Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 7:53 am

Sara Ulusoy ::

Nećemo ulaziti, nema potrebe za detaljima, još će neko pomisliti da ga neosnovano branim. lol!

Anlastik.  smeh

Sara Ulusoy ::

Nemam neku nadu da će se to desiti, niti je Gulsum taj kapacitet, ali bih volela da mu to prebaci.

Ne vjerujem da će mu predbaciti zato što ga voli. Ali da bi trebala možda, bilo bi dobro. Da ga malo prizemlji.
S tim da Gulsum iako djeluje cijela izolirana i nesposobna isto je u par navrata pokazala zube - sa Safiye, Cuneyta je otkačila od sebe pa i prijetila mu, a na kraju je i Yeter rekla što je imala.

Jesi li vidjela slike sa seta? Izgleda da su Gulsum i Yigit u nekim scenama zajedno. Eto, prizvali smo i njih. Da neće otići k njemu s djetetom nakon svega? Ništa mi nije jasno.

Sara Ulusoy ::

Nema mi ništa gore. Mnoge žene su ravnopravnost među polovima shvatile pogrešno.

Nadam se, zbilja se nadam, da ako Asli sazna da je trudna (bilo kad, ne sad) to neće kriti od Ferhata.

Sara Ulusoy ::

A to. Pa to je istina.  I isto ovako govore, on nije ubica ili probisvet lol!

Nisam rekla da nije istina. Uopće.

Sara Ulusoy ::

Da, Ferhat je bio najveći Kuzeyev neprijatelj.
Možda mi to ne bi toliko upadalo u oči da Kuzey i Ferhat nisu karakterno toliko slilni. Različite su im životne priče, Kuzey nije ubica, Ferhat je na neki način suroviji, ali temperament identičan.

Vidim koliko su slični. Kažem, možda je Kivo donekle i osjetio ovaj projekt, tj. karakter lika sličnim pa zato odbijao glumiti u seriji, a kad je Ece utrpala sebe onda prihvatio njeno.
Da bi serija bila uvjerljiva prvo glumac koji glumi treba shvatiti i voljeti lik kojeg igra.
Iako, za ovu seriju na koju je Ibro pristao glumiti je trebalo imati hrabrosti, pogotovo što su neke produkcijske kuće odbijali projekt. Ova serija je tako lako mogla skroz propasti.

Sara Ulusoy ::

Volim izazove. smeh

Bakariz. Koliko ćeš biti uspješna.   smeh

Sara Ulusoy ::

Prema drugom fragmanu u svoj. Pogledaj kraj drugog fragmana. Ferhat stoji pored kamina, prikazuju Asli, čuje se zvuk kao da nešto pada i Asli pogleda u kamin.
Bilo je i snimanje u Aslinoj kući iz detinjstva, pa je to podgrejalo priče da su se rastali. Mada je Ferhatov auto ispred kuće.
A na ovoj slici sa seta što je danas izašla im se ne vide ruke, pa se ne vidi da li imaju prstenje. Ajme, posle Emira i Ferihe sad treba i ovde da gledam na svakoj slici da li imaju prstenje.  facepalm

Znači da je Asli tamo, a Ferhat je došao po nju.

Hadi be? Ne yapiyorsun, Ferhat bey? (Dobro, idem spremati strategiju obrane . smeh )
Nisam uopće čula taj zvuk. I onda Asli vrti svoj prsten? (Vala, Asli, sad ga tek ne daj skinuti s prsta.)

To da je bilo snimanje u Aslinoj kući sam i ja negdje vidjela i pročitala.
Kad sam počela gledati seriju nisam imala običaj gledati slike sa seta, niti gledati je li koji glumac koju sliku objavio, ali sad već znam zaviriti i na instagram pojedinih glumaca, radnika ili fan stranica da vidim slike sa seta. Čak i lokacije neke znam sad. Što ću, uhvatilo me neko nestrpljenje.
Na slikama sa seta iz bolnice (valjda) Ibro je u Ferhatovoj odjeći i ima prsten na ruci. Hm?
Dakle, imamo slike sa seta Ibru i Birce u bolnici i u Aslinoj kući. Sve i da se rastanu/razdvoje imaju dosta scena.

Mislim da su dobra ekipa ti glumici u seriji. Tako mi djeluje.

I kad smo kod prstena, ja stalno imam osjećaj da ovaj prsten kojeg Ferhat nosi je Ibrin prsten. Ne znam zašto mi se tako čini. I sad mi pada teorija u vodu ako Frrhat baca prsten u vatru. (Ili su mu dali trenutno drugi.)

Sara Ulusoy ::

Sorma. Jedni kažu neka ga ostavi pa da vidi on, a drugi kažu ako Ferhat traži razvod neka Asli za inat kaže da neće da se razvede. lol!

Kojih ima više? Jer Birgoren čita taj forum, galiba. Da se spremim.

Sara Ulusoy ::

Kao vir koji uvlači sve unutra. Ti?

Kad je počela serija činilo mi se da svaka točkica predstavlja nešto što je Ferhat napravio, a nije želio, nešto što ga čini crnim. Ubojstvo ili nešto drugo čime je povrijedio i nekoga i/ili sebe.
Yani... Da je nakon svakog sranja kojeg je napravio otišao dodati točkicu. To bi bio ovaj tvoj vir koji uvlači što ti kažeš.
Ama... Odavno više ne popunjava te točkice pa više ne znam na što se odnosi. Ali, dobro Ferhat nosi tetovažu pa se ne bunim.



Možeš li ti u seriji izdvojiti jednu scenu koja ti ja najbolja?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 8:03 am

Bugun gunlerden SBA. Harika bir bolum geliyor... Umarim.
I izlazi fragi za Kivin film i Cukur ti je. Što ćeš i kad ćeš gledati?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 8:41 am

Ja ovo ništa ne razumijem.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 4acdb794-b23d-4120-91c4-60a9d73ab2aa
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 8:43 am

Pisem s telefona, ne mogu da quotam pa cu odgovoriti ovako.

Bilo je snimanje kid Yigita u kuci i Gulsum je bila tamo, neki i pretpostavljaju da je Gulsum otisla kod Yigita sa bebom.

Ako bude krila sve ove moje pohvale padaju u vodu. Ali cisto sumnjam, Asli uopste nije lik koji gaji u sebi bes i zelju za osvetom. Samo, ako tada budu rastavljeni, kod Ferhata nema, trudna sam, ali necu da ti se vratim.

To za Kivu smo diskutovale, ja sam u pocetku rekla da je bolje da je prihvatio ovo nego CvG, ali sad kad vidim koliko ima slicnosti, razumem ga.

To je razlog zasto se i danas ljutim na Kivu zbog CvG, nije isao na izazov nego na sigurno, sto na kraju i nije ispalo sigurno. Vise cenim glumce koji prihvataju izazov i dokazuju se u razlicitim ulogama. Kao i Caga sa Icerdeom. Ta serija je imala dva puta ili da postane hit kao sto i jeste ili potpuno da propadne.
Ali da ne bude da pljujem Kivu, ako izostavimo Cesura, sve ostale uloge su mu bile razlicite i nisu bile klise osim prve.

Ako Ferhat ostavlja Asli, sikinti yok, on je sad ostavi, posle dva sata ide da je vidi, zivka Aslinog drugara Dilsiza i sutra je vrati kuci, ali ako Asli sutne njega, sikinti buyuk.

Ja ne pratim nikoga od glumaca iz ove serije nigde, pratim samo na Ibru na instagramu, ali to je jos od kada sam otvorila profil.
A udjem povreneno na tag i odmah vidim nove slike.

Za prsten i ja isto mislim da je njegov, sigurno jeste, zasto bi istu burmu menjao svaki dan.
Ako baca prsten dali su mu drugi. Ma mozda i ne baca to fanovi umisljaju, nema nikakvog dokaza.

Nema koji drugi forum da cita nego taj. Dosta scenarista ga cita.
Posto su sve zene, visr je onih koji kazu da ga ostavi. Ali ima tu raznih ideja, od zgodnog doktora koji ce da se mota oko Aslida Ferhat bude ljubomoran, do toga da Cuneyta treba ubiti, zakopati u dvoristu i posaditi drvo preko njega. lol! Samo ovo za zgodnog doktora ne mogu nikako da smisle kako da se mota oko nje, a da ostane ziv. smeh

Evet, to sto kazes za tetovazu je logicno, ali sigurno ce se pokrenuti tema oko toga u seriji.
Ne popunjava tackice, gde ce da ide kid one sto tetovira sad kad je sa Asli. Inace nije da nema materijala za popunjavanje.

Jednu scenu? Ne mogu da izdvojim samo jednu scenu, bilo ih je vise. Ti?

Znsm za fragman za film, videla sam sinoc. A sta cu da gledam? Iako ce Cukur biti super epizoda i zanima me, treba da se sazna glavna tajna, ostavicu za sutra. Ferhat je prioritet.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 8:45 am

Niko nema dokaz u rukama, sa njim sam na merhaba merhaba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 9:11 am

Sara Ulusoy ::

Bilo je snimanje kid Yigita u kuci i Gulsum je bila tamo, neki i pretpostavljaju da je Gulsum otisla kod Yigita sa bebom.

I to baš kad sam ga ja popljuvala, a sad će ispasti buyuk abi. Od Yigita ću stvarno početi kolutati očima da će mi se iskriviti.
Ne mogu ni kriviti Gulsum što želi otići iz one ludnice i otići kod nekoga tko bi je podržao i pomogao joj.

Sara Ulusoy ::

Ako bude krila sve ove moje pohvale padaju u vodu. Ali cisto sumnjam, Asli uopste nije lik koji gaji u sebi bes i zelju za osvetom. Samo, ako tada budu rastavljeni, kod Ferhata nema, trudna sam, ali necu da ti se vratim.

Slažem se. Sa svime.

Kad je kod Ferhata bilo išta normalno. (Ne kažem ja da je to loše što nije normalan.  smeh)

Sara Ulusoy ::

To za Kivu smo diskutovale, ja sam u pocetku rekla da je bolje da je prihvatio ovo nego CvG, ali sad kad vidim koliko ima slicnosti, razumem ga.

To je razlog zasto se i danas ljutim na Kivu zbog CvG, nije isao na izazov nego na sigurno, sto na kraju i nije ispalo sigurno. Vise cenim glumce koji prihvataju izazov i dokazuju se u razlicitim ulogama. Kao i Caga sa Icerdeom. Ta serija je imala dva puta ili da postane hit kao sto i jeste ili potpuno da propadne.
Ali da ne bude da pljujem Kivu, ako izostavimo Cesura, sve ostale uloge su mu bile razlicite i nisu bile klise osim prve.

Razumijem ga i ja. U smislu da dva puta ne igra isto, ne unosi se isto. Možda bi kopirao samog sebe pa s jedne strane nije izazov.

Što se tiče teme serije išao je na sigurno pa isto nije imalo nekog većeg efekta. Ali, prošlo je.
Cagina svaka serija je drugačija, em tip serije, em različita publika (ajde AFK i Medcezir su ista publika). Ovaj Netflix sad pogotovo.

Sara Ulusoy ::

Ako Ferhat ostavlja Asli, sikinti yok, on je sad ostavi, posle dva sata ide da je vidi, zivka Aslinog drugara Dilsiza i sutra je vrati kuci, ali ako Asli sutne njega, sikinti buyuk.

Slažem se.

Sara Ulusoy ::

Ja ne pratim nikoga od glumaca iz ove serije nigde, pratim samo na Ibru na instagramu, ali to je jos od kada sam otvorila profil.
A udjem povreneno na tag i odmah vidim nove slike.

Ibru sam i ja upratila. I vidim ja on baš lajka slike, čak i fanova.
Ma pogledam samo, uđem na profile tih ponekih, s vremena na vrijeme, da vidim ima li što novog. Pokušavam sa slika sa seta štogod zaključiti, iako je nekad bolje ne.

Sara Ulusoy ::

Za prsten i ja isto mislim da je njegov, sigurno jeste, zasto bi istu burmu menjao svaki dan.
Ako baca prsten dali su mu drugi. Ma mozda i ne baca to fanovi umisljaju, nema nikakvog dokaza.

Ne znam zašto sam uvjerena da je njegov. Možda zato što mu tako stoji i tako je navikao na njega.

Sara Ulusoy ::

Nema koji drugi forum da cita nego taj. Dosta scenarista ga cita.
Posto su sve zene, visr je onih koji kazu da ga ostavi. Ali ima tu raznih ideja, od zgodnog doktora koji ce da se mota oko Aslida Ferhat bude ljubomoran, do toga da Cuneyta treba ubiti, zakopati u dvoristu i posaditi drvo preko njega. lol! Samo ovo za zgodnog doktora ne mogu nikako da smisle kako da se mota oko nje, a da ostane ziv. smeh

Taj doktor koji bi se pojavio ne znam kako bi ostao živ. Evo, ne znam... On je i onog starog direktora upozorio da joj govori doktor hanim, a kako li bi tek tog zgodnog doktora. Mislim, ona dva nagrabusiše zbog toga što su je pogledali u restoranu, Sinana da ne spominjem - čovjek je na operaciju morao ići nakon udaraca. Što on žele, od Ferhata katila napraviti?! Kako će ga Asli onda pravdati?! Olmaz. Nema šanse da Ferhat ovoga ne upozori. Sve i da bude spriječen, on će Dilsiza poslati u akciju.
Ali dobro, samo neka se poslije ne žale.

Sara Ulusoy ::

Evet, to sto kazes za tetovazu je logicno, ali sigurno ce se pokrenuti tema oko toga u seriji.
Ne popunjava tackice, gde ce da ide kid one sto tetovira sad kad je sa Asli. Inace nije da nema materijala za popunjavanje.

Meni kao da su zaboravili na nju. Pitala ga je Asli onda bila ima li tetovaža neko značenje i rekao joj je da nema. A vidjelo se da mulja. I nakon toga ne znam je li se ikako spominjala, osim što smo je viđali. (Iako ja mislim da ti nemaš ništa protiv da je češće pokažu.  smeh Slažeš se?)

Pa neka ide kod nekog drugog, yuh tebe. A nije se ni ona nešto posebno provela kad je zadnji put došao kod nje. Samo je vode pio.

Sara Ulusoy ::

Jednu scenu? Ne mogu da izdvojim samo jednu scenu, bilo ih je vise. Ti?

Ne mogu nikako. Svaki put mi neka druga padne na pamet.

Sara Ulusoy ::

Znsm za fragman za film, videla sam sinoc. A sta cu da gledam? Iako ce Cukur biti super epizoda i zanima me, treba da se sazna glavna tajna, ostavicu za sutra. Ferhat je prioritet.

Super.

Sara Ulusoy ::
Niko nema dokaz u rukama, sa njim sam na merhaba merhaba.

Dobro je kad je merhaba merhaba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 10:48 am

Novinari sad isto pišu. A što je najbolje njoj i dalje stoji ispod imena na instagramu - Enginaykanatmanagement.

https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/01/29/cagatay-kanadini-kirdi

Iako mi je tekst malo hm.



I Kivo rastura, na slikama i na filmu. Uskače u more. Vala, Kivo baš uživa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 12:32 pm

Znači ovaj Ibro je hit. Nisam htjela tračati, ali kad sam ovo vidjela sam ostala zatečena. Ne samo da lajka slike i montaže njegove i Bircine i svašta nešto, nego lik hladno i komentare čita. A što je najbolje slika njega i Kenana.

Bak.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 8_D708_B3_E-4303-4287-_B3_FA-48004_F584_A7_D

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 2:35 pm

Neka smo i ovo riješili.

http://www.haberturk.com/bestemsu-ozdemir-cagatay-ulusoy-ile-aramizda-bir-sey-yok-1816113-magazin

Iako svatko napiše svoje, poanta je ista.



Neki İlyas Salman (ja ga ne znam kao glumca, ili ga se ne sjećam) je govorio o EAD-u, Cagi i Buraku O. Čini mi se da ih je kritizirao. Ako sam shvatila da je rekao da su osrednji glumci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 7:44 pm

Poncha ::
I to baš kad sam ga ja popljuvala, a sad će ispasti buyuk abi. Od Yigita ću stvarno početi kolutati očima da će mi se iskriviti.
Ne mogu ni kriviti Gulsum što želi otići iz one ludnice i otići kod nekoga tko bi je podržao i pomogao joj.

Ako dođe do toga, ja mislim da će to sve Asli da sredi i predloži. Gulsum mora da se odvoji od Ferhata na neko vreme, inače će pasti krv. Tako scenarista može na neko vreme da odloži da Ferhat sayna ko je otac deteta, ako Gulsum ne bude tu pa neće moći da je ispituje. To ukoliko Abidin ne kaže da je on otac.

Poncha ::
Što se tiče teme serije išao je na sigurno pa isto nije imalo nekog većeg efekta. Ali, prošlo je.
Cagina svaka serija je drugačija, em tip serije, em različita publika (ajde AFK i Medcezir su ista publika). Ovaj Netflix sad pogotovo.

Više puta sam rekla da kod Cage kao glumca najviše cenim to što je uvek drugi čovek i što uvek uspe da me impresionira koliko je napredovao ili koliko se dobro spremio za ulogu. Ono što je stalno isto, meni je to dosadno.

Poncha ::
Taj doktor koji bi se pojavio ne znam kako bi ostao živ. Evo, ne znam... On je i onog starog direktora upozorio da joj govori doktor hanim, a kako li bi tek tog zgodnog doktora. Mislim, ona dva nagrabusiše zbog toga što su je pogledali u restoranu, Sinana da ne spominjem - čovjek je na operaciju morao ići nakon udaraca. Što on žele, od Ferhata katila napraviti?! Kako će ga Asli onda pravdati?! Olmaz. Nema šanse da Ferhat ovoga ne upozori. Sve i da bude spriječen, on će Dilsiza poslati u akciju.
Ali dobro, samo neka se poslije ne žale.

Ja želim da vidim malo Aslinu ljubomoru, ali malo, ne da se Ferhat sad spetlja sa Ayhan. A za Ferhatovu ljubomoru je dovoljno da Asli neko pogleda na ulici, nije potreban nikakav doktor.
Da ga upozori? Ferhat? Zgodnog doktora koji se mota oko njegove žene? Nevolja ne upozorava, evo dolazim, samo dođe. lol!

Poncha ::
Meni kao da su zaboravili na nju. Pitala ga je Asli onda bila ima li tetovaža neko značenje i rekao joj je da nema. A vidjelo se da mulja. I nakon toga ne znam je li se ikako spominjala, osim što smo je viđali. (Iako ja mislim da ti nemaš ništa protiv da je češće pokažu. smeh Slažeš se?)

Pa neka ide kod nekog drugog, yuh tebe. A nije se ni ona nešto posebno provela kad je zadnji put došao kod nje. Samo je vode pio.

Bilo bi glupo da ne otkriju značenje.

Naravno da se slažem, obavezno moramo da je vidimo nekoliko puta po epizodi. Kad ne vidim tetovažu to je kao da nisam videla ni Ferhata. smeh

Olmaz, mora da ide kod ove. Ferhat se toliko bio trudio da napravi Asli ljubomornom da je ovoj čak dao da joj se javi na telefon, sad je pravo vreme.

Poncha ::
Ne mogu nikako. Svaki put mi neka druga padne na pamet.

Bilo je dosta dobrih scena, što smešnih, što dramatičnih, što simboličnih. Ali kad smo već kod tetovaže, izdvojiću kao najbolje sve scene u kojima se vidi tetovaža. smeh

Poncha ::
https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/01/29/cagatay-kanadini-kirdi

Sve ovo što se piše uzimam sa rezervom, ali je činjenica da je Engin prekinuo saradnju sa njom. Znači zato je ona toliko navalila da demantuje.
Ali dobro su Caga i Engin odlučili da prestanu dabudu pokretna reklama. Aferin Engo. topić

Ipak mi nije bez razloga bila antipatična.

Poncha ::
Znači ovaj Ibro je hit. Nisam htjela tračati, ali kad sam ovo vidjela sam ostala zatečena. Ne samo da lajka slike i montaže njegove i Bircine i svašta nešto, nego lik hladno i komentare čita. A što je najbolje slika njega i Kenana.

Kako ne provodim vreme na instagramu, ne pratim ko šta lajka, ali sam videla da su komentarisali na tw da lajka slike fanova.
Ali zato je lakao Kenana, ne znam. Možda čovek voli Kenana.

Poncha ::
Komentare svi čitaju, to je normalno. Caga je čak i rekao da ukuca svoje ime na tw i čita komentare.

Neki İlyas Salman (ja ga ne znam kao glumca, ili ga se ne sjećam) je govorio o EAD-u, Cagi i Buraku O. Čini mi se da ih je kritizirao. Ako sam shvatila da je rekao da su osrednji glumci.

Sigurna sam da su se Caga, EAD i Burak toliko potresli da neće moći noćas da spavaju. Brojaće pare koje su zaradili od osrednje glume. lol!


Poncha ::
I Kivo rastura, na slikama i na filmu. Uskače u more. Vala, Kivo baš uživa.

Jel izašao fragman? Ide da ga tražim na YT pošto na tw ne smem da uđem da ne vidim šta je bilo u SBA.


Kad planiraš da gledas seriju?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 7:48 pm

Kivo, seni seviyorum. Rastura, odusevljena sam. Ali film je teska drama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 8:01 pm

8 gun teaser... Nista posebno, ali videcemo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 10:04 pm

Sara Ulusoy ::

Ako dođe do toga, ja mislim da će to sve Asli da sredi i predloži. Gulsum mora da se odvoji od Ferhata na neko vreme, inače će pasti krv. Tako scenarista može na neko vreme da odloži da Ferhat sayna ko je otac deteta, ako Gulsum ne bude tu pa neće moći da je ispituje. To ukoliko Abidin ne kaže da je on otac.

Moguće. Idemo vidjeti što je bilo.

Sara Ulusoy ::

Više puta sam rekla da kod Cage kao glumca najviše cenim to što je uvek drugi čovek i što uvek uspe da me impresionira koliko je napredovao ili koliko se dobro spremio za ulogu. Ono što je stalno isto, meni je to dosadno.

Ja kod Cage previše toga cijenim, ali između ostalog i ovo.

Danas sam malo prebirala po Yamanu. Onako, koja mi scena izleti. Živa sam se ismijala na scenu kad izvuku Sedef iz postaje policijske i kad dođu u vilu Yaman joj očita bukvicu, a ona nakon toga da joj je još više seksi sa sve prigodnim pogledom.
(Čak mi i glas njegov nedostaje.)

Sara Ulusoy ::

Ja želim da vidim malo Aslinu ljubomoru, ali malo, ne da se Ferhat sad spetlja sa Ayhan. A za Ferhatovu ljubomoru je dovoljno da Asli neko pogleda na ulici, nije potreban nikakav doktor.
Da ga upozori? Ferhat? Zgodnog doktora koji se mota oko njegove žene? Nevolja ne upozorava, evo dolazim, samo dođe. lol!

Da. Za Ferhata znamo kakav je, dosta da je netko i pogleda. On je ljubomoran na sve okolo. Bio je od početka, kad joj nije dao da svašta obuče.
A ona na njega nikako, ili bar da mu malo više pokaže. Jedino je onda mu natukla da je ne gleda, da zove one njegove kad su bili u Rivi. Jadan. Dođe mi ga malo i žao kako nije nikad ljubomorna.

Sara Ulusoy ::

Bilo bi glupo da ne otkriju značenje.

Naravno da se slažem, obavezno moramo da je vidimo nekoliko puta po epizodi. Kad ne vidim tetovažu to je kao da nisam videla ni Ferhata. smeh

Olmaz, mora da ide kod ove. Ferhat se toliko bio trudio da napravi Asli ljubomornom da je ovoj čak dao da joj se javi na telefon, sad je pravo vreme.

Bilo bi. Ali ove dvije su potencirale tetovažu, ovaj je nju zapostavio pa zato ne znam... Vratit će je kasnije, ali onda ne znam koliko je moje početno viđenje imalo smisla, jer ih ne nadopunjuje.

Dobro, neka ide. Kažem već, toliko se trudio da Asli bude ljubomorna, a ono šipak.

Sara Ulusoy ::

Bilo je dosta dobrih scena, što smešnih, što dramatičnih, što simboličnih. Ali kad smo već kod tetovaže, izdvojiću kao najbolje sve scene u kojima se vidi tetovaža. smeh

Zato i ne mogu.

smeh

Sara Ulusoy ::

Sve ovo što se piše uzimam sa rezervom, ali je činjenica da je Engin prekinuo saradnju sa njom. Znači zato je ona toliko navalila da demantuje.
Ali dobro su Caga i Engin odlučili da prestanu dabudu pokretna reklama. Aferin Engo. topić

Ipak mi nije bez razloga bila antipatična.

Ja sve uzimam s rezervom jer i sama sam znala da se nešto događa kad su je odjednom, naprasno otpratili i Esra i Engin, obrisali sve živo i neživo što se ticalo nje s Enginove službene stranice, a nikakvo priopćenje nisu dali. Pri tome ona i dalje zadržala ime njegove agencije na instagramu. Bilo mi je jako čudno.
Ona je prvo preko odvjetnice se oglasila (a tu odvjetnicu prate i Engin i Ersa, mislim da su oni svi nekad bili prijatelji), kasnije su je novinari zaustavili u vozilu (ima onaj video) u kojem govori to da merhaba, merhaba (bla)...
Engina i Cagu su zadnjih dana toliko napali i bili naporni da me ni ne čudi. Tko god od njih odlučio se na ovakav postupak. Ja sam vjerovala u Engina. Ima neki čudan pomalo način poslovanja, ali sam sigurna da on i Caga dobro surađuju, odnosno u interesu obojice.

Pa kad si ti u krivu bila?

Sara Ulusoy ::

Kako ne provodim vreme na instagramu, ne pratim ko šta lajka, ali sam videla da su komentarisali na tw da lajka slike fanova.
Ali zato je lakao Kenana, ne znam. Možda čovek voli Kenana.

Ma nije njega lajkao, nego je lajkao komentar da je on bolji izbor za Ferhata.
https://www.instagram.com/p/Behw9cmBM9f/?taken-by=siyahibeyazask
Pitanje je bilo:
Who is appropriate for (ferhat)
Role !? 1_Ibrahim Çelikkol
2_kenan imirzalıoğlu

I onda je ona ženska odgovorila onako i on je to lajkao.


Sara Ulusoy ::

Sigurna sam da su se Caga, EAD i Burak toliko potresli da neće moći noćas da spavaju. Brojaće pare koje su zaradili od osrednje glume. lol!

Znam da nisu. Ali izazvalo je buru reakcija sad to. Eto, a ja za njega ne znam, a za sve njih znam. I za puste druge poznate starije glumce, ne samo ove mlađe.


Sara Ulusoy ::

Jel izašao fragman? Ide da ga tražim na YT pošto na tw ne smem da uđem da ne vidim šta je bilo u SBA.


Kad planiraš da gledas seriju?

Izašao je tada kad sam napisala. Odličan je.

Evo sad, kad postave, ti?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 10:17 pm

Ja sam planirala za jedno pola sata da pocnem, ako postave do tada.

Ali uspela sam da se suzdrzim da ne udjem na tw, yt, inst i da ne pokupim ni jedan spojler.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 10:20 pm

Ne ulazim ni ja. Na sekund sam ušla, krajem oka vidjela da su nešto postavili, ali sam se trudila ne pročitati što piše i izašla. Sad više ni ne smijem dok ne odgledam epizodu.

Hoće, ako je završilo, postavit će. Maloprije sam gledala, nije još bilo.

Ok, onda počni kad uspiješ.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 10:31 pm

Idem gledati.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 11:24 pm

Yuh bre, yuh! Mogli su da kazu i posle pet minuta da je Namik upucan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 11:35 pm

Samo ti Asli lazi zbog drugih, posle ces ti da platis.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyMon Jan 29, 2018 11:48 pm

Znala sam da je prica iz mladosti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyTue Jan 30, 2018 12:02 am

Allah, Allah covek primio tri metka u stomak, posle sat vremena ko da nista nije bilo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyTue Jan 30, 2018 12:32 am

Abidine car si
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyTue Jan 30, 2018 12:54 am

Aman, što je ovo? Pola epizode sam proplakala. placljivko

Ubit će mene ova serija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyTue Jan 30, 2018 1:03 am

Duša me boli. tuzni

Nisam najbolje razumjela sve dijaloge, one važnije, tako da ne želim komentirati prije nego li ti odgledaš. Ali bez obzira na sve, dotakli su me, jako.
Da ne hvalim samo Ibru, i Timur mi je ovu epizodu isto razvalio. Abidn je isto esktra lik. <3


Dokle si stigla?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyTue Jan 30, 2018 1:13 am

Sara Ulusoy ::
Samo ti Asli lazi zbog drugih, posle ces ti da platis.

U, kako ne voli laži. Nadrljala je.

Mislim da je on htio njoj uvijek vjerovati.

Sara Ulusoy ::

Znala sam da je prica iz mladosti.

Stari je baš štiti.

Sara Ulusoy ::

Allah, Allah covek primio tri metka u stomak, posle sat vremena ko da nista nije bilo.

Ajde mi sad reci da je moguće da se ovoliko brzo oporavio. Kakvi su to metci bili?

Sara Ulusoy ::

Abidine car si

Volim ga. Volim. Toliko dobrodušno biće odavno ne vidjeh. Toliko empatično, pozitivno. Drago mi je da je pokazao zube. Na njega ću se još vratiti kasnije kad budem komentirala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 EmptyTue Jan 30, 2018 1:56 am

Samo ću komentirati ovaj dio za koji mislim da sam sve dobro shvatila.

Handan je toliko pokvareno biće da nisam mislila da je toliko. Znala sam da je bešćutna, opaka, loša, zatucana i ohola, ali da nije reagirala kad joj se, za nju, nećakinja pokušava ubiti ne mogu. Nego ih još i dočekala lijepo da im servira.
Ona ju je mogla spriječiti, ali nije. U meni je postojao barem tračak nade kad je vidjela da će barem natuknuti Abidinu da je ova popila tablete. Ona ode i zatvori se nakon toga. Koza.
Sva sreća pa je Abidin osjetio nešto.

Abidin me oduševio samo tako. Jadan nije ga obdarila kao Ferhata inteligencija, ali ni ne treba mu vala. I ovako je kralj da ne može biti veći. Da je bolji i pametniji ne bi valjalo, ne bi imao ono nešto.
On jadan niti lagati ne može da bi zaštitio Gulsum. Eno mu je Handan i servirala to da je li on otac. Je, otac je, ali ne kako ona misli. Vala Abidine, veći otac od tebe i ne može biti. Zlato si!!! Abidin je nešto kao Necdet.
On je nju zaštitio, ali istinom. Bravo, Abidine.
Kako ju je spasio, pretpostavljam stavio ruku u usta da povrati sve, umio je... Smirio. Ali kako je stao pred Ferhata naklon . Za ono treba hrabrosti, baš se ponio kao junak. Prvi na crti obrane. Za riječi - svaka mu se pozlatila. Za to što je potjerao Handan i vikao na nju mu isto svaka čast.
Tako mi ga je bilo žao kad je Gulsum otišla. Nije zaslužio da mu sin ode.
Za riječi Cuneytu isto mu svaka čast.

Gulsum mi je bilo žao. Pokušala se ubiti nakon što je Handan rekla što će kad Ferhat sazna. Jadnica, bilo joj je draže da se sama ubije nego da joj brat postane njen ubojica. Njena nemoć, strah...
I nakon svega ode k Yigitu jer želi otići bratu, a on je ni ne pogleda kako treba. U bolnici samo što je nije ignorirao.
Iako mislim da je nepošteno da je uskratila Abidinu mogućnost da bude sa sinom, drago mi je da je otišla iz one ludare.
I Abidinu svaka čast što je rekao da može promijeniti ime u Necdet. Ne znam kako kod njih funkcionira to mijenjanje imena i upisivanje očinstva/majčinstva.


Yeter mi je isto bilo žao. I njeno zašto tri metka.
S tim da su mi u montaži loše namjestili ono prikazivanje početka. Nekako mi je nespretno ispalo.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 32 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 32 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: