Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:46 pm

Da. Naročito sam vodila računa da kaiš bude upadljiv. he-he
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:47 pm

Yani. Naravno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:49 pm

Rekla mu je da ide. A on ostao kao mumija. I izgleda stvarno otisla. Onda pokaže ovo gdje su njih dvoje, ona drži cvijeće i ja se pitam je li to on kupio. A na kraju su super. Ferhat ju je stavio u pat poziciju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:52 pm

Ali mi kraj fragija se čini kao da su u njihov sobi, a ovo s cvijećem da su na nekom drugom mjestu, ali Ferhat je ipak nešto poduzeo. Galiba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:56 pm

Ovom Ibri svi sve znaju. 

https://instagram.com/p/BiCGr83nLjj/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:57 pm

Ako nije on kupio cvece, bice cenaze u nekoj sumi za onoga koji je kupio. lol!

Asli gitti Vildanspor vodi sa 2-0. lol!

Valjda ce ove oci videti kako se Ferhat trudi pre kraja serije. Po tom pitanju verujem ovim scenaristima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 2:59 pm

Ovo je istina, stvarno su mu oci uvek na usnama, a usi uvek crvene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 3:01 pm

Hahahah a mogao bi on kupiti cvijeće. Izgleda mi kao da je došao za njom. I još joj trkeljala o Guzel i Cirkin. 
Ali me kraj kupio. 
Bas mindjeluje kao da se Ferhat ipak bori za njih. 

Vildanspor je dobio dvije šanse i zabio, ali neće mu biti dugog vijeka. Jer Ferhat nikad neće potpisati za taj klub. Yani, uzalud joj sve. 

Mogle bismo vidjeti nešto od Ferhata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 3:01 pm

Zato i kažem. Svi ga znaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 3:11 pm

Otkad se ovaj mali Karagulovac zna s Cagom? To mi je promaklo. Ali lijepo od njega. 

https://www.instagram.com/mertyazicioglu

Svaka čast za njega. Onako mi je djelovao simpatičan kad je išla serija, ali eto, sad mi još i više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 3:14 pm

Vidim da su na ovog malog na Twitteru oduševljeno reagirali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 3:21 pm

Je li joj ovo rekao?

https://twitter.com/millkshak/status/989475722724069377?s=19

Klisejcina teska, ali jedan od mojih omiljenih klisea.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 3:22 pm

Ko je ovaj mali?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:00 pm

Je. To joj je rekao. A ona blenila u njega.

Jest klišejčin, ali čuj, Ferhat je tu klišejčinu izgovorio. Zamisli njega. I još je gleda kao da će je svaki čas poljubiti. Pa ti, Asli, kako znaš. 
To je kraj fragija. 
Nemoj u banku zaboraviti. 

Ovaj mali je lik koji je glumio u Karagulu, glumac. Mislila sam da je vise kazališni glumac, ali znam ga iz te serije jer se prikazivala ovdje, a nisam mogla mimoići kad su u kući gledali. 
Uopće ga ne mogu povezati s Cagom, mislila sam da nemaju dodirnih točaka. Ali lik je upratio Cagu i okačio sliku i poželio Cagi sreću. Stvarno lijepo od njega.
Sad sam mu pogledala profil, glumi u Fatihu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:19 pm

Ali ako je Ferhat dobio ovo cvijeće pa stvarno... još kad bude ono koje je spominjala Asli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:31 pm

Bila sam u banci. lol!

Odgledala sam fragman. Asli je otisla, pitam se da li je povela i Jale ili je ona ostala posto je potpisala za Vildaspor.
Ja kazem najzad je otisla, ali gleda Ferhata kao da bi naskocila na njega, a ne zna kako ce. Uf, Asli, yine salaksin, yine gerizekalisin.

Stvarno se nadam da mu nece reci da ga ne voli, prvo, u prosloj je rekla boş soru, a drugo, prosli put je najvise pala u mojim ocima zato sto je lagala.

Ako ce da se rastanu, neka ne budu kao prosli put. Smucila mi se bila njena zombi faca i njihov odnos kao da su smrtni neprijatelj. U slucaju rastanka, hocu da vidim cistu klise patnju i nista drugo.

I jos nesto, valjda je Asli zaboravila put do one depresivne oceve kuce. Ako nam uvale Asli i Juju u toj kucu, popizdecu.

Znaci sta god da Ferhat izgovori, makar bila i klisejcina, dobro je. lol!
Meni licno ne bi trebao da izgovori nista, dovoljno bi bilo da se pojavi. lol!

Aha, znaci Kendalovac.
Lepo je to sto je uradio, bez obzira da li poznaje Cagu ili ne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:33 pm

Gledala sam slike, nije ovo Petonija. Petonija ima kratke drske, to je saksijsko cvece, nije za buket.

Mene vise brine taj razgovor ako Ferhat nije doneo cvece, nego neko drugi. lol!

I gde su oni ovo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:39 pm

Aj dobro da nisi zaboravila. Ne možeš se dvaput izvuci ni na IbCag ni na onu nesretnu Auriku. 

Gdje si se pored svega sjetila Julide. Vidiš sad i mene zanima je li nju povela. Tko će ga znati? Ali ako će je i netragom izbaciti iz serije, neću žaliti.
Neka je otisla, neka se malo ovome tresu gaće. 

Ma bila bi glupa da mu kad da ga ne voli. Nema za tim nikakve potrebe. Voli ga i neka mu to kaže, a poslije može reci da je svejedno ljuta na njega. Ili što već hoće. Ali laži yok. 
Nemoj, Aslicim, da se opet ljutim na tebe. Vidiš da se ne ljutim sad što si otisla unatoč suzi na Ferhatovom licu. Ali dobro će mu doći iz dupeta u glavu. 

Aynen oyle. Śto god Ferhat izjavi, pogotovo što dugog vremena nije ni znao govoriti, je odlično. 
Ma ne treba ni meni. Dosta da se pojavi i pogleda je. Meni i to puno. Ali Asli voli te neke velike rijeci. 

Je, mali je Kendalovac. 
Iznenadio me. Pogotovo ako ne poznaje Cagu. Ali od svih tih glumaca jedino je on takvo što objavio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:40 pm

Ako je netko drugi donio, oha. Ima da leti perje. Vratit će se Ferhat iz najgorih dana.

Ne znam gdje su, prvo sam mislila Aslina kuća, ali sad nisam sigurna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:43 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 5:44 pm

Hahahah Jadna Asli.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 6:44 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 7:02 pm

Upravo sam htela to da postavim uz rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 7:05 pm

Evo ne znam što reci. Zašto se nas svi nakace? 

Sinoc je Birsen nešto s Bursinovom fanicom raspravljala. Sad ovo. 

Zašto drugi glumci brinu o nama i zašto smo im mi trn u oku? Mene recimo uopće nije briga za druge glumce. A ako je nešto ßto je za pohvaliti, mogu pohvaliti i ako mi taj neki nije naročito drag.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 EmptyThu Apr 26, 2018 7:09 pm

Hahaha Birsen je kraljica. Nisam znala da se dopisivala sinoc sa njima, sad sam videla odgovore.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: