Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:19 am

Kako si tajanstvena jos cu pomisliti da si otela Stanka. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:20 am

Eh pa sad, nisam baš tolike sreće. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:29 am

Onda nekog od one druge dvojice. Neko si sranje sigurno napravila. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:33 am

Stvarno ne treba razvijati teorije za ovu seriju jer uvek moze da se ispostavi da je san. Onoliko smo razbijale glavu koga je Ferhat upucao kad ono san.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:43 am

Deliricem ja, samo nam je falilo ubistvo iz casti nekih tamo likova.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:59 am

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 1:59 am

Kako si me provalila. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:20 am

Jebi ga, znamo se. Mene bi zacudilo da uradis nesto normalno. lol!

Nego, reci ti meni vestice, jesi li oborila nekoga na popravni? Osim mene, naravno. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:21 am

Ferhata bak sen, kad treba da se dele saveti prvi je, kad treba da se primene nista.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:33 am

I mene bi začudilo da uradim nešto normalno. smeh smeh smeh

Nisam, ti ćeš ispaštati za sve njih. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:46 am

Aj kad su se ta jadna deca spasila, ja cu nekako da se izvucem. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 3:27 am

Ferhate svaka ti je zlatna, opet rasturas.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 3:30 am

Asli tebi nema pomoci salaksin.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 3:58 am

Ti imaš kakav-takav imunitet. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 5:31 am

Šta smo mi večeras gledali? Ako je neko razumeo, zamolila bih da dođe da mi objasni. Možda sam ja glupa pa zato nisam razumela, ali mi smo gledali pretposlednju epizodu koja je napisana kao obična prelazna epizoda u sred sezone i kao da pred nama ima još deset epizoda.

Epizoda je bila kao Ibro i Can u istim košuljama. U fragmanima ti prikažu Ibru, a u epizodi gledaš Cana.
U fragmanima AsFer, u epizodi sve osim AsFera.


Scenaristi siz nasil gerizekalisiniz, nasil beceriksizsiniz belli degil.

Još jednom je potvrđeno da su u seriji najvažniji scenaristi. Džabe i dobri glumci i savršen par kad nema ko da to iskoristi i da im napiše scene. AsFer su bili u onako lepoj atmosferi, dva dana je ekipa snimala na onom lepom mestu, ali zašto bi nama dali AsFer scene, ne gerek var dve epizode pred kraj, bolje da gledamo Mustafu i Hasret, jer mi smo samo čekali da se oni pojave. Umesto da su Asli i Ferhat zagrlil i spavali zajedno na onom kauču, Ferhat čuvar časti drži lekciju nema seksa pre braka i spava napolju naslonjen na drvo. Umesto da su AsFer zajedno seli u onaj čamac, da su zajedno pecali ribu, da su šetali držeći se za ruke, pričali o Ferhatovoj prošlosti i o njegovim osećanjima, o svojoj ljubavi, Hasret i Mustafa su pričali kako ne mogu jedno bez drugog, ni to nije bilo dovoljno pa je došao brat da je ubije, ali izlečeni Ferhat kaže pištolji yok, grljenje var. Cilj je bio da na pokažu kako je Ferhat izlečen i naši kreativni i sposobni scenaristi su na uštrb AsFer scena smislili ovako genijalnu ideju. Ferhat nije ubio Namika, nije ubio Yeter, nije se razveo od Asli po hitnom postupku, nije srušio Emirhan vilu, mi nismo menatalno zaostali, samim tim smo shvatili da je izlečen, šta je trebala ova budalaština. Cucu i Juju masallah grle se, ljube se, pričaju, ispovedaju se jedno drugom, bez obzira što pričaju gluposti, ali glavni par s nogu seni seviyorum, bende seni, eyvallah. Ni poljupca ni zagrljaja.

Uz sve to smo doživeli trovanje sa Julide, cela epizoda ona, iskakala je ispod svakog kamena. Ali predzadnja epizoda, jel nije bilo važnijih stvari od Julidine prazne osvete? Ne, da su bar tu osvetu učinili logičnom pa i da shvatim, ali Julide se sveti Asli za nešto sa čim Asli nema nikakve veze. Sve bi bilo mnogo logičnije da su Julide uveli kao Sahinovu ćerku, tako bih još mogla da shvatim ovaj cirkus, ali ovako ne mogu, moj mozak to ne može da primi. A ova Selin Koseoglu bolje da završi karijeru pre nego što je počela, ona gluma je gora i od najgore glume. Ove izveštačene face me podsećaju na Yagmur Tanrisevsin. Tačno se vidi da je ubacila sebi u glavu ja sam luda i moram to da odglumim, žena dok glumi ponavlja u sebi ja sam luda, a iz nje izlazi parodija.

Jedina stvarno dobra scena je opet došla od Ferhata i Yeter.

Y: Ovo je najbolnije, znaš li? Biti jedno pored drugog a daleko od osobe koju volim, od svog deteta. Ali svako živi ono što je zaslužio, zar ne? Ja sam vas rodila, ali nisam znala da vas cenim. Nisam uspela da vas zadržim na okupu. Pogrešila sam prema svima vama.

F: Ako ćeš da okajavaš grehe, uzalud se trudiš. Sada, ako hoćeš plači, ako hoćeš ćuti, ako hoćeš prićaj. Uzalud je, Yeter Aslan.

Y: U pravu si, sine, šta da kažem? Meni je ovo suđeno, da živim u svađi sa svojim detetom.

F: Ne pokušavaj da izazoveš sažanjenje. Ti si prodala porodicu za sitne pare. Rasturila si je. Ni na sekund nisi mislila na nas. Zar nisi imala ni malo časti i ponosa? Da si bar mislila na sebe. Godinama si onog čoveka pred svima zvala bratom. S nepoštovanjem si krila od nas. Reci kako si to mogla da uradiš? Preskoči te priče o detetu. Reci mi kako si godinama živela sa tom sramotom.
Y: Volela sam.

F: Onog podlog čoveka si volela? Zašto nisi volela mog oca? Zašto nisi bila uz berbera Necdeta? Zato što nije imao pare. Zato što je bio častan, zato što je bio hrabar,zato što nije lagao i varao. Bio je previše častan za tebe, zar ne? Ćutala si na smrt mog oca samo da bi bila pored onog tipa. Bravo. Ti si grešna isto koliko i Namik. Ubica si krvavih ruku. Ne samo mog oca i moj si ubica. Sada radi šta hoćeš.


Yeter i njen greh se sastoji upravo iz ovoga što je Ferhat rekao. Ona je sve to uradila. Necdeta nije ubio samo Namik, nego i ona. Ferhata su ubili ona i Namik, ali ona je u mojim očima krivlja od Namika. Imala je težak život, naletela ne na Namika, videla je u njemu slamku spasa, zaljubila se, ali on je žrtvovao i udao je za čoveka kojeg nije volela. Ali to ustvari bio njen spas, možda nije imala ljubav i pare, ali je imala pored sebe časnog čoveka koji je bio pravi muž i pravi otac i svojoj deci i njenom detetu. Onog trenutka kada je Necdet ubijen i kada je Yeter zažmuila na to, kada je dozvolila da Namik stavi Ferhatu pištolj u ruke da ubije čoveka koji zapravo i nije pravi ubica nego samo ruka koja povlači obarač, kada je dozvolila da joj sin ode u zatvor dok je ona živela u Namikovoj vili, Yeter prestaje da bude žrtva i postaje dželat, što je najgore postaje dželat svoje dece, svo troje. Yigita je pustila da ode ko zna gde, niti je ona pitala za njega, niti on za nju, od Gulsum je napravila tupaču koja ne izlazi iz one kuće, a od Ferhata je napravila Namikovu marionetu.

I šta sad, sad je scenaristima pala na pamet sjajna ideja da Yeter oboli i da joj svi oproste. A ja pitam zašto? Mi ne gledamo ni bajku, ni romatičnu komediju, ni teen seriju, gledamo dramu. Zašto bi Ferhat morao da oprosti Yeter? Ne mora da joj oprosti i ne treba da joj oprosti. Previše se ogrešila o njega da bi sad mi gledali sapuničarske detalje tipa vah vah annem hastalandi ben her sey unuttum. Zato što to nije nešto što može da se zaboravi. Yeter nije majka, nikada nije ni bila, Yeter je zaljubljena žena koja voli voljenog čoveka više od svega i mi to gledamo 31. epizodu.


Kako su krenuli oni će da napišu srećan kraj, posle ove epizode uopšte više nemam nadu da iz pera ovih glupača može da izađe valjan kraj kakav ova priča zaslužuje.
Ferhata su izlečili, udružili su ga sa tužiocem, šta sad mi treba da kažemo vay be, kako je Ferhat postao dobar, helel olsun? Ferhat može da bude u duši dobra osoba, može da ima veliko srce, može da bude jedan od mojih omiljenih likova ikada, može da mi uđe u legendarne likove, Ibro ga je igrao do perfekcije, svaku Ferhatovu bol i patnju sam i ja otpatila zajedno sa njim, ali ništa od ovoga navedenog ne menja činjenicu da je Ferhat ubica. Da je on ubio samo Necdetovog ubicu sa 12 godina i odležao kaznu, moglo bi da mu se progleda kroz prste jer je bio dete. Ali Ferhat je kao odrasla osoba nastavio da ubija i da se bavi kriminalom. Svesno i svojom voljom, niko ga nije naterao. Samo pred našim očima je ubio bar dvadeset ljudi i sada će kao biti uveljivo da mi na kraju gledamo celu postavu dobrih kako sede za jednim stolom, deca trčkaraju okolo i mutlu son. Vau, nešto kreativnije u životu nisam videla. Da se ja pišem kraj Yeter, Dilsiz i Asli bi na kraju bili mrtvi, Namik i Cuneyt u zatvoru. Za mene bi to bio najbolji kraj ove serije. Tako bi svi bili kažnjeni.
A scenaristima bih preporučila da pogledaju onu epizodu kada je Ferhat saznao da je Asli trudna, u toj epizodi je on sam ispričao Dilsizu i Abidinu kakav je i zašto ne može da ima srećan kraj. Ali ko će time da se bavi, gerizekali scenaristi će da polušaju gerizekali AsFer fanove koji vide samo Bibo, a ne vide suštinu serije i likova i da napišu kraj kakav oni traže.

Zašto se još uvek nije saznalo da je Cuneyt Necdetov otac? Zašto niko u toku epizode nije saznao da je Namik Ferhatov otac? Zašto niko još uvek ne zna za Ozge? Mene više interesuju rekakcije na ove teme nego Julidine gluposti. Ali Juju je imala minutažu veću od AsFera, a svi ostali glumci su postali statisti u odnosu na nju. Još ćemo i u sledećoj da se bavimo njom, treba da se otkrije da je ubila Idil i Cema. Možda Cucu propeva u policiji pa je odmah uhapse.

Handan baš i nije morala da se trudi da dolazi, kao i obično je rasipala otrov na sve strane. Jedino za šta je bila u pravu je ono što je rekla Yeter, ali ona je što se tiče majčinstva toliko neupešna da ne bi trebala da otvori usta na tu temu. Aj bar je na kraju Yeter rekla istinu.

Istinu je čuo i Abidin, ali mene više izluđuje ovo što su napravili od njega. Ok, on nikada nije bio sinonim za inteligenciju, uvek je bio lakoveran, neko ko je željan ljubavi, naivan, svako je mogao da ga zajebe, ali ovoliko prazan nije bio. Čoveku su bukvalno izvadili mozak, kroz glavu duva promaja, nema ništa. Video je u kakvom je stanju Ferhat i nije mu palo ni na kraj pameti da pita šta se dešava. Ako ništa drugo valjda poznaje Ferhata dovoljno dobro da shvati da se nešto strašno desilo. Ah, gde je onaj Abidin s početka koji je znao čak i da se Ferhat naložio na Asli i otišao kod Yaprak.

Preskakala sam scene pa sam možda propustila, ali meni se čini da nije prikazano kako je Namik upucan. Bio je flashback i u tom flashbacku Ferhat odlazi, Namik ostaje živ i zdrav.

Bilo bi lepo da je bila bar jedna epizoda u kojoj Asli neću reći da je salak. I njoj su odstranili deo mozga, ostao je samo onaj deo u kome je isključivo Ferhat. Ona vidi samo Ferhata i kada njega nema pored nje nema ni mozga. Julide vrišti da je zlo, ali Asli i dalje lupata kako je voli, priča o zajedničkom životu bla, bla, bla. Hajde da preskočim i to, onesvestila se u kuhinji i nije ukapirala da je otvoren plin. A kuhinja u prizemlju i ima prozore, umesto da je iskočila kroz prozor, yok ona sedi i čeka da se otruje. Yuh!

Namik se opet izvukao, on će u sledećoj da padne ili će policija da ga ubije, ali bar su Cuneyta uhvatili. Mislila sam da će Ferhat da ode da spašava Asli i da će on uspeti da pobegne, ali naišla je policija. Sad ima sve da ih proda. A bio mi je smešan kad mu je Namik rekao da će Juju da ga zajebe, on onako samouvereno kako bi on shvatio da je ona takva. Ulan, žena ti je priznala kako je hladnokrvno ubila ujaka, ti joj i dalje veruješ.

Ibru više neću da hvalim, standardno.

Nikada mi nije bilo draže što se serija završava nego posle ove epizode, stvarno više ne želim da gledam Ibru u ovoj gluposti od scenarija i jedva čekam da se izvuče odatle.

Ne znam koga su sahranjivali na setu i čemu je služila ona lutka, ali niko nije umro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 5:42 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Img_2054

Kako zeni sijaju oci, kako se oseca bol samo u pogledu. Ovu zenu ste bacili u drugi plan da bismo gledali Julidine scene po 15 minuta bez prestanka. Scenaristima mogu samo da pozelim da izgube pisao i da ga vise nikada ne nadju u tom sektoru. Bolje da prodaju voce i povrce nego da maltretiraju gledaoce i da zbog nijih ostaje onoliko ljudi bez posla. Nesposobne guske.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 10:40 am

Hahahahhahahaha Ajde barem ste mi vas dvije izmamile  osmijeh koliko me epizoda smucila. Sara komentira seriju, Bondarenkova bi se igrala s nama. Tamam, Bindarenkova, skuzili smo da ćeš ostati vjerna sebi. 
Aj barem nisi nikoga bacila. 


A epizode  sam pola preskočila. Doslovno sve scene s Julide. Vidjela sam samo da je pravila neka sranja po kući, i da je bilo par scena s Cuneytom i da je napravila nešto Asli. Sve sam preskakala jer me žena i cijela priča s njim živcira. 
Tako da ako sam nešto propustila, pojma nemam.

Ne znam sto bih mogla reci za epizodu. Teška glupost. Nema ni smisla ni logike nam ovako uvaliti pred kraj toliko glupih radnji. Prvo, Ferhat koji je naprasno izliječen, uopće nije Asli zamjerio ništa, ljutio se vise na neki glupost tipa Gulsumine trudnoće (koja ama bas nikakve veze nema s njim), drugo, kakve sad gluposti oko Julide, treće, zašto nisu sređivali stare probleme nego uvaljuju nove.
Ok, shvatili smo zašto je ovo dvoje bilo potrebno, shvatili smo da je Ferhat došao sebi. Na kaju mu je saznanje da mu je Namik otac došlo kao budali samar. Mah, totalno sam razočarana. Očekivala sam neku dulju dramu, duže izgubljenog Ferhata... nešto.  Brzo se skupio nekako. Jest da mu je teško, ali primirio se. 
A ovako sve nešto prebacili na strku oko Yeter. I sto je sad trebalo ovo s njom ? Da se sažalimo nad njom? Još će u zadnjoj napisati scenu kad je Ferhat preklinje da ode na liječenje. 

Ok, svidio mi se govor Ferhata kad je rekao onom malom bratu sto ga ide. Svaka mu je zlatna i bas me zadivio. On je ondje najviše progovorio o svojim osjećajima. 
Ali isto mi je prošlo kroz glavu - Ferhate, jesi li ti svoju sestru kad zagrlio?  Ili kad je Ferhat, pravednik, držao lekcije, nećete spavati slupa, nema ništa prije braka. Hahhahahha a kako zna da nisu prije. A uostalom, tko se našao pametovati o odnosima prije baka.  Ajde, našla sam nešto dobro i komično u svemu ovom cirkusu s dvoje vegeta. Shvatila sam čemu su trebali u seriji. Pokazati da Ferhat je dobar čovjek u duši i da se kaje i sto misli o svemu. 
Ali kad su oni otišli, kakve su oni gluposti? Da nisu mogli malo vise scena Ferhata i Asli. Ajde i da je Asli sama otisla pa se ovaj zabrinuo, izvukao je... ali poslije?! Da nisu mogli spavati jedno pokraj drugog, zagrljeni, nešto romantičnije, razgovor u kojem se Ferhat otvara. Ovo je bila prilika ako već dosad nisu. I bas su mogli jer u zadnjoj neće biti prilike. I kakvo je ono usputno seni seviyorum. Mislim, odlično mi je szo su rekl. Za njega mi je još i ok, ali Asli. I mogla je ona njega uhvatiti i poljubiti. 

Ferhat kaže Asli da ga pusti na početku, a onda čim je stala pomoći, zaustavio se i on. Jer se zabrinuo. 

Ah da, jesi li vidjela kad je Ferhat izvlačio brod kako su vješto pokušali da ne snime Ibrinu tetovažu? 

Ne znam ni ja kako je Namik na kraju upucan. Izgleda da je nekako onaj pištolj potegao u nogu. Tko je pucao, pojma nemam i kako je Ferhat od svoje  glave došao do Namikovu noge. Mislim da nisu prikazali, ili sam ja, kao i ti, preskočila u preskakanju. Pojma nemam. Ali Namik mi je od sada totalno nezanimljiv. 

Cuneyta su uhvatili samo kako bi mogao jednu po jednu tajnu reci. A on, da spasi svoje dupe, će sve otkriti. Mogao bi pasti i Ferhat i svi ostali. 

Nemam pojma sto je s Vildan, ali da. Zašto nije već dosad svima dano do znanja da je Ozge Ferhatova (to su opet svi zaboravili), zašto se već nije saznalo da je Necdet Cuneytov... Zasto sada kriju od Gulsum da im Namik nije ništa. Zasto Yigit i Gulsum ne znaju da je Yeter znala za to da je Namik ubio Necdeta i zašto Yigit gura ih ka pomirenju? Bas me zanima sto bi on mislio da je znao to sve, bi li htio da Ferhat oprosti Yeter. Ne, sad to već i nije bitno  jer je Yeter bolesna.

I meni nedostaje onaj Abidin s početka. Možda glup, ali je kužio barem Ferhata i njegove emocije i postupke. 
Ahhah Sad si me sjetila, voljela sam ga takvog. 
Ali bome se dobro začudio kad je čuo da je Ferhat Namikov sin. Na duoe je pao. 

Razgovor Ferhata i Yeter je toliko točan i toliko odličan. Odradili su maestralno, ali to vise ne treba ni spominjati.  

Ne znam sto pretpostavljam za kraj. Ostavili su poprilično otvorenim sve.  Aj barem su to postigli. Hoće li Asli preživjeti ili umrijeti, hoce li, ako se ona i soasi, beba preživjeti, hoće li Cuneyt otkucati Ferhata  pa on otići u zatvor, hoće li Yeter umrijeti. Nekako mi najmanje zvuci da će se Ferhatu nešto dogoditi jer realno su mu svi neprijatelji maknuti, nema ga tko ubiti. 
Uopće me ne bi čiudilo da uvale i sretan kraj. Ali nekako su napravili da je Asli uspjela. Izliječila je Ferhata već u predzadnjem nastavku tako da zbilja ne znam sto očekivati u zadnjem. Jedino da se ne vate na početak ako je Asli umrla. 
Izgleda mi kao sa bi Yeter mogla  umrijeti, a prije smrti vidjeti sve troje djece koji su je došli posjetiti. Mislim da Ferhat neće htjeti biti kriv za još jednu smrt. A Yeter zbog njega ne želi na operaciju ili liječenje. Namika je pustio. I želi da ga se uhvati. 

Teško mi je za ista pretpostaviti jer ove scenariste su dokrajčile sve sto sam od nekih likova očekivala. Ali Ibro uspije uvijek u svemu sto mu napisu. Isto kao i ti, jedva čekam da Ibro prestane glumiti i ovoj gluposti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 10:44 am

Sad da sama sebe udobrovoljim. 

Pazi ovoga gdje je ruku stavio.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 DdwxoT-U0AAPRb9?format=jpg&name=medium


Ne može to tako. Ovi fanovi samo pipkaju.


A znam kako ti je. Ajde uhvati ti vezu tamo kod Sedef i Kasabalija. Bar adresu nadi. Garant znaju gdje je koji od njih, ako ne za sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 10:49 am

Ovi Potectorovci danas nemaju nešto na nekoj zgradi na kojoj je heliodrom i u helikopteru. Pojma nemam sto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 10:51 am

Ah da, brzo sam se privikla na Ferhatovu novu frizuru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 10:56 am

U je li ovo slave sto je rejting prebacio 3?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:10 pm

Mislim da ovaj lik uvijek nekako pravda i brani Cagu. Ili ga bar ne nastoji pljuvati. 


https://mobile.twitter.com/Aysu_CU/status/998883229691244544/video/1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:45 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:47 pm

Uf be. Ja ne vidim ništa na ultrazvuku.

https://instagram.com/p/BjFFJ1yHmP2/

Slomit će mi se Ferhat. Opet ve se osjećati kriv iz sve to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 EmptyTue May 22, 2018 2:54 pm

Saro, molim te komentar na ovaj video gdje se pjeva. Zanima me tvoje mišljenje.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 26 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 26 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: