Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9698
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 27, 2017 4:18 pm

I Saro, uprati li ti gdje je Kivo? Je li on ranije otišao ili što?
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6917
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Thu Jul 27, 2017 9:40 pm

Nisam znala da je u Beogradu. Jel ima neka slika?
Da je Caga dosao pa da ga jurim po gradu, ali Aras mi se bas ne juri. Ako ga sretnem reci cu mu da nema potrebe da se slikamo, samo nek pozdravi Cagu. lol!

Ne znam gde je Kivo, Basak je u Istanbulu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 28, 2017 8:40 am

Je. Jučer slikano. Par Turčina ga je vidjelo i slikalo se njim i na slici su označili Beograd. Neki je i označio restoran. Možeš pogledati na instagramu slike gdje je Aras označen. Uglavnom, tamo ti je ako ne lažu.

Kako ti kažeš.

Ne znam ni ja. Za Cagu sam donekle pratila, ali kad je Kivo označen u Bodrumu (iako ne znam je li slika od tada https://www.instagram.com/p/BW8uqIfjWHM/?taken-at=919520871), onda kad je Caga bio u Bozburnu, a i nije bio na slikama s Cagom i Rizom sam prestala pratiti.
Ne znam ni je li Caga još tamo.
Назад на врх Go down
Adminka
Bondarenkova nesuđena ljubav

Broj poruka : 11029
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 28

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 28, 2017 10:59 pm

Poncha ::
Mislim, nije mene briga za njega. Ali ako tko slučajno nabasa, nek mi pozdravi Cagu.

smeh smeh smeh

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Fri Jul 28, 2017 11:17 pm

Bondarenkova, ako nabasas na Arasa, reci mu da pozdravi Cagu od Ponche i mene. Inace nas nije briga za njega. smeh

Da, slike su iz Beograda, iz Knez Mihailove.

Caga je izgleda jos na moru, rekla bih po novim slikama (nisam istrazivala), a Kivu nisam uspela da lociram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sat Jul 29, 2017 12:16 am

Otišao je iz Bozburna. Fethiye. A Kivo nemam pojma gdje je. Nisam ga pratila uopće.

Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 30, 2017 4:25 am

Kao, e Arase merhaba, pozdravi Cagu od mene i još dve devojke sa nepoznatog foruma kad se vratiš u Stambol. smeh  smeh  smeh

Ako ga vidim preneću mu, a ti mi ovo prevedi na turski. lol! Mada se ni meni nešto ne juri Aras, štedim energiju i snagu za druge planove. smeh

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 30, 2017 12:53 pm

Obustavljamo ganjanje smeh mislim da se vratio u Tursku.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jul 30, 2017 8:30 pm

E, jbg. Nema veze, nije mi tako teško palo. smeh

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 12:39 pm

Poncha, jel gledas nesto? Ja odgledala ovih pet epizoda Atesbocegi. Sta znam, nije lose, gledljivo je i dobra je hemija, sve bolja i bolja.
Ovaj Seckin sto je stariji sve bolje izgleda. Ima fenomenalan pogled, mozda najbolji medju tr glumcima.
Dok se glavni ne vrati na ekrane pozabavicu se sa svalerom broj dva. smeh

Kaze mi drugarica da je Dolunay dobra serija. Ali ja nekako ne simpatisem previse ovog glavnog, a i Hakan Kurtas jao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 12:48 pm

Cetin u Kenanovoj seriji. Nije ni on naivan, uvek igra na sigurno.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 1:18 pm

Cetin sa Kenanom? Opet?

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 1:21 pm

Evet. Tako se prica po tw, objavio je pouzdan izvor.
Svakako ne nameravam da gledam, tema mi ne privlaci paznju, ali me zanima kako ce proci serija, najvise zbog toga sto Kenan nema jos ni jedan promasaj.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 1:26 pm

Djevuške moje, ajd učinite uslugicu svojoj šefici. Sve ću vam napisati kako treba da glasate, samo pratite upustva. Sve je isto kao prošle godine, samo smo ovaj put još uspešniji. pozitivac
http://www.teatral-online.ru/star/longlist/

Dakle, kod prvog glasate za «Калигула», реж. С. Землянский (Московский Губернский театр);
drugo i treće preskačete;
ČETVRTO KAO NAJBITNIJE - Бондаренко Станислав, «Калигула» (Московский Губернский театр) (ionako je prvi :cereeeeek: );
Peto, šesto preskačete, a kod sedmog glasate za ovo Землянский Сергей, «Калигула» (Московский Губернский театр);
Osmo Театр им. Моссовета (В. Панфилова);
9, 10, 11, 12 i 13 preskačete i naravno kod poslednjeg OPET NAJBITNIJE GLASATE ZA Бондаренко Станислав, «Беглец» (ovde će mi biti posebno drago da dobije, jer je u konkurenciji sa Kozlovskim, a inače je uloga u filmu Begunac, gde je naravno fenomenalan).

Ljubim vas i volim! kisic kisic

Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 1:28 pm

Glasacu kad dodjem kuci.
Назад на врх Go down
Adminka

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jul 31, 2017 1:29 pm

Što je Kenan zapeo da se vrati na ekrane, mator je sad, šta će da glumi? Za zavodnike i kahramane više nije, a ja ne mogu da ga gledam kao nečijeg oca pred penziju. I da bar glumi sa Halukom Bilginerom, nego onaj dosadni Cetin. rolleyes

-------

http://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=57

Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo