Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 12:55 am

Sto nisi otisla sa Yigit abijem, bile slatke Namikove i
Ferhatove pare, degil mi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:05 am

Ah Necdet baba umesto guzel yuzlu bolje da si joj dao ime yuzsuz.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:07 am

Yok, ova salak ce da radi za policiju i Ferhat ce je onda s pravom odjebati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:15 am

Uf, ovaj Ferhat je mnogo hot u ovom mafijaskom fazonu. Dajte drugu sezonu Ferhatin yolu, da bude mafijaski boss.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:17 am

Yeter Allah belani versin, gledaj smirenosti, deliricem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:23 am

Ova i dalje Namik kako si, yuh be, yuh!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:25 am

Dokle misle ovoj vratarki Juju da daju adute u ruke?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:32 am

Mozda nije dobar, ali od tebe fackalice iz kotlarnice je sigurno bolji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:52 am

Vay vay vay bilmedigin seyler yapma. Ovo je bila cista golcina.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 2:01 am

Ferhat askim veceras samo zabija golove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 2:05 am

Ibro & Arzu naklon

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 2:21 am

Gulsum bolje pitaj Asli sta bi rekla kad bi znala da si krila ubicu njenog brata i da si uklonila dokaze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 2:29 am

Allahim yarabbim, ova Yeter je bolesna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 2:37 am

Abidine nagradu za najsalak serije treba ti da dobijes. Kakav je ovo mafijaski pomocnik lan? Svakoj budali veruje, ni u sta ne sumnja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 2:46 am

Ferhat mozda zna dobro da kuva, ali Ibro ne zna ni da odglumi da zna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 3:14 am

Bu ne? Je li ovo san?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 3:32 am

Serefsiz Namik, odmah zakpao Asli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 3:51 am

Hahaha danas samo golovi, danas Ibro, veceras Birce.

https://twitter.com/D_ikarus/status/996193485530255367?s=19

Yani, ljudi se vole, uzivaju u zivotu, nece biti ni druge sezone jer Ibro mora da glumi Arasa, mozete da se razidjete. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 5:25 am

Ferhat Aslan!!!

Dedim, rahatladim. Koliko puta sam htela ovako da počnem komentar, ali uvek Ferhat u toku epizode napravi neko sranje i iznervira me. Sada je bio odlčan, nemam primedbi.

Epizoda mi je bila dobra, prva odlična epizoda posle 24. Nije bilo baš AsFer scena kojima sam oduševljena, mogle su mnogo bolje da se napišu one kojih je bilo, ali kada u epizodi ima puno Ferhata meni je to sasvim dovoljno. Osim Gulsum i JuCu scena koje sam u potpunosti preskočila, mislim da su i emocije i akcija bile na mestu i da su solidno napisane. Vildan, Handan i Julide guše seriju i to mnogo, to sam najbolje shvatila sada kad Vildan i Handan nije bilo, a Julide sam kompletno prekočila. Da su umesto njih ubaciji par mafijoza tipova, serija bi bila daleko gledljivija.

Hadi bakalim...

Gerizekali serefsiz utanmaz kari Gulsum, umesto što si se krila po ćoškovima i seksala po kotlarnicama sa tuđim mužem što se nisi pitala ko ti je ubio oca. Što se nisi zaposlila, osamostalila pa otišla iz Namikove kuće. Allah Allah ya, dok je živela na Ferhatovim leđima bilo je dobro, 29 epizoda sedi kao biljka u saksiji, sad se setila da krivi Ferhata. Dok su se Namik i Ferhat bavili prljavim poslovima i ubijali nečije očeve i dok je Gulsum trošila pare od tih prljavih poslova, onda joj nije smetalo. I Cuneyt je ubio Aslinog brata pa ga je ona krila u kući da bi sačuvala svoje dupe, čak je uklonila i dokaze, a istovremeno je gledala Asli u oči. Dok je Cuneyt hteo njenog brata da strpa u zatvor da bi pobegao sa njom, ćutala je. Spavala je sa Vildaninim mužem, bez srama je sedela sa Vildan za istim stolom i sada se ona našla pravedna. Na kraju se udala za brata žene svog švalera. Kad se sve ovako stavi na spisak, pravi čovek za nju i jeste Cucu, šteta što nije ostala sa njim, lonac i poklopac. Sebična glupača.
Ona prema njemu oseća samo strah, nikada je nije pitao kako si. To i razumem, kad je čovek glup ko noć moraš da mu nacrtaš da ga voliš, ne može da shvati. Ferhat je uništio prošlost, sadašnjost i budućnost zbog njih, odustao je od sebe, od snova od svega da bi oni živeli bolje. Sada je ona saznala da su živeli toliko dugo sa ubicom njihovog oca, Ferhat je saznao da je uništio svoj život zbog tog čoveka, da je bilo zahvalan ubici svog oca, pa se ne istresa ni na kome, krivi sebe. A Gulsum ako je stalo da nekoga krivi, neka krivi Yeter, ona ih je dovela kod Namika, nije Ferhat. Što je najgore, dok se sve ovo dešava, Yeter gleda i ćuti. Ne kaže daj da zaštitim sina, ja sam kriva za sve. Ay Ferhate među kakve ljude si ti upao i zbog kakvih ljudi si sebe žrtvovao, sve same izdajice, lažovi i zmije. Ova Gulsum kao da je ona Namikova i Yeterina ćerka, toliko je odvratna.
Celo vreme Yigit abim, Yigit abim, prvo ti nisi dostojna Yigit abija, a drugo što nisi otišla sa njim? Yigit abi je završio studije i otišao, nije te ni zvao ni pitao za tebe, a Ferhat abi je bio tu i poturao leđa, sad je Yigit abi odjednom postao dragocen, a prema Ferhatu ne oseća ništa, samo ga se plaši. A najgore mi je što je u trenutku dok je tužilac ispitivao pomislila da je Ferhat pomogao Namiku da pobegne.

Ovaj Abidin je o kadar salak, o kadar salak da nemam reči. Kako se ti baviš mutnim poslovima, ubijaš ljude, trguješ oružjem tolike godine i može svako da te prevede žednog preko vode. Zar ništa nije naučio za svo ovo vreme od Ferhata i Namika. Ni u koga ne sumnja, u svakome vidi dobro, yuh yani. Vala ona Hulya je pametnija i lukavija od njega.

Suphe tek gercektir – Ramiz Karaeski

Yeter je definitivno takva kučka da nema dalje. U ovoj seriji su skoro sve ljubavi i veze bolesne, ali Yeter je sve prevazišla. Kakva je ono ljubav, kako može da bude toliko slepa, ne razumem. Koliko puta je ta žena prodala decu zbog Namika, koliko puta je ubila Ferhata zbog Namika. Još mu bez srama kaže da je nikada nije nazvao majkom, yok, najbolje da je nazove. Baš pre nego što je Ferhat izgovorio da je ona kriva više od Namika, isto sam pomislila. Jeste, Namik je uradio to što je uradio, on nije mislio na njenu decu i njihovog oca, ali ona je majka, morala je da misli. Jedino što je Ferhat pogrešio je što joj je rekao da je izabrala pare, nije ona izabrala pare, izabrala je Namika, samo on to nije znao. Ferhat je spreman da ubije Namika, traži ga da bi ga ubio, ona i dalje Asli govori ako Ferhat sazna istinu potpisaće joj smrtnu presudu, žena ne prestaje da misli na svoje dupe, ja bih na njenom mestu odavno sebi pucala u glavu.
Stalno ogovrim da u ovoj seriji najviše žalim zbog protraćenog potencijala, na to je dodato još nešto protraćeno Arzu&Ibro. Moralo je da im se piše mnogo više emotivnih scena, odlični su zajedno u kadru, dva puta sam vraćala scenu, oduševljena sam.


Asli, napicaz biz seninle? Zar čovek baš nikada ne nauči lekciju, zar baš ništa ne nauči na sopstvenim greškama? Onoliko je kukala i patila u prošloj epizodi što je Ferhat otkačio, na kraju je saznala, trudila se da izgladi situaciju i ponovo uradila isto. Toliko dugo živi u toj kući i sa tim ljudima, ništa nije naučila o tom svetu. Razumem da se plaši, da je očajna, da pokušava da spreči Ferhata, ali kada si žena od mafijaša ne možeš da radiš za policiju ni po koju cenu. Šta bi bilo da je Ferhat ubio tamo nekoga i da je policija naišla? Namestila bi mu doživotnu. Vala može stvarno da zahvali Bogu što je Ferhat toliko voli. I ja mislim da se ovaj savci neće smiriti, tako da vrlo lako Namik može da povuče Ferhata sa sobom.
Asli se ni na trenutak ne kaje što nije uspela da pobegne i što je ostala sa njim. Harika gercekten, sen baya baya hastasin kizim.
Usput smo saznali da je u 10. u tas ev shvatila da je zaljubljena u njega. Volim kad provuku takve detalje.

Po ko zna koji put, ja Ferhata razumem. Kao što sam već rekla, Namik nije običan ubica, Namik je čovek koji je Ferhata uništio u svakom smislu i napravio od njega ovo što je sada. Bio je čovek kome je Ferhat bio zahvalan zato što je pred njega bacio Necdetovog ubicu, sve vreme je Ferhat bio njegova desna ruka zbog toga. Koliko puta je uprljao ruke krvlju zbog Namika. I na kraju saznaje da je taj ubica kojeg je trebao da ubije sa 12 godina ustvari bio Namik. Svako bi poludeo i hteo da se osveti.Ne krivim ga ni što se ljuti na Asli, toliko laži i izdaja za tako kratko vreme je previše čak i ako zna da je ona to uradila dobronamerno. Saznao je da ga je izdao Namik, da ga je izddala Yeter, uopšte mu nije bilo potrebno da sazna da mu Asli malo malo radi iza leđa. Yigit joj je lepo rekao, ti si jedina koja mu je bliska i koja može da ga zaustavi, ali ne, ona je u svojoj gluposti uradila sve da ga udalji od sebe. I šta bi bilo da se Ferhat nije predomislio i da nije napravio ono iznenađenje? Ona bi se vratila u svoj stan, a on bi ostao da ganja Namika. Rezultat jedna velika nula.
Bu arada, opet mi se beli Ferhat hic ne sviđa, ona scena toliko ne priliči Ferhatu, toliko ne priliči ovoj seriji, još jednom sam shvatila da srećan kraj nikako ne ide. Ali zato je crni Ferhat on numara bes yildiz. I pored one majice je bio seksi do bola.
Ali pravi poraz života je poslednje saznanje. Ferhat kaže mojim venama teče Necdetova krv, jedan deo mene je i dalje beo. To je bilo ono što je Ferhat držalo na životu, ono što mu je davalo nadu, to i Asli. Ali sada saznaje da je ustvari sve karanlik, a da je Asli to znala. Posle ovoga je ravna linija. Definitivno očekujem rastanak do kraja i Ferhata koji hoda pravo u smrt.

Zadnja scena bi bila savršena da sam shvatila šta je Muhammet Uzuner hteo da kaže onom glumom. Stvarno nisam razumela čemu ona mlaka faca i onaj ravan ton glasa. Ja sam tog čoveka gledala u ulozi pozitivca, znao je da da emociju, šta je ovo sada bilo? Namik je toliko bezosećajan da čak i u trenutku dok sinu saopštava sve ovo ostaje hladan? Hteo je da pusti da Ibro bude u prvom planu i da se skoncentrišemo na Ferhata kad sazna, pa je potpuno povukao sebe? Šta god da je bilo, nije mi se svidelo.
Ima i to što meni Ibro i on nikada nisu bili hemični, neki se recimo oduševe kad ih vide zajedno znajući da su otac i sin, meni nikada nisu pružali neko zadovoljstvo kao par. On je čak možda jedini glumac u seriji koji sa Ibrom nije uspeo da uspostavi hemiju, a imali su toliko scena. Tu naravno ne računam, Vildan, Julide i ostale budale.

Ibro bebegim, sen biliyosun, harikasin, aslansin, kralsin. Rođen si za ovu ulogu.

Onoliko su reklamirali one balone, zašto nije bio ni jedan zoom? Nisu se ni videli, da nismo videli slike sa seta, ne bismo ni znali da su tu i šta na njima piše, a ono što piše je važno. Ili su ih snimili izbliza a ja nisam videla?

Šta je Gulsum videla na Yeterinom telefonu pa je zagrlila?

Gde se Yeter spakovala, da nije htela da beži sa Namikom?

Pitala bih gde su Vildan i Handan, ali to me uopšte ne zanima. Dobro je što nisu bile tu.

Ipak se Yigit nije preselio u onu kuću kao što smo pretpostavljale, dobro je da nisu napravili tu grešku.

Zašto hirurg Asli pita muža da li će da joj ostane ožiljak? Tamam, Ferhat zašiva rane kao hirurg, ali...

Tas ev su mogli mnogo bolje da iskoriste kad su već dali pare.

Tetovaža na leđima se videla u onoj AsFer sceni i to se baš videla. Tako im i treba kad su obukli čoveku onu široku majicu.

Mogli su da napišu koju slatku scenu novopečenim mladencima.

Mislim da je definitivno ovom epizodom potvrđeno ono što je Birsen rekla i ono što u šta smo mi poverovali, a mnogi nisu. Skoro sve je otkriveno, znači približavamo se kraju. Ferhat je saznao sve, ostalo je još da sazna da je Cucu Necdetov otac i da se otkrije da je Julide ubila Cema i Idil. To će verovatno u sledečoj usput da se otkrije.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Tue May 15, 2018 5:32 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 5:30 am

I da, Namik je nekako pobegao, videli smo ga sa Cucuom na setu, ako Ferhat nece dve epizode biti duh, znaci da nije pucao ni u sebe i da je pucanj otisao u prazno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 5:47 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Img_2047

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Img_2048
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 5:53 am

Nego sto se ovaj Can veceras obukao kao Ibro u subotu? Samo zajebao se, otkopcao je jedno dugme vise, a ima koji kvadrat keramike manje. lol!

https://twitter.com/ferhatfacts/status/996139781007511552?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 11:25 am

Sad sam odgledala i dobro mi je nakon epizode došao tvoj komentar. Jer sam dosta gledala s pola koncentracije. 

Pola epizode sam na iglama što će salak Asli napraviti, pola epizode sam htjela Gulsum isamarati, pola epizode sam htjela pljuvati Yeter, pola epizode sam se bojala Ferhata, pola epizode mu se divila i razumjela ga... 

Ne znam kojim redom da krenem. 
Ajde od Asli. Ne mogu vjerovati da je bila toliko neoprezna iako razumijem da je htjela spriječiti da Ferhat ubije Namika, i javila gdje je Ferhat, jer da je ovaj upucao Naimika i došla policija kasnije  bio bi zauvijek Ferhat gotov. Zapravo. Nije policija spasila Namika nego Yeter. Nije ni Namik toliko bio glup. 
Ali pola epizode sam na klackalici, blebnut će nešto, neće... zvat će savcija, neće. Ali kad je ušao u ordinaciju i spomenuo joj dijete već mi je padala nada, pogotovo kad je Ferhat upao i vidio untra ženu, a ne savcija. A tek kad je Ferhat otišao iz tas ev i uzeo njen mobitel... 
Ma ja je sve razumijem do prije onoga kad joj je rekao lijepo da je njoj vjerovao. 
Imala je vise sreće nego pameti. Zbilja. Prvo što je ta policija došla prije nego li je Ferhat stigao do broda i što na brodu nije bio Namik, a drugo jer da je Ferhat ne voli i da joj nije uspjela paljba na njega kad se vratio u tas ev, sad bi Ferhat bio uništen, a ona tko zna gdje. Uspila je s onim sto je rekla, a zapravo mu je po prvi put rekla nešto što ga je pogodilo i razbudilo. I uspio se sjetiti oca i njegovih rijeci. I uspio se dozvati pameti. To je sreca i za Ferhata i za Asli. 
Još u fragiju mi se činilo da su ga njene rijeci pogodile. I u ovoj epizodi joj te rijeci dajem za pravo. Urodile su dobrim. 

Gulsum ne toliko iživcirala da sam je htjela nalupati nečim. Zbilja. Toliko glupa da je to čudo. Ali sam ipak u njenom okršaju s Ferhatom zaplakala. Stigle su mu suze. Ne zbog nje, nego zbog njega. Ok, ona se po prvi pit usudila nešto reci bratu i kontrirati mu, ali on nije zaslužio čuti da ga se krivi, kao da in sam sebe ne krivi najviše kako nije skužio Naimika. Svaka njena riječ mi je bila pravo u srce Ferhatu. 
Napisla si sve kakva je Gulsum, tim vise uopće nije imala prava ovako se obrušiti na Ferhata. Asli salak je pravda da je mlada, pa i nije ona puno mlada od Yigita, dvi godine, tri u vrh glave. Isto kao i Yigit mogla se okrenuti pravdi, potražiti Yigita ranije... nešto. Ne, lakše  je oplesti po Ferhatu. 
Ali ako ništa, drago mi je da je barem nekako govorila s Ferhatom. Makar da mu se kasnije treba ispitati za sve gluposti koje je izgovorila. 

Abidin je zbilja glup, ali zato su njega tako i percipirali od početka. Od prve epizode je on taj koji ništa ne shvaća, naivan i mek. Upravo zato se nije ni mogao ni htio nametnuti u Namikovim poslovima. Meni se čak niti ne čini da je on ikome bio desna ruka. Njega je jedino Ferhat vukao za sobom da nosi pištolj, to kao valjda zna. Njemu je Ferhat podizao ego, ali nikad mu ne bi prepustili nijedan posao. 
Zato je Handan ti i boljelo jer ne svjesna da bi ovaj bio nesposoban za posao. 

Kako ti da Hulya opet radi kod njih? Nije joj bilo ispod ponosa nakon sto su je otpustili? I zar nisu neku scenu mogli dati nje i Dilsiza? Je, u dvije scene smo ih vidjeli kad je dočekala Dilsiza onako. Sad se dodiruju za razliku od prije. 

Yeter je totalno neiskorišteni lik u seriji. Znaci, žena toliko voli Namika da joj je najvažnije da diše. Da je živ. Neka samo ode da bi bio dobro. Koji mekan glas dok razgovara s njim. Definitivno ga voli vise od bilo kojeg djeteta i daje mu prednost nad njima. I misli vise na svije dupe nego na svoju djecu. Razočaranje. 
Ne znam, ja sam imala dojam da je namjeravala pobjeći s njim. Ali ne znam hoće li pokazati nešto naknado, ali očito nije otisla prema tamo. Ne znam kuda je namjeravala ići. Možda je spremila torbu da ode nakon kad Gulsumin sazna da je i ona znala za Namika. 

Ne znam što je Gulsum vidjela na njenom mobitelu, ali pretpostavljam neku sliku gdje su njih troje kao djeca i ona s njima. Ili sliku nekog poklona koji je dobila od djece... Ili je eventualno pročitala da je Yeter napisala Naimku sa ih ostavi na miru jer su oni sretna porodica. Bla bla. Nemam pojma sto je bilo, ali salak je pala. Mada sam ja bila uvjerena da će se javiti Namiku. 

O Ferhatu sam mislila ovaj put nista ne napisati jer je sve sam po sebi rekao, osim da bih ga se ja bojala da sam na mjestu bilo koga tamo. Ali... 
Kako je meni nekog došlo žao kad je njegova uzdanica bilo to što može vjerovati Asli pa ga ona iznevjerila (ok, za njegovo dobro, ali iznevjerila) i što je saznao da onaj dobar dio njega, krv, nije ta krv, nego Namikovu i Yeterina. 
Uz sve to, čini mi se da je Namik prilikom svog monologa (jer je to bio vise monolog nego dijalog), lijepo spomenuo u Asli i Yeter. Nemoj mi zamjeriti ako sam lupnula jer od Ferhatovog lica nisam čula niti što niti kako Namik govori.
Ferhatu je na pola bilo dosta. Nije trebao reci do kraja. Onda kad je pao na koljena bilo je dosta. I to je Namik igrao na kartu odmah i Asli i svega, nije ni on da nije lukav. 
Cijelu epizodu je bio promišljen. I tako je djelovao. 
U sceni s Yeter mi je bio odličan, ali nisam se mogla toliko skoncentrirati na rijeci koje govori. Trebala bih pogledati još to. 

Tas ev je možda bio nedovoljno iskorišten. Ali mi ima ovaj put logike što su došli tamo. Zbog njihov kratkog, ali jasnog razgovora. I da, lijepo je sto su povukli pararlelu s 10. epizodom. Tu su došli i kad je Asli szanla da je Ferhat Namikov sin. Isto ju je Ferhat dovukao, a Asli nije znala razlog. 
Bu arada ja mislim da Ibro zna kuhati, zapravo mislim da mu bolje ide roštiljanje od kuhanja, ali ne vjerujem dane zna. Možda moj pogrešan dojam. 
Inače, dobar je detalj kad je rekao da se nada da će mu sin biti na oca, a Asli rekla da neka ne bude. Je li tako nešto bilo, a onda se vadila da ona nije upoznala Necdeta? Mislim da će te rijeci isto proći Ferhatu kroz glavu.

Ne znam jesam li još sto htjela reci o seriji i likovima. Ah da, primijetilo se da je lakše kad nema Handan i Vildan. Bar smo bile pošteđene za neke scene. 

A što se tiče glume.
Ok, stvarno dobra postava i dobri glumci u seriji, većina. Čak mi je i Gulsum (je li se glumica Sinem zove?) nije bila loša. Ali najjače karike ove serije su definitivno Ibro i Arzu. Žao mi je, Birce, ne kažem da si loša glumica, ali ovo dvoje tako uspiju u sekundi okrenuti par emocija... svaka im čast. Užitak ih je gledati.
Za Ibru nemam rijeci, ovo mu je uloga karijere. I to tvrdim iako nisam odgledala prethodne njegove projekte. Toliko emocija u deset sekundi i jednoj sceni odglumiti...


Ah da...
Ne znam što fanovi hoće, ja se ničemu pozitivnom dok kraja serije vise ne nadam, čak su mi i puno dva nastavka. Jer dva nastavka mraka ne znam kako ću gledati, a sve drugo mi je trenutno teško uvjerljivo. Ali koliko meni nije uvjerljivo, mogle bi scenaristice bas to uvaliti. 

Što se tiče pucanja, mislim da mu je Namik izbio pištolj iz ruke i metak prohujao iznad. 

Što se tiče scene roštiljanja, meni je bila prelijepa, ali nekako nagla i neuklopljiva. Al stavili su je kao kontrast  zadnjoj sceni. Ferhat mi je bio predivan i to (pored toga što ga je lijepo vidjeti i kako roštilja, hrani Asli i ljubi je i grli) u onom trenutku kad joj zahvali. Koliko god ovo ostalo bilo sve kao da je Ferhatu nešto lupnulo od glavu, ovo što je njoj prišapnuo je bio onaj Ferhat kojeg znamo. 
Ali bar mu je Birce povukla majicu malo kad ga je zagrlila pa se vidjela tetovaža. Odmah sam je uočila. 

Ah, vidi Birce kako je zabila nos u Ibrin vrat. Trebam li reci da je razumijem? Hah Iako Ferhat mirise po mirisu vatre, dima i mesa. 

Zaključak, Ferhat može obuci sto god hoće, kako Ibro glumi sve pada u vodu. 

Opet sam svašta nadrobila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 11:50 am

A sad da se vratim na ovo prije. 

Mrzim kad napišem cijeli post pa se izbriše. Zato i ne stavljam smajlice da nešto ne uprskam, pogotovo kad pisem dulje. Ne znam kako bih ponovno natipkala sve. A kad pisem u bilješke j kopiram ovdje, onda su slova od kilometra. 

Hhahah Ma folirantnica vidiš ti nje. Hahha A ja joj povjerovala. Mislim da si ti u pravu. 
Ja nisam mislila da voliš jer ja ne volimtakve filmove pa zato. Hahha Mene bi Emir morao smiraivati dobro.

Na početku druge je imao najbolji frizuru jer se ljeto prije podšišao. Ali sladak mi je bio i kao dječarac u prvoj sezoni na početku. S onim siskicana. Izgledao je puno mlađe. 

I vise nego odličan. Ponekad mi i jeziv bio. 

Možda bolje ona nego Zerin. 

Ne vidi. Ni ja. Pa oni će ovo snimiti za tili čas. Svaki dan snimaju. Što im je ostalo, tjedan, tjedan i pol snimanja. Osim ako zadnju neće epizodu odužiti. Eno ih i jutros na setu. A lijepo imaju tri mjeseca da sve poslože i spreme za ekran.

Yuh sto smo skormnd i složne. Reci će neki da smo teški materijalisti. Hahah 

Hahahhahah 
A yani, kad ti stoji u onom kvadratići i sam se video pokrene j vidiš Ferhata lijepog kako nećeš odgledati. Nisam pustila zvuk, neka se to računa. I naravno da sam vijela tetovažu. Moje su oci zaigrane. 
Vidiš da je stvarbo, čula si sto Ferhat kaže. 

I sto si odlučila? Ili puštaš Keremu? 

Ajmo dati Ibri djevojčicu. Pa neka bar ima nekih lijepih scena kad dođe kući. Možda nekad i Elif izvede malu u šetnju pa imamo scene s njom i Atesom. 



Hahhahahah kidam se na tvoje komentare tokom gledanja epizode. Koje usporedbe.m

Yani, dobro si ti rekla ovim kvazifanovima da se raziđu. Aras stupa na scenu.
Ali dzaba ovom Bircinom košuljica kao Ibrina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 EmptyTue May 15, 2018 1:47 pm

Aj sad da se vratim tračanju. 

Vidi ga. 
https://instagram.com/p/BiymFSwn4Fq/
Bas je zgodan, ali dobro si ti rekla da su trebale duže nogavice jer mu noge ovako izgledaju kraće. Koliko je Ibro inače visok? A i cipleme mu nekako izgledaju ogromne, kao klaunu, na ovakve hlače. 
Sviđa mi se sat.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: