Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:14 pm

Epizoda je bila odlična. U početku su ga malo razvukli, ali kada su Sarp i Mert oteti onda je počela zabava. Bukvalno komedija, baš sam se zabavila i ismejala.

Celal se nije džabe plašio da se ovo dvoje ne ufruže, jer kao što smo videli iz priloženog, unište ga brzo. Ali Celal je ispao budala što je verovao Alyanaku, čovek će uči u istoriju po broju izdaja jednog čoveka.

Sve mi je bilo smešno, ali zadnja scena kad mu Sarp stavlja lisice mi je bila baš emotivna. Kroz koliko patnji je Sarp prošao da bi dočekao taj trenutak.

Nema šta mnogo da se kaže o ovoj epizodi, jer već počinjem da razmišljam o sledećoj i zato ću odmah preći na sneak peek.

Prvo kako je Celal navodno umro? Sto posto je opet neka igra u pitanju, ali ovog puta Celalova. I ona scena koju smo danas videli kad sede Sarp, Umut, Eylem, Fusun i Baris u dvorištu je najverovatnije kad misle da su se rešili Celala, kao srećan kraj. Onda su Umut i Eylem negde izašli, vidi se po njenoj garderobi i oteli su Umuta. Sve je to Davutova organizacija, nije on džabe bio van skladišta i posmatrao iz prikrajka.
Sarp je verovatno počeo da radi kao policajac sa ovim bezmozgovićima (kad bi serija potrajala, čovek bi poludeo od njihove pameti). I onda pred kraj kreće jurnjava, Mert otet, Sarp ide da ga spase i onda ko živ ko mrtav.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:18 pm

Yesim je ispala glupa, poverovala je Celalu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:18 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:21 pm

Isto mu nije bilo lako.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:24 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:27 pm

Meni je i u početko bilo zanimljivo. Malo mi je onaj dio kad je Fusun počela kukati bio malo razvučen, ali mi je u principu bilo super. Njih dva su bili odlični.

Odlični su. Coskun je isto odličan bio. Stavarno mi je postao simpatičan i drag. I baš mislim da brine za njih.

Isplakala sam se. Drago mi je da je Sarp napravio što je mogao.

Mislim da je Coskun pobjegao. Nekako je već Davut njega izvukao. Davut i Fulya su to. Mislim da su to upravo danas i snimali.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:27 pm

Stavrno je glupa ispala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:31 pm

Coskun je sa njima zato sto ga stite. Ali i meni je postao simpatican.

Celalovi ljudi su morali da ostanu na slobodi, inace sta bismo gledali u zadnjoj epizodi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:44 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:45 pm

Da. Eto, možda po njih idu ono sa seta. Ali dobro.

Ova je epizoda bila baš super.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:47 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:48 pm

Videcemo sta ce biti. Imacemo jos materijala za nagadjanje. Fragmani, ozet, slike sa seta...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:51 pm

naravno.

Ovaj mi je nastavak baš bio kakav treba biti. Nitko mi nije bio naporan. Zanemarila sam i onu glupu policiju. Mada mislim da su i oni izgledali pristojno u zadnjoj sceni. Čak i Selim. A Coskun, koji blagi osmijeh kad je Srap stavljao lisce.

Bilo je svega, vidi se i da su uživali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:53 pm

Policiju sam i ja zanemarila zato sto nisu imali puno scena i zato sto prvi put nisu ispali glupi.

I meni je epizoda bila bas kakva treba da bude.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:56 pm

Uf. Odgledat ću ponovno ovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyMon Jun 12, 2017 11:59 pm

I ja cu, ali sutra. Sad idem da spavam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 12:00 am

Ajde. Ja ću vidjeti jesam li što propustila.

Stavljam ako nađem što sa seta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 12:03 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy

Bilo je puno, ali ovaj mi je super. Spontani.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 8:41 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 DCLoZC_WsAAmzMO
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 8:59 am

Nisam normalna. Koliko sam puta odgledala ovo kad se smiju.

Odlični su.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 9:05 am

Total

1 SOZ STAR TV 20:40 23:54 8,40 21,42
2 ICERDE SHOW TV 20:43 23:59 7,59 19,40
3 KIRGIN CICEKLER ATV 20:59 00:35 5,63 14,62
4 SURVIVOR TV8 21:24 00:23 5,36 13,69
5 PROF.DR.NIHAT HATIPOGLU ILE IFTAR ATV 19:44 20:59 4,75 14,66

AB

1 ICERDE SHOW TV 20:43 23:59 10,31 28,10
2 SOZ STAR TV 20:40 23:54 5,27 14,34
3 SURVIVOR TV8 21:24 00:23 5,13 13,91
4 ICERDE (OZET) SHOW TV 19:59 20:43 4,36 15,25
5 KIRGIN CICEKLER ATV 20:59 00:35 3,96 10,95

ABC1

1 ICERDE SHOW TV 20:43 23:59 9,89 26,12
2 SOZ STAR TV 20:40 23:54 7,02 18,53
3 SURVIVOR TV8 21:24 00:23 5,56 14,58
4 ICERDE (OZET) SHOW TV 19:59 20:43 4,06 13,31
5 KIRGIN CICEKLER ATV 20:59 00:35 3,99 10,66
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 9:52 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 9:54 am

Evo ih nastavljaju snimati.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 18526915_1893918747515219_1386430969455575040_n.jpg?ig_cache_key=MTUzNjEyNDk5NTIyNTU5NjI3NA%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 10:10 am

Bi li se Umut smijao da je njemu uperio pištolj.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 EmptyTue Jun 13, 2017 10:13 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Giphy
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: