za 2, 3 meseca. Nadam se samo da će ovo brzo da e reši i brzo da se zaboravi, jer trenutno uopšte nije dobro da se previše priča o tome.

Caga je imao 22 godine kada je uhapšen, to je bilo u januaru 2013.
A ovi što nas sprdaju kao sada ćemo da se sputimo na zemlju i ostalo, još dugo će to da čekaju. Egofc je uvek egofc. Kao prvo, je li Caga postigao uspeh za tako kratko vreme čak i pored ove mrlje u biografiji? Jeste.Hoće li nastaviti taj uspeh pa taman zaglavio u zatvoru? Hoće. Eeee? Ovi što ne piju, ne puše i ne drogiraju se mogu samo da maštaju o tom uspehu, prema tome, vratite se na svoje igralište. Ali izgleda da vam Caga više privlači pažnju nego vaši miljenici, čim stalno hoćete da se igrate kod nas. Kiyamam ya...

Naravno, sad može svako da priča kako je trgovcac droge, kako je trovao decu i ostalo što pričaju, ama yemezler canim, svi znamo šta je otprilike bilo i otkud kazna. Da je čovek kao što je Caga prodavao drogu u to niko ne može da me ubedi, ali sada plaća svoju tadašnju glupost, neiskustvo i naivnost. Na tom setu se koristila droga, to bez daljnjeg, nisu uhapšeni samo glumci, uhapšeni su i set radnici tada, a Selin pošto je bila kolovođa i bila povezana sa Cagom, on je pao kao kolateralna šteta, odnosno kao posredniik između prodavca i kupca. To je moje mišljenje.

Obožavam ove što pokupavaju krizu da pretvore u priliku za pratioce, snimanje zaustavjeno... Yes how no. Dana nije ni bilo snimanja, tako da nije moglo da bude zaustavljeno. A i što bi bilo zaustavljeno, nije uhapšen, nije odveden u zatvor, nije još doneta ni odluka. Malo logike nije na odmet.

Te Caginice koje se raduju novoj sezoni mislim da to rade namerno da bi skrenule pažnju i ubacile na tag vesti o tome. To liči na njih.

Engin ne treba da se oglasi ukoliko ovo ne može da demantuje, a ne može čim su svi objaviji, nije lažna vest. Prema tome najbolje od svega je trenutno što manje privlačiti pažnju i nigde se ne pojavljivati gde su novinari. Naročito tamo gde bi novinari mogli da psotavljaju pitanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 7:15 pm

Evo.

https://twitter.com/pheomelanin0/status/996775045027549184?s=19

Umesto sto zalite za Caginom karijerom, zalite za onolikom omladinom koja je trovana.
Problem je sto ovakve vesti ostavljaju utisak i onima koji mozda nemaju konkretno nameru da pljuju Cagu da se on bavio trgovinom droge i trovao omladinu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 EmptyWed May 16, 2018 7:16 pm

Evo ovog malo su očito fanovi dohvatili pa je odgovorio. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 8_DD75_FD3-689_B-46_E2-9686-232_C5_B453_DBC
Kad se već izletio s podrškom Cagi, snašlo ga je.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: