Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 6:06 am

Poncha ::
Nemoj me zezati da je zbog toga ovaj reagirao. Pa to je strašni. Točno vidiš kako su in glupi prioriteti u državi.

Serije nisu dužne da šalju nikakvu poruku. Serije su zabavni, a ne kulturno-obrazovni program. Na početku većine serija piše da radnja i likovi nemaju veze sa stvarnim osobama i događajima. Sve je mašta scenariste. Dok scenaristi razmisle da ne uvrede doktore, društva za zaštitu životinja, policajce, vojnike i ne znam koga sve još, pa onda bolje da ne pišu seriju.

RTUK time što kažnjava banalne stvari šalje negativnu poruku.

RTUK sa Cukurom kaže ovako: Ne smete da se ljubite i da vređate policiju, ali droga i oružje slobodno.

Sa SBA: Ne smete da tučete doktora, ali zato smete malo malo da pravite masakr, da otmete ženu i uz pretnju da je oženite,takođe nije nikakav problem da konkurenciji pretite i tako dolazite do poslova.

Sa EDHO: Cela obaveštajna služba odnosno država radi za mafiju, mafija bez problema može da ubije šefa obaveštajne službe i da država na to ne reaguje.
EDHO im se izgleda posebno sviđa pošto nema ljubavnih scena, njih uopšte ne kažnjavaju.

Poncha ::
Ja sam se nadala da će na Ayhan biti ljubomorna, ali žena ni cut za ljubomoru. Pih. A bas je mogla malo. Sad nekako ne vjerujem kad su propustili šansu za Ayhan da će dovoditi neku drugu.
A za Vildan, hm... Stvarno Asli na njime treba biti ljubomorna. Eventualno da pita Ferhata je li tu nešto bilo.

Fanovi su toliko digli prašinu na onu scenu kada Ayhan maže Ferhatu onaj melem da oko Ayhan više nisu smeli da pišu ništa što bi aludiralo da sa Ferhatom može da bude u bilo kakvom odnosu. Inače Selin sigurno nije došla da bi Ayhan bila snajperista i istraživala ubistvo majke. Jasno je da je scenarista imao druge planove, ali nije smeo da rizikuje. Možda zato Asli nije bila ljubomorna, da fanovi slučajno ne pomisle da između Ferhata i Ayhan ima nešto. smeh

Poncha ::
Ma kakvo uzbuđenje. Oni moraju nečim popuniti epizodu, a ovo im se činilo zgodno. Vise zato sto je Cem vidio Cuneyta, nego sto fanove zanima zdravstveno stanje Cema. Ako drže na dinamici to je da bi mislili da će Cem progovoriti...
Karagul je pisao bas tako da je prevrtao svašta i uvijek neka drama. I dosta puta ni se činilo da je sve isto.
Dolazi nova serija, a ovo su i zadnji nastavci one na ATV-u. Ne znam kad točno završava.

Nikoga ne zanima ni Cuneyt. Sporedni likovi su u takvom stanju da scenarista može slobodno većinu da pobije niko ne bi ništa rekao.

Kirgin Cicekler se završava za 3 epizode. Ako stave 8 gun što ne verujem da će Ay yapim pristati zbog Cukura, SBA će biti u velikom problemu zato što je ciljna grupa ista.

Poncha ::
Pitanje je samo koga će Yigit zateći kod otmičara i hoće ki Ferhat u međuvremenu uteći.

Čisto sumnjam da će Ferhat pobeći. Logično bi bilo da pobegne zato što policija mora da ga uhapsi jer je krivično delo otimati bilo koga i pretiti mu pištoljem, ali kod nas u seriji nema logike.

Poncha ::
Bilo mi je drago što su mnogi glumci iz te serije, koja je neslavno prošla, ipak dobili poslove kasnije. Recimo tu sam prvi put gledala Sukrua i činio mi se kao ok glumac. Bensu mi je ok bila s njim, Burak mi je bio dobar, Dolunay mi je bio simpa, Busra mi je bila ok. Jedino ova koju su ubili tj. njena sestra mi je bila očajna.

Ova što su je ubili, Beste Kokdemir, posleje glumila u Poyrazu i Hayat sarkisi. Ja nju ne mogu da smislim, njen glas mi je toliko iritantan da ne mogu da je slušam.

Poncha ::
Izgleda da muški scenaristi onda imaju vise poštovanja prema ženskim osobinama i manje su ljubomorni na ženski uspjeh. Sudeći po onom sto kažeš.

Ja ne mogu da se otmem utisku da su neki scenaristi ljubomorni na likove koje pišu. To sam prvi put pomislila u AFK. Mislim da su scenaristkinje mrzele Ferihu.

Poncha ::
Mislim i ja da bi Hazal prihvatila. Za Cagu nisam sto posto sigurna ni da bi ni da ne bi, pogotovo ako bi Engin inzistirao i ako bi bio film. Ali mislim da takvo sto Cagi nije u planu i ne bi trebalo biti. Jednom se teško izborio nakon sto su fanovi se razočarali u EY, ne treba mu taj cirkus opet.

S jedne strane bih volela da do te saradnje nekada dođe, a druge strane kad pomislim na fanove ne bih volela. Zagorčali bi nam gledanje.

Poncha ::
Pa naravno. Hahah Zar si sumnjala?
Iskreno do bola. A ti si prava tatlı büyük yalancı. Nisi kucuk. Ne zna se sto je od čega ovdje veća laž.
Uopće ne kužim sto si ti ikad zamjerala Ferihi kad si sto puta gora od nje. Tobe tobe... Aman... Neka ti bude. Ja već znam da sam izgubila rat.
I Ibri bi lagala. Hahhahah A Kivi? Ok, to si već dogovorila s Basak.

Hahahahaha ja Ferihi nikada nisam zamerala laži. To je možda jedino što joj nisam zamerila.

Kako se ne zna šta je veća laž? Pa ima tu dosta istine, recimo ovo da padam na njih. Sve ostalo je ukras. smeh Dobro ovo za oblačenje sam malo preterala. smeh

Poncha ::
Da, volim kad me neki glumac privuče zbog uloge i onda ga postepeno istražujem, otkrivam i može se dogoditi da me kompletno oduševi ili da me razočara i onda odustanem. S Cagom sam bila oduševljena likom i onda sam ga pomalo istraživala. Prvo na sto sam naišla bila je njegova nestašna epizoda s drogom, ali uopće me nije omelo, jer sve sto sam iduće nailazila o njemu samo mi je postajao sve draži i draži. S njim sam se stopila.

Meni to sa drogom ni najmanje nije pokvarilo mišljenje o njemu. Možda zato što mislim da van seta svako može da radi šta hoće i da niko nema pravo da ga osuđuje i možda zato što sam shvatila kako je došao u tu situaciju. Mada drogu prezirem.

Poncha ::
Kivu pratim pomnije, iako sam njegove serije još od početka gledala, otkako se druzi s Cagom pa mi i on postaje sve draži i draži kako ga upoznajem, a njegov stav me oduševljava.

Ja kod Kive volim to što je inteligentan, što od početka odlično pliva u tom svetu i odlično se nosi sa popularnošću koja je došla rano. Kivo od početka karijere nema ni jedan kiks, ni jedan skandal, ume da odmeri i da se u datoj situaciji ponaša baš onako kako treba. Zato Kivo nikada nije krio privatni život, za svaku njegovu ozbiljniju vezu se znalo, pojavljivao se javno sa njima i nije ga bilo briga šta će fanovi da kažu i da misle.
Caga je tu drugačiji. Njemu mediji stvaraju pritisak i zato se krije od njih. Ne smatram ni to pogrešnim. Svako treba da radi onako kako mu odgovara i nikome ne mora da polaže račune.

Poncha ::
A Ibro mi je tek otkriće. Prvi susret s njim i potpuno oduševljena glumačkim iskustvom i onda kako ga upoznajem i privatno sve mi je simpatičniji i draži. Ovo kad sam sad vidjela, eto, ne mogu objasniti. Gledala sam i cerekala se. Nisam mogla vjerovati da je isti čovjek. Pozitivno me iznenađuje tako da mi ga je još veće zadovoljstvo pratiti.

Da sam ga upoznala i ranije, vjerojatno bih se vezala još i vise uz njega i ispratila ga propisno. Ali njemu ne zalazim toliko u život van ovog sto sam postavlja. Eventualno koji profil njegovih fanova na instagramu provirim i sto mi instagram predloži. Da nema tebe s kojom komentiram, vjerojatno ga ni ne bi ovoliko doživjela, jer ovako i ja saznam vise kad ti nešto napišeš.

Ja sam Ibrom bila oduševljena iz potpuno površnih razloga. Iako je dobro glumio u prethodnim projektima, ja sam pala na njegov fizički izgled. Ustvari, više od fizičkog izgleda na njegov seksipil. Ni pre ni posle tako seksipilnog čoveka nisam videla. Ok Kivo, ok Caga, ali on je otvoreni poziv na seks. Ali sa Ferhatom me je stvarno glumom bacio u trnans. Najverovatnije zato što mu je Ferhat dao mogućnost da pokaže glumačke veštine više nego prethodni likovi. Kad pogledaš Ibru i Ferhata čak im ni izgled nije potpuno isti, tu najpre mislim na to što Ferhat stvarno izlgeda kao bolestan čovek. Ne možeš da povežeš da je reč o istoj osobi. Te transformacije su me uvek oduševljavale.

A po pitanju privatnog života je kao i Kivo. Uvek je sve bilo javno, pa kome se svidi svidi. U sred haosa koji fanovi prave on postavi za dan zaljubljenih sliku sa ženom. Kaže im, to sam ja, ako vam se sviđa ok, ako vam se ne sviđa doviđenja. Ali to naravno niko nije shvatio. Jer, zašto bi shvatili, bolje da misle da su poznati njihovo vlasništvo i da mogu da upravljaju njima.

Poncha ::
Ali ima glumaca, npr. Mehmet Akif Alakurt, koji mi se svidio u ulozi, ali čim sam malo dublje, a ne površno, zagrebala u njegov privatni život, ali i poslovni, odmah sam se ohladila od njega. Momentalno. Lik je ispao sirovina teška. Ne volim govoriti i pljuvati svoje pogreške, ali od takvih ljudi odustanem i za njih me vise nije briga.
Murat meni nikad nije bio simpatičan, ali to sam ti i rekla. Ni lijep ni drag.
Engin mi je recimo dobar glumac, ali mi uopće nije interesantan da ista upratila o njemu niti o njemu ista znam. Puno ove mlađe generacije mi je privuklo pažnju u serijama, ali mi privatno nisu bas zanimljivi, a nisu ni neki ekstra glumci.
Kenan mi je možda i zanimljiviji privatno nego kao glumac.

Meni je MAA katastrofa.Pre nego što sam i pomislila da gledam neku njegovu seriju saznala sam sve to o njemu, tako da sam zaobilazila njegove serije. Poštujem svačiju provatnost, ali ta privatnost mora da ima neki nivo. Ako nema onda nemam šta da poštujem.

Murat me je razočarao zato što se čovek od skoro četrdeset godina ponaša kao klinac, preteruje. A možda me je najviše izbacila iz takta poruka koju je napisao ženi za rođendan ili godišnjicu braka, nisam sigurna. Nešto u faoznu ti si prva i jedina šteta što te ranije nisam upoznao. To je nepoštovanje prema njegovoj bivšoj ženi sa kojom je bio osam godina. Boli nju uvo, ona je srećna u novoj vezi, ali mi je to zazvučalo ružno.

Engin je odličan glumac i koliko sam uspela da vidim normalan čovek, ali ni meni nije interesantan za praćenje. Ako mi se svidi projekat uživam u njegovoj dobroj glumi i to je to.


Kad smo kod MAA, jesi li ti gledala Silu? Komentarišu na forumu šta bi bilo da su ostale Sema i Eylem i neko je napisao da je u Sili i Yer Gok Ask bilo silovanje. Ako je tako, mi smo onda dobro i prošli što su otišle. Još bi u pokušaju da podignu rejting napisale da Ferhat siluje Asli. Mada onda ja ne bih ni počela da gledam seriju, to je nešto što je za mene neoprostivo.
Sad mi uopšte nije jasno šta se mnogima svidelo kod Boran age. Ovako ili onako čovek je silovao ženu, šta tu neko može da voli kod tog lika.

Poncha ::
Vidi njih dva. Meni uz Abidina nikako ne ide ovo opasno izdanje.

https://instagram.com/p/BfglsN2BeMX/

Pomalo mi je smiješan.

Ni uz Abidinu ni uz Timura ne ide opasno izdanje. Da me Ferhat presretne negde u mraku umrla bih od straha, Abidin bi mi bio smešan.

Poncha ::
Ova prva slika, je li to Kivina prava tetovaža? Ova ogromna.

https://instagram.com/p/Bfgndfvlqwl/

Jeste. Zmaj.
A na drugoj piše Only Allah can judge me.

Katastrofa.

Poncha ::
Ne znam jeste li vidjeli ovi sliku. Ja sam vidjela na Twitteru jučer. Navodno ju je Can objavio. Navodno je Caga.

Nisam sigurna da je on. Može da bude a i ne mora.
Gde je ovo?

Poncha ::
Vidim da je stigla Birce, ali ondje je i Ibrina žena. Bit će razočarani fanovi.


Videla sam da je stigla Birce i dalje nisam pratila, zaspala sam. Sada sam ušla da vidim slike, pogledala sam samo snimke kada primaju nagrade i momentalno sam izašla. Dalje nisam mogla da čitam one budalaštine, haos su napravili. Nisam shvatila u čemu je tačno problem, ali prvo su poludeli što je Mihre išla (ne vidim zašto ne bi), onda zato što je imao crnu rolku kao Ferhat, a posle se valjda družio i lumpovao sa fanicama odande pa su zato poludeli. Sorma, opet je ispao skandal mastor. smeh


Ali moram da priznam da sam i ja malo ljubormorna. smeh Kakva je ovo prisnost sa fanicom? Šta je Mihre na to rekla? lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 DWr8Yf4WkAIIkBe

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 DWrzV_7WAAACKTz
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 6:15 am

Hahahahahahahahaha, osećam se kao da sam upala u Emirhan vilu. Scenarista kaže na tw ako ne umremo, ako ostanemo živi (u svakom smislu) hoću da gledam kraj sezone sa fanovima.

Fanovi glavnom glumcu potpisali smrtnu presudu, ubili ga i zakopali, oni koji su zadržali mentalno zdravlje se pitaju da li će serija stići do kraja sezone sa ovakvim scenarijem, a scenarista mašta o drugoj sezonu. Evet, sikinti yok yani. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 8:47 am

Tek sam sad videla drugi fragman za Fatiha. Pa ovo je isto kao MY, cak je scenografija i muzika ista. I scene su iste samo je umesto Halita Kenan.

I hoce li oni da pricaju ovako kao iz filmova iz osamdesetih istiyoR, yapiyoR, zehirliyoR. To ima da para usi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 9:37 am

Meni se čak i sviđa što taj njegov ured ima jednu simpatičnu, opuštenu atmosferu u koju i glumci zalaze i druže se.

Da. Za Cagu je Engin zadužen, Esra isto uskače ponekad. Ali me zanimalo jer vidim da ima i nekih mlađih kojima nešto sređuju, a pretpostavljam da s njima Engin nema veze. Iako, za Hazal isto Engin ima neke veze, a i radi s Ozturkom. Sve mi se čini da će njega ubaciti u neku kostimiranu seriju koja ima veze s konjima. Ne znam zašto imam takav osjećaj.
Zapravo zanima me da znam koga ću pratiti i tko sve pati Cagu. Ovi ostali ni nisu  bitni.

Serije u prvom redu zbilja nisu zaslužene da šalju ijednu poruku. Za to postoje obrazovne emisije, dokumentarne serije j filmovi i slično. Tako da bi serijama trebalo ostaviti oni notu zabavnog. Naravno da se može poslati snažna socijalna, moralna poruka jer i u najglupljim serijama se odašilje određena poruka pratiteljima, ali kažnjavati nešto i očekivati od serije da će obrazovati puk je apsurdno. Ja sve svaki put iznova začudnim lošim prioritetima kod njih. Zbilja. Taj RTUK kažnjava nešto sto je apsurdno, alkohol zamagljuju, nasilje podržavaju, a pozitivne stvari onda su scenaristi dužni brisati...
Zašto nitko ne reagira na drogu? A toliko je tamo ima. Zato što je njima važnije da se ne uvrijedi nečija čast i profesija nego išta drugo. Nasilje svake vrste može, ali ne nasilje prema organima reda i mira ili liječničkom osoblju. Jer, njih treba poštovati. Ha, ma nemoj. A svi ostali oblici nasilja su dozvoljeno. Povraća mi se na to.
Prvo trebam ocijeniti hoću li gledati seriju, ako vidim da nema puno nasilja, onda gledam. Jer znam da na njega neće reagirati, a na nešto drugo hoće. Postaje apsurdno što rade.

S fanovima ja neću na zelenu granu nikako, galiba. To što se oni miješaju meni ide na živce. Eto, a mogli smo barem dobiti neku ljubomornu scenu Asli, neki njen istup. Nisu morali ništa Ferhat i Ayhan mutiti, moglo je ostati na pomaganju, pa i tom mazanju melema ili nečemu što će Asli vidjeti pa reagirati.
Sad da će dovesti nekog kad im Ayhan nije uspjela, nekako čisto sumnjam.

Što se mene tiče, Cuneyt ili Idil mogu na odstrijel. Neće mi ni jedno od njih nedostajati. Ali Cuneyt mi je postao toliko antipatičan da pojma nemaš. Nije mi bio loš toliko ili prvih nekoliko epizoda. Ali sad mi s ovom svojom samouvjerenošću i bahaćenjem te miješanjem u sve ide debelo na živce. Krpelj, pijavica.

Ay yapim bi bio glup da ide sebi na noge i stavi isti dan seriju. Ali ne bi mu bilo prvi put. Zar nije tako bilo i kad je Icerde išao? Je li i onda poklopio dvije svoje serije, ne znam točno koje.
Na kojem si rekla programu će ići ova Kivanceva serija u kojoj se isto Sinan? Je li i to bio ATV?
Svakako sa će, koja bide, ići kao konkurencija nama.

Ne vjerujem ni ja da će pobjeći. Ali što će biti ako ga nađe bistri Savci s mrtvim otmičarem ako ga recimo Cuneyt uspije ubiti? Koliko je on bistar, ništa me ne bi čudilo.
A i da je živ, kao što si rekla, krivično je djelo oteti čovjeka i prijetiti mu.

E ta, Beste, užasna je glumica. I glas ima toliko iritantan. Eto, znam da sam je zapamtila kao nekoga s kim ne želim da Caga glumi. Vidjela sam da su prije nego što je počimao Icerde neki htjeli nju s Cagom. Hvala Bogu, pa su me poštedjeli. Kad sam vidjela kakva je ta u ovoj seriji drago mi je da fanovi ipak ne utječu na sve.

Moguće da su ljubomorni na likove koje pišu. Pogotovo žene na ženske likove i onda ih postepeno samo srozavaju.
Nisam išla za tim, ali možda si u pravu za Ferihu. Jer da su je voljele ne bi je onako pisale.

Za Cagu i Hazal i njihov projekt se apsolutno slažemo. Ovo sto si napisala kao da sam ja pisala.
Ne bih ja mogla ove fanove više.

Hahahahah dobro je. Izvukla si se.
Je, u pravu si. Najbolja laž je ona u kojoj ima nešto i točnog.
Malo si pretjerala za oblačenje. Hahhahahha Tko te ne zna. Hahhahaha
Dobro. To ti je taktika s Cagom i Ibrom.

Nije ni meni pokvarilo mišljenje o Cagi. Naprotiv, vidiš da se ne mogu odlijepiti od njega. Nego samo kažem, da mi ni unatoč tome kako sam ga upoznala nije ostavio nikad loš dojam.
Njegova je greška samo njegova. A uzela sam u obzir okolnosti.
Što se tiče droge, apsolutno se slažem. Bojim se.

Kivo je takav baš. Stekla sam i sama takav dojam, ti samo potvrđuješ to što mislim. A Kivo i Caga su apsolutno različite osobe, karakteri, imaju različite pristupe i to se ogleda i u pristupu s fanovima, novinarima, načinu i količini biranja projekata i slično. Ja i jednog i drugog razumijem upravo zbog toga kakve su osobe. Iako mi je Caga bliži po karakteru od Kive, i Kivin način cijenim, zapravo divim mi se. Tolika samouvjerenost koju on posjeduje i odlučnost bez obzira na fanove.
I recimo, divno mi je kod Kive kako brani one koje voli, ma tko to bio. Basak, Caga...
Uz Kivu uvijek imam osjećaj da je stup svega, zaštitnik. Osjećaj sigurnosti, povjerenja.

Za Ibru naravno da postoje i površni razlozi. Drago mi je da ti sada nisu samo, tj. isključivo oni, jedini koji ti privlače pažnju dalje unatoč dobroj glumi i prije.
Je, Ibro ga ima na pretek.
Da, to si dobro rekla, Ibro i Ferhat meni ne djeluju kao iste osobe. Nimalo. Očito je Ibro ovom ulogom uspio ostaviti privatnog sebe sa strane, ali ono što je najbolje što je bio toliko uvjerljiv u nečemu čemu nije sličan. Ja sam i o Ibri imala pomalo drugačiji dojam dok ga nisam počela malo pratiti. A lik neki totalno drugačiji, opušten, veseljak, pjesma mu dušu dira...
Pogled Ferhata i Ibre je različit, a kamoli što drugo.
Za privatno život sam uspjela uhvatiti da je sličan Kivi. Baš je osoba kojoj nije bitno što će fanovi misliti, htjeti, pisati. Meni je baš simpa.

Što da kažem za MAA kad mi je on jedno veliko razočaranje. Ali na vrijeme sam shvatila da je takvo razočaranje. Sad nemam pojma što je s njim, nemam pojma o pojmu ništa. Neka ga gdje je, neka se ne mota oko mojih serija.

To mi je teški očaj što izvodi s ovom sad ženom i nepoštivanje Burcin svakako. Ali meni nikad nije bio simpatičan pa me nije ni razočarao.

Gledala sam Silu. Ja, ako sam i znala, sam zaboravila da su one to pisale.
Uf, dobro je to da onda one nisu nastavile pisati. Ne bih podnijela da mi tako unište Ferhata. Meni je Ferhat i drag jer je poštovao Asli, ma koliko mu je bila privlačna.
Ne pitaj me ništa, mladost-ludost, gledala sam i nastavila jer su mi se sviđali kao par. I zatvorila sam oči. A sad takvu seriju više ne bih imala želudca gledati.

Da me Ferhat presretne i po danu i po mraku, prepala bih se. A za Abidina i Tinura bih se samo nasmijala koliko mi smiješno izgleda kad je kao opasan.

Hahahaha Znaci njegove su. A pa čuj, nisu mu lijepe, ali su mi točno onakve da se slažu uz Kivin karakter.
Ne znam zašto tog zmaja nisam doživjela prije.

Ne znam je li to Caga. Kad sam ja naišla na sliku, pisalo je - je li ovo Caga? Sutradan sam vidjela da je to bilo, navodno, u sklopu priča koje je objavio Can prije koji dan kad je po Istanbulu objavljivao neke povijesne lokacije. Nemam pojma o kojoj se radi.
Ne mogu ti tvrditi ništa, niti je li ovo Caga, s leđa može biti bilo tko, a nisam upratila kod Cana ništa. Iako znam od prije da je Can hodao po tim lokalitetima iz Karakalema i postavljao i prije slike.

Ja sam vidjela nekoliko Ibrinih slila s fanovima, neki video gdje ga fanova grli, s dodjele video kako primaju nagrade, Bircin govor, kako se smještaju na svoje mjesto i slike kako sjede jedno pored drugog. Čim sam vidjela Mihre da je tu, odmah sam pretpostavila kakve će relacije fanova biti. Hahaha ubio ih je u pojam Ibro. Bravo za njega.
Hahahah skandal majstor. Ibro bey stvarno zna napraviti show fanovima.
Hahahahah je li on ovo ovu curu uhvatio za glavu, a ona njega za ruku? Dobro je Mihre nije nečim opalila po toj glavi.
A vidi mu poze, zajebanog osmijeha i dupeta. Je i on zna stati ispred kamere. Ima i on neki sat na ruci.
Što se tiče stajlinga, meni se čak i sviđa što je došao u izdanju Ferhata. Lijepo mu stoji, ali vidiš da nije Ferhat.

Hahahaha što je to bilo sa scenaristom? Hahahahah
Zašto su fanovi tako reagirali s Ferhatom?

Ja još nisam pogledala drugi fragi za Fatiha. To je nešto što meni ne privlači pažnju. Ali pogledat ću. Meni je taj njihov govor s pretjeranim naglašavanjem previs teatralan i nemam osjećaj prirodnosti u sceni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 10:57 am

Lijep glas ima.


https://instagram.com/p/Bfgs3kfDx2z/

Sad sam pažljivo slušala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:03 am

To s Ibrom stvarno ratno stanje sada?

https://instagram.com/p/BfiLARKnMdR/

Kako ja uvijek pogodim glumca gdje će me fanovi dotući?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:16 am

Nekad kliknem na neke manje poznate portale i čim Otvorim nađem neku glupost.

https://www.haberingundemi.com/cagatay-ulusoy-ekranlara-geri-donuyor-haberi-3264.html
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:21 am

Aj ne diraj me u njegov glas to mi je slaba tacka. Tip ima predobar glas, ali Ferhat facepalm

Ne da je ratno stanje, nego je atomska bomba.

Ako nisi upucena u dogadjaj dacu ti ozet, bas me interesuje sta ces da kazes.

Ja prvo nisam htela ni da se uputim jer su mi isli na zivce bolesni komentari, ali kad sam videla da se i na DF forumu pise, zanimalo me he sta je bilo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:23 am

A bas ima onako lijep muški glas, galantan.

Atomska bomba? Oha!? Što je bilo?

Kaži ozet. Ne znam ništa osim što sam sinoć napisala pretpostavku, ti jutros rekla da je bilo veselo, a maloprije vidjela sliku ovu i Grkinja Vicky napisala tako, a ona je zagriženi njegov fan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:24 am

Cukur? Pinar Bulut? Zanimljivo....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:25 am

Pa je li vidiš. Odmah sam u prvoj rečenici odustala od čitanja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:27 am

https://youtu.be/wEC51YDwV1M

Slusaj ovaj glas, a slusaj Ferhata. Veze jedno s drugim nema.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:35 am

A joj sto mu je glas lijep. Profinjen, otmjen. I još kad šapuće kasnije. Je li ovako i inače govori?

Sad kužim što si govorila o njegovom glasu. Ali sad ja ovo nikako da povežem s Ferhatom, da odjednom ovako progovori bilo bi mi precudno. Kako je on uspio Ferhatu totalno izmijeniti sve što se tiče glasa. Ajde još za rečenice koje izgovara, ali za glas kao glas...



I bas je sad Fiata moralo uhvatiti ovo. Uf be. A bas je bio napet kad ju je onako uhvatio. Samo sto popustila nije. Je li mu dobro? Hahaha
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 11:49 am

Ja sve vreme govorim da ima prefinjen glas i da mu glas daje na seksipilu. Zato toliko i pizdim zbog Ferhata.
Da, ovo je u potpunosti njegov glas i nacin govora.

Ne razumem uopste kako je izmenio glas do te mere. To je veliki napor. A bas sam obratila paznju, ni u jednom trenutku ne fula i ne prebaci se na svoj glas.

https://youtu.be/KorP6cUOClI
Nastavak scene, popustila je, ali je naisla Irmak.
Nema sta mu nije oprostila, vidis da je dosla da ga pogleda u oci da vidi da li je prao pare. smeh

Dobro mu je. lol! To je kada ga je Sinan trovao, posle su provalili kad je bio maltene na samrti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 12:10 pm

Frka je krenula oko Bircinog dolaska, na kraju je Birce došla pa su smirili, posle je Ibro prvi uzeo nagradu i otišao, onda su napravili haos zašto nije sačekao Birce. Ok, to bih i ja prokomentarisala kao nepoštovanje prema koleginici da nisam saznala da je organizacaija bila takva, svako ko je uzeo nagradu išao je u backstage, nije se vraćao na mesto. Ali oni to nisu ukapirali nego su napadali i napadali, vređali, psovali i to je došlo do njegove majke. Žena valjda isto nije znala da je tako trebalo, nego da ga izvuče rekla je da žure na avion, tu su se opet smirili. Međutim nije dugo trebalo da se pojave slike sa fanicama u kafani. Tu su ušli u čašu do dna i ova fanica sa slika je pokrenula live prenos. Rekla je da Ibrahim nije tu, posle je rekla da nije ostavio Birce samu da je sačekao u backstageu, ali Ibro se čuje u pozadini kako kaže ’reci da je Ibrahim ostao sam’ ’reci da ih više ne voli’. Tu je nastao prekid filma, više ništa nije moglo da ih zaustavi. Još su se na sve pojavile i ove slike, neće više da čuju za njega. Ne pitaj u kakvoj su žalosti. Neki su čak na to gledaju kao na nešto do te mere skandalozno da ne mogu da veruju da je to uradio samo pod uticajem alkohola, nego misle da je uzeo još nešto.

E sad, jesam li ja luda ili su oni ludi ne znam. Ali čak i ovi sa foruma koji nikada ne komentarišu privatni život, ne kritikuju glumce, bave se samo serijom su celu noć komentarisali ovaj događaj i to vrlo negativno. Prosvetli me (uzdam se u tvoju objektivnost smeh ), ali ja ovde uopšte ne vidim dramatičnu situaciju. Tamam, popio je i nalupao se verovatno pod uticajem silnog napadanja već mesecima, ali so what. Nije da im je psovao mater. Ne znam šta oni zamišljaju da su glumci. To su ljudi isto kao i mi, mogu da naprave grešku, šta sad. Čovek je ionako malo na svoju ruku, to je trebalo da im bude jasno.Ono kad si me ti pitala za peškir da li je toliko opušten, a ja sam ti rekla jeste. E, to je to, njemu je u tom trenutku došlo da sedi i da pije sa fanovima i on je to uradio. Doduše jutros kad se probudio i video reakciju fanova shvatio je da situacija uopšte nije ’sikinti yok’. Ali neka fanovi ne brinu, ako su menadžer i producent ozbiljno shvatili situaciju, danas nema oglašavanja, ovih dana par seksi slika, usput AsFer slike, dobra AsFer scena u seriji i problem rešen. To je klasična taktika za zamajavanje fanova.

Postoje glumci koji posao rade zbog glume i postoje glumci koji ga rade zbog karijere. U prvoj grupi su Ibro i Seckin u drugoj su Caga i Kivo. I jedni i drugi posao rade najbolje što mogu, ali jedni su u stanju da se odreknu mnogo toga zbog blistave karijere, dolaska do Hollywooda, velike popularnosti, velike zarade, a drugi nisu u stanju da se odreknu uslovno rečeno slobode zbog karijere. Nekome je sloboda važnija od svega, da se ponašaju bez taktike u datom trenutku kako žele i osećaju. Treba poštovati i jedne i druge i njihove izbore. Čak nisu problem ni kritike ukoliko su pristojne, kritika može da pomogne čoveku da ispravi neke greške, ali onaj linč je toliko ispod svakog nivoa da pere svaku grešku i opravdava svaku krivicu osobe koju kritikuju. Lične uvrede, psovke, to prelazi granicu odnosa fan glumac i postaje maltretiranje i verbalno zlostavljanje. Da odluči da ih tuži, dobio bi ih na sudu.


Još se pitaju zašto je Mihre išla sa njim, žena je u pravu, ko zna kako bi se pijančenje završilo da nije bila. Primanje u sobu, držanje za ruke, falan filan. smeh
Samo dobro je što sam ovo saznala, eto taktike. Uhvatiti Ibru pijanog i bez Mihre. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 1:01 pm

Hahahahaha, ja sam mislila da ce da sacekaju jedan dan, ali ispiranje mozga je vec pocelo. Ajde Ibro baci jednu keramicku sliku da se bar mi sto nismo ljuti okoristimo o situaciju. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 2:57 pm

Ma ja stvarno nisam obraćala pozornost na izgovor, boju, intonaciju prije. Jako ugodan je kad priča. Onako glas kojem vjeruješ, a kad šapće onda je zanimljiv.

Ne znam ni ja kako je izmijenio glas sasvim. Na početku mi je bio čudan, a kasnije sam se tako navikla na njega. Postao mi je dio Ferhata. Kad pogledaš koji Ibro treba imati napor da ni u kojem trenu ne ubaci svoj glas. Mislim da ću se od sada vise pozabaviti time hoću li čuti Ibru u Ferhatu.
Svaka mu čast! Ja volim kad je sposoban mijenjati glas.

A dobro. Vidim da je, ali šteta što ga je prekinulo.
A i što ga ti Sinani s istim glumcem stalo napadaju i staju mu pod noge. I ta guska Irmak. Htjela sam napisati koza, ali ako Bondarenkova slučajno pročita, da se ne naljuti. Hahha

Ajme meni. Ne mogu ja ove uživljene u par iz serije vise nego u glumce. Ne mogu. I ja sam nekad voljela parove iz serija, ali izgleda sa sam to prerasla. Ali do te mjere da ići tako na nož po glumci mi je apsurd.
I, nije se vratio na mjesto pa šta? Ajmo ga sad razapeti zbog toga. Ok, možda bi ispalo džentlmenski da je sačekao Birce i da su skupa otišli. Ali ako je bila procedura da se nakon primljene nagrade ostane i backstageu što on onda može. Organizacija je takva kakva je. Koliko ja znam dobro se slaže s Birce i što on se stalno treba slikavati i provoditi vrijeme s njom.
Uglavnom. Ako ju je tamo dočekao, što su oni očekivali od njega?
Ovo kako je Ibro instiktivno reagirao, pogotovo ako je bio pod utjecajem alkohola, ne vjerujem da je ičega drugog, je samo pokazatelj da Ibro kao Ibro nema dlake na jeziku, ne podilazi fanovima.
Šalio se s njima na sebi svojstven način, ali kroz šalu im i ukazao da ono što oni zahtjevaju od njega kao osobe je previše.
A ti fanovi koji su u njegovim riječima našli nešto do te mjere skandalozno, lijepo neka sebi nađu neku drugu zanimaciju u životu, a ne da traže greške u životu glumaca. Milijun sam puta rekla da glumci ne trebaju živjeti po scenariju fanova i da su ljudi od krivi i mesa.

Ok. Čovjek se napio. Nalupao malo gluposti, opustio se previše, našalio se.  Ali što je loše ako im je rekao da ih ne voli, mislim da ih nije uvrijedio na osobnoj razini da ga do te mjere napadaju i proglašavaju, hm... Sad je on zbog toga što je rekao ispao da konzumira sve i svašta. Ja se pitam vole li te fanice njega, kad očekuju od njega sve i svašta i miješaju se u to što će on raditi na dodjeli nagrada, rođendanskom partyju, slobodnom danu.... nebitno. One njega vole pa ga imaju pravo napadati, a on nema pravo nista reci. Ok, da je drugačiji karakter branio bi se šutnjom, ali eksplozivan i otkačen kakav je, reagirao je u skladu sa sobom.
Uostalom, da ne voli i poštuje svoje fanove, ne bi se naslikavao i provodio vrijeme nakon s fanicana. Ne bi se slikavao, grlio ih... Pije s fanovima, pa što?! Da neke nisu ljubomorne što nisu one bile te sreće da Ibri zavire u čašu. I kucnu se za zdravlje.
Opušten je. Meni je isto bilo čudno kako je onako vezao ono i bio jako opušten, ali on je takav. Sve što više čujem o njemu mi i takav djeluje.
Možda je shvatio kako je to sinoć ipalo pa je zato i okačio sliku s Birce. Ali da sam na njegovom mjestu, ja uopće ne bih.
Znam da glumci moraju poštovati fanove jer u krajnjem slučaju ne bi se bavili tim poslom da nema fanova koji gledaju serije, ali ako te fanovi ne poštuju, a što onda reći.
Ok, eto fanovima kad toliko hoće slika. Meni ništa ne znači.
Ibro je stvarno hit, on će isti dan postaviti i sliku s Birce i Mihre i slikarima s fanovima. Njemu sve u vjetru.

Ja poštujem glumce kao osobe u prvom redu. Za mene je on prije svega osoba, a nakon toga glumac. Ako te ne poštujem kao osobu, onda ni ono što radiš ne mogu u tolikoj mjeri cijeniti. Ni jednom glumcu ja neću se miješati u njegov izbor. Mogu jedino reći sviđa li mi se njegov postupak/odabir/uloga/karakter, ali da ću se nekome miješati u ono što radi privatno ni poslovno neću. Ni osobama koje me okružuju, ako ne traže baš od mene nešto se ne miješam. Zapravo nastojim.
A kamoli nekom glumcu ću zamjerati nešto.
Ok mi je kritika tipa - voljela bih da je oragnanizorano drugačije, da su bili zajedno na pozornici, da su se slikali, da su uputili fanovima neke riječi... voljela bih da je Ibrahim pričekao Birce, možda bi bilo dobro da Ibro nije odmah otišao ispao bi kulturniji, džentlmen... U tom smislu. To mi ima logike, ali direktno napad na njega s pripisivanjem koječega mi je degutantno.
Ne moram se ja slagati s njim i njegovim stavovima, uopće, ali mogu poštovati njegovu odluku da ne podilazi fanovima.

A sad ajmo s druge strane? Zašto Mihre ne bi išla s mužem na dodjelu nagrada? Eto. Išla je Busra s Burakom, prate druge žene svoje glumce na premijere filmova, dodjele... Što je ti čudno? Kad dobiješ neku nagradu ili kad je nešto takvo u pitanju onda valjda želiš da su uz tebe neki koji su ponosni na tebe. Ja se uopće ne čudim da je Mihre bila tamo.
A sad i ovo. Ako zna kakav je opuštenjak, naravno da će ići zauzdati uzde i držati ga pod kontrolom. Hahahahhaha

Pazi, ovo ti treba Bondarenkova nešto oraganizirati za Ibru. To ti je njen teren... hahahhaaah

Baš. Treba Ibro tući tamo gdje najviše boli.  Makar bio shvaćen - gledajte me i što mi možete. Tko vas...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 3:07 pm

Koliko sam ja ovog ispisala. Pih. Ponijelo me s ovim fanovima. A ja izaberem uvijek glumca na kojeg se nakaci neka par skupina. I onda taj zamišljeni par mi dođe preko glave.

Uglavnom. Glumca ili volim ili ne volim. Ako ga volim i poštujem njegov izbor i pri time ništa ne zamjeram, pratim ga i njegov rad. Ako ne, gule gule. Jednostavno. A ne ići okolo i napadati čovjeka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 4:17 pm

Ma meni ne ide u glavu. Što su se oni uhvatili Ibre kad je Ibro međi rijetkim glumcima koji čitaju komentare fanova na slike i lajka. I onda se naljute na njega jer napravi neku glupost ili se našali. Da ih ne voli, sve bi pratio neke fanove na instagramu, lajkao i svašta. Sramota.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 6:37 pm

Dobro je, već sam mislila da nisam normalna. Sve se toliko otelo kontroli, a ja i dalje ne vidim problem.
Ti i ja bismo mogle da budemo advokati turskim glumcima. Ali samo ovima sa građom da bismo mogle da budemo uverljive. lol!

Ti nisi obraćala pažnju zato što si ga otkrila kao Ferhata, a Ferhat je čak u početku i imao približan glas dok nije došao Birgoren i promenio koncepciju. Ali uz Ferhata i ne ide ovako tečno pričanje i ovakav glas. Firat je sam po sebi bio prefinjen, obrazovan, bankar, pripadao je visokom društvenom staležu. Šta će Ibrii i Ferhatu takav glas, jedan je pijanica, drugi je ubica. smeh

Ja u tom trenutku nisam baš navijala da mu oprosti ispao je svinja. Veče pre toga je skinuo i onda je odjebao.


Znaš o čemu se tu radi, bar je to moje mišljenje. Oni već mesecima skupljaju bes u sebi jer njega vide kao glavnog krivca što njihovi bolesni snovi ne mogu da se ispune, jer prepreka je on, on je oženjen. Njima je samo trebao razlog da puknu i izbace bes, razlog je bilo ovo. Inače ko bi normalan reagovao ne ovakvu glupost. Što je najgore, oni su se toliko iskidali, to je plakanje, to se celu noć nije spavalo, opšta histerija. Mislim da se ni Ibro nije toliko iznervirao kad se otreznio koliko su oni.
Samo, on i Birce uopšte ne bi bili dobar par privatno, nema šanse da bi bili zajedno. Potpuno su različiti, imaju potpuno različita interesovanja.

Da li je čekao u backstageu ne znam, kažu da jeste, ali moralo je da bude onako kako je procedura zahtevala. Ona je dala izjavu novinarima, on nije, slikao se sa fanovima. Ima dosta slika sa fanovima od sinoć, ne onima sa kojima je posle družio.

Kao prvo, da ne poštuje fanove, ne bi otišao da preuzme tu nagradu u sred radne nedelje kad set traje, nego bi je preuzeo neko drugi. Kao drugo da ne poštuje fanove ne bi sedeo sa njima, šta nije imao sa kim da se druži pa je zvao fanove. Očigledno da mu je prijala njihova pažnja, da su se opustili, popili zezali se i to je to.

E vidiš o tome se radi. Naravno da su ljubomorne što nisu one bile te koje su tu sedele. Da nisu ne bi toliko napadale tu devojku. Šta tek njoj rade, čak su išli da pišu i njenom vereniku da ga obaveste da je pita šta ona traži kod Ibre u sobi. Nije dovoljna Ibrina žena, sad je na redu fanicin verenik.

On je vrlo dobro shvatio kako je to sinoć ispalo, jer je dobio gomilu poruka na intagramu i garant su ga odmah ujutru zvali producent i menadžer. Sliku nije objavio bez razloga, podigla se velika prašina, ta prašina mora da se spusti da ne bi uticala na seriju. Ali to su ljudi kojima mozak radi na volt i po, jer da su pametniji ne bi tako reagovali. Sa njihovim mozgovima vrlo lako može da se poigrava. Garantujem da bi se sa agresivnom kampanjom (AsFer slike, neki intervju, scene u seriji koje će da uzdignu Ferhata, emisija u kojoj će zajedno da se pojave, da hvale jedno drugo...) njih 90 % ponovo bilo zaljubljeno u njega. Niko se ne bi sećao ničega.

Nisu oni samo aludirali na drogu, to je još i najblaže, želudac mi se podigao kada sam pročitala uvrede. Glup, idiot, seljak, dvoličan, bez časti i dostojanstva, psovke, šta ste radili svi grupno u sobi, da ti ne pričam kakve gadosti. To su ozbiljne uvrede. Mene je bilo sramota u njihovo ime kada sam to čitala. U trenutku mi je bilo žao što znam turski.

Ovako ili onako ovo će da se zaboravi, zaboravljali su se i pravi skandali, a ne ova glupost, ali fanovi ako misle da će njemu da naštete varaju se, mogu samo da naštete sebi. Imaju seriju koju vole, par koji vole, a ako ovako nastave ostaće bez toga. Umesto da se skoncentrišu na seriju i par, oni se bave privatnim životom.

Što se Mihre tiče, apsolutno je trebala da bude tamo. Kao prvo, nikome nije izgleda jasno da su oni skoro venčani i očigledno zaljubljeni. Ionako zbog njegovih obaveza ne provode mnogo vremena zajedno, zašto ne bi išla na put sa njim. Tim više što je normalno da podržiš muža kada postigne nekl uspeh.

Sorma i ja isto, ali to je tako uvek kada je neki par popularan. Po njima bi glumcima brak trebao da traje koliko i serija. U jednoj seriji sa jednom u drugoj seriji sa drugom.

Problem je što oni njega vole, zvuči potpuno idiotski, ali tako je. Samo ne vole to što se ne ponaša onako kako bi oni hteli.

Hahaha, Poncha se iznervirala. I ja kad nekoga toliko napadaju, naročito bez razloga, dobijem želju da ga branim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 6:53 pm

Poncha ::
Serije u prvom redu zbilja nisu zaslužene da šalju ijednu poruku. Za to postoje obrazovne emisije, dokumentarne serije j filmovi i slično. Tako da bi serijama trebalo ostaviti oni notu zabavnog. Naravno da se može poslati snažna socijalna, moralna poruka jer i u najglupljim serijama se odašilje određena poruka pratiteljima, ali kažnjavati nešto i očekivati od serije da će obrazovati puk je apsurdno. Ja sve svaki put iznova začudnim lošim prioritetima kod njih. Zbilja. Taj RTUK kažnjava nešto sto je apsurdno, alkohol zamagljuju, nasilje podržavaju, a pozitivne stvari onda su scenaristi dužni brisati...
Zašto nitko ne reagira na drogu? A toliko je tamo ima. Zato što je njima važnije da se ne uvrijedi nečija čast i profesija nego išta drugo. Nasilje svake vrste može, ali ne nasilje prema organima reda i mira ili liječničkom osoblju. Jer, njih treba poštovati. Ha, ma nemoj. A svi ostali oblici nasilja su dozvoljeno. Povraća mi se na to.
Prvo trebam ocijeniti hoću li gledati seriju, ako vidim da nema puno nasilja, onda gledam. Jer znam da na njega neće reagirati, a na nešto drugo hoće. Postaje apsurdno što rade.

Serije socijalne poruke šalju, ali kada ih šalju to rade tako da svima bude jasno. Rade se o tome što RTUK živi u paralenom svetu kao i fanovi serija i što se bavi budalaštinama, a ne onim čime trebali da se bavi. Pre svega u tom sektoru treba doneti nove zakone, da se smanji trajanje i količina serija. Da se ukinu razni programi u kojima se udaju i žene. Zaglupljuju narod i nove generacije. To je isto i kod nas problem. Ovde ne možeš da pogledaš tv a da ti ne iskoče razni degeni iz reality programa koji su puni psihopata, mentalno zaostalih i raznih žena niskog morala. Ali ovde RRA ne reaguje ni na šta, ovde svako može da radi šta hoće.

Moju ili tvoju ili bilo čiju profesiju ne može da uvredi niko i ništa, a pogotovo ne serija. U svakoj profesiji postoje muljatori i prevaranti i neznalice. Šta kao u stvarnom životu ne postoji nadobudni inspektor koji vređa saobraćajca? I to na Balkanu? Postoji, puna je policija takvih. Ili niko ne tuče doktora? A u konkretnoj situaciji niko nije tukao doktora zbog profesije nego iz ljubavnih razloga. Ženu ili nekoga ko nije državni službenik u serijama može da bije i maltretira ko hoće, RTUK je na to nem.

Poncha ::
S fanovima ja neću na zelenu granu nikako, galiba. To što se oni miješaju meni ide na živce. Eto, a mogli smo barem dobiti neku ljubomornu scenu Asli, neki njen istup. Nisu morali ništa Ferhat i Ayhan mutiti, moglo je ostati na pomaganju, pa i tom mazanju melema ili nečemu što će Asli vidjeti pa reagirati.
Sad da će dovesti nekog kad im Ayhan nije uspjela, nekako čisto sumnjam.

Fanovi su i doveli do toga da dođe do začepljenja u scenariju. Odnosno nisu oni, nego scenarista koji ih je slušao. Naravno da Ferhat ne bi prevario Asli, ali Ayhan bi verovatno bila zaljubljena u njega i tako bi napravili zaplet između glavnog para. Ovo je ljubavna serija, osnova je glavni par, a glavni par je do 19 epizode prošao sve prepreke i došao do vrhunca odnosa. Ako se između glavnog para ne zakuva, ako nastave da slušaju fanove i neće, gledačemo po pet otmica i ubistava po epizodi. Svi se žalimo na YigFer ljubav, tražili ste, gledajte. Kad scenarista nema šta da piše AsFeru osim par ljubavnih scena, on se fokusira na popravljanje ostalih odnosa. Ako bi Asli bila ljubomorna, onda bi jednu epizodu gledali kako pokušavaju da se pomire, svakako bolje nego Cuneytovi glupi planovi.

Poncha ::
Što se mene tiče, Cuneyt ili Idil mogu na odstrijel. Neće mi ni jedno od njih nedostajati. Ali Cuneyt mi je postao toliko antipatičan da pojma nemaš. Nije mi bio loš toliko ili prvih nekoliko epizoda. Ali sad mi s ovom svojom samouvjerenošću i bahaćenjem te miješanjem u sve ide debelo na živce. Krpelj, pijavica.

Idil zna previše tajni da bi bila za odstrela, ali Cuneyt bi mogao. Da bi uklonili Cuneyta Ferhat mora da sazna da je otac detata i da je ubio Cema. Eto scenaristi prilike da vadi Ibru, neka Ferhat zablista i neka se reši Cuneyta.


Poncha ::
Ay yapim bi bio glup da ide sebi na noge i stavi isti dan seriju. Ali ne bi mu bilo prvi put. Zar nije tako bilo i kad je Icerde išao? Je li i onda poklopio dvije svoje serije, ne znam točno koje.
Na kojem si rekla programu će ići ova Kivanceva serija u kojoj se isto Sinan? Je li i to bio ATV?
Svakako sa će, koja bide, ići kao konkurencija nama.

Kara Sevda i BSAG, sredom su obe išle. Ali tada nisu mogli da se usklade, ATV je imao samo sredu i četvrtak slobodne, a oba dana su išle Ay yapimove serije na Staru. Sada će ATV imati slobodne ponedeljak, četvrtak i subotu.

Poncha ::
Ne vjerujem ni ja da će pobjeći. Ali što će biti ako ga nađe bistri Savci s mrtvim otmičarem ako ga recimo Cuneyt uspije ubiti? Koliko je on bistar, ništa me ne bi čudilo.

To je situacija koja se reši brzo. Pištolj i metak iz tela se šalju na balistiku,a telo na autopsiju da se vidi sa koje razdaljine je pucano. Parafinska rukavica ne može zato što Ferhat puca svaki dan i uvek ima barut na rukama.
Ali kako će to kod nas u seriji da se reši to je već veliko pitanje.

Mene uopte ne bi čudilo da se pojavi ni onaj Ferhatov pištolj što je ukraden. Moguče da neko i sa tim pištoljem izvrši neko ubistvo. To će biti logička greška ko vrata, ali nije da ih već nema. Fehat je čovek koji je ležao u zatvoru za ubistvo, nema šanse da mu neko da dozvolu za nošenje pištolja, tako da ne može da ima pištolj na svoje ime, drugo, toliko je pištolja pobacao po šumama i ostalim mestima okršaja da bi trebao svake nedelje da traži dozvolu za drugi pištolj.

Poncha ::
Moguće da su ljubomorni na likove koje pišu. Pogotovo žene na ženske likove i onda ih postepeno samo srozavaju.
Nisam išla za tim, ali možda si u pravu za Ferihu. Jer da su je voljele ne bi je onako pisale.

Nije bilo normalno da onoliko uzdignu Emira, a da nju toliko zakopaju. Doduše posles u i njega zakopale, ali je opet ona ispala kriva.

Poncha ::
Za Cagu i Hazal i njihov projekt se apsolutno slažemo. Ovo sto si napisala kao da sam ja pisala.
Ne bih ja mogla ove fanove više.

Za fanove sam sigurna da bi nas naterali da sebi čupamo kosu. Samo ja za to više nemam živaca kao za vreme AFK. Pratila bih samo seriju ili film, komentare nikako. Zašto je Caga hladan prema Hazal, zašto je ona prema njemu, zašto je on ovo uradio, ona ono, ko je u koga zaljubljen, zašto nisu zajedno, zašto se nisu slikali zajedno, evo već mi se diže kosa.

Poncha ::
Hahahahah dobro je. Izvukla si se.
Je, u pravu si. Najbolja laž je ona u kojoj ima nešto i točnog.
Malo si pretjerala za oblačenje. Hahhahahha Tko te ne zna. Hahhahaha
Dobro. To ti je taktika s Cagom i Ibrom.

Sa Ibrom sam promenila taktiku iz korena. Pijani Ibro, najbolji Ibro. smeh

Poncha ::
Nije ni meni pokvarilo mišljenje o Cagi. Naprotiv, vidiš da se ne mogu odlijepiti od njega. Nego samo kažem, da mi ni unatoč tome kako sam ga upoznala nije ostavio nikad loš dojam.
Njegova je greška samo njegova. A uzela sam u obzir okolnosti.
Što se tiče droge, apsolutno se slažem. Bojim se.

Kakva je to tek hajka bila na njega. Samo kad se setim. Ali nove generacije fanova su sve gore, oni su tada osuđivali Cagu za to, da se nekim slučajem to desilo sada, ja ne znam šta bi mu uradili. Kad vidim šta rade zbog jednog banalnog pijanstva, na ovo ne znam kako bi reagovali.
I koji je haos nastao kada se desio skandal sa Berrak. To je isto bilo u pijanom stanju. Tada su bili podivljali. Od te situacije su fanovi napravili skandal, inače događaj uopšte nije nesvakidašnji slobodan čovek i slobodna žena su se dohvatili pod uticajem alkohola,

Poncha ::
Što da kažem za MAA kad mi je on jedno veliko razočaranje. Ali na vrijeme sam shvatila da je takvo razočaranje. Sad nemam pojma što je s njim, nemam pojma o pojmu ništa. Neka ga gdje je, neka se ne mota oko mojih serija.

Moja kuma je njegov veliki fan, tako da znam da se više ne bavi glumom i da živi van Turske, ako se ne varam u Braziu. To je valjda pročitala na HR forumu, ona se preko njih informiše. Ali to sam odavno saznala, sada ne znam gde je niti me interesuje.

Poncha ::
Gledala sam Silu. Ja, ako sam i znala, sam zaboravila da su one to pisale.
Uf, dobro je to da onda one nisu nastavile pisati. Ne bih podnijela da mi tako unište Ferhata. Meni je Ferhat i drag jer je poštovao Asli, ma koliko mu je bila privlačna.
Ne pitaj me ništa, mladost-ludost, gledala sam i nastavila jer su mi se sviđali kao par. I zatvorila sam oči. A sad takvu seriju više ne bih imala želudca gledati.

Ja nikada nisam imala utisak da bi mogao da je siluje, čak ni u onoj sceni kada je poludeo i kada je davio na krevetu. To mi je najbolja scena Ferhata sa mat pogledom. Tek, tek, tek...

Ali ako su sklone tome, ne znam šta su mogle da urade.


Poncha ::
Hahahaha Znaci njegove su. A pa čuj, nisu mu lijepe, ali su mi točno onakve da se slažu uz Kivin karakter.
Ne znam zašto tog zmaja nisam doživjela prije.

Ja sam mu te tetovaže oprostila samo zato što ih je radio kad je bio baš mlad. U Gumuš ih je već imao.

Poncha ::
Ne mogu ti tvrditi ništa, niti je li ovo Caga, s leđa može biti bilo tko, a nisam upratila kod Cana ništa. Iako znam od prije da je Can hodao po tim lokalitetima iz Karakalema i postavljao i prije slike.

Zato sam i pitala odakle je, ovo mi liči na Topkapi saray. Trebalo bi da se tamo vrati u prošlost, sultan Selim je tamo živeo.

Poncha ::
Hahahah skandal majstor. Ibro bey stvarno zna napraviti show fanovima.

Da ga nema, bilo bi im dosadno. lol! Mada body show je uvek bio i ostao najbolji show. smeh

Poncha ::
A vidi mu poze, zajebanog osmijeha i dupeta. Je i on zna stati ispred kamere. Ima i on neki sat na ruci.
Što se tiče stajlinga, meni se čak i sviđa što je došao u izdanju Ferhata. Lijepo mu stoji, ali vidiš da nije Ferhat.

Imamo oko za iste detalje, dupe je uvek u prvom planu kada je slika iz profila.

U pitanju je dodela nagrada univerziteta, nije za smoking, a nije ni za trenerku. Mora da se nađe sredina. Najprikladnije je sako i ispod neka majica ili rolka, a crno je uvek dobitna kombinacija u svim prilikama.

Poncha ::
Hahahaha što je to bilo sa scenaristom? Hahahahah

Scenarista se dosta mota po tw i čita komentare, kada je sinoć video da je vrag odneo šalu, verovatmno je hteo da skrene pažnju sa aktuelnih događaja. Ali Ibro je udario intenzivno po događajima, nije mogao niko da ih smiri.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 7:26 pm

I forum mi se smucio, a bas je bilo zanimljivih i duhovitih komentara, umeli su da me nasmeju, sad i oni pricaju samo o ovome.
Najbolji je nas forum, kako ovde lepo vlada jednoumlje i mir. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 8:23 pm

Ma tko nije normalan? Hahahah Ništa se ti ne misli, ja tu držim stražu.
Ja isto ne vidim nikakav problem u svemu ovome. Da mi je itko rekao, rekla bih pa čemu skandal.
Niti s pravom imam veze, osim pravilnika i zakona koji si mu bili potrebni za posao, ali s guštom bih branila ove naše građene. Mislim da je nekad osim znanja potrebna i energija za branjenje. Ako ništa, toga nam ne nedostaje. Ali naravno da svakoga ne možemo ovako braniti. Hahahah
Samo neka se oni jave nama.

U pravu si to za glas. Baš mi uz ovakvog Ferhata ne ide glas Firatov, odnosno Ibrin. Ali to je potreban napor popriličan da ostaneš van svog glasa. Da ima vise rečenica bilo bi mu još i teže.
Hahahhaha pa stvarno sto će Ibrini ovakav glas. Hahahhahahaha

A tako mi reci. Ja već mislim se vidi ove kokoške kad sad neće da popusti njemu ovakvome. Što li je toliko skrivi? Ja već paljbu htjela po njoj.
E pa neka nije kad je ispao govno večer prije.

Ne mogu, ali zbilja ne mogu vjerovati što oni rade. Sebe ne smatram normalnom što se uopće bavim turskim glumcima, ali kad pročitam nešto ovako onda vidim da još za mene ima nade.
Eto, jadni oni, zbog Ibrinog braka urušile im se kule od karata. Jadna Birce koja ga mora podnositi takvog.
I zbog toga nisu spavali? Hahahah Eto mi ih žao. San je potreban za zdrav život.

Jesu li se naljutile i na njega zbog toga što nije stao pred novinare?
Vidjela sam neke slike s fanovima, ima oh dosta. I sad čovjek koji ne voli fanove, bi se slikavao s njima i provodio vrijeme? Hahha eto na. Baš je nekulturan i seljak što je našao vremena sa većinom se slikati.

Prvo, ta nagrada nije neka vele poznata i ne znam koliko bitna nagrada. Ako je on osobno otišao tamo po nju trebaju itekako cijeniti. Ja prva nagrade fakulteta ne doživljavam uopće. Ali on ih toliko poštuje, te svoje fanove, da je otišao i prisustvovao svemu. Sve i da nije imao snimanje, mogao je taj dan odmarati. Ali nije. Otišao je tamo, ispoštovao ih je i bas lijepo zahvalio.
Drugo, ne bi sjedio s njima. Treće ne bi se slikavao. Ne, oni su se našli uvrijeđeni jer su umislili nešto što je samo u njihovim glavama.
Popili pa popili. Koji bi to glumac sa svojim fanovima sjedio i pio samo tamo da ih ne poštuje?! Pa tim vise vidiš da su ljudi, nisu snobovi nego bas ljudi kojima pažnja godi. Isto kao i mi.
(Ja znam par hrvatskih glumaca koji su kod moje rodbine bili na piću jer su u blizini snimali pa su ih moji pozvali.)

To ti je stvar ljubomore. Sigurna sam da pola ovih ne bi ludjelo i pljuvalo ga da su one bile na mjestu izabranih s kojima je pio. Pola njih bi se dodatno hvalilo. E onda bi Ibro bio najbolji, a kad je netko drugi na njihovom mjestu, E onda je ovakvi, onakvi.
Ček, one su i djevojku napadale? Onu s rukom? I njenom slali poruke i slike? Pa ja ću se raniti. Zamisli da se djevojka posvađa s njim zbog Ibre. Majko mila, imaju li te ikakve zanimacije u životu... ili su dokonije od mene.

I zaslužili su, kad imaju pileći mozak, da ih se manta sa slikama. Jesu vala. Ok, shvatio je da je pretjerao, ako dobije naputak produkcije i vrha da nešto objavi, objavit će i to je to. A ovi neka sad uživaju i slici. Čisto sumnjam da se Ibrino mišljenje drastičnije promijenilo.
Ništa, onda bismo mogle očekivati sutra puno Asfer slika, možda neki fragi s njima ili u Hurriyetu neka reportazica. A možda i kod Beyaza da se pojave.
A ako počnu to isti fanovi hvaliti onda Ibru, to nisu fanovi, to su budaletine.

Sva moja sreća je da ne znam tuski, da nemam tehnike, da ne pratim ništa od foruma, twittera ni ičega vezanog za ovu seriju. Inače bi mi živci bili na rubu.
Bez časti je i dostojanstva, seljak, idiot i ostale stvari jer nije napravio ono što su očekivali od njega?! Što su radili u sobi? Hahahhahahhahahah
Hahahah pa daj me nemoj. Najviše što su mogli reci, a da im se ja ne smijem, jest da nije ispao kavalir, da je mogao suzdržati se komentara, da mu šala nije baš. Tada bi možda mogla progutati kritiku. Ovo sve ostalo je na razini vrijeđanja i omalovažavanja. Na vrijeđanje i omalovažene svatko reagira drugačije. Ibrinom karakteru odgovara ono što je i napravio.

Fanovi su ovakvim ponašanjem i zaslužili da sebi naštete. Govore gluposti.
Žao mi je što umjesto da cijene i uživaju u Ferhatu kao liku, se bave pizdarijama.

Isto i ja mislim da je Mihre trebala biti tamo i uopće mi nije čudno što je išla bez obzira što ja tu nagradu fakulteta ne smatram važnom. Ali baš lijepo da je išla s njim pogotovo ako je on tako htio.

I onda se čude što neki glumci žele držati privatni život samo svojima. Meni fanovi zbilja nisu jasni. Zbilja.

Ne znam ja kakva je to njihova ljubav kad su proglasili čovjeka pijancem, drogerašem, seljakom, koji voli grupnjake s fanovima... majke mi neugodno mi i napisati. A neka mi onda izdaju pravilik o ponašanju i poklone mu.

Kako se neću iznervirati. I to je Ibro osoba koju nemam potrebe braniti jer mi nije on takva osoba. Čak se ne mogu poistovjetiti s njegovim ponašanjem, ali kad ovako nešto pročitam odmah me neka muka uhvati.
Hvala ti na svim informacijama. Bila bih totalno uskraćena da mi nisi prenijela djelić atmosfere i neprospavane noći brojnih fanova.

Tko stoji iza tog RTUK-a? Jer oni nisu normalni. Toliko toga bi oni trebali pročešljati i pogledati, a oni se uhvate budalaština i krivo posloženih prioriteta.
Da, serija moze ostaviti jaku socijalnu potrebu bez da oni na ista ukazuju.
Ali sam shvatila da je i cilj zaglupljivanje naroda. Glup narod je najbolji narod za upravljanjem njime.
Ja uopće ne gledam TV. Uopće. Jedino sto pogledam nekad neku emisiju o interijeru ili sport. Ovo ostalo mi sve ide na živce.

Slobodno neka vrijeđaju moji profesiju. Nije mi ništa neobično. Toliko se srećem s negativnim komentarima i pljuvanjem po njoj i kako se loše radi... i krivih shvaćanja radnog vremena i koječega. E pa... Kad ja osobno znam ljude koji su čisti primjer takvih kakvim nas prestavljaju. I uopće se ne ljutim. Ako će neka serija ismijati moje zanimanje, neka ismijava. Zaboli me. Ako ja znam koliko vrijedim i koliko truda ulažem u svoj posao, briga me.

I onda se čudimo što su otmice stalno, neke gluposti i slično. A čime drugo da oni popune epizode nego time. Kad fanovi ničim nisu zadovoljni. Eto do te mjere da su prešli iz serije na život glumaca.

A ništa. Onda Ferhat neka sazna. Čisto da jednim udarcem sve riješimo.

Znala sam da se nešto preklapao, ali se nisam mogla sjetiti što s čim.
Ako ATV ima vise slobodnih dana, onda mu je glupa opcija pnedjeljak. Ili možda i nije kad pogledaš razočarane SBA fanove.

Znam da u teoriji se to može brzo srediti, ali kad su ovi biseri u pitanju ništa ja ne znam.
Dobro si spomenula taj Ferhatov pištolj.

A kasnije su i trebale malo spustiti Emira da bude manji sraz između njih dvoje.

To imaš pravo. Da oni počnu snimati neki projekt, ja bih bila prisiljena manje stalkati Cagu jer ne bih mogla podnijeti uporna spajanja njih privatno, žaljenja zašto nisu skupa, gađenje djedice ili kako već zovu Alija, milijun montaža... Da ne nastavljam dalje.

Dobra ti je nova taktika s Ibrom. To ti je najlakše. Uz ovo i one tvoje laži, samo je tvoj.

Ja sam i to propustila, srećom. Znam samo na hajke ovih naših. Da sam ja tada pratila Cagu, of be.
Ali to s Berrak mi je hit. Jesu li ga poslali kući mami na čuvanje?

Ne znam što je s njim niti gdje je. To za Brazil mi zvuci poznato. Kao da sam vidjela to i neki naslov da je rekao da je zažalio za ulogom u Adanaliju. A to što sam vidjela bolje da nisam. Uopće ne želim komentirati njegove istupe.

Ma Ferhat je meni bio bas super lik, drago mi je da nisu nešto svoje ubacile.

Kivi ja tetovaže uopće ne zamjeram. Samo u nisu lijepe. Ali ga dobro prikazuju.

Moguće da je to. Ako je ovo uopće Caga. Onda bi moglo biti točno što je pisala nekidan.

Ne. Sve mi se čini da bi Ibrinim i Asferovim bilo dosadno da Ibro nešto ne napravi.
Reci mu tako. Veću bi prašinu podigao s nekim body showom.

Vidim da imamo oko za detalje.
Baš se prikladno obukao ma tko što govorio i pljuvao.

Kužim što je scenarist htio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 8:24 pm

Hahah pa kad nas je Bondarenkova tako ustojila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 EmptyFri Feb 23, 2018 8:40 pm

Izšao je fragi.

Yeter sve rekla Yigitu?!

Cem umro?!

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: