Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
АуторПорука
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11087
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Dec 06, 2017 3:03 pm

Sara Ulusoy ::

Ja od Anne nisam ni imala toliko velika očekivanja kao od Icerdea. Anne niti je žanr koji ja pratim, niti je tip serije od koje može da ispadne nešto legendarno. Ali iako sam počela da pratim samo zbog Cansu I Vahide, ipak sam očekivala da one budu kao prvo u glavnoj ulozi, a kao drugo da se serija vrti oko njih,a ne oko ona dva ološa I da ne bude cela radnja zlostavljanje deteta na sve moguće načine. Jedino dobro od te serije je što se mala Beren pokazala kao vanserijski talenat I što sam videla da se Cansu jedanko dobro snalzi I u ulozi stopostotno pozitivnog lika.

Nisam ni ja, ali opet me je jako radovala serija, to je bila prva nova stvar u kojoj sam gledala Cansu posle skoro pet godina. I ovako sad kad pogledam unazad - ne znam ni šta je tu privuklo. smeh

Što se tiče Icerdea, Slavica mi reče da je odgledala seriju i da joj se dopada kraj. facepalm Pa, eto, bar neko zadovoljan.

Jesam, ali ne baš svaku reč, tako da je moguće da sam nešto propustila.

Vidi se. durica

Ovih dana ne stižem ni Turke da pogledam, sa svim serijama kasnim. Poncha je pogledala klipove, slažem se sa svim što jed rekla. smeh

durica

Poncha, jel se ti ovde pitaš nešto, jel možeš da mi središ nešto preko veze ili mi sledi banana? smeh

Nema veza kod mene, drugo Poncha je moja koleginica, tako da si tu šansu prokockala. lol! A, i kod nje imaš minuse, pogledaj koliko dana te nije bilo da pričaš s njom o Cagi. lol!

Provalila si me, priznajem da sam ja ova što ga grli. smeh I ja sam vas čitala pre neki dan iz LA. lol!

Poncha, kako odmah nismo provalile? smeh smeh smeh

I ok, obe znate to nešto što nećete da mi kažete. A, znate kako sam znatiželjna, sad treba da ulazim na VK i ispitujem staro društvo, sa kojima dugo nisam u kontaktu otkako je Stanislav saznao da će postati po drugi put tata. flop

Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9824
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Dec 06, 2017 4:44 pm

Drago mi je da si počela gledati i da ti se svidjela. Svi ovi komentari me uopće ne čude, jer mislim da su i moji bili slični kad sam odgledala prvu epizodu. Baš sam mislila da je Asli glupa kako nije skužila da nešto nije u redu, kako je to s operacijom nespretno, kako je glupa što viče.
I tada, i kasnije u još par stvari sam mislila da je Asli pametna, ali pomalo i glupa. Mislim da sam to ovdje i napisala. I za još ponešto, ali super su gradili njen lik. Barem meni. Više mi ne ide na živce, osim kad ubode Ferhata. Ništa, ako ti se serija svidjela, nastavi. Iduće su epizode po meni bolje, tek dijalozi... Nastavi biti ovako opširna. Trebam još jednom pročitati što si napisala.

Adminka ::

Što se tiče Icerdea, Slavica mi reče da je odgledala seriju i da joj se dopada kraj. facepalm  Pa, eto, bar neko zadovoljan.

Ona je voljela Merta?

Nema veza kod mene, drugo Poncha je moja koleginica, tako da si tu šansu prokockala. lol! A, i kod nje imaš minuse, pogledaj koliko dana te nije bilo da pričaš s njom o Cagi. lol!

Nema ona minus kod mene. Već neko vrijeme vidiš da je nema često, da kaska sa svime. Dođe kad može.
Ali se meni ne da samoj govoriti o Cagi tako da ne pišem. I dalje ja pratim svaku sitnicu, ali što ću sama sebi ovdje postavljati. Dovoljno mi je da znam. Sara ionako može vidjeti ako zađe na twitter ili instagram.

Poncha, kako odmah nismo provalile? smeh  smeh  smeh

Ja naivno mislila da bi podijelila sa mnom da je otišla. Zato nisam ni sumnjala.

I ok, obe znate to nešto što nećete da mi kažete. A, znate kako sam znatiželjna, sad treba da ulazim na VK i ispitujem staro društvo, sa kojima dugo nisam u kontaktu otkako je Stanislav saznao da će postati po drugi put tata. flop

Što da ti kažem?
Rekla sam 1. da će Caga taj dan na party (po američkom vremenu), pretpostavila sam, bolje da kažem znala sam, da će ići. I otišao je. Dan nakon je lik čiji se rođendan slavio u tom nekom noćnom klubu postavio video (koji sam ja ovdje stavila), a onda su fanovi nastavili istraživati na instagramu sve priče, slike, videa. Između ostalog, pronašli su video neke plavuše koja u klubu se okačila o vrat dečku s kapom. Kako je Caga imao kapu na videima gdje se jasno vidi lice (iako meni i ne izgleda potpuno ista kapa, ali kolika je vjerojatnost da u LA imaju dva tipa u klubu kape na glavi, a i sve je tako mračno i loše kvalitete) tako su zaključili da se radi o Cagi. Onako, s leđa i malo obraščića i djeluje kao on. Naravno da su odmah išli tražiti tko je plavuša. Slijedom logike i osobe koja je objavila sliku, pomislili su na jednu Ruskinju. I onda ju je dio fanova upratio, neki su Rusi na njihovim društvenim mrežama izanalizirali žensku sasvim. To je došlo i do nje, pa je pravo na ruskom, a potom i na engleskom, objasnila kako ona to nije. Svašta je nešto rekla, kako ne zna kako su uspjeli vidjeti nju na snimku, kako ona nije znala za Cagu, kako je odjednom postala popularna... Da ne duljim, rekla je da ona to nije. I dodala jednu zanimljivu rečenicu. Toliko o tome...
Eto, to si propustila.
Ali meni se zbilja ne da sama sa sobom.
Tako da je video već i u novinama. Danas o tome bruje.

https://www.gecce.com.tr/haber-cagatay-ulusoy-los-angelesta-fena-yakalandi
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Dec 06, 2017 4:52 pm

Meni je npr. sumnjivija jedna Turkinja koja je u LA-u dugo. I koja prati i Cagu i ovog lika kojem je bio rođendan (a i on nju), a koja je, čini mi se, naglo nakon rođendana zatvorila profil. Ne znam čemu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Wed Dec 06, 2017 5:02 pm

Pročitala sam ponovno što si pisala. Naracija je, mislim, samo u prvom nastavku tako izražena.

Yigit nije Namikov sin, samo Ferhat. Ovo ćeš ostalo već vidjeti u idućim nastavcima, ali si više-manje dobro posložila sve.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Dec 07, 2017 4:21 am

Poncha ::
Drago mi je da si počela gledati i da ti se svidjela. Svi ovi komentari me uopće ne čude, jer mislim da su i moji bili slični kad sam odgledala prvu epizodu. Baš sam mislila da je Asli glupa kako nije skužila da nešto nije u redu, kako je to s operacijom nespretno, kako je glupa što viče.
I tada, i kasnije u još par stvari sam mislila da je Asli pametna, ali pomalo i glupa. Mislim da sam to ovdje i napisala. I za još ponešto, ali super su gradili njen lik. Barem meni. Više mi ne ide na živce, osim kad ubode Ferhata. Ništa, ako ti se serija svidjela, nastavi. Iduće su epizode po meni bolje, tek dijalozi... Nastavi biti ovako opširna. Trebam još jednom pročitati što si napisala.

E, pa drago mi je da nam se poklapaju komentari. Joj, i to isto, predstavili je kao neurohirurga, a žena multipraktik, operiše i kičmu, stomak, sve. facepalm

Videću, volela bih da mi se promeni mišljenje o njoj na bolje, ali sumnjam, generalno nisam ljubitelj ovakvih likova. Nastaviću svakako, danas nisam stigla, ali mislim da ću sutra bar jedan deo. I izvini što sam ovako spora, ali em mi je lakše da gledam seckano, em drugačije ne bih ni stigla.

Ona je voljela Merta?

Nismo puno diskutovale o Icerdeu, ali mislim da nije imala neki naročit stav o njemu, znam da je hvalila Cagu i da je mrzela Celalov lik koliko god obožavala Cetina kao glumca. Nego, ona ti je u fazonu srećnih krajeva, deca cveća, iliti sve ono što mi nismo. smeh

Nema ona minus kod mene. Već neko vrijeme vidiš da je nema često, da kaska sa svime. Dođe kad može.
Ali se meni ne da samoj govoriti o Cagi tako da ne pišem. I dalje ja pratim svaku sitnicu, ali što ću sama sebi ovdje postavljati. Dovoljno mi je da znam. Sara ionako može vidjeti ako zađe na twitter ili instagram.

Dobro, ali to menja činjenicu da opet i dalje ima minus kod mene. lol! (A, ti bi nekad mogla i da staneš na moju stranu. durica )

Ja naivno mislila da bi podijelila sa mnom da je otišla. Zato nisam ni sumnjala.

Tako ti i treba kad je braniš. lol!

Što da ti kažem?
Rekla sam 1. da će Caga taj dan na party (po američkom vremenu), pretpostavila sam, bolje da kažem znala sam, da će ići. I otišao je. Dan nakon je lik čiji se rođendan slavio u tom nekom noćnom klubu postavio video (koji sam ja ovdje stavila), a onda su fanovi nastavili istraživati na instagramu sve priče, slike, videa. Između ostalog, pronašli su video neke plavuše koja u klubu se okačila o vrat dečku s kapom. Kako je Caga imao kapu na videima gdje se jasno vidi lice (iako meni i ne izgleda potpuno ista kapa, ali kolika je vjerojatnost da u LA imaju dva tipa u klubu kape na glavi, a i sve je tako mračno i loše kvalitete) tako su zaključili da se radi o Cagi. Onako, s leđa i malo obraščića i djeluje kao on. Naravno da su odmah išli tražiti tko je plavuša. Slijedom logike i osobe koja je objavila sliku, pomislili su na jednu Ruskinju. I onda ju je dio fanova upratio, neki su Rusi na njihovim društvenim mrežama izanalizirali žensku sasvim. To je došlo i do nje, pa je pravo na ruskom, a potom i na engleskom, objasnila kako ona to nije. Svašta je nešto rekla, kako ne zna kako su uspjeli vidjeti nju na snimku, kako ona nije znala za Cagu, kako je odjednom postala popularna... Da ne duljim, rekla je da ona to nije. I dodala jednu zanimljivu rečenicu. Toliko o tome...
Eto, to si propustila.

Hahahahhahaha, čekaj, ako sam dobro shvatila, Caga je od svih devojaka na planeti sa kojima može da bude izabrao Ruskinju??? wow
smeh  smeh  smeh
Saro, kazne te sustižu samo tako. smeh  smeh  smeh
A, koju zanimljivu rečenicu je dodala? lol!

Drugo, šta se ti odmah zbog te jedne ljutiš na celu naciju, možda to stvarno i nije bio on, ipak u klubu u Los Anđelesu nije nemoguće da bude više njih sa kapom.
Joj, al' ako je tačno, stvarno je car, čovek ostvaruje moje snove. smeh Kako ćete onda početi da pratite ruske serije ako vam Caga ode u Ruse. smeh

Meni je npr. sumnjivija jedna Turkinja koja je u LA-u dugo. I koja prati i Cagu i ovog lika kojem je bio rođendan (a i on nju), a koja je, čini mi se, naglo nakon rođendana zatvorila profil. Ne znam čemu.

Hm, takva je u Stanislavljevom slučaju bila ona plava bajkerka, ako se sećaš, Sotona smo je zvale Sparks i ja. Uvek to tako bude, sumnjaš na tu neku zbog svih tih gestova, ali posle se ipak ispostavi da nije.

Pročitala sam ponovno što si pisala. Naracija je, mislim, samo u prvom nastavku tako izražena.

Yigit nije Namikov sin, samo Ferhat. Ovo ćeš ostalo već vidjeti u idućim nastavcima, ali si više-manje dobro posložila sve.

Onda još bolje.

Znala sam da nije, ali sam ipak pitala za svaki slučaj. Vidiš kako dobra paralela - Namikov sin ode na mračnu stranu, a ovaj na strani pravde, kao i otac.
Šta si ono beše rekla, koliko serija zasad ima epizoda?
I kakva im je gledanost? Kakva god da je, ne bih volela puno epizoda, taman lepo da zaokruže poentu i da mi dobijemo jednu lepu tragedijicu na kraju, jer ovo je Siyah Beyaz ask.kokice

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Dec 07, 2017 8:06 am

E, pa drago mi je da nam se poklapaju komentari. Joj, i to isto, predstavili je kao neurohirurga, a žena multipraktik, operiše i kičmu, stomak, sve. facepalm

Videću, volela bih da mi se promeni mišljenje o njoj na bolje, ali sumnjam, generalno nisam ljubitelj ovakvih likova. Nastaviću svakako, danas nisam stigla, ali mislim da ću sutra bar jedan deo. I izvini što sam ovako spora, ali em mi je lakše da gledam seckano, em drugačije ne bih ni stigla.

Pa za prvu nam se epizodu poklapaju više-manje komentari. S tim da ja ne vidim kemiju između Ferhata i one s tetovažom. Baš mi je u prvoj ono što su za Ibru govorili. Hladan, distanciran, sve radi hladnokrvno. A to mi je baš tako i odgovaralo njegovom liku. Meni ima bolju kemiju s Asli, ali to je u idućim epizodama. Rekla sam ti da je meni prva epizoda ona za uhodavanje. Puno su mi bolje ostale epizode, nakon prve sam nešto bila ni tamo ni ovamo, ali mi se svidjela. Baš epizoda uvoda u sve, a kad pogledam retrospektivno imaju mi neki njihovi postupci smisla. (Iako je i tu došlo do malog nesklada u scenaristima.)

Moguće da ti nećeš promijeniti mišljenje. Ali ja jesam, koliko god puta promislila - Asli, koja si glupača, poslušaj jednom - lik mi zbilja ne ide na živce. Past će snijeg (kod mene nije uobičajna pojava).
Gledaj ti kako ti odgovara. Ja da mogu ovu bih seriju gledala maratonski. Mogla bih gledati cijeli dan. Skoro svi likovi imaju svoj pečat. Super mi je njihov humor koji je lagano tu, a nije humor.
Mada ovu sezonu stvarno imam par serija koje mogu gledati.
Žao mi je što serija nema bolju i kvalitetniju produkciju kojima se neke greške ne bi događale.

Nismo puno diskutovale o Icerdeu, ali mislim da nije imala neki naročit stav o njemu, znam da je hvalila Cagu i da je mrzela Celalov lik koliko god obožavala Cetina kao glumca. Nego, ona ti je u fazonu srećnih krajeva, deca cveća, iliti sve ono što mi nismo. smeh

Nisam ni ja uvijek za tužne krajeve, ali nekim serijama i filmovima tako bolje stoji. Ide uz priču.
Icerdeov kraj je možda najpošteniji, ali sretan (potpuno) po meni nije.

Dobro, ali to menja činjenicu da opet i dalje ima minus kod mene. lol! (A, ti bi nekad mogla i da staneš na moju stranu. durica )

smeh Teško je kod tebe imati minuse!

Mogla bih, ali kad se ne ljutim na tebe koje nije bilo mjesecima, kako ću se ljutiti na nju što se bar pojavi svako par dana? Znam da nema vremena.

Tako ti i treba kad je braniš. lol!

Zabila mi je nož u leđa. Pih, kad i ja vjerujem njoj. Mislila sam da neće na istu foru kao i ti kad si za Rusiju išla.

Hahahahhahaha, čekaj, ako sam dobro shvatila, Caga je od svih devojaka na planeti sa kojima može da bude izabrao Ruskinju??? wow
smeh  smeh  smeh
Saro, kazne te sustižu samo tako. smeh  smeh  smeh
A, koju zanimljivu rečenicu je dodala? lol!

Drugo, šta se ti odmah zbog te jedne ljutiš na celu naciju, možda to stvarno i nije bio on, ipak u klubu u Los Anđelesu nije nemoguće da bude više njih sa kapom.
Joj, al' ako je tačno, stvarno je car, čovek ostvaruje moje snove. smeh Kako ćete onda početi da pratite ruske serije ako vam Caga ode u Ruse. smeh

Na kojem sam ja jeziku pisala? Možda sam trebala na ruskom da ti shvatiš da nije ona ta cura sa snimke. Mislim, tako je bar rekla.
Naime, ponavljam, ona je nakon što je vidjela (neko joj je javio, ona o Cagi nije imala pojma) da je u jednoj grupi na VK-u (mogla bih ti staviti i točnu grupu na koju se refrirala) ljudi imaju na stotine komentara o njoj, raspravljaju obratila se Rusima na svom instagramu, preko priča. Ostavila neki svoj demant na ruskom. Onda su je i drugi fanovi valjda gnjavili (diljem svijeta) pa je nakon nekoliko sati stavila i na engleskom. Ja sam naravno slušala i jedno i drugo, ali znaš i sama da ruski nisam ništa razumjela. Imala je nekih tridesetak priča.
I dalje je prati dosta Caginih fanova. Cagini kad se nekog uhvate, ne puštaju.
Ne znam u kojim sve ruskim grupama je ova Ruskinja bila na tapetu (ne pratim ih, dok je išao Icerde znala sam u jednu grupu zaviriti, ali nakon toga su je zatvorili). Da je Veronika tu, pitala bih nju koje su sve grupe u pitanju. Znam samo za ovu jednu koju je ova dijelila u pričama. Ali da si ti druga, kad te već ovo tako veseli, mogla si bila istražiti. Ja sam svoj odgovor dobila.

Ne sustižu Saru kazne. Jer je ona s njim bila. Ček samo da se vrati od tamo. Nema sad vremena pisati dok je s njim.

Ova Ruskinja je dodala nešto u smislu, ne sjećam se točno da bih mogla citirati, da zar se može u noćnom klubu, u mraku svakog vidjeti/prepoznati, da znamo tko je pokraj nas.
Sorry, znam da mi je zazvučalo hmmm, ali se ne sjećam.

Ne ljutim se ja na cijelu naciju. Kao da su mi i inače omiljeni. Nego mi je ovoga svega bilo preko glave. Inače, nemam ništa protiv.
I Sara i ja znamo da Caga ne sjedi mirno. I neka ga. Samo mi smo fanovi gadni. Koliko nekoga možemo podržati, toliko ga i uništiti možemo.
Novinari do ove snimke ne bi došli nikad da nije fanova. Između ostalog, i  zato sam ja rekla da neću komentirati, i zato su neki fanovi brzopotezno brisali postavljeno.
A kakvih sam se tek komentara fanova Caginih načitala. Slavljenik je trebao brisati komenatre.

Ne znam koliko ljudi u LA izlazi s kapom na glavi u noćni klub. Nekako, niti je tamo tolika zima da ne možeš bez kape, niti mi je to mjesto u koje izlaziš s kapom. Ali to je Cagin đir.

Da sam znala da će te to toliko zabaviti bila bih ti pisala o Ruskinji, drugo ne bih spominjala.
Ali isto ću pitati, u nadi da će barem Sara svratiti i letimično pogledati. Možda ima neku svoju informaciju iz prve ruke.
Da se imalo nadamo ovome?

Ja bih isto upalila link. Pa neka.

Hm, takva je u Stanislavljevom slučaju bila ona plava bajkerka, ako se sećaš, Sotona smo je zvale Sparks i ja. Uvek to tako bude, sumnjaš na tu neku zbog svih tih gestova, ali posle se ipak ispostavi da nije.

Ovo je sasvim drugačije. Ova nema nikakav vidljivi kontakt s Cagom.
Eto, čak je i otvorila opet profil.
Uostalom, nebitno. Neka Cage.

Znala sam da nije, ali sam ipak pitala za svaki slučaj. Vidiš kako dobra paralela - Namikov sin ode na mračnu stranu, a ovaj na strani pravde, kao i otac.
Šta si ono beše rekla, koliko serija zasad ima epizoda?
I kakva im je gledanost? Kakva god da je, ne bih volela puno epizoda, taman lepo da zaokruže poentu i da mi dobijemo jednu lepu tragedijicu na kraju, jer ovo je Siyah Beyaz ask.kokice

Serija ima promašaja, a opet neke stvari su tako dobro stavljene.

Ima 8 nastavka.

Gledanost je neloša, ali ne i tako sjajna. Jedino rasturaju društvene mreže.
Ja ne bih ni voljela previše da se ovo oduži. Jedna sezona bi bila odlična. Čak mi se sviđala i opcija od 13 nastavka, ali nekako bilo bi šteta, jer mislim da je Ibri ovo uloga karijere. Ne znam kakav je prije bio, ali Ferhat je zbilja odličan.
Slažem se za kraj. Ovo je priča koja ne bi smjela imati sretan kraj. Ali... Već sad kad Ferhatu vidim lice, bol, plačem. Već mi ga žao.
Da znaš da smo u manjini za kraj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Dec 07, 2017 8:35 am

Ovdje možete glasati, ako imate volje.

http://www.showtv.com.tr/testler/2017-yilinin-enleri/417
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Dec 07, 2017 9:26 am

Pretpostavljala sam da Caga brine o svom fizičkom izgledu. Sad sam još sigurnija kad je upratio ovog tipa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Dec 07, 2017 9:47 am

Ovaj Mavi ima baš dobrih stvari.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Thu Dec 07, 2017 3:57 pm

O ovome pričam.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 5:37 pm

Pa za prvu nam se epizodu poklapaju više-manje komentari. S tim da ja ne vidim kemiju između Ferhata i one s tetovažom. Baš mi je u prvoj ono što su za Ibru govorili. Hladan, distanciran, sve radi hladnokrvno. A to mi je baš tako i odgovaralo njegovom liku. Meni ima bolju kemiju s Asli, ali to je u idućim epizodama. Rekla sam ti da je meni prva epizoda ona za uhodavanje. Puno su mi bolje ostale epizode, nakon prve sam nešto bila ni tamo ni ovamo, ali mi se svidjela. Baš epizoda uvoda u sve, a kad pogledam retrospektivno imaju mi neki njihovi postupci smisla. (Iako je i tu došlo do malog nesklada u scenaristima.)

Mene Ibro nikad nije nešto osvajao glumom, ali bih baš volela da se ovde i to promeni. Svakako mu lik daje mnogo mogućnosti, baš je dobro napisan.
A, najbolje bi bilo kad bi Asli igrala Ozgu Namal, nema veze što su već glumili zajedno, ali rasturila bi ovaj lik i super bi se opet uklopili. :cereeeeek:

Moguće da ti nećeš promijeniti mišljenje. Ali ja jesam, koliko god puta promislila - Asli, koja si glupača, poslušaj jednom - lik mi zbilja ne ide na živce. Past će snijeg (kod mene nije uobičajna pojava).
Gledaj ti kako ti odgovara. Ja da mogu ovu bih seriju gledala maratonski. Mogla bih gledati cijeli dan. Skoro svi likovi imaju svoj pečat. Super mi je njihov humor koji je lagano tu, a nije humor.
Mada ovu sezonu stvarno imam par serija koje mogu gledati.
Žao mi je što serija nema bolju i kvalitetniju produkciju kojima se neke greške ne bi događale.

Kod mene opet pao. :cereeeeek:

Da, ima i toga, ona dvojica Ferhatova pomoćnika su mi totalni hit, zašto svaka serija o mafiji mora da ima par takvih budala? smeh
I poznata mi je ova što glumi Ferhatovu majku, ali ne mogu da se setim odakle. mislilac

Nisam ni ja uvijek za tužne krajeve, ali nekim serijama i filmovima tako bolje stoji. Ide uz priču.
Icerdeov kraj je možda najpošteniji, ali sretan (potpuno) po meni nije.

Da, to je Sara najbolje definisala, jednostavno postoje serije koje su za srećan kraj, i one koje za to nisu. Icerde svakako pripada drugoj kategoriji, ali ona je takva, u svakoj seriji bi srećan kraj.
Mada, ja sam tu poseban slučaj, plakala bih zbog neke serije čak i da ima srećan kraj.  facepalm Za MC sam tako bila tužna, pa kad mi se Kuhinja završila nisam mogla da se smirim. smeh

smeh Teško je kod tebe imati minuse!

Mogla bih, ali kad se ne ljutim na tebe koje nije bilo mjesecima, kako ću se ljutiti na nju što se bar pojavi svako par dana? Znam da nema vremena.

Šta hoćeš, ti ih nemaš, još imaš i onaj pozitivni komentar. lol!
I nema šta na mene da se ljutiš, ja sam ovde šef. lol!

Zabila mi je nož u leđa. Pih, kad i ja vjerujem njoj. Mislila sam da neće na istu foru kao i ti kad si za Rusiju išla.

Našla si kome da veruješ. smeh
Što se ovog drugog tiče, napisaću knjigu koja će se zvati Daleko je Rusija. smeh

Na kojem sam ja jeziku pisala? Možda sam trebala na ruskom da ti shvatiš da nije ona ta cura sa snimke. Mislim, tako je bar rekla.
Naime, ponavljam, ona je nakon što je vidjela (neko joj je javio, ona o Cagi nije imala pojma) da je u jednoj grupi na VK-u (mogla bih ti staviti i točnu grupu na koju se refrirala) ljudi imaju na stotine komentara o njoj, raspravljaju obratila se Rusima na svom instagramu, preko priča. Ostavila neki svoj demant na ruskom. Onda su je i drugi fanovi valjda gnjavili (diljem svijeta) pa je nakon nekoliko sati stavila i na engleskom. Ja sam naravno slušala i jedno i drugo, ali znaš i sama da ruski nisam ništa razumjela. Imala je nekih tridesetak priča.
I dalje je prati dosta Caginih fanova. Cagini kad se nekog uhvate, ne puštaju.
Ne znam u kojim sve ruskim grupama je ova Ruskinja bila na tapetu (ne pratim ih, dok je išao Icerde znala sam u jednu grupu zaviriti, ali nakon toga su je zatvorili). Da je Veronika tu, pitala bih nju koje su sve grupe u pitanju. Znam samo za ovu jednu koju je ova dijelila u pričama. Ali da si ti druga, kad te već ovo tako veseli, mogla si bila istražiti. Ja sam svoj odgovor dobila.

E, onda ništa ne razumem. smeh
Ne shvatam poentu cele te priče, ako je devojka sve demantovala i nisu zajedno. I ovaj snimak isto, gde ga samo nađoše. facepalm
Jedino što shvatam je da su fanovi zaista preterali, sledeći korak je da mu uđu u gaće i prikače sve moguće čipove po telu, kako bi uvek mogli da ga prate i uvek znaju gde je u datom trenutku. rolleyes I pre Cage je bilo popularnih ljudi, pa ničiji fanovi nisu tako iskakali iz frižidera. Stvarno mi je žao dečka, više mu štete, nego što mu koriste. Ili pljuju sve njegove partnerke da se AFK i FEmir ne bi zaboravili, ili prate dal' je kinuo, il' se nasmejao, ili lajkovao, ili odlajkovao nešto, još malo će početi i vene da seku zbog njega kao ona lujka.

Ova Ruskinja je dodala nešto u smislu, ne sjećam se točno da bih mogla citirati, da zar se može u noćnom klubu, u mraku svakog vidjeti/prepoznati, da znamo tko je pokraj nas.
Sorry, znam da mi je zazvučalo hmmm, ali se ne sjećam.

Pa, šta je loše time rekla? Ne kontam. kezz

Ne znam koliko ljudi u LA izlazi s kapom na glavi u noćni klub. Nekako, niti je tamo tolika zima da ne možeš bez kape, niti mi je to mjesto u koje izlaziš s kapom. Ali to je Cagin đir.

Dobro, i to je tačno. facepalm

Da sam znala da će te to toliko zabaviti bila bih ti pisala o Ruskinji, drugo ne bih spominjala.

Pa, vidiš da je trebalo. lol!

Ima 8 nastavka.

Gledanost je neloša, ali ne i tako sjajna. Jedino rasturaju društvene mreže.
Ja ne bih ni voljela previše da se ovo oduži. Jedna sezona bi bila odlična. Čak mi se sviđala i opcija od 13 nastavka, ali nekako bilo bi šteta, jer mislim da je Ibri ovo uloga karijere. Ne znam kakav je prije bio, ali Ferhat je zbilja odličan.
Slažem se za kraj. Ovo je priča koja ne bi smjela imati sretan kraj. Ali... Već sad kad Ferhatu vidim lice, bol, plačem. Već mi ga žao.
Da znaš da smo u manjini za kraj.

Stvarno samo debil poput mene može seriju od osam epizoda da razvlači na mesec dana. Ali, ovih dana sam opet završavala Kuhinju, sledeće nedelje ću valjda biti brža.

Da, jedna sezona mi je sasvim ok. Nekih 20-ak epizoda, do 30 bi bilo sasvim dovoljno za ovu priču.
Pa, čekaj, ti nisi gledala Merhamet?
A, pretpostavljam, sigurno svi navijaju za Asli i Ferhata, još ako se pojavi još neki par, pa to će navala da bude samo takva. Ali, ovo nije serija te vrste. Koliko god Ferhat bio sjajno napisan lik, svašta prošao, dobar u duši, itd, on je ipak ubijao gomile ljudi i ne može posle svega toga da dobije happy end sa Asli. Nego, ja još drugu ep. nisam počela, a već sam kraj smislila. smeh Hoćeš da pročitaš? lol!

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6968
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 8:02 pm

Najzad slika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 8:45 pm

Mene Ibro nikad nije nešto osvajao glumom, ali bih baš volela da se ovde i to promeni. Svakako mu lik daje mnogo mogućnosti, baš je dobro napisan.
A, najbolje bi bilo kad bi Asli igrala Ozgu Namal, nema veze što su već glumili zajedno, ali rasturila bi ovaj lik i super bi se opet uklopili. :cereeeeek:

A čime te osvajao?

Kako znaš da je dobro napisan ako si samo jednu epizodu pogledala? Za mene je Ibro u ovoj ulozi pun pogodak. Toliko da ne znam tko bi drugi odglumio bolje.

Ok. Ozgu je možda odlična glumica, ali ja definitivno nisam za to da se ponovi par u jednoj jakoj seriji gdje će svi uspoređivati i sve upropastiti. Iako, meni ne bi smetalo.

Da, ima i toga, ona dvojica Ferhatova pomoćnika su mi totalni hit, zašto svaka serija o mafiji mora da ima par takvih budala? smeh
I poznata mi je ova što glumi Ferhatovu majku, ali ne mogu da se setim odakle. mislilac

Oba su mi lika draga. Odani su, vjerni. Svaki ima svoju notu, ali su mi izrazito simpatični.

Da, to je Sara najbolje definisala, jednostavno postoje serije koje su za srećan kraj, i one koje za to nisu. Icerde svakako pripada drugoj kategoriji, ali ona je takva, u svakoj seriji bi srećan kraj.
Mada, ja sam tu poseban slučaj, plakala bih zbog neke serije čak i da ima srećan kraj.  facepalm Za MC sam tako bila tužna, pa kad mi se Kuhinja završila nisam mogla da se smirim. smeh

Tako je.

Ma za Medcezir sam i ja bila tužna nakon kraja. Zato što mi je bio gotov Caga. Pogotovo kad dodam onaj pad u bolnici. Nisam se ni oporavila bila.

Šta hoćeš, ti ih nemaš, još imaš i onaj pozitivni komentar. lol!
I nema šta na mene da se ljutiš, ja sam ovde šef. lol!

Pa eto. Vidiš.

Koja skromnost. bravo naklon

Našla si kome da veruješ. smeh
Što se ovog drugog tiče, napisaću knjigu koja će se zvati Daleko je Rusija. smeh

Baš sam našla. samoubica

Prikladno.

E, onda ništa ne razumem. smeh
Ne shvatam poentu cele te priče, ako je devojka sve demantovala i nisu zajedno. I ovaj snimak isto, gde ga samo nađoše. facepalm
Jedino što shvatam je da su fanovi zaista preterali, sledeći korak je da mu uđu u gaće i prikače sve moguće čipove po telu, kako bi uvek mogli da ga prate i uvek znaju gde je u datom trenutku. rolleyes I pre Cage je bilo popularnih ljudi, pa ničiji fanovi nisu tako iskakali iz frižidera. Stvarno mi je žao dečka, više mu štete, nego što mu koriste. Ili pljuju sve njegove partnerke da se AFK i FEmir ne bi zaboravili, ili prate dal' je kinuo, il' se nasmejao, ili lajkovao, ili odlajkovao nešto, još malo će početi i vene da seku zbog njega kao ona lujka.

Of ya...
Poanta priče je da su fanovi svi, pa i ja onda, muku mučili je li Ruskinja ili ne, dok se ova nakon nekog vremena nije oglasila... Jao tebe. Ovo sam ti napisala da bih ti sve objasnila kad si se već trgla na Rusije spomen.
Za ostale fanove ne znam, niti za ostale glumce, ali kako funkcionira Cagin svijet fanova znam. (Iako ne mislim da je to samo kod njegovih.)
Pa vjerovala ili ne, i ja znam gdje je Caga. Kad se uhvatim njuškati. Samo to što znam gdje je ne objavljujem. Ili što jede... I ne trebaju mi čipovi za to.
Ali poanta je to - fanovi nanose više štete nego koristi. Barem sad u ovom slučaju.
A ovo su našli jednostavno. Danas je čudo internet. I zato i jest opasan.
Jednostavno su pronjuškali lokaciju prvog videa na kojem su vidjeli Cagu.
Da si ti ovako njuškala, bila bi i ranije spremna na Stankovu plavušu.

Pa, šta je loše time rekla? Ne kontam. kezz

Ništa.

Pa, vidiš da je trebalo. lol!

Samo treba spomenuti Rusiju u istom kontekstu s Cagom. Da sam to znala prije. smeh

Stvarno samo debil poput mene može seriju od osam epizoda da razvlači na mesec dana. Ali, ovih dana sam opet završavala Kuhinju, sledeće nedelje ću valjda biti brža.

Da, jedna sezona mi je sasvim ok. Nekih 20-ak epizoda, do 30 bi bilo sasvim dovoljno za ovu priču.
Pa, čekaj, ti nisi gledala Merhamet?
A, pretpostavljam, sigurno svi navijaju za Asli i Ferhata, još ako se pojavi još neki par, pa to će navala da bude samo takva. Ali, ovo nije serija te vrste. Koliko god Ferhat bio sjajno napisan lik, svašta prošao, dobar u duši, itd, on je ipak ubijao gomile ljudi i ne može posle svega toga da dobije happy end sa Asli. Nego, ja još drugu ep. nisam počela, a već sam kraj smislila. smeh Hoćeš da pročitaš? lol!

Ti onda odugovlači ako ti tako odgovara.

Nisam gledala. Odnosno, išla je kod nas ovdje na televiziji i onda sam znala uhvatiti koju epizodu i scenu. Poznata mi je donekle radnja i glumci i likovi, ali nisam je gledala. Sve je onako što sam uhvatila u letu. Nije me to što sam vidjela vezalo za ekran. Činilo mi se dosta mračno za moj ukus.

Možeš ti napisati svoje viđenje. Ali prvo odgledaj sve pa možda i shvatiš druge. Iako, ja se i nakon svih epizoda odgledanih i proživljenih s njim, slažem da ne može samo tako dobiti oprost za sve te ljude. Ali!!! Želim da bude sretan dok traje serija.

Najzad slika.

Što misliš zašto sad?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 9:48 pm

Zasto? Jel ima neki razlog? Nisam ovih dana nista pratila, pa ni sam upucena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 10:01 pm

Zanimalo me tvoje mišljenje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 10:16 pm

Nemam pojma.
Usput, jel Kelebek sutra?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 10:18 pm

Sutra je. Znaci, obavestio nas je da mu se ne nadamo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sat Dec 09, 2017 10:22 pm

Cansu ce snimati Ay yapimovu internet seriju. Reditelj ce biti Onur Saylak.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 2:17 am

A čime te osvajao?

Kako znaš da je dobro napisan ako si samo jednu epizodu pogledala? Za mene je Ibro u ovoj ulozi pun pogodak. Toliko da ne znam tko bi drugi odglumio bolje.

Ok. Ozgu je možda odlična glumica, ali ja definitivno nisam za to da se ponovi par u jednoj jakoj seriji gdje će svi uspoređivati i sve upropastiti. Iako, meni ne bi smetalo.

Ko ti kaže da me ičim osvajao? lol!
To se Sari on sviđao, moji Turci su bili Altan, Kivo i Caga. Mada lik dobro izgleda, ne mogu da poreknem.

Nema veze, u toj jednoj su nam faktički ceo njegov život ispričali i to na dobar način, tako da sam mogla da procenim dal' je lik dobro napisan, ili nije. Možda ga posle (ne daj Bože) upropaste, meni je već na osnovu prve super. A, da li će mi ući na listu, to ćemo videti.

Dobro, to si u pravu, fanovi bi pravili cirkuse, ali ne znam, nešto mi smeta u ovoj Birce. Glas joj je iritantan, pa one usne nekako uvek iskrivi, ali ajde neću još da hejtujem.
A, Ozgu je sjajna glumica. :cereeeeek:

Oba su mi lika draga. Odani su, vjerni. Svaki ima svoju notu, ali su mi izrazito simpatični.

I izrazito glupi. smeh

Ma za Medcezir sam i ja bila tužna nakon kraja. Zato što mi je bio gotov Caga. Pogotovo kad dodam onaj pad u bolnici. Nisam se ni oporavila bila.

Joooj, kad se setim toga... Svi smo bili na rubu infarkta, ja sam se ozbiljno uplašila tada za tvoje zdravlje.

Koja skromnost.  bravo  naklon

Pa ne, ali jel' ide da ja kažem svom direktoru Zašto se ti buniš što ja kasnim par minuta na čas, kad ti kasniš dva sata na posao? lol!

Of ya...
Poanta priče je da su fanovi svi, pa i ja onda, muku mučili je li Ruskinja ili ne, dok se ova nakon nekog vremena nije oglasila... Jao tebe. Ovo sam ti napisala da bih ti sve objasnila kad si se već trgla na Rusije spomen.
Za ostale fanove ne znam, niti za ostale glumce, ali kako funkcionira Cagin svijet fanova znam. (Iako ne mislim da je to samo kod njegovih.)
Pa vjerovala ili ne, i ja znam gdje je Caga. Kad se uhvatim njuškati. Samo to što znam gdje je ne objavljujem. Ili što jede... I ne trebaju mi čipovi za to.
Ali poanta je to - fanovi nanose više štete nego koristi. Barem sad u ovom slučaju.
A ovo su našli jednostavno. Danas je čudo internet. I zato i jest opasan.
Jednostavno su pronjuškali lokaciju prvog videa na kojem su vidjeli Cagu.
Da si ti ovako njuškala, bila bi i ranije spremna na Stankovu plavušu.

A dobro, ali ti si druga priča, ja pričam o ovim budalama što iskaču kao paštete svuda po javnim mrežama. A, i onima na hr.forumu, što da ne. smeh
Što je najgore od svega, Sparks je jedno četiri meseca pre nego što smo saznale za njihovu vezu videla da su postali prijatelji na fb. tuzni

Ništa.

A, kaži sad, zašto uvek voliš da me ostaviš na pola? kezz

Samo treba spomenuti Rusiju u istom kontekstu s Cagom. Da sam to znala prije.  smeh

smeh smeh smeh

Ti onda odugovlači ako ti tako odgovara.

Evo, da li mi veruješ da sam večeras htela da počnem drugu epizodu i naiđoh na Matildu... Joooj, sva sam pod dojmom, sad mi treba jedno sat vremena da se vratim u realnost. Znaš onaj osećaj kad ostaneš van sebe gledajući glumca kako briljira igrajući negativan lik, za koji si mislila da mu nikad ne bi legao? :cereeeeek: naklon

Nisam gledala. Odnosno, išla je kod nas ovdje na televiziji i onda sam znala uhvatiti koju epizodu i scenu. Poznata mi je donekle radnja i glumci i likovi, ali nisam je gledala. Sve je onako što sam uhvatila u letu. Nije me to što sam vidjela vezalo za ekran. Činilo mi se dosta mračno za moj ukus.

U, pa ti si onda puno propustila, to je super bila serija. Izuzev kraja, koji je... flop
Zanimljivo, meni je od prvog trenutka privukla pažnju, pogotovo mi je draga jer je to jedna od retkih serija koju sam ja sama otkrila. Znam da sam bila u fazonu, nešto mi se gleda, e ajde ovo, volim i Ozgu i Burcin. Mada ima mračnih scena, dosta je potresna priča.

Možeš ti napisati svoje viđenje. Ali prvo odgledaj sve pa možda i shvatiš druge. Iako, ja se i nakon svih epizoda odgledanih i proživljenih s njim, slažem da ne može samo tako dobiti oprost za sve te ljude. Ali!!! Želim da bude sretan dok traje serija.

Ok, ćutim pokorno i javljam se posle odgledane druge epizode. đavolko
Teško da će on tebi uopšte biti srećan dok god traje serija, jer je ovo takav tip serije. lol!

Cansu ce snimati Ay yapimovu internet seriju. Reditelj ce biti Onur Saylak.

Videla sam, Slavica mi sva srećna javila. Ali, šta će joj one šiške, grozna joj je kosa.

Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 7:18 am

Sad su baš popularne te internetske serije. U idućoj sezoni će ih baš biti. Neka im je sa srećom. Meni je ipak drago da Caga nije dobio nešto tipa Puhu tv-a. Jer bih se živa pojela da ne mogu gledati kad se prikazuje u Turskoj, nego kad 'ukradu' neki pa postave na drugu stranicu. A pri tome bih sve slike i ostalo iz serije pročitala na twitteru.
Ali... Zna li netko kako funkcionira Netflix?  facepalm Osim plaćanja, to shvaćam kako funkcionira. :nisamplavušaalikaodajesam:

Ko ti kaže da me ičim osvajao? lol!
To se Sari on sviđao, moji Turci su bili Altan, Kivo i Caga. Mada lik dobro izgleda, ne mogu da poreknem.

Pa i napisala sam osvajao, a ne osvojio. Ovi su te ostali osvojili (pa si ih i zaboravila).
Dobro, shvatila sam. Odgovorila si.

Nema veze, u toj jednoj su nam faktički ceo njegov život ispričali i to na dobar način, tako da sam mogla da procenim dal' je lik dobro napisan, ili nije. Možda ga posle (ne daj Bože) upropaste, meni je već na osnovu prve super. A, da li će mi ući na listu, to ćemo videti.

OK, slažem se da se iz prve epizode vidi kako je zamišljen njegov lik, jer je. Ali svaka epizoda da onaj pečat zašto je taj lik dobro napisani lik.
Ja sam jednom i pohvalila ga dok je još (bio) dobro napisan lik jer je promjenom scenarista nešto sitno bio u padu (ili da kažem ne na razini prethodno napisanog), ali su u zadnjem nastavku povratili svu njegovu snagu i ponovno podigli moju ljestvicu očekivanja.

Dobro, to si u pravu, fanovi bi pravili cirkuse, ali ne znam, nešto mi smeta u ovoj Birce. Glas joj je iritantan, pa one usne nekako uvek iskrivi, ali ajde neću još da hejtujem.
A, Ozgu je sjajna glumica. :cereeeeek:

Bar je Ibro glumac koji je imao priliku igrati s istom glumicom dva puta. Pokazalo se to, u prethodnoj seriji, kao loše. Čitala sam izrazito loše komentare. Do čega je bilo, ne znam.
Fanovi uvijek uspoređuju. A dvije jake serije i dva jaka lika stalno uspoređivati, mislim da bi više štete donijelo.
Slobodno ti mrzi i popljuj ako ti ne valja. Nisu oni nitko Caga da mi smeta. A ne smeta mi više ni kad netko o Cagi piše. Ne čitam ih. Ili preskačem.  smeh

I izrazito glupi. smeh

Jedan pogotovo.
Drugi nije glup kao što izgleda, toliko.

Joooj, kad se setim toga... Svi smo bili na rubu infarkta, ja sam se ozbiljno uplašila tada za tvoje zdravlje.

Ja zbilja ne znam što bih, kako bih i bih li uopće komentirala zadnji nastavak da je Yaman ostao na podu. Yaman je bio moje milo.

Pa ne, ali jel' ide da ja kažem svom direktoru Zašto se ti buniš što ja kasnim par minuta na čas, kad ti kasniš dva sata na posao? lol!

Ja ne znam jesam li ikad zakasnila, osim ako me upravo taj ne bi zaustavio.
Baš zato bih ja imala spreman odgovor i to isto tako upakirano rekla. "Ja nikad ne kasnim na posao zato od svojih učenika očekujem da dolaze na nastavu na vrijeme." Što ja mislim, drugo je.
Nemoj pokušavati, čuvaj posao. I dolazi na vrijeme. I čitaj redovito.  smeh A ovog si namjerno spomenula.  ljutko

A dobro, ali ti si druga priča, ja pričam o ovim budalama što iskaču kao paštete svuda po javnim mrežama. A, i onima na hr.forumu, što da ne. smeh
Što je najgore od svega, Sparks je jedno četiri meseca pre nego što smo saznale za njihovu vezu videla da su postali prijatelji na fb. tuzni

Nisam ja druga priča. I ja sam Cagin fan i nikad sebe nisam smatrala manje ludim fanom. S tim da Caginih fanova ima raznih. Npr. normalnih kao Sara koji više-manje ne zanima ništa drugo osim njihovog posla; ludih kao ja koja sve o njemu zna (prati što, gdje, kako, s kim), podržava ga (ma što i kako napravio), ali ne miješa se, ne proziva ga, ne hoda okolo i po tuđim slikama ga doziva i muči jadne ljude koji su objavili neku sliku; žugalica fanova koji sve živo i neživo komentiraju, prigovaraju, prozivaju i smatraju sebe najboljim menadžerima; fanovi određenog para koji glase pod njegove fanove; fanovi koji isto sve živo stalkaju, uprate sve ljude koje i Caga uprati, sve živo komentiraju i u sve se miješaju... Otprilike. Ima i nešto između.  

Kad ja spominjem Cagine fanove, onda mislim na fanove diljem svijeta. S kojim se susrećem na twitteru i inastagramu.

Vidjela sam ja kod Sparks potencijala, još dok je ovdje pisala, kao dobrog stalkera. A i tvoji Rusi ne zaostaju. Nisu uopće loši kad je istraživanje u pitanju. Što jest jest. Mada se meni uvijek najviše sviđalo kako to Grci rade.
O tome ja govorim.

Mada kad je Caga u pitanju, neki se fanovi zeznu. Oni misle kad je nekog upratio (nebitno koga) da je tek tada se susreo s tom osobom. Što kod njega nije uvijek slučaj. Poprilično sam sigurna da s ovim boksačem se nije sreo tek nekidan.

A, kaži sad, zašto uvek voliš da me ostaviš na pola? kezz

Pitala si što je krivo rekla i ja sam odgovorila. Ništa nije krivo rekla.

Ali, kad već tjeraš mak na konac. Intonacija, kontekst prethodnog rečenog mi je bio pomalo oprečan toj rečenici. Mada, totalno nebitno. Neka je malo podbadala fanove. I treba. Kad su joj već priredili slavu.

smeh  smeh  smeh

Da nije smiješno bilo bi tužno.

Evo, da li mi veruješ da sam večeras htela da počnem drugu epizodu i naiđoh na Matildu... Joooj, sva sam pod dojmom, sad mi treba jedno sat vremena da se vratim u realnost. Znaš onaj osećaj kad ostaneš van sebe gledajući glumca kako briljira igrajući negativan lik, za koji si mislila da mu nikad ne bi legao? :cereeeeek:  naklon

Ne znam jesam li ikad nekog glumca zamislila da mu neće leći uloga, a da me razuvjerio. Mislim kao negativca. Ali, eto. Neka si ti uživala. Ipak voliš negativne likove.

U, pa ti si onda puno propustila, to je super bila serija. Izuzev kraja, koji je... flop
Zanimljivo, meni je od prvog trenutka privukla pažnju, pogotovo mi je draga jer je to jedna od retkih serija koju sam ja sama otkrila. Znam da sam bila u fazonu, nešto mi se gleda, e ajde ovo, volim i Ozgu i Burcin. Mada ima mračnih scena, dosta je potresna priča.

Ne smatram da sam puno propustila. Može serija biti super, ali ako me to što sam vidjela nije vezalo uz ekran, onda ne smatram nekim propustom. Vidjela sam dosta, često sam naletjela na scene koje prikazuju prošlost (gdje mi oni nisu izgledali dovoljno mlado), neke mračnjake likove i scene, Emirov stan (u koji  :cereeeeek:), mislim da je bio neki naporni ženski lik... Za Ozge, Burcin i ostale znam da su dobri glumci. Tako mi se i učinilo vidjevši tako par scena. A ako misliš na scene Ibre i Ozge, iliti, ako sam zapamtila, Firata i Narin to sam vidjela neke isječke na YT i znam da su bili odlični, kemični i ostalo. Tako da ne smatram nekim propustom.

Možda baš zato sam i ugodno iznenađena Ibrom.

Ok, ćutim pokorno i javljam se posle odgledane druge epizode. đavolko
Teško da će on tebi uopšte biti srećan dok god traje serija, jer je ovo takav tip serije. lol!

Tako mi je teško komentirati nešto, a da ti ne otkrijem ništa dalje. Ništa posebno zapravo, ali svejedno.
Ova serija sazdana je od sitnica.

Ako budem mogla, večeras ću upaliti link Kelebeka.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 9:09 am

Saro, ovo je za tebe. Ne kužim.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 10:21 am

Ovi iz Magazina D su valjda prikazali snimke sa one zurke i rekli da se provodi, a da mu je obrazovanje izgovor. A Ranini je napisala da nije otisao da studira svemirski inzenjering i da je mlad covek sta ocekuju.
Ukratko, da ne poverujes, ali Ranini ga je branila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 1:05 pm

Upravo sam te zato i pitala. Nije mi bilo jasno.

Mislim da u zadnje vrijeme dosta njih tako proziva Cagu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 3:34 pm

Neka ga prozivaju, bas ga briga.

Hoces gledati Kelebek?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Sun Dec 10, 2017 3:48 pm

Zaboli ga. Ali znaš kako je on divan.

Mislim da hoću.
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 11 of 15Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo