Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 9:20 am

Je li ovi hoće reci da set privlači turiste? 

http://www.haberturk.com/balat-ta-cukur-turizmi-magazin-haberleri-1933773-magazin


Ja da idem u Istanbul voljela bih obići neke setove iz serija koje su se prikazivale i koji su mi ostavili neizbrisiv trag.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 2:16 pm

Poncha ocekujem od tebe ovakvu sliku sa Ibrom. Samo ti ga zagrli. lol!

https://twitter.com/matter_manal/status/989113771070144512?s=19

Opet snimanje u nekom hotelu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 2:27 pm

Yuh. Koja slika? Kakva slika? Samo ga grliti smijem?

Izbrisano je. 

Ali bak Cage. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 DboMq_bWsAA9ZNY?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 2:36 pm

Evo velike slike gdje je cijeli Cagi. Šteta mu otkinuti noge. 

https://instagram.com/p/Bh_kKOZjN9x/

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 442_CC34_D-_AFC2-4925-_A3_F2-0_F7_BED16_AB82
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 2:54 pm

Ovo onda izlazi iduci mjesec u magazinu. Je li? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 BC152_BF8-_BE97-4960-_B83_C-2_E222_D0_DAC47

https://instagram.com/p/Bh_dYfojrTT/

Caga ima najbolju pozu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 2:58 pm

Danas opet isti set. Onaj stari, ‘Hakanovo naselje’. A tu je i ova mala. 

https://instagram.com/p/Bh_ntEDlAeM/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 2:59 pm

Evo, sad kad si spomenula klipove i preglede, skoknula sam do svog kanala, ova dva klipa imaju najviše pregleda. Sad, za prvi sam i ja znala odavno, ali kad je VMLj klip stigao da skupi 111 hiljada? wow





Eto bar se podsetite mojih klipova, kad već skoro godinu dana ništa nisam pravila. tuzni
A, baš mi se pravi novi klip sa Stasom. suze

Poncha ::
I vas dvije. Kad je ovo Hazal igrala s EAD-on? Tj. u čemu? Ja sam galiba ili znala pa zaboravila ili nisam ni znala. Ali ona izljubi sve Turke koji na nešto lice, osim Ibrice. 
https://instagram.com/p/Bh8BkDYlxrg/

Bu son olsun.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:01 pm

Hahhahahah 
Jesu li ti dvije partnerice za koje sam ja rekla da su najbolje? 
Aj, malo vi zaviriti. Da dobiješ još jedan pregled na svakom. 

A ti uhvati vremena i napravi novi video. 

Što je to? film?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:10 pm

Ne, Marinu nikad nisi spominjala.
Hvala ti. kisic

Nije stvar samo u vremenu, pokvario mi se uređaj na kom sam pravila klipove, a nije nikako hteo ponovo da se instalira.suze Plus, onaj drugi uređaj, preko kog sam skidala materijale više nije bio besplatan. suze

Da, film. Davno sam gledala, više ne mogu ni da se setim o čemu je, znam da me nije nešto preterano oduševio.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:11 pm

Odgledala sam oba klupa cijela. A pa ti si ovdje ipak kombinirala različite glumice. 

Smijem li ponovno komentirati svaki od klipova? Ali da se ne ljutiš? Hahahah
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:13 pm

Naravno da smeš, štaviše jedva čekam. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:13 pm

Koje su detalje odmah uočili. 

A toliko su fanovi htjeli sliku s njima. Nadam se još slika kad ovo iziđe. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 DboVKWBX4AALr7t?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:29 pm

Nisam ni mislila na Marinu. Nego na Irinu i ovu što je glumila Veru. Je li se ono Olseja zove? Mislila sam da su dva klupa s te dvije glumice, ali nisu, jer si ti u oba klipa radila miks svega. 

Aha, to je onda problem. Probaj ponovno instalirati ako ikako uspiješ. Šteta da u slobodno vrijeme i kad budes imala volje ne zabavljaš se radeći klipove. Možda da skineš neki drugi program. Ne znam, znaš da nisam vična u tim skidanjima i pravljenjima videa. Ali sigurno postoje drugi programi ako ti vise ne funkcioniraju. 

Što se klipova tiče. Ovako. 

Prvi kao usporedba između ove dvije glumice je dobar. Lijepo poređenje scena. Ako gledam gdje Stanko bolje izgleda, definitivno u ulozi s Irinom, jer ova druga serija, koju ja zovem mladenačka, mu je stajling očajan. Realno. Kemije ima, po meni, s obe. Ali mi je ljepši s Irinom. Sorry, ali baš si fizički pasu, nekako je ljubi prirodno. Kad bih u ovom videu govorila je li mu bolje stoje plavuše ili brinete, definitivno bih ti odgovorila brinete. 
Svakako, za gledanje mi je bio interesantniji ovaj dio s Irinom i Stankom, nego ovog kosatog Stanka i plavuše. Mada su oni djelovali nešto luđe. Pjesma mi nije nešto. 
Svakako, lijepe scene. 

Drugi klip mi je jako lijep. U klipu, a pretpostavljam da bi tako bilo da sam i seriju gledala, mi Mačak (je li mu ono Anton bilo ime?) ide na živce. Ajde, ovu tvoju miljenicu, plavušu, još i podnosim i dobro mi se uklapa u klip. U ovom slučaju, njoj boje stoji plavo i bolje ide uz Stanka kao plavuša.
Iako su mi lijepi Stanko, Vlad i Vera, nije los ni s plavušom. S plavušom mi je vise kemican nego što su mi lijepi. 
Pjesma iz ovog klipa, a to sam već i rekla je jako lijepa. 

Ne znam jesam li što zaboravila. Ali evo, to je od onog što sam zapamtila nakon što sam odgledla klipove, iaoko sam ih sigurno i gledala i komentirala i prvi put, samo se ne sjećam što sam rekla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:32 pm

Uzmi u obzir da sam ponovno odgledala i komentirala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:43 pm

Jao, obožavam te!!! srca  Ovo mi je baš nedostajalo. <3

To sam ja inače van svake logike smućkala scene sa Irinom, iz tada njegove najnovije serije i scene sa Marinom, iz jednog njegovog filma iz 2008. godine. Ali, nekako se potrefilo da sam i jedno i drugo u isto vreme gledala i učinilo mi se da bi ispao dobar miks. Čuj prirodno je ljubi. placljivko A, jeste tako, ova scena u krevetu kao da je nisu ni glumili. suze

Pomešala si, Mačka smo imali u Anki, ovde glumac koji glumi Antona se zove Pčela. lol! Ali mi je drago da ti ide na živce, jer je i nama, svaki put kad bismo gledale seriju ludele bismo od njega.
A, Dašu znači podnosiš, pa dobro, bolje išta nego ništa. smeh Sećam se da nikad nisi bila ljubitelj njih dvoje, tako da bi ti VMLj skroz legao. Sparks i ja smo malo bile u problemu što smo sve vreme navijale za sporedni par. :P

Ova što glumi Veru se zove Olesja. Nikako da joj upamtiš ime. kezz
I od skoro je plavuša, tako da... lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 FGIVxTcFxRw

Probala sam ja jednom da napravim klip preko drugog programa, ali se slabo snalazim, Movie Maker je bio najjednostavniji. Ali, ajde sad ću baš opet da probam, osim živaca nemam šta da izgubim.

I hvala ti puno, baš si me obradovala! kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 3:58 pm

Uspela sam, uspela!!! veseljko
Instalirala sam neki yt-ov movie maker i sad pravim klip, ajmeeeeee jupi
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:05 pm

Poncha ::
Veronika, je li ja dobro vidim? 


Dobro vidiš,sad mi je Can još draži.. kezz možda je primjetio da ga uhode neke iz
ovih krajeva...

Inače sam na 13 ep.serije "La casa de papel",odlična serija..Ursula Corbero je glavna
uloga zove se Tokio,opasna... kezz nije čudo što fanovi reagiraju.



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:17 pm

Inače, dok pravim novi klip (ne mogu da verujem da ovo ponovo pišem srca ), što se tiče Turaka, ovaj ima najviše pregleda (oko 26 hiljada). kezz

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:29 pm

A što ću, znaš da ja ipak uvijek prokomentiram što odgledam. 

A nisam znala što te ponukalo da uspoređuješ te dvije glumice i scene. Super su ti usporedbe, mislila sam da ti je to bio cilj. Mada su komodno mogla dva odvojena klipa. Jedan sa Stankom i Irinom, drugi iz tog filma. 
Pa da. Nekako mi je s njom takav. Ljuti se ti koliko hoćeš na mene, ali meni su fizički, a i ovako u krevetu odličan par. 

Ajme, tako je. Znala sam da je nama životinja z pitanju, ali sam zaboravila koji je koji. Mačak je onaj ružni. Mada nije mi ni Pčela nešto. Ah, da. Sad sam se sjetila. 
Ali sam u pravu da se zove Anton u seriji? Je li? Bar nešto. 
I nemoj se čuditi, ja sam i iz Icerdea pobunila nekim likovima imena, a kamoli neću nekoj seriji koju nisam gledala. 
A Dasu što ću. Nekako podnosim samo zato jer ju je kao crnku volio. Mada da gledam seriju možda bi mi i na živce išla. 
Ala tebe. Dobro sam i okvirno ime zapamtila. Koje sam slovo okrenula, ali to je to. Nisam joj zapamtila ime, znam je kao Olseju. Hhahah Oprostite mi na krivom pamćenju imena. 
Yuh, danas se svatko koze opituati. 

Bravo što si uspjela. Mislim da očekujem vidjeti što si napravila. Je li nastavak VMLj ili nešto staro? 



Vero, ja sam mislila da sam krivo vidjela. I ovaj Can sve i svašta pati i zna.
Ja mu uredno gledam sve price i gluposti koje postavlja pa sam tako uočila i ovu. 

O, ti gledaš seriju? Jesi li oduševljena i ti Profesorom? Mislim, pola ovih što ih pratim na instagramu i Twitteru gledaju seriju i oduševljeni su i njom i njim. 
Eno čak je i Engo ostavio na svom instagramu slike iz priča. I djelovao mi je oduševljeno što ih je upoznao. 
Koliko ta serija ima epizoda po sezoni? Znaš li koliko epizoda se prikazuje? Svako koliko nova epizoda? 

Ali vidi našeg Cage kako je znao do koga će stati. I bas s ovom rukom. A razvalio se. Samo gledam u sliku. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 DbolDMRXcAE-1Qz?format=jpg&name=small

Mislim da vlada opće oduševljenje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:37 pm

Ah, mili moj. Emirim. Ah. 

Naravno da će imati najviše pregleda od Turaka kad je on ovako divan. Bu arada, dobre si scene bila izabrala. Lijepi moj. A ove scene sa suzana u oku, jao, obožavam. I ove njegove košuljice i odjevne komunikacije i pokret i poglede i ... Ah... 

I još si stavila kako grči ovaj ključ u ruci, aman... Divota... 

Ozledim cok. 




Saro, ti si mi dužna novi video ili sliku, ne znam što je bilo, s Ibrom. Kakvu sliku mene i ibre očekuješ?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:39 pm

Samo mi izviru slike. Cijeli svijet će obići ovaj ljepotan u društvu drugih velikih. Meni nepoznatih, ali svijetu poznatih. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Dboon0FXUAEKV2L?format=jpg&name=medium
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:47 pm

Nasla sam sliku sa nekom malom sa seta, bas su mi slatko ispali, pa sam se setila tebe. Sada cu da nadjem pa cu da stavim.

Caga izgleda hot na ovoj slici, kakvi Profesori i ostali, Caga je najbolji. A i ova je onako suptilno spustila ruku na njega, svidja mi se tak detalj.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:47 pm

Epizode traju od 40-50 minuta,ovdje gdje gledam ima prevedenih 13 to je valjda ta
prva sezona,prikazivane su jednom tjedno.Kad pomislim da će nam Cagu dati
tako kratko i još svako 7 dana ,tako da naučimo sve dijaloge do sljedeće kezz
I drugi likovi su mi jednako zanimljivi kao i oni.
Po najavama oni bi 2019 trebali ići u 3.sezonu.Nisam još istraživala ništa za 2.

.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:48 pm

Vala i meni su nepoznati. Nije da sam subjektivna, stvarno najbolje izgleda i najharizmaticniji je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 EmptyWed Apr 25, 2018 4:49 pm

Mogla sam, ali da su išli odvojeno ne bi bilo dovoljno scena, pa bi klip bio kratak.
Ne ljutim se, to je činjenica. Saro, jel' su i tebi fizički i u krevetu odlični? lol!

Pogodila si, Anton se zove u seriji.

To je bio tvoj rođendanski klip, trudila sam se. kisic

Sad će klip, samo što nije. Ovaj je super program, jeste malo komplikovaniji, ali dosta brže radi. Ima i neke specijalne efekte, super je.
Nije VMLj, mada bih mogla i to opet. Sad su ova gospoda sa mog avatara. :cereeeeek:


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Wed Apr 25, 2018 4:50 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: