Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 4:22 pm

Gule gule Sarp.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Giphy
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 4:31 pm

Za Netflix? wow Turski Netflix, ili ovaj pravi?

Pre svega, Saro, post ti je takav da zaslužuje jedno najveće naklon
Gre'ota što može da se vidi samo na ovom našem private forumu, stvarno zaslužuje da ga svi vide.

E, sad, ne bih se ja puno tu nadovezivala, jer bih onda sa 70% toga morala da napišem kako se slažem apsolutno, ali evo šta imam potrebu da dodam.

Sara Ulusoy ::
Ceo koncept je bio od policije napraviti prvoklasne idiote, jer Celal ne može u zatvor pre kraja serije i Sarp i Mert stalno jure i nigde ne stignu punih 35 epizoda.

Ovo je ostalo misterija, da li je toliki scenaristički promašaj, ili ovo što Poncha kaže, da su namerno želeli da ismevaju policiju. Ja bih se čak složila sa njom, jer se zaista u nekim trenucima nameće takav odgovor, dosta puta sam i sama imala osećaj da gledam parodiju na policiju, a ne seriju o insajderima.

Sara Ulusoy ::
Emocije... Najvažnija karika svake serije bez obzira na žanr, ali scenaristi apsolutno nesposobni da tu nešto napišu.

bravo

I moram da kažem i ovo - gledajući kraj serije, koji je zaista poražavajući (od akcione priče napravili dramu sa happy endom flop ) stekla sam utisak kao da su od Merta na kraju napravili glavnog lika i junaka. Na kraju on nalazi svoju porodicu, vraća se majci i bratu, on dobija osvetu, dobija devojku, faktički dobija sve. Sarp je tu ispao samo sredstvo, preko njega i njegove misije da nađe brata smo došli do Merta, ali suštinski tokom cele serije šta smo Sarpa gledali? Ni ljubavni život nije imao kako treba, o ostalom da ne govorim.

I šta su na kraju oni dobili onakvim krajem? Budale su Celala poslale u legende, Celala. flop
Sve one suze koje su prolili Sarp i Mert tražeći se, sva ona zlostavljanja iz detinjstva koje im je Coskun činio, sva kasnija kidanja... Sve je to nekako sad nebitno, kad znamo da su na kraju dobili šta su zaslužili. Tu je po meni poenta tužnog kraja, ajde da ne bude da stalno uzimam za primer Ezela i AiM, evo Kara sevde. Ta serija je bila najobičnije smeće, ali Nihan i Kemal tokom čitavih 74 epizoda se bore da budu zajedno i tu logično bude patnje. I šta na kraju da su se izborili, svi bi ih zaboravili posle 2-3 meseca. A, ovako će Kemal otići u legende i godinama kasnije će ih se fanovi sećati kroz suze. Evo baš sam sad naletela na nekom ruskom forumu, fanovi obeležili godišnjicu Bihterine smrti.

Sara Ulusoy ::
Posle toliko jurnjave, ubistava, mafije, droge, igara, mi na kraju imamo srećnu sliku porodice tipa Televisa presenta. Da li bi mi bilo žao da je Sarp umro? Naravno da bi mi bilo žao, uašo bi mi na listu nikad prežaljenih likova. Pogotovo što je Sarp posle svih patnji zaslužio da bude srećan i da bude sa bratom, to mu je ionako celog života bio jedini cilj, da nađe brata. Ali život nije uvek pravedan, a ovo nije sapunica.

To je to.
Još mi je najsmešnije od svega kako smo nas dve bile ubeđene da će biti pokolj na kraju, ajde što smo unapred isplanirale ko će kako da umre, ali što nismo priznavale drugačiji kraj. smeh

Sara Ulusoy ::
Još jedna ogromna zamerka, replike. Jako slabo. Nažalost iz ove serije nema niti jedne replike koja će kasnije ostati u sećanju i koja će se ponavljati.

Slažem se. Na kraju mi je i ono Icerde misin postalo iritantno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 4:40 pm

Da, za pravi Netflix. Netflix snima prvu seriju u Turskoj.

Godisnjica Bihterine smrti je bila obelezena i u Turskoj, ceo dan su o njoj pricali na twitteru.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 4:43 pm

Svaka čast, to ću obavezno pogledati. bravo

Gleda mi se opet serija. stidljivko
Samo ne znam dal' ću stići, ovog leta moram Ezela da repriziram.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 4:46 pm

Serija ce imati deset epizoda po sat vremena, tako da ce moci brzo da se odgleda.

Koja serija ti se ponovo gleda?
Opet Ezela? lol! Ja vec vise znam ko ce u kom trenutku koju mimiku da napravi.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 5:11 pm

Aski memnu. :cereeeeek:

Šta da radim, dugo ga nisam gledala. Pre sam umela na svako leto i zimu da opalim po jednu reprizu, taman dok završim zimsku sezonu stigne letnja. smeh Od prošlog leta ga nisam gledala, ne računajući par scena i E&E klipove. Ama unutamiyorum. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 6:59 pm

Poncha ::
Od prvog nastavka imam osjećaj da je ova serija sprdnja s policijom. Nisam ga izgubila ni u zadnjem nastavku. Kao da je Uluc cijelu seriju režirao imajući to u vidu. U zadnjem nastavku, Selim i Musa vode Celala, ovaj im kaže lijepo i pjeva posmrtni marš neki, a oni kao tukci.
Zato me ni ne čudi da policija nije uspjela ranije uhvatiti Celala. Nije im bio cilj pokazati policiju kao uspješnu. Na kraju su napravili da dobri pobjeđuju, ali se Uluc našalio koliko je god mogao. Pa neka kaže tko što god želi.

Mrs Bondarenko ::
Ovo je ostalo misterija, da li je toliki scenaristički promašaj, ili ovo što Poncha kaže, da su namerno želeli da ismevaju policiju. Ja bih se čak složila sa njom, jer se zaista u nekim trenucima nameće takav odgovor, dosta puta sam i sama imala osećaj da gledam parodiju na policiju, a ne seriju o insajderima.

Da i su se sprdali sa policijom ili ne, ne znam, ali se slažem da na kraju može da se donese tkav zaključak. Međutim, to je nedopustivo kada je ovakva serija u pitanju. Ovde su glavni likovi policajci, bez obzira što Mert radi za Celala. Pre bih rekla da je u pitanju nesposobnost scenarista da smisle način na koji bi Celal pored sposobne policije uspeo da se izvuče. Jednostavno ih je mrzelo da se bave time i fokusirali su se samo na Sarpa i Merta. To je u svakom slučaju spustilo kvalitet scenarija.
Kad smo već kod toga, serija koja se toliko bavila mafijom i policijom je trebala mnogo dublje da uđe i u mafiju i u policiju. Mi recimo nismo videli mnogo ni od Celalovih poslova. Znamo da prodaje drogu, dva, tri puta je imao prevoz robe i to je to. Možda bi većem delu ženske publike to bilo dosadno, ja govorim iz svoje perspektive, meni je to mafija i policija zanimljivo, ali ženama su mogli da šibnu Sarmel, Eymer, normalnu Fusun i eto, svi zadovoljni.
Još jedna logička greška, mafijaški šef koji se tako visoko kotira i i koji prevozi tone droge, ne može da zavisi od jednog insajdera, inspektora početnika kao što je Mert. Mora da ima veze u mnogo višim strukturama policije, među načelnicima. Koliko znam Costello je imao jednog od načelnika na svojoj strani.

Sad sam ušla u detalje, ali da je priča dobro razrađena na samom početku, prilikom stvaranja likova, ne bi bilo toliko logičkih grešaka.

Mrs Bondarenko ::
I moram da kažem i ovo - gledajući kraj serije, koji je zaista poražavajući (od akcione priče napravili dramu sa happy endom flop ) stekla sam utisak kao da su od Merta na kraju napravili glavnog lika i junaka. Na kraju on nalazi svoju porodicu, vraća se majci i bratu, on dobija osvetu, dobija devojku, faktički dobija sve. Sarp je tu ispao samo sredstvo, preko njega i njegove misije da nađe brata smo došli do Merta, ali suštinski tokom cele serije šta smo Sarpa gledali? Ni ljubavni život nije imao kako treba, o ostalom da ne govorim.

Slažem se. Sarp koji je bio glavni lik, na kraju je bio tu da bi Mert bio srećan. Na kraju oni svi dolaze kod Merta u zatvor, tu mu je majka, brat, verenica... To je bio jedan od razloga što sam htela da Sarp pogine. Sarp je po meni trebao da bude tragičan lik. Volela sam kod Sarpa taj potencijal tragičnog lika. Da je tako završio bio bi mi prvi na listi omiljenih muških likova.

Poncha ::

Ja sam očekivala neki tužni kraj. Kad pogledam, ni ovaj mi neki nije sretan ma koliko god on izgledao. Kraj je počeo s Melekinom i Yusufovom smrću, ovo je samo dodatak.

Još jedan od razloga da Sarp završi tragično.

Ovo nije bajka pa da na kraju zli budu kažnjeni i da pobedi dobro. Niti je serija koja nosi bilo kakvu socijalnu ili neku drugu poruku pa da mora da ima određen kraj.

Mrs Bondarenko ::


I šta su na kraju oni dobili onakvim krajem? Budale su Celala poslale u legende, Celala. flop
Sve one suze koje su prolili Sarp i Mert tražeći se, sva ona zlostavljanja iz detinjstva koje im je Coskun činio, sva kasnija kidanja... Sve je to nekako sad nebitno, kad znamo da su na kraju dobili šta su zaslužili. Tu je po meni poenta tužnog kraja, ajde da ne bude da stalno uzimam za primer Ezela i AiM, evo Kara sevde. Ta serija je bila najobičnije smeće, ali Nihan i Kemal tokom čitavih 74 epizoda se bore da budu zajedno i tu logično bude patnje. I šta na kraju da su se izborili, svi bi ih zaboravili posle 2-3 meseca. A, ovako će Kemal otići u legende i godinama kasnije će ih se fanovi sećati kroz suze.

Recimo da je naupečatljiviji kraj imao Celal. A Celal ni u kom slučaju ne može da bude heroj ove priče, jer prosto čovek nema ni jednu osobinu koja bi ga napravila herojem. Ne radi se o tome što je negativan lik, ja volim negativne likove, ali Celal je pre svega čovek operisan od emocija prema bilo kome osim prema sebi. Zato je morao da poludi da bi se ubio.

Kara Sevda je obična drama i mogla je da se završi i ovako i onako. Nisam pratila seriju pa ne mogu ništa da tvrdim, ali mislim da je veća legenda te serije Emir nego Kemal. Možda tako mislim zato što nisam neki Burakov fan.

Poncha ::

Svi negativci (mada su nama neki i simpatični bili) su ubijeni i kažnjeni. Alyanak, Berke, Barbaros i Coskun su u zatvoru. Iako, i to mi je hit. Prvo su svi bili pušteni, kao Celal je zatvoren, vi slobodno šetkajte i onda svi u zatvor na kraju.

Meni bi bila baš fora da se Alyanak izvukao i da nije završio u zatvoru. Prvo Alyanak nije loš, on je samo prevrtljiv i lukav. Uvek je znao da proceni na čijoj strani treba da bude, odnosno koja strana pobeđuje.

A Coskun možda i nije trebao na kraju da se pretvori u Alyanaka i da zadobije simpatije gledalaca. Ipak je radio strašne stvari.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyMon Jun 26, 2017 7:44 pm

Sara Ulusoy ::

Da i su se sprdali sa policijom ili ne, ne znam, ali se slažem da na kraju može da se donese tkav zaključak. Međutim, to je nedopustivo kada je ovakva serija u pitanju. Ovde su glavni likovi policajci, bez obzira što Mert radi za Celala. Pre bih rekla da je u pitanju nesposobnost scenarista da smisle način na koji bi Celal pored sposobne policije uspeo da se izvuče. Jednostavno ih je mrzelo da se bave time i fokusirali su se samo na Sarpa i Merta.  To je u svakom slučaju spustilo kvalitet scenarija.
Kad smo već kod toga, serija koja se toliko bavila mafijom i policijom je trebala mnogo dublje da uđe i u mafiju i u policiju. Mi recimo nismo videli mnogo ni od Celalovih poslova. Znamo da prodaje drogu, dva, tri puta je imao prevoz robe i to je to. Možda bi većem delu ženske publike to bilo dosadno, ja govorim iz svoje perspektive, meni je to mafija i policija zanimljivo, ali ženama su mogli da šibnu Sarmel, Eymer, normalnu Fusun i eto, svi zadovoljni.

Normalno da je nedopustivo, ali ima logike. Ismevaju policiju tokom čitave serije, glavna priča im služi kao pokriće za to, i posle nakon što ih svi provale oni naprave kraj u korist policije.
A, ovo što ti pričaš kako su trebali da rade, naravno da si u pravu. Čak sad kako nabrojiš sve nebuloze i greške, tek sad skontam koliko su neozbiljno pristupili seriji i priči, nekad su pljuvali po MC da je kao crtani, a ovo ispade veći crtani.

Sara Ulusoy ::
Još jedna logička greška, mafijaški šef koji se tako visoko kotira i i koji prevozi tone droge, ne može da zavisi od jednog insajdera, inspektora početnika kao što je Mert. Mora da ima veze u mnogo višim strukturama policije, među načelnicima. Koliko znam Costello je imao jednog od načelnika na svojoj strani.

Dobro si me podsetila na film, pa eto imali su odličnu podlogu. Što je nisu iskoristili? ne znam
Čak je i u filmu tragičan kraj, ako već rade rimejk treba da se drže toga. Ovako su na kraju napravili totalnu papazjaniju, niti smo imali akciju kako treba, niti dramu, sve je površno i nedorečeno.

Sara Ulusoy ::

Slažem se. Sarp koji je bio glavni lik, na kraju je bio tu da bi Mert bio srećan. Na kraju oni svi dolaze kod Merta u zatvor, tu mu je majka, brat, verenica... To je bio jedan od razloga što sam htela da Sarp pogine. Sarp je po meni trebao da bude tragičan lik. Volela sam kod Sarpa taj potencijal tragičnog lika. Da je tako završio bio bi mi prvi na listi omiljenih muških likova.

Ja sam htela da na kraju obojica poginu, ali Sarp je svakako morao da pogine. Imao je najveći potencijal i velika šteta što nije.
Ovako Melek ima bolji kraj od njega. smeh

Sara Ulusoy ::
Ovo nije bajka pa da na kraju zli budu kažnjeni i da pobedi dobro. Niti je serija koja nosi bilo kakvu socijalnu ili neku drugu poruku pa da mora da ima određen kraj.

E, baš to. Da oni ovom pričom nose neku poruku, pa ajde, ali nije tako. Oni su želeli da naprave akcionu seriju sa elementima drame. Serija je imala potencijal da bude vrhunska. Šteta što je sve ostalo na tom potencijalu. A, da je bar kraj tragično dobro urađen, nekako bih im zaboravila sve greške tokom same serije. Ovako su se samo potkopali dodatno i meni ubili svaku želju za gledanjem propuštenog.

Sara Ulusoy ::

Recimo da je naupečatljiviji kraj imao Celal. A Celal ni u kom slučaju ne može da bude heroj ove priče, jer prosto čovek nema ni jednu osobinu koja bi ga napravila herojem. Ne radi se o tome što je negativan lik, ja volim negativne likove, ali Celal je pre svega čovek operisan od emocija prema bilo kome osim prema sebi. Zato je morao da poludi da bi se ubio.

Ako nešto volim to su negativni likovi. Ali, ne ovakvi kakav je Celal. Sam Bog zna da ga nisam podnosila tokom serije, zato što je čovek psihopata operisan od emocija što kažeš, plus je toliko proračunat i kukavica u suštini. Najviše mi se zgadio kad je Melek umrla, a on proverava da li su ova dvojica saznali istinu.

Sara Ulusoy ::

Kara Sevda je obična drama i mogla je da se završi i ovako i onako. Nisam pratila seriju pa ne mogu ništa da tvrdim, ali mislim da je veća legenda te serije Emir nego Kemal. Možda tako mislim zato što nisam neki Burakov fan.

Ma, ja sam navela Kara sevdu, da ne bih samo navodila ove naše serije, a i eto obe serije su se u isto vreme završile. Nisam ni ja gledala, ali Emir bi bio legenda i bez pogibije na kraju, a Kemalu je baš ta pogibija omogućila da ode u legende. Ima i takvih likova. Ali, svakako smrti u serijama nikad dosta, od viška smrti ne može da škodi, to je Ezel najbolje dokazao. lol!

I slažem se da je Alyanak trebao da se izvuče. Baš bi bila fora, da negde iz daleka gleda sa smeškom ove druge što su u zatvoru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyTue Jun 27, 2017 8:19 am

Ali meni oni sve isto nedostaju. Nema mi Sarpa. Nemam istraživanja. Nema više rejtinga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyTue Jun 27, 2017 3:13 pm

I meni nedostaje Sarp, ali sam vec navikla posle toliko odgledanih serija. Cekam sledeci projekat. Jedino mi nije utesno sto ce taj projekat biti posle duzeg vremena i sto ce biti kratak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyWed Jun 28, 2017 4:36 pm

CagKiv :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 DDaj7_3XsAAw6fV
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 12:55 am

Ja tako danas stalkam na instagramu. Po Atalayevom videu pretpostavila sam da su još u Goceku. Nisam ni stala kad ono slika Kive i Cage s fanicom u dućanu. Čim je objavljeno vidjela sam. Odmah je odgovorila da je slika nova, da je u Goceku. Moram prestat stalkat. Onda još koja iz dućana.
A koji sat nakon eno ih, u goceskoj marini su stacionirani.
Jesu ono kupili Magnum sladolede? Ono na vrhu u kolicima?


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 12:57 am

Nije loš intervju za Rumunje. Pitanja su dobra. Usporedba njega i Sarpa je dobra. Ali jako slabo razumijem.
Zvuk je jako loš. I još su nabili neku glazbu.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 2:47 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 8:44 am

Ne znam hoće li se vratiti do 1. ni je li pozvan u svatove kod Buket.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 1:02 pm

I Basak je tamo.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 5:32 pm

Kad god vidim sliku Kive i Cage,pomislim na Saru i Ponchu...kezz

Sinoć sam čitala neka nagađanja(bez pokrića)o filmu i kao partnericu mu navode malu Miray
koju je Poncha jednom prilikom i predložila ako se dobro sjećam,prvo bi trebao ići film,pa
serija.
Sad ćemo ga imati samo na kapaljku...i meni nedostaju i serija a i sve što ide uz to.

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 5:37 pm

Smiješan mi je u ovom intervjuu... kezz zanima me onaj dio o ribolovu..nije njemu lako
što god izjavi neki će krivo protumačiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 6:58 pm

Stvarno. I još išli garant zajedno u ribolov.


Ali kako su divni. Otišli su u nabavku. Puna kolica.

Ta nagađanja sam ja sinoć nešto vidjela. Mislim da se spominjao i Haluk. Ne znam tko još od glumaca. Ali mi se to činilo kao neka nagađanja fanova. Gdje si ti čitala? Ja sam vidjela na twitteru.
Zanimljivo svakako. Ali o filmu jedino što znam je da će snimanje početi, a i tome je za vjerovati upitno, u devetom i desetom mjesecu. Tako se planira. Ako sam razumjela.

Rekla bih da su Rumunji napravili jako dobar i kratak intervju kao najavu. Pitanja koja i mene zanimaju. Odgovorio je zašto uloga Sarpa. I lijepo znamo da Caga ne bira više uloge za mlade i da želi nešto jače. To je i dobio. Znamo da je bilo dosta teški scena, da nastoje što bolje snimiti, koliko je sličan sa Sarpom, odnosno nije.

Ovo pitanje koje si rekla je vrh. Znamo svi što je mislio pod ribolovom i što će drugi pomisliti. Tko ga poznaje zna da voli ribolov. On je sad išao nabavku prije puta. Naravno, opreme.

Brzopotezna pitanja su mi super. E tko ga ne zna.
Na isto pitanja u zimskom periodu je odgovorio drugačije.


Inače, prije početka intervjua onaj novinar je rekao.
Romanain Reporter said :"Although he is so loved and famous, @cagatayulusoyy impressed me with his modesty and his way of being " . Ruminji su preveli.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 7:58 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 8:04 pm

Sto posto sam sigurna za Basak. Rixos premium. Tamo je Basak. Nije se označila, ali prepoznajem mjesto jer sam ga već vidjela, a i provjerila sam.


Za Duygu ne znam. Može biti bilo gdje u borovini. Zapravo, jako mi liči na mjesto koje se zove Q Lounge Gocek.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 8:25 pm

Aj da ne pričam više sama sa sobom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 10:32 pm

Sparks nam upisala faks! jupi Merder
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyThu Jun 29, 2017 10:41 pm

I ja sam uspoređivala slike koje su postavile njih dvije kezz Što se lokacija tiče
ja o tome ne znam ništa.

O filmu sam čitala na nekoj ruskoj stranici,vjerojatno su i oni prenijeli sa twittera.
Super su mi njih dvojica,kolege imaju slične probleme.

Čestitke Sparks.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 EmptyFri Jun 30, 2017 7:27 am

Ma ja sam taj Gocek pretražila odmah. Tako da su mi lokacije ostale. Zato znam, inače ne bih ni ja.
Iako, fanovi postavljaju slike Duygu s Ugurom. Pa je možda gdje i on. A on je bio prije koji dan u Cesmeu, ako se ne varam. Nisam u to sigurna uopće.

Ja sam naletjela na to. A ništa se ne znam. Čitala sam da neki spominju i nastavak Icerda, neki kao film.




Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: