Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 12689
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 9:50 am

Je li ovo i Ayca bila tamo? 

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 9:51 am

Ima pravo ovaj, to sam i ja primijetila. Jedino se Icerde ne uklapa. 

https://twitter.com/abbalcilar/status/995396711433596935
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 10:43 am

Hhahhahahahah

Stvarno sam išla odgledati ponovno AFK scenu kad gledaju film. Pa Caga je tako uživljen. Čak se i oblizuje dok gleda i jede kokice. Ah be, da mi je sada okaciti gifice svakog trena dok gledaju film. Ali bak samo za početak. 

1:11:02 Odusveljena. Ferihi se galiba ne sviđa film, ali Emiru se sviđa. 
Gleda poluotvorenih usta. Je li ovo i Okan glumi tamo?!

Pazi njoj face, pazi njemu. Da po njoj gledam kakav je film nikad ga ne bih otisla pogledati u kino. Napravila je antireklmu. Ona i ova iza nje. 

Kako je lijep. Pre. Takvo lice nema nitko. Takav pogled, takve usne, uši, nos. Ma i vrat. 

Ali pogle tih faca na film. 

Feriha je skoro napravila antireklamu za film. Ženskoj populaciji kao da se ne sviđa film. Ili kaže, yuh što Ibri nataknise ove brcine.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 10:50 am

Znam da sam malo pretjerala sa slikama. Ama, nemojte zamjeriti. Ipak treba ovjekovječiti Cagino reklamiranje Ibre.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 10:55 am

Vidi čak su Emir i Ferhat slično obučeni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 11:30 am

Opet ja.

Skužila sam, jer mi non-stop predlaže video, da na onom partyju Ezgi, na onom videu s Ibrom gdje mu se psloni, tapša ga po leđima. Nisam to prije skontala do sada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 12:13 pm

Oha oha oha. Ferhat i Asli se grle. On ju je bas čvrsto zagrlio. Ispred kuće su. On u kratkim rukavima, naravno. Ali trenutno mi ne smeta. 

https://instagram.com/p/BiwPzn6ns84/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 1:21 pm

Danas snimaju na Necdetovom grobu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 1:33 pm

Opet je Can navalio na baklave i ostale slastice.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 1:51 pm

Cek, je li se ovo večeras sprema neka akcija gledanja i pozivaju se ljudi da gledaju jer ako bude, po njihovome, iznad 4 ide se u drugu sezonu? Zar stvarno to misle?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9041
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:19 pm

Geldim. Cek da vidim sta mi je Ponchita spremila od literature za opustanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:27 pm

Gledaj, gledaj. 

Nego, kaži mi sto kažeš na ove slike Asfera pred kućom? Lijepo se gledaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:31 pm

Mislim da su mu ovdje bile najcrvenije uši. 

https://instagram.com/p/BiwPoRMnHVe/

Ovo je ono sto si ti pisala o Ramazanu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:33 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:35 pm

Slike AsFera ispred kuce su mi previse lepe da bi bile realne. Nekako mi se cini da bismo opet mogli da gledamo hayaller hayatlar. To bi trebalo da je scena sa balonima.
Ako je ovo stvarnost, cak bi moglo da bude ovako, pomirenje ono kada je previja, sutradan baloni, uvece tas ev spremanje jela i ostalo i onda Ferhatu dodje telefon da su Namiku usli u trag, svadja i Ferhat odlazi.
Bolja opcija je da je prvo tas ev, pa ujutru baloni cim dodju kuci pre nego sto Asli stigne da se presvuce, ali nekako mi je to manje verovatna opcija
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:36 pm

Prevest ćeš ovo. Mada skužila sam dosta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:37 pm

I meni su previše lijepe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:37 pm

Ay esimi cok seviyorum. Ibro kralj si.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:40 pm

Hahahhaha poslušala sam dva puta. Vidim sa je ova Grkinja postavila video.

A da ti pravi kažem ovo pitanje o cucuku mi je zapelo uši isto. I ovo o prirodi i životinjama... 

Divan je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:47 pm

Novinarka kaze da je smrsao. Zeno ako nemas sta da kazes cuti, kako smrsao.

Rekla je da mu brak prija pa je on rekao da voli zenu i da ima lep brak. Yani, covek je srecan, sto je vise nego ocigledno, bolesnici mogu da se razidju.

Za seriju ga nista nisu pitali, svakako nista ne bi ni mogao da kaze.
Za cocuka su pitali, ali nista, kader kismet.

Idem sad da vidim da li je haos na tagu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:51 pm

Ovo sam drugo vise manje skužila bila, ali nisam sto mu je novinarka rekla. Novinarka galiba, iaoko je Kanala D, ne gleda seriju. Da gleda vijela bi koliko je prije bio mršaviji nego sad, mada i sad je normalan. 
Što nije rekla kako je lijep, prekrasan, zgodna plus ovo da mu brak očito pristaje. 

Aj bas pogledaj ima li nereda. Mogli bi biti kad je zapušio budale.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 3:57 pm

Rekla je da je smrsao, da mu je kosa drugacija i da mu brak prija. Smrsao nije, frizura je drugacija od Ferhatove, inace on nosi ovako opustene frizure privatno.

Tag je ceo pao na glas, jos im nije doprlo do mozga sta je rekao. Svi su odusevljeni glasom i time kako menja glas. I komentarisu kako je pristojan. Sta ce covek, da kao Ferhat kaze aynen, hayirdir, sikinti yok.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 4:00 pm

Mozd žena ne zna kakve frizure privatno Ibro nosi. Čak i ja znam da mu stoji svakako, a ne fenirano kao Ferhatu. 
Da je nagađao sam već rekla. A sa mu brak prija, to je u pravu. 

AHhahhaha a što ces. Ibro napokon govori normalno. 
Naravno da je pristojan, pa Ibro je osoba koja je pristojna. Ili su oni zbog Ferhata zaboravili tko je Ibro. Zašto ne bi bio postojan, ova ga pita sasvim ok pitanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 4:02 pm

Evo ih, poceli su da se tese, bilo je ironije u ovome esimi seviyorum. Nije bilo ironije samo je covek to naglasio i uputio direktno fanovima, yani namerno je rekao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Mon May 14, 2018 4:03 pm

Hahhahahhahhahahahahhahah
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 5 of 32Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next