Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:11 pm

Je. Poklopila je onu fanicu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:32 pm

Gde da izbace Julide iz serije, pre će izbaciti Asli. Ionako ima veću minutažu.

Može da mu kaže da ga voli, ali da neće više da bude sa njim i da ne može da mu oprosti. Isto sam očekivala i kada nije abortirala i dan danas smatram da to uopšte nije potez koji se slaže sa Aslinim likom, to je Birgoren ubacio da bi ih što duže držao posvađane.

Ah, ta suza, sorma. Taj deo sa suzom sam pogledala 5469454 puta.
Ovog puta ga je napustila onako kako ti hoćeš, sačekala ga je i rekla mu je u lice. Ukoliko ne bude bilo laži, ukoliko Ferhat ne bude primenjivao silu i ukoliko Asli ne bude mnogo dužila, mogli bismo da gledamo lepe scene rastanka.

Hahaha, kao i obično, Ferhat je uvek u pravu, čak i kad nije. Slabost na lika i glumca, ružičaste naočare i može da radi pta hoće, mi imamo opravdanje. lol!

Možda ga i poznaje, a možda i poštuje ono što je uradio, u svakom slučaju pohvalno. Volim ljude koji nisu u ego tripu i koji su u stanju da pohvale kolegu.

Ono meni izgleda kao neki nesređeni prostor koji treba da se renovira. Možda Asli planira tu da otvori ordinaciju. Samo neka ne ubace neki muški prilepak, niti to volim, niti će mi Ferhat koji ga nije zakopao negde izgledati uverljivo.

Pravo da ti kažem ne razumem ni ja zašto se svi kače. Šta mene briga za Caglara, Kerema ili bilo koga drugog kad ih ne pratim. U životu se ne bih ni setila da ih pljujem da nema njihovih fanova koji se kače. Ali Kerimovi su prevršili sve granice. Oni više prate šta radi Caga, nego šta radi Kerem.

I zašto se uvek hvataju za glumu i izgled. Kao da je Kerem višestruko nagrađivani i dokazani glumac, pa su se našli da pljuju Cagu. Niko ne krije da je Caga bio maneken i da je u svet glume ušao zato što dobro izgleda, ali čovek je završio tolike škole glume. Važan je talenat i rad, nije važno koji je fakultet završio. Evo Nihal Koldas je završila pozorišnu glumu, tolike godine glumi u pozorištu, pa su je mlađe kolege prevazišle sa glumom.
Prema tome, zamolila bih fanove koji nikada nisu čekali drugu sezonu da odjebu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:37 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:40 pm

Sad videh na SBA tagu ovaj gif, pogodan je za ove sto se kace.

https://twitter.com/4rawu/status/989559200618549248?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:44 pm

Çok tatlısın, bebeğim.

https://www.instagram.com/p/BiCU7tXh4_m/

Zapostavila sam Basakcim potpuno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:47 pm

A držat će Asli, makar kao sporedno smetalo.
Treba se oko Ferhat oko nekoga petljati. 

Upravo takvo nešto ja i očekujem od nje. Sve drugo bi bilo previše i glupo. 

Ah ta suza. Ah.
Pa vidiš da se ja uopće ne bunim i još kažem da mi je fragi odličan. Bas tako je trebala napustiti svaki put i dosad Ferhata. Yani, čekaj ga i lijepo u lice. Pa neka pusta suzu. Ja ću bizi uz njega, ali ovako je dobro.

Tabi ki da je Ferhat u pravilu. I da ja gledam s ružičastim naočalama. 

Da. I ja volim takve ljude. 
A ovome vidim da je par fanova predbacili kako se nije sjetio spomenuti Aycu kad mu je ona bila kolegica u Karagulu. 

I meni se čini da je neki polunesredeni prostor.

Ne znam. Ali nakace se na nas i ne odustaju. A ja njihove glumce uopće nema potrebe komentirati. 

Cagi predbacuju to modeliranje, a njemu to nije donijelo ništa lošeg nego samo dobro. Čovjek zna stati ispred kamere, zna zauzeti pozu, zna lijepo hodati, zna uputiti pogled u kameru. Jest da je dijelom to i zbog njegovog urođenog šarma i karaktera, ali dijelom je i naučeno poziranje. Uostalom, on se razvio od tog modela i lijepog lica i ne kužim zašto tuku uvijek po tome kad je bolji i od nekih koji su završili glumu. A nije da nije isao u glumačke škole. Prema tome, neka nas poštede gluposti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 7:49 pm

Ah, Ibro, ah. 

Prigodna gif.

Basak je kao djevojčica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyThu Apr 26, 2018 8:21 pm

Ma izbaciće i Ferhata, ionako su bespotrebno opterećenje za Budžet, važno je da ostane Selin.

Da Ferhat nije rekao da je kriva za Vildan i da nije onako otišao nakon što joj je rekao, ja bih rekla da Asli nije u pravu što ga napušta, jer ona stvarno krije od njega veliku tajnu i to jako dugo. Jedino što to nije tajna vezana za nju.
Ali nije da ne želim da vidim Ferhata kako se malo trudi, do sada se uvek Asli trudila, opraštala, prelazila preko svega. Da ona nije takva, oni bi se odavno rastali.

Što bi spominjao Aycu, pa nije ona bila u Rimu i nije izašla u Vanity Fairu.
Yani, prvi glavni glumac u ovoj seriji je Cagatay, svi ostali su posle njega.

Za mene je taj Kerem bio kao napostojeći lik, niti sam ga pratila niti mi je padao na pamet, bukvalno sam navukla animozitet zbog njegovih fanova koji se pojave posle svakog Caginog uspeha da pljuju.

Ne, ja ne razumem kako nije školovan glumac? Nje završio FDU, ali čovek se godinama školuje za glumca. Da mu u CVu piše FDU onda bi ga priznali za glumca? Čista zavist. Ja razumem da bi oni hteli da njihov miljenik bude kao Caga, ali ne može, napalim. I ja bih htela da sam sad na Sejšelima sa IbCag, ali nisam. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 12:34 am

Opet haos oko kraja. Pitali su onog reyting analizi i on im je odgovorio da je ove sezone kraj, sad napadaju čoveka, pljuju ga. Ne znam na osnovu čega se nečemu nadaju. Šta bismo gledali u drugoj sezoni, Vildan, Ozge, Juju, Cucu? I to svi u istoj kući. Priča je otišla dođavola, a samim tim i rejting. Oni misle da društvene mreže imaju uticaja, a nemaju. Da imaju dosta serija bi još trajalo. Budžet je maksimalno smanjen, da planiraju drugu sezonu, ne bi tako bilo. Glavni glumac je uradio onolike dve tetovaže, to je trebao da im bude prvi pokazatelj, to mu niko ne bi dozvolio, niti bi on to uradio u slučaju druge sezone. Kanal je prodat, produkcija je odvojena od kanala, a kako se priča kanal planira da promeni koncepciju i završava sve serije. Ostaće samo Arka sokaklar za sledeću sezonu, i Insanlik sucu će ići u toku leta. Yani, treba da budeš slep da ne vidiš sve ove znake.
A i glumci bi bili nenormalni da prihvate drugu sezonu sa ovakvim scenarijem. Čak i da kanal odluči da bude druge sezone, serija bi trajala još 5, 6 epizoda, jer se rejting ne bi popravio. Tu šansu su scenaristi odavno propustili.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 12:46 am

Letnja serija? Blu tv? Kakve ideje.

Evet, Ibro je ionako jedva cekao da prvi put glumi u letnjoj seriji posle deset godina karijere.
I za Blu tv je cekao da mu zbog ovog sranja od scenarija smanje honorar na pola.
Yok artik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 9:50 am

Pa nek izbace Ferhata, meni ve odlaksati momentalno. Prestanem gledati i eto im serija neka rade s njom što ih je volja i neka u nju dovode koga god žele. 

Što se tiče toga da bih rekla da Asli nije u pravu, možda bih i rekla. Ali svakako sam očekivala od nje da ode pa joj nemam što zamjeriti. Ferhat se postavio kako je, okrivio ju je, nije ni pokušao reci da je tek saznao. Samim time što ga je sačekala joj uopće ne mogu zamjeriti ništa. Niti reci da nije u pravu. 
S tim da Asli ima da se poklopi i serije u rupu kad se sazna za Namika, bez obzira na ti što ta tajna nema nikakve veze s njih dvoje, ipak je to nešto što je Ferhatu obilježilo život. 
Za Ferhata će Ivo biti puno šokova, s jedne strane nakon toliko godina sazna da je otac, a s druge strane da mu otac nije otac, da nu je otac Namik i da mu je Namik ubio oca. Oha. Previše se je to sve i za Ferhat. Cijeli Ferhatov život je okovan lažima i zbog laži zapetljan. 

E, a nemam pojma. Ovi koji su fanovi te serije i Ayce su mu takvo nešto pisali ispod slike. Valjda misle da je kompletno trebao podržati seriju i tu svoju kolegicu. Nema veze što nije izašla i bila tamo.  Pojma nemam. 
Bu arada, kad pogledam omjer stvari sa seta koje pristižu rekla bih da je Hazar zastupljenija od Ayce u seriji. Puno vise dana je snimala Hazar nego Ayca. Moguće da je potpuno pogrešan dojam, jer se Hazar voli naslikavati sa radnicima na setu i družiti s njima pa zato. Ali govorim i po lokacijama snimanja. Puno se vise snimalo dana na lokacijama na kojima bude Hazar, a puno manje na lokacijama na kojima bude Ayca. 

Ma meni Kerem uopće nije mrzak, niti nije da ga ne podnosim, ali osjećam neki animozitet njegovih fanova prema Cagi i konstantno se javljaju kad se Cagi nešto dobro dogoditi. A i da nije dobro, naslađivali bi se. Konstantno se neko nađe da ih uspoređuje. A mislim da uopće nema potrebe. Njihovi projekti koje imaju govore sve. Kao osobe su dosta različiti. Kao pojave su različiti, izgledom su različiti. Ok, Kerem je isto divan sa svojim fanovima, oni koji ga vole i prate baš ga vole, on cijeni to. Vidjela san kako je postupao s fanovima nedavno kad je bila promocija njegovog i Burakovg filma. Dok je Burak bio pomalo ukočen, a sve sa smiješkom, i onako pomalo snobovski raspoložen, Bursin se naslikavao sa fanovima. I to stoji. Ali mene osobno niti je briga za Buraka niti Bursina. 
Tako da mi ide na živce kad god se nešto Cagi dogodi nađu se dežurni Bursinovi koji bi ili negodovali ili pljuvali. A ne znam odakle ta potreba. Neće tvoj glumac miljenik biti ni bolji niti gori. 
Ma ne samo njegovi, nađu se i drugi fanovi koji tako počnu. Izgkeda da svaki glumac ima tako nekog za kojeg smatraju da mu je konkurencija. I to fanovi, jer oni sami sebe ne vide kao konkurenciju, barem većina ne vidi. Cagu zaboli što Bursin misli o njemu. 

A ne znam. Oni valjda misle ako nije završilo akademiju, nije školovan glumac. A tih koji glume u Turskoj, a nisu školovani glumci ima krcato. I uopće ne bih rekla da su svi oni loši glumci. Već sam i prije rekla da meni njihov način glume u serijama čak i prirodnije izgleda nego ovih koji su završili akademiju i glume drugačijim vidom glume. Nekih naravno, ima i onih koji su prirodni antitalent i koji osim fotogeničnosti na ekranu nemaju ama baš ništa (muški i ženski glumci). Iskreno, da ti i pohađaju glumačke škole, mislim da bi bilo isto. Možda za nijansu bolji. 
Mnogi bi htjeli da njihovi miljenici budu kao Caga pa nisu. I ne trebaju biti. Ako su im miljenici neka ih prate i podržavaju u onim projektima u kojima su. Nema potrebe za usporedbama.
Evo, ja volim Ibru isto. Pa mi nikad nije palo na pamet da ih uspoređujem po tom planu tko je bolji i uspješniji. Niti da od Ibre očekujem nešto što očekujem od Cage. Niti mislim da je Caga Ibri konkurencija niti mislim da je ijedan onom drugom za išta kriv. I obojicu podržavam u svemu što naprave, ma i kad sranje naprave. Yani...
Za nekog drugog glumca, sve i da mislim da glumom ili izgledom nije nešto (a za mnoge mislim) neću ići ispod tweeta i vijesti o toj osobi pisati zajedljive komentare. 

Ma vidi nje gdje bi sad htjela bizi i s kim. Ne može. 

Ja stvarno ne kužim ove bisere koji se bune. Serija im trenutno ne može biti gluplja nego što je i oni žele drugu sezonu. Dobro, ja većinom ne želim druge i treće sezone. Ali u ovoj seriji je već toliko gluposti bilo, toliko likova prostora, toliko logičkih grešaka napravljeno, toliko puta izmijenili karaktere likova, toliko puta sto sranja prevrtali i onda oni žale što je netko rekao da će s ovom sezonom završiti. Umjesto da mole da do kraja još više ne useru i završe kako spada. 
Njima je budžet ionako nikakav, radnici sa seta pola toga odrađuju preko volje... U drugoj sezoni ne znam niti što očekivati i zbilja se nadam da nikome neće ni pasti na pamet druga sezona. Pa serija ni na internetu nije više toliko gledana. Prije je odmah nakon epizode toliko ljudi gledalo na internetu, a sad je i tu broj pregleda manji dan nakon epizode. Rejting manji, ne navale ni odmah nakon epizode gledati na stranici. Uopće ne znam na što se fanovi mogu pozvati da bi ikome palo na pamet da idu s drugom sezonom. 
Moj je dojam da je uvijek bolje odustati na vrijeme. Nadam se da će, ako ovima i padne na pamet druga sezona, glumci, barem Ibro i Birce, odbiti glumiti dalje. 


Nisam u toku. Kakav BluTV i kakav Ibro u ljetnoj seriji? 
Tko to kaže? Tko to predlaže? Je li to jedan prijedlog ili dva odvojena? Kakve su serije u pitanju?
Prvo, nisam oduševljena idejom da Ibro nakon Ferhata uleti u novu seriju bez pripreme;  drugo,  nisam oduševljena ljetnim serijama i treće, Ibro ne zaslužuje da mu honorar bude nizak. Bez obzira na sve. Sve i da pristane na takvu neku seriju za platformu, nije zaslužio nizak honorar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 9:54 am

Ok, naslov mi se sviđa. Ali mi nije jasno.

Je li i talijanski Vogue? 
https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/04/27/gururumuz-cagatay

Nisam mislila da će i tamo biti. Ili ne ovo neka greška.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 9:56 am

Kad si ono rekla da završava VS? Rejting im je grozan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 10:01 am

Zaboravih napisati.
Najjači mi je Sukru. Ne znam kad je zadnji put Caga bio kod njega na šišanju, ali on uredno svako malo nešto o njemu objavi u pričama. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 D5_DAD8_DD-3809-441_E-_ACDB-_CB3_E34_F6_C551

Da je bio nešto novije kod njega čisto sumnjam da ne bi iskoristio priliku za fotografiju i promociju knjige.

A ovo je galiba slika iz knjige iz pdf-a.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 10:18 am

Zašto Ibro ovako gleda u kameru? 

https://instagram.com/p/BiEQVFdlpdK/

Kakvi je ovo pogled? On voli kameru? Sebe na ekranu? Nas zavodi? Yani, Ibro...

Je li ovo postao ujak po drugi put? Je li se dijete zove Petra?! Zar u njih ima to ime?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 11:13 am

Koji dobar portret.
https://instagram.com/p/BiB_lItFeeZ/

Nije valjda da će ovo netko tetovirati? Yani, mislim, prelijepa tetovaža. 
https://instagram.com/p/BiEVFJNHQ8N/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:24 pm

Znaci pirodila se Ibrina sestra.
Da, dete ce se zvati Petra.
Mislim da oni nemaju to ime, nisam cula da se neko u Turskoj tako zove. To je vise hriscansko ime.

Koga Ibro zavodi? Zar je vazno? Coveku je to hobi. lol!

Ne, taj Ibrahim koji je poceo da radi kod ovih je uradio Ibrin potret.

A tetovazu cu ja da uradim preko celih ledja ako sutne Mihre i ozeni mene. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:26 pm

Koliko znam nije Vogue, nego Vanity Fair. Cekaj da trknem do fanova da vidim sta kazu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:32 pm

Fanovi nista ne kazu, ali gore na slici u onom crvenom kvadraticu pise Vanity.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:32 pm

Izgleda da je. Ja ne pratim njegovu familiju pa nisam imala pojma ni da je trudna. 
Meni se sviđa ime, ali mi je jako neobično da su joj ga dali. 

Nemam pojma koga zavodi. Nas. Ne možeš ovako gledati u kameru svaki put. Pa jao ga meni. 

A lijepo crta, mora da dobre tetovaže izrađuje. 
Držim te za riječ. Mislim da će svaka pristati na tetovažu ako je Ibro oženi. 



Pa zato i pitam. Da nije neka greška kod ovih u Takvimu. Jer nitko Vogue nije spominjao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:33 pm

VS se zavrsava sledece nedelje. Tako je napisala Oya Dogan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:41 pm

Ja sam znala da je trudna i da ce se dete tako zvati jer je skoro bio baby shower, bila je Mihre, pa je ceo tag postavljao slike.
Yani, Celikkol family su kompletno neobicni, tako da me nije iznenadilo ime.

Kako ne moze, vidis da moze. lol! To mu je glavni pogled za slikanje. lol!

Drzi me za rec slobodno. Ici cemo zajedno da se istetoviram, a posle cemo da objavimo sto slika da nerviramo fanove. smeh

Greska je definitivno. Kada su ti novinari pa proveravali informacije, svako lupa sta hoce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:54 pm

Je li Ibro bio? 
A, yani, znala si i nisi mi htjela reci.  Kako možeš da ja budem neinformirana i čudom se čudim imenu? A ja jutros čudim zašto ovako Ibro bulji u kameru. Ono on puca od sreće i zavodi redom sve. 

Malo su neobični, slažem se. Ali ovo me je pozitivno iznenadilo. 
Kad mislim da mi ne mogu biti draži, mogu. 

Je, bome. On stvarno zna gledati u kameru. Yani, ubija. 

Tko će ići? Ti i Ibro? Ili i mene vodiš s vama? Ja ću čuvati Ibru dok ti ograđuješ tetovažu, je li? Mislim da ne bi i on nešto još šarao. Ako treba kačit ćemo Ibrino lijepo lice iz svake strane i kutka. I hvaliti ovog što radi tetovaže kako je dobar. 

Baš to. I ja mislim da je greška.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:55 pm

Reci mi je li ovo slika? 

https://instagram.com/p/Bh_N4lAHSQZ/

Jer su preslatki. Ali Ibro su zatvorili vrat. Ayip, cok ayip.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 EmptyFri Apr 27, 2018 1:57 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: