Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:27 am

Odgledala sam i iskomentarisala sve moguce, sad odoh da pokusam da zaspim, a ne spava mi se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:27 am

Sara Ulusoy ::
Ova Idil iz epizode u epizodu postaje sve odvratnija.

Meni njen lik je zato i postajao sve nejasniji kako odmiču epizode.

Sara Ulusoy ::
Kako nisi pokvarila dogovor, naskocila si na coveka, a lepo ti je na pocetku rekao bez pipanja.  smeh

smeh Garcekten? Ovo misliš?

Sanimiyorum. Ama neyse, cok tesekkurler.

Ovo sam zadnje noćaš pročitala i tako sam se ismijala.

Sara Ulusoy ::
Jao, Asli, ovako ga ni Poncha i ja ne branimo, kako nije ubica.

smeh

Ja stvarno ne znam da je nakon seksa totalno zaboravila tko je osoba s kojom je u braku.  smeh Da je Ferhat znao da će dobiti najbolju odvjetnicu i predstavnicu nakon toga, tko zna što bi napravio.

Samo mi je u glavi bilo - bu ne, Asli, kako nije ubojica? Ok, nije tebe ubio, ali kako možeš reći da nije ubojica?
Znaš da sam se mislila da dobro niti čujem niti vidim niti čitam.

Sara Ulusoy ::
Ferhat besi coveka ko Minik, svojim rukama.

A Asli ono reče, nije ubojica.

Sara Ulusoy ::
Ovaj Azad je definitivno mutan. Sumnjivo mi je to sto je na prvu krenuo da pljuje Sahina.

I meni je to bilo čudno.

Sara Ulusoy ::

Shvatila sam poentu, scenarista ovog Cema sprda, svako malo mu pise da kaze "cak i ja da poverujem" kao da je to mnogo tesko.

I ja sam takvog dojma. Jednostavno policiju sprda. Takav sam imala osjećaj i u Icerdeu i ovdje. Jer ovoliko debil i time se hvaliti ne možeš biti.

Sara Ulusoy ::

Asli izadji nalolje pa se onda objasnjavaj sa Yigitom.

Je ispala ovdje glupa. Ono, poslala si mu pruku. Sad odlazi od tu, pa onda ponovno zovi.
Ali zapravo, što je on nije ostavio kod sebe. Što jednom u životu nije poslušao Ferhata?

Sara Ulusoy ::
Onesvestili mi Ferhata

Ipak ih je bilo previše za njega jednoga.

Sara Ulusoy ::
Koliko ova Ebru lose glumi.

Preloše. I još joj nešto s glasom ne štima. Kao da su joj montirali (loše) njen glas.
Zato meni i nije jasno je li ovakva uloga ove Ebru trebala biti. Valjda bi našli malo bolju glumicu, jer ostali glumci su bolji.

Sara Ulusoy ::
Ellerine saglik Yigit, nisam mogla vise da je gledam i slusam kako pokusava da glumi.

Ali je ipak kasno reagovao, da pistolj nije zaglavio...

Da, da nije pištolj zaglavio, ode Asli. A on se onda neka k... da je ispunio bratovu želju.

Sara Ulusoy ::
Aferin, Gulsum.

Nema Yeter na koga više vikati.

Sara Ulusoy ::
Znaci ni Namik ne zna da Ebru nije Sahinova cerka.

Ovo mi sad tek više ništa nije jasno. Tko je kome smjestio? Tko koga prevario? Tko kome podvalio?

Sara Ulusoy ::
Allah, Allah, ovaj pita hoces neku posebnu marku telefona, ovaj kaze zabranjeno telefoniranje u celiji. lol!

smeh

Sara Ulusoy ::
Bu ne be? Ubij onog ko donese pismo i dade pismo Ferhatu.

Sreća pa ja nisam čitala dok je stari to tada pisao.

Sara Ulusoy ::
Hosgeldin Korkut Ali. Nastavak price mi je poznat, sad pocinje drama, moram da te udaljim od sebe za tvoje dobro. Tako je radio i Korkut. Ionako imaju slicnosti, samo sto je Ferhat dosta ekstremnija verzija.

Ferhat je sam po sebi eksreman. Ali da. To Ferhat radi. To sam i očekivala, da budem iskrena. To je Ferhat oduvijek i bio, to radi kad ne može pomilovati nikoga koga voli...

Sara Ulusoy ::
Ay Ferhat simdi deliricem.

Na što ćeš poludjeti?

Sara Ulusoy ::
Niye, niye, niye????!!!! Taman sam pocela da volim AsFer, a vi mi ubacujete u glavu AyFer.

Ferhate, ako mene pitas (a ne pitas  smeh ) Ayhan bey ti je bolja nego Asli, ama yine de sen bilirsin.

smeh

Nemoj da te i bude pitao, pa ti bude žao Asli. Samo kažem.

Sara Ulusoy ::

Tamam, Ceme, otkrio si rupu na saksiji. Za ovo je dovoljno bilo da se prelista dokumentacija.

smeh I to pitanje je bi li napravio da nije bio budala.

Sara Ulusoy ::

U ovoj seriji sve sama cuda od zena, najbolji hirurzi i advokati u trideset godina.

Ovo nije pošteno.  durica Nabijaju mi komplekse.  smeh  Ja čak ni ne radim.  tuzni

A ove dvije, ne znaš koja je uspješnija.

Sara Ulusoy ::
Ovaj Azad je teski folirant, test pisma, sto pali tebe, neka pali i mene bla, bla, bla.


Meni ga je bila puna kapa kako prosipa.

Sara Ulusoy ::
Vala Namik je u pravu, ova Asli sve vise pocinje da lici na Ferhata. Begendim. Dobro je ocitala Namiku.


Prvo joj je Gulsum rekla da liči Ferhatu, a sad on. I potpuno je Namik u pravu, baš počinje ličiti na njega.  naklon

I je. Svaka čast.

Sara Ulusoy ::
Hahahahahaha

Kes lan sesine! ....... Gecmis bitmis oglum, gecmis bitmis......

I Asli: sen sehir ekiyasi misin oglum?

Iyi..
Kotu.

Komedija od scene.  smeh  smeh  smeh


Ovakvi su mi odlični. A pazi kako je gleda u sceni.

Sara Ulusoy ::
Posle ovog Yigitovog proseravanja, ja vise nista pozitivno nemam da kazem. Prvo, on nije postao ubica, to je bila samoodbrana, odnosno odbrana Asli, a drugo i on je svestan toga nego hoce Ferhatu da nabije osecaj krivice.


E to sam čekala. Ova scena je meni toliko moćna bila.  naklon Ubio me Ferhat ovde. Ubio. Koji izrazi lica, koje hvatanje Yigita za vrat, koliko nemoći, koliko želje da je on Nedcdetov sin, koliko ovaj sere kvake... I previše se on ufilmao i taj film da je on dobar, a Ferhat loš. Ok, sve i da tako misli. Hej, godpodine Savci, a gdje si bio dok si studirao? S čijim te parama školovalo? Što tad nisi pljunio i odbio novac? Tko te sad izvlači iz zatvora? Na čiju si pomoć pristao? I uostalo, zašto si se ikad i odlučio baviti tim poslom, ako je postojala mogućnost da češ službeni pištolj trebati upotrijebiti?!

Uglavnom, kad se Ferhat okrene, a ovaj pita je li boljelo i Ferhatova rekacija mi je za anale.  naklon  Zbog ovoga pitam se kako će Ferhat reagirati na to čiji je sin.

Sara Ulusoy ::

Jao Handan, koji muz voli svoju zenu.

Ma uzmi ti Vildan nesto da popijes, ni ja se ne bih treznila da sam na tvom mestu.


Njen nju očito nije. Ili bolje rečeno, ona njega nije.

Baš.

Sara Ulusoy ::
Jao Suna samo si ti falila. Allah, Allah, kao da je Ferhat naterao Yigita da puca. Yeter be! Bu ne, svako udara u najslabiju tacku.


placljivko

Mene više nakon svih njihovih riječi ne čudi ponašanje Ferhata. On misli da je svima bolje bez njega. Da su na odstojanju.

Sara Ulusoy ::
Ako hoces da prezivis budi blizu mene, ako hoces da zivis drzi se podalje.
Znaci, nema ti zivota ni sa mnom ni bez mene. Bukvakno je ovim ponasanjem tera da odustane.

Asli treba vanserijsko strpljenje i mentalna stabilnost, inace tesko.


Slažem se. Za ovo treba imati ovoga.

Sara Ulusoy ::
Aferin Suna.

A i meni svaka cast, pola sest ja i dalje gledam i ovde pricam sama sa sobom.
Nadam se da ovo niko ne cita u ovo doba.  lol!


Ja sam te otprilike tada počela čitati. Baš mi dobro došlo, ali nisam očekivala sinoć da ćeš krenuti na zadnju epizodu.

I stvarno aferin za Sunu. Koliko mi je u jednom trenutku digla živce, kad je nazvala baš mi je bilo milo. Da je bar nazvala Ferhta.

Sara Ulusoy ::
Posle ovoga sa kucom, vrlo je moguce da je Yeter pucala.


Da.

Sara Ulusoy ::
Vildan bravo

Rekla i Namiku. To bre Vildan, carica si.

Ali ovaj Cuneyt je mnogo glup ako je imao snimak samo u telefonu.

Vidi se da i ona ima te krvi. Handanine. Zna kad je trenutak.

A ja se pitam koliko je pametan.

Sara Ulusoy ::
Vildan je veceras uhvatila luda hrabtost.

Jesi pijana? -Godinama.

Vildan hayirdir? Hahahahaha

Je li se nje Ferhat ovdje prepao?  smeh

A zna i on da je ova luda, nešto joj je bio i natukao pred vjenčanje.

Sara Ulusoy ::

Za Gulsum ce izgleda Handan da sazna i da kaze.

Vidiš i babe kako je taktična. Sestra svog brata.

Sara Ulusoy ::
Ovo sto je Azad sada rekao Ferhatu da uzme konce u svoje ruke me navodi na pomisao da je njegov problem sa Namikom. U tom slucaju nemam nista protiv.

Zbog ovog ti ja nisam ni znala reći je li prijatelj ili neprijatelj. Kad me s ovim iznenadio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:31 am

Hosgeldin. Ti se vec probudila, ja jos nisam ni legla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:40 am

Sara Ulusoy ::
Azad nesto mnogo gleda Yeter, da nije to neka prica iz mladosti.

To je i meni prošlo kroz glavu. A po najavi, on je i pokriva.

Sara Ulusoy ::

Veeeeee Ferhatovska izjava ljubavi. Seni seviyorum iste yani bu anladin mi. lol!

Poljubac je stvarno lose snimljen.

I u 9 stali satovi, u Istanbulu, Tokiju i NY isto vreme.

Loše je snimljeno. Zbilja. Uopće ne znam koga za to treba kriviti. Ali nema veze, bitna je poanta.

Meni su ovi satovi bili malo i strah još od slika kad su izašle. Da ne bi bilo samo zamišljanje. Ali eto.
Scenarist obožava zamišljanje, kojeg je meni već pomalo na vrh glave.
Ali nadam se da su ovdje simbolike radi satovi.

Sara Ulusoy ::

I ozet.

Yeter priznaje Asli da je upucala Namika.
Zasto Asli? Neka vise prestanu toj zeni da poveravaju tajne koje ona posle mora da krije od Ferhata.
Aj bar je Idil rekla, pa smo se brzo resili te tajne. U svakom slucaju ce se to nekako zataskati i Yeter nece u zatvor.

Gulsum je pokusala da se ubije. Samo je jos to falilo.

Ferhat je opet svestan da je mracan.
Toga je svestan od prve epizode. Sta ima drugo novo?

Asli je odlucna da ga ne ostavi. I to znamo, poslednja recenica... Ferhat je izabrao put da je zastiti. Meni taj put uopste ne sluti na dobro i mirise mi na nesto sto ce gadno povrediti Asli.


Nadam se samo da scenarista nece napisati neku glupost kao sto je trudnoca, to u ovom trenutku nikako ne bi trebalo da se desi.

Baš su natovarili tonu toga na Asli. Žao mi je što baš ona treba sve saznati. A neće ništa reći Ferhatu i jednog dana i kad se pomire i budu dobro, ako se sazna, hajde nanovo sve.

Ne čudi me. Nažalost.

Da, ali izgleda svako malo se osvijesti. Čim malo popusti.

Vjerojatno i hoće. Eto ti, a nemoj poslije ako krene s Ayhan žaliti za Asli.
Ili će je tražiti da ode od njega.

Sve sam te ovo mislila pitati. Što misliš hoće li, tj. je li ostala trudna?

Što misliš? Ili sumnjaš u Ferhata?

Da ne bi trebalo da ostane trudna, slažem se.

Sara Ulusoy ::

Odgledala sam i iskomentarisala sve moguce, sad odoh da pokusam da zaspim, a ne spava mi se.

Iyi geceler! Ako možeš zaspati. smeh


Baš mi je drago da si komentirala ovako.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:41 am

Sara Ulusoy ::
Azad nesto mnogo gleda Yeter, da nije to neka prica iz mladosti.

To je i meni prošlo kroz glavu. A po najavi, on je i pokriva.

Sara Ulusoy ::

Veeeeee Ferhatovska izjava ljubavi. Seni seviyorum iste yani bu anladin mi. lol!

Poljubac je stvarno lose snimljen.

I u 9 stali satovi, u Istanbulu, Tokiju i NY isto vreme.

Loše je snimljeno. Zbilja. Uopće ne znam koga za to treba kriviti. Ali nema veze, bitna je poanta.

Meni su ovi satovi bili malo i strah još od slika kad su izašle. Da ne bi bilo samo zamišljanje. Ali eto.
Scenarist obožava zamišljanje, kojeg je meni već pomalo na vrh glave.
Ali nadam se da su ovdje simbolike radi satovi.

Sara Ulusoy ::

I ozet.

Yeter priznaje Asli da je upucala Namika.
Zasto Asli? Neka vise prestanu toj zeni da poveravaju tajne koje ona posle mora da krije od Ferhata.
Aj bar je Idil rekla, pa smo se brzo resili te tajne. U svakom slucaju ce se to nekako zataskati i Yeter nece u zatvor.

Gulsum je pokusala da se ubije. Samo je jos to falilo.

Ferhat je opet svestan da je mracan.
Toga je svestan od prve epizode. Sta ima drugo novo?

Asli je odlucna da ga ne ostavi. I to znamo, poslednja recenica... Ferhat je izabrao put da je zastiti. Meni taj put uopste ne sluti na dobro i mirise mi na nesto sto ce gadno povrediti Asli.


Nadam se samo da scenarista nece napisati neku glupost kao sto je trudnoca, to u ovom trenutku nikako ne bi trebalo da se desi.

Baš su natovarili tonu toga na Asli. Žao mi je što baš ona treba sve saznati. A neće ništa reći Ferhatu i jednog dana i kad se pomire i budu dobro, ako se sazna, hajde nanovo sve.

Ne čudi me. Nažalost.

Da, ali izgleda svako malo se osvijesti. Čim malo popusti.

Vjerojatno i hoće. Eto ti, a nemoj poslije ako krene s Ayhan žaliti za Asli.
Ili će je tražiti da ode od njega.

Sve sam te ovo mislila pitati. Što misliš hoće li, tj. je li ostala trudna?

Što misliš? Ili sumnjaš u Ferhata?

Da ne bi trebalo da ostane trudna, slažem se.

Sara Ulusoy ::

Odgledala sam i iskomentarisala sve moguce, sad odoh da pokusam da zaspim, a ne spava mi se.

Iyi geceler! Ako možeš zaspati. smeh


Baš mi je drago da si komentirala ovako.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:41 am

Procitala sam ovo sto si napisala, osvrnucu se na to posle kad se probudim, ali za Yigita si rekla bukvalno sve sto je meni prolazilo kroz glavu dok sam gledala scenu.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun Jan 28, 2018 7:45 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:43 am

Ajde, spavaj.

Zato sam i čekala da prvo odgledaš epizodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:53 am

Vidim da ovi forum i dalje zeza. Ponavlja mi postove.

A i ja, koliko sam tipfelera napravila. Ne da mi se popravljati. Bit se kuži. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 8:54 am

Evo ti Kive na naslovnici L’officiel Türkiye. Što mu je s prstom?

I gdje ovo odoše on i Basak?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 1:40 pm

Ha vrh. Neki su fanovi objavili sliku Alperena (zadnja s instagrama) i napisali da je to nova Cagina slika. Ja vidim neko lijepo momče, ali nije to moj Caga. Jest sliči na njega (baš), ali nije valjda da sam toliko luda. Ne osjećam da je to Caga. Odmah sam išla vidjeti da se netko ne sprda sa mnom. I tko je objavio.
Bu arada, preslatka slika.

Alperen i Caga čak i lančić imaju isti. I Cagi je ovako porasla kosa pa pretpostavljam da im je to odnilo pamet. Uopće ne znam odakle nekome ideja da postavi sliku i napiše da je to nova Cagina slika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 2:30 pm

Odmah se sjetim njihovog ribolova ovo ljeto. Baš gušta Kivo u ovome.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 27067261_1234015516731320_5712825000776468343_n
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 2:41 pm

Nemam pojma što ovdje piše.

Navodno je Bestemsina odvjetnica napisala nešto. Ali ta odvjetnica ima zatvoren profil pa ne znam je li i koliko je točno.

https://www.birbak.gen.tr/detay-bestemsu-cagatay-ulusoyla-ask-yasiyor-iddialarini-yanitladi-magazin-gh.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&utm_campaign=magazinbirbak
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 4:01 pm

Alp i Caga na prvi pogled na slikama strasno lice, a inace ne lice uopste. I meni se desavalo kad Alp postavi neku sliku i kad listam instagram da u prvom momentu pomislim da je Caga. I videla sam komentare da se to mnogima desava.

Kivine nove slike nisam videla, sada cu da prelistam tw.

Izdali su obavestenje, demantovali su vest
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 4:09 pm

Pa na prvi pogled, letimično onako, kad sam i ja vidjela sliku mi se učinilo da je. Pogotovo kad Alp uhvati neku pozu, jer mi u normalnom položaju uopće ne liče. Ali najjače mi je kako nisam prepoznala ni da se radi o njemu, a u dvije sam ga serije gledala.
Ja sam čak govorila da mi više liči na Arasa nego na Cagu.

Ok, ali i dalje mi nije jasno zašto bi itko objavljivao sliku i pisao na twitteru da je to Caga. Jedino ako su negdje naletjeli na hashtag Cagin i onda pretpostavili da se radi o njemu.
Jadni neki (ne turski) fanovi sad ne znaju je li on ili nije. Eno ih, pitaju se.

Ajde, pogledaj. Nisu loše.

Hvala ti! Znači da je ipak demant.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 4:55 pm



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Img_2012

Pogled
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 4:56 pm

Super su slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 4:56 pm

Samo ti gledaj u nj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 6:18 pm

Poncha ::
smeh Garcekten? Ovo misliš?

Sanimiyorum. Ama neyse, cok tesekkurler.

Pa dogovorili su se da će biti brak samo na papiru, bez emocija, bez pipanja, a ona bi da se pipa i posle kaže da nije prekršiča dogovor. smeh

Poncha ::
Ja stvarno ne znam da je nakon seksa totalno zaboravila tko je osoba s kojom je u braku. smeh Da je Ferhat znao da će dobiti najbolju odvjetnicu i predstavnicu nakon toga, tko zna što bi napravio.

Samo mi je u glavi bilo - bu ne, Asli, kako nije ubojica? Ok, nije tebe ubio, ali kako možeš reći da nije ubojica?
Znaš da sam se mislila da dobro niti čujem niti vidim niti čitam.

Šta da kažem, razumem je, ja bih zaboravila kako se zovem, a ne da li je ubica ili nije. smeh

I to je dva puta ponovila da nije ubica.

Poncha ::
I meni je to bilo čudno.

Ako ne poznaje Ferhata i ne zna ništa o njemu, otkud može da zna da Ferhat ne voli Sahina. Tako da to pljuvanje na prvu meni izgleda kao pokušaj da odmah pridobije Ferhata, a to znači da zna za njega.

Poncha ::
I ja sam takvog dojma. Jednostavno policiju sprda. Takav sam imala osjećaj i u Icerdeu i ovdje. Jer ovoliko debil i time se hvaliti ne možeš biti.

Znam da si ti to stalno govorila dok smo gledale Icerde. Ali meni je to tamo više izgledalo kao nesposobnost scenarista da priču usklade tako da Celal ne ide u zatvor, a opet da policija ispadne pametna, a ovde mi Cem izgleda više komično koliko je glup i samouveren.

Poncha ::
Je ispala ovdje glupa. Ono, poslala si mu pruku. Sad odlazi od tu, pa onda ponovno zovi.
Ali zapravo, što je on nije ostavio kod sebe. Što jednom u životu nije poslušao Ferhata?

Pa zvao je on nju da ide kod njih, ali ona je odlučila da ide kod Ebru. Ne može Yigit ko Ferhat da joj kaže ima da ideš tamo gde ti ja kažem.

Poncha ::
Preloše. I još joj nešto s glasom ne štima. Kao da su joj montirali (loše) njen glas.
Zato meni i nije jasno je li ovakva uloga ove Ebru trebala biti. Valjda bi našli malo bolju glumicu, jer ostali glumci su bolji.

Ne znam, možda su stvarno u početku planirali da Ebru bude samo Aslina prijateljica, , pa kad su videli da imaju Sunu i Gulsum sa kojima Asli može da se druži i da im se jada, odlučili su da Ebru ikoriste za ovo.

Poncha ::
Da, da nije pištolj zaglavio, ode Asli. A on se onda neka k... da je ispunio bratovu želju.

Ne može se ni reći da je ispunio, čekao je do poslednjeg trenutka da vidi da li će Ebru pucati, pa tek kad je video da hoće, onda je reagovao. A i smrtonosni pucanj joj je zadao tek kad je uperila pištolj u njega.

Poncha ::
Ovo mi sad tek više ništa nije jasno. Tko je kome smjestio? Tko koga prevario? Tko kome podvalio?

Nemam pojma. Možda je Sahin našao pravu ćerku, ali nije hteo da je joristi u svrhu osvete, pa je iskoristio Ebru. Ili je možda podvalio neko treći.

Poncha ::
Na što ćeš poludjeti?

Ne mogu da se setim na koju sam scenu tačno to napisala, ali je bila neka scena gde je bio bezobrazan prema Asli. Koliko god ja njega branila i razumela, kada tako radi nje mi bude mnogo žao. Jadna bukvalno čeka jedan njegov pogled.

Poncha ::
Nemoj da te i bude pitao, pa ti bude žao Asli. Samo kažem.

To sam se više šalila, hemija je dobra, sve je to ok, ali olmaz, zavolela sam Asli.

A njemu po tom pitanju ne verujem uopšte. Kako vidimo po ozetu nastavlja sa svojim mrakom i vrlo lako bi mogao da uradi tako nešto da bi udaljio Asli.

Ali verujem scenaristi. Sa ovako klimavim rejtingom ne verujem da će smeti tako da rizikuje.

Poncha ::
I to pitanje je bi li napravio da nije bio budala.

Pa i ne bi, nego ne može da veruje da je ’čak i njega’ uspela da prevari. smeh

Poncha ::
Prvo joj je Gulsum rekla da liči Ferhatu, a sad on. I potpuno je Namik u pravu, baš počinje ličiti na njega. naklon

Za to je Ebru bila u pravu. Kada joj je Asli rekla da se Ferhat promenio, Ebru je rekla da se nije promenio on, nego ona.
Što i jeste, od toga da joj se gadi i da neće da drži njegovu prljavu krvavu ruku smo došli do toga da nije čak ni ubica. smeh

Poncha ::
E to sam čekala. Ova scena je meni toliko moćna bila. naklon Ubio me Ferhat ovde. Ubio. Koji izrazi lica, koje hvatanje Yigita za vrat, koliko nemoći, koliko želje da je on Nedcdetov sin, koliko ovaj sere kvake... I previše se on ufilmao i taj film da je on dobar, a Ferhat loš. Ok, sve i da tako misli. Hej, godpodine Savci, a gdje si bio dok si studirao? S čijim te parama školovalo? Što tad nisi pljunio i odbio novac? Tko te sad izvlači iz zatvora? Na čiju si pomoć pristao? I uostalo, zašto si se ikad i odlučio baviti tim poslom, ako je postojala mogućnost da češ službeni pištolj trebati upotrijebiti?!

Uglavnom, kad se Ferhat okrene, a ovaj pita je li boljelo i Ferhatova rekacija mi je za anale. naklon Zbog ovoga pitam se kako će Ferhat reagirati na to čiji je sin.

Dok je Yigit držao čas morala, meni je baš prolazilo kroz glavu školovanje i advokat. Sve je to Ferhat platio. Tada je jeo hleb i školovao se od para koje je Ferhat zaradio ubijajući ljude i baveći se prljavim poslovima. I što nije odbio da ga Ayhan brani. Nego, ovakav si, onakav si, ali ipak ti mene izvuci iz zatvora. Ima on sreće što Ferhat ne zadaje niske udarce, inače bi mu neko drugi to sve sasuo u favu, pa da vidimo da li bi onda mogao reč da kaže.

Ali slažem se da je scena jako moćna. Zato što je Yigit Ferhatova slaba tačka i tim rečima je izvukao na površinu svu bol. Pa ono kad ga pita da li ga je zabolelo i kada se Ferhat okrene i nema snage da sipusti glas i da kaže cok.

Poncha ::
Mene više nakon svih njihovih riječi ne čudi ponašanje Ferhata. On misli da je svima bolje bez njega. Da su na odstojanju.

U tome i jeste najveći problem, svi pričaju isto, ionako je to bolna tačka i kada svi udaraju u nju ne može nikako da zaraste. Ali, nažalost, zbog toga najviše ispašta Asli.

Poncha ::
Je li se nje Ferhat ovdje prepao? smeh

A zna i on da je ova luda, nešto joj je bio i natukao pred vjenčanje.

Prepao se, video je da je luda i pijana.

Misliš na ono kad mu je ona rekla da nije mislila da on nekoga može da voli, a kada je on pitao, da li to misli zato što nije voleo nju?

Poncha ::
Meni su ovi satovi bili malo i strah još od slika kad su izašle. Da ne bi bilo samo zamišljanje. Ali eto.
Scenarist obožava zamišljanje, kojeg je meni već pomalo na vrh glave.
Ali nadam se da su ovdje simbolike radi satovi.

Mnogi su komentarisali da bi moglo da bude zamišljanje. Ali nadam se da nije, bilo bi previše.

Poncha ::
Sve sam te ovo mislila pitati. Što misliš hoće li, tj. je li ostala trudna?

Ako Ferhat uradi nešto veliko što će naterati Asli da odustane, mogla bi da bude trudna, pa da zbog toga Ferhat hoće da se pomiri sa njom. Ali nadam se da nije, ni oni, ni njihov odnos nisu spremni za tako nešto.

Poncha ::
I ja ću. Ne želim sad reprizirati, nego kasnije. Očekuješ li ti ovdje sretan kraj? Jer ja ne.

Ovo sam slučajno preskočila juče kad sam ti odgovarala, pa sam se posle setila da sam htela da odgovorim na ovo pitanje.

Ne očekujem srećan kraj. Ferhat je isuviše tragičan lik da ne bi tragično završio. Da su Sema i Eylem ostale, postojala bi mogućnost, sve njihove serije se srećno završavaju i sve imaju isti kraj. Ovako ne verujem, iskreno ne bih ni volela. Ali znam koliko će mi to teško pasti. Najbolja mogućnost mi je da umru oboje, a najgora da ga Glupa i Tupan strpajju u zatvor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:25 pm

Sara Ulusoy ::

Pa dogovorili su se da će biti brak samo na papiru, bez emocija, bez pipanja, a ona bi da se pipa i posle kaže da nije prekršiča dogovor. smeh

Drago mi je da si barem pokušala ovako obraniti ga za to što je rekao.  smeh Mnogi su mu predbacili da što je on radio. I tako to...
Još se smijem.

(Ja isto kažem da je Asli ta koja ga je počela skidati.)

Sara Ulusoy ::

Šta da kažem, razumem je, ja bih zaboravila kako se zovem, a ne da li je ubica ili nije. smeh

I to je dva puta ponovila da nije ubica.

Naravno.  smeh Sad ćeš na to mislit.

Ja sam onda bila u šoku da sam previdjela to dva puta. Čak, dva? Yuh, Asli, yuh.

Sara Ulusoy ::

Ako ne poznaje Ferhata i ne zna ništa o njemu, otkud može da zna da Ferhat ne voli Sahina. Tako da to pljuvanje na prvu meni izgleda kao pokušaj da odmah pridobije Ferhata, a to znači da zna za njega.

Da.

Sara Ulusoy ::

Znam da si ti to stalno govorila dok smo gledale Icerde. Ali meni je to tamo više izgledalo kao nesposobnost scenarista da priču usklade tako da Celal ne ide u zatvor, a opet da policija ispadne pametna, a ovde mi Cem izgleda više komično koliko je glup i samouveren.

Što ja znam. Meni sad ovaj Cem dolazi nekako pod ruku sa Semom, Selimom i kopanijom. Tako su se i oni puhali.

Sara Ulusoy ::

Pa zvao je on nju da ide kod njih, ali ona je odlučila da ide kod Ebru. Ne može Yigit ko Ferhat da joj kaže ima da ideš tamo gde ti ja kažem.

Je, zvao ju je. Ali ju je olako i pustio. Zna da su je pokušali ubiti, da je naručitelj još slobodan, dakle za nju je opasno da je vani sama. Ma koliko god ona bila kod Ebru, treba joj neka zaštita. Mislila sam da kad ga je brat zamolio da će biti malo tvrđi i uvjerljiviji u nagovaranju Asli da ostane kod njega dok Ferhata ne puste.
Da je lijepo rekao, možda bi i ostala kod njega.

Sara Ulusoy ::

Ne znam, možda su stvarno u početku planirali da Ebru bude samo Aslina prijateljica, , pa kad su videli da imaju Sunu i Gulsum sa kojima Asli može da se druži i da im se jada, odlučili su da Ebru ikoriste za ovo.

Stvarno ne znam. S ostatkom postave su pogodili, ali s ovom glumicom su sto posto omašili.

Sara Ulusoy ::

Ne može se ni reći da je ispunio, čekao je do poslednjeg trenutka da vidi da li će Ebru pucati, pa tek kad je video da hoće, onda je reagovao. A i smrtonosni pucanj joj je zadao tek kad je uperila pištolj u njega.

To si u pravu. Ja sam čak mislila da neće ni pucati ponovno.

Sara Ulusoy ::

Nemam pojma. Možda je Sahin našao pravu ćerku, ali nije hteo da je joristi u svrhu osvete, pa je iskoristio Ebru. Ili je možda podvalio neko treći.

Moguće je sve ovo. Ali kako se onda Namik zeznuo.

Sara Ulusoy ::

Ne mogu da se setim na koju sam scenu tačno to napisala, ali je bila neka scena gde je bio bezobrazan prema Asli. Koliko god ja njega branila i razumela, kada tako radi nje mi bude mnogo žao. Jadna bukvalno čeka jedan njegov pogled.

Ni meni ne pada na pamet što bi moglo biti, ali sam pretpostavila da je nešto napravio prema Asli.

Sara Ulusoy ::

To sam se više šalila, hemija je dobra, sve je to ok, ali olmaz, zavolela sam Asli.

A njemu po tom pitanju ne verujem uopšte. Kako vidimo po ozetu nastavlja sa svojim mrakom i vrlo lako bi mogao da uradi tako nešto da bi udaljio Asli.

Ali verujem scenaristi. Sa ovako klimavim rejtingom ne verujem da će smeti tako da rizikuje.

Znam da jesi. Rekla sam sinoć da idem dok nisi počela držati Aslinu stranu.  smeh Šalim se, samo ti staji na njenu stranu i brani je. Meni nje isto bude žao. Napokon gledam seriju u kojoj ne žalim samo glavnog lika, nego i glavnu. Jedini je moj problem, što iako mi je nje žao, ne mogu ga kriviti. Ubij me. Ali meni je Ferhat jako drag. Mislim se pa zar opet, Ferhate?! Ali umjesto da ga krivim, bude mi ga žao.  facepalm  tuzni

Ja mu vjerujem. U smislu da je voli. Ali da radi greške, radi.

Ma on će nju povrijediti, ili pokušati... Mogu biti razdvojeni epizodu/dvije i opet sve. A da će je namjerno povrijediti, e pa mislim da hoće.

Sara Ulusoy ::

Pa i ne bi, nego ne može da veruje da je ’čak i njega’ uspela da prevari. smeh

Počet ću kolutati očima kad se on pojavi u kadru sa svojim biserima.

Sara Ulusoy ::

Za to je Ebru bila u pravu. Kada joj je Asli rekla da se Ferhat promenio, Ebru je rekla da se nije promenio on, nego ona.
Što i jeste, od toga da joj se gadi i da neće da drži njegovu prljavu krvavu ruku smo došli do toga da nije čak ni ubica. smeh

I je. Slažem se.

Ferhat je više-manje ostao isti, ali ona sve više počinje sličiti njemu. U načinu govora, ponašanju, traženju akcije, ne slušanju, zapovijedanju Dilsizu... Ni ne mogu se sjetiti čega sve ne. Čak i iste izraze počinju koristiti.  

Baš.

Sara Ulusoy ::

Dok je Yigit držao čas morala, meni je baš prolazilo kroz glavu školovanje i advokat. Sve je to Ferhat platio. Tada je jeo hleb i školovao se od para koje je Ferhat zaradio ubijajući ljude i baveći se prljavim poslovima. I što nije odbio da ga Ayhan brani. Nego, ovakav si, onakav si, ali ipak ti mene izvuci iz zatvora. Ima on sreće što Ferhat ne zadaje niske udarce, inače bi mu neko drugi to sve sasuo u favu, pa da vidimo da li bi onda mogao reč da kaže.

Ali slažem se da je scena jako moćna. Zato što je Yigit Ferhatova slaba tačka i tim rečima je izvukao na površinu svu bol. Pa ono kad ga pita da li ga je zabolelo i kada se Ferhat okrene i nema snage da sipusti glas i da kaže cok.

Ja ne bih ništa njemu rekla za njegovo moraliziranje da je on studirao i pri tome radio i zarađivao.
Da je sada našao sebi nekog tko će ga braniti (ne, on nije ni pokušao naći dobrog odvjednika, a nije da ih ne zna s obzirom da je savci)... I dalje mi nije jasno zašto se upustio u taj posao ako nije za njega. Sad ispada kao da mu je Ferhat rekao da ubije ovu. Je, Ferhat je kriv i za ono što je i za što nije. Najlakše je udariti po njemu jer Ferhat mu dopušta. Ferhat kao da želi da ga ovaj kažnjava riječima.
I još se tamo izderao na onog čuvara da je on savci i da će mu pokazati. Eto, još mi je muka.

A da, kad sam kod njega da spomenem samo. Njemu je Gulsum sestra. Je li on tu svoju sestru ikad pogledao milo, došao k njoj, zapitao za nju. Ok, ako su ovi ostali i otišli s Namikom, njegova mlađa sestra nije ni imala nekog izbora nego otići s majkom. Što mu je ona kriva pa je ni ne pogleda kad je u blizini?

Mislim da će mi ta scena ostati u pamćenju. Ja sam na nju dva puta zajecala. Eto koliko me je Ferhat takao. I što god da napravio i ma koliko se ne slagala s postupcima, od mene će dobiti obranu. Jer mi ga žao.  

Sara Ulusoy ::

U tome i jeste najveći problem, svi pričaju isto, ionako je to bolna tačka i kada svi udaraju u nju ne može nikako da zaraste. Ali, nažalost, zbog toga najviše ispašta Asli.

Ne može, a Asli najviše ispašta jer jedino nju još nije uspio udaljiti od sebe.

Sara Ulusoy ::

Prepao se, video je da je luda i pijana.

Misliš na ono kad mu je ona rekla da nije mislila da on nekoga može da voli, a kada je on pitao, da li to misli zato što nije voleo nju?

Meni se ovo čini njegovo najuplašenije izdanje. Ajde kad se bojao za Aslin, Gulsumin i Yigitov život, ali mislim na njega.

Mislim.

Sara Ulusoy ::

Mnogi su komentarisali da bi moglo da bude zamišljanje. Ali nadam se da nije, bilo bi previše.

Bilo bi previše tako da se nadam i ja da nije. Nakon epizode sam sve više i bila uvjerena da nije zamišljanje. Ili je to samo nada.

Sara Ulusoy ::

Ako Ferhat uradi nešto veliko što će naterati Asli da odustane, mogla bi da bude trudna, pa da zbog toga Ferhat hoće da se pomiri sa njom. Ali nadam se da nije, ni oni, ni njihov odnos nisu spremni za tako nešto.

Mene toga malo strah. Ferhat se boji iti taknuti nekog koga voli. Ne znam na što bi to sad ličilo. A i ne želim da se vrati Asli samo zbog djeteta.

S druge strane moglo bi biti zanimljivo vidjeti kako se Ferhat bakča s djetetom. Ali ne mora baš iz prve napraviti dijete. Hajde da im damo još šansi.

Sara Ulusoy ::

Ovo sam slučajno preskočila juče kad sam ti odgovarala, pa sam se posle setila da sam htela da odgovorim na ovo pitanje.

Ne očekujem srećan kraj. Ferhat je isuviše tragičan lik da ne bi tragično završio. Da su Sema i Eylem ostale, postojala bi mogućnost, sve njihove serije se srećno završavaju i sve imaju isti kraj. Ovako ne verujem, iskreno ne bih ni volela. Ali znam koliko će mi to teško pasti. Najbolja mogućnost mi je da umru oboje, a najgora da ga Glupa i Tupan strpajju u zatvor.

Zanimalo me očekuješ li ga.

Slažem se da je Ferhat tragičan lik za sretan kraj. A ni ne stoji mi. Već sam i prije nešto spominjala, da se ne ponavljam. Past će mi teško, jer mi pada i sad svaka njegova suza, ali da vidim Ferhata na kraju sretnog bilo bi mi i malo hm, ne znam koju riječ da uporijebim, neprimjereno.
Ne želim ga u zatvoru, ma koliko god on puta spominjao Cemu sikinti yok. I koliko god on spreman bio na njega u svakom trenutku. Najveća kazna za Ferhata bi bila da Asli umre, a on završi u zatvoru, a kako bih to podnijela nisam sigurna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 7:47 pm

Odgledala sam 14 epizoda, sasvim dovoljno da upoznam sve likove i da ih analiziram. Naravno, pošto je ovo turska serija, likovi već u sledećoj epizodi mogu da se promene iz korena.


Ferhat...

Lik od početka do kraja napisan po mom ukusu. U seriji koja je u principu kliše i u gomili ostalih kliše serija i likova različit. Iako ne mogu da kažem da previše cenim Semu i Eylem kao scenariste, pa ni ovog koji je došao posle njih, cenim njihovu hrabrost da glavni lik naprave negativnim i veštinu da ga napišu, jer ovakav lik ne može da napiše svaki scenarista. Ne može da ga odigra ni svaki glumac, pa na tome čestitam Ibrahimu.
Ferhat je ubica, čak hladnokrvni, ne okleva kad treba nekoga da ubije, ali... Ne može da se kaže da je zao. Ubili su čoveka kojeg je smatrao ocem, ujak ga je kao dete odveo, rekao mu da ubije ubice, da osveti oca, to je i uradio. Ležao u popravnom domu i zatvoru, otišao u vojsku, tamo su mu ubili 12 drugova i onda je upao Namiku u ruke, podložan teren da se napravi profesionalni egzekutor koji će da izvršava naređenja i završava prljave poslove. Kako nije primao ljubav ni od majke, ni od bilo kog člana porodice, navikao je da živi kao robot, po rutini, bez emocija, bez osećanja. Po meni, najveća žrtva u ovoj seriji je on. Otac mu nije otac, pravi otac je ubio čoveka koga je smatrao ocem, obožavao ga i bio mu je idol, od njega je napravio ubicu, a majka je sve to znala i ćutala je. Mislim da on tu tajnu neće saznati do kraja serije, jer nema nikakve logike da bilo ko Namika spasi od njega. Pritom, Ferhat je čovek koji ne puca od samopouzdanja, osim kada je posao u pitanju, ali zato puca od ludila, takva osoba kad sazna za tako veliku prevaru, tu je prekid filma. Ipak, bez obzira na sve okolnosti i na to što nosi Namikove gene, ima tu ljudsku stranu, karakter, milost, čast, sposobnost da voli. Ukratko, negativac sa opravdanjem i psihopata. Šta da radim nego da ga obožavam. <3


Asli...

Sada ću da je hvalim, nadam se da scenarista neće da me razočara. U početku je izgledalo da će biti još jedan od onih klasičnih ženskih likova koje ne mogu da podnesem, ali na dobrom je putu da postane jedan od likova kakve volim. Bez obzira na to što je imala teško detinjstvo, napustila je majka, umro joj otac, ipak imala koliko toliko normalan život i to je možda Cemov jedini uspeh, što je uspeo da je zaštiti od svega i da joj pruži uslove za normalan život i školovanje. Ispala je veći borac nego što sam mislila, kada je Ferhat zarobio i pretio joj, bila se prepustila, ali vrlo brzo je uspela da se snađe u Ferhatovom surovom svetu i onom zmijarniku od kuće, nikome ne ostaje dužna. Ja sam se sve vreme plašila da će da promeni Ferhata, ali brže je on nju promenio. Nadam se da će se naći na pola puta i postati ono što se dobija od vrnog i belog, sivo. Ali je još uvek malo naivna i lakoverna. To moram da joj oprostim, ipak je vaspitavao Cem. I nije ni malo iskompleksirana, to mi je isto pozitivno kod nje. Sve u svemu, dobro napreduje, devam.


AsFer

Kao što na početku kaže, nemoguća je ljubav između crnog i belog, vatre i mora, sunca i meseca. Dva potpuno različita karaktera. Zapravo, i u životu se suprotnosti privlače, pa nije sasvim nelogično što su se našli. On je vatra, ona je voda. Takve princeze kao što je Asli se vrlo često i u stvarnom životu zaljube u probisvete, bitange i zveri. Iako znam koliko Ferhat voli Asli, ja trenutno više osećam njenu ljubav. I to je logična strana priče, Asli je tu ljubav prihvatila, pomirila se sa sobom i sada želi da se ljubav realizuje, bori se za njega, ali kod Ferhata nije tako. I on je svestan da je zaljubljen, ali se opire, prvo zato što je sticajem životnih okolnosti potpuno emotivno poremećena osoba, a drugo što mu svako, uključujući i Asli, govori da je mračan da sve vuče u svoj mrak i da je kao živo blato. Uverili su ga u to i on se bori sa sobom. Ne želi ženu koju voli da uvuče u to, ali ne može ni da je pusti da ode. Na sve to, Namik ipak ima dosta uticaja na njega koliko god se Ferhat opirao, čuje njegov glas u glavi, jer mu je ovaj preko dvadeset godina ispirao mozak. Koliko sam videla po komentarima, svi mu zameraju upravo to što se ne prepusti. Razumem i njih, vole par i hoće da gledaju lepe scene, možda će to i meni smetati kad budem gledala jednom nedeljno epizodu, ali od Ferhata ne može da se očekuje da cvrkuće sa Asli, niti da joj priređuje romantična iznenađanja. Onda kažu neka ona njega ostavi pa će on da vidi, neka se razvedu. Yok artik. Ona će njega svakako ostaviti tu nema sumnje, ali onda kad joj on ubije svaku nadu, kada bude mislila da je poražena i da njena borba nema više nikakvog smisla. Naravno, ako se scenarista bude držao osnovnih karakternih crta likova koje je pisao ovih 14 epizoda. Mnogi vide njenu popustljivost prema njemu kao da ona gazi svoj ponos. Spolja izgleda tako, ali ja to ne vidim tako, a mislim da ne vidi ni Asli. Ona samo pokušava da mu priđe i da ga emotivno izleči, jer ona je potpuno emotivno zdrava. Čak mislim da je njoj izgovor to što bez pogovora izvršava njegova naređenja, izgleda kao da ga se plaši i kao da se pridržava dogovora koji su napravili na početku, a ustvari joj je jedini cilj da ostane pored njega. On ipak zadaje jake i bolne udarce, da bi žena ostala pored njega osim što mora da bude jaka i stabilna, mora sebi da da neki izgovor i objašnjenje. Ako nije jaka i stabilna, stvarno može da je uvuče u život blato i da potone zajedno sa njim. Ferhat ne može da bude sa ženom koja odlazi za svaku sitnicu, koja se ne bori,koje je iskompleksirana, koja će da uradi to i to samo da njemu pokaže, jer bi on odustao koliko god da je voli. On se trenutno bori sa sobom i nema snage da se bori i sa voljenom osobom, pritom je navikao na bol i gubitak.


Namik...

Čisto zlo. Manipulator, prevarant, ne preza ni od čega, operisan od emocija, ali uz sve ove navedene osobine ide inteligencija, Namiku to fali. Ni malo me nije impresirao svojom inteligencijom. On manipuliše Ferhatom, to bez diskusije, doduše, ne još dugo, ali istovremeno ga se i plaši. Svestan je da kad više ne bude držao konce u svojim rukama da će se Ferhat okrenuti protiv njega i postati opasan neprijatelj. Zato hoće da se reši Asli po svaku cenu, svestan je kada u Ferhatovoj glavi bude bio Aslin glas, a ne njegov, da će ga izgubiti čak i da ne sazna istinu. Ferhat je dovoljno inteligentan da ga pročita u potpunosti, a već je počeo. I još jedna stvar, ni Namik, ni ljudi oko njega nisu sposobni kao Ferhat i za Namika bi taj gubitak bio propast. Kažemo da je napisan po uzoru na Tayyara, jeste, ali Tayyar je bio inteligentan i nije bilo teoretske šanse da niko njime manipuliše, a Namikom manipuliše Idil klasičnim ženskim spletkama.


Yeter...

Ni dobra, ni zla. Žrtva svoje opsesivne ljubavi prema Namiku i njihovog bolesnog odnosa. Zbog te bolesne ljubavi je žrtvovala svoj život, decu, muža, porodicu i dan danas se žrtvuje, trpi udarce i poniženja od čoveka koji ne vredi ni pet para i pritom je ne voli. Navikla je na okrutnost, pa je jednim delom i sama postala takva, zato odlično pliva u tom svetu i svakome zna da odgovori. Čak mi je u nekim trenucima bude žao, pa zato ne mogu da je svrstam u potpune negativce, iako smatram da većina njenih postupaka nema opravdanje.


Idil...

Najzagonetniji lik. Iako mi nije ni malo zanimljiva i uopšte ne volim da je gledam, jako me interesuje šta je njen cilj. Svakako nije zaljubljena u Namika, a mislim da nije sa njim ni zbog para i moći. Ili radi za nekoga ili se sama sveti iz nekog razloga. Namik je ionako mnoge uništio dok se peo prema vrhu, tako da može da sveti oca, brata, strica, muža...


Handan...

Ajme... Najobičnija tračara, nesposobna u svakom smislu, neinteligentna, dosadna, okrutna, bezosećajna, sve u svemu odvratna. Najjednostavniji lik u seriji. Prosto nema šta da se analizira. Neka svi dođu na doručak i večeru na vreme i neka zna šta se šapuće po sobama, ona zadovoljna. Namik ne derse o.


Gulsum...

Volim je, ok mi je. Ni njen život nije bio lak. Sam život u kući u kojoj žive Namik, Handan, Yeter, pa i Ferhat, nije lak. A svi oni imaju autoritet nad njom. Nije da opravdavam njen postupak što je bila sa oženjenim čovekom i rodila mu dete, pritom je to muž njene sestre od tetke, ali imam razumevanja za nju. Gde je mogla da nauči nešto o životu i da stekne iskustvo, pa da ne padne na Cuneytove laži. Sva sreća da se manje više brzo osvestila.


Vildan...

Meni je nje mnogo žao. I ona je žrtva te kuće i emotivno prazne majke. Među tim ljudima nema sreće, pa je ona našla neku utehu prvo u ljubavi prema Ferhatu, a posle i u alkoholu. Udali su je za Cuneyta i tu je postala žrtva. Ali u suštini je i ona dobra.


Cuneyt...

I on je kao i Handan, jednostavan. Najobičniji nesposobni ljigavac i bezmudonja koji hoće da postane nešto, a ne može da postane ništa jer nema ni pameti ni hrabrosti.Nadam se da će Ferhat biti njegov kraj, ali takođe mislim da bi njega na kraju čak mogla Vildan da ubije.


Cem...

Najveća logička greška serije. IQ 30- 40.


Yigit...

Za moj pojam težak psihopata. Mi govorimo za Ferhata da je psiho, ali on je otvoreni, a ovaj je pritajeni, što je mnogo opasnije. Svoje obožavanje Ferhata je pretvorio u opsesiju. On Ferhata obožava, umire za njim i zato pokušava da mu se osveti. U njegovoj glavi Ferhat je njega upropastio time što ga je kako on kaže napustio i krenuo pogrešnim putem. Za njega nemam opravdanje. Ne zato što pokušava da naudi Ferhatu, nego zato što brat bratu ne radi to što radi Yigit. I u ovom slučaju nisam subjektivna zato što mogu da opravdam ubicu Ferhata, a ne mogu da opravdam čoveka od zakona tužioca Yigita. Ubica Ferhat je ubica Ferhat, a tužilac Yigit je sve samo ne tužilac Yigit. Čovek bukvalno koristi svoj položaj da se osveti i ostvari svoj poremećeni cilj. Sigurna sam da je i postao to što jeste samo zato. Što je najveća ironija i vrhunac licemerja, to je postao Ferhatovim krvavim i prljavim parama. I koja je onda razlika izmeđi njega i Idil (ukoliko je Idil osvetnik)? Nikakva, samo im se metode razlikuju. Je li on jedini tužilac u onolikom Istanbulu? Ako hoćeš da kazniš krivca, makar i po cenu da to bude tvoj rođeni brat, jer si ti toliko ispravan čovek i nećeš da ćutiš o njegovim prljavim poslovima, prosledi slučaj drugom tužiocu i policiji i bavi se svojim poslom. Kad pogledaš, možda oni imaju malo veći IQ od tebe, pa uspeju da ga uhvate. A ako si toliko ljut na brata i majku, nemoj da se viđaš sa njima i gotovo. A pogotovo nemoj da juriš brata po gradu i da mu bušiš gume da ne bi vozio pijan. Mene ti njegovi potezi ni malo ne razneže, samo me još više iznerviraju i postane mi još licemerniji.


Abidin...

Čudo jedno, ali i pored kuće strave i majke Handan, potpuno emotivno stabilna osoba. Spreman i da voli i da bude voljen. Ne pada ni pod čiji uticaj, radi ono što misli da je ispravno. Pravi prijatelj i brat, veran, iskren osoba na koju svako može da se osloni. A biće još bolji kada se potpuno odupre Handan i ne dozvoli da mu se meša u život, a ide ka tome.


Suna...

Iako takve jednobojne, potpuno bele likove ne preferiram, ona mi je simpatična. Ispravna je i iskrena. Pokušava da pomogne Yigitu i da ga usmeri, ali od toga nema ništa. Njen normalan i srećan život će se srušiti kao kula od karata kako napreduje Yigitova opsesija.




Mane serije...

Pre svega mi rodoskrnavljenje u ovoj seriji nikako nije jasno. Ne znam kako kod Turaka odnosno kod muslimana ti odnosi funkcionišu, do kog kolena nije dozovljeno da se venčavaju, ali ovde se radi o bliskoj rodbini. Ok, Yeter i Namik nisu ništa, ali to niko ne zna, za sve su Handan i Yeter sestre od istog oca, kako njihova deca Gulsum i Abidin mogu da budu zajedno i kako Vildan može da bude zaljubljena u Ferhata?


Ne može u istoj seriji da bude mafija i policija. Videli smo to i u Icerdeu. Naročito ako je glavni lik pripadnik mafije. Logično, glavni lik do kraja ne može u zatvor i onda naprave policiju glupom. Državnog tužioca i glavnog inspektora odeljenja za organizovani kriminal koji ima nagrade i ne znam šta već. Policajci u civilu 24/7 prate Ferhata, uhvate ga na delu kad upadne negde i počne da vrši masakr, što nije teško, jer Ferhat gde god upadne padne bar deset mrtvih i eto. Ne moraju ništa više da mu dokazuju, sasvim dovoljno za doživotnu. Samo bezveze prave logičke greške i odbijaju ljude od serije.
Pogotovo što nije neophodno za radnju i likove da Yigit i Cem budu policajac i tužilac.Yigit je mogao da bude i pripadnik nekog drugog klana i da se tako sveti, a Cem je mogao da bude bilo šta. I kao poštar je mogao da lupa iste gluposti koje lupa i ovako. Nije da svojim profesijama mnogo utiču na tok radnje.

Ima dosta mafijaških serija, dve su izuzetno gledane, tako da ne bi ova trebala da se pretvori u to, ionako scenaristima nije cilj da nam ispričaju mafijašku priču, ovde je u središtu priče ljubav između dve potpuno različite osobe u svakom smislu, ali ne bi bilo na odmet da prikažu malo akcije i malo više od Ferhatovih i Namikovih poslova. Naravno dozirano i tako da ciljnog grupi gledalaca bude zanimljivo. Ali ono što je dobro, što se neprijatelji menjaju. Nema sto epizoda jednog neprijatelja koji niti može njih da pobedi, niti oni njega. To vremenom postane dosadno.



Glumci...

Solidna glumačka postava.Nema nikoga ko negledljivo kiksa i koga bez razloga stavljaju u prvi plan. Nema potrebe da kažem da je najbolji glumac u seriji Ibrahim, to je očigledno, ali on ima najzahtevniju ulogu i najviše prilike da pokaže veštinu. Arzu je isto odlična, kakva god bila Yeter, volim da gledam njene scene. U EDHO me je njen lik nervirao u početku kada se pojavila, ali i tamo sam volela da je gledam. Muammer je takođe dobar. Verujem mu dok igra negativca Namika, isto sam mu verovala i dok je igrao pozitivca Arifa u OBGZ. Glumica koja glumi Handan je isto uspešna u toj ulozi, sada je prvi put gledam. E sad, Birce, zbog nje sam se i opirala i ovako kasno počela da gledam seriju. Zapravo, da nisam sa svih strana videla toliko pozitivnih komentara i da me nije toliko zanimalo kakav je Ferhat i Ibrahim u toj ulozi, ne bih ni počela, iako sam čekala ovu seriju. Solidna. Nije ni jednom scenom uspela da me impresionira, ali nije negledljiva. Ok odradi ono što se od nje traži i uspeva da mi prenese ono što Asli oseća.. Poklopila joj se energija sa Ibrahimovom i dobar su par. Ne može se reći da je promašaj.



Promena scenariste po meni i nije neki gubitak za seriju, ne verujem ni da bi ove dve pisale nešto mnogo zanimljivije i drugačije, ali promena reditelja je problem. Neke scene budu bez duše, kao da gledam Barisa Yosa u drugoj sezoni AFK. Ali ono što mu najviše zameram je Ferhat. Ibro i prethodi reditelj su savim dobro zamislili kako Ferhat treba da bude odglumljen i dodaci koje je ovaj uveo su preterani. Ferhat uopšte ne mora da zvuči kao Kuzey i da ima njegove pokrete. Taj ulični žargon i način govora je Kuzeyu odlično stajao, jer je Kuzey prvo tako zamišljen, a drugo on je čovek koji je odrastao i živi na mestu koje Turci zovu mahala. Ferhat bio ubica ili ne, pripada visokom društvenom staležu i ni njegovom ni Ibrahimovom senzibilitetu ne stoji to karikiranje.




Malo sam filozofirala, ali pokušala sam da uđem u srž likova i da preko onoga što su preživeli u prošlosti shvatim njihove postupke. Zanimljivi su mi bili Ferhat, Asli i nihov odnos za analizu, pa sam izanalizirala i ostale.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 9:02 pm

naklon naklon naklon naklon bravo bravo bravo bravo

Čitam. I onako. Ostala sam bez teksta.
Sad ću polako prelaziti kroz tekst i eventualno osvrnuti se na to kako ja vidim ili te zezati. smeh Ali mislim da je ovaj tekst za naklon. Aferin! Što bi rekli ovi naši - ellerine saglik.

Ferhata si tako dobro objasnila, opisala, prodrla mu u bit i opisu dala dušu da mi je svaki komentar suvišan. Slažem se sa svakim slovom.
Dodat ću samo nešto kao zaključak na tvoj kraj. Na čovjekov razvoj njega kao osobe utječu geni i okolina. Ferhat ima sreću da ga je u najranijim godinama odgajao ČOVJEK zlatnog srca. Nažalost, dio djetinjstva je proveo u lošem okruženju.
A ja kad za lika poput Ferhata kažem da ga volim, onda mu je to valjda najveći kompliment i pohvala koju može od mene dobiti!


Asli je meni od prve epizode drag lik. Odlično si je opisala. Više-manje se sa svime slažem.
Sara Ulusoy ::
Ali je još uvek malo naivna i lakoverna. To moram da joj oprostim, ipak je vaspitavao Cem.
Ovaj sam dio izdvojila jer me zbilja nasmijao. smeh


Asfer su isto opisala za naklon. Baš te uhvatila inspiracija. Rekla bih da si zagrizla za njih baš.

Sara Ulusoy ::

Mnogi vide njenu popustljivost prema njemu kao da ona gazi svoj ponos. Spolja izgleda tako, ali ja to ne vidim tako, a mislim da ne vidi ni Asli. Ona samo pokušava da mu priđe i da ga emotivno izleči, jer ona je potpuno emotivno zdrava.

Bogu hvala! Već sam izgubila svaku nadu da ću ovako nešto pročitati.
Da Asli treba biti ponosna i napraviti ovo ili ono...

Mogla bih ti svaku rečenicu komentirati, ali toliko si dobro napisala da nema potrebe. Idemo dalje sa serijom, a drago mi je da su ti sjeli kao par, jer sad i da kažeš da nisu - ne vjerujem.

(Na jednu sam se rečenicu nasmijala, ali to nema veze ni sa Ferhatom ni s Asli. I nebitno je, ali mi je privukla pažnju.)

Za Namika je isto bespotrebno išta više nadodati. Jedino ovo:

Sara Ulusoy ::

Kažemo da je napisan po uzoru na Tayyara, jeste, ali Tayyar je bio inteligentan i nije bilo teoretske šanse da niko njime manipuliše, a Namikom manipuliše Idil klasičnim ženskim spletkama.

Da, ja sam jednom prilikom i rekla da me podsjećao na njega u početnim epizodama, ali da to dalje više ni ne primijetim. Vjerojatno i jedan od razloga jest bio i ovaj.

Za Yeter i Idil si potpuno sve rekla. To ti mogu potpisati.

Za Handan se u principu sa svime slažem. Samo bih dodala da je to žena kojoj u očima samo blinkaju pare i moć za razliku od recimo Yeter. Kombinacije zatucane babe tradicionalnih manira (ako se to tako može nazvati). A svoju djecu je ona uništila ne pružajući im ništa ljudsko.
Nekad ne znam zabrine li se ona za Ferhata ili ne. Ili je to jer bi mogla izgubiti sve što ima s ovim nesposobnima oko sebe, uključujući i Namika.

Gulsum, Vildan, Cuneyt i Cem si sve rekla. Da ne dopunjam više. Otprilike su nam jednako dragi.

Za Yigita sam već pisala. Možda sam o njemu i najviše i zbilja mi se ne ponavlja. On mi je dobar onoliko koliko proizvede reakciju kod Ferhata. I zato mi je kao lik prihvatljiv. Ali kao osoba ne.

Abidina ja baš volim. Od prve epizode mi je simpatičan. Ima dozu humora, vedar je, drag, mio, nježan, pozitivan, human. Ne gleda svoju korist nego poštuje i cijeni ljude koje voli i uvijek je uz njih. Nije ga obdarila visoka inteligencija, ali ima jako razvijenu emocinalnu inteligenciju.
Sviđa mi se njegov i Ferhatov odnos. I u veselju i u tuzi. On je među rijetkima koji Ferhatu mogu reći i zezati ga, a da Ferhat ne opali po njemu.

Suna pokušava pomoći Yigitu, ali... Ona mi je ok lik, a Yigit nije ni svjestan da pored sebe ima takvu podršku.


Što se mana tiče isto mogu reći da se slažem.

I mislila sam da će ti to biti najveća zamjerka seriji. Krimi priča i sve što ima veze s njom je toliko loše prikazano da sam mislila kako ćeš odustati od gledanja. Sve budale bi već toliko puta uhvatile Ferhata, a ovi ništa. Uostalom, ako su već htjeli mogli su pokazati par tim mutnih poslova kojim se bave. Ili se potpuno okrenuti od krimi priče. Od mutnih mafijaških poslova smo vidjeli što točno - pohod Ferhata, Abidina i Dilsiza na Sami beya koji im je prijetio. Što se mene tiče, ta je scena bila dobra i smiješna. Ali malo je toga, uglavnom se samo priča da su mafija, da rade ovo, ono, a mi ne vidimo ništa. Malo mi je bilo i dosadno samo slušati o tome.


Što se glumaca tiče se isto slažem.
Prvo mi je dosta glumaca nepoznato, a time su me možda i dobili jer nekad mi je drago gledati nepoznata i manje poznata lica. Ne znam što mogu očekivati od lika.
Ja isto želim posebno pohvaliti Arzu jer žena mi je otkriće i tako dobro donosi lik Yeter.
Inče su mi svi pogođeni.
Drago mi je što ti Birce nije toliko nepodnošljiva više. Meni ona solidno glumi, onako kako ovaj lik i treba biti. Jedino što po meni je ponekad više teatarska glumica nego za seriju. Hoću reći zna mi biti previše dramatična. (To sam primijetila i u HBT koju sam nedavno gledala.)
I zbilja im se poklopila energija. To je i rekao Ibro u zadnjem intervjuu koji je dao, ako sam dobro zapamtila.

Pa vjerojatno i nije gubitak za seriju. Ja samo kod novog/novih sam vidjela kad sam gledala propuste i neujednačenost s obzirom na prethodnice. Neke stvari je zaboravljao, neke naknadno dodavao, pokušao se pokrpati, neke likove izgubio usput i ono što mu zamjeram, bojim se da ne pretjera sa zamišljanjima. Idu mi na živce pomalo.

Meni se sviđalo u početnim epizodama kako je Ibro imao neki naglasak, a sad kao da ga nema (ili ga nema u tolikoj mjeri). Za pokrete ne znam koje je imao Kuzey, ali meni kod Ferhata ništa ne smeta. Meni se puno njegovih gesta, pokreta, (ne)kulture čak i sviđa. Jao, pukla sam. Nekad možda ponešto i prenaglasi, ali nekad mi i to odgovara.

Ne znam do koga je, ali u početku je Ferhat imao nešto zagonetno u sebi što mi je davalo posebnu čar. Ali sve pripisujem razvoju Ferhata kao lika.

Svaka čast i bravo na ovome!
















Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 9:53 pm

Poncha ::
Drago mi je da si barem pokušala ovako obraniti ga za to što je rekao. smeh Mnogi su mu predbacili da što je on radio. I tako to...
Još se smijem.

Mnogi njemu prebacuju svašta, mora neko i da ga brani po svaku cenu. smeh
Je li laž da je postojao takav dogovor? Nije.

Poncha ::
Što ja znam. Meni sad ovaj Cem dolazi nekako pod ruku sa Semom, Selimom i kopanijom. Tako su se i oni puhali.

A i oni su nekim ko zna kakvim čudom postali inpektori u tim godinama ko i ovi ovde advokati i hirurzi.


Poncha ::
Je, zvao ju je. Ali ju je olako i pustio. Zna da su je pokušali ubiti, da je naručitelj još slobodan, dakle za nju je opasno da je vani sama. Ma koliko god ona bila kod Ebru, treba joj neka zaštita. Mislila sam da kad ga je brat zamolio da će biti malo tvrđi i uvjerljiviji u nagovaranju Asli da ostane kod njega dok Ferhata ne puste.
Da je lijepo rekao, možda bi i ostala kod njega.

Istina, to sam previdela da je naručitelj i dalje na slobodi i da je Yigit svestan da nije Ferhat.
Toliko pripremam odbranu na svim poljima da ne mogu sve da popamtim. smeh

Poncha ::
Stvarno ne znam. S ostatkom postave su pogodili, ali s ovom glumicom su sto posto omašili.

A ona nije bila ni važna dok nije došao Sahin, tako da za tih par epizoda i nije toliko važno. Ionako je ubijena u trenutku kad je počela da pokazuje koliko je ustvari antitalenat.

Poncha ::
Znam da jesi. Rekla sam sinoć da idem dok nisi počela držati Aslinu stranu. smeh Šalim se, samo ti staji na njenu stranu i brani je. Meni nje isto bude žao. Napokon gledam seriju u kojoj ne žalim samo glavnog lika, nego i glavnu. Jedini je moj problem, što iako mi je nje žao, ne mogu ga kriviti. Ubij me. Ali meni je Ferhat jako drag. Mislim se pa zar opet, Ferhate?! Ali umjesto da ga krivim, bude mi ga žao. facepalm : tuzni:

Ja mu vjerujem. U smislu da je voli. Ali da radi greške, radi.

Ma on će nju povrijediti, ili pokušati... Mogu biti razdvojeni epizodu/dvije i opet sve. A da će je namjerno povrijediti, e pa mislim da hoće.

Svim snagama sam gore pokušala da objasnim njegovo ponašanje tako da opravdam i nju i njega. Stvarno mislim da i on i ona imaju opravdanje.

I ja mislim da ukoliko stvarno odluči da je udalji da je je namerno povrediti tako da bude siguran da će posle toga otići. Sve zavisi na pta se odnosi poslednja rečenica u ozetu, odnosno kakav je put izabrao.

Mnogi misle da je u onoj sceni pored kamina bacio prsten u vatru. Ukoliko se pretpostavke ispostave kao tačne , omda će da traži da se razvedu. A ima dve slike njih dvoje pored dva različita kamina, jedna je kod njih u kući, a druga je kod Ayhan. Ne znam šta će njih dvoje kod Ayhan.

Malo sam bavcila pogled na komentare na DF forumu, ali je nemoguće ono detaljnije isčitati, od ponedeljka do sada su napisali preko tri hiljade postova. Poslednji put sam tako posećenu temu čitala kada sam gledala AFK.

Poncha ::
Ferhat je više-manje ostao isti, ali ona sve više počinje sličiti njemu. U načinu govora, ponašanju, traženju akcije, ne slušanju, zapovijedanju Dilsizu... Ni ne mogu se sjetiti čega sve ne. Čak i iste izraze počinju koristiti.

Rekao joj je ispred suda da ne pričaju istim jezikom, pa je valjda zato počela da priča kao on. smeh

Poncha ::
Ja ne bih ništa njemu rekla za njegovo moraliziranje da je on studirao i pri tome radio i zarađivao.
Da je sada našao sebi nekog tko će ga braniti (ne, on nije ni pokušao naći dobrog odvjednika, a nije da ih ne zna s obzirom da je savci)... I dalje mi nije jasno zašto se upustio u taj posao ako nije za njega. Sad ispada kao da mu je Ferhat rekao da ubije ovu. Je, Ferhat je kriv i za ono što je i za što nije. Najlakše je udariti po njemu jer Ferhat mu dopušta. Ferhat kao da želi da ga ovaj kažnjava riječima.

Nije angažovao zato što je hteo u Ferhatovim očima da ispadne žrtva, to mu je jedini cilj.

Upravo tako, Ferhat želi da ga ovaj kažnjava rečima. Valjda misli da će se tako iskupiti za bol koju mu je naneo time što ga je ’napustio’.

Poncha ::
A da, kad sam kod njega da spomenem samo. Njemu je Gulsum sestra. Je li on tu svoju sestru ikad pogledao milo, došao k njoj, zapitao za nju. Ok, ako su ovi ostali i otišli s Namikom, njegova mlađa sestra nije ni imala nekog izbora nego otići s majkom. Što mu je ona kriva pa je ni ne pogleda kad je u blizini?

Apsolutno se slažem. Gulsum nije ništa kriva. Ako tada nije mogao, sada može da joj se posveti, čak i da je zove da dođe kod njih, da pokuša kao brat nešto da učini za nju, da je izvuče iz tog prljavog sveta koji toliko mrzi.

Poncha ::
Mene toga malo strah. Ferhat se boji iti taknuti nekog koga voli. Ne znam na što bi to sad ličilo. A i ne želim da se vrati Asli samo zbog djeteta.

S druge strane moglo bi biti zanimljivo vidjeti kako se Ferhat bakča s djetetom. Ali ne mora baš iz prve napraviti dijete. Hajde da im damo još šansi.

Ja ne želim ni da mu se vrati zbog deteta, a ni da krije da je trudna. I jedno i drugo ne volim kod žena. Otac ima pravo da zna da će biti otac, a vraćanje samo zbog deteta je slabost.

Slažem se, više šansi je obavezno.

Poncha ::
Slažem se da je Ferhat tragičan lik za sretan kraj. A ni ne stoji mi. Već sam i prije nešto spominjala, da se ne ponavljam. Past će mi teško, jer mi pada i sad svaka njegova suza, ali da vidim Ferhata na kraju sretnog bilo bi mi i malo hm, ne znam koju riječ da uporijebim, neprimjereno.
Ne želim ga u zatvoru, ma koliko god on puta spominjao Cemu sikinti yok. I koliko god on spreman bio na njega u svakom trenutku. Najveća kazna za Ferhata bi bila da Asli umre, a on završi u zatvoru, a kako bih to podnijela nisam sigurna.

Oha, naptin sen, od goreg si našla gore. Olmaz. Mada uopšte nije nelogično, čak šta više.

Poncha ::
A ja kad za lika poput Ferhata kažem da ga volim, onda mu je to valjda najveći kompliment i pohvala koju može od mene dobiti!

Istina, meni i dalje nije jasno šta ti se desilo. lol! Da sam ovu seriju ja počela da gledam pre tebe, ja bih isto ovako ludela za njim, a tebi ga uopšte ne bih preporučila.

Poncha ::
Asli je meni od prve epizode drag lik. Odlično si je opisala. Više-manje se sa svime slažem.

Kad pogledam iz ove perspektive, mislim da sam možda na početku imala predrasude prema njoj. Turci su u meni stvorili traumu od ženskih likova. lol!

Poncha ::
Asfer su isto opisala za naklon. Baš te uhvatila inspiracija. Rekla bih da si zagrizla za njih baš.

Nisam ja poludela za njima u smislu da imaju ludu hemiju kao Femir, mada imaju ok hemiju. Više sam zagrizla za njih kao spoj i za njihovu priču. Dugo se nije pojavio par sa ovako neobičnom pričom.

Poncha ::
Bogu hvala! Već sam izgubila svaku nadu da ću ovako nešto pročitati.
Da Asli treba biti ponosna i napraviti ovo ili ono...

I ja govorim da lik treba da uradi ovo ili ono kad treba. Za Hulyu sam stalno govorila zato što je Kerim bio sebičan, razmažen i bezobrazan. Ali ovde je drugačije. Čisto sumnjam da je scenaristi cilj da ponižava Asli i da to hoće da nam ispriča.

Poncha ::
(Na jednu sam se rečenicu nasmijala, ali to nema veze ni sa Ferhatom ni s Asli. I nebitno je, ali mi je privukla pažnju.)

Lutfen da čujem koja je to rečenica.

Poncha ::
Nekad ne znam zabrine li se ona za Ferhata ili ne. Ili je to jer bi mogla izgubiti sve što ima s ovim nesposobnima oko sebe, uključujući i Namika.

Ne zabrine se, njoj bi bilo najdraže da Ferhata nema. Zato sam i rekla daje neinteligentna, niti je ona sposobna, niti vidi koliko su ostali nesposobni.

Poncha ::
Abidina ja baš volim. Od prve epizode mi je simpatičan. Ima dozu humora, vedar je, drag, mio, nježan, pozitivan, human. Ne gleda svoju korist nego poštuje i cijeni ljude koje voli i uvijek je uz njih. Nije ga obdarila visoka inteligencija, ali ima jako razvijenu emocinalnu inteligenciju.

Još jedna pozitivna strana njegovog lika, svestan je da nije obdaren visokom inteligencijom i da ne može da zameni Ferhata. Zato nema ništa protiv da bude u njegovoj senci, njemu je tu dobro.

Poncha ::
Meni se sviđalo u početnim epizodama kako je Ibro imao neki naglasak, a sad kao da ga nema (ili ga nema u tolikoj mjeri). Za pokrete ne znam koje je imao Kuzey, ali meni kod Ferhata ništa ne smeta. Meni se puno njegovih gesta, pokreta, (ne)kulture čak i sviđa. Jao, pukla sam. Nekad možda ponešto i prenaglasi, ali nekad mi i to odgovara.
Ne znam do koga je, ali u početku je Ferhat imao nešto zagonetno u sebi što mi je davalo posebnu čar. Ali sve pripisujem razvoju Ferhata kao lika.

Kuzey zvuči isto ovako kao Ferhat. Dolaskom ovog reditelja, Ferhat je izgubio to nešto zagonetno što kažeš i tu neku prefinjenost koju Ibro ima u glasu i koju volim kod njega, zato sam i rekla da ovo trenutno ne odgovara njegovom senzibilitetu. A da ne pričam o tome da je deo Ibrinog ludog seksipila meni njegova boja glasa koju povremeno gubi kad tako priča.
U principu nije da je nešto što mi ne znam koliko smeta, ali je bolje bilo na početku i to definitivno povezujem sa rediteljem.

Evo, pogledaj ovaj video.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 10:47 pm

Sara Ulusoy ::

Mnogi njemu prebacuju svašta, mora neko i da ga brani po svaku cenu. smeh
Je li laž da je postojao takav dogovor? Nije.
smeh Nećemo ulaziti u to da je on nastavio ono što je ona započela.

Kakva laž. Laž yok.

Sara Ulusoy ::

Istina, to sam previdela da je naručitelj i dalje na slobodi i da je Yigit svestan da nije Ferhat.
Toliko pripremam odbranu na svim poljima da ne mogu sve da popamtim. smeh

Pa meni je to bilo kao malo čudno. Zna da je nesigurna čim je njemu ostavlja na brigu, a on je tako lako prepušta. Čuj, njemu je jedini argument bio Suna je zvala, sigurno je spremila večeru. smeh

Hoće to kad pokušavaš obraniti teško obranjivo. smeh

Sara Ulusoy ::

A ona nije bila ni važna dok nije došao Sahin, tako da za tih par epizoda i nije toliko važno. Ionako je ubijena u trenutku kad je počela da pokazuje koliko je ustvari antitalenat.

A i Sahina su se riješili brže nego li je došao. Valjda čovjeku ponestalo ideja.


Sara Ulusoy ::

Svim snagama sam gore pokušala da objasnim njegovo ponašanje tako da opravdam i nju i njega. Stvarno mislim da i on i ona imaju opravdanje.

I ja mislim da ukoliko stvarno odluči da je udalji da je je namerno povrediti tako da bude siguran da će posle toga otići. Sve zavisi na pta se odnosi poslednja rečenica u ozetu, odnosno kakav je put izabrao.

Mnogi misle da je u onoj sceni pored kamina bacio prsten u vatru. Ukoliko se pretpostavke ispostave kao tačne , omda će da traži da se razvedu. A ima dve slike njih dvoje pored dva različita kamina, jedna je kod njih u kući, a druga je kod Ayhan. Ne znam šta će njih dvoje kod Ayhan.

Malo sam bavcila pogled na komentare na DF forumu, ali je nemoguće ono detaljnije isčitati, od ponedeljka do sada su napisali preko tri hiljade postova. Poslednji put sam tako posećenu temu čitala kada sam gledala AFK.

Da bih riječ rekla. Imaju. Zbilja ovoga puta imaju oboje. Hajde da i takvu seriju gledam.

Uf, kako mi ovaj ponedjeljak nikad doći. Srećom pa si ti gledala, a ja onda prebirala po starim epizodama.

Misliš da je stvarno bacio prsten? Hm... U čiji kameni, svoj ili Ayhanin?
Ne znam što rade tamo. Možda Ayhan zastupa Yigita i dalje, a Asli joj treba zbog nečega. Ili Yeter... Ili razlog nema veze ni s kim osim s Ferhatom i Asli.
Asli je bez jakne tamo, a Ferhat je još u jakni.

Neka, to i nije tako loše. Neka komentiraju. Nadam se da su konstuktivni.

Sara Ulusoy ::

Rekao joj je ispred suda da ne pričaju istim jezikom, pa je valjda zato počela da priča kao on. smeh

To je to! smeh naklon Bravo, Asli!

Počet ću i ja uskoro njegovim jezikom. Ionako ne izgovara puno. smeh

Sara Ulusoy ::

Nije angažovao zato što je hteo u Ferhatovim očima da ispadne žrtva, to mu je jedini cilj.

Upravo tako, Ferhat želi da ga ovaj kažnjava rečima. Valjda misli da će se tako iskupiti za bol koju mu je naneo time što ga je ’napustio’.

Opet očima prevrćem.

Valjda.

Sara Ulusoy ::

Apsolutno se slažem. Gulsum nije ništa kriva. Ako tada nije mogao, sada može da joj se posveti, čak i da je zove da dođe kod njih, da pokuša kao brat nešto da učini za nju, da je izvuče iz tog prljavog sveta koji toliko mrzi.

Bitno je da je on svog brata zbog napuštanja stalno prozivao.

Sara Ulusoy ::

Ja ne želim ni da mu se vrati zbog deteta, a ni da krije da je trudna. I jedno i drugo ne volim kod žena. Otac ima pravo da zna da će biti otac, a vraćanje samo zbog deteta je slabost.

Slažem se, više šansi je obavezno.

E, uvijek, ali uvijek mi je išlo na živce kad žena ne kažu muškarcu da je trudna. Života ti, nisi ga sama napravila. Nije samo tvoje. A onda da tjera neki svoj inat.
Isto tako, vraćanje zbog djeteta mi je loše.

Složile smo se, vidim to.

Sara Ulusoy ::

Oha, naptin sen, od goreg si našla gore. Olmaz. Mada uopšte nije nelogično, čak šta više.

Mislim da bi takav kraj bio baš najtužniji i najgori za Ferhata. Ne vjerujem da mu od toga može biti gore. Eventualno da još netko strada njegovom krivnjom. I nadam se da baš tako nešto neće biti.
U slučaju da strada on, onda će to uništiti Asli.

Sara Ulusoy ::

Istina, meni i dalje nije jasno šta ti se desilo. lol! Da sam ovu seriju ja počela da gledam pre tebe, ja bih isto ovako ludela za njim, a tebi ga uopšte ne bih preporučila.

Valjda se poklopio dobro napisan lik i glumac koji ga uživa glumiti. Ne bilim abla.
Spoj ranjivog i hladnokrvnog, spoj ubojice i zaštitnika, spoj vanjskog izgleda i duše, spoj divljih manira i uglađenosti... Spoj Ferhata i Ibre, galiba.


Sara Ulusoy ::

Kad pogledam iz ove perspektive, mislim da sam možda na početku imala predrasude prema njoj. Turci su u meni stvorili traumu od ženskih likova. lol!

Možda.

Sara Ulusoy ::

Nisam ja poludela za njima u smislu da imaju ludu hemiju kao Femir, mada imaju ok hemiju. Više sam zagrizla za njih kao spoj i za njihovu priču. Dugo se nije pojavio par sa ovako neobičnom pričom.

Ni meni nemaju tu kemiju. Možda nemaju tu kemiju, ali imaju energiju. I priču. Tako da, slažem se.

Sara Ulusoy ::

I ja govorim da lik treba da uradi ovo ili ono kad treba. Za Hulyu sam stalno govorila zato što je Kerim bio sebičan, razmažen i bezobrazan. Ali ovde je drugačije. Čisto sumnjam da je scenaristi cilj da ponižava Asli i da to hoće da nam ispriča.

Sve te razumije. Meni je ona tim više jača.

Sara Ulusoy ::

Lutfen da čujem koja je to rečenica.

Ona s početka o princezama u stvarnom životu i probisvjetima.

Sara Ulusoy ::

Ne zabrine se, njoj bi bilo najdraže da Ferhata nema. Zato sam i rekla daje neinteligentna, niti je ona sposobna, niti vidi koliko su ostali nesposobni.

Mene na momente iznenadila. Ono kao, očekivala sam da je nije uopće briga za njega, ali opet mi i djeluje kao da je iznervirana kad mu je nešto. Možda je do glumice.

Sara Ulusoy ::

Još jedna pozitivna strana njegovog lika, svestan je da nije obdaren visokom inteligencijom i da ne može da zameni Ferhata. Zato nema ništa protiv da bude u njegovoj senci, njemu je tu dobro.

naklon

Sara Ulusoy ::

Kuzey zvuči isto ovako kao Ferhat. Dolaskom ovog reditelja, Ferhat je izgubio to nešto zagonetno što kažeš i tu neku prefinjenost koju Ibro ima u glasu i koju volim kod njega, zato sam i rekla da ovo trenutno ne odgovara njegovom senzibilitetu. A da ne pričam o tome da je deo Ibrinog ludog seksipila meni njegova boja glasa koju povremeno gubi kad tako priča.
U principu nije da je nešto što mi ne znam koliko smeta, ali je bolje bilo na početku i to definitivno povezujem sa rediteljem.

Odgledala sam video. Iz ove Sahin u onoj se zvao Ferhat. smeh Malo mi je bila iznenađujući efekt.
Kužim što pričaš, vidim pokrete, kratke rečenice, vrtnja vratom, pokreti ruke...

Je, Ibro ima taj neki ton kad je uzbuđen i uzlazno-silaznu intonaciju. Slušala sam ga malo u nekom intervjuu. smeh facepalm
Kažem, meni je imao nešto zagonetno u prvim epizodama i uopće nisam mogla odgonetnuti do koga je ili čega, ali sad sam se toliko navikla na njega da mi ne smetaju ni ovi malo grublji pokreti tipa trljanje nosa, pucanje vrata... Možda mi nedostaje onaj polumig njegov, njegovo zavođenje... Da ne duljim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 10:48 pm

Kako tumačiš Ferhatovu tetovažu?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 EmptySun Jan 28, 2018 11:47 pm

Poncha ::
Nećemo ulaziti u to da je on nastavio ono što je ona započela.

Nećemo ulaziti, nema potrebe za detaljima, još će neko pomisliti da ga neosnovano branim. lol!

Poncha ::
Bitno je da je on svog brata zbog napuštanja stalno prozivao.

Nemam neku nadu da će se to desiti, niti je Gulsum taj kapacitet, ali bih volela da mu to prebaci.

Poncha ::
E, uvijek, ali uvijek mi je išlo na živce kad žena ne kažu muškarcu da je trudna. Života ti, nisi ga sama napravila. Nije samo tvoje. A onda da tjera neki svoj inat.

Nema mi ništa gore. Mnoge žene su ravnopravnost među polovima shvatile pogrešno.

Poncha ::
Spoj ranjivog i hladnokrvnog, spoj ubojice i zaštitnika, spoj vanjskog izgleda i duše, spoj divljih manira i uglađenosti... Spoj Ferhata i Ibre, galiba.

Lepo si ovo rekla.

Poncha ::
Ona s početka o princezama u stvarnom životu i probisvjetima.

A to. Pa to je istina. I isto ovako govore, on nije ubica ili probisvet lol!

Poncha ::
Odgledala sam video. Iz ove Sahin u onoj se zvao Ferhat. smeh Malo mi je bila iznenađujući efekt.
Kužim što pričaš, vidim pokrete, kratke rečenice, vrtnja vratom, pokreti ruke...

Da, Ferhat je bio najveći Kuzeyev neprijatelj.
Možda mi to ne bi toliko upadalo u oči da Kuzey i Ferhat nisu karakterno toliko slilni. Različite su im životne priče, Kuzey nije ubica, Ferhat je na neki način suroviji, ali temperament identičan.

Poncha ::
Hoće to kad pokušavaš obraniti teško obranjivo. smeh

Volim izazove. smeh

Poncha ::
Misliš da je stvarno bacio prsten? Hm... U čiji kameni, svoj ili Ayhanin?
Ne znam što rade tamo. Možda Ayhan zastupa Yigita i dalje, a Asli joj treba zbog nečega. Ili Yeter... Ili razlog nema veze ni s kim osim s Ferhatom i Asli.
Asli je bez jakne tamo, a Ferhat je još u jakni.

Prema drugom fragmanu u svoj. Pogledaj kraj drugog fragmana. Ferhat stoji pored kamina, prikazuju Asli, čuje se zvuk kao da nešto pada i Asli pogleda u kamin.
Bilo je i snimanje u Aslinoj kući iz detinjstva, pa je to podgrejalo priče da su se rastali. Mada je Ferhatov auto ispred kuće.
A na ovoj slici sa seta što je danas izašla im se ne vide ruke, pa se ne vidi da li imaju prstenje. Ajme, posle Emira i Ferihe sad treba i ovde da gledam na svakoj slici da li imaju prstenje. facepalm

Znači da je Asli tamo, a Ferhat je došao po nju.

Poncha ::
Neka, to i nije tako loše. Neka komentiraju. Nadam se da su konstuktivni.

Sorma. Jedni kažu neka ga ostavi pa da vidi on, a drugi kažu ako Ferhat traži razvod neka Asli za inat kaže da neće da se razvede. lol!

Poncha ::
Kako tumačiš Ferhatovu tetovažu?

Kao vir koji uvlači sve unutra. Ti?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 31 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 31 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: