Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 4:54 pm

Ima neka slika sa seta Birce sama. Čak mi izgleda kao neko nepoznato mjesto. Možda onaj stan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:00 pm

Hahahhahahh

Ja sam Canovu sliku odmah skenirala. I vidjela sam da se vidi slika koja je na Caginom mobitelu, ali nisam prepoznala. Palo mi je na pamet da je ona Cagina slika s instagrama gdje visi naopako, vidjela sam da je i još nekima jer su to komentirali na Twitteru. Ali nekako nisam bas povjerovala u to jer mi nije Caga bas tip koji će sebe staviti. 
I onda je netko posonaso da je to standardna slika za Iphone pozdine. Pogledala sam na svoj i stvarno postoji takva slika. Ja nisam ni znala koje pozadine postoje jer je meni Caga na pozadini. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 DdPuqAfXkAEImh9?format=jpg&name=900x900
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:04 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:04 pm

Mozda ga Asli ganja i posle toga. On njoj kaze zar nisi izgubila nadu, a ona njemu zasto da izgubim, ja sam zaljubljena u tebe. Znaci da se u medjuvremenu desilo nesto zbog cega bi izgubila nadu.
Asli je presla na karanlik jer je zavolela njega takvog, krila sve sto je znala i bila slepa i gluva na sve sto je ocigledno. Ali ako je ubio nekoga, sada je prvi put bas prisustvovala takvoj sceni.
Nego se pitam koga je ubio. Namika sigurno nije, mozda Cubeyta.

Ako neko moze da dopre do Ferhata to su Yigit i Asli. Videcemo koliko ce uspeti.

To i kazem, ako Ferhat u pretposlednjoj osobi i dalje mlati pistoljem i puca, znaci da je stvarno beznadezan slucaj. Zatvor nije nesto sto bi mene zadovoljilo, niti takav kraj prilici Fethatu, ali bolje i to nego onakva scena kakvu smo gledali sinoc. Mutlu son je to, ko zeli srecan kraj neka to racuna pod kraj.

Okan nije glumio u Fetihu, ali je glumio sa Ibrom u Seddulbahiru.
A Caga verovatno ceni Okana, Okan je odlican glumac.

Ja sam vise odustala, umorna sam od njihovih majica i ostalih pizdarija koje navlace na sebe. Kakva nacija bez ukusa, cudo jedno. Mada ova majica za dolazak na set nije losa, ionako se odmah presvuce. E sad sto je on u stanju da ovako posle seta ode u nocni izlazak, to je druga prica.

Ne znam ni ja sta ce biti u zadnjem. Neki kazu kako su zbrzali dogadjaje, ali po meni nisu toliko. Ferhat je u prosloj saznao jedno, u ovoj drugo, u sledecoj ce biti suocavanje sa istinom i samim sobom i u poslednjoj neka trka i frka izmedju zivota i smrti. A za Julide i Cubeyta ne treba da se odvoji posebna epizoda, saznace se usput, nije da me interesuje da duze gledam te scene. Problem je jedino sto ce Asli biti slomljena kad sazna da je Julide ubila Cema i onda cemo inati AsFer u dubiozi.

Caga je opet uklopio boje, bele patike, crna trenerka, crvena majica i teget kacket, a Okan ima majicu kosulju i preko trenerku. Sorma, kao da su izasli iz modnog casopisa.

Mihre je izgleda ovog puta preskocila i Ibru i obukla direktno Ferhatovu majicu. I ona stvarno sa konfekcijskim broje 36 oblaci stvari coveka dva sa dva.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:15 pm

I ja sam pomislila to za frizuru da je ista kao Ibrina, ali pretpostavljam da je to zbog kacige.

Nisam videla tu Bircinu sliku sa seta. Daj da vidim.

Hahaha kakvi su to detalji, kad ste pre svi videli i nasli.

Caga ti je na pozadini? Yuh. Ja se ipak pravim koliko toliko normalna, stavila sam bosforski most. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:18 pm

Znaci Asli ga onda ganja i nakon toga. Ok. Sad mi je jasnije. 
Ne znam koga je ubio. Ali me vise ne bi čudilo ni da je Namika, mada je prije Cuneyt u pitanju. 

Ima dvije epizode do kraja, da je jedan ne bi stigli. Kad su dvije moglo bi se dogoditi da dopru i onda sve još gore. 

Kakav god, Ferhat ima previše toga da bi ostao nekažnjen.

Ja svakako mislim da ga cijeni i da s njihove scene biti odlične i energične. 

Hahahhaha Ali canim... htjela sam sada početi pravdati Cagino usklađivanje boja i materijala, čak sam i počela pisati rečenicu pa sam odustala. Nema smisla. Hahaha ali bar mu je udobna. A sad, to sto on na setu sjedi u njoj umjesto da se presvukao za scenu je druga pjesma. Stvarbo ga neću pravdati. Hahaha ali ja volim sportska izdanja na njemu tako da mu sve opraštam. 

Tako i ja mislim. Ali sam onda posložila događaje tako kako si ti rekla. U ovoj će tragati za sobom i biti zivi mrtvac, u zadnjoj će nešto biti gdje će trebati nešto napraviti...Ne znam točno za koga. I kraj. 
Prvi put kad sam gledala fragi sam pomislila da će Asli u toj jurnjavi izgubiti bebu. 

Hahhahahha 

Nije Ferhatova majica. Ova je uska oko rukava. Tj. Ibri bi bila uska, a i sira je oko vrata. Jedino ako joj je donio kući neku od onog prvog Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:22 pm

Aha. Onda je to od kacige. Ja mislila Ferhat nema volje gelirati kosu. 

Čekaj sad da nađem opet. https://instagram.com/p/BizQra-n3JW/

Kako nismo. Ja sam odmah išla pogledati sto je Cagi na ekranu čim sam vidjela da drži u ruci mobitel. Hahha Znaš me. Ali nisam ja znala sto je na ekranu. 

Evet. Caga. Sli nitko ne konta da je Caga jer mi je na pozadini (na zaslonu i ona zaključana pozadina) Cagina slika s instagrama kako igra košarku. Yani, neki košarkaš. Nitko ne zna tko je on.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:28 pm

Saro, spava li se tebi slučajno?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:37 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:39 pm

A stavila si. Onda cu ja da izbrisem. Cini mi se da je snimanje kod Asli u stanu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:39 pm

Hahahhhh jesmo li ovo skupa napisale? 

Znaci i ruka se vidjela. E tko im je kriv kad ne šminkaju. I oblače mu ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:44 pm

A bit će onda Asfer scena u epizodi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:50 pm

Mislim da Ibru bas vole na setu. 

Ako scena s Asli bude loše snimljena, okrivit ćemo Ibru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 5:58 pm

I Timur je na setu. Što li snimaju i gdje?

https://instagram.com/p/BizcT79H_gl/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 6:12 pm

Ibro devam s lajkanjem slika i čitanjem flertovanja. 

https://instagram.com/p/BizcSJbDIvC/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 6:25 pm

Hahahahaha i ova mu se nabacuje.
You killing, killing, killing, napravise killera od coveka. lol!
Ali Turke nesto ne konstatuje, samo se sa strancima voli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 6:29 pm

Hahahha Zato sto ove vole Mihre. 
Kažem ti ja. Počni mu i ti pisati. Samo stavi prvo njegovu sliku na profil. Hahaha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 6:29 pm

Ibro voli da gura nos svugde kao i Caga, radoznala deca. U AFK smo znali sta je Caga snimao i nisam imala primedbi, dobro je odradjivao posao. Sad ne mogu da se setim tacno, nemoj da me drzis za rec, ali mislim da je snimao Aysun Feriha scenu gore kod Emira u stanu u onoj epizodi kada je Feriha popila samar, 53.

Znaci da je Ibro snimao neku Aslinu scenu u stanu pre nego sto je Ferhat dosao, na to cemo obratiti paznju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 6:39 pm

Kažem ti da ja u Ibri vidim toliko Cage. Ne kažem da je meni zato Ibro drag, ali vidim. 
E, bas kao radoznala djeca, to je karakteristika koju obojica imaju i koju ja i kod jednog i kod drugog volim. 
Znam da je jos u AFK-u Caga počeo hvatati se kamere, ali nisam znala točno koje scene. Pa ja ni ne sumnjam da je Caga odradio odličan posao. Njemu sto daš, on odradi. I sad, da mu je dati kameru bio bi isto odličan. 

Da. Sad to treba upratiti. 

Ali odličan mi je. Kako on to sve nešto profesionalno. I možeš mu slušati glas. Sve on.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 7:15 pm

Videćemo da li ga ganja i posle toga, ali ako je Ferhat je ponovo počeo da gradi zidove oko sebe, moguće da je uspeo da je otera čim je u novom stanu. Ali on je iz nekog razloga došao. Nadam se da Julide nije tamo i da Ibro ne snima Asli&julide scenu.
Neka Namika ubije bilo ko samo ne Ferhat, bez obzira što je Namik sve zaslužio, ne bih da Ferhat na kraju bude i ocoubica, iako Namika ne vidi kao oca.

Vala Caga je imao toliko promašaja kada je objačenje u pitanju da ni cela advokatska komora ne može da ga odbrani. Još su mi pred očima onajakna sa krznom i bele čizme. U odnosu na to, ovo je još i odlično, bar je pogrešio samo boju kačketa, ostalo je koliko toliko usklađeno.

Ni to nije isključeno, ali ako izgubi bebu zamoliću da im oboma kupimo kartu za onaj svet. Nisu znali da ih iskoriste tokom serije, neka bar znaju da napišu kraj dostojan njihove ljubavi.

Pa o tome se i radi, Ibri bi bila uska a njoj visi. U turskoj se izgleda takmiče ko će šire da obuče. Mihre vodi.

Videla sam i ja mobilni, ali nisam gledala pozadinu.

Kad te neko bude pitao ko je to i za koji klub igra, pitaću te šta ćeš da odogovoriš. smeh

Naravno da mi se spava kad sam zbog Ferhata tradicionalno spavala manje od dva sata. Što pitaš?

Hahahaha misliš da ne idem u napad sa Caginom slikom.

Kako ih obojicu sad istovremeno pratim, a kako sam Ibru tek počela detaljnije, stalno otkrivam nove sličnosti.

Profesionalan je, ali autoritet nula, 3,2,1 sesiz kayit, niko ne ćuti svi i dalje umiru od smeha i onda niye bu ses geliyo kardesim. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 7:42 pm

Mislim da ga ganja, ali nakon susreta nje i Ibre. Valjda kad on zaustavi motor i nešto joj odbrusi možda se Asli pokupi i ode. 
Ne znam je li ona tamo, ali i Julide svakako treba odzvoniti. Pa moguće da će Ibro bas ti snimiti. 
Slažem se za Namika. 

Ah... što sad da kažem? Niti sam advokat niti ga mogu obraniti pa bolje da šutim. Imao je tako tih kombinacija kokice su van kategorije za ista. Meni kad je Cagin stil uvijek padne na pamet ona zimska kombinacije kad je svaki dio na sebi bio svije boje. O glave do pete. Ali i to mi je na kraju bilo simpatično. 

Nekako opet mi ne ide da izgubi bebu. Ne mogu još Ferhatu i taj sok sad pripisti i staviti na njega.

Bas se takmiče. 

Ma kad se ni ne vidi kako spada. Tek malo bije i crta. Ali kad gledaš ruke, uočiš. 

Hahhahahah Tamam. Ako me itko bude pitao (a neće jer nisam bas darežljiva s mobitelom drugima), reci ću da je to jedan igrač junior iz Turske, ime nije bitno. Ali odlično igra. Oko mene ionako nitko ne prati toliko košarku, ni muško ni žensko Haha Jedino jedan koji  sve košarkaše po Balkanu,  Rusiji, Turskoj zna jer mu je to profesija. 
Sad si mi paniku nabila, ali svejedno neću maknuti Cagu.

Zato te i pitam. Vidjela sam kad su jutros zadnji komentar stavila, a i učinila si mi se umorno. Ne znam zašto. 

Nikako u napad s Caginon slikom. Samo ćeš sebi ubiti šansu. Njegovu sliku i to neku dobru, kao recimo ovaj sad tvoj avatar. 

Aha. I ja isto. I svaka sličnost mi se sviđa. Khm. Ajde, čak ni protiv širokih majica toliko ne gunđam. 

Hahaha To sam i ja skilizila. Ono, lijepo pivnice da šute, a oni se uskokodakali. Haha Zbunise ga jadnog. Ali tako bude i profesionalnim kamermanima, kao da i oni ne počinju snimati vide pita jer se nađe netko tko govori. Ali očito nisu Ibru shvatili ozbiljno. Možda su mislili da se sprda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 8:53 pm

Znaci kazes kad se Asli susretne sa Ibrom prekine da ganja Ferhata i krece da ganja Ibru. Evet, logicno. smeh
Kad dodje drugi fragman bice nam jasnije, sto ce verovatno biti u petak. Ali Ibro i Birce vec tri dana snimaju zajedno i to ne u vili. Snimanje u vili je bilo samo u subotu, a Ibro je tada bio u Izmiru. Videcemo jos sutra i prekosutra, ali moze da se desi da Ferhat vise nece u onu kucu i da ce on i Asli da borave u onom novom stanu.

Tu kombinaciju jos uvek nije uspeo da prevazidje, ono je bilo zulum za oci.

Vala Ferhata su toliko izudarali da mu taj sok stvarno nije potreban. Ne znam, totalno sam rastrzana oko zelja za kraj, a opet mi ga je toliko zao, taj covek od 12 godine jedan dan nije bio srecan. Ama napalim be Ferhatim, tarih yalnizca mutsuzlari yazar.

Nemoj da ga maknes, sto bi ga maknula. Drzis na telefonu sta ti hoces, ne var.
Ali ako ikada dodje IbCag slika obecavam da cu je staviti kao wallpaper.

Ja sam planirala da odgledam seriju do pola tri, da napisem komentar do 4 i da idem da spavam. Ali posto sam ponavljala scene gledanje se oduzilo, onda pisanje komentara, onda nisam mogla nikako da zaspim, pa sam citala tw. Zato cu sada vrlo brzo na spavanje.

Bice Ibro hot si, seksi si, killer si, hoces da glumis u nasoj seriji? lol!

Yok, uopste ne gundjas, niko nikada o majicama nije pricao ovoliko koliko mi, cak ni dizajneri. lol!

Pa i profesionalnim kamermanima bude tako, ili se glumci zasmeju ili pogrese ili neko udje u kadar i oduzi se snimanje. A ni ne cudi me da ga nisu ozbiljno shvatli, cim su odmah poceli da se smeju znaci da ih baya baya zabavlja na setu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 9:13 pm

Cak i u bajkama je tesko biti zena... Ili poljubis zabu, ili se otrujes omiljenim vocem, ili budes zatvorena u kuli, ili pustas kosu da se neki covek popne, u 12 se pretvoris u pepeljugu haljina ti se pocepa... I nazalost sto je najgore, nekad se zaljubis u budalu koja te prepoznaje samo po broju obuce...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Img_2049

smeh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyTue May 15, 2018 9:15 pm

smeh
Živa istina. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 EmptyWed May 16, 2018 6:58 am

Hahhahah Ne kažem ja ništa, vidiš da ne znam vise sto pisem. Ni kako se koji od njih zove. 
Ahahaha Ali što da ne, kad vidi friz koji je kao Ibrin od kacige, i kad vidi da nema ništa od Ferhata, baca se na Ibru. 
Moguće. Znaci Ferhat se tamo ne vraća, svugdje ide okolo... i kod Asli. Na kraju će Asfer imati puno scena u zadnje dvije epizode. 

Je li ga ti to izazivaš? 

Bas mi ga je žao. Pretužno. 

Neću ga maknuti. Slika mi je ionako lijepa, ne vidi se tko je na slici, Caga je iz profila u skoku. Ruke lijepo raširene, lopta u desnoj ruci, noge u zraku, dupe došlo do izražaja. Yani, bas lijepa slika. A ako tko bude zabadao nos gdje mu nije mjesto dobit će odgovor - nemam pojma, zar nije lijep? 
Ako ikad bude slika IbCag i ja je stavljam. Držim te za riječ, ima da ovde slikama ekran i prikažeš. 
Hahahha samo slike nećemo vidjeti.

Tako meni bude uvijek nakon.

Hhhh E to, to. Vidiš kako si ga za čas pridobila u nasu seriju. 

Ma ja bih nosila njegovu široku majicu kao i Mihre Ibrinu. Ali ne vani. 

Bas su pozitivno reagirali. Zato i mislim da je Ibro vedri duh ekipe, da ga svi vole. 



Hahhahaha Istina!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: