Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQ/УпутствоFAQ/Упутство  ТражиТражи  Листа члановаЛиста чланова  Корисничке групеКорисничке групе  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

Share | 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down 
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica

Broj poruka : 9475
Datum upisa : 08.05.2015

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:31 pm

Ne znam. Sve mi više liči da nešto smišljaju za Celala.

Možda je ovo nešto što je prije bilo nego su oteti.

Ni meni ne izgleda vjerojatno da samo tako fanu daju u ruke scenarij. Može jednimo baciti pogled dok je recimo slikavala se s njima. Nekako mi je ovo malo čudno.
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:33 pm

Ili, ako je Celal u zatvoru, došli su tamo misleći da je sve gotovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:41 pm

https://www.instagram.com/p/BVNahj9jPqi/?taken-by=hakkicanyurtsevenn
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

Broj poruka : 6802
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 33

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:42 pm

Mozda je i to.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:42 pm

Pojavio se i Sarpov auto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:44 pm

Pogledaj sve priče.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:44 pm

I na setu jučer je bio Sarpov auto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 8:59 pm

Odlično!!!!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:00 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:02 pm

Definitivno zadnja scena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:09 pm

Mustafa je isto gdje i Mert. Jesu li došli zajedno?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:10 pm

Fragman je vrh.
Sada pocinje pravi rat.

Pogledala sam price od ovog sa Mustangom. U restoranu su specijalci, znaci da su se Mert i Sarp oslobodili i da su dosli zajedno sa policijom da gledaju hapsenje ili da traze Celala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:11 pm

Je li ovo igra za Celala?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:11 pm

Ukoliko je Celal ubio ili oteo Yesim, a njega juri policija, mozda je Mert uzeo Mustafu kod sebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:13 pm

Vidim samo da je Mustafa tu. A nema ga kad je Celal lud.
I onda kad se pojavljuje Yesim tamo?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:15 pm

Ne znam vise nista, mozak mi je pregoreo od povezivanja slika. Sutra posle epizode i sneak peeka ce nam mozda biti jasnije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:18 pm

Tako je.

Specijalci sa seta su me zbunili. Znači, ako su ispred hangara uhvatili Celala i on dovikavo Sarpu koga traže u Sultan Safiye? Davuta i ljude? Ili? Dokaze.

Ne mogu nikako svrstati Yesim i ona je došla na isto mjesto. Kako? S kim se udružila?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:28 pm

Mozda su ga trazili u Safiye pa su ga nasli u hangaru. Verovatno su upadali u sve objekte. Cak je mozda Mert poveo Mustafu prilikom upada u kucu. Jedino mi se ne slaze sto je Celal u hangaru jos uvek drzao otetog Sarpa, a Sarp je sada u restoranu. Ako se tada oslobodio i uhapsili su Celala, sta ce specijalci u restoranu.

A Yesim mi je totalni rebus. Ona bi mozda mogla da se udruzi sa policijom. Ili Alyanakom. Ako je Alyanak video da se Celalu blizi kraj, sigurno ga je izdao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:31 pm

Ne znam, nije mi jasno kako je Mustafa s Mertom. Izgleda da je i Coskun tamo s njima. Ali nikako mi ne idu zajedno oni svi.
Ovaj Safiye Sultan može onda ići nakon. A da su tamo otišli po dokaze. Neke.
Jer ako je prije kako objasniti tamo Sarpa.

Yesim je po slikama iz epizode tamo. E sad, kako je ona stigla, pitanje je.

Sad mi je moguće da Alyanak radi za njih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:40 pm

Ili je Celal dovukao Yesim da sve pobunjenike ima na okupu. Ili je netko njoj javio.

A netko je trebao reći policiji gdje su svi. Ili netko prati Sarpa i Merta pa zna ili je netko, Yesim ili Alyanak, javio.

Postoji i opcija da je sve igra za Celala.

Baš su nam dali materijala u fragiju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 9:44 pm

Moze da bude i da su uhapsili Celala i da sad jure Davuta i kompaniju.

Za Mustafu stvarno ne znam, vec dva dana je na setu sa svima.

A moze da bude da su Sarp i Mert dozvolili da ih Celal otme i da imaju bubice na sebi, da snimaju sta Celal prica da bi imali dokaze za policiju
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Sun Jun 11, 2017 10:22 pm

Moguće.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jun 12, 2017 11:46 am

Hoćemo li i danas nastaviti s teorijama...
Ajde evo još od jučer. Ako niste vidjeli, ovaj lik što se više puta slikao s Cagom objavio je u pričama.

https://www.instagram.com/gurkansahinnnnn/

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jun 12, 2017 12:04 pm

Ljepšu sliku nisam u zadnje vrijeme vidjela.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Mon Jun 12, 2017 12:19 pm

Meni autopark i ovo skladište ne izgledaju baš isto. Radi li se o dvije lokacije?
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    

Назад на врх Go down

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija II deo