Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 6:17 pm

Za ovu mi sinoć nakon fragija ništa ne izgleda po ozetu. Ali tko zna.

Danas su baš aktivni. Samo se naslikaju, grle...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 6:36 pm

Dokad kod vas traje nastavna godina?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 6:44 pm

Otprilike do 15. 20. juna za sve osim maturante, oni zavrsavaju u maju. Bar je tako bilo dok sam ja isla u skolu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 6:45 pm

Onda će se valjda Bondarenkova javiti. Valjda je živa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 7:08 pm

Javice se ako nije otela Stanka i ubila striptizetu. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 7:50 pm

Baš me zanima što je s njim.

I onda nama prodala priču da joj je neka zamjena, a tko zna gdje je ona.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 10:11 pm

Da, menja Stanku Auriku koju je prethodno pokopala u nekoj sumi. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySat Jun 10, 2017 10:14 pm

Ih, a ja se brinem kako je njoj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 2:26 pm

Nekako mi došlo milo kad sam vidjela da snimaju zadnju epizodu.

Malo sam njuškala, neću previše da mi kraj ostane iznenađenje. Iako naradije bih sve.

Jučer su stvarno imali dosta slika, danas su opet počeli kačiti i slikavati se.

Da je bilo otići sad u Istanbul. Ugurala bih se na finalnu epizodu.

Pitam se kad ide za Ameriku. Odmah nakon finala ili?

Jučer se Duygu nije slikavala, eno je danas na slici. Ili ja nisam vidjela.

Hoće li danas drugi fragi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 3:41 pm

I da njuskas ne verujem da mozemo da saznamo kraj, to se uvek krije.

Juce je bilo bas dosta slika, bilo je puno fanova na setu.

Bilo bi super otici u Istanbul na taj koncert i gledanje zadnje epizode.

Mislim da ce otici u Ameriku vrlo brzo nakon 19. ako nema obaveze i Istanbulu. Ili ce mozda prethodno da ode do Bodruma kao prosle godine.

Ja sam Duygu videla samo danas na slici sa Gozde, Nihal i ekipom iz policije.

Valjda hoce, nadam se da epizoda nije toliko prazna da nemaju sta da stave u drugi fragman.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:03 pm

A što ja znam. Ne vjerujem da ću baš znati kraj, ali ipak ću dosta saznati. Čim vidim koji su glumci na okupu odmah mi se stvaraju scenariji. Evo sad, što dva dana na istoj lokaciji snimaju Gozde, Nihal, Damla, policajci (oni nesposobni, glavni, pusti sporedni specijalci), mafija... Sve to uz prigodne slike pustih pušaka, pištolja i natpise ovime sličnih...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 14763081_304080903352565_1553672095404130304_n.jpg?ig_cache_key=MTUzNDYwNjg2ODQ0NDcxOTc4NA%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 19114700_1529080137112479_243378541_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 19142070_1529080133779146_1146385362_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 19114639_1529080183779141_220092754_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 19142274_1529080190445807_421316947_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 19139355_118470552076540_6009436876702744576_n.jpg?ig_cache_key=MTUzNDg1NzE1NjE3OTc1MTQxMw%3D%3D

Znači, netko ih je doveo na istu lokaciju.

Ima i danas slika, ali izgleda puno manje fanova. Vjerojatno samo oni koji se nađu u blizini, ili zaposlenici ili ovi koji će možda biti statisti.

I ja kažem. Voljela bih bila otići. Došla bih do Cage ne zvala se ja ovako kako se zovem.

A i ja tako pretpostavljam. Vjerujem da karte već ima.

I ja isto. Znači da ili je jučer nije bilo na setu (kad izgleda snimaju dva dana na istom mjestu) ili nije bila od volje za slikavanje.

I ja se nadam.






Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:11 pm

Izgleda kao da su policajci svi došli spasiti Sarpa odavde. I one blese od familije s njima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:13 pm

Ove slike, lokacija i prisustvo ovih osoba me navodi na pomisao da snimaju hapsenje Celala. Ali ne obicno, nego verovatno su propevali Mert, Sarp, Yesim i imaju dokaze protiv njega sto on zna i bezi, krije se, pruza otpor.

Potpuno je razumem ako nema volje (ukoliko su vesti istinite). Mene da je Caga sutnuo, bila bih u bolnici, na aparatima. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:15 pm

Moguce da si u pravu, ako je otmica Sarpa i Merta na kraju, onda je mozda Yesim dojavila policiji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:15 pm

A ima i nekih videa. Izgleda više kao da je tamo dovelo Sarpa i pretpostavljam Umuta, a onda došli policajci po njih. Mada mi se ovo tvoje više sviđa. Jer kad vidim ovu trojku priglupih odmah mi bude muka.

Čak mi se čini da je jučer još bilo snimanje 38., a danas, po onome što su objavili snimanje zadnje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:17 pm

Pogledaj Adentro Icerde na instagramu. Ovi su jučer došli na set i snimali su i slikavali.


Последњи изменио Poncha дана Sun Jun 11, 2017 4:28 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:22 pm

Samo nije mi jasno. Fusun i Eylem se nisu presvukle ili što. Čak su Sarp i Mert u drugoj odjeći.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:24 pm

Esra je odvela nećakinju Cagi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:39 pm

Veronika, vidjela sam da gledaš Fazilet. Jesi li i ti u nekom taboru?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 4:59 pm

Aha, tek sad vidim te snimke. Na jednom pise da je Celal doveo Sarpa u skladiste. Onda su u akciji spasavanja Sarpa i verovatno Umuta. Jer, ne verujem da je Umuta negde ostavio, ako se sam spasio, ne bi otisao bez Sarpa, a rano je da ga ubije vec na pocetku epizode.
Ali zasto su ove dve jos u istoj odeci? Mert i Sarp su se presvukli, Sarp je isao y onaj hotel, bilo je tu dogadjaja i verovatno je prosao ceo dan pre nego sto ih je oteo.

Ja sam mislila da letos bacim pogled na Fazilet, ali to sto se ne zna ko je glavni par me je odbilo. Ni pod razno ne gledam serije u kojima se igraju sa parovima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 5:05 pm

A što Celalov sin radi tamo. To mi je tek nepoznanica. Ne uklapa mi se u priču. Tko je njega oteo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 5:27 pm

Da, cudno je sto su Yesim i Mustafa tamo.
Hajde da kazemo da je Yesim oteta sa Sarpom i Mertom, ali kako je Mustafa dospeo tamo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 5:29 pm

Jos par dana ako ovako budu stizale slike, ti i ja cemo da napisemo scenario za celu epizodu.
Ali volim ovako da nagadjam radnju, pogotovo za zadnju epizodu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 5:29 pm

Zato mi ništa nije jasno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 EmptySun Jun 11, 2017 5:29 pm

Onda stavljamo sve pa ćemo pogađati.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: