Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 13968
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 20, 2018 5:08 pm

Od njih to i očekujem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 20, 2018 5:13 pm

Ovo Basakino odijelo iz priča s prugama mi se uopće ne sviđa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 9868
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 20, 2018 5:42 pm

Ni meni. Mozda bi bilo bolje da je neke druge boje, ali ja roze boju ne podnosim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 20, 2018 7:17 pm

Da je druga boja vjerojatno bi i izgledalo bolje. Ovako em roza, em pruge, em kroj hlača. Ali roza je najveći problem.

Ja nije da ne podnosim, ali bih je rado preskočila. Ako nešto te boje, onda ne svakako kompletan izgled.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 20, 2018 7:18 pm

Ovo snimaju u Aslinoj kući danas?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Tue Feb 20, 2018 7:30 pm

Poncha ::
Ti hoćeš da mu muljam? Haha

Naravno, cilj opravdava sredstva.

Dobro, meni je već i samo postavljanje cijele epizode dosta. Ovdje nismo imali ništa.

Proverila sam, nisu na YT postavili celu epizodu, samo scene. Ne znam koja je svrha otvaranja tog kanala.

Ovo sve što si za Ferhata napisala je odlično. I Ibru. Nije mi namjera sad braniti Birgirena, ali nisam sigurna da je sav teret Ferhata samo na njegovim leđima. Ovo drugi su to mogli ispraviti da su htjeli. Redatelj prvi. Ali ovo što si napisala zbilja stoji.

Pa nije samo scenarista kriv, on je rekao udri, Ibrahim i reditelj su ubili. Jasno se vidi da se Ibro zaljubio u Ferhata i da umire od zadovoljstva dok ga igra. Ali moj najveći problem su replike, a za to je kriv scenarista. Nisam za to da se glumac meša u scenario, nije profesionalno, ali reditelj bi trebao da se umeša.

Što se tiče vojske od toliko godina i meni je previše, ali čak mi se i svidjelo kako objašnjava to. Haha

Ide uz Ferhata da provede toliko godina u vojsci po kazni jer je pravio probleme. Ako je sad ovako lud, mogu misliti šta je bilo sa 18 godina kada je tek izašao iz zatvora. Ali svejedno je nelogično.

Meni je Alp simpatičan, ali ništa vise od toga.

To je zato što nema građu za body show. Sedeći ovde u komisiji dobila si profesionalnu deformaciju. smeh

Hahahaha eto ja sam se umiješala u scenarij. Da nije bilo mene još bi se Asli durila i radila po vašem. Nisu oni mogli izgubiti ovako vrijednog gledatelja pa su popustili. Yani... tko vam je kriv kad niste zauzele stranu.

Lako ću ja sa Asli, nego šapni tamo da je Cucu suvišan i da prekinu YigFer ljubav, plašim se da će zaseniti AsFer. smeh

Meni uopće nije jasno sto su htjeli s Cagom u emisiji. Vidjela sam još jedan duži video i ispada po tome da je tako pušteno u emisiji. Ako je, ne razumijem zašto su stavili Cagu.

Mislila sam da je montaža, ali oni su ovo izgleda stvarno stavili u emisiju. facepalm Burcu priča o 8 gun, a oni kažu da je uzbuđena zbog projekta sa Cagom.
Vidim da je Kanal D jedanko uspešan i u ostalim poslovima, ne samo sa serijama. rolleyes

Yani... Mogu pljuvati samo te ne smijem ostaviti samu s tim luđacima. Ok, onda ćemo zasad tako, nemam namjeru odustajati sve dok su njih dvoje ovako dobri.

Yani, tako nekako. Beni birakamzsin kizim! Ben bitti demeden bitmez!!!!! lol!

Plašim ih se i ja. Ne volim oružje nikako. Ja se petarda bojim. Inače sam kukavica. Ali sam padala na nestašne koji su dobri u duši.

Ko bi rekao da se plašimo oružja, ovde svaki drugi dan pričamo ko kome treba da puca u glavu. smeh

Pa što se ti onda ljutiš na Asli, vidiš da ste iste. lol!

Zato ja i kažem da bih pobjegla (i bih pa kud puklo) od Ferhata i da bi me vjerojatno i ubio. Ali kad sam već tu gdje jesam...

Ja se čak ne bih usudila ni da pobegnem. Naročito ne od prvog Ferhata.

Nije mi jasno zašto je digla ruke od svega zbog Ferhata. Od posla i bavljenja onim sto voli se tako lako predala. Odlazi u bolnicu kad joj se da. Nekako mi je trebala biti odlučnija s poslom kao i u prvim epizodama. Kod nje mi je bila super ta njena želja i ljubav prema poslu.

Meni je ona u početku izgledala kao mnogo jača i stabilnija. Mislila sam da će više da se bori i da će se izboriti za to da nastavi da radi. Ali ona je jaka samo kada je u pitanju Ferhat i njegovi problemi. Još govori kako je posvećena poslu, kako obožava svoj posao, a u bolnicu ide jednom mesečno. Bez razloga su napali onog glavnog doktora, čovek je u pravu.

Meni se sviđao ludi Ferhat, ali mi je odličan i ovaj zbunjeni. Çok ga volim. Zato sam ja da se nađe balans između ta dva, odnosno sa svima po zasluzi.

Sa ovim se apsolutno slažem, i ja sam za balans. Koliko će neuravnoteženi Ferhat uspeti da izblalansira, videćemo.

Ako bude imala želju da se udalji od Ferhata i tog svijeta kriminala, a Šzo da se radi. Ja i to razumijem. Poštenije mi je i to, nego da Ferhata pokušava odvući i tko zna što pa mu kasnije nabijati nešto na nos. Ako shvati da nije za karanlik, onda lijepo neka ode. Manje ću se ljutiti nego da ga ostavi kad Ferhat bude na pola puta. A od njega bih voljela da je ne ostavi samu vise osim ako ona to ne bude htjela.
Bilo bi dobro da se ne vrate u vilu.

Pa on mi ne izgleda kao neko ko nabija na nos. Ali videćemo koliko će Cemova smrt uticati na njenu promenu.
U vilu se izgleda nisu vratili, bar se ona nije vratila. Izašle su dve slike, Hulya u crnom i druga Asli i Dilsiz isto u crnom u kući Aslinog oca. Sad je samo pitanje da li je i Ferhat otišao ili je samo ona otišla, a Ferhat joj polsao Dilsiza i Hulyu.

Cucu... hahahhahahahaha Još mu i tepaju. Jao meni. Poludjet ću od njega.
A Namik je isto budala kad ga Cuneyt može motati oko malog prsta. A ovaj mu samo prijeti u prazno. Svaki put mu padne na foru. I svaki put ga uvuče u nešto iz čega se mora sam kobeljati. Što će sad ako policija uhvati ona dva, a oni kažu da je Cuneyt za sve kriv. Neće, ali kažem pretpostavku. Opet će sam trebati čistiti za njim.

Namik jeste po tom pitanju glup, Idil i Cuneyt, pa čak i Handan u nekim situacijama uspeju olako da manipulišu njime.
Cuneytu i Namiku je najbolje da ove što pre nađu, da ih ubiju i zakopaju u nekoj šumi. Asli ih je videla, može da da policiji opis, a njima će trebati deset minuta da propevaju na ispitivanju.

Znam da Ferhat misli da ga se Namik plaši jer mu je vise puta pokazivao pištolj. Ali voljela bih da mu je ipak prošlo kroz glavu i ta pomisao.

Logično bi bilo da mu prođe kroz glavu. Ali logika i ova serija ne idu zajedno. Recimo, Ferhat kakvog mi poznajemo nikada ne bi ostavio Yigita samog u kancelariji sa Namikom, nema šanse. Čak ga ne bi ni odveo kod Namika, otišao bi i sam uzeo pare milom ili silom. Ali cilj je bio da se Yigit ponizi pred Namikom i za to nije nađeno neko pogodnije rešenje. Sve bi izgledalo mnogo smislenije da je Yigit nekako sam otišao tamo bez Ferhata.

Užasano je sto sve kače pod njegovim imenom. Ne znam kakav mi je sadržaj gori od goreg. Otežava mi pretraživanje zanimljivih stvari.

Kače sve živo. Na tom tagu je uvek moglo da se sazna sve što ima novo . Ko ima novu pesmu, koja nova serija počinje...

A to da je Sahinova kći sam ja i mislila na početku dok se nije pojavila Ebru. I odgovarala bi po godinama.

To mislimo zato što je bila ona scena kada Sahin razgovara telefonom i prikazuju i nju da razgovara.
Ako će ćerka biti neko ko je već u seriji, po godinama odgovara samo ona.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 12:24 pm

Nemam ja srca muljati Cagu. Makar mi ti svu prednost pokupila. S njim samo iskreno.

A bas su bistri ako su otvorili kanal na kojem neće postavljati cijele epizode. Haha

I ja mislim da je Ibro oduševljen Ferhatom i što god mu stave, on sve prihvati. Redatelj je taj koji bi trebao tražiti neke promjene ako to osjeti. Ali ovi očito ni u čemu ne vide problem.
Mogu samo zamisliti Ferhata kao tinejdžera i onako ludog sa 18 godina. Ne čudi me to njegovo produljenje vojske, ali sad bas toliko...

Misliš da je zbog kriterija on meni samo simpatičan... Hm, ne znam. Eto nisam u potpunosti klikla s njim.
Ali imam mu još jednu prednost -zna skakati u more.
I zna imati neki manijački pogled.

Ne slušaju me tamo. Znaju da sam htjela odustati od Asfera pa su udarili po njima da me zadrže.

Ja sam ti odmah rekla da meni ti iz Kanala D nisu jasni niti mi je jasno sto su htjeli emisijom i zašto su uklopili Cagu. Caga je hodajuća reklama. Čim sam vidjela da i fanovi pocinju pisati pokušala sam naći dulji video da ne ispade da iz konteksta. Ali sve izgleda kao da su namjerno falili i stavili Cagu. Inače mi ne ide u glavu.

Taman, Ferhat bey. Sen kaži dokad ću te još pratiti. Kako Ferhat kaže, tako je.

Pa ja do Ferhata i nisam baš voljela zato takve likove i serije. Ali Ferhat iste, yani... osvaja.
Oružje zbilja ne volim, ali ne bih rekla Ferhatu da ga ostavi.
Nismo bas iste, ali imamo sličnosti. Ja bih pobjegla i ne bih molila da me poštedi.
Ne ljutim tj, nisan se ljutila, ja na Asli toliko zbog odlaska nego trenutka i načina. U tome je bit.

A ja bih dok ga ne bih upoznala.

Na početku i je bila jača, sad joj se sve svelo na trčkaranje oko Ferhata. šteta.

Zasad balansirano djeluje ok.

Mislila sam za Asli da će možda nekad nabiti na nos. Kad bude razočarana.
Vidjela sam tu sliku Birce i Fatiha u kući. I u crnom su. Moguće da je Asli tamo sad otišla.

Policija će ih, prije ili kasnije uhvatiti jer su sitni lopovi. Nisu pametni. Pogotovo onaj debeljko. Tako da ako ih Cuneyt i Namik prije ne nadu, bit će im veselo.

Žao mi ne što ga je i odveo Naimku i ostavio ga tamo. Trebali su ovo nekako izvesti bez da upetljaju Ferhata. Da on ne zna, ili ga zaposliti na nekoj drugoj strani tako da trenutno ne bude u vili. Ne znam, malo me i čudo da ga je ostavio samostalno.
Onda prepišemo i ovo još jednoj logičkoj grešci i nedostatku inspiracije kod scenariste u osmišljavanju kvalitenijeg rješenja.

Nemoj mi ništa govoriti. Pogotovo vrijedi to za instagram.
Nekad se umorim da u moru gluposti pronađen nešto korisno, novo i zanimljivo.

Da. Onda mi je tako i djelovalo. Kao ispalo je da priča s Dilsizom. A svakako ni se čini da je na Ferhatovoj strani. Nekako sad i da postane neprijatelj, jer je prava kći Sahinu, ne bi udarila po njemu.

Sorry sto ti ovako odgovaram, ali ipak mi je ovako najzgodnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 12:28 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 12:39 pm

Evo ovih tvojih “miljenika” opet su uspjeli i opet ne staju.
http://blog.milliyet.com.tr/butun-dunya-bunu-istiyor--hazal-kaya-ve-cagatay-ulusoy-ayni-projede-/Blog/?BlogNo=582333

Nešto sam bila citala, ali sam sad ponovno vidjela link na članak pa se sjetila - je li oni spremaju i u trećem mjesecu opet nešto?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 12:48 pm

Nadam se da razumijete sto sam natipkala. Sad vidim koliko ima ovih rijeci sto mi mobitel sam napise, a ne prepravljaju mi se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 12:51 pm

Ove nove Hazarine slike za neki projekt imaju li kakve veze s Netflixom?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 1:29 pm

Sad sam tek skužila kad sam pogledala video u kojem Ferhat nosi Asli u krevet da ona ujutro ima drugu majicu na sebi... ili pidžamu...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 2:05 pm

Što su Kivu salijetali novinari na izlasku iz bolnice. Samo su mu oni falili. Ali po videu vidim da je bio bas ljubazan.

I dobro je sređen. Sviđaju mi se i naočale.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 4:33 pm

Sto sad ovi pišu da se Sinan vraća? Aman...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 4:58 pm

Otkad je ovaj video? Sad mi je predložilo i pogledala sam.

https://instagram.com/p/BfbHs9_FNBM/

Hahahaha ovak Ibro stvarno veseljak.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 5:56 pm

Kakav je ovo fragi? Meni dva puta ponavlja neke scene.

Znaci preživio je Cem, barem do bolnice i Cuneytova ponovnog pokušaja.
Nije ga valjda Asli operirala.

Ferhat i Abidin našli ona dva. U, hoće li ih Ferhat postediti?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 5:59 pm

Koga je ova budaletina upucala?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 6:27 pm

Kivo izgleda mrak na izlazu iz bolnice.
Basakcim ben senden nefert ediyorum galiba. lol!

Nije Cemu nista zato je raspolozen.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 6:42 pm

Da, izgleda da se Sinan vraća, Kivanc Kasabali je postavio ovu sliku scenarija. Ali ne vidim da li piše Sinan.

Sinanu izgleda nije bilo dosta batina. Ferhat će ovog puta da ga baci u komu.

Sto posto se razveo i sada će da pokušava da se pomiri sa Asli. Valjda misli da su Asli i Ferhat u odnosu u kom su bili.

Ako planiraju da uzburkaju vodu kod AsFera neka vrate i onu tattoo Yaprak pa da nastane haos. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 7:01 pm

Ja sam mislila da će Cem da umre na licu mesta. Ali naš scenarista obožava akciju koju ne zna da napiše. Aj nema veze akcija, nego čim vidim da se nešto tako dešava odmah pomislim koliko će logičkih grešaka biti.

Asli će operisati Cema. Ne razumem. Koji hirurg operiše muža i brata, naročito u hitnim situacijama kada su u životnoj opasnosti.

Serefsiz Cucu će izgleda da se obuče u klovna i da dokrajči Cema. Zato su bili baloni na setu.

Abidin i Ferhat su uhvatili ovog lika, ali nadam se da neće da ga ubiju, policija se mota tu okolo. Ako treba da ne propeva, Cuneyt će iz daljine da ga dokrajči kao onog sa kompjuterom na početku. Inače nema šanse da ovaj ćuti. A i što bi ćutao.

Bar je Ferhat podrška Asli kao što sam i očekivala.

Ako će Sinan da dođe mora da bude vremenski preskok. Neće valjda sad dok je Asli u žalosti Sinan da se mota okolo i Ferhat da ljubomoriše.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 8:23 pm

Nemam ja srca muljati Cagu. Makar mi ti svu prednost pokupila. S njim samo iskreno.

Znala sam. Vremenom ćeš shvatiti da to nije ništa loše, samo još malo da provedeš na ovom forumu. Vidim kod tebe taj potencijal. smeh

I ja mislim da je Ibro oduševljen Ferhatom i što god mu stave, on sve prihvati. Redatelj je taj koji bi trebao tražiti neke promjene ako to osjeti. Ali ovi očito ni u čemu ne vide problem.

O tome se i radi, njih trojica ne vide problem, ali većina gledalaca vidi.

Misliš da je zbog kriterija on meni samo simpatičan... Hm, ne znam. Eto nisam u potpunosti klikla s njim.
Ali imam mu još jednu prednost -zna skakati u more.
I zna imati neki manijački pogled.

Ma šalim se, što bi morala da klikneš sa njim. Meni je važno da si kliknula sa ovim sa kojima treba da klikneš, Alp ionako nije važan, on je usputan.

Poncha, ne mogu da te prepoznam, manijački pogled i to... Ja loše utičem na ljude. smeh

Ja sam ti odmah rekla da meni ti iz Kanala D nisu jasni niti mi je jasno sto su htjeli emisijom i zašto su uklopili Cagu. Caga je hodajuća reklama. Čim sam vidjela da i fanovi pocinju pisati pokušala sam naći dulji video da ne ispade da iz konteksta. Ali sve izgleda kao da su namjerno falili i stavili Cagu. Inače mi ne ide u glavu.

Ne znam zašto bi Kanal D reklamirao ATVovu seriju koju radi Ay yapim koji ne sarađuje sa njima. Ali s druge strane mi je neverovatno da neko ko pravi ovakvu trač emisiju nije upućen da Burcu snima jednu seriju, a Caga drugu.

Pa ja do Ferhata i nisam baš voljela zato takve likove i serije. Ali Ferhat iste, yani... osvaja.

Zato mi baš i nije bilo jasno šta mi preporučuješ da gledam. Čitam po tw da je Ferhat neki ludak, a Poncha se ovde oduševljava. Rekoh da li gledate istu seriju. smeh

Ne ljutim tj, nisan se ljutila, ja na Asli toliko zbog odlaska nego trenutka i načina. U tome je bit.

Ljutila bi se ti svakako da vidiš da je povredila Ferhata. Jer ti sa ženskim likovima nikad na zelenu granu. To je tvoja velika prednost, jer da kao i većina uvek staješ na stranu ženskih likova i kada nisu u pravu, ti i ja bismo se ovde poklale, ne bismo mogle mirno da komentarišemo ni jednu seriju.

Na početku i je bila jača, sad joj se sve svelo na trčkaranje oko Ferhata. šteta.

Nažalost, scenarista je malo više na muškoj strani. Iz njegovog pera teško da može da izađe jaka žena. Pogledaj šta je uradio sa Idil. Ali nisam sigurna ni koliko bi Sema i Eylem drugačije pisale Asli. I Elif iz KPA se više bavila Omerom i išla sa njim u akcije nego svojim poslom.

Policija će ih, prije ili kasnije uhvatiti jer su sitni lopovi. Nisu pametni. Pogotovo onaj debeljko. Tako da ako ih Cuneyt i Namik prije ne nadu, bit će im veselo.

Ja sam se sve vreme pitala gde Cuneyt nalazi te ljude. Svi Namikovi ljudi su i Ferhatovi ljudi i znaju da je Cuneyt ispod Ferhata. A on nalazi klošare za sitne pare. Uvek je bio pametan.

Kako vidimo Ferhat će istraživati Cemovo ubistvo i vrlo je moguće da će doći do Cuneyta. Ako se scenarista odrekne Cuneyta najverovatnije će ga Ferhat ubiti. Ali zbog osećaja krivice i zato što je Cemova smrt povezana sa nekim iz porodice možda ništa neće reći Asli. To će možda ublažiti njegovu reakciju kada sazna da je Asli znala da je Namikov sin.

Sorry sto ti ovako odgovaram, ali ipak mi je ovako najzgodnije.

Samo ti radi onako kako ti odgovara, meni nije problem da se snađem.

Sad, sto je ovo?

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/966205728288624640?s=12

http://www.milliyet.com.tr/netflix-te-turk-dizisi-ne-zaman/cadde/ydetay/2613752/default.htm

U principu ništa. Ranini je napisala da je to što je postavila jedino zvanično saopštenje Netflixa.

A Sina piše da imaju problem sa scenarijem i da Netflix nikako da bude zadovoljan. Da će serija početi da se prikazuje krajem godine.Ali piše da če Leyla biti partnerka, izgleda da još nije čuo da nije došlo do odgovora.

Evo ovih tvojih “miljenika” opet su uspjeli i opet ne staju.
http://blog.milliyet.com.tr/butun-dunya-bunu-istiyor--hazal-kaya-ve-cagatay-ulusoy-ayni-projede-/Blog/?BlogNo=582333

Nešto sam bila citala, ali sam sad ponovno vidjela link na članak pa se sjetila - je li oni spremaju i u trećem mjesecu opet nešto?

Hajde fanovi i nekako, ali ova Ece je opsednuta njima. Bar jednom nedeljno tekst o tome.
U tekstu piše da producenti neće da rizikuju jer je moguće da Caga i Hazal neće stvoriti isti efekat kao u AFK. Eto, i ona je svesna toga, ali i dalje insistira. Ja mislim da pre može da se desi da ne bude isti efekat nego da bude. Jer njih parom za pamćenje nije učinila samo hemija, nego i priča.

U martu prave tt.

Nadam se da razumijete sto sam natipkala. Sad vidim koliko ima ovih rijeci sto mi mobitel sam napise, a ne prepravljaju mi se.

Ne brini, tipfelerski odlično razumem i sam ga koristim. lol!

Ove nove Hazarine slike za neki projekt imaju li kakve veze s Netflixom?

Otkud ti to?

Sad sam tek skužila kad sam pogledala video u kojem Ferhat nosi Asli u krevet da ona ujutro ima drugu majicu na sebi... ili pidžamu...

Vala meni njih dvoje uopšte nisu izgledali kao da će da legnu i samo da spavaju. Ali mi se svidelo ono što si rekla da su možda prvi put legli i samo spavali.

Otkad je ovaj video? Sad mi je predložilo i pogledala sam.

https://instagram.com/p/BfbHs9_FNBM/

Hahahaha ovak Ibro stvarno veseljak.

Ovo bi moglo da bude od letos. Po odeći se vidi da je leto, a frizura je kao Ferhatova.

Jeste, uživa i zabavlja se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 9:36 pm

Kivo zbilja izgleda mrak. Nakon cijele noći što je proveo u bolnici on tako dobro izgleda ujutro i još voljan za ove novinare. Čak mi na početku i izgleda malo ozbiljnije, a kasnije već i opušteno.

Eto na, sad je opet mrziš. Haha jadna žena s tobom.

Samo mi je on nedostajo u seriji. Jedva sam dočekala da ga se riješimo.
Iskopali su fanovi da u predzadnjem redu u ovoj rečenici piše Sinan. Ja to uopće nisam vidjela.
Uopće ne znam što dolazi. Valjda po još koju frakturu. Malo mu bila jedna plastična operacija, treba mu još koji tretman uljepšavanja.
A ako dođe pa se Asli bude vrtjela oko njega ili mu jasno ne da do znanja da on ti nema sto raditi, e onda stvarno. Lik ju je cijelo vrijeme varao i lagao je.
Ako planiraju da uzburkaju vodi dovođenjem Sinana i Yaprak. E onda bi moglo biti veselo jer bi se dotična mogla pojaviti s trbuhom. Da sapunica bude potpuna. A onda ću ispaliti.

I ja sam mislila, a oni će njegovo zdavstveno stanje prolongirati cijelu epizodu, galiba. Valjda je tim dobio malo na dramatici i popunio još jednu epizodu u prazno.

Ajde još sto je operirala Ferhata s kojim nije bila još u najboljim odnosima, ali brata?! Sve i da se ona osjeća sposobnom kako su joj dozvolili ostali!?
Uglavnom, nek joj bude. Ionako nikad ne ide u bolnicu.

Nadam se i ja da neće njih dva ubiti ove sitne lopove. Jer bi mi samo trebalo da jedan od njih odr u zatvor pa da bude dodatno sranje. Ako i budu pucali, ovaj put bi mogao Abidin. Djeluje mi nekako u pripravnosti za povuci obarač, a Ferhat neće dok ne kažu istinu. Njemu su potrebni živi. Tako mi bar izgleda. Ali Cuneyt je precizan u gađanju. Ne bi mu bilo prvi put da pogodi metu. Ne daj Boze da je promašio pa pogodio Ferhata.

Je, dobar je Ferhat. U bolnici je. Tješi je. Uz nju je. To je bitno.

Aman. Neka to sa Sinanom bude nešto usputno. Ne mogu se i s njim baviti. Jedino ako će na dobro poslužiti ili biti koj flashback.

Aman tebe. Neću muljati Cagu ni da sam sto godina na forumu. Kad bih ga muljala znaci da mi nije stalo do njega.
I ne pokušavaj me pokvariti da bih ti prepustila Cagu. Ionako sve prednosti su na tvojoj strani. Bolje da dostojanstveno izgubim nego da ga izdam.

A samo neka nastave tako. Sad kad dođe Sinan neka još jednom promijene Ferhata.

Hahahah naravno da nije važan. Da je usputan.
Utječeš loše, galiba. Ali to sam u prvom redu rekla zbog uloge mu u TKY. Tamo mi je cijelo vrijeme djelovao kao neki manijak, a na kraju ispao ok. Imao je bas takav pogled.

A ne znam ni ja. Ispali su onda s Kanala totalne budale. Zbilja. Ne mogu vjerovati da prave reportažu, a ne znaju o čemu pričaju.

A, ti si mislila da ja gledam drugu seriju. Hahhahhahah
I nisi mi vjerovala. Taman. Eto ti, a mogla si ranije sa mnom pratiti. Još da sam vise hvalila Birce, možda bi i počela. A meni su još super bili od najave za sezonu.

Da. Da je Asli povrijedila Ferhata i da sve kasnije nije ispalo dobro, ljutila bih se ja i dalje. Ali ovako radi mira u kući, radi Ferhata i da ne odustanem od serije, shvacam da je ispalo dobro pa hajde da joj to ostavimo kao trenutnu grešku. Svi živi ljudi griješe.
Ah, sto se tiče da se ne bismo slagale oko serija, hic merak etme, vidiš da ja odabirem uglavnom serije u kojojima ću vise voljeti muške likove.
Stvarno bismo se poklale. Hahahah

Šteta. Scenarist ne zna napisati jaki ženski lik. Ženskom liku koji je jak, oduzme sve ti i pretvori je u najobičniju kokos. Ajde još se nekako drži s Asli, ali samo zato jer je glavni lik. A da joj je oduzeo sve ono sto ju je činilo jakom, je.
Ne znam ni ja kako bi one nastavile s Aslinim likom, to si dobro rekla. Ali opet bi valjda bolje malo.

Misliš da će Ferhat ubiti Cuneyta. Ok, to bi onda moglo imati smisla s ovim sto si rekla.

Da još idem i qoutati bilo bi mi previše nezgodno. Ovako iden po redu kako si pisala i komentiram.

Znaci ni Ranini ni Sina ništa pametno ni novo što nismo znali. Ok. Hvala ti.

Da, Ece je isto zagriženi fan.
Ne znam bi li ponovili sad kemiju u istoj mjeri. Ja mislim da je svemu u velikoj mjeri, uz njih dvoje i uz priču, imalo utjecaja i to što je Caga bio nov u poslu, imao onaj početnički zanos i sjaj u oku, prirodnost u prvom redu i divljenje prema Hazal - on anonimus, a ona ipak iza sebe neke projekte gdje ju je gledao. Jednostavno su se poklopili u pravom trenu. Sad bi vjerojatno isto imali kemiju, ne vjerujem da bi izostala, ali bi li bio toliki bum, sve da i priča opet bude odlična, nisam sigurna.
Znaci, oni zbilja ne odustaju od twitanja.

Ja sam inače sklona tifelerima. A na mobu pogotovo. Još kad mi sam istipka riječ.

Za Hazar je jučer Birsen stavila i sliku i nešto spomenula Netflix (pogledaj), a danas sam vidjela da neki fanovi, uglavnom Arapi, stavljaju sliku i spominju seriju. Ali sto oni pak pišu, njihove hijeroglife ne razumijem ama ništa.
Meni se nije učinili tako, ali pojma nemam.

Nisu ni meni izgledali. Ali kad je Ferhat obučen, bar njemu nije problem gol spavati... A i da im dam tu nježniju stranu.

Nemam pojma od kad je, ali video sam odgledala toliko puta. Koji opušten i veseo čovjek. Ismijala sam se, pjesma mi odzvanja u usima još. A on tako nekako simpatično-smiješno sladak.
Bas ima neki šarm.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 9:49 pm

Možda bi mogao Caga večeras biti u La Boomu. Vidim da starta ova neka izložba.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 10:27 pm

Gledam Cukur. Allahim, bu ne sacmalik? Kakav je ovo policajac? Ovo je klasični psihopata koji ne znam kako je prošao psihotest na akademiji i ko mu je dao značku. Čak nije čovek koji bi trebao da bude na slobodi nego u ludnici. Upao je u seriju kao atomska bomba. Vozi se u Hummeru, diže automobile u vazduh, ubija ljude, sluša glasnu muziku i bije onoga ko ne zna koje Mozartovo delo on sluša. Yuh! Nisam mislila da ću ovo reći, ali Cem i Yusuf su daleko realniji od ovoga. Imam osećaj da gledam crtani film. I tabi ki, kao što sam i očekivala, prvi put potpuno prazna epizoda i u glavnoj ulozi reklama. U pokušaju da naprave legendarni lik napravili su karikaturu. Ja koja inače ludim za likovima koji su psiho u trenutku sam se ohladila od serije zbog njega. Upravo je Ferhat u mojim očima postao krajnje normalnan i fin čovek. Pokvarili su onu lepu atmosferu koju je serija imala. Ta serija je bila lepa sa turskim narodnim pesmama i onim ruševinama od kuća, šta nam je sad trebao Mozart i Hummer. Što je najgore Alperen nije gost nego su ga odmah stavili na špicu, znači neće skoro da ode. I definitivno je potvrđeno, može Ay yapim da reklamira koga hoće i koliko hoće, da nema E. K. Kostendila i Vartola, serija ne bi bila gledljiva. U ovoj epizodi se nije pojavio, fanovi su u pobuni. Pohvala tuskih scenarista traje jako kratko. Do juče sam hvalila sad se pitam na kojim je drogama pisao ovu epizodu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Wed Feb 21, 2018 11:01 pm

Kivo zbilja izgleda mrak. Nakon cijele noći što je proveo u bolnici on tako dobro izgleda ujutro i još voljan za ove novinare. Čak mi na početku i izgleda malo ozbiljnije, a kasnije već i opušteno.

Eto na, sad je opet mrziš. Haha jadna žena s tobom.

Šta da radim kad čovek uvek izgleda kao milion dolara, a ona tih milion dolara troši. lol!

Samo mi je on nedostajo u seriji. Jedva sam dočekala da ga se riješimo.
Iskopali su fanovi da u predzadnjem redu u ovoj rečenici piše Sinan. Ja to uopće nisam vidjela.
Uopće ne znam što dolazi. Valjda po još koju frakturu. Malo mu bila jedna plastična operacija, treba mu još koji tretman uljepšavanja.
A ako dođe pa se Asli bude vrtjela oko njega ili mu jasno ne da do znanja da on ti nema sto raditi, e onda stvarno. Lik ju je cijelo vrijeme varao i lagao je.

A iskopali su oni da piše Sinan i Ferhat i da nek nekoga uvlači u sobu. Ja imam dobar vid, ali ništa od toga nisam videla. Da vidiš kad nije Sinana nego recimo Kenan i kad čovek glumi u nekoj drugoj seriji.

I meni se čini da dolazi po frakture. lol! Ali svakako ne verujem da će se zadržati, možda opet bude 2, 3 epizode. Nema svrhe da bude više. A možda je Namik nekako došao do njega i doveo ga da pokvari odnose između Ferhata i Asli. Nije nemoguće, video je da ne može da je ubije, pa mu je ovo zadnja nada da povuče Ferhata na svoju stranu.
Nema šanse da se Asli mota oko njega posle svega. Asli poznavajući Ferhata ne bi se motala ni oko koga a ne oko njega, ona uopšte nije taj tip.
Ali, bolje i Sinan nego neko nov. Recimo da dođe neki novi doktor ili policajac kao što su pričali ovi na forumu, Asli bi još i koju progovorila sa njim, a Sinan je već iskompromitovan.

U principu nemam ništa protiv, svakako će da izludi Ferhata i na kraju da dobije batine. Sve dok ne napravi ozbiljan problem između njih dvoje neka ostane koliko hoće.

Ako planiraju da uzburkaju vodi dovođenjem Sinana i Yaprak. E onda bi moglo biti veselo jer bi se dotična mogla pojaviti s trbuhom. Da sapunica bude potpuna. A onda ću ispaliti.

Yok artik! Pa nije Ferhat toliko glup da spava sa njih ne znam koliko bez zaštite. Ja sam na Yaprak više mislila da vidimo malo Aslinu ljubomoru, ne mora da bude Yaprak može da bude bilo koja.
A mogla bi Asli i da sazna da je Vildan zaljubljena u Ferhata, recimo da čuje neki razgovor između Handan i Vildan.

I ja sam mislila, a oni će njegovo zdavstveno stanje prolongirati cijelu epizodu, galiba. Valjda je tim dobio malo na dramatici i popunio još jednu epizodu u prazno.

To i ja mislim. A možda i neće. Bilo bi dobro da sve to završe u prvih sat vremena. Mislila sam da će i u proloj otmica trajati celu epizodu pa nije.

Nadam se i ja da neće njih dva ubiti ove sitne lopove. Jer bi mi samo trebalo da jedan od njih odr u zatvor pa da bude dodatno sranje. Ako i budu pucali, ovaj put bi mogao Abidin. Djeluje mi nekako u pripravnosti za povuci obarač, a Ferhat neće dok ne kažu istinu. Njemu su potrebni živi. Tako mi bar izgleda. Ali Cuneyt je precizan u gađanju. Ne bi mu bilo prvi put da pogodi metu. Ne daj Boze da je promašio pa pogodio Ferhata.

Ako ga i ubiju ne mogu da završe u zatvoru. To nije nameštaljka ili nešto, nego ubistvo s predumišljajem, ne bi mogli da se izvuku. Ili će naići policija i Yigit ili će ga Cuneyt smaknuti. Neće upucati Ferhata, bilo bi malo previše.
Ali policja je tu gde i oni. Videla sam sliku sa seta Cuneyta i oko njega policjski automobili.

Aman tebe. Neću muljati Cagu ni da sam sto godina na forumu. Kad bih ga muljala znaci da mi nije stalo do njega.
I ne pokušavaj me pokvariti da bih ti prepustila Cagu. Ionako sve prednosti su na tvojoj strani. Bolje da dostojanstveno izgubim nego da ga izdam.

Meni je sasvim stalo do njega, ali nemam problem sa muljanjem. To je sve za našu sreću. smeh

Hahahah naravno da nije važan. Da je usputan.
Utječeš loše, galiba. Ali to sam u prvom redu rekla zbog uloge mu u TKY. Tamo mi je cijelo vrijeme djelovao kao neki manijak, a na kraju ispao ok. Imao je bas takav pogled.

U TKY je bio jeziv. Nisam gledala seriju, ali zbog njega i Bensu sam malo gledala na preskoke.

A, ti si mislila da ja gledam drugu seriju. Hahhahhahah
I nisi mi vjerovala. Taman. Eto ti, a mogla si ranije sa mnom pratiti. Još da sam vise hvalila Birce, možda bi i počela. A meni su još super bili od najave za sezonu.

Da. Da je Asli povrijedila Ferhata i da sve kasnije nije ispalo dobro, ljutila bih se ja i dalje. Ali ovako radi mira u kući, radi Ferhata i da ne odustanem od serije, shvacam da je ispalo dobro pa hajde da joj to ostavimo kao trenutnu grešku. Svi živi ljudi griješe.
Ah, sto se tiče da se ne bismo slagale oko serija, hic merak etme, vidiš da ja odabirem uglavnom serije u kojojima ću vise voljeti muške likove.
Stvarno bismo se poklale. Hahahah

Pa otprilike je tako izgledalo, nisam mogla da povežem da se ti oduševljavaš istim Ferhatom o kome svi pišu. smeh
Meni je sam najava sa tangom bila super, ali kad sam videla Birce nisam uspela da se uživim. A sada sam čak počela da je volim. Bez problema bih gledala neku drugu njenu seriju ako bi mi se svidela.

Meni nije problem da gledam serije u kojima ću više voleti ženski lik, bilo ih je. Ali tom ženskom liku koji volim nikako nije dozvoljeno isto što i muškom koji volim. Muškim likovima sve praštam, a od ženskog sam u stanju da se ohladim vrlo brzo ako krene da greši.

Misliš da će Ferhat ubiti Cuneyta. Ok, to bi onda moglo imati smisla s ovim sto si rekla.

Ferhat je sad u stanju promene i ne mogu da budem sigurna da će povlačiti obarač tako lako kao pre. Čak mislim da neće. Bilo bi glupo da s jedne strane izlazi iz mraka, a da s druge strane i dalje bude hladnokrvni ubica. Ali mislim da bi Cuneyta mogao da ubije. Bilo bi dobro da se što pre sazna da je Cuneyt otac Gulsuminog deteta, jer dok se to ne sazna scenarista ga se neće rešiti.

Da, Ece je isto zagriženi fan.
Ne znam bi li ponovili sad kemiju u istoj mjeri. Ja mislim da je svemu u velikoj mjeri, uz njih dvoje i uz priču, imalo utjecaja i to što je Caga bio nov u poslu, imao onaj početnički zanos i sjaj u oku, prirodnost u prvom redu i divljenje prema Hazal - on anonimus, a ona ipak iza sebe neke projekte gdje ju je gledao. Jednostavno su se poklopili u pravom trenu. Sad bi vjerojatno isto imali kemiju, ne vjerujem da bi izostala, ali bi li bio toliki bum, sve da i priča opet bude odlična, nisam sigurna.
Znaci, oni zbilja ne odustaju od twitanja.

Slažem se, scene koje su pre za Cagu bile nešto novo i interesantno sada su rutina. Ali svejedno ni Caga ni Hazal nisu izgubili lep pogled, pogotovo Hazal. Jer Caga recimo sa Serenay nije razmenjivao te poglede, a sa Bensu jeste.
Radi se i o tome da su i njih svoje svesni da su planetarno popularan par i da fanovi očekuju od njih isti performans, tu bi njih dvoje mogli da budu napeti i pod pritiskom.

Za Hazar je jučer Birsen stavila i sliku i nešto spomenula Netflix (pogledaj), a danas sam vidjela da neki fanovi, uglavnom Arapi, stavljaju sliku i spominju seriju. Ali sto oni pak pišu, njihove hijeroglife ne razumijem ama ništa.
Meni se nije učinili tako, ali pojma nemam.

Pogrešno sam pročitala, mislila sam da si napisala Hazal, a ne Hazar. Tu sliku kod Birsen sam videla juče. Ne znam da li je vezano za Netflix.

Nisu ni meni izgledali. Ali kad je Ferhat obučen, bar njemu nije problem gol spavati... A i da im dam tu nježniju stranu.

Eto vidiš kako RTUK misli na naše dobro, ne dozvoljavaju scene da bi svako od nas protumačio kako mu odgovara. lol!

Nemam pojma od kad je, ali video sam odgledala toliko puta. Koji opušten i veseo čovjek. Ismijala sam se, pjesma mi odzvanja u usima još. A on tako nekako simpatično-smiješno sladak.
Bas ima neki šarm.

Naravno da ima šarm, da nema ne bi imali ni likovi.
Ali kako sam trenutno unesena u Ferhata prosto mi bude čudno kad ga vidim da se tako smeje i zabavlja.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo