Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 7:16 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 7:36 am

Sve slike koje su s Kivom i Cagom se od prije kojeg dana. Nije novo.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 7:44 am

Jeste li ikad čule za Yalya grupu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 7:52 am

Zanimljiv životopis ovog Yusufa. Caga će imati dva çocuka ... Meho i Huso.

Valjda sam dobro razumjela što kažu na Vikipediji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 8:04 am

U Haberturku je vijest s boljim slikama o Kivi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 10:30 am

Ja ne mogu upratit ove sve što pišu po twitteru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 3:54 pm

Mislim da sam već pretražila sve o ovom čovjeku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 3:55 pm

Mislim da sam već pretražila sve o ovom čovjeku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 3:56 pm

Mislim da sam već pretražila sve o ovom čovjeku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 3:57 pm

Mislim da sam već pretražila sve o ovom čovjeku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 5:27 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 6:11 pm

Sta si pretrazila, reci ukratko.

Znaci otisao je i on kod Engina.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 6:21 pm

Životopis ovoga Yusufa, ali pitanje je koliko sam ja to razumjela. Uglavnom, u najkraćim crtama. Taj Yusuf, moćni, strašni, ima neke veze s Bugarskom. Borio se po Europi i Americi. Nastradao sa ženom i djecom na povratku iz Amerike u Tursku. Umro mlad. Ako sam dobro shvatila.

Čitala sam razno. Mislim da je najviše napisano na Wikipediji.

Ovaj čovjek je popularan već.



Ima i nekoliko pjesama.


Izgleda da je. Ja sam gledala slike, na brodu s Kivom ga ni na jednoj slici nisam vidjela. Bio je netko još s njima na brodu. Ali izgleda da nije Caga.
A gdje je Caga sinoć bio, ne znam. Nije izašao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 6:36 pm

Istrazica ja tog Yusufa ovih dana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyTue Jul 04, 2017 6:37 pm

Ma dosta ti je da pročitaš nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 8:26 am

Nedostaju. Pa ako nemate ništa protiv...


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Giphy Vidi Arasa kako upada u riječ. A Caga cijeli skorman. On govori, ne traži aplauz publike i viku.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Giphy Ne znam u ovom trenutku je li mi draži Riza ili Caga koji se smijao.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Giphy Emir i Kubra

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Giphy Jedan popravlja prsluk, drugi popravlja odijelce.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Giphy Komentar suvišan. Slika govori više od teksta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Giphy Trač ili ohrabrenje.









Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 9:29 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 10:38 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 6:56 pm

Super su gifovi, narocito sto ni na jednom nema D...

Znaci Caga nije sa Arasom i ostalima. Koliko vidim Basak se vratila u Istanbul, a ne znam gde je Kivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 7:02 pm

Ajde, da ne kažem suprotno.

A ako je Caga u Cesmeu (u što nisam sigurna) onda je s nekim drugim, a ne s ekipom ovom. Pogledaj koliko slika, Cagu nisam vidjela. I još su jučer došli i Baris, Sarp i ekipa. Engin je još uvijek tamo.
Basak je došla u Istanbul, ne znam gdje je Kivo.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 7:17 pm

Tek sad vidim da je ima na trecam. Taj je ruzan. lol!

Nema nikakvih slika vec par dana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptyThu Jul 06, 2017 7:20 pm

Nema ništa novo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptySat Jul 08, 2017 12:09 am

Jesi li vidjela slike s Kivom?


Evo ovdje jedna.

https://www.instagram.com/p/BWQbVy6g5_I/?taken-by=esra4648

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptySat Jul 08, 2017 11:32 am

Nisam videla te slike.

Ima li negde Cage?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 EmptySat Jul 08, 2017 12:06 pm

Ima još dvije iz restorana. Nema Cage. Evo ti i sama vidi.

https://www.instagram.com/p/BWPyugcD1aA/?taken-at=926860623

https://www.instagram.com/p/BWQEFJbg23E/?taken-at=926860623

Valjda bi netko od njih objavio i Cagu da je bio tamo.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: