Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9892
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:31 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:41 am

Za tri i po sata treba da ustanem, ja i dalje trcim od bara do jagoda i nazad. Izlizala sam scene.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 4:43 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 14013
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 12:15 pm

Je. To je Bondarenkova mislila da ja gledam ruski film, ali sam je unaprijed upozorila da od toga nista. 

Ja sam maloprije odgledala epizodu. Sinoc sam zaspala, probudila se, ali mi se nešto nije dalo gledati, a onda sam i vidjela par spojlerra i to ha Idil pa mi se još manje dalo, 
Uglavnom, ja san odgledala cijelu epizodu bez preskakanja. I to je išlo otprilike ovako uživala sam u svim scenama i kojima je Ferhat i Asferu i onda sam se iznervirala toliko kad bi u scenu ušle Vildan i Julide da su mi se toliko smučile i da mi se htjelo prekinuti. Nezgodno mi je na mobitelu preslatki scene jer ako idem, onda se dogodi da preskočim nešto bitno. Toliko mi je šteta da su najbolje Asfer scene isprekidane ovim glupacama, odvratim likovima. Koliko mi je Vildan nekad bilo žao, sad je ne mogu smisliti, a Julide kako se tek izvukla za sve pa to je strašno. Još će Asli sad osjećati grižnju i svugdje za sobom vući ovu Julide. 

U svim Asfer scenama sam uživala pa čak i u onoj zadnjoj. 
Od početka i ekstra nježnog Ferhata koji hvata za ruku i ljubi Asli do ovog Ferhatovog ispada i okrivljenika Asli zbog Vildan. Krenut ću bas od kraja. Ne sviđa mi se što je Ferhat rekao Asli da je kriva za Vildan, tj. da je zbog nje Vildan popila tablete, malo me i razočarao novi Ferhat, ovaj koji zna voljeti, ali ovo mi je tako u skladu s onim Ferhatom kojeg znam od početka serije. On joj je nešto rekao, jer je znao ili osjetio da do nekog sranja može doći, ona se oglušila. Ista je stvar bila i s Ebru i Yigitom. 
Ne mogu reci da sam ljuta na njega, jer nisam. Ne mogu reci ni da me razočarao, jer nije. Jednom svojom bolnom facom, misao koja mi je prošla kroz glavu (ovo ti, Ferhate, nije trebalo.) kad je Ferhat “optužio” Asli sam u trenu zaboravila kad je on onim tonom i izrazom lica rekao da je Ozge njegova kći. Sjetila sam se opet kad je to spomenuo Yigitu.
Očekivala sam i nakon fragija da će reci jer sam tako osjetila u Ibrinom glasu i pogledu. Pojma nemam zašto. 
Zašto je otišao, ne znam. Zašto nije htio Asli reci da je tek saznao ni to ne znam. Što je očekivao da će Asli napraviti, isto ne znam. Ali razumijem da je htio otići bratu. 
Aslina reakcija mi je očekivana, ne znam samo kako već nije počela pakirati stvari za otići. Čak sam mislila da će do kraja epizode stvarno i otići.  Em joj nije rekao istinu, em je rekao da je ona imala utjecaja na sve, em bi trebala živjeti u toj kući s Vildan. 
Ostale scene Asfera su mi toliko divne da nemam nikakvu zamjerku. Definitivno jedan od najprirodnijih parova i jako dragih. Baš ih volim. Ibri nije nikakav problem odglumiti nikakvu scenu koja mu se napise, i uz dužno poštovanje svim fanovima koji su okrivljavali Mihre, očito su govorili gluposti. Ibro je toliko buljio u Birce, yani Ferhat u Asli, da ju je naprosto gutao pogledom. A izljubio ju je isto. Ono kad su jeli jagode, Ej pa on ju je cijelu izljubio. U baru su toliko fenomenalni bili, izgleda da Ibro uživa u zavođenju. I stoji mu. 
Yani, što da kažem, meni je Ferhat veliki cerek. Yani... i Ibro. 
Kad je išao naručiti pjesmu, Uf be. Naš romantični dečko je ipak romantičan. A sve kao nije. 
Omililo se Ferhatu voljeti. 
Ne znam kako je i je li hidraulika radila. S obzirom da se radi o Ibri ne bi me čudilo. 
Meni se u jednom trenutku učinilo, ali samo učinilo zbog nečega iza Ibre. Nije bila scena s Asli.

Scena u bijelom mi i nije sjela unatoč divnom Ferhatu i Asli, ali generalno nemam zamjerku. Nije mi sjela jer mi je djelovala kao da od lijepih trenutaka s tom bebom neće biti bas zato sto su Ferhata obukli u bijelo i što je sve djelovalo bajkovito. Baš kao što je taj san, ali ne znam čiji, prekinuo zvuk telefona i Ferhatova kći i pokušaj samoubojstva. 

Što se tiče scenarija s Ozge, ja sam već u prošloj izgubila nadu. Toliko mi sve ide na živce da ne znam vise što bih rekla. 
Misliš da će ići na sretan kraj i Vildan u ludnici, a dijete ostane s Ferhatom i Asli? Ne sviđa mi se. 

Ovo oko Namika mi je tako gadno i nadam se da se nije upetljao i situaciju s drogom. Ali gle baš slučaja da je Cuneyt došao do njih. Kako bez Namika. 

Žao mi je što smo se riješili Idil i to na ovaj način. 

Hulya bi mogla nastradati jer je Julide nešto poprijeko gleda. To mi se isto ne sviđa. Uzdam se u Dilsiza. 

Što se mene tiče, još bi bilo najbolje da ovaj sa snajperom pogodi Ferhata. I gotovo. Ne bih se vide mučila zbog Asfera, pregrmjela bi tužan kraj. Asli bi rodila i živjela nedje s djetetom. Namik bi sam sebi bio kriv. Julide bi izbacili iz kuće i života. Ferhat je umro da spasi barata. Vildan bi se brinula o svojoj kceri. Abidin bi sjeo na čelo obitelji. Cuneyt ne bi imao koga ucjenjivati i došao bi mu kraj. 
Ali naravno, Ferhat je ostao živ. Ili je ovaj zadnji čas odustao od pucanja u Ferhata ili je ipak Yigit odnekud osvanuo i spriječio snajperistu. Mada, ako ne snajperist pogodio lika, Ferhat bi trbao posumnjati u Namika. Ma trebao bi posumnjati i ovako ili onako. Kraj je blizu. 

Ibrin glas je i dalje prilično Ferhatov. Yani, dobro je. Bilo bi previše da sasvim čisto govori. Dovoljno je što su mu povećali rečenice i dužinu teksta. 

Ne znam jesam li što zaboravila ovako brzinski što tipkam, ali u principu da nije ovog s Ozge i Julide ne bih se ja bunila i htjela kraj serije. Odgovara mi Ferhat pa kakav god bio da bio. Nastojat će mi Ibro, stvarno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 12:20 pm

Samo da oni ovo i prije vremena ne završe. 

I ova glumica  Julide očito ima dobru vezu na setu kad je drže ovoliko iako je fanovi ne žele u seriji.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 1:58 pm

Poprilicno je pao rejting svih serija. SBA ne racunam, ali Soz i Cukur su pali.

Sad imam malo vremena, mogla bih da pogledam bat i jagode. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:10 pm

Bas su pale sve serije. Ova Elma nešto se još i super drži. Koja ne ciljana publika te serije i kakav tip serije je to?

Hahahaha evo i ja ću sad. Cijelo vrijeme mislim na scene. Inače volim jagode, a kad vidim s kojim ih je gustom Ferhat jeo još su mi draže. Nadam se da će mi u vrtu biti jagoda ove godine. Cvjetaju lijepo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:11 pm

A vidi mi ga. A joj. 

https://instagram.com/p/Bh8yklUA19Y/

I to Mavi nosi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:19 pm

Nemam pojma kakva je serija, videla sam samo fragman za prvu epizodu i mislim da su spletke falan, yani total. Ali nisam sigurna. Na tu seriju su presli oni koji su gledali Kirgin Cicekler i deo onih koji su izgubili nadu u SBA.

Takve scene jos drze AsFer fanove. Zato su i dalje najjaci na drustvenim mrezama, inace bi i to otislo.
I ja volim jagode, pored breskvi i tresanja mi je to omiljeno voce. Volim i sumske jagode. Ali ono sto su oni juce jeli su obicne jagode, a Ferhat je rekao dag cilegi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:25 pm

Isto voće i ja volim. I još zimi kivi i šipak. 

Ali sad kad sam ovo odgledala još i još i još i još. Da, ovo su obične jagode, pusti Ferhata, on ne zna ni što jede. 
Ajme topim se. Pa kud je ovako dobar. U baru je neodiloljiv kad počne ona pjesma koju je naručio. A joj. Ne smijem ga vise gledati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:29 pm

Jos da su mu obuli bele patike bilo bi dobro, a ne Ferhatove crne cipele.
Ali mnogo su bili slatki u toj sceni, iako mi se cini da nije slutila na dobro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:37 pm

Svi vole kivi, ja ne volim. Zimi jedem banane, pomorandze i mandarine.

Zna on, zna, posle jagoda je presao na Asli. A Ibro navalio ko lud, uplasila sam se da ce Birce opet da ode vrat. lol!
U baru je stvarno bio savrsen. Meni je ta scena vise izgledala kao poklon nama, nego kao deo radnje, jer sam tu vise videla Birce i Ibru, nego Ferhata i Asli. Svidja mi se kad to osetim i kada osetim pozitivne vibracije izmedju njih i nas preko ekrana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:51 pm

Da bas. To sam i ja odmah promislila da je trebao bijele patike obuti. 
Ili da budu oboje bosi. Čak je mogao i biti samo u jednoj majici. 
Meni scena nikako nije slutila na dobro. 

Ja volim, ali domaći kivi. 

Znam da zna. Ovaj Ferhat je igračina samo takva. Možda dobro da sve ove epizode nije bio ovakav, ja bih načisto prolupala s njim. 

Ma Ibro je bio tako poseban u baru. Odgledala sam opet i opet. I definitivno mi nije izgledao kao Ferhat i Asli. Pogotovo ni je Asli izgledala vise kao Birce. 
Ali Ibro je ekstra. Koji pogledi, pa čak i pokreti. Yani, Ibro, tebi treba dati da glumiš zavodnika.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11889
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:52 pm

Jeste, Bondarenkova je opet bezuspešno probala da vrbuje za Ruse, i opet se ispalila. lol!

Ni ja nešto ne volim kivi. Najviše volim jagode, trešnje, grožđe i breskve, a zimi najviše jedem pomorandže.
U principu obožavam voće, mogla bih samo na njemu da živim pogotovo sad kad su topli dani.

Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:55 pm

Hahahah evo je. Javi kad film odgledaš. 

Ja jedem samo ono voće koje je u sezoni i ono koje imam u vrtu. Domaće. Ista je stvar s povrćem. Jedem samo ono što je u sezoni. Jedino banane jedem kroz godinu kad ni se jedu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 2:58 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:09 pm

Mozda bi najbolje bilo da je bio bez majice. lol!
Evet, bilo bi dobro da su bili bosi.

Lako je tebi da jedes domace kad zivis na moru, kod nas nema nista domace.

Jeste vala, ne bi bilo dobro da je sve epizode bio takav. Ali da su ostale Sema i Eylem, bio bi vise takav nego onako grub kao za vreme Kendala.

Asli i Birce je bilo smesno sto pred sobom vide takvog Ferhata. Zena se sve vreme smejala. Pogotovo je dobra bila reakcija na ben biraz rock'n rollcuyum bebegim. smeh

Definitivno mu treba dati da glumi zavodnika. Ali vidis da bira razlicite uloge, kao i Caga. Samo Firat je bio klasican zavodnik, kao i Cagi Emir. Ako ovako nastave jos cemo mi da kukamo za takvim ulogama.

Bondarenkova, ne preteruj sa vocem, voce goji ako se puno jede.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:12 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:13 pm

Poncha, hvala na ovom clanku, nisam imala pojma da su jagode toliko zdrave.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:15 pm

Ferhat nije upucan, Asli ocigledno nije otisla i beba je izgleda dobro.

https://twitter.com/samyoutta/status/988767423032647680?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:23 pm

Yani, sad bas bez majice. Kako bismo mi znali da je on beyaz. Ali u jednoj kratkih rukava, užoj, bijeloj. Yani... nisu ga trebali ovako navući. Ali ne bunim se, trebao je patike druge ili bos. 

Da. To si u pravu. Meni je važno da jedem domaće i neprskano. 

Ma da je bio sve epizode ovakav, ne znam što bih. Tko bi ga mogao ovako neodoljivog gledati. Ahhah 
Dobro ova Birce izdrži pored njega takvog. 

Hahahhahah a tko se ne bi smijao kad ga je vidio takvog. Koji kralj. Misliš da su ovdje dobili prostor za improviziranje? 

Treba mu dati zavodnika. 
Vidim da bira različite uloge. I on i Caga. A i jednom i drugom stoje zavodnici. Vidiš da ja ni Emira nisam preboljela, a Caga imao toliko uloga. A Firata nisam gledala, sad mislim da i bolje. I u ono scena što sam vidjela me oduševio. A i Ferhat i kad ne zavodi, zavodi. Yani. Ibro i Caga imaju to nesto. 

E, Bondarenkova, slušaj Saru. 

Yani, vidi ga. Ah Ibro, ah Ferhate.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:25 pm

Nisam ni ja znala da su toliko zdrave. Sad sam naišla na članak, a kako smo spominjale jagode učinilo mi se zgodno da stavim. 

Gdje su ovo oni? Kod Yigita ili se Ferhat vratio u vilu?
Kako to da Asli nije otisla? Još ću se i začuditi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:26 pm

U čemu je ovo Birce?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:28 pm

Ah da. Protectora su jutros počeli ponovno snimati. Snimali su u Suleymaniye džamiji. 

Izgleda da je startao s radom i treći redatelj. Ispalo je točno ono što su odmah na početku pisali da će se mijenjati redatelji. 
Danas je ovaj jedan frizer uređivao i djecu koja su tamo bila. 
Ne znam je li ovaj nas danas na setu i je li počeo snimati. Otkako je bio u Rimu, povukao se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Tue Apr 24, 2018 3:30 pm

Kad vidim Ferhata ovakvog kao što si stavila na linku, ja mu sve postotnim, zaboravim, i htjela bih biti pored njega.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo