Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeРегиструј сеПриступи

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 15192
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Mon Jan 08, 2018 10:42 pm

Sara Ulusoy ::
Hvala na linku za film, nisam znala da se vec pojavio na netu, pogledacu.

Nema na čemu. Pretpostavljala sam da čekaš.

Ne znam sta Esra i Engin spremaju, ne postavljaju nista konkretno iz cega bi moglo nesto da se zakljuci.

Ne znam, ali nešto spremaju. Ne znam s kojim točno njihovim članom ima veze ili je to nešto što se tiče samog vođenja posla ili stranice. Ali u zadnje vrijeme baš najavljuje neki posao.

Favorit, pa ne znam. Gokce ispada. Sa Burcu i Farah bi bio dobar, sve zavisi od uloge, a Cansu... Iako Cansu moze da izgleda mladje, a i on starije, a videli smo na onoj dodeli nagrada da ne izgledaju lose zajedno, ipak je razlika deset godina. Bili bi dobri ukoliko scanario zahteva da stariju zenu, mladjeg muskarca.

Ja sam i ovo sve uzela s velikom dozom rezerve. Tako se i lani pisalo za filmove. Ali nije nemoguće.
Po meni, ovisno o filmu, može bilo koja od tri, ali se slažem da Gokce ispada.

Slika sa bebom. :cereeeeek: Ko je to objavio? Ko god da je, ucinio nam je uslugu, najzad slika.
Stalno ima kacket, znaci da mu je kosa dosta porasla.

Ako me srce nije opalilo. Ovaj Caga, za nepovjerovat, s djecom još ljepši. Vidi ga što se ceri. Sliku sam analizirala do u detalje.
E, pitala si pitanje od miljun dolara. Jučer su se fanovi na twitteru i insagramu ubili od pitanja tko je objavio sliku i pokušavali naći tko je osoba i čija su djeca. Čak sam i ja pronjuškala malo po prijateljima Umta u nadi da ću pronaći tko ima dvojke. Imam neke u vidu, ali su uglavnom zatvoreni profili. Ali nebitno. Svi fanovi su sliku preuzeli s ovog profila, a odakle njemu, e to ne znam. Nakon puno pitanje tko je objavio sliku, profil je zatvoren. Meni je malo i čudan bio profil jer je samo dvije slike imao, a lista onih koje prati je skoro pa nikakva.

Ne skida je s glave. Znači da je, ali se i vidi da je velika jer viri na sve strane. Poprilično. Zato sam ja još i dok se nije vratio rekla da ga Sukri čeka.

Aj bar smo saznali reditelja. Nisam upoznata sa njegovim radom, tako da ne mogu nista da kazem.

A pitanje je jesmo li.
Prvo je ova objavila, onda Ranini se pozvala na video koji je lik postavio na story... Fanovi se ponadali i onda ispade ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Tue Jan 09, 2018 2:29 am

Odavno nisam gledala seriju s kojom ne znam na čemu sam. Bih li sve po spisku scenaristi, redatelju, kamermanima, montažerima ili bih pak aplauirala jer su lik dobro prikazali.
Ah be, i ova serija će me dotući. Ferhat je definitivno lik koji je mnoge na mojim listama pregazio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 10287
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 34

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Jan 10, 2018 11:00 pm

Poncha ::
Ne znam, ali nešto spremaju. Ne znam s kojim točno njihovim članom ima veze ili je to nešto što se tiče samog vođenja posla ili stranice. Ali u zadnje vrijeme baš najavljuje neki posao.

Meni se čini da spremaju nešto što se tiče same agencije, a ne vezano za gčumce koji su članovi.

Ja sam i ovo sve uzela s velikom dozom rezerve. Tako se i lani pisalo za filmove. Ali nije nemoguće.
Po meni, ovisno o filmu, može bilo koja od tri, ali se slažem da Gokce ispada.

Ma ni ja ne verujem u to što se piše toliko unapred, uvek kada počinje neki projekat prvo se piše mesecima o partnerkama sve dok ne dođe zvanična objava. Ali trebalo bi da je istina da snima film, toliko se pričalo da je potpisao da Taffom.

Prvo je ova objavila, onda Ranini se pozvala na video koji je lik postavio na story... Fanovi se ponadali i onda ispade ovo.

Ne znam zašto Birsen toliko insistira da objavi neku informaciju o tom projektu kad očigledno nema pouzdane izvore, sve što je do sada napisala bilo je netačno. Bukvalno kvari sebi reputaciju s obzirom da su joj sve druge informacije tačne.

Odavno nisam gledala seriju s kojom ne znam na čemu sam. Bih li sve po spisku scenaristi, redatelju, kamermanima, montažerima ili bih pak aplauirala jer su lik dobro prikazali.
Ah be, i ova serija će me dotući. Ferhat je definitivno lik koji je mnoge na mojim listama pregazio.

Ode Poncha u Ibrin tabor, uskoro neću imati sa kim da pričam o Cagi. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Jan 11, 2018 2:06 am

Meni se čini da spremaju nešto što se tiče same agencije, a ne vezano za gčumce koji su članovi.

I meni se tako čini. Nešto što ima veze s time i organizacijom. Možda neka promjena i na stranicama Enginovim. Ali bih voljela da bace neku pariju biljara kad ga je već toliko puta postavljala.

Ma ni ja ne verujem u to što se piše toliko unapred, uvek kada počinje neki projekat prvo se piše mesecima o partnerkama sve dok ne dođe zvanična objava. Ali trebalo bi da je istina da snima film, toliko se pričalo da je potpisao da Taffom.

U malo toga što se piše zapravo vjerujem 100%, ali da se neki film ima u vidu to vjerujem. Je li istina o ovima kao partnericama, još manje znam. Često mi ima ulogu i tko od novinara prvi objavi vijest. Npr. Posta je kad je objavila da se snima film prvu je navela Melisu pa ostale. Ali je to objavila nakon Hurriyeta. Ali što kažeš, sad će mjesecima trabunjati dok se ne nađe.

Ne znam zašto Birsen toliko insistira da objavi neku informaciju o tom projektu kad očigledno nema pouzdane izvore, sve što je do sada napisala bilo je netačno. Bukvalno kvari sebi reputaciju s obzirom da su joj sve druge informacije tačne.

Ne znam ni ja. Očito joj ili daju krive informacije ili želi biti ta koja će prva reći o seriji pa makar i krivo. Što je najtragičnije pola portala i novina joj vjeruje i odjednom pišu da nema više krize, problema, sve je sređeno, Caga počinje snimati, redatelj je tu, a partnerica Melisa. Eto kako funkcioniraju. A onda se jadni fanovi ponadaju.
Ja samo znam da pratim sve informacije, ali da više ni u što nisam sigurna... Toliko puta su mijenjali sve i svašta osim toga da će se serija snimiti i biti prikazana ove godine.

Ode Poncha u Ibrin tabor, uskoro neću imati sa kim da pričam o Cagi. lol!

Da me nije rasanio neku večer neću lagati. facepalm

Ali... Emira i Yaman nitko ne miče s prijestolja, Cagu moga još i manje. Sarpa je već lako izbiti unatoč Cagi jer sam tu imala zamjeraka na scenarij tj. na jedan dio njega kao lika.
Gledam tri serije i svi zajedno ne mogu postići isto zanimanje kao kad je Caga u pitanju.

Ne pišem ja ni o čemu kad nemam s kim. durica Totalno me svi napustiše. Ajde, ti bar kad imaš vremena svratiš.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Jan 11, 2018 3:09 am

Evo tko je pobijedio u onom natjecanju u plesu. Je li to tada bilo? Nešto se slabom sjećam kad nije Yaman u pitanju.

Kamerman

https://www.instagram.com/p/BdyTAiTnHA2/?taken-by=yanmasadanphoto
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Jan 11, 2018 1:25 pm

Adminko, ovo je za tebe. Nemoj se ljutiti na mene. Gledaš?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Jan 11, 2018 10:24 pm

I meni se tako čini. Nešto što ima veze s time i organizacijom. Možda neka promjena i na stranicama Enginovim. Ali bih voljela da bace neku pariju biljara kad ga je već toliko puta postavljala.

Šta god da rade, mislim da će biti ono klasično tresla se gora, rodio se miš. Najavljuju to nešto na sva zvona, a zapravo nikoga ne interesuju ni oni, ni njihova agencija ako to nema veze sa nekim od glumaca, u našem slučaju sa Cagom.

U malo toga što se piše zapravo vjerujem 100%, ali da se neki film ima u vidu to vjerujem. Je li istina o ovima kao partnericama, još manje znam. Često mi ima ulogu i tko od novinara prvi objavi vijest. Npr. Posta je kad je objavila da se snima film prvu je navela Melisu pa ostale. Ali je to objavila nakon Hurriyeta. Ali što kažeš, sad će mjesecima trabunjati dok se ne nađe.

Sto posto je sigurno tek kad je zvanično objavljeno, iako generalno verujem i Ranini i Birsen, tek kad je zvanično, znači da je potpisan ugovor. A osećam da za film još ni produkcija nije sigurna ko će biti partnerka, a ne novinari. Čisto sumnjam da je cast direktor javio novinarima, e razmišljam o toj i toj glumici.

Ne znam ni ja. Očito joj ili daju krive informacije ili želi biti ta koja će prva reći o seriji pa makar i krivo. Što je najtragičnije pola portala i novina joj vjeruje i odjednom pišu da nema više krize, problema, sve je sređeno, Caga počinje snimati, redatelj je tu, a partnerica Melisa. Eto kako funkcioniraju. A onda se jadni fanovi ponadaju.

Meni se čini da Netflix toliko dobro krije informacije da je novinarima postalo takmičenje ko će nešto da objavi i da bude tačno.
Što se reditelja tiče, nemam pojma ko je čovek, tako da mi je svejedno što nije istina. Dovoljno mi je što znam sigurno da neće biti Yos i Bilgin, njih ne volim.

Ali... Emira i Yaman nitko ne miče s prijestolja, Cagu moga još i manje. Sarpa je već lako izbiti unatoč Cagi jer sam tu imala zamjeraka na scenarij tj. na jedan dio njega kao lika.
Gledam tri serije i svi zajedno ne mogu postići isto zanimanje kao kad je Caga u pitanju.

Meni je Sarp bolji od Yamana, ali samo zbog Cage. Zapravo, možda bi mi Sarp bio i bolji da nisam imala toliko očekivanja. Gledajući Cukur, shvatila sam da su i Icerde i Cukur igračke od scenarija, iako Cukur ima zanimljivije likove. Glavni lik koji se nalazi u svetu mafije po mojoj logici ne može da ostane ’čist’. Nadala sam se da Sarp i Mert neće ostati ’čisti’ u smislu da ne uprljaju ruke krvlju, da nije bilo tako, ne bi bilo ni srećnog kraja. To mi je isto najveća zamerka i u Cukuru, ako izuzmemo lik Sene. Zato je najozbiljnija serija tog tipa EDHO. Tamo u svetu mafije niko nije nevin, čak ni žene. A da ne pričam o tome da tamo Dilan, Bensu i Damla ne bi mogle ni da statiraju, a ne da igraju glavne uloge. Ali to je već krivica Ay yapima, tamo svako ko ima leđa može da igra glavnu ulogu.

Ne pišem ja ni o čemu kad nemam s kim. :durica: Totalno me svi napustiše. Ajde, ti bar kad imaš vremena svratiš.

Ja ovde svraćam svaki dan, ali pišem kad stignem, odnosno kad sam pored kompa, pošto sa moba ne mogu da kvotam i da pišem duže postove.

Evo tko je pobijedio u onom natjecanju u plesu. Je li to tada bilo? Nešto se slabom sjećam kad nije Yaman u pitanju.

Kamerman

https://www.instagram.com/p/BdyTAiTnHA2/?taken-by=yanmasadanphoto

Nisam ni ja sigurna, ali mislim da je pobedio Mert i da ga je Uzay posle nosio na ramenima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Jan 11, 2018 11:42 pm

Šta god da rade, mislim da će biti ono klasično tresla se gora, rodio se miš. Najavljuju to nešto na sva zvona, a zapravo nikoga ne interesuju ni oni, ni njihova agencija ako to nema veze sa nekim od glumaca, u našem slučaju sa Cagom.

Mene uopće ne zanima kako funkcioniraju ako se konkretno ne tiče Cage. Ali nadam se da to što imaju u vidu ima, pa makar neke, veze s Cagom. A što se tiče ostalih glumaca, pa neka im je sa srećom i s njima. Nemam ništa protiv.

Sto posto je sigurno tek kad je zvanično objavljeno, iako generalno verujem i Ranini i Birsen, tek kad je zvanično, znači da je potpisan ugovor. A osećam da za film još ni produkcija nije sigurna ko će biti partnerka, a ne novinari. Čisto sumnjam da je cast direktor javio novinarima, e razmišljam o toj i toj glumici.

To sam i mislila. I onda ih nabroje još ovoliko.

Meni se čini da Netflix toliko dobro krije informacije da je novinarima postalo takmičenje ko će nešto da objavi i da bude tačno.
Što se reditelja tiče, nemam pojma ko je čovek, tako da mi je svejedno što nije istina. Dovoljno mi je što znam sigurno da neće biti Yos i Bilgin, njih ne volim.

Slažem se. Naprosto mi je nevjerojatno da su toliko neozbiljni i kad spremaju jedan važniji projekt nemaju nikakve informacije, a snimanje po svemu sudeći treba uskoro i početi.
Redatelja sam malo pronjuškala čim je javljeno. Meni nepoznat jer to što je radio nisam gledala. Tako da mi ništa ne znači.

Meni je Sarp bolji od Yamana, ali samo zbog Cage. Zapravo, možda bi mi Sarp bio i bolji da nisam imala toliko očekivanja. Gledajući Cukur, shvatila sam da su i Icerde i Cukur igračke od scenarija, iako Cukur ima zanimljivije likove. Glavni lik koji se nalazi u svetu mafije po mojoj logici ne može da ostane ’čist’. Nadala sam se da Sarp i Mert neće ostati ’čisti’ u smislu da ne uprljaju ruke krvlju, da nije bilo tako, ne bi bilo ni srećnog kraja. To mi je isto najveća zamerka i u Cukuru, ako izuzmemo lik Sene. Zato je najozbiljnija serija tog tipa EDHO. Tamo u svetu mafije niko nije nevin, čak ni žene. A da ne pričam o tome da tamo Dilan, Bensu i Damla ne bi mogle ni da statiraju, a ne da igraju glavne uloge. Ali to je već krivica Ay yapima, tamo svako ko ima leđa može da igra glavnu ulogu.

Nije meni Sarp loš, dapače. Odličan je i volim ga, ali kod pisanja Sarpa nedostaje mi jedna dimenzija njega kao lika, kao da nešto nedostaje da bi bila kompletna slika. To ima veze isključivo sa scenarijom. I istina, možda sam ja, poučena iskustvom ili željom, od Sarpa očekivala nešto drugačiji lik, odnosno očekivala sam da će biti malčice kompletniji. Zbog rupa (namjernih ili ne) u scenariju sam ovog dojma. Malo mi je njegov lik ostao nedorečen. A imali su određen broj epizoda i mogli su ga super spremiti i ne otići u gluposti zbog rejtinga. Par nekih detalja puno bi pridonilo mom dojmu. Patim od njih.
Ne znam jesi li shvatila.
E sad zašto Yaman... Evo, danas sam odgledala (bilo mi je predloženo na YT, a ja odmah u vodu) na preskok prvu epizodu Medcezira. Buljila sam u njega doslovce. Da mogu ušla bih u ekran da budem s njim. Uz njega... Tako je sladak, tako nježan, a tako borben... Tako zbunjen, a tako samouvjeren... I tako nesiguran... Jedva sam se zaustavila da ne krenem s drugom epizodnom pa onda...
Ece je zbog rejtinga pretjerala pa ga je svako malo gurala u superkahramana. Ali bilo je u pisanju lika puno detalja koji su mene osvojili.
Kad neki lik uspoređujem onda gledam cijelu karaterizaciju, onu unutarnju i vanjsku. Naravno da i glumac koji donosi lik ima svoju ulogu (koja često i prevagne).

Ja ovde svraćam svaki dan, ali pišem kad stignem, odnosno kad sam pored kompa, pošto sa moba ne mogu da kvotam i da pišem duže postove.

Znam.
Bar da ne pišem uzalud.

Nisam ni ja sigurna, ali mislim da je pobedio Mert i da ga je Uzay posle nosio na ramenima.

Tako se nekako i meni čini.
Simpa mi je ovo kako snimaju.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 12476
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 29

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 2:28 am

Adminko, ovo je za tebe. Nemoj se ljutiti na mene. Gledaš?

kisic
Kako da se ljutim, obožavam te. <3 A, šta misliš, da li gledam?
Nego, otkud tebi to? kezz

Ajme, evo me, ne znam gde mi je glava. Ovi maturanti ko za baksuz skoro svi izabrali istoriju za maturski rad, ne znam kako se zovem i u kojoj godini živim. Moj život je postao istorija. smeh
Назад на врх Go down
http://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 7:41 am

Gledaš. Čisto sumnjam da si preskočila projekt. ;) Ne bi ga tek tako prepustila/propustila.
Što misliš? Znaš da imam oči i na leđima. Ali ti nisi ništa spominjala pa rekoh da pitam jesi li se vratila Stanku... Čak ti i dala alibi zašto se ne pojavljuješ.
Mislila sam još početkom tjedna pitati je li gledaš, ali sad sam namjerno. Tko zna bi li se javila da nisam podbola.
Jesi li očekivala to na linku?
Kad sam prevrtila epizodu da okačim gif, imala sam neke možda tri scene koje su zgodne, ali ova mi se učila najbolja. Oslikava tvoju situaciju.

Izvukla si se. I baš si našla način. Znaš da sam slaba na njih i ovo ti je za deset. bravo
Ima da budeš dobra i marljiva s njima. Nemoj ih zakinuti i pomozi im koliko možeš. I budi uvijek za njih tu.
Nekako mi je i logično zašto su. O tome uvijek ima dosta podataka da možeš pisati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 10:38 am

Bizim hikaye rejting sve bolji.
Ali nakon epizode moj komentar ide samo na djecu. Cucuklar iste, obožavam ih! :cereeeeek:

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 11:18 am

Saro, sad već ozbiljno mi više ništa nije jasno. Medyatava, dakle Biresn, piše da Pinar Bulut piše scenarij za BluTv seriju. Onda ona više ne piše za Caginu seriju? Ili je već napisala? Ili je odustala? Ili što.. Jer da je ona trebala pisati scanarij je i sam Engin objavio: http://www.enginaykanat.com/Haberler.aspx
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 7:18 pm

Vagala sam kao svaka prava Vaga da li da gledam, ili ne, ali sam na kraju ipak odgledala. I bila sam i tužna i srećna, i ushićena i nostalgična... To je moj stari Stas, pre svega izvrstan glumac, koji me svojom pojavom i harizmom odvuče u taj imaginarni svet i učini da zaboravim sve. Ovaj gif to možda i najbolje prikazuje. I nedostajale su mi te okice, pogled, vrat, šake, bicepsi i tricepsi, osmeh koji se rađa u očima, prodorni glas, Stas... Sve mi je nedostajalo i divno ga je bilo gledati u novoj ulozi. <3 <3 <3 A, plesao je i tango, ne znam da li si videla. stidljivko
To je ono što si ti gore napisala kad si govorila o Yamanu, jednostavno ti dođe da uđeš u ekran i budeš sa njim...

Iskreno, pojma nisam imala šta je u linku, ali već čim sam ga otvorila osećaj neki mi je nagovestio da je nešto vezano za njega. I da, totalno oslikava moju situaciju. naklon smeh
Ali, svejedno, svaka ti čast na izboru scene, ma i sam gest me je oduševio. Ponchita, uvek ti sa svojim poklonima ubodeš u srž. leptirici

Znala sam i ja da će dosta njih izabrati istoriju, najčešće biraju istoriju, ili biologiju, jer su im te teorijske najlakše za pisanje, ali ipak procenat je veliki. Iz sva četiri odeljenja imam oko 10 učenika, što mi je nadmašilo svaka očekivanja. Naravno da ću im se naći za sve što im zatreba, pa ne tako davno sam i ja pisala svoj završni rad. Jedna je baš izabrala Aleksandra Makedonskog. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 7:33 pm

Znači, ponovno se družimo s njim. Mislim, ti pišeš, ja čitam.
Nisam ti ja toliko baš informirana u vezi njega, eventualno vidim koju sličicu i vidjela sam da su objavljene te epizode pa sam zavirila u prvu. Znatiželja, a i kako bih odabrala gif da nisam malo pronjuškala.

Pa je li tako?
Ubola sam u srž jer znam koliko te takne njegova mimika... Mada sam imala još par scena, ali rekoh da ću ovu izgifirati.
Što bi bilo da si još odvojena od njega?

To sam i mislila. Najlakše je uzeti nešto teorijsko, gdje ne trebaš uključiti svoga puno.
Samo naprijed!
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 7:40 pm

A, ne znam... Ako te baš zanima radnja. lol!
Poncha jedva dočekala ponovo Stanislava samo kako ne bi morala da hvata podatke o ovim novima. smeh Btw, pogodi gde je Kozlovski sada. smeh
Ali, priznaj da si mu se i ti obradovala. Čim si samostalno odgledala većinu prve epizode i izabrala scenu za gif. :cereeeeek:

Tako je, znaš ti šta ja najviše volim. <3 Koje su ti se scene još dopale?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 10:16 pm

E pa sad.

Dobro si to rekla. Lakše upratiti jednog Stanka o kojem znam, nego čitati i pamtiti o novima. smeh Ajde, još o Kozlovskom, njemu bar znam ime, a onog kosonju na M (da ne kažem pogrešno ime, a ne provjerava mi se sad) nikako da upratim kad pišeš.
Gdje je? U Beogradu?

Stanku. Dašta sam nego se obradovala. Vidiš i zašto.
A ti misliš da sam odgledala cijelu epizodu? Nisam. Ja sam na preskokce malo to, ali sam uhvatila neke scene.

Pa voliš ti svašta, ali ovdje mi je bilo zgodno iz više razloga. A i napela mu se žila na vratu, plus nervozan, lud... Kao ti. naklon
Sad očekuješ da se ja sjećam nečega što sam odgledala onako s polupažnjom i da se sjetim scena... Uf... Pa... Recimo scena kad izlazi iz automobila (nakon što je naprlitana završila u bolnici) sav u nekom mačo izdanju. Ili kad ulaze u postaju, a on joj nešto odbrusi "njen budući muž" ili što je već rekao, ili kad nabraja što je jela (špinat...), kad sprema sendviče, kad policajku upozorava da sjedne na zadnje sjedalo. Mislim da s tom policajkom ima ok scena.
To ovako, ne mogu se sjetiti svega, a nisam ni odgledala sve.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 10:28 pm

Slažem se. Naprosto mi je nevjerojatno da su toliko neozbiljni i kad spremaju jedan važniji projekt nemaju nikakve informacije, a snimanje po svemu sudeći treba uskoro i početi.

Ja uopšte nemam utisak da će snimanje uskoto početi. Obično se već mesec, dva pre početka snimanja već znaju glavni glumci, reditelj, scenaristi... Ili smo mi navikli na Turke, a Netflix možda ima drugačiji princip rada.

Nije meni Sarp loš, dapače. Odličan je i volim ga, ali kod pisanja Sarpa nedostaje mi jedna dimenzija njega kao lika, kao da nešto nedostaje da bi bila kompletna slika. To ima veze isključivo sa scenarijom. I istina, možda sam ja, poučena iskustvom ili željom, od Sarpa očekivala nešto drugačiji lik, odnosno očekivala sam da će biti malčice kompletniji. Zbog rupa (namjernih ili ne) u scenariju sam ovog dojma. Malo mi je njegov lik ostao nedorečen. A imali su određen broj epizoda i mogli su ga super spremiti i ne otići u gluposti zbog rejtinga. Par nekih detalja puno bi pridonilo mom dojmu. Patim od njih.

Problem je što ovo što si navela nije bilo problem samo sa Sarpom, nego sa svim likovima. Svi likovi, njihove emocije, prošlost, sadašnjost, strahovi, traume su odrađeni izuzetno površno. Da nije bilo Uluca i određenih glumaca koji su upeli da daju seriji dušu, bila bi potpuno hladna i negledljiva. A zapravo je tema bila zanimljiva i bilo je materijala za izgradnnu likova. Zato scenaristima ne treba više davari da rade samostalno serije, jer nisu sposobni za to.

E sad zašto Yaman... Evo, danas sam odgledala (bilo mi je predloženo na YT, a ja odmah u vodu) na preskok prvu epizodu Medcezira. Buljila sam u njega doslovce. Da mogu ušla bih u ekran da budem s njim. Uz njega... Tako je sladak, tako nježan, a tako borben... Tako zbunjen, a tako samouvjeren... I tako nesiguran... Jedva sam se zaustavila da ne krenem s drugom epizodnom pa onda...
Ece je zbog rejtinga pretjerala pa ga je svako malo gurala u superkahramana. Ali bilo je u pisanju lika puno detalja koji su mene osvojili.
Kad neki lik uspoređujem onda gledam cijelu karaterizaciju, onu unutarnju i vanjsku. Naravno da i glumac koji donosi lik ima svoju ulogu (koja često i prevagne).

Yaman je mnogo detaljnije obrađen lik od Sarpa. Bez obzira što ja više volim likove tipa Sarp, ipak smo mi mnogo više mogli da uđemo u dubinu i bolje da upoznamo Yamana. To je ipak sposobnost scenariste, jer kad pogledaš, Caga je glumački bio na mnogo višem nivou U Icerdeu, nego u Medceziru.

Bizim hikaye rejting sve bolji.
Ali nakon epizode moj komentar ide samo na djecu. Cucuklar iste, obožavam ih!

Rejting je bolji, zato što je zaplet trenutno zanimljiv, možda i najbolji od početka serije. I meni privlači pažnju taj događaj oko dece, e sad je druga stvar što mi ide na živce ovo oko Cemila.
Jel se na kraju udala za njega? I jesu li joj vratili decu?

Saro, sad već ozbiljno mi više ništa nije jasno. Medyatava, dakle Biresn, piše da Pinar Bulut piše scenarij za BluTv seriju. Onda ona više ne piše za Caginu seriju? Ili je već napisala? Ili je odustala? Ili što.. Jer da je ona trebala pisati scanarij je i sam Engin objavio: http://www.enginaykanat.com/Haberler.aspx

Od svih informacija koje su se pojavile u poslednje vreme i ti si se zbunila. Pa objavljeno je da im se nije svideo njen scenario i da su odustali od nje. To je ibjavljeno onda kad su se Birsen i Ranini prepucavale.

O čemu se radi ovo što pišete o Stanku? Jel novi film? Serija?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 10:49 pm

Ja uopšte nemam utisak da će snimanje uskoto početi. Obično se već mesec, dva pre početka snimanja već znaju glavni glumci, reditelj, scenaristi... Ili smo mi navikli na Turke, a Netflix možda ima drugačiji princip rada.

Ne znam zašto, ali ja imam neki osjećaj da će uskoro. Kroz mjesec, dva. Ne bi se Caga još vratio iz Amerike da se nešto ne kuha. Možda griješim.
Ali Netflix mi se čini da ima neku svoju politiku. Vidiš što je danas odgovorio.

Hoće li oni išta reći dok ne budu krenuli sa snimanjem?
Danas je Birsen opet pisala o nekom liku koji kao pregovara s Netflixom.

Problem je što ovo što si navela nije bilo problem samo sa Sarpom, nego sa svim likovima. Svi likovi, njihove emocije, prošlost, sadašnjost, strahovi, traume su odrađeni izuzetno površno. Da nije bilo Uluca i određenih glumaca koji su upeli da daju seriji dušu, bila bi potpuno hladna i negledljiva. A zapravo je tema bila zanimljiva i bilo je materijala za izgradnnu likova. Zato scenaristima ne treba više davari da rade samostalno serije, jer nisu sposobni za to.

Slažem se. Kod svih likova je ista stvar.

Yaman je mnogo detaljnije obrađen lik od Sarpa. Bez obzira što ja više volim likove tipa Sarp, ipak smo mi mnogo više mogli da uđemo u dubinu i bolje da upoznamo Yamana. To je ipak sposobnost scenariste, jer kad pogledaš, Caga je glumački bio na mnogo višem nivou U Icerdeu, nego u Medceziru.

Apsolutno je da je Caga zreliji i na većem nivou. Ali kad pogledam nijanse u pisanju lika onda mi je Yaman taj koji će mi odvući pažnju više nego Sarp, bez obzira na Cagu.

Rejting je bolji, zato što je zaplet trenutno zanimljiv, možda i najbolji od početka serije. I meni privlači pažnju taj događaj oko dece, e sad je druga stvar što mi ide na živce ovo oko Cemila.
Jel se na kraju udala za njega? I jesu li joj vratili decu?

Udala se. Došli su na svadbu i djeca i koliko su god Kiraz i Fiko pokušali pokvariti vjenčanje pozvavši Barisa i prekinuti ga, nisu uspjeli. Fiko je najjači. Baris je onda nakon vjenčanja oteo Filiz. Imam osjećaj da je u to upeljan i Tufan.
A za onog ljigavca Cemila bolje da ne pišem. Popljuvala bih ga za vjekove.

Od svih informacija koje su se pojavile u poslednje vreme i ti si se zbunila. Pa objavljeno je da im se nije svideo njen scenario i da su odustali od nje. To je ibjavljeno onda kad su se Birsen i Ranini prepucavale.

Pa znam da se pisalo, ali od svega toga mi više ništa nije jasno. Zato te i pitam. Više ne znam što je naklapanje, a što zbilja.

To je Adminkin posao.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Fri Jan 12, 2018 11:29 pm

Dobro si to rekla. Lakše upratiti jednog Stanka o kojem znam, nego čitati i pamtiti o novima. smeh Ajde, još o Kozlovskom, njemu bar znam ime, a onog kosonju na M (da ne kažem pogrešno ime, a ne provjerava mi se sad) nikako da upratim kad pišeš.
Gdje je? U Beogradu?

Ono jeste, još si na ovog navikla, znaš sve o njegovom RL, a i u profesionalni život si više nego dobro upućena. smeh

U Gruziji. lol! Sa devojkom onom. Tamo je proveo i Novu godinu, a nedelju dana pre toga je bio na rođendanskoj proslavi one svoje Lize (treba da te podsećam koje?), da vidiš kako se napio, šta je sve lupetao, svirao, pevao. Podsetio me na mene kad sam pijana, samo što on ima sluha. smeh

Matvejev se zove (Maksim, ako ti je lakše). Još ga niko nije zvao Kosonja. smeh

A ti misliš da sam odgledala cijelu epizodu? Nisam. Ja sam na preskokce malo to, ali sam uhvatila neke scene.

Ali sam gest, sama da nađeš epizodu i pogledaš, pa makar i na preskok. To me je baš onako raznežilo. <3

Nego, nisi primetila možda najbitniju stavku u epizodi i samom filmu...

Pa voliš ti svašta, ali ovdje mi je bilo zgodno iz više razloga. A i napela mu se žila na vratu, plus nervozan, lud... Kao ti. naklon

Ajoj, kako me znaš u dušu. naklon  kisic
Poslednja rečenica. smeh  smeh  smeh

Recimo scena kad izlazi iz automobila (nakon što je naprlitana završila u bolnici) sav u nekom mačo izdanju. Ili kad ulaze u postaju, a on joj nešto odbrusi "njen budući muž" ili što je već rekao, ili kad nabraja što je jela (špinat...), kad sprema sendviče, kad policajku upozorava da sjedne na zadnje sjedalo. Mislim da s tom policajkom ima ok scena.

wow  wow  wow  
I posle kažeš da si samo prelistala neke scene, a još si i pojedine replike upamtila! bravo
A, nisi skontala da je policajka ista ova napirlitana, odnosno da je ista glumica u pitanju? VMLj momenat. :cereeeeek: A, Stasov lik se zove Viktor i šef restorana je - Kuhinja momenat. :cereeeeek:

Joj, Ponchita, što te volim. srca

Film, podeljen na dve epizode. Hoćeš da pogledaš? lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Jan 13, 2018 12:43 am

Adminka ::

Ono jeste, još si na ovog navikla, znaš sve o njegovom RL, a i u profesionalni život si više nego dobro upućena. smeh

U Gruziji. lol! Sa devojkom onom. Tamo je proveo i Novu godinu, a nedelju dana pre toga je bio na rođendanskoj proslavi one svoje Lize (treba da te podsećam koje?), da vidiš kako se napio, šta je sve lupetao, svirao, pevao. Podsetio me na mene kad sam pijana, samo što on ima sluha. smeh

Matvejev se zove (Maksim, ako ti je lakše). Još ga niko nije zvao Kosonja. smeh

Pa vidiš da jesam. Nije zaludu da sam trebala čuvati Marka. ne znam

Što je njima s tom Gruzijom?
To ona što mu se petlja u stajlig? Ona koja zna izabrati bez brade?

A dobro. Sad mi lakše pamtiti. Znala sam da je nešto tako, ali da ne omašim koje slovo. Pa i je kosat, što fali mom nadimuku?

Ali sam gest, sama da nađeš epizodu i pogledaš, pa makar i na preskok. To me je baš onako raznežilo. <3

Pusti ti gest. Nisi se ni pohvalila da je izašlo ovo čudo. Nego se praviš paćenica da ništa od Stanka nema i ne gledaš.

Nego, nisi primetila možda najbitniju stavku u epizodi i samom filmu...

Što nisam primijetila, a da je bilo u prvom dijelu? Možda i jesam, a nije mi privuklo pažnju? Ili sam preskočila...

Ajoj, kako me znaš u dušu. naklon  kisic
Poslednja rečenica. smeh  smeh  smeh

Pa zar nisi?

wow  wow  wow  
I posle kažeš da si samo prelistala neke scene, a još si i pojedine replike upamtila! bravo
A, nisi skontala da je policajka ista ova napirlitana, odnosno da je ista glumica u pitanju? VMLj momenat. :cereeeeek: A, Stasov lik se zove Viktor i šef restorana je - Kuhinja momenat. :cereeeeek:

Pa prvo sam i mislila da se radi ne samo o istoj glumici, nego da je i lik isti. Onda sam skužila da je jedna neka u svom filmu, a druga inspektorica. Skužila sam da su dvije kad je bila scena kad Stanko tuče onog inspektora i trči uz stepenice.

Ispada da čak i ruski razumijem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Jan 13, 2018 1:00 am

Inače, nemoj misliti da sam ja divna i krasna. Nisam ja tražila ima li što novog kod Stanka nego sam slučajno vidjela lik na prvi dio pa mi bilo čudno da se ne hvališ da je nešto napokon izašlo.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Jan 13, 2018 5:04 am

Pa vidiš da jesam. Nije zaludu da sam trebala čuvati Marka.  ne znam

Joj, kad se setim tih starih dobrih dana i naših pregovora i raspodeli uloga...

Što je njima s tom Gruzijom?
To ona što mu se petlja u stajlig? Ona koja zna izabrati bez brade?

Ne znam, skoro svi njihovi glumci koje ja pratim imaju neku foru sa tom Gruzijom. I to mi sve više ide na živce.

Devojka je ta što mu se petlja u stajling. Nedavno je izašao tizer za taj njen film, Kozlovski stvarno izgleda vrhunski. A, izašao je i trejler za onaj njegov film, ne znam dal' se sećaš, što je režirao i glumio u njemu. Ali, fora je da oba filma njih dvoje režiraju i glume (jedan on, drugi ona), što mi je ok i razumljivo za Kozlovskog (iako mi se ne dopada što provlači svoju devojku), ali za nju mi je too much. Devojka ko zna šta je uopšte završila, bavila se modelingom u Americi i sad mi je ona i glumica i rediteljka. rolleyes  Pritom nemoj da me shvatiš pogrešno, uopšte ovo ne govorim iz ljubomore.
Nego, hoćeš da pogledaš trejlere? lol!

A, Liza ti je ona navodna neprežaljena ljubav (više se iskreno ni ne sećam šta sam ti sve ispričala smeh ), nosila sam ih na avataru jedno vreme, gledala si i klipove.

A dobro. Sad mi lakše pamtiti. Znala sam da je nešto tako, ali da ne omašim koje slovo. Pa i je kosat, što fali mom nadimuku?

Šta bi falilo, samo mi je slatko, Stasa si krstila u Stanka, a ovog u Kosonja. smeh Pritom je čovek trenutno ošišan na keca. smeh
Samo još čekam da prekrstiš Kozlovskog, čudo je on to izbegao. lol!

Pusti ti gest. Nisi se ni pohvalila da je izašlo ovo čudo. Nego se praviš paćenica da ništa od Stanka nema i ne gledaš.

Pa, ovo je premijerno prikazano pre nedelju dana. Pritom nisam odmah gledala, trebalo mi je vremena da se odlučim.
Zato što, u zeznutoj sam situaciji, totalno zaglavljena. Posle svega što je bilo tokom ove dve i po godine koliko ga pratim, ne mogu da se pravim kao da se ništa nije desilo i idemo dalje, pa šta ako je dobio dete sa striptizetom. Ne mogu da se pravim da me od sad zanima samo kao glumac, jer to nije tako. Da, šta god da se dogodi i šta god novo da mi priredi, uvek ću isticati da je njegov glumački talenat nešto izuzetno i posebno, i navijaću da mu svaka naredna uloga bude uspešnija od prethodne. Ali, ne mogu sad da pređem preko svih onih maštanja, ludovanja i svega ostalog. Jer, ja kad njega gledam, on se meni toliko dopada da to prelazi granice normale. A, opet s druge strane, ne mogu ni da prestanem da ga pratim i izbrišem sve što je stalo u ove dve i po godine. Evo, ja i sad pišem o njemu dok se on sunča na Baliju i uživa uz Marka, Auriku i bebu. Pa, pogledaj koliko sam mu samo klipova posvetila, to je iziskivalo puno vremena. A, kažu da je najbolje što nekom možeš da pokloniš svoje vreme. Jer, sve za Stanislava. Razumeš me? Zeznuto je mnogo, čak mi nije toliko problem što je dobio dete, pa imao je i Marka, pa mi nije smetalo. Problem su njegovi postupci, s kim je dobio dete, što je to sebi dozvolio i što mu to uopšte ne smeta, nezrelo ponašanje. I sve to čini da sam strašno ljuta na njega. A, opet s druge strane, samo je dovoljan jedan kadar da ga vidim, sve zaboravim i istopim se. Jer, on je moj Stas, makar i fiktivno moj.

Ispisah sad esej, a samo sam htela da ti objasnim što se nisam javljala. smeh

Što nisam primijetila, a da je bilo u prvom dijelu? Možda i jesam, a nije mi privuklo pažnju? Ili sam preskočila...

Hmm... Da li si primetila jednu brinetu, duge kose, plavih očiju, što je oborila jednu manekenku da bi prva izašla na pistu? I kratko razmenila pogled sa Stasom?

Pa prvo sam i mislila da se radi ne samo o istoj glumici, nego da je i lik isti. Onda sam skužila da je jedna neka u svom filmu, a druga inspektorica. Skužila sam da su dvije kad je bila scena kad Stanko tuče onog inspektora i trči uz stepenice.

Ispada da čak i ruski razumijem.

Sve si skontala, ti si genije, bukvalno možeš sa mnom da gledaš bez prevoda i da razumeš, ja ti objasnim suštinu i ono šta me pitaš, a zajedno gledamo, razmenjujemo utiske i uživamo. jupi

Inače, nemoj misliti da sam ja divna i krasna. Nisam ja tražila ima li što novog kod Stanka nego sam slučajno vidjela lik na prvi dio pa mi bilo čudno da se ne hvališ da je nešto napokon izašlo.

Ponchita, kao prvo, skromnost se od skora smatra manom, a kao drugo, nisam ni mislila da si išla na vk, ili yandex da se informišeš, nekako si naletela, ali to ne umanjuje činjenicu da si sama pogledala pojedine scene, setila se mene i spremila mi novogodišnji paketić. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Jan 13, 2018 7:15 am

Devojka je ta što mu se petlja u stajling. Nedavno je izašao tizer za taj njen film, Kozlovski stvarno izgleda vrhunski. A, izašao je i trejler za onaj njegov film, ne znam dal' se sećaš, što je režirao i glumio u njemu. Ali, fora je da oba filma njih dvoje režiraju i glume (jedan on, drugi ona), što mi je ok i razumljivo za Kozlovskog (iako mi se ne dopada što provlači svoju devojku), ali za nju mi je too much. Devojka ko zna šta je uopšte završila, bavila se modelingom u Americi i sad mi je ona i glumica i rediteljka. rolleyes  Pritom nemoj da me shvatiš pogrešno, uopšte ovo ne govorim iz ljubomore.
Nego, hoćeš da pogledaš trejlere? lol!

Znači da sam dobro ipak nešto zapamtila.

Neću hvala! Vjerujem ti na riječ.

Šta bi falilo, samo mi je slatko, Stasa si krstila u Stanka, a ovog u Kosonja. smeh Pritom je čovek trenutno ošišan na keca. smeh
Samo još čekam da prekrstiš Kozlovskog, čudo je on to izbegao. lol!

Kosonja bez kose. Ludilo. Nema veze, bitno je da on za mene ima nadimak. Iako sam mu sad zapamtila i Maksim.

Nije Kozlovski izbjegao nadimak, neko ima upečatljivo prezime samo po sebi pa je lako pamtljivo. Malo mi je ružno da ga zovem Kozom.

Pa, ovo je premijerno prikazano pre nedelju dana. Pritom nisam odmah gledala, trebalo mi je vremena da se odlučim.
Zato što, u zeznutoj sam situaciji, totalno zaglavljena. Posle svega što je bilo tokom ove dve i po godine koliko ga pratim, ne mogu da se pravim kao da se ništa nije desilo i idemo dalje, pa šta ako je dobio dete sa striptizetom. Ne mogu da se pravim da me od sad zanima samo kao glumac, jer to nije tako. Da, šta god da se dogodi i šta god novo da mi priredi, uvek ću isticati da je njegov glumački talenat nešto izuzetno i posebno, i navijaću da mu svaka naredna uloga bude uspešnija od prethodne. Ali, ne mogu sad da pređem preko svih onih maštanja, ludovanja i svega ostalog. Jer, ja kad njega gledam, on se meni toliko dopada da to prelazi granice normale. A, opet s druge strane, ne mogu ni da prestanem da ga pratim i izbrišem sve što je stalo u ove dve i po godine. Evo, ja i sad pišem o njemu dok se on sunča na Baliju i uživa uz Marka, Auriku i bebu. Pa, pogledaj koliko sam mu samo klipova posvetila, to je iziskivalo puno vremena. A, kažu da je najbolje što nekom možeš da pokloniš svoje vreme. Jer, sve za Stanislava. Razumeš me? Zeznuto je mnogo, čak mi nije toliko problem što je dobio dete, pa imao je i Marka, pa mi nije smetalo. Problem su njegovi postupci, s kim je dobio dete, što je to sebi dozvolio i što mu to uopšte ne smeta, nezrelo ponašanje. I sve to čini da sam strašno ljuta na njega. A, opet s druge strane, samo je dovoljan jedan kadar da ga vidim, sve zaboravim i istopim se. Jer, on je moj Stas, makar i fiktivno moj.

Sve mi je jasno.

Ali vidiš da i jednu Saru zanima što je ovo Stankovo izašlo. (Iako ti neće gledati, ne trebaš je nagovarati.)

Hmm... Da li si primetila jednu brinetu, duge kose, plavih očiju, što je oborila jednu manekenku da bi prva izašla na pistu? I kratko razmenila pogled sa Stasom?

Ja u jednom trenutku promislila eno Julije. Je li to stvarno ona ili mi se učinilo kad sam gledala?
Ne znam mislimo li na istu.

Sve si skontala, ti si genije, bukvalno možeš sa mnom da gledaš bez prevoda i da razumeš, ja ti objasnim suštinu i ono šta me pitaš, a zajedno gledamo, razmenjujemo utiske i uživamo. jupi

Pored turskih da gledam ruske... A taman sam sebi nanizala lijepo nekoliko turskih i mislim se da ubacim još što tursko.
Slabo ti nagovaranje ide.

Ponchita, kao prvo, skromnost se od skora smatra manom, a kao drugo, nisam ni mislila da si išla na vk, ili yandex da se informišeš, nekako si naletela, ali to ne umanjuje činjenicu da si sama pogledala pojedine scene, setila se mene i spremila mi novogodišnji paketić. kisic

Što reći? Mana je moje srednje ime.
Назад на врх Go down
Mrs Bondarenko

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Jan 13, 2018 4:12 pm

Neću hvala! Vjerujem ti na riječ.

smeh  smeh  smeh

Kosonja bez kose. Ludilo. Nema veze, bitno je da on za mene ima nadimak. Iako sam mu sad zapamtila i Maksim.

smeh  
Nisam znala da ćeš ga lakše upamtiti po imenu, meni lično je lepše njegovo prezime od imena.

Nije Kozlovski izbjegao nadimak, neko ima upečatljivo prezime samo po sebi pa je lako pamtljivo. Malo mi je ružno da ga zovem Kozom.

KOZOM??? WTF??? smeh  smeh  smeh

Ali vidiš da i jednu Saru zanima što je ovo Stankovo izašlo. (Iako ti neće gledati, ne trebaš je nagovarati.)

Ostavio je neizbrisiv trag na svakoga. <3 Sad svi koji primete da ne pričam više o njemu me pitaju šta se dešava. I svima nekako nedostaje... <3
Sara je gledala sa mnom početak prve epizode VMLj. lol!

Ja u jednom trenutku promislila eno Julije. Je li to stvarno ona ili mi se učinilo kad sam gledala?
Ne znam mislimo li na istu.

Pogodak!

Pored turskih da gledam ruske... A taman sam sebi nanizala lijepo nekoliko turskih i mislim se da ubacim još što tursko.
Slabo ti nagovaranje ide.

Eh, mi kujemo planove, a Bog nam se smeje. lol! A, uvek mogu ja ubedljivije da nagovaram, znaš da mi bar to nije problem. lol!

Što reći? Mana je moje srednje ime.

Nisi me razumela, za mene skromnost jeste vrlina, ali sam se nedavno baš iznenadila kad su mi deca pričala kako su radili neke testove i na njima je ispalo da se skromnost smatra manom. Ali, kad je već smatraju manom, onda nećemo biti skromni i prihvatićemo da si divna i krasna, kakva i jesi. kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Jan 13, 2018 10:57 pm

KOZOM??? WTF??? smeh  smeh  smeh

Pa e. Kao životinja.

Ostavio je neizbrisiv trag na svakoga. <3 Sad svi koji primete da ne pričam više o njemu me pitaju šta se dešava. I svima nekako nedostaje... <3
Sara je gledala sa mnom početak prve epizode VMLj. lol!

A što će ljudi od tebe.

Nisi me razumela, za mene skromnost jeste vrlina, ali sam se nedavno baš iznenadila kad su mi deca pričala kako su radili neke testove i na njima je ispalo da se skromnost smatra manom. Ali, kad je već smatraju manom, onda nećemo biti skromni i prihvatićemo da si divna i krasna, kakva i jesi. kisic

Shvatila sam odmah. Šalim se.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo