Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:03 pm

Odlican je fragman.

Ah, Ferhate, ah, kako bih te sad popljuvala da nisam toliko slaba na tebe.
Sta je sad ovo? Cem rekao ostavi je, on pokrenuo brakorazvodnu parnicu, sad Azad kaze ne ostavljaj je, on je grli.

Ono vece niko nista nije rekao cim su stigli do kuhinje. Valjda je mislio da sazna kad joj stigne poziv od suda.

Mislim da ce Asli da ode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:08 pm

Sad sam 356879. put odgledala fragman. Jesu li oni ovo u Rivi?
Hm.... Onda od rastanka nema nista. Ili ce da kazu aj da se poseksamo poslednji put pa svako na svoju stranu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:13 pm

Ne znam. Ja sam odgledala samo dva puta i jedine slike u glavi koje su mu ostale i što sam zapamtila je Ibro kako sjedi u sportskom izdanju, pomalo raskopčan i Ibro kako s leđa grli Asli i okreće je u zagrljaj.

Idem opet gledati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:14 pm

Ona scena u kolima kad ona kaze mozda je ovo poslednji put na koji idem sa tobom, tu izgleda idu u Rivu. Znaci da joj do tada nije ni rekao i da je mozda vodi tamo da joj kaze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:15 pm

Tamam, jasno mi je, ti nisi gledala fragman, nego Ibru i njegova izdanja. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:17 pm

Idem da vidim komentare na DFu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:18 pm

Moguće. Sad kad sam pogledala vidim da je Riva, ili neka druga kuća s takvim zidom. Ali pretpostavljam Riva.

Onda je možda u ovoj epizodi ostane trudna ako već dosad nije.

Dobar je fragi... Sve mi se čini da će se ona oprostiti i od Usture i od njega. Da odlazi. Dobro si rekla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:22 pm

Kako znaš što sam gledala, jadna ti sam?!

Aj dobro, primijetila sam da i Asli vrti prsten, ali nisam slušala ništa. Tek zadnji put kad sam gledala. Ne mogu ja to sve odjednom popratiti.

Reci ti meni kako su oni došli do spremanja večere nakon onog ispred kamina?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:34 pm

Kako ne bih znala, ja pricam o fragmanu, ti o izdanjima. lol!

Valjda je stao pored kamina i rekao zeno spremi nesto da se jede. smeh Otkud znam, vidis da nisu normalni. Mi te prsten u vatru, te razvod, te izbacivanje iz kuce, oni prave menemen.
Mozda je Asli da izbegne temu odmah pitala da li je gladan i otisla da sprema.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:38 pm

A i Ferhat se mnogo opustio. Sedi u dole raskopcan, a Vildan? smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:41 pm

Vala, znam da sam grozna. Što ću? Ja u seriji ipak imam nekog malo milijeg.
Ali dobar fragi, moćan, odličan, strasan.

Vidiš ti. Oni odmah prešli na hranu, pa tako i je, cijeli dan su lunjali - te bolnica, te Gulsum, nisu ništa jeli. Ili se Asli pravila glupa, ništa ne zna.

Kako, Ferhate, tako? Bolje da si se u sobi raskopčao. Iako me čudi da je skinuo onu odoru sa sebe i da je u sportskom izdanju. Garant se tuširao prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:46 pm

Jesi li ti sigurna da je ovo zadnje Riva?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 7:48 pm

Ako je, onda ćeš dobiti što si zadnji put tražila tamo od njih dvoje. Možda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 8:19 pm

Poncha ::
Baš mi je moćna bila. On se valjda po prvi put suprostavio nekom iz obitelji i onako baš povišenim glasom je izribao. Njena reakcija mi je bila, e vala, ova je Caginica. naklon I sad se smijem.

Pa video je da je Sedef beznadežan slučaj. smeh Tada je već počeo Serezove da gleda kao svoju porodicu i pojavila se Yamanovska potreba da ih zaštiti, Sedef je samo sranja pravila kad je došla.
Ali volela sam njegov i Sedefin odnos kasnije.

Poncha ::
Ja sam prvo prebirala neko vrijeme po Sarpu, uhvatio me period toga pa sam gledala kako mi je koji klip izlazio i sada malo Yamana. I sad bih ponovno Sarpa. Koja je to scena? Sve mi se izmiješalo.



Poncha ::
Emira ne smijem početi gledati. tuzni

Emira nisam gledala sto godina. Nisam ni Yamana dugo, nekako nikada ne naletim na YT u recommended na njih, uvek na Sarpa.

Poncha ::
Prijatelja drži blizu, neprijatelja još i bliže.

Neka blogerka je napisala tekst o 15 epizodi, između ostalog spominje da joj je drago što se Ferhat-Asli-Ayhan odnos nije pretvorio u ljubavni trougao, a scenarista joj se zahvalio na tekstu i napisao da je u školi bio loš u geometriji i da mu je draži unutražnji bol lika.
Znači trougla neće biti, ali će zato biti karanlik i bataklik koliko hoćeš.

Poncha ::
Engin i/ili Caga jednostavno ne vole ovakve stvari. Tako da se sve poklopilo, ali da je bilo izrazito loših komentara na ovo promoviranje, je. Prebrzo je dobila šut kartu. Očito je Enginu bila na piku i ranije.

Znam da ne vole, ali uglavnom ni ne demantuju, ova im je stala na žulj više nego što tolerišu.
Poncha ::
Vjerojatno. Ali ipak je Kenan muž njegove bivše. Tim više.

To je ionako bila prolazna veza, sada su oboje u braku, više nije važno.
Usput, Kenanu bi dobro legla uloga Ferhata, ali ja ne bih bila toliko oduševljena. Svaka čast Kenanu na uspehu, ali njegova gluma nikad nije impresivno delovala na mene. Ne zato što je loš glumac, nego mene ne može da pogodi.

Poncha ::
Ovo je prvi put da sam za Cagu čula nešto, a da nije pohvala. Od ljudi s kojima je radio su samo pohvale stizale, a ovaj se našao valjda dovoljno kritičnim i sposobnim da ocjenjuje mlađe kolege.
Ne volim ljude koji pljuju po drugima. On je zvijezda, a mladih sposobnih glumaca nema... Ili što?
Znam da Cagu, EAD-a i Buraka nije briga što ovaj trkelja, ali mi je ostavilo malo gorak okus jer je jučer sve vrvilo s ovim naslovima iako je on štošta još govorio.

Videla sam da je vrvilo, neki potrali su čak izbacili EAD i Buraka iz priče i stavili naslov Šta je (zaboravila sam kako se zove) rekao za Cagataya.

A taj ako je već hteo da kritikuje nove generacije mogao je da kaže neki maldi glumci koji su uspešni su osrednji, nije morao da navodi imena. Uostalom, ne razumem zašto se uhvatio baš za njih trojicu, čak i da su osrednji, ima onih koji veze s glumom nemaju.

Poncha ::
Jesam. Evo, znaš kako mi ga žao došlo. Sve se mislim kako jadniku taman počelo zacjeljivati ona šljiva oko oka i nosa, kad eto došao kući i dočekao ga Abdo narogušen, a Vildan mu reče da se zna da je Gulsumina beba. Visi mi život o niti. A Gulsum je otišla.

Tačno sam znala da si se najviše rastužila što mu modrice nisu zarasle. lol!

Poncha ::
Je. Kalp krizi skoro.

I ti bi doživela kalp krizi da si saznala da Ferhat hoće da te šutne. lol!

Poncha ::
I meni je. Drago mi je da nije rekao da je on otac djeteta. Ne bi mi imalo smisla, Handan bi svakako provjeravala DNA, a Ferhat isto ne vjerujem da bi povjerovao. Tako da ovo što je Abidin napravio je bolje od svega.

Najviše mi je drago što nije slagao Ferhata. Koliko god bi to bilo da bi zaštitio Gulsum, opet bi bila laž.

Poncha ::
Znači, pretpostavka, da Cuneyt želi može izbrisati Abidina i upisati sebe kao oca?!
Ja ne želim to.

Da li se ti drogiraš? lol! Kad bi postalo javno da je Cuneyt otac ne bi mogao da stigne ni do kapije, a ne da uradi DNK test i da se upisuje kao otac. Bio bi momentalno otpisan, a ne upisan.

Poncha ::
Kombinacija Idil i Cuneyt bi i Ferhata ostavili nesposobnim. Jednim potezom mogu ga uništiti, ali ako unište njega, uništili su sve. Ako je jedini cilj osveta, onda su na pravom putu.

Pre bih rekla da ukoliko do te kombinacije dođe da će da krenu od Namika. Ali svejedno, Namik će da povuče Ferhata sa sobom, u svemu su zajedno.

Poncha ::
Slažem se da dobro utječe na Ferhata. Nadam se da neće u jednom trenutku zastraniti pa Ferhata samo iskoristiti.

Sve zavisi kakav je, još ne znamo. Ako stvarno voli Yeter, ne verujem da će uraditi bilo šta da povredi Ferhata. Ali još je rano za zaključke.

Poncha ::
Zahvali Asli što to ne misli više. smeh Ferhate, nerde samopouzdanje nestalo? Vidiš, slušaj Saru što ti kaže.

Kad bi mene slušao bilo bi još gore, za mene ne bi imao šta da se zapita, tačno bi mogao da kaže ja sam karanlik, ja sam bataklik, ali ova od keramike i tetovaže ne vidi ništa. smeh

Poncha ::
Bit će dobro, poznajući ga, ako išta i kaže. Iako on s malo riječi, puno kaže.

Dobro si ga upoznala, nije rekao ništa.

Poncha ::
Lijepo mu pokaže na vrata, ako ti se ne sviđa, hayde git. Što ćeš ti mene kao krpu izbaciti vanka. Neću, ako sam došla pod prisilom, pod prisilom me nećeš i izbaciti. Neka se ugleda malo na Yeter, ionako su sad u talu. Yeter je otišla kad je vidjela da tu za nju više nema mjesta, nakon duže borbe.

Ona i Yeter su uvek u talu. Stalno se svađaju, ali Yeter kad ima neki problem prvo ide kod nje. A Asli krije svaku njenu tajnu.

Poncha ::
Mrzim te. Bu ne ya? Na koliko epizoda da bude gost? Na jednu? Onda bih da ga Ferhat ubije. Što on pored mene žive ima motati se oko Asli. Ne može. Ali bi barem bi imao na koga biti ljubomoran. :<3:
Ako je na više epizoda gost, a onda, hm... E a onda ne znam... Onda bih u mafijaškom smislu navijala za Cagu, a za Ferhata da drži Asli što dalje od Cage. Eto. Znači, onda bih navijala da se odjednom u Ferhatu probudi bjelilo i da ovaj karanlik pokuša ostaviti iza sebe i da se posveti Asli i pravljenju cucuka. S jedne strane Caga moćni mafijaš koji pobjeđuje inteligentnog i snalažljivog Ferhata (ne može Caga biti nesposoban, kusura bakma), a s druge strane Ferhata malo ogoljenog (doslovno i preneseno).

Lukavo, nisi stala ni na čiju stanu. Begendim.
Što se mene tiče neka padne jedan Icerdeovski fight pa posle neka rade šta hoće.

Poncha ::
A zbog nje je patio?

Nemam pojma da li je patio, u to vreme sam bila prekinula kotakt sa Ibrom. lol! Znam da se posle toga nije pisalo o njegovom ljubavnom životu i da je odjednom objavio da se verio.


Poncha ::
Za mene je bolje da ne gledam SBA s prijevodom. Još više uhvatim Ferhatovu stranu. smeh
Jedino sam na ono kad pita Gulsum što je njemu napravila skoro se nasmijala... Ne oldu Ferhat efendi, ti možeš imati tko zna koliko djevojaka za akciju, a Gulsum ne može jednog?

A tebi kao treba prevod da bi mu držala stranu. Nije nama lako. lol!

Kako šta mu je uradila? Uprljala je čast, osramotila ga je, to je jako važno. Po tom pitanju je Ferhat isto licemer kao i svi balkanski muškarci.

Poncha ::
I je li se ono opet Ferhat prepao Vildan u bolnici kad ga je pitala je li dobro? On se samo nje boji.

Kao što smo videli u fragmanu, prevazišao je strah od Vildan.

Poncha ::
Ovog redatelja donekle poznajem, tj. poznajem mu rad od prije nekoliko godina kad je radio Gunesi beklerken. I u toj seriji sam ja imala i pronalazila ovih nekih grešaka, ali mislim da je s njegove strane bilo dobro odrađeno pa se nadam da ni ovdje neće podbaciti. Iako mi stvarno nije jasno kako se ovo šaltaju redatelji na Kanalu D.

Videla sam da je radio i Paramparca. To je bila visokobudžetna, kvalitetna serija, ne verujem da su angažovali lošeg reditelja.
Fanovi su toliko bili navalili da se promeni reditelj i montažer da su na kraju uspeli. Mislim da je Kanalu D stalo do ove serije. Em im je dosta serija puklo, em je ovo njihova produkcija, sva zarada od reklama i prodaje ide njima.

Poncha ::
Je li Ibro stvarno tako gadan kad ovi, s naših područja, koji su pratili njegove ranije projekte se boje što će biti ako Ibro ne klikne s redateljem? Ne kužim zašto su u strahu. Jest da se jednom već mijenjao redatelj, ali da ih je samo strah kako će Ibro priviknuti se, ne znam... Nije valjda stvarno tako težak.
Ok, razumijem da je strah jer svaka promjena poremeti malo karakter lika, ali imam osjećaj da ovi brinu druge brige. Što Turci kažu? Pogledaj ako imaš vremena.
Teško je ovo kad se uključiš kasno pratiti nekog glumca. Ne mogu ja Ibru uhvatiti ni za glavu ni za rep. Kusura bakmayin što sam ovako dosadna. Računam da si ti barem bolje od mene upoznata s njim.

Jeste, bije reditelje i ostalu ekipu kad mu se zamere. Ma daj, molim te, naši kao i obično vole da preteruju. Nikada ga nisam pratila u detalje, pa ne mogu da tvrdim kakav je, ali da je stalno pravio probleme to bih znala, ne bi moglo da mi promakne. Ako je imao problem na jednom setu, ne znači da će imati na svakom. Uostalom, ko njima kaže da je tu on napravio problem. Drugo, čovek je profesionalni glumac, rade naporan posao i nikome ne odgovara da pravi probleme tek tako. A treće, ova serija mu je donela još veću popularnost i podigla mu je cenu, tako da mu se uopšte ne isplati negativna kampanja.
Turci to ne spominju, svi su oduševljeni što je došao novi reditelj.
Pusti naše, mi kad zalepimo čoveku etiketu, posle ne može da je skine. Oni su još uvek kod Cagine droge, a od tada su prošle godine.

Poncha ::
Ja sam to vidjela kod ovih naših, a kad sam tražila po tagu nisam među novijim slikama vidjela tog doktora kojeg one postavljaju.

Za to moram da preslistam DF, ali oni toliko mnogo i toliko brzo pišu da ne mogu da ih ispratim.
Ali ako je istina, scenarista bukvalno prepisuje sa foruma.

Poncha ::
Meni je poznat iz TKY gdje je dobro odradio ovih 13 epizoda koje je serija imala. Izvukao je iz glumaca najbolje što je mogao, bila je doza dramatičnosti i mističnosti, bilo je onako slobodnijih scena. Mislim da, ako on bude, je dobar izbor za seriju ovakve tematike.

Ranini mu je poželela dobrosošlicu i napisala mu da ne vrti kameru kad je scena poljupca i on je stavio topić
Čitao je i on sigurno komentare i video šta se zamera prethodnom reditelju.

Poncha ::
Kako, Ferhate, tako? Bolje da si se u sobi raskopčao. Iako me čudi da je skinuo onu odoru sa sebe i da je u sportskom izdanju. Garant se tuširao prije.

To sad otvara izuzetno važno pitanje. Da li su ga prikazali dok se tuširao?

Poncha ::
Jesi li ti sigurna da je ovo zadnje Riva?

Jesam, pustila sam odmah scene iz desete da uporedim nameštaj u pozadini. Komoda i lampa na njoj je ista.

Poncha ::
Ako je, onda ćeš dobiti što si zadnji put tražila tamo od njih dvoje. Možda.

Možda. Mada ja sam baksuz po tom pitanju, retko dobijem scenu kakvu hoću. Bibići su poslednji par koji mi je ispunjavao takve želje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 31, 2018 10:18 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Cpa25s
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:15 am

Sara Ulusoy ::

Pa video je da je Sedef beznadežan slučaj. smeh  Tada je već počeo Serezove da gleda kao svoju porodicu i pojavila se Yamanovska potreba da ih zaštiti, Sedef je samo sranja pravila kad je došla.
Ali volela sam njegov i Sedefin odnos kasnije.

Ova Sedef još najpametnija tamo bila.  smeh Ma daj, on i Sedef su baš bili super od prve scene kad mu se uvalila u krevet.  smeh
Ali slažem se za kasnije. Kako su odmicali nastavci sve mi je draža bila ona i njen odnos s Yamanom.

Sara Ulusoy ::


Pretpostavljala sam da je to. Ih, to sam odgledala xy puta.
Caga još svjež, osunčan, bez milijun slojeva odjeće, malom bradom... Kako gleda onaj pištolj i prati ga. Pokreti ruku.  naklon  Slažem se da je i scena odlična.

Sara Ulusoy ::

Emira nisam gledala sto godina. Nisam ni Yamana dugo, nekako nikada ne naletim na YT u recommended na njih, uvek na Sarpa.

Vidiš da YT tebi preporučuje onakvog Cagu kakvog voliš.  :P Preporučuje i meni, ali meni preporučuje svakog. Najmanje Emira, ali njega ne smijem gledati.

Sara Ulusoy ::

Neka blogerka je napisala tekst o 15 epizodi, između ostalog spominje da joj je drago što se Ferhat-Asli-Ayhan odnos nije pretvorio u ljubavni trougao, a scenarista joj se zahvalio na tekstu i napisao da je u školi bio loš u geometriji i da mu je draži unutražnji bol lika.
Znači trougla neće biti, ali će zato biti karanlik i bataklik koliko hoćeš.

A dobro.

Sara Ulusoy ::

Znam da ne vole, ali uglavnom ni ne demantuju, ova im je stala na žulj više nego što tolerišu.

Izgleda.

Sara Ulusoy ::

To je ionako bila prolazna veza, sada su oboje u braku, više nije važno.
Usput, Kenanu bi dobro legla uloga Ferhata, ali ja ne bih bila toliko oduševljena. Svaka čast Kenanu na uspehu, ali njegova gluma nikad nije impresivno delovala na mene. Ne zato što je loš glumac, nego mene ne može da pogodi.

Sad ne znam kako bi Kenanu legla uloga Ferhata. Možda i bi, stvarno, ali ja ne znam bi li Ferhat onda mene kupio. Stvarno mislim da se kod mene dogodio spoj Ferhata i Ibre.
Meni je Kenan drag ovako i simpatičan. Faca. Nije mi ni kao glumac loš, dapače. Ali nekog većeg dojma kod mene nije ostavio. Ali, svejedno mi je drag.

Sara Ulusoy ::

Videla sam da je vrvilo, neki potrali su čak izbacili EAD i Buraka iz priče i stavili naslov Šta je (zaboravila sam kako se zove) rekao za Cagataya.

A taj ako je već hteo da kritikuje nove generacije mogao je da kaže neki maldi glumci koji su uspešni su osrednji, nije morao da navodi imena. Uostalom, ne razumem zašto se uhvatio baš za njih trojicu, čak i da su osrednji, ima onih koji veze s glumom nemaju.

Nisam mu ni ja zapamtila ime.  smeh
Da, neki su samo Cagu stavljali. I još njegova slika.  ljutko

Upravo to. A on je našao ova tri koja svaki od njih nose nešto - npr. Buraku serija odnijela Emmy i popularan je na društvenim mrežama, EAD-ova serija ruši sve moguće rejtinge srijedom i tjedno, a Caga da ne govorim o njegovoj popularnosti. Ne znam zašto su baš oni trn u oku. I slažem se da ako je htio popljuvati mlađu generaciju je trebao na suptilniji način to napraviti i uopćeno govoriti. Ovako sam samo ostala dojma da iz čovjeka progovara nešto drugo, a ne neka velika struka.

Sara Ulusoy ::

Tačno sam znala da si se najviše rastužila što mu modrice nisu zarasle. lol!

Aha. Nisu zarasle, a spremaju mu se nove.

Sara Ulusoy ::

I ti bi doživela kalp krizi da si saznala da Ferhat hoće da te šutne. lol!

Našao bi me na podu ispred kamina. Ne bih ni imala vremena držati se za srce.

Sara Ulusoy ::

Najviše mi je drago što nije slagao Ferhata. Koliko god bi to bilo da bi zaštitio Gulsum, opet bi bila laž.

I meni.  naklon

Mada, možda da je rekao Handan tako da je on napravio dijete možda bi je stvarno i opalilo srce.

Sara Ulusoy ::

Da li se ti drogiraš? lol! Kad bi postalo javno da je Cuneyt otac ne bi mogao da stigne ni do kapije, a ne da uradi DNK test i da se upisuje kao otac.  Bio bi momentalno otpisan, a ne upisan.

Tobe tobe... Rekla sam pod pretpostavkom. Sadce pretpostavka. Npr. da Ferhata više nema, a ovaj odnekud se pojavi živ bi to mogao napraviti? E pa ni tada mi se ne bi sviđala ta ideja. Svoju priliku za biti otac je imao.

Sara Ulusoy ::

Pre bih rekla da ukoliko do te kombinacije dođe da će da krenu od Namika. Ali svejedno, Namik će da povuče Ferhata sa sobom, u svemu su zajedno.

Najslabija i najopasnija Namikova točka je Ferhat, tako da Ferhata udaraju sigurno, prije ili poslije.

Sara Ulusoy ::

Sve zavisi kakav je, još ne znamo. Ako stvarno voli Yeter, ne verujem da će uraditi bilo šta da povredi Ferhata. Ali još je rano za zaključke.

Nadam se.

Sara Ulusoy ::

Kad bi mene slušao bilo bi još gore, za mene ne bi imao šta da se zapita, tačno bi mogao da kaže ja sam karanlik, ja sam bataklik, ali ova od keramike i tetovaže  ne vidi ništa. smeh

smeh

Sara Ulusoy ::

Dobro si ga upoznala, nije rekao ništa.

I meni se čini da jesam. Jedino ga Azad malo zbunjuje tj. ukazuje pa ne mogu baš svaku predvidjeti.

Sara Ulusoy ::

Ona i Yeter su uvek u talu. Stalno se svađaju, ali Yeter kad ima neki problem prvo ide kod nje. A Asli krije svaku njenu tajnu.

Kao i svaka nevjesta i svekrva.  smeh Reče Asli tako nekako.

Sara Ulusoy ::

Lukavo, nisi stala ni na čiju stanu. Begendim.
Što se mene tiče neka padne jedan Icerdeovski fight pa posle neka rade šta hoće.

Yuh tebe. A što sam mogla kad si mi takvo pitanje postavila.  mislilac
Ipak sam stala, ali svakog sam postavila na svoje mjesto - Caga rastura u mafiji i izluđuje Ferhata, a Ferhat onda s druge strane se liječi uz Asli (i ne da Cagi da bar na tom polju odnose pobjedu). To ako je na duži period.
A ako je samo jedna epizoda ona pretpostavljam da Caga umire, jer koji se to veliki mafijaš pojavi samo u jednoj epizodi i nestane, a da nije mrtav. U tom slučaju, bolje da strada od ruke inteligentnog, pametnog, sposobnog i zgodnog Ferhata, nego, božemiprosti, Cuneyta ili Namika. S tim da Caga treba napraviti baš neko veliko sranje i dobro se uzvrtiti oko Asli da Ferhatu lakše oprostim.  smeh

A ti želiš icerdosvki fight. Tako kaži. E onda vala da jedan drugoga dobro izubijaju. Poslije će Asli imati posla dok bude mazala i previjala rane.  naklon

Sara Ulusoy ::

Nemam pojma da li je patio, u to vreme sam bila prekinula kotakt sa Ibrom. lol! Znam da se posle toga nije pisalo o njegovom ljubavnom životu i da je odjednom objavio da se verio.

Ih, ako se poslije nije pisalo, onda ga je pogodilo baš. A prije nje ih imao oha...

I našla si kad ćeš prekinuti kontakt s njih.

Sara Ulusoy ::

A tebi kao treba prevod da bi mu držala stranu. Nije nama lako. lol!

Kako šta mu je uradila? Uprljala je čast, osramotila ga je, to je jako važno. Po tom pitanju je Ferhat isto licemer kao i svi balkanski muškarci.

Yok, ama...
Gle, dok ne izađe prijevod uvijek postoji šansa da je rekao nešto što bih mu možda zamjerila i možda uskratila obranu. Ali kad dođe prijevod, opet mu nekako držim pravo.

Je, vala. Vidiš da ga tu ne branim. Iako, kad bih baš htjela, mogla bih pokušati izokrenuti njegove riječi. Ali ne želim, sad sam se njegovoj zatucanosti u ovom karanliku u kojem živi baš nasmijala. Deli.

Sara Ulusoy ::

Kao što smo videli u fragmanu, prevazišao je strah od Vildan.

Galiba.

Sara Ulusoy ::

Videla sam da je radio i Paramparca. To je bila visokobudžetna, kvalitetna serija, ne verujem da su angažovali lošeg reditelja.
Fanovi su toliko bili navalili da se promeni reditelj i montažer da su na kraju uspeli. Mislim da je Kanalu D stalo do ove serije. Em im je dosta serija puklo, em je ovo njihova produkcija, sva zarada od reklama i prodaje ide njima.

Pa zato što je ovaj redatelj ključne scene usrao. Ne kažem da nije u globalu bio ok, ali kad ključne scene napraviš loše, onda znači da nešto dobro nije. Montažer je uprskao, a i redatelj koji nije provjerio što je ovaj napravio. Zaslužuju smjenu.

Da, slažem se. Kanalu D je čista profit od ove serije i u nju bi i trebali posebno ulagati i promovirati je. Što ne znam rade li kako treba.

Sara Ulusoy ::

Jeste, bije reditelje i ostalu ekipu kad mu se zamere. Ma daj, molim te, naši kao i obično vole da preteruju. Nikada ga nisam pratila u detalje, pa ne mogu da tvrdim kakav je, ali da je stalno pravio probleme to bih znala, ne bi moglo da mi promakne. Ako je imao problem na jednom setu, ne znači da će imati na svakom. Uostalom, ko njima kaže da je tu on napravio problem. Drugo, čovek je profesionalni glumac, rade naporan posao i nikome ne odgovara da pravi probleme tek tako. A treće, ova serija mu je donela još veću popularnost i podigla mu je cenu, tako da mu se uopšte ne isplati negativna kampanja.
Turci to ne spominju, svi su oduševljeni što je došao novi reditelj.
Pusti naše, mi kad zalepimo čoveku etiketu, posle ne može da je skine. Oni su još uvek kod Cagine droge, a od tada su prošle godine.

Ne znam stvarno. Jučer su baš neke koje prate Ibru od prije, izrazile neku zabrinutost, ali mi nije jasno zbog čega. Niti s čim točno ima veze. Nekako mi djeluje da poznaju Ibru dobro pa se čudim.

Isto mislim da je ova serija donijela Ibri popularnost i puno novih fanova. Eto ni meni prije nije privukao pažnju. Tek sad, ovom ulogom, mi je postao zanimljiv.

Dobro, drago mi je da se Turci vesele.

Sara Ulusoy ::

Za to moram da preslistam DF, ali oni toliko mnogo i toliko brzo pišu da ne mogu da ih ispratim.
Ali ako je istina, scenarista bukvalno prepisuje sa foruma.

Ja tog lika nigdje nisam vidjela da spominju osim na Balkanu (po forumima i FB), pa sam te zato i pitala.

Sara Ulusoy ::

Ranini mu je poželela dobrosošlicu i napisala mu da ne vrti kameru kad je scena poljupca i on je stavio topić
Čitao je i on sigurno komentare i video šta se zamera prethodnom reditelju.

Kad sam to napisala mislila sam na Cema da bi bio dobar za Caginu seriju.

A za Altana isto mislim da možda njegov dolazak i nije loša opcija. Pogotovo ako je tako odgovorio Ranini i ako je pratio što se zamjera prethodnom redatelju.
Kažem, njegov rad mi je poznat u Gunesi beklerken i tamo sad ne pamtim da je nešto loše napravio, ne mogu se sjetiti, ali da je neke scene odradio odlično pamtim. Tako da mislim što se tiče ovih scena na koje ga je Raini upozorila, ne bi trebao zakazati (osim ako nije dobio od nadležnih kakvu zabranu).

Sara Ulusoy ::

To sad otvara izuzetno važno pitanje. Da li su ga prikazali dok se tuširao?

Je, to je pitanje od izuzete važnosti. Jer Birgoren reče da je važnije stanje unutarnje lika od trokuta.
Naravno, ako je tuširanje vezano za hlađenje i dolaženje sebi, prikazano je. Ali ništa nisko, neće to ovaj redatelj još. Ovaj ga puno ne razgolićuje. To je radio onaj prvi. (Ili je ovaj i radio ono s ručnikom, nisam sigurna, možda i je.  mislilac U tom slučaju imaš nade.)

Zaboravi. Di sam sad ovo spomenula?!

Sara Ulusoy ::

Jesam, pustila sam odmah scene iz desete da uporedim nameštaj u pozadini. Komoda i lampa na njoj je ista.

Da ti Rivu ne prepoznaš točno bi bilo ayip.

Sara Ulusoy ::

Možda. Mada ja sam baksuz po tom pitanju, retko dobijem scenu kakvu hoću. Bibići su poslednji par koji mi je ispunjavao takve želje.

A što ja znam. Meni izgleda da ovdje baš krevet zove. A sad, što ti hoćeš, ne znam ja hoće li Birgoren i ovaj redatelj, muški, tako i prikazati. Ne znam jeste li na istom nivou.

Sara Ulusoy ::
https://i.makeagif.com/media/1-31-2018/cpa25s.gif

Ibri svaki mišić na tijelu radi. naklon

Nego, on je baš izljubio i ispipao bivše partnerice. Ne znam je li više ovu Ozge ili Deniz. Ovdje nije, ali mi nekako i ide uz lik. Iako sad u Rivi bi se već dalo malo promijeniti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:20 am

Znaš li ti išta o ovoj novoj seriji što je počela? Vidjela sam da je dosta Caginih fanova gleda, da je komentirana, da je prošla epizoda imala dobar rejting. Ali ova epizoda?! Prešli su DE u totalu? Bu ne?

Je li ovo nešto što bih mogla gledati? Je li glavni lik da ga mogu braniti ili nije? Mislim, da znam da se ne razočaram u njega.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:26 am

Oha, koji rejting ima ovaj Karadeniz, presisali su i Dirilisa.
Sad mi je pod znakom pitanja da li ce Kanal D staviti Kenana sredom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:29 am

Koliko sam usput uspela da vidim muz je premlatio zenu toliko da joj je polomio kosti i ona je valjda pobegla sa drugim. Turci to vole da gledaju, ali ja tako teske drame ne volim. A i glavni lik nije hodajuci seks, pa nemam ni potrebu.

Valjda oni njihovi tore i ostalo, ali nemoj da me drzis za rec, nisam sigurna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:34 am

Znači nije glavni taj koji ju je prebio?

Ne mogu ja te teške drame i nasilja gledati. Da lomi kosti, bu ne? Kakva je to serija? Što će mi serija od koje se više smuči nego što uživaš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:35 am

Što ovo Birsen biše za Selin?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:36 am

Birsen pise da se Selin Sekerci dogovorila bila da ostane do kraja sezone u SBA, ali da su ipak odlucili da ranije ode. Ako nece biti ljubavnog trougla, ne znam sta bi radila jos dvadeset epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:37 am

Ili su je mozda doveli zbog Ferhata, pa kad su fanovi krenuli da negoduju, odustali su.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:37 am

A što će sa starim? Kako će ona nestati, a on ostati i dalje? Da je neće Namik ubiti?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 EmptyThu Feb 01, 2018 8:43 am

Nadam se da ce stari da ostane, on mi za sada odgovara.
I ja sam pomislila isto da bi Namik mogao da je ubije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: