Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 12:12 am

Nemoj vise hvaliti ništa. Čim pohvališ neka glupost bude. Bolje da samo kritiziramo... hahah
Ja sam vidjela neku scenu gdje diže auto.

Hahahhahahahahahahhaha oplakah na Kivu i Basak.
Moj nevini mozak je ovo prvo pročitao da Basak troši Kivine pare i da si zbog toga ljuta na nju. Kad sam ponovno pročitala shvatila sam na što si mislila kad si rekla troši. Odlično slikovito objašnjeno!

Ja nisam uopće vidjela da piše Sinan. Niti sam prepoznala Kivanca na slici. Tek sam onda pogledala njegov instagram. Ali svejedno nijedno ime nisam vidjel.
Imalo bi smisla da ga je Namik doveo. Time bi se pozabavio Asli i odmakao je, Ferhata trenutno zaokupio da ne petlja okolo, a i na dulje ga odvojio od Asli. Ali ako i tako bude, mislim da se prevario. Ovaj novi Ferhat bi trebao biti uz Asli, ali i po kratkom postupku uljepšati Sinana.
Ma neće se Asli motati, ali očekujem od nje da se jasno postavi i čim ga vidi.
Slažem se da je dosta Sinan. Može Ferhat pomisliti da ga još voli, da ga nije zaboravila. A za novog zna da neće odmah pasti na njega.

Ma za Yaprak sam se šalila. Ni meni ne ide uz Ferhata da je bez zaštite. Ali taj scenarij bi mi bio očaj.
Što se tiče Asline ljubomore, ja mislim da ona uopće ne bi bila ljubomorna. Ne ostavlja mi taj dojam, vidi da je Ferhat voli, a inače nema emocija on, tj. ne pokazuje ih... Ali sad me zbilja zanima bi li bila ljubomorna na ijednu.
Pa ona čak ni Ayhan nije ljubomorna bila.
Samo zbog toga neka na epizodu uvedu nekoga.
Ili što si rekla za Vildan.

Ako neće netko spasiti zadnji čas pa ovaj još malo produžiti život, i meki se vise čini da je Cem možda ostao živ nekih sat vremana nove epizode, a kasnije ovi kreću u potragu za otmičarima.

Čini mi se da je Yigit sa svojima odmah iza one kuće, negdje jako blizu u šumi gdje su i oni. Čim čuje neki pucanj ide. Pretpostavljam Ferhatov, a moguće i Cuneytov kad je upucao lika.

Ti nemaš, ti ga i varaš s nekoliko. Ja mu ne mogu muljati. Stvarno.
Znam da time gubim šanse, ali sto ću. Ne bih se osjećala dobro da njega takvog muljam. Ne mogu ga iznevjeriti. Znam ja da se ti vodiš Bondarenkinim riječima.

Alp je tamo zbilja bio jeziv. Cijelo vrijeme sam imala neki osjećaj da je psiho lik. Na kraju ispao, tako. Vise-manje normalan.
Da nisam gledala BM prije ne znam niti bi li mi bio simpatičan.

A eto. Vidiš da ne ponio Ferhat kad sam ga došla ovdje hvaliti iako ne gledate seriju. To ti je bilo dosta da znaš da možeš gledati. Čisto da vidiš da ne gledam pogrešnu seriju s istim imenima. Hahha
Meni su oni bas super bili. Mislim da sam zbog svih najava, a i htjela sam još nešto gledati, i počela. Naravno, i Ibro je dao veliki doprinos. A i Birce sam gledala pa da vidim je li ista napredovala u glumi.

Nije ni meni. Ali ako se dogodi da mi muški lik nije toliko drag, i još ako ona napravi nešto, lagano gubim interes.
Zato ja volim ovakve serije koje me drže ako ništa iz površnih razloga. A što je je, muške likove puno bolje pišu, dinenzionalnije, dublje. Još kad pogode s izborom glumca...

Zato se i meni čini da Ferhat neće tako lak biti na obaraču. Ali za Cuneyta stoji ovo sto su rekla.

Caga i ono što mu je rutina, odradi odlično. Lagala bih kad bih rekla da ne odradi. Ali početnički zanos je početnički zanos.
Nisu izgubili lijep pogled. Caga to može lako kad hoće, a Hazal i Buraka gleda sa sjajem u ocima.
Kad bi ponovno glumili, moglo bi im se dogoditi i djelomična ukočenost zbog očekivanja fanova, i zbog spoznaje da će ih fanovi dodatno spajati u privatnom životu. A to bi moglo onda stvoriti, barem kod Cage, dozu nelagode. Ne znam bi li se to osjetilo na ekranu, možda i bi ma koliko on dobro glumi.
Ali stvarno mislim da bi kemiju ponovili. I ovog puta bi možda se vise oslanjali jedno na drugo u scenam, imali bi možda još i vise povjerenja međusobno.
Ali mi fanovi svojim monatazama i dosadivanjem sve o zajedničkom projektu uništavaju.

Shvaćam. Mislila sam na nju, nije mi bilo jasno zašto svi tako pišu. Mislila sam da si ti nešto pročitala što bi moglo imati veze.

E, bas misle na naše dobro. Ja vise volim kad prikazu onako sto su zamislili, da mi se sama tumači onda bih napisala svoju seriju, a ne gledala ono što mi oni nude.
A kako ćemo onda protumačiti?

Evo, ja ovako iskrena prema Cagi, rekla bih mu: “Da sam vidjela Ibru u ovakvom izdanju prije nego što sam tebe upoznala, pala bih na njega i ne znam kako bih onda tebe primijetila. Opraštala bih mu sva kasnija lošija izdanja (ima ih u kojima mi je bezvezan) barem neko vrijeme. Ali kako ga nisam upoznala prije, ne brini. Ionako mi se ne sviđa u svakom izdanju kao ti. Trebi prelazim preko svega uvijek.
Samo sam ga jedno sto puta pogledala u videu. Da znaš.”
Sad ozbiljno. Nego što nego Ibro ima šarma. Opušten je, zrači nekom vedrinom, iskrenom emocijom, njiše se ili izvija u nekom ritmu, nije ga uopće briga kako izgleda, drži cigaretu u ruci, šake skupljene i nabacio osmijeh. Muškarac s mladenačkim duhom u bijeloj majici. Što vise. Lijep, simpatičan, šarmantan, smiješan, veseo. Zna se zabavljati.
I nikako ovakvog Ibru povezati s Ferhatom. Tako mi neobično izgleda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 12:32 am

Pogledaj price i dopisivanje njima kod Ilknur i Ferhan Sensoy. Zašto spominju Yavuza? Što misliš?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 1:02 am

Ay, Kivocim, nek jedan bude akcijski s Cagom.

http://m.milliyet.com.tr/iki-film-daha-cekecek-magazin-2614386/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 1:33 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 DWmV1m3X0AEDJd6?format=jpg&name=small

Koliki je Kivin vozni park?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:05 am

Nikada nisam mogla da ispratim koliki je Kivin vozni park i sta u kom trenutku vozi. Ima veliki vozni park i stalno menja automobile.

Ne znam zasto spominju Yavuza. Koliko znam Yavuz nalazi carobnu kosulju Yavuza Sultana Selima i vraca se u njegovo vreme. E sad koliko njihovo dopisivanje ima veze sa tim....

Mogli bi stvarno neku akciju letos da snime. I to negde dole na moru, da ne bude sve u Istanbulu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:23 am

Ne mogu ni ja ispratiti, stalno mi se čini da je s nečim novim.

Slavili su tamo neke rođendane. Buraku i još nekom liku. Vidjela sam da je bilo dosta glumaca i poznatih. Ali zašto im je pao na pamet ovaj lik, pojma nemam. I nisam sigurna da mi je drago da su ga spomenuli u kontekstu našeg Yavuza.

Baš su mogli. Za to im ne treba toliko pripreme. Vještine potrebne imaju od prije.

A joj rejtinga jutros. Kad anonimni glumci, barem meni, ukradu sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:29 am

Ma pusti njih, one meni izgledaju kao totalne lujke, ko zna na sta su mislile.

Ne treba im, obojica su pripremljeni, samo da pocnu sa snimanjem.

Ja zato govorim da glumci nemaju veze s rejtingom, ako je dobar scenario, prodje. Mada sam pogledala fragmane za tu seriju, ni najmanje mi nisu privukli paznju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:38 am

Na neka njih. Ali kad tako krenu dizati prašinu mi ide na živce. Dobro je Kivo u onom intervjuu rekao o društvenim mrežama.
Kako se mogu zabavljati i pri tome objavljivati na društvenim mrežama. Možeš misliti koliko im je zabavno kad nadu vremena za saljenje i objavu slika. Ja sam očito ispala iz ovog vremena.
Iako su mi nekad te price ok za stalkanje.

Tako je. Bas su spremni za uloge. Scenarij se može brzi napisati eto.

Da. Očito je priča ta koja zadržava publiku. Nisu ni oni startali s enormno velikim, ali očito se ljudima sviđa.
Ja nemam volju gledati teške price koje me previše rastuže.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:43 am

Ni meni nikad nije bilo jasno kad ljudi odu u provod i vise celo vece na inatagramu. Ali neki izlaze da bi se pohvalili da su izasli a ne da bi se proveli.
A Ilknur ja ne uzimam za ozbiljno, veruj mi da ne znam ni zasto je pratim. Svaki dan kad gledam price budem prinudjena da vidim po neku njenu sjajnu odevnu kombinaciju.

Ni ja nemam zivaca za to. Zena koja je zrtva narednih 5425422 epizoda. To sam gledala samo u OBGZ i bilo mi je dovoljno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:52 am

Nikad mi nije bilo jasno objavljivanje tih priča i to hvaljenje da su negdje. Što provod ne može biti dobar i bez toga. Zato ja i nisam iz ovog vremena. Meni je to sve glupo. Ionako mrzim kad u društvu netko izvadi mobitel a oko njega živi ljudi. Danas ako se ne okaci sto priča, kao da nisi bio nigdje.
Ali najace mi je kako imaju vremena tobože uživati i stavljati slike i videa.

Ajde, da ću gledati takve serije neću. Iako vjerujem da ima nešto u njoj kad su poludili za njom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 9:37 am

Poncha ::
Nemoj vise hvaliti ništa. Čim pohvališ neka glupost bude. Bolje da samo kritiziramo... hahah
Ja sam vidjela neku scenu gdje diže auto.

Da znaš, kad kritikujemo onda postoji mogućnost da nas iznenade, a ovako se samo razočaramo.

Ali najveći problem od svega toga je što je prekoračio brzinu i vređao i ponižavao saobraćajca koji ga je zaustavio. Za to su se uhvatili svi i RTUK nije časio ni časa, priča se da će dobiti kaznu od preko milion lira, čak možda i zaustavljanje emitovanja na tri nedelje. Jer, eto šalju lošu poruku. Vartolu može da proizvodi i prodaje drogu, Kocovali porodica može da se bavi trgovinom oružja i nema nikakvih problema da ih svi obožavamo, ali policajac policajca ne sme da vređa. Jer mladi gledaoci treba da se ugledaju na Yamaca i Vartola, a ne da vređaju policiju. A tek da se ljube, to nikako.

Poncha ::
Hahahhahahahahahahhaha oplakah na Kivu i Basak.
Moj nevini mozak je ovo prvo pročitao da Basak troši Kivine pare i da si zbog toga ljuta na nju. Kad sam ponovno pročitala shvatila sam na što si mislila kad si rekla troši. Odlično slikovito objašnjeno!

Yok ya, pare neka troši, evo joj sve, meni neka da da trošim Kivu. lol!

Poncha ::
Ja nisam uopće vidjela da piše Sinan. Niti sam prepoznala Kivanca na slici. Tek sam onda pogledala njegov instagram. Ali svejedno nijedno ime nisam vidjel.
Imalo bi smisla da ga je Namik doveo. Time bi se pozabavio Asli i odmakao je, Ferhata trenutno zaokupio da ne petlja okolo, a i na dulje ga odvojio od Asli. Ali ako i tako bude, mislim da se prevario. Ovaj novi Ferhat bi trebao biti uz Asli, ali i po kratkom postupku uljepšati Sinana.
Ma neće se Asli motati, ali očekujem od nje da se jasno postavi i čim ga vidi.
Slažem se da je dosta Sinan. Može Ferhat pomisliti da ga još voli, da ga nije zaboravila. A za novog zna da neće odmah pasti na njega.
Našla sam na instagramu sliku gde se bolje vide slova onog scenarija koji je Kivanc Kasabali objavio. Stvarno u poslednjem pasosu na početku rečenice piše Sinan i na kraju piše odaya ceker. Sve ostalo je mutno. Onda je sinoć i noćas objavio nekolio priča. U jednoj je u smokingu, iza njega su neka zlatna vrata i napisao je hey dr, znači da je u pitanju neki prijem, onda ima snimak u 3,32 u kolima je i piše paydos. E sad, bilo bi malo glupo da opet igra doktora Sinana u nekoj seriji, ali taj smoking, prijem mi nešto ne ide uz našu seriju. I što je najvažnije Birce sinoć nije imala set, igrala je u pozorištu, tako da ne znam kakav bi set mogao da ima on do pola četiri ujutru bez Asli.

Ako je došao, nešto mi je palo na pamet iz prve epizode. Asli je trebala da slavi rođendan, ali je taj dan Ferhat oteo, Sinan je došao na proslavu i zvao je telefonom, na kraju mu je Ferhat odbio poziv,tu je baš propisno popizdeo. Da se sad ne pojavi kao neki psiho? Tada mi to ponašanje uopšte nije izgledalo normalno, ali kako sam znala da ćemo ga se brzo rešiti nisam obraćala pažnju. Ili možda imam takav utisak jer Kivanc i nije neki glumac, a gledala sam ga samo u Merhametu, tamo je bio skriveni psiho, trovao je Firata i svašta nešto je radio. Kad rekoh Merhamet, pa on se i tamo zvao Sinan.

Ferhat ako pomisli da Asli može da voli bilo koga osim njega, on nije normalan. Šta još žena treba da uradi da mu dokaže ljubav.

Poncha ::
Ma za Yaprak sam se šalila. Ni meni ne ide uz Ferhata da je bez zaštite. Ali taj scenarij bi mi bio očaj.
Što se tiče Asline ljubomore, ja mislim da ona uopće ne bi bila ljubomorna. Ne ostavlja mi taj dojam, vidi da je Ferhat voli, a inače nema emocija on, tj. ne pokazuje ih... Ali sad me zbilja zanima bi li bila ljubomorna na ijednu.
Pa ona čak ni Ayhan nije ljubomorna bila.
Samo zbog toga neka na epizodu uvedu nekoga.
Ili što si rekla za Vildan.

Zato i hoću više da dođe neko ko bi mogao da izazove njenu ljubomoru nego njegovu. Za njega znamo, on je ljubomoran i na žene u Aslinom životu, a kamoli na muškarce. I njegova ljubomora ne može da se završi dobro, ali za nju me baš zanima da li bi bila ljubomorna. Ni na mene ne ostavlja taj utisak. Ako ne uvedu nikoga, bar neka sazna za Vildan. Doduše, čak ni ja ne bih bila ljubomorna na Vildan.

Poncha ::
Ako neće netko spasiti zadnji čas pa ovaj još malo produžiti život, i meki se vise čini da je Cem možda ostao živ nekih sat vremana nove epizode, a kasnije ovi kreću u potragu za otmičarima.

Još kad na kraju Cem ne umre. I kako scenarista koji je Ferhata izveo iz bolnice za pola sata celu epizodu razvlači sa Cemom. Ako pokušavaju da stvore uzbuđenje, jako teško. Koga interesuje da li je Cem umro ili nije. Kao da tamo leži Ferhat, ceo fragman su napravili u znaku pitanja šta će biti sa Cemom.
Scenarista je toliko brzo izgubio inspiraciju da ne znam uopšte kako je on pisao onoliko epizoda Karagula. Tek je 19 epizoda, on se bavi Cemom. Ko zna kakav će biti rejting u ponedeljak, još dolazi i ova foxova serija. Da bar drugi fragman bude zanimljiv. Ako uopte naprave drugi fragman.

Poncha ::
Čini mi se da je Yigit sa svojima odmah iza one kuće, negdje jako blizu u šumi gdje su i oni. Čim čuje neki pucanj ide. Pretpostavljam Ferhatov, a moguće i Cuneytov kad je upucao lika.

Da, i meni se čini da su tu. Odnosno sigurno su tu, čuje se pucanj kod njih.

Poncha ::
Alp je tamo zbilja bio jeziv. Cijelo vrijeme sam imala neki osjećaj da je psiho lik. Na kraju ispao, tako. Vise-manje normalan.
Da nisam gledala BM prije ne znam niti bi li mi bio simpatičan.

A to su napravili da bi svi pomisli da je on ubio onu ne znam kako se zvala.

Poncha ::
Meni su oni bas super bili. Mislim da sam zbog svih najava, a i htjela sam još nešto gledati, i počela. Naravno, i Ibro je dao veliki doprinos. A i Birce sam gledala pa da vidim je li ista napredovala u glumi.

Pored toga što mi je Birce bila antipatična, pročitala sam dosta kritika na račun njene glume u HBT i ta kombinacija mi nije izgledala ni malo privlačno. Sva sreća da sam stekla potpuno drugačiji utisak nego što sam mislila da ću.

Poncha ::
Nije ni meni. Ali ako se dogodi da mi muški lik nije toliko drag, i još ako ona napravi nešto, lagano gubim interes.
Zato ja volim ovakve serije koje me drže ako ništa iz površnih razloga. A što je je, muške likove puno bolje pišu, dinenzionalnije, dublje. Još kad pogode s izborom glumca...

Zato što kad ne znaju šta će više da pišu, obavezno ženi napišuda napravi neke postupke zbog kojih ispadne poslednja glupača. I zanimljivo je da to više rade ženski scenaristi. Svih mojih pet omiljenih ženskih likova su stvorili muškarci.

Poncha ::
Caga i ono što mu je rutina, odradi odlično. Lagala bih kad bih rekla da ne odradi. Ali početnički zanos je početnički zanos.
Nisu izgubili lijep pogled. Caga to može lako kad hoće, a Hazal i Buraka gleda sa sjajem u ocima.
Kad bi ponovno glumili, moglo bi im se dogoditi i djelomična ukočenost zbog očekivanja fanova, i zbog spoznaje da će ih fanovi dodatno spajati u privatnom životu. A to bi moglo onda stvoriti, barem kod Cage, dozu nelagode. Ne znam bi li se to osjetilo na ekranu, možda i bi ma koliko on dobro glumi.
Ali stvarno mislim da bi kemiju ponovili. I ovog puta bi možda se vise oslanjali jedno na drugo u scenam, imali bi možda još i vise povjerenja međusobno.

Zato najviše mislim da prvi Caga taj projekat ne bi prihvatio. Morao bi baš da ga oduševi scenario da bi se upetljao u to. Za Hazal pre mislim da bi prihvatila.

Poncha ::
A kako ćemo onda protumačiti?

Više mi se viđa ono što si ti rekla. Pre bih da protumačim da su se zagrlili i spavali, Ferhatu bi bilo prvi put da tako nešto doživi. A i seksali su se veče pre toga.

Poncha ::
Evo, ja ovako iskrena prema Cagi, rekla bih mu: “Da sam vidjela Ibru u ovakvom izdanju prije nego što sam tebe upoznala, pala bih na njega i ne znam kako bih onda tebe primijetila. Opraštala bih mu sva kasnija lošija izdanja (ima ih u kojima mi je bezvezan) barem neko vrijeme. Ali kako ga nisam upoznala prije, ne brini. Ionako mi se ne sviđa u svakom izdanju kao ti. Trebi prelazim preko svega uvijek.
Samo sam ga jedno sto puta pogledala u videu. Da znaš.”

Hahahaha, smislila si i govor.

Ja bih rekla: “Ja sam pala na tebe, ti si prvi na koga sam toliko pala, ni Kivo ni Ibro ne mogu ni pod prozor da ti pljunu. Sviđaš mi se u svim izdanjima, niko ne zna da se obuče kao ti. Nikakva videa drugih glumaca me ne zanimaju, i ne gledam ih po sto puta. Ne gledam čak ni njihove serije.Da znaš.”

A Ibri bih rekla isto to samo sa izmenjanim imenima. smeh

Poncha ::
Sad ozbiljno. Nego što nego Ibro ima šarma. Opušten je, zrači nekom vedrinom, iskrenom emocijom, njiše se ili izvija u nekom ritmu, nije ga uopće briga kako izgleda, drži cigaretu u ruci, šake skupljene i nabacio osmijeh. Muškarac s mladenačkim duhom u bijeloj majici. Što vise. Lijep, simpatičan, šarmantan, smiješan, veseo. Zna se zabavljati.
I nikako ovakvog Ibru povezati s Ferhatom. Tako mi neobično izgleda.

Lepo je kada ti se neki glumac svidi zbog uloge i onda kreneš da ga pratiš. I kako otkrivaš kakav je privatno još više se vežeš. Tako je meni bilo sa Cagom, Kivom, Seckinom. Ali kada ti se neki glumac svidi kao glumac, a posle shvatiš da ni traga od onoga što zamišljaš, razočaraš se. To mi se desilo sa Muratom. Koliko sam ja njega volela, on mi je bio odmah posle Kive, doduše za njega sam i saznala odmah posle Kive, pre svih ovih koji su mi sada zanimljivi. I dok je bio sa Burcin izgledao je kao normalan čovek. Ali posle, katastrofa. I dalje ga volim kao glumca i pogledala bih neku njegovu seriju ako bi mi se svidela, ali sam se toliko ohladila od njega da više nisam u fazonu kada će već više nešto da snimi.
Što se Ibre tiče, zato ja kažem da je mnogo zanimljivije kada ne pratim seriju sama. Gledala sam Merhamet, gledala sam Sadece Sen, pokušala sam da gledam Kordugum, čak smo i u ono zezanje scenarija stavile njega, a ne Cagu ili Seckina (Kivo nije dolazio u obzir zato što priča ima veze sa AiM), ali u istaživanju nikada nisam otišla dalje od tračeva oko ljubavnog života koji su izlazili po novinama i potalima i koje svakako vidim htela ne htela. Znala sam da se bavio košarkom i to je sve. Tek sa SBA sam počela da se interesujem, da čitam neke stare intervjue, a to je sve zato što ovde sa tobom komentarišem. I sve što sam do sada saznala samo mi poboljšava mišljenje o njemu.

Poncha ::
Nikad mi nije bilo jasno objavljivanje tih priča i to hvaljenje da su negdje. Što provod ne može biti dobar i bez toga. Zato ja i nisam iz ovog vremena. Meni je to sve glupo. Ionako mrzim kad u društvu netko izvadi mobitel a oko njega živi ljudi. Danas ako se ne okaci sto priča, kao da nisi bio nigdje.
Ali najace mi je kako imaju vremena tobože uživati i stavljati slike i videa.

Mislimo potpuno isto. Za to ja nemam društvene mreže, osim ovo za praćenje serija i nemam nameru bilo kome da serviram svoj život. Ok ko voli da ima profil i ko normalno koristi, ali meni je to potpuno strano.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 9:44 am

Ne vraća se Sinan, snimanje je bilo za neku Altin tepsi seriju, treba da počne na Foxu.

https://pbs.twimg.com/media/DWmJptLW0AAX7NG.jpg
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 12:13 pm

Ibro je otisao u Trabzon, Birce izgleda nije, fanovi ce da popizde. Mozda ima set, mozda nisu mogli oboje da odsustvuju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 2:00 pm

Opet Melisa Pamuk. Jos je navodno bilo i probno snimanje. Tamam, neka bude Melisa samo neka bude sigurno. Ne mogu vise da cekam da od negde iskoci Hande, Oyku ili tako neko.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 2:00 pm

Da. Najbolje je kad ništa ne očekujemo od serije i onda nas možda i iznenade nečim dobrim.

Nemoj me zezati da je zbog toga ovaj reagirao. Pa to je strašni. Točno vidiš kako su in glupi prioriteti u državi.

E, Basak, eto ste se ti i Sara dogovorile lako.

Znaci lik se u svim serijama žive Sinan? Hahah pa to je hit.
Dobro je, ne dolazi, možemo odahnuti od gluposti i dodatne Ferhatove ljubomore.

Ja sam se nadala da će na Ayhan biti ljubomorna, ali žena ni cut za ljubomoru. Pih. A bas je mogla malo. Sad nekako ne vjerujem kad su propustili šansu za Ayhan da će dovoditi neku drugu.
A za Vildan, hm... Stvarno Asli na njime treba biti ljubomorna. Eventualno da pita Ferhata je li tu nešto bilo.

Ma kakvo uzbuđenje. Oni moraju nečim popuniti epizodu, a ovo im se činilo zgodno. Vise zato sto je Cem vidio Cuneyta, nego sto fanove zanima zdravstveno stanje Cema. Ako drže na dinamici to je da bi mislili da će Cem progovoriti...
Karagul je pisao bas tako da je prevrtao svašta i uvijek neka drama. I dosta puta ni se činilo da je sve isto.
Dolazi nova serija, a ovo su i zadnji nastavci one na ATV-u. Ne znam kad točno završava.

Pitanje je samo koga će Yigit zateći kod otmičara i hoće ki Ferhat u međuvremenu uteći.

Ne znam kako se zvao lik kojeg je Alp glupo, a da ti pravo kažem, ne znam niti sjećam li se ijednog imena iz serije, pa tako ni sto su je ubili. Mislim, nakon dužeg razmišljanja, da se zvala Aceliya. Znam da je bilo nešto s A. Odgledala sam seriju u možda dva dana, hop, ali imena likova ne znam. Pamtim ih po glumcima koji su glumili, nikome ime da zapamtim. Pogotovo zato sto sam tako brzo odgledala.
Bilo mi je drago što su mnogi glumci iz te serije, koja je neslavno prošla, ipak dobili poslove kasnije. Recimo tu sam prvi put gledala Sukrua i činio mi se kao ok glumac. Bensu mi je ok bila s njim, Burak mi je bio dobar, Dolunay mi je bio simpa, Busra mi je bila ok. Jedino ova koju su ubili tj. njena sestra mi je bila očajna.

Meni uopće nije bila losa u HBT. Otprilike ovakva kao i ovdje. Jedino sto s partnerom nije klikla, a meni oni ionako nisu bili interesantni za gledanje. A sto se tiče njene glume, pa otprilike, za ulogu koju glumi je bila ok, sasvim solidna. Uz ono sto joj ja i tamo i odvede vidim kao zamjerku koja mi čak i ne smeta. Njena teatralnost i gestikuliranja.

Izgleda da muški scenaristi onda imaju vise poštovanja prema ženskim osobinama i manje su ljubomorni na ženski uspjeh. Sudeći po onom sto kažeš.

Mislim i ja da bi Hazal prihvatila. Za Cagu nisam sto posto sigurna ni da bi ni da ne bi, pogotovo ako bi Engin inzistirao i ako bi bio film. Ali mislim da takvo sto Cagi nije u planu i ne bi trebalo biti. Jednom se teško izborio nakon sto su fanovi se razočarali u EY, ne treba mu taj cirkus opet.

I meni je nekako tako draže, zato sam i mislila da ovog puta je bilo samo spavanje i ležanje u krilu. Ono, neka se Ferhat nauci na nježne stvari i da se ne okreće.

Pa naravno. Hahah Zar si sumnjala?
Iskreno do bola. A ti si prava tatlı büyük yalancı. Nisi kucuk. Ne zna se sto je od čega ovdje veća laž.
Uopće ne kužim sto si ti ikad zamjerala Ferihi kad si sto puta gora od nje. Tobe tobe... Aman... Neka ti bude. Ja već znam da sam izgubila rat.
I Ibri bi lagala. Hahhahah A Kivi? Ok, to si već dogovorila s Basak.

Da, volim kad me neki glumac privuče zbog uloge i onda ga postepeno istražujem, otkrivam i može se dogoditi da me kompletno oduševi ili da me razočara i onda odustanem. S Cagom sam bila oduševljena likom i onda sam ga pomalo istraživala. Prvo na sto sam naišla bila je njegova nestašna epizoda s drogom, ali uopće me nije omelo, jer sve sto sam iduće nailazila o njemu samo mi je postajao sve draži i draži. S njim sam se stopila.
Kivu pratim pomnije, iako sam njegove serije još od početka gledala, otkako se druzi s Cagom pa mi i on postaje sve draži i draži kako ga upoznajem, a njegov stav me oduševljava.
A Ibro mi je tek otkriće. Prvi susret s njim i potpuno oduševljena glumačkim iskustvom i onda kako ga upoznajem i privatno sve mi je simpatičniji i draži. Ovo kad sam sad vidjela, eto, ne mogu objasniti. Gledala sam i cerekala se. Nisam mogla vjerovati da je isti čovjek. Pozitivno me iznenađuje tako da mi ga je još veće zadovoljstvo pratiti.
Da sam ga upoznala i ranije, vjerojatno bih se vezala još i vise uz njega i ispratila ga propisno. Ali njemu ne zalazim toliko u život van ovog sto sam postavlja. Eventualno koji profil njegovih fanova na instagramu provirim i sto mi instagram predloži. Da nema tebe s kojom komentiram, vjerojatno ga ni ne bi ovoliko doživjela, jer ovako i ja saznam vise kad ti nešto napišeš.
Ali ima glumaca, npr. Mehmet Akif Alakurt, koji mi se svidio u ulozi, ali čim sam malo dublje, a ne površno, zagrebala u njegov privatni život, ali i poslovni, odmah sam se ohladila od njega. Momentalno. Lik je ispao sirovina teška. Ne volim govoriti i pljuvati svoje pogreške, ali od takvih ljudi odustanem i za njih me vise nije briga.
Murat meni nikad nije bio simpatičan, ali to sam ti i rekla. Ni lijep ni drag.
Engin mi je recimo dobar glumac, ali mi uopće nije interesantan da ista upratila o njemu niti o njemu ista znam. Puno ove mlađe generacije mi je privuklo pažnju u serijama, ali mi privatno nisu bas zanimljivi, a nisu ni neki ekstra glumci.
Kenan mi je možda i zanimljiviji privatno nego kao glumac.

Ja ih imam, ali ne znam čemu mi služe. Eventualno da čestitam kome rođendan ili da ako mi je bas stalo do neke osobe lajkam s vremena na vrijeme nešto. Uglavnom mi služe za praćenje serija.

Znaci, Ibro je otišao, Birce nije. Možda ima nastup u teatru večeras. Tko zna. Ajde da vidimo slike.

I da, Eno Birsen opet piše za Netflix. Melisa je opet tu, spominje nastavke. Aj baci pogled pa kaži. Čisto da komentirani j da znam da sam dobro razumjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 2:01 pm

Znaci dobro sam razumjela. Probno snimanje? Sto im to dođe?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 2:12 pm

Zanima me sto joj znaci 10+10. I tko je kostimograf ako su prodavali kostime.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 2:29 pm

10+10 je valjda dve sezone. Mada je samo deset epizoda po sezoni malo.

Posto je ovo strana serija i glumci se primaju preko audicije verovatno su radili chemistry test.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 7:46 pm

Moguće. To mi se jedino čini logično.

Aj da vidimo je li od toga sto bilo. Ubi me vise ovo s razduživanje. To bi imalo onda logike sto Ranini govori audicije.


Vidim Ibro je stigao, pobrao ovacije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 7:51 pm

Vidi njih dva. Meni uz Abidina nikako ne ide ovo opasno izdanje.

https://instagram.com/p/BfglsN2BeMX/

Pomalo mi je smiješan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 7:53 pm

Ova prva slika, je li to Kivina prava tetovaža? Ova ogromna.

https://instagram.com/p/Bfgndfvlqwl/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 8:20 pm

Ne znam jeste li vidjeli ovi sliku. Ja sam vidjela na Twitteru jučer. Navodno ju je Can objavio. Navodno je Caga.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 3_B71_D24_C-_C83_F-46_B0-_BAC5-_BEB1_CF403_F71

Sad ako pogledaš sto Birsen piše, moglo bi imati smisla. Mada ja ovaj put vise ni u sto nisam sigurna, tj. ne vjerujem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyThu Feb 22, 2018 10:58 pm

Vidim da je stigla Birce, ali ondje je i Ibrina žena. Bit će razočarani fanovi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyFri Feb 23, 2018 2:15 am

Sve mi se čini da Caga sada češće svraća u Engin ured. Ona žena, neka novija u Enginovom menadžerskom timu, što je već i prije postavljala partiju biljara je opet postavila. Maloprije sam slučajno vidjela da je označila Cagu. Dobar je Enginu ovo potez.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 326_A528_E-_E4_B9-4753-_B6_BA-_DD38_B5_CB8_DD2



Iako mi nije najjasnije kako je Engin ne prati. A bas me zanima tko je od njih zadužen za kojeg glumca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 EmptyFri Feb 23, 2018 5:54 am

Jeste, napravili su atmosferu za druzenje. Ocigledno je tip kome je dosadno da sedi u klasicnoj kancelariji, ovako se zabavljaju.

Za Cagu je sigurno zaduzen licno Engin, a ostali me ne zanimaju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: