Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyMon Nov 27, 2017 12:25 pm

Nego, i ovaj negativno utiče na omladinu. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 C8wEAXK9bx0

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 PRT8CVkx5wM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Rgk4Xa0VCkU
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyMon Nov 27, 2017 1:21 pm

Adminka ::

Pa, da ti dokažem da ne forsiram nijedan par, već sam stvarno neodlučna.

Onda ti mijenjaj.

Adminka ::

Šta je smešno? kezz
Rekla sam ti da je film drugačiji u svakom smislu. Ova scena je na prvi pogled komična, a zapravo je tragična. I meni je trebalo jedno 40 min. da se naviknem na način snimanja, scenografiju, dijaloge, glumu...

Pa vidiš da nisam shvatila kako treba gledati ovaj ples...

Adminka ::

Iliti da je isto godište kao Stanislav. Nisam mislila da mu pratiš instagram, nego mi palo na pamet da si prvo skoknula do njegovog instagrama.

Ja sam rekla zbog datuma, ako je točan tamo.

Adminka ::

GQ Man of the Year? trepko

Bravo.

Adminka ::

Što bi mene to brinulo, on je zauzet, pa je zauzet. smeh

Dobro onda.

Adminka ::

To ću probati i onu teen seriju što sam ti obećala. Taman je super što nema puno epizoda, ionako predugo traju.

Ne moraš ti gledati ništa što si obećala. Prije kreni s Ibrinom, nekako mi je to više u tvom stilu... A onu teen možeš ako ti zafali posao. Ja sam barem kroz neku drugačiju perspektivu gledala tu seriju.


Adminka ::

Šta, pale neke orgije? lol!

Prvo, gledaš Turke, a ne Ruse. Ovima su ionako prijetili i prijavljivali ih...
Ali Ibro je dosta slobodan. Ali neću ti otkriti što je bilo s ručnikom... Ako dođeš do scene, vidjet ćeš.

Inače, nije Ferhat nevinašce. To ćeš vidjeti odmah u prvoj.

Adminka ::

E, pa ti komentari mi nikad ne izlaze.

Ja ih pak znam ponekad vidjeti.

Adminka ::

Znači, posle Moskve je obavezna destinacija Los Anđeles. jupi

Kuješ ti.


Последњи изменио Poncha дана Mon Nov 27, 2017 1:23 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyMon Nov 27, 2017 1:22 pm

Nadam se da nas omladina ne čita. Promoviramo svašta.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyMon Nov 27, 2017 11:19 pm

Poncha ::

Pa vidiš da nisam shvatila kako treba gledati ovaj ples...

Da si počela da gledaš film, shvatila bi. ;)

Adminka ::
Ja sam rekla zbog datuma, ako je točan tamo.

Kakav datum? Rođenja?

Poncha ::
Bravo.

Bilo teško pogoditi. he-he

Poncha ::
Ne moraš ti gledati ništa što si obećala. Prije kreni s Ibrinom, nekako mi je to više u tvom stilu... A onu teen možeš ako ti zafali posao. Ja sam barem kroz neku drugačiju perspektivu gledala tu seriju.

Ok, koleginice, pogledaću seriju za vikend najverovatnije i javljam opsežne utiske. Admin
Ma i meni je to sad zanimljivo, nekako drugačije stvari gledsm sad iz ugla profesora, nego pre. A, opet, tako bih se vratila u njihove godine... tuzni

Poncha ::
Prvo, gledaš Turke, a ne Ruse. Ovima su ionako prijetili i prijavljivali ih...
Ali Ibro je dosta slobodan. Ali neću ti otkriti što je bilo s ručnikom... Ako dođeš do scene, vidjet ćeš.

Joj da, dobro me podseti. smeh
Ibro je vazda bio slobodan. lol!

Poncha ::
Inače, nije Ferhat nevinašce. To ćeš vidjeti odmah u prvoj.

Hmm, begendim. he-he

Poncha ::
Kuješ ti.

Dobro, ti ako nećeš - ne moraš, ali nemoj posle da bude kao u mom snu, kad sam ja Cagi pričala o vama. lol!

Poncha ::
Nadam se da nas omladina ne čita. Promoviramo svašta.

Ja se nadam da nas čita. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyMon Nov 27, 2017 11:35 pm

Adminka ::


Da si počela da gledaš film, shvatila bi. ;)

To svakako.


Adminka ::

Kakav datum? Rođenja?

Naravno. Čega drugog?

Adminka ::

Bilo teško pogoditi. he-he

Baš.

Adminka ::

Ok, koleginice, pogledaću seriju za vikend najverovatnije i javljam opsežne utiske. Admin
Ma i meni je to sad zanimljivo, nekako drugačije stvari gledsm sad iz ugla profesora, nego pre. A, opet, tako bih se vratila u njihove godine... tuzni

Ako odgledaš, da će biti opsežno, ne sumnjam.

Ja ne gledam toliko drugačije, ali recimo da sad imam dobar uvid u sve prednosti i mane s obe strane. Nisam zaboravila kako je biti dijete i nastojim nikad to ne zaboraviti. Radim onako da spojim jedno i drugo.

Zato je meni ova serija i bila vrh. Čas na strani odraslih, čas na strani učenika... A sad, kako i kad i na čijoj strani, dalo bi se nadugo.

Adminka ::

Joj da, dobro me podseti. smeh
Ibro je vazda bio slobodan. lol!

Pa moram malo i napomenuti. Čisto da se ne razočaraš naviknuta na Ruse.

Adminka ::

Hmm, begendim. he-he  

Znala sam.

Adminka ::

Dobro, ti ako nećeš - ne moraš, ali nemoj posle da bude kao u mom snu, kad sam ja Cagi pričala o vama. lol!

Dobro je. Isto se Sara udala za Stanka. Ili te s njom prevario. Nešto je bilo.

Adminka ::

Ja se nadam da nas čita. smeh smeh smeh

Zašto?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyMon Nov 27, 2017 11:47 pm

Poncha ::
Naravno. Čega drugog?

Ista nam je vladajuća planeta, kad smo već kod horoskopa.

Poncha ::

Ako odgledaš, da će biti opsežno, ne sumnjam.

Ja ne gledam toliko drugačije, ali recimo da sad imam dobar uvid u sve prednosti i mane s obe strane. Nisam zaboravila kako je biti dijete i nastojim nikad to ne zaboraviti. Radim onako da spojim jedno i drugo.

Ovi svi u kolektivu se žale kako je najgore biti prosvetni radnik, ja jedina kao da sam pala sa Marsa, ali meni je stvarno super. smeh Dođem u školu, odradim tri-četiri časa, zabavim se sa decom i milina jedna. Čak mi ni papirologija više toliko ne smeta, navikla sam se. Jedino što stvarno dugo putujem do škole, ali to je Beograd.
E, jedino mi se sam kolektiv nešto ne sviđa. Svi su nešto umišljeni, međusobno se znaju, ja sam najmlađa (bar negde smeh ). A, dobrih frajera ni na vidiku, jedan samo bio što predavao informatiku i on je otišao, a ovi što liče na nešto predaju fizičko i kad god ih vidim samo čekam kad će da naskoče sa Aj 50 čučnjeva!
I što ne mogu da lumpujem radnim noćima, to me duša boli i s tim se nikad neću pomiriti.

Poncha ::

Pa moram malo i napomenuti. Čisto da se ne razočaraš naviknuta na Ruse.

Sad kad si to spomenula, jbt ne sećam se kad sam poslednji put pogledala neku tursku seriju. molimmmm Period aklimatizacije će biti očito malo duži. smeh

Poncha ::

Dobro je. Isto se Sara udala za Stanka. Ili te s njom prevario. Nešto je bilo.

I tačno se moji snovi ostvaruju, nije me prevario sa Sarom, al' me jeste prevario. suze  suze  suze  suze  suze

Poncha ::
Zašto?

Da shvate gde žive. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyTue Nov 28, 2017 3:05 am

Adminka ::

Ovi svi u kolektivu se žale kako je najgore biti prosvetni radnik, ja jedina kao da sam pala sa Marsa, ali meni je stvarno super. smeh Dođem u školu, odradim tri-četiri časa, zabavim se sa decom i milina jedna. Čak mi ni papirologija više toliko ne smeta, navikla sam se. Jedino što stvarno dugo putujem do škole, ali to je Beograd.
E, jedino mi se sam kolektiv nešto ne sviđa. Svi su nešto umišljeni, međusobno se znaju, ja sam najmlađa (bar negde smeh ). A, dobrih frajera ni na vidiku, jedan samo bio što predavao informatiku i on je otišao, a ovi što liče na nešto predaju fizičko i kad god ih vidim samo čekam kad će da naskoče sa Aj 50 čučnjeva!
I što ne mogu da lumpujem radnim noćima, to me duša boli i s tim se nikad neću pomiriti.

Meni je papirologija najgori dio posla, a ima se što raditi. Ljudi nisu ni svjesni koliko. Upravo i kažu - radiš par sati, što ti je to... Ali, meni je sve to super. A nije baš da si i vikendom slobodan. Pogotovo ako želiš napraviti i pripremati raznorazne materijale, a ne voditi suhoparnu nastavu. Moj moto je OVO. (Valjda razumiješ i turski. Ovo je ipak bolje u originalu s obzirom na autora. Nisi valjda zaboravila dok nisi gledala serije.)

Kolektiv ko kolektiv. Izgleda da je svugdje isto. Imaš anđela među kolegama (hvala mojima koji su bili uz mene  :cereeeeek: ), a imaš i onih koji su antipatični i arogantni da im ne bi povjerio ni ovcu. I ja sam bila najmlađa. Ali najbitniji su učenici. Ja još pamtim svoje prve. Ne mogu ih prežaliti nikako. Kad ih vidim, osmijeh mi je od uha do uha.

Radiš li čučnjeve?

Radila sam i onu drugu struku kraće vrijeme i to je puno teže, puno više stresa, a ja sam baš uletjela u osinje gnijezdo. Ne pitaj. Srećom, imala sam podršku par divnih kolega.

Nemoj mi samo reći da ti je to glavni problem. Imaš vikende i godina, uozbilji se. Ili svaki drugi tjedan.

Adminka ::

Sad kad si to spomenula, jbt ne sećam se kad sam poslednji put pogledala neku tursku seriju. molimmmm Period aklimatizacije će biti očito malo duži. smeh

A nešto si gleduckala Icerde. Pa odustajala, pa počimala, pa ovako, pa onako. Nemoj se mučiti ako ne ide. Ako te budu živcirali, ti odustani. Zato Saru ni ne nagovaram, jer znam da ne podnosi glumicu.
Jedino je šteta što nećeš gledati Ibru jer je meni zbilja vrh! Evo, da nakon duže vremena nekog pohvalim. Odavno me nije neko rasplakao. On uspijeva.
Mada zbilja, nakon Icerdea sam odgledala dvije serije maratonski, ovu sezonu gledam raznorazne serije (i vrste) i sve su mi serije zanimljive na svoj način, ali Ibro je poseban.
Reći ću odmah da sam još uvijek skeptična prema novom scenaristi.
Ne sviđa mi se toliko kako rade zadnja dva nastavka.

Adminka ::

I tačno se moji snovi ostvaruju, nije me prevario sa Sarom, al' me jeste prevario. suze  suze  suze  suze  suze

Ah, Stanko, ah be.

Adminka ::

Da shvate gde žive. lol!

Jao tebe. Samo im ova ludnica treba.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyTue Nov 28, 2017 5:21 am

Vidiš, ovako se prati.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 B5_FA52_FF-_E31_E-461_D-_A68_E-7_D8_B29679142

Ali ovo sam stavila više da kažem da je bila dodjela nagrada za Ayakli gazete (ja sam nekako propustila pratiti kad je i što kad nema Cage). Zanima me tko je sve dobio nagrade. Samo ne znam zašto se ovo sve dodjeljivalo. Nisam vidjela puno glumaca. Mislila sam kad ih nema da će to biti naknadno. Vidjela sam par ljudi iz Soza, Serenay i onog Sarinog Ozana.
Saro, znaš li ti što više? Je li EDHO uzeo nagradu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyTue Nov 28, 2017 6:48 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyTue Nov 28, 2017 11:00 am

Prije točno četiri godine počelo je suđenje Cagi. Kako sam ja tada pratila sve. Znam da sam zasjela za twitter i pratila sve što se piše iz sudnice. I onda se nije moglo prevoditi, čini mi se, direktno na twitteru nego sam ukucavala u GT. Dobro sam ja i uspjela skonati tijek suđenja dok ne stigne prijevod nakon svega.
Kao da sam tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyTue Nov 28, 2017 8:11 pm

Poncha ::

Meni je papirologija najgori dio posla, a ima se što raditi. Ljudi nisu ni svjesni koliko. Upravo i kažu - radiš par sati, što ti je to... Ali, meni je sve to super. A nije baš da si i vikendom slobodan. Pogotovo ako želiš napraviti i pripremati raznorazne materijale, a ne voditi suhoparnu nastavu. Moj moto je OVO . (Valjda razumiješ i turski. Ovo je ipak bolje u originalu s obzirom na autora. Nisi valjda zaboravila dok nisi gledala serije.)

A, dobro, papirologija je za mene smrt u svakom slučaju i za bilo šta. Ali, spram onog perioda kad sam bila nezaposlena i bila na ivici da pocepam diplomu od muke, ovo mi je super.
I tačno je da ni vikendom nisi slobodan, mada je tvoj predmet po tom pitanju dosta zahtevniji, jer ti ipak osmišljavaš teme za diskusiju, ja pričam, pa diskutujemo o onom što ih zanima, ali za svaki čas se mora dobro pripremiti. Mada, kad su đaci inspiracija, to može da bude samo još veći izazov.
Hahah, ako sam dobro skontala - Učitelj je sličan sveći - troši sebe da bi drugima pružio svetlo. Moj ti moto OVO . lol!

Poncha ::
Kolektiv ko kolektiv. Izgleda da je svugdje isto. Imaš anđela među kolegama (hvala mojima koji su bili uz mene  :cereeeeek: ), a imaš i onih koji su antipatični i arogantni da im ne bi povjerio ni ovcu. I ja sam bila najmlađa. Ali najbitniji su učenici. Ja još pamtim svoje prve. Ne mogu ih prežaliti nikako. Kad ih vidim, osmijeh mi je od uha do uha.

Prvi učenici su kao i prva ljubav. <3

Poncha ::
Radiš li čučnjeve?

smeh smeh smeh

Poncha ::
Radila sam i onu drugu struku kraće vrijeme i to je puno teže, puno više stresa, a ja sam baš uletjela u osinje gnijezdo. Ne pitaj. Srećom, imala sam podršku par divnih kolega.

Ozbiljno? Uvek me je zanimalo kako je to raditi.

Poncha ::
Nemoj mi samo reći da ti je to glavni problem. Imaš vikende i godina, uozbilji se. Ili svaki drugi tjedan.

Sve ću ti objasniti ovom slikom, a i sliku ću ti prevesti. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Phev901

Rešeno! Više ne pijem na poslu, više ne pijem na poslu... To treba proslaviti!
Izvor: Najdraža Kuhinja. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
A nešto si gleduckala Icerde. Pa odustajala, pa počimala, pa ovako, pa onako. Nemoj se mučiti ako ne ide. Ako te budu živcirali, ti odustani. Zato Saru ni ne nagovaram, jer znam da ne podnosi glumicu.
Jedino je šteta što nećeš gledati Ibru jer je meni zbilja vrh! Evo, da nakon duže vremena nekog pohvalim. Odavno me nije neko rasplakao. On uspijeva.
Mada zbilja, nakon Icerdea sam odgledala dvije serije maratonski, ovu sezonu gledam raznorazne serije (i vrste) i sve su mi serije zanimljive na svoj način, ali Ibro je poseban.
Reći ću odmah da sam još uvijek skeptična prema novom scenaristi.
Ne sviđa mi se toliko kako rade zadnja dva nastavka.

Icerde i Anne su bile poslednje turske serije koje sam gledala. :P Ali, šta odmah pričaš kao da sam unapred odustala, ne baksuziraj, možda sa tom serijom opet sletim na zelenu granu s Turcima. lol! Nego, nešto si mi mnogo sumnjiva sa Ibrom, mnogo ga hvališ. lol!

Poncha ::
Ah, Stanko, ah be.

He broked my heart... placljivko  suze  placljivko  suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyTue Nov 28, 2017 11:24 pm

Adminka ::

A, dobro, papirologija je za mene smrt u svakom slučaju i za bilo šta. Ali, spram onog perioda kad sam bila nezaposlena i bila na ivici da pocepam diplomu od muke, ovo mi je super.
I tačno je da ni vikendom nisi slobodan, mada je tvoj predmet po tom pitanju dosta zahtevniji, jer ti ipak osmišljavaš teme za diskusiju, ja pričam, pa diskutujemo o onom što ih zanima, ali za svaki čas se mora dobro pripremiti. Mada, kad su đaci inspiracija, to može da bude samo još veći izazov.

Imaš pravo.

Adminka ::

Hahah, ako sam dobro skontala - Učitelj je sličan sveći - troši sebe da bi drugima pružio svetlo. Moj ti moto OVO . lol!

Bravo.

Mogla sam i misliti. Koliko si slična s autorom?

Adminka ::

Prvi učenici su kao i prva ljubav. <3

Danas te krase baš velike riječi.

Adminka ::

Ozbiljno? Uvek me je zanimalo kako je to raditi.

Ne znam samo je li to moj slučaj, ali ja sam baš upala u ajme situacije, bilo je svega i svačega. Puno više odgovornosti, puno više papirologije. Na svim stranama si. Svatko od tebe očekuje da si tu.
Ako te zanima, mogu ti poslat u poruci.

Adminka ::

Sve ću ti objasniti ovom slikom, a i sliku ću ti prevesti. lol!

smeh

Adminka ::

Icerde i Anne su bile poslednje turske serije koje sam gledala. :P Ali, šta odmah pričaš kao da sam unapred odustala, ne baksuziraj, možda sa tom serijom opet sletim na zelenu granu s Turcima. lol! Nego, nešto si mi mnogo sumnjiva sa Ibrom, mnogo ga hvališ. lol!

Ne pričam, ali ni meni se ne sviđa toliko kako je krenulo u zadnja dva nastavka, naspram prvih pet epizoda koje su mi bile odlične.
Ne bi me čudilo da odustaneš, kad si odustajala i od ove dvije koje si gledala.
Ja hvalim kad se ima što hvaliti. I kad mi netko nije antipatičan. Mada ovdje ne znam je li do lika ili glumca. Mislim da je do oboje.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyWed Nov 29, 2017 3:12 pm

Poncha ::
Vjerujem da bi ti se svidio lik. Ja volim inače dobrice, ali ovaj mi je baš odličan. Ne mogu reći da je pozitivan, a draži mi je od velike većine likova. Čak bih rekla da mi ulazi u najbolje. Odlična kombinacija pisanog lika.

Najzad da i ti osetiš čari negativnog lika. Ali svaki negativan lik mora da ima pozitivne strane da bi bio voljen i dobro opravdanje zašto je negativan.

Poncha ::
Ali onda je tobože došla ona prijava zbog nasilja, rejting im nije bio sjajan i vjerojatno su htjeli promjenom scenarista povećati rejting u totalu... I to su realno i uspjeli. Navodno su one počele i Karagul, pa ovaj isti scenarist nastavio dalje.

Prijava zbog nasilja je glupost. Nisam pratila tu priču i ne znam tačno o čemu se radi i ko je koga prijavio, ali Icerde, Cukur, EDHO, Arka Sokaklar, Anne (serije sa visokim rejtinzima) su pune nasilja, jer prosto teme su takve da nasilje, pištolji, bombe i ostalo ne može da se izbegne. Tako da ne vidim razlog da se to zamera u ovoj seriji. Ima nasilja čak i u serijama u kojim ne mora da ga bude.

Koliko vidim rejting je sada sasvim ok i ako ovako nastavi, nema potrebe da se ukida serija. A vidim po tw da su se ljudi baš navukli. Jedino će biti problem kada bude trebao da počne Fatih, očekuje se da bude u ponedaljak.
Kanal D je u ovoj sezoni poprilično pukao sa serijama, tako da ne bi trebalo da otpišu ovu seriju koja ima potencijala.

Poncha ::
Saro, što bi tebi bilo bolje nego meni.
https://www.gecce.com.tr/haber-serenay-sarikaya-yuzunden-kustuler
Da mi je znati gdje je izvor, tj. tko ovima iz Poste.

Nemam komentar na ovo. Očigledno je menasžer dotične shvatio da ona može da bude primetna samo ako se bude pojavljivala u novinama pored poznatih i uspešnih osoba, pa plasira svakakve gluposti.

Poncha ::
Ali recimo da su mi oba bolja kad su tužna, nego kad treba nešto komično odraditi... Nemoj shvatiti napad na Ruse. Pa i Caga mi je bolji ljut i tužan nego kad je nešto kao komičan. Iako ga ne volim nesretnog vidjeti, ali takve mu stvari leže.

Komedija je žanr koji Cagi nikako ne leži i nadam se da se neće upuštati u tako nešto.

Adminka ::
Dok mi je Matvejev najlepši sa dugom kosom.

Je li taj Matvejev ovaj na slici što si postavila? Lele na šta čovek liči, šta ti tu vidiš lepo.? lol!
Na kraju ću se pokajati što sam za Stanka rekla da nije lep. lol!
Jesi ti to našla Stanku zamenu?

Adminka ::
Da, to si dobro zapazila, on nikad nije isti. Recimo, Stanislav ne menja imidž za svaku ulogu, ali drugačije glumi, a ovaj baš baš nekad nije isti čovek.

Mnogo je važnije da drugačije glumi nego samo da menja imidž, a da gluma za svaku ulogu bude ista.

Adminka ::
Pravda je spora, ali dostižna! naklon

smeh smeh smeh
Odmah sam pomislila na tebe. lol!

Poncha ::
Nas netko i iz LA čita?!

Caga: smeh Ili eventualno Engo. Možda zajedno. smeh

Poncha ::
Ali ovo sam stavila više da kažem da je bila dodjela nagrada za Ayakli gazete (ja sam nekako propustila pratiti kad je i što kad nema Cage). Zanima me tko je sve dobio nagrade. Samo ne znam zašto se ovo sve dodjeljivalo. Nisam vidjela puno glumaca. Mislila sam kad ih nema da će to biti naknadno. Vidjela sam par ljudi iz Soza, Serenay i onog Sarinog Ozana.
Saro, znaš li ti što više? Je li EDHO uzeo nagradu?

Ne znam ko je sve dobio nagradu, nisam pratila, samo sam videla da je Ozan postavio na instagramu da je EDHO dobio nagrade za najboljeg glavnog glumca, najboljeg pomoćnog glumca, najbolju seriju i režiju.

Adminka ::
Nego, nešto si mi mnogo sumnjiva sa Ibrom, mnogo ga hvališ.

Dobro je da je najzad počela da hvali još nekoga osim Cage. lol!
Dobar je Ibrica, on je meni maksimalno jebozovan. Mada mi se više sviđao za vreme Merhameta nego sada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyWed Nov 29, 2017 3:17 pm

Poncha, jesi update sa Bizim Hikaye?
Pre neko veče sam pustila pred spavanje i razbudila sam se koliko me je iznervirala ona njihova majka. Jel ona još uvek u seriji ili je otišla?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyWed Nov 29, 2017 3:28 pm

Sara Ulusoy ::

Najzad da i ti osetiš čari negativnog lika. Ali svaki negativan lik mora da ima pozitivne strane da bi bio voljen i dobro opravdanje zašto je negativan.

Slažem se.

Sara Ulusoy ::

Prijava zbog nasilja je glupost. Nisam pratila tu priču i ne znam tačno o čemu se radi i ko je koga prijavio, ali Icerde, Cukur, EDHO, Arka Sokaklar, Anne (serije sa visokim rejtinzima) su pune nasilja, jer prosto teme su takve da nasilje, pištolji, bombe i ostalo ne može da se izbegne. Tako da ne vidim razlog da se to zamera u ovoj seriji.  Ima nasilja čak i u serijama u kojim ne mora da ga bude.

Ja sam pratila, ali nije mi ni dalje jasno zašto je ta neka prijavila. Zbog ovog što si rekla. Čak mi i jasni njeni motivi, ali nije pošteno.

Sara Ulusoy ::

Koliko vidim rejting je sada sasvim ok i ako ovako nastavi, nema potrebe da se ukida serija. A vidim po tw da su se ljudi baš navukli. Jedino će biti problem kada bude trebao da počne Fatih, očekuje se da bude u ponedaljak.

Sasvim je ok, prolazan, nije loš. Na društvenim mrežama su sve bolji i bolji. Vidim da ima dosta fanova.
I vjerojatno kad počne Fatih će mijenjati dan i pokvariti.

Sara Ulusoy ::

Nemam komentar na ovo. Očigledno je menasžer dotične shvatio da ona može da bude primetna samo ako se bude pojavljivala u novinama pored poznatih i uspešnih osoba, pa plasira svakakve gluposti.

Muka mi je.

Sara Ulusoy ::

Komedija je žanr koji Cagi nikako ne leži i nadam se da se neće upuštati u tako nešto.


Pogotovo ne neke glupe. Ali ako odluči i tamo glumiti, što ću...

Sara Ulusoy ::

Caga: smeh Ili eventualno Engo. Možda zajedno. smeh


Nego što. Nemaju pametnijeg posla.

Sara Ulusoy ::

Ne znam ko je sve dobio nagradu, nisam pratila, samo sam videla da je Ozan postavio na instagramu da je EDHO dobio nagrade za najboljeg glavnog glumca, najboljeg pomoćnog glumca, najbolju seriju i režiju.


Vidjela sam kasnije. Stavili su Ayakli gazete tko je sve dobio nagrade i zašto. Ali mi nije jasno. Meni i dalje otvara ova anketa. Dodjela je prošla, anketa i dalje tu. Tko dodjeljuje nagrade? Ima li ikakve veze kako i što fanovi glasaju? Ili ima neko stručno tijelo? Kako su ovi lokali dobivali bodove? Ispadam glupa.

Sara Ulusoy ::

Dobro je da je najzad počela da hvali još nekoga osim Cage. lol!
Dobar je Ibrica, on je meni maksimalno jebozovan. Mada mi se više sviđao za vreme Merhameta nego sada.

A što ću? Meni je Ibro ok, mislim da je lik taj koji je privukao pažnju.
To što ti kažeš sam i ja čitala. Ukočen, ovakav, onakav, a meni zbilja odličan u ulozi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyWed Nov 29, 2017 3:29 pm

Ja sam sve odgledala Bizim hikaye. I htjela sam te nešto pitati, ali ne znam dokle si stigla.

Otišla je u prošloj epizodi. Žena je naporna bila. Ostavila ih je opet.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyWed Nov 29, 2017 4:09 pm

Jos uvek otvara anketu i dozvoljava glasanje, kliknula sam na onaj link sto si postavila. Ali kad zavrsis glasanje kaze da je anketa gotova.

Iskreno receno nije mi jasno kako su dosli do ovakvih rezultata ankete. Daleko od toga da se bunim, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba i EDHO su apsolutno zasluzili nagradu vise nego velika vecina onih koji se motaju po tim anketama, ali oni nemaju tu vrstu fanova koji ce toliko da glasaju. Jos je pritom Aras bio u konkurenciji za pomocnog glumca.

Ja sam rekla za Ibrin izgled da mi je bolje izgledao pre nego sada, a za glumu ne mogu nista da kazem kad ne gledam seriju.

Odgledala sam 9. do kraja. Mozda veceras odgledam i 10. Sta si htela da me pitas?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyWed Nov 29, 2017 4:16 pm

To mi nije bilo jasno. Mislim da su je kasno zatvorili. Ili da nisu stavili obavijest do kad traje.

Zato i pitam. Nije da samo kažem zbog Cage, nego me generalno čude rezultati.
Nemam ja ništa protiv EDHO ni cijele te postave glumaca jer si ti rekla da je serija dobra, gledam i koliko joj je rejting, što zbilja znači da rastura. I da je zaslužila odnijeti nagrade, ali mi je malo čudno. Zato i pitam, da nije još netko glasao, a ne samo publika.

Znam. Ali ja sam se osvrnula i na neke od komentara Ibrinih fanica. Pa ne znam je li to samo moj dojam.

Ništa, odgledaj onda to. Za zadnju sam epizodu imala pitanje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyThu Nov 30, 2017 10:57 am

Odgledala sam sinoc obe epizode Bizim Hikaye.
Filiz je saznala za deo lazi, ljuta je, razumljivo, svako bi se naljutio. Ali krajnje je vreme da se razotkriju Barisevi razlozi. U ovom trenutku, na osnovu onoga sto znamo, te njegove lazi su potpuno besmislene. Ove za kradju razumem, ali ostalo nema logike. Mada ni to sto krade automobile nema mnogo logike, osim mozda nekog bunta prema ocu. I Barisu pod hitno moraju da smisle zivot izvan Filiz, duplo vise gledamo Seymu u pokusaju da izadje iz kuce nego Barisa. A meni je Baris najzanimljiviji lik u seriji i bilo bi dobro da ga ima vise.

Sta si ti htela da pitas?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyThu Nov 30, 2017 11:54 am

Poncha ::
Mogla sam i misliti. Koliko si slična s autorom?

Slika i prilika njegove diktature. lol!

Poncha ::
Danas te krase baš velike riječi.

Jel' vidiš ti to? Trebalo ja bre na književnost da idem.

Poncha ::
Ne znam samo je li to moj slučaj, ali ja sam baš upala u ajme situacije, bilo je svega i svačega. Puno više odgovornosti, puno više papirologije. Na svim stranama si. Svatko od tebe očekuje da si tu.
Ako te zanima, mogu ti poslat u poruci.

Može u poruci.

Poncha ::

Ne pričam, ali ni meni se ne sviđa toliko kako je krenulo u zadnja dva nastavka, naspram prvih pet epizoda koje su mi bile odlične.
Ne bi me čudilo da odustaneš, kad si odustajala i od ove dvije koje si gledala.
Ja hvalim kad se ima što hvaliti. I kad mi netko nije antipatičan. Mada ovdje ne znam je li do lika ili glumca. Mislim da je do oboje.

Od Anne sam odustala nakon poslednjeg atoma snage, jer nisam mogla da verujem koliko skrnave seriju i Cansu kao glumicu u istoj. O Vahide da ne priča. Sara je odustala pre mene, ja sam izdržala još dve, tri epizode i stvarno nisam mogla više. Postala sam alergična na Sule i Cengiza, evo i sad što im imena spominjem dobijem ospice. Nikad me nijedna serija nije tako istraumirala.
Icerde me je razočarao, ali tu sam i izgubila nit, tipa kad ste vi bile kod 20+ epizode, ja sam nadoknađivala sve ono posle 10, nerviralo me je sve što i vas nervira, a i nisam imala vremena da se posvetim tome.

Ovde ako je radnja dobra, ne mora da znači da ću odustati. Bakalim.

Sara Ulusoy ::
Najzad da i ti osetiš čari negativnog lika. Ali svaki negativan lik mora da ima pozitivne strane da bi bio voljen i dobro opravdanje zašto je negativan.

To svakako.

Sara Ulusoy ::

Je li taj Matvejev ovaj na slici što si postavila? Lele na šta čovek liči, šta ti tu vidiš lepo.? lol!
Na kraju ću se pokajati što sam za Stanka rekla da nije lep. lol!

Meni je impozantno kako se sa tobom sve slažem oko Turaka i kako veze nemaš sa Rusima. smeh Poncha ima mnogo više dara za Ruse od tebe.
Upoznaj se sa gospodinom, pa onda prosudi. lol!
https://yandex.ru/images/search?text=%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%20%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%B5%D0%B2

A, da ne govorim o tome kako nisi pogledala klipove, a molila sam te. durica

Sara Ulusoy ::
Jesi ti to našla Stanku zamenu?

Da li si ti uopšte čitala nas dve? placljivko placljivko placljivko placljivko

Sara Ulusoy ::
Odmah sam pomislila na tebe. lol!

:cereeeeek:

Sara Ulusoy ::

Dobro je da je najzad počela da hvali još nekoga osim Cage. lol!

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy ::

Dobar je Ibrica, on je meni maksimalno jebozovan. Mada mi se više sviđao za vreme Merhameta nego sada.

Da je jebozovan - jeste, Red umire za njim, ali ja se nikad nisam palila na njega.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyThu Nov 30, 2017 12:21 pm

Sara Ulusoy ::
Odgledala sam sinoc obe epizode Bizim Hikaye.
Filiz je saznala za deo lazi, ljuta je, razumljivo, svako bi se naljutio. Ali krajnje je vreme da se razotkriju Barisevi razlozi. U ovom trenutku, na osnovu onoga sto znamo, te njegove lazi su potpuno besmislene. Ove za kradju razumem, ali ostalo nema logike. Mada ni to sto krade automobile nema mnogo logike, osim mozda nekog bunta prema ocu. I Barisu pod hitno moraju da smisle zivot izvan Filiz, duplo vise gledamo Seymu u pokusaju da izadje iz kuce nego Barisa. A meni je Baris najzanimljiviji lik u seriji i bilo bi dobro da ga ima vise.

Sta si ti htela da pitas?

Jesi? I što ti se čini? Hoće li se Filiz dugo ljutiti na Barisa?

Meni je ok što se naljutila što joj je lagao, ali ako sad naglo okrene ploču... Ne znam, nema mi logike da odjednom prihvati prošnju.

I mene zanima sve oko Barisa. Nekako mi je on najzanimljiviji. Ne znam čemu je takav. I tko mu je otac zapravo.
I Burak mi je odličan. Kad već hvalim naveliko. Što ću? Iako, njega poznajem dobro otprije pa nekako znam da će biti odličan. Pa ga nemam potrebe dodatno hvaliti. Ali ne mislim da mu je uloga nešto pretjerano zahtjevna. Možda bi i bilo kad bi Baris imao neku priču. Ovako naizgled pomalo mračan, a opet sasvim dobar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyThu Nov 30, 2017 12:27 pm

Adminka ::


Slika i prilika njegove diktature. lol!

Vala, da nisi rekla ti, ja bih.

Adminka ::

Jel' vidiš ti to? Trebalo ja bre na književnost da idem.

Nikad nije kasno. Ti budi vječiti student.

Adminka ::

Icerde me je razočarao, ali tu sam i izgubila nit, tipa kad ste vi bile kod 20+ epizode, ja sam nadoknađivala sve ono posle 10, nerviralo me je sve što i vas nervira, a i nisam imala vremena da se posvetim tome.

E, a da si patila s nama tih par epizoda, možda bi ti bilo lakše. Vidiš nas, kako smo lijepo odgledale.

Adminka ::

Meni je impozantno kako se sa tobom sve slažem oko Turaka i kako veze nemaš sa Rusima. smeh  Poncha ima mnogo više dara za Ruse od tebe.

O ha, ne znam gdje sam ja to pohvalila ovoga. Idem opet baciti pogled.

Adminka ::

Upoznaj se sa gospodinom, pa onda prosudi. lol!
https://yandex.ru/images/search?text=%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%20%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%B5%D0%B2

Saro, sad si gotova. Stavila ti je i link s Yandexa... Nemoj se izvlačiti da ti ne otvara.

Adminka ::

A, da ne govorim o tome kako nisi pogledala klipove, a molila sam te. durica

Ni neće. Vidiš da kasni sa svime.

Adminka ::

Da li si ti uopšte čitala nas dve? placljivko  placljivko  placljivko  placljivko

Meni se čini da je letimično. Onako, skenirala malo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyFri Dec 01, 2017 2:36 am

Poncha ::
Vala, da nisi rekla ti, ja bih.

smeh

Poncha ::
E, a da si patila s nama tih par epizoda, možda bi ti bilo lakše. Vidiš nas, kako smo lijepo odgledale.

Joj, do smrti ćeš mi to nabijati na nos. Meni je najslađe bilo dok sam s vama komentarisala uživo.

Poncha ::

O ha, ne znam gdje sam ja to pohvalila ovoga. Idem opet baciti pogled.

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 PNHlNAJjb48

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Rf0jjOMe26A

Ali, nisam samo mislila zbog njega, generalno nekako bolje shvataš i doživljavaš Ruse. Pa, eto, odmah si kliknula sa Kozlovskim, u onom mom prvom klipu o Stanislavu si odmah istakla scene koje su ti se dopale...
Dok ova kao da je operisana od njih. smeh

Poncha ::
Saro, sad si gotova. Stavila ti je i link s Yandexa... Nemoj se izvlačiti da ti ne otvara.

To joj je za kaznu što nas je samo prelistala. A, ako i sad ne pogleda klipove i ovaj link - dobiće crveni karton. lol!

Poncha ::

Ni neće. Vidiš da kasni sa svime.

lol! (do 52:43)
https://youtu.be/yg-2ClJD9vQ?t=52m25s
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptyFri Dec 01, 2017 6:37 am

Adminka ::

Joj, do smrti ćeš mi to nabijati na nos. Meni je najslađe bilo dok sam s vama komentarisala uživo.

Neću. Nego zbog ovoga što si sama napisala.


Adminka ::

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 PNHlNAJjb48

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Rf0jjOMe26A

Ali, nisam samo mislila zbog njega, generalno nekako bolje shvataš i doživljavaš Ruse. Pa, eto, odmah si kliknula sa Kozlovskim, u onom mom prvom klipu o Stanislavu si odmah istakla scene koje su ti se dopale...
Dok ova kao da je operisana od njih. smeh

Aman tebe. Niti je Sara išta rekla o njegovoj glumi, niti sam ja pohvalila fizički izgled. Kužiš? Ja sam rekla o ovome kao glumcu, a Sara (te) popljuvala za fizički izgled.

Dobro, ne shvaćam ih ja nešto puno bolje od Sare, nego eto pogledala sam i kao takve ocijenila ono što vidim.

Adminka ::

To joj je za kaznu što nas je samo prelistala. A, ako i sad ne pogleda klipove i ovaj link - dobiće crveni karton. lol!

Aman, to joj ti hoćeš dati crveni karton da ovdje ostane samo priča o Rusima. Olmaz.

Adminka ::

lol! (do 52:43)
https://youtu.be/yg-2ClJD9vQ?t=52m25s

Htjedoh reći da nije pošteno koliko si joj minutažu dala za odgledati, ali kad sam kliknula vidjela sam da si označila samo nešto jako kratko.
Tko bi normalan gledao nešto do 52:43?

Saro, nisu Rusi u pitanju.




Bu arada, mogao bi Caga večeras na neku proslavu rođendana. Nisam izdržala, malo sam stalkala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 EmptySat Dec 02, 2017 5:31 pm

Poncha ::
Aman tebe. Niti je Sara išta rekla o njegovoj glumi, niti sam ja pohvalila fizički izgled. Kužiš? Ja sam rekla o ovome kao glumcu, a Sara (te) popljuvala za fizički izgled.

Dobro, ne shvaćam ih ja nešto puno bolje od Sare, nego eto pogledala sam i kao takve ocijenila ono što vidim.

Ma, nisam se konkretno osvrnula na njega, nego generalno pričam. I nemoj da braniš Saru, kazna joj ne gine. lol!

Poncha ::
Aman, to joj ti hoćeš dati crveni karton da ovdje ostane samo priča o Rusima. Olmaz.

Olur olur. lol!
Ne samo o Rusima, ali mora i o Rusima, pobogu zar moram da se vraćam na početak objašnjavanja? facepalm

Poncha ::

Htjedoh reći da nije pošteno koliko si joj minutažu dala za odgledati, ali kad sam kliknula vidjela sam da si označila samo nešto jako kratko.
Tko bi normalan gledao nešto do 52:43?

Saro, nisu Rusi u pitanju.

To je jedna od mojih najdražih naših glumica, a situacija sasvim odgovara ovoj. :cereeeeek: smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: