Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptySat Dec 02, 2017 8:58 pm

Adminka ::

Ma, nisam se konkretno osvrnula na njega, nego generalno pričam. I nemoj da braniš Saru, kazna joj ne gine. lol!

Nemoj je kazniti... Mislim, koga će sad nosati na avataru? Stanka neće.

Adminka ::

Olur olur. lol!
Ne samo o Rusima, ali mora i o Rusima, pobogu zar moram da se vraćam na početak objašnjavanja? facepalm

Ne. Ne smiješ je isključiti jer ću onda ostati na monolozima o Turcima. Iako ja uvijek mogu sama sa sobom o Turcima, ali nemoj. Radi mene.

Adminka ::

To je jedna od mojih najdražih naših glumica, a situacija sasvim odgovara ovoj. :cereeeeek: smeh

Ti si ona što viče, a Sara ovaj što sluša... Iako Sara ne sluša.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptySun Dec 03, 2017 4:33 am

Ipak da ne pričam sama sa sobom.

Liči li vama ovaj na Cagu, s kapom?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 53629_C49-66_EA-4854-_AF4_F-5396_D97_DA4_C9

Ako vam se dobro ne vidi ili želite vidjeti cijeli video i još malo njega ovako gdje se vidi lice ili okrenut možete kliknuti na link

http://instagram.com/ukisa

https://instagram.com/p/BcOQ-rgHJJV/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptySun Dec 03, 2017 5:06 am

Izgleda da dobro vidim.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptySun Dec 03, 2017 8:40 am

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:28 pm

Meni u trenutku zaličio na Pčelu, još gledam kakav Caga. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:29 pm

Suzdržat ću se od komentara.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:30 pm

smeh
Što, da nećeš da me opsuješ? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:32 pm

Neću. Nego mi ti Rusi idu trenutno na živce. Ako je točno ono što sam istalkala i što fanovi misle.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:35 pm

Šta? wow

A, ja sam sinoć sanjala Caginu Netflixovu seriju. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:37 pm

Ništa. Ostavile ste me samu. durica

(Iako se za ove dvije brinem.)

Što si sanjala?!

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:40 pm

A, kaži sad. Ne mogu nikom ovde Rusi da idu na živce, bar bez određenog razloga koji ja moram da znam. lol!

A, izvini, bila sam u gužvi za ovaj vikend. A, znaš kako su mi vikendi važni za provod.
Za Veroniku ne znam, ali Sara je garant otišla u LA, ili gde je već sad Caga. lol!

Joj, ne pitaj, više sam se umorila spavajući, nego što sam se odmorila. smeh
Kao, sela ja za komp da gledam Siyah beyaz ask, ali vas dve vidim kuckate, izašle dve nove Netflixove serije. I ja normalno uzmem prvo to. Kad ono neko pusto ostrvo, on bradu i kosu do nogu, spašava neku devojku, more, pesak, sunce... Pa, onda ide neka jurnjava, tuče se s nekim, pa onda beži na motoru... Ma, moji snovi. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 1:57 pm

Neću ništa reći. Moje stalkanje i ja. Bolje mi je da se kanim ćorava posla. Ako kažem, Sara će dodatno zamrziti Ruse, a ionako joj nisu dragi. A i tko zna jesu li fanovi (iako im ima logike, jer je čak i meni logično) Cagini dobro zaključili.

Pretpostavljam da si bila u gužvi. Vjerojatno su i one, ali baš me je zabrinilo.
I bilo bi bolje da je Sara otišla tamo. Bar bi bila rahat.

Dobro, sve, ali ova kosa do nogu. Nego, je li je spasio? Da zna skakati i plivati, nema sumnje.


Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 2:47 pm

Ajde ako nećeš javno, pošalji mi i to u pp, sad živa nisam. :P

Sad ću ja da ti objasnim moju analizu svega toga. lol!
Ovaj forum sanjam često, tako je to ok. Što se tiče bradurine i kosurine, Kozlovski je u jednom svom filmu bio na ostrvu tako zapušten, tako da je izgled odatle. Što se tiče samog pustog ostrva, najviše mi je ličilo na ono iz jednog Dikaprijevog filma, ako si gledala The Beach se zove. Što se tiče spašavanja, pa Caga je često spašavao devojke u svojim ulogama, mada je sama scena spašavanja opet kopija ovog filma od Kozlovskog. I naravno da je spasio. A, što se tiče same tuče, e tu su totalno pomešane scene tuče iz Ezela i Icerdea.
Tako da kad se smućka sve to, dobije se moj san. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 2:51 pm

Ma nebitno totalno. Ima veze s ovim Caginim izlaskom na party. Da je nešto u što sam sigurna, napisala bih, isto kao što sam stavila dosad. Ovo su samo nagađanja fanova i onda sam pronjuškala.

Shvaćam. Znači Kozlovski je Kriv.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 2:54 pm

Ja mislim da to meni moj mozak poručuje da je umoran od svih njih. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 3:07 pm

Jadan moj Caga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 3:17 pm

Što sad on? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 3:19 pm

Pa vidiš da se preko njega lome koplja u tvom snu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 3:22 pm

smeh smeh smeh
A, ovo je posle ne znam koliko vremena da sam ga sanjala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 3:25 pm

Ajde, Netflix je isto mogao štogod reći za seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 6:22 pm

Adminka ::
Od Anne sam odustala nakon poslednjeg atoma snage, jer nisam mogla da verujem koliko skrnave seriju i Cansu kao glumicu u istoj. O Vahide da ne priča. Sara je odustala pre mene, ja sam izdržala još dve, tri epizode i stvarno nisam mogla više. Postala sam alergična na Sule i Cengiza, evo i sad što im imena spominjem dobijem ospice. Nikad me nijedna serija nije tako istraumirala.
Icerde me je razočarao, ali tu sam i izgubila nit, tipa kad ste vi bile kod 20+ epizode, ja sam nadoknađivala sve ono posle 10, nerviralo me je sve što i vas nervira, a i nisam imala vremena da se posvetim tome.

Ja od Anne nisam ni imala toliko velika očekivanja kao od Icerdea. Anne niti je žanr koji ja pratim, niti je tip serije od koje može da ispadne nešto legendarno. Ali iako sam počela da pratim samo zbog Cansu I Vahide, ipak sam očekivala da one budu kao prvo u glavnoj ulozi, a kao drugo da se serija vrti oko njih,a ne oko ona dva ološa I da ne bude cela radnja zlostavljanje deteta na sve moguće načine. Jedino dobro od te serije je što se mala Beren pokazala kao vanserijski talenat I što sam videla da se Cansu jedanko dobro snalzi I u ulozi stopostotno pozitivnog lika.

Za Icerde smo mnogo puta komentarisale, od nečega što je moglo da bude legendarno na sve načine, naravili su prosek.

Adminka ::
Meni je impozantno kako se sa tobom sve slažem oko Turaka i kako veze nemaš sa Rusima. Poncha ima mnogo više dara za Ruse od tebe.

Ja sam odmah rekla da nisam sa Rusima u dobrim odnolsima. lol!

Adminka ::
Da li si ti uopšte čitala nas dve?

Jesam, ali ne baš svaku reč, tako da je moguće da sam nešto propustila.

Adminka ::
A, da ne govorim o tome kako nisi pogledala klipove, a molila sam te.

Ovih dana ne stižem ni Turke da pogledam, sa svim serijama kasnim. Poncha je pogledala klipove, slažem se sa svim što jed rekla. smeh


Poncha ::
Jesi? I što ti se čini? Hoće li se Filiz dugo ljutiti na Barisa?

Meni je ok što se naljutila što joj je lagao, ali ako sad naglo okrene ploču... Ne znam, nema mi logike da odjednom prihvati prošnju.

Sad ovu poslednju nisam pogledala,ali sam videla fragman za sledeću I vidim da se još nisu pomirili. Znači nije prihvatila prosidbu, bilo bi glupo da jeste.

Ne verujem da će se dugo ljutiti, mislim da je prošlo vreme kada su scenristi mogli sebi da dozvole da posvađaju glavni par na 15 epizoda, sada scenario u borbi za rejting mora da ide mnogo brze sa radnjom.

Poncha ::
I mene zanima sve oko Barisa. Nekako mi je on najzanimljiviji. Ne znam čemu je takav. I tko mu je otac zapravo.
I Burak mi je odličan. Kad već hvalim naveliko. Što ću? Iako, njega poznajem dobro otprije pa nekako znam da će biti odličan. Pa ga nemam potrebe dodatno hvaliti. Ali ne mislim da mu je uloga nešto pretjerano zahtjevna. Možda bi i bilo kad bi Baris imao neku priču. Ovako naizgled pomalo mračan, a opet sasvim dobar.

Meni je Burak sasvim ok, mada kao što kažeš za sada mu uloga nije previše zahtevna.
Birsen je rekla da će se pojaviti njegov brat u flshbacku, tako da ćemo u narednim epizodama saznati više. Koliko sam hvatila on je ljut na oca,jer jer je otac valjda kriv za smrt pravog Barisa.

Adminka ::
A, ako i sad ne pogleda klipove i ovaj link - dobiće crveni karton.

Poncha, jel se ti ovde pitaš nešto, jel možeš da mi središ nešto preko veze ili mi sledi banana? smeh

Poncha ::
Fanovi su nastavili stalkati.

Videla sam sve to što su stalklali i onaj video gde ga grli ona plavuša. A novinari nastavljau sa bujnom maštom o Duygu i Serenay.

Poncha ::
Ovo neću komentirati.

Šta je bilo u tom tweetu? Obrisan je.


Adminka ::
Za Veroniku ne znam, ali Sara je garant otišla u LA, ili gde je već sad Caga.

Provalila si me, priznajem da sam ja ova što ga grli. smeh I ja sam vas čitala pre neki dan iz LA. lol!

Poncha ::
Ma nebitno totalno. Ima veze s ovim Caginim izlaskom na party. Da je nešto u što sam sigurna, napisala bih, isto kao što sam stavila dosad. Ovo su samo nagađanja fanova i onda sam pronjuškala.

Garant je ona plavuša Ruskinja.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 6:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 DQNniCXXcAAr-jo
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyMon Dec 04, 2017 7:28 pm

Sara Ulusoy ::

Ovih dana ne stižem ni Turke da pogledam, sa svim serijama kasnim. Poncha je pogledala klipove, slažem se sa svim što jed rekla. smeh

Znam da ne stižeš, vidim.

Sara Ulusoy ::

Sad ovu poslednju nisam pogledala,ali sam videla fragman za sledeću I vidim da se još nisu pomirili. Znači nije prihvatila prosidbu, bilo bi glupo da jeste.

To je zadnja scena bila.
Nekako ova epizoda mi je bila pomalo i dosadna. Odnosno počela sam zmjerati i žaliti ih opet.

Sara Ulusoy ::

Meni je Burak sasvim ok, mada kao što kažeš za sada mu uloga nije previše zahtevna.
Birsen je rekla da će se pojaviti njegov brat u flshbacku, tako da ćemo u narednim epizodama saznati više. Koliko sam hvatila on je ljut na oca,jer jer je otac valjda kriv za smrt pravog Barisa.

Meni je Baris odličan, ali više manje isti iz prethodnih uloga. Ne znam.
To sam vidjela.

Sara Ulusoy ::

Poncha, jel se ti ovde pitaš nešto, jel možeš da mi središ nešto preko veze ili mi sledi banana? smeh

Vidiš da se ne pitam. Ali da ne dopuštam da te banira. Tko će znati s njom?

Sara Ulusoy ::

Videla sam sve to što su stalklali i onaj video gde ga grli ona plavuša. A novinari nastavljau sa bujnom maštom o Duygu i Serenay.

Drago mi je da jesi.
Novinari ko novinari. Sad ne mogu naglo o ovome pisati jer im je još aktualna priča o Duygu i Serenay.

Sara Ulusoy ::

Šta je bilo u tom tweetu? Obrisan je.

Baš to grljenje je i bilo. Ona je, čini mi se, prva uhvatila. Ja nisam htjela stalkati više, iako kad sam vidjela kod slavljenika mogla sam odmah dok je bilo možda više videa.


Sara Ulusoy ::

Provalila si me, priznajem da sam ja ova što ga grli. smeh I ja sam vas čitala pre neki dan iz LA. lol!

Ja sam rekla da bi meni odgovaralo da si ti tamo.

Sara Ulusoy ::

Garant je ona plavuša Ruskinja.

Ako je točno na koga dio fanova misli, pogodila si.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyTue Dec 05, 2017 5:11 am

Ovi vole o Caginom životu u Americi. Ne znam odakle im izvori, ali je zanimljivo. Evo pa možete pročitati. Koliko je točno ne znam. Ali bi i moglo biti.

https://m.takvim.com.tr/saklambac/2017/12/05/istanbulda-dogdu-hollywoodlu-oldu
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 EmptyWed Dec 06, 2017 2:56 pm

Odgledala sam prvu epizodu Siyah Beyaz Ask.

Ne znam šta je u pitanju, da li su mi Turci falili, ili sam gledala seckano pa me nije smorilo, ili što mi je većina glumaca mahom nepoznata, ali šta god da je u pitanju – dopala mi se. Čak veoma. :)

Sama priča nije nešto neviđeno i genijalno, ali je dobro sve to zamišljeno, flešbekovi mi se najviše sviđaju i generalno sve vreme fino oni voze, nekako je serija baš gledljiva. Jedino mi ona naracija kvari opšti utisak, koliko je neka scena dobra na pogled, toliko je upropasti ona. Mislim da bi se to sve bolje osetilo bez toga.
I par nelogičnosti su mi baš smešne, tipa čovek umire, umesto da mu hitno skoči u pomoć, ona se lepo išetkala laganica po imanju, ispričala sa Ferhatom i onda kao, ajde spasiću ti oca samo zato što znam tu bol. (O tome kako je progutala da mu je to otac, a on mrtav 'ladan... bolje da ne pričam. smeh ) Ili, cele noći je zarobljena u štali, ali se tek sutra seti kako može da pobegne.

Ibrica mi je fizički super, meni lično čak i bolji nego u Merhametu. I nekako se skroz promenio, u prvim kadrovima sam ga jedva prepoznala. Treba li da kažem kako im najveći plus ide na njegova gola leđa, bicepse i tricepse? lol! A, kuca mu je medena. :cereeeeek: I mnogo mi bolju hemiju ima sa ovom što mu je radila tetovažu.
Što se tiče samog Ferhata, taman sam htela da kažem kako me je osvojio taj njegov rascep između nasledne dobrote i neiskvarenosti kakvoj ga je učio otac, i ove totalne hladnokrvnosti i nemilosrdnosti, ali na kraju ispade da su ipak geni - geni. Naravno, ovo je serija i napraviće oni od njega na kraju kahramana (pa, već jesu na kraju epizode), ali u RL ova Asli ne bi imala 0,00001% šansi na kraju. Mada takve guske poput nje ni ne treba da imaju, ona je stvarno sinonim za inteligenciju. Samo osoba sa IQ -1 može da se vozi u kolima hitne pomoći toliko dugo bez da išta posumnja, dođe na imanje, napravi scenu, u lice im svima ispriča kakvi su nitkovi, pa onda odbije da uradi šta joj se kaže i na kraju kao šlag na tortu kad vidi Namika glasno vrisne, počne da beži i pita ga da li je moguće da je tako zao. rolleyes Da nije tragično, bilo bi komično. Nisam načisto da li mi smetaju i Burcu i Asli, ili sama Asli, jer Burcu nigde ranije nisam gledala.

I što mi nisi rekla da u seriji glumi mladi Kenan?
Taj mi je deo najzanimljiviji, baš me zanima ko su on i Adem i za šta se to svete Namiku. Možda za onog čoveka što ga je kao mali roknuo Ferhat?

Namik i Ferhatova mamica su mi odvratni. Koliki bolesnik moraš biti da bi rođenom detetu priredio onakvu scenu (scena ubistva mi je odlična, baš potresna), pa ga posle još i nateraš da ubije "očevog ubicu", a sve to da bi u njegovim očima ispao heroj. Prototip Celala. kafa
E, samo nisam ukačila, ali pretpostavljam da Yigit nije njegov sin?

Mislim da je to to, valjda nisam ništa zaboravila da prokomentarišem. Možda ovako ispada da pljušte samo kritike, ali nije, stvarno mi je sve vreme bilo zanimljivo, baš nijednom nisam pogledala koliko ima do kraja. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 10 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: