Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 6:22 pm

Baš nema.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 6:28 pm

Stavila sam ja sliku jučer tamo i tek danas kad si ti spomenula La Boom sam povezala.
Nisi krivo zaključila kezz
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 6:32 pm

Shvatila sam. Bacila sam pogled.

Vidiš da ti poznajem stil pisanja. Mislila sam da sam promašila. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 7:59 pm

Večeras će pustiti fragi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 9:25 pm

Super su im termini za fragije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 9:49 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 9:50 pm

Ova Eylem sve saznala. Ozet?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 10:01 pm

Yuh, 'ladno su stavili u fragman kako je Eylem saznala. rolleyes

Evo, Veronika, ne moras da cekas ponedeljak, odmah su prikazali da ne zivis u neznanju. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 10:04 pm

A Davut?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 10:11 pm

Sta Davut?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 10:13 pm

Vidi ga kako gleda. Ništa mu nije jasno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 10:14 pm

Baš se lik zabuljio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptyFri Jun 09, 2017 11:07 pm

Davut je sugurno u tom trenutku saznao da su Sarp i Mert braca.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 12:20 am

Ah lakše se diše kezz neka je Eylem saznala,za ponedjeljak ostaju
manje bitne stvari..Pošto sam ovo i očekivala fragiju se nisam ni malo veselila.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 8:24 am

Poncha, juce smo te pohvalili da si dobra uhoda i vec si pocela da zabusavas. lol!

Te snimanje ovde, te snimanje onde, te La Boom, a najvazniju vest si propustila.
https://m.gecce.com/fotogaleri-cagatay-ulusoy-ile-duygu-sarisin-aski-bitti

Hadi insallah! Valjda je istina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 9:44 am

Tko zabušava? Što ću objavljivati to kad su svi mogući objavili i prenijeli noćas. Mogla si vidjeti čim si kročila na twitter.
Mogla si ti i prevesti što je Emrah rekao. Odakle mu izvor? Ja nisam skužila kad sam čitala.
Prvo danima pišu e idu u Ameriku skupa pa ne idu...

Samo mi čudno malo, što bi Ilyas (onaj Cagin, Enginov, Umutov, Ilknurin) prijatelj upratio Duygu na instagramu (ponovno) u srijedu kad su ovo dvoje raskinuli. Malo čudno vrijeme za praćenje.

Čim se Engo vratio odmah novosti.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 9:45 am

Barem mislim da se vratio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 10:01 am

Neka ti ne bude teško prevesti. Nemoj da te molimo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 11:04 am

Ne znam jesi li ti vidjela ovo od prije tri dana. Ako nisi da ti stavim.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Zfzufkuzf


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 2:09 pm

Izgleda da su ih većina na istom setu danas. Damla, Ugur, Nihal, Aras, Cagatay.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 4:00 pm

Nisam prevela zato što u tekstu ne piše ništa osim toga da su raskinuli. Nema ni izvora ni ničega. Piše samo da su počeli vezu na setu, da su bili zajedno pet meseci i da su raskinuli.
Videla sam te vesti te idu zajedno, te ne idu i u ovom tekstu piše da sad Caga ide sam u Ameriku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 4:35 pm

E dobro, znači ne piše.

Nego, što misliš snimaju li ovo danas novu epizodu ili ovu za ponedjeljak? Nekako, previše je likova na istom mjestu. Od mafije do policije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 4:44 pm

Mislim da je kasno da snimaju jos 38. vec je subota. Trebalo bi da su presli na zadnju, pretpostavljam da ce im trebati i vise vremena za snimanje zadnje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 4:49 pm

Tako i ja računam. Još su u istoj odjeći Sarp i Mert, tako da mi se čini da ono u autpoarku je ipak kraj ove epizode. I Celal.

A i ovo što su Baris i Melisa stavili mi izgleda kao nastavak snimanja. Samo mislim da Alyanak nije na setu bio jutros.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 EmptySat Jun 10, 2017 6:16 pm

Mogao bo da bude i kraj epizode. Ozet uglavnom prati epizodu, pa se otprilike zna sta je na pocetku sta je na kraju, ali za ovu seriju nije tako. Ozet je uglavnom nabacan pa ne moze da se zna sta je pre, a sta posle.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: