Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 1:58 pm

Gledam opet ovu scenu roštilja. Pa ne znam tko je veći Asfer fan -  Yigit ili Abidin. Hahah jedan i drugi se uživjeli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 2:23 pm

Ponovno sam pročitala tvoj komentar na epizodu da vidim jesam li još što preskočila.

Meni Ibro i Muhamnet uopće nemaju kemiju i od svih koji glume s Ibrom u scenama s njim mi je najmanje zajedničke energije. Ne mislim pri tome da je Ibro loš, dapače, nego među njima nema energije. Iako dva odlična glumca valjda im se energija nije poklopila. Vise frca kad su Muhammet i Birce u sceni ili Muhammet i bilo tko drugi nego Muhammet i Ibro. Ista stvar vrijedi i za Ibru. Ibro sa svima spoji energiju u sceni, ne mislim samo na Asfer, pogotovo s Timurom, Denizom, Fatihom (ne znam između njih trojice s kojim mi je bolji), ali s Muhammetom mi na trenutak se to ne osjeti. Samo dva odlična glumca koji svaki sa svoje strane odradi odlično scenu, Ibro pogotovo. 

Meni  tokom gledanja nije padalo na pamet da je Namik Ferhatov otac i da sam zato uzbudena što je njihova scena jao što govoriš da su drugi to gledali s oduševljenjem. Ali to je i zbog lika Namika. 

Što se konkretno zadnje scene Ibro je rasturio svenu i otpuhao Muhammeta. Ali mislim da je ovome i bio cilj da pokaže da je hladnokrvan i bezosjećajan. Meni je djelovalo kao da se naslađuje. 
Tako da ne bih tekla da je Muhammet pustio Ibru da dođe na svoje. Došao bi Ibro i da se on postavio drugačije, bas zato sto im se energija ne isprepliće. 

Smucila mi se scena onog trenutka kad je, da bi ga Ferhat poštedio, spomenuo Yeter i Asli. U tom trenutku je sebi osigurao život, a Ferhata uništio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 2:44 pm

Vidjela sam jutros rani neke slike Mihre i brata i Ibrinih pasa. To je valjda objavio Mihrin brat. Meni se i dalje čini da su oni na nekom velikom imanju gdje postoji i prostor za pse.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 2:49 pm

Reci ćeš mi sto je Gulsum rekla sve Asli kad ju je Ozgur dovukao u dvorište. Zanima me jesam li dobro shvatila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 2:59 pm

Sad sam odgledala opet scenu kad Dilsiz i Asli dođu po Ferhata u postaju. Hhaha jadan Dilsiz. On uvijek pokupi jezikovu juhu za to dovođenje Asli. Ovaj Dilsiz bas slab na Asli. 
Zanima me na što je točno Ferhat mislio kad je odgovorio Asli da ga je bar jednom poslušala. Misli li on na nešto konkretno ili je tek tako rekao?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 3:18 pm

Za sto je to sinoc Birce dobila nagradu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 3:39 pm

Kakav je ovo fragi? Meni ništa nije jasno. Ama bas ništa. 

Koga je upucao ili nije?! 

Asli išla za njim pa odustala ili nastavila? 

Nije valjda da će ići na to da Ferhat u predzadnjoj luta i na kraju se vrati Asli i mutlu son?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 3:40 pm

I je li ovo Ferhat nije ljut nimalo na Asli? Samo toliko potišten. Razočaran. Tužan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 3:43 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 3:54 pm

Je li ti ono pratiš što objavljuje ona Sevgi što je dobra s Ibrinom ženom? 
Jesu li ono išle u kupovinu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:08 pm

Otkud danas fragman?
Vidim da ga je mtggg pravio, njegovi fragmani su uglavnom odlicni.

Fragman mi se svidja. Ferhat vise nema snage ni za bes, ni za ljutnju, koji put su ga ubili.

Asli i dalje ide za njim, ne odustaje. Ne znam da li da joj kazem aferin ili salak.

Mislim da Ferhat nije ubio nikoga.

Mutlu son deme, totalno sam u filmu da patim sa Ferhatom i za Ferhatom, meni bi mutlu son bio veliki samar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:12 pm

Znaci i Ranini je objavila. Onda je kanal poslao novinarima zvanicno saopstenje, Ranini tada objavi vest.

Birce je dobila nagradu za predstavu.

Mihre je znaci u kupovini namestaja za dvoriste. Hajde jedan gol i od nje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:14 pm

Nemam pojma. Još vidim predlaže mi instagram nešto, ali tek nakon sto mi je par puta predložilo sam klikla na njega. Sve se mislim ovo je nešto glup. Hahahha ondašnje skužila da mi nije poznato i dani mogao biti fragi. 

Odličan je fragi. Ferhat je bez cilja. Bas je potišten, klonuo. 
Vidiš da na Asli ne Vice. Ne podiže glas... 

Ajde da ovak put ne bude salak. Ipak netko treba biti uz njega. Neka opravda naslov serije. 

A sto je Asli onako zinula onda. Voljela bih da nije nikoga ubio. Dosta mi je što je on mrtav, a živ. 

A sustum onda. Možda i neće biti mutlu son. Nego će u ovoj Ferhat biti potišten i udaljen od svih, a onda u zadnjoj se vratiti, ali će ga dočekati neko neugodno iznadenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:16 pm

Čim je Ranini objavila vidjela sam da su poceli srcedrapajući smajlici. Svjesni su da je gotovo. Tko im je kriv što Su se nadali da od serije se ista može izvuci vise. 

E, Mihre je u kupovini namješta. Totalni gol od nje. I to ga nije ona objavila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:17 pm

Ay, Can, seni seviyorum.

https://instagram.com/p/BizRUvylq2p/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:21 pm

A vidi ga u Adidasu. Napokon i on došao na red za fotografiju. I Okan. 

Skida li Caga ovu majicu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:27 pm

Ja sam videla ovde da je izasao.

Sad sam ponovo pogledala, Ferhat je izgleda nekoga ubio, ima scena kako Asli cuci pored nekoga, to sam propustila u prvom gledanju.
Ako je Ferhat ubio nekoga i Asli prisustvovala tome, onda je Asli jos malo presla na karanlik stranu.

Ferhat bez cilja mi se svidja, zato sto takvog Ferhata jos nismo videli. Ovo ce sada biti 346535765421. Ferhat.

Aj kad tako kazes, neka ne bude salak. Kad je toliko uprkos svemu bila uz njega, neka bude i sad.

Ako ce od Ferhata koji nikada nije presao na belu stranu i do poslednje epizode bio karanlik da naprave mutlu son, ne znam sta da kazem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:29 pm

Can je kralj, samo nas on razume. Plus je slika sa Okanom. Imam utisak da ce Caga i Okan biti dobar duo.

Yok, sto bi skidao, vidis kako je lepo siroka i udobna. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:31 pm

Meni se učinilo da nekoga je ubio. Ali sad ne znam koga. Ni kad je to, prije nego li ga Asli naganja autom ili nakon... ako ga ona unatoč svemu naganja i prati onda je definitivno ona prešla na karanlik. 

Meni je Ferhat bez cilja sada najpogodniji Ferhat. Ako takav i ostane neće mi biti čudno. 

Ja joj ovaj put neću reci da je salak. Da je prije rekla možda sad Ferhat ne bi bio u ovoj situaciji. Ali kad već je, neka bar pokuša doći do njega. 

Ma mutlu ne može biti nikako. Padanjem Namika, Ferhat mora pasti. Makar u zatvor. Ne može proći nekaznjen. Ne može.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:33 pm

Znakova da je kraj he vec dugo bezbroj, ali poslednji i najocigledniji je bio to sto je Ferhat saznao istinu. Da serija ide u drugu sezonu, to bi se saznalo u poslednjoj epizodi ove sezone.

Lukava je Mihre, otisla je ali je sveprisutna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:34 pm

Imam i ja takav dojam. Bas mislim da su glumački se dobro ukrstili njih dva. 
Zato sam i pitala jučer je li u Ibrinom filmu glumi i Okan. Jer Caga ako nekog od prije cijeni onda s njim i s većim gustom surađuje. 

Hahahahhaha 
Bravo. Aferin kiz. Vidiš kako dobro razumiješ Cagu i njegovu udobnost. Taman za set i spremanje za ulogu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:35 pm

Pa vidiš da ja ni ovako ne znamšto će staviti u dva nastavka. Jedan izgubljeni Ferhat, a u drugome sto?!

Bome je lukava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:37 pm

Cagina široka i udobna majica, je li, se bar uklapa na trenerku. Ali Okanova košulja...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:38 pm

Kad smo kod majica, je li ono Mihre opet Ibrinu obukla?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 EmptyTue May 15, 2018 4:42 pm

A i Ferhat je promijenio frizuru. Sad je kao i Ibro na partyju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: