Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyThu Jan 05, 2017 5:09 pm

Ma kad budeš imala vremena čitaj, ništa bitno.

Ok. Vidim da si u toku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 8:49 am

Sretan vam Badnji dan i večer! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 8:52 am

Veronika, kako tebi izgleda ovo što je Sarp došao kod Merta? Oba su u stanu. Je li Sarp došao po laptop? Je li ga Celal uputio? Je li mu direktor rekao gdje je? Ili ga je Mert pozvao?

Danas će valjda slike i ozet.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 11:13 am

Sretan Badnji dan i Badnje večer kisic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 11:44 am

Hvala, devojke! kisic kisic

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 12:06 pm

Još ništa ne znam za prijevod Keremove serije...
Da, dobro je Ece ovo smislila sa više jezika...ja sam od nje gledala samo MC,ali vidim da je ponavljanje scena njena specijalnost ..
Pogledala sam samo dio Keremove serija i ima scena gdje ova pleše,on je zadivljeno gleda
i na kraju s pljeskom ulazi unutra,kad vidi žiri kaže pardon..skoro isto kao u MC-u kad Yaman gleda
Elif i ulazi unutra...CveG sam gledala samo prvu,pokušala drugu ali nije išlo,pred kraj prve pomislim
mogao bi požar u drugoj..kad ono na kraju prve...čitam nedavno cure se dive sceni gdje C dolazi
i nalazi G kako spava u njegovom krevetu,ne znam koje su okolnosti..ali mislim da smo i to već vidjeli
GB sam gledala ono ljeto između prve i druge sezone MC,čim je počeo MC na njih sam zaboravila.

U pitanju su većinom cure sa GB i AFK teme na tabanu...ove ex vaše o seriji ni slova,njih muči kud
će Cagu odvesti geni, miljeići u vitrini(slika sa dočeka) i naravno novi partner za Hazal.

Što se tiče Sarpovog dolaska kod Merta,nemam ideje...možda je došao na najbolju kavu u gradu lol!
Mert u ruci ima pištolj,pa sam pomislila možda je zatekao Sarpa u stanu..
U svakom slučaju zanimljive slike sa seta su procurile van,mislim da su namjerno objavljene...



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 12:20 pm

Aj, ako bude što javi.

E obožava ona kopirati sebe, ali nije ni čudno. Puno serija je radila. Treba ideja.
Ja sam od CvG odustala. Jednostavno mi je previše i nije mi zanimljiva. Ali i toj želim uspjeha.

Gdje će Cagu geni odvesti. I što fale miljetići.
Meni baš lijepo, Caga im može dati para i para, ali ljudi su vjerni onom što imaju. Svaki miljetić ima svoju priču. Vidi se da su jednostavni, nisu snobovi.

Ni ja. I meni se čini da ga je zatekao u stanu kad ima onaj pištolj. Vidjet ćemo sad slike.

Isto mislim. Namjerno su postavljene.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 1:24 pm

Hvala, devojke. kisic

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 4:01 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 C1fvRdMWQAEeu7A

Danas izgleda snimanju ovdje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 15910353_1369669036386924_157043591_n

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 7:29 pm

Već sam postala ljuta ,ništa danas ni slika ni ozeta..kad vidjeh večeras najava...a meni
dolaze gosti...

Movtex preveo Keremovu seriju http://www.movtex.net/video/21007/senke-grada-ep-01-1
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 9:18 pm


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 9:19 pm

E super. Znači prevode seriju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 9:26 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 9:35 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 C1gopDSWIAE3q98
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 9:50 pm

Melek ima istu odjeću kad je s Mertom iz ovog fragija i sa Sarpom iz onog . Što li je prvo?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptyFri Jan 06, 2017 10:56 pm

Ako sam dobro shvatila, dodjela nagrada je 16.2.

İTÜ Medya, Sanat ve Spor Ödülleri 16 Şubat'ta İTÜ Maçka Yerleşkesi Mustafa Kemal Amfisinde!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 9:11 am

Sretan Božić! kisic
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 9:16 am

Slika sa seta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 C1hdORdWIAQh4dG


Dedikoducu Çocuk javlja: #içerde ekibi belgrad ormaninda mahsur kalmis

Icerde ekipa je ostala zarobljena u Beogradskoj šumi zbog snijega. Ne znam je li točno, ali moglo bi biti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 9:20 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 9:36 am

Glavni je ovaj Coskun.

https://www.facebook.com/nebilsayin?fref=ts

U restoranu su.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 10:20 am

Zahvala.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 15876105_243711449398266_137673458686361600_n.jpg?ig_cache_key=MTQyMjM3ODQ4NzMyMjI2ODMzNw%3D%3D
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 10:57 am

Sretan Božić !kisic
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 11:25 am

Ja noćas strahovala kako će mi mlađi sin doputovati
zbog lošeg vremena,skoro nisam ni spavala,kad tamo stariji ostao zarobljen u snijegu.

Melek na onoj slici izgleda da je vezana..misliš li Poncha da je to iz 17 ep.

Što se nagrada tiče,kao da su mene pitali,tako bi ih podjelila,Burcu je meni trenutno najdraža
turska glumica... drago mi je i zbog Serenay ,aVahide mi je posebna,ona je meni uz to što je odlična glumica,jako lijepa ,zrači mi nekom energijom...

Najava je odlična..znači Sarp je došao po snimke...dobro oni to zapetljavaju,ja skoro
zaboravila da Eylem postoji..

Taban ne radi,nadam se da je razlog čišćenje od onih spamova..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 11:26 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 C1jj88uXEAA-td3

Saro, ovo je za prevesti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 EmptySat Jan 07, 2017 11:47 am

Veronika, nisam sigurna je li Caga bio na tom setu. Kažu da ih je bilo 80 od ekipe. Nisam sigurna je li Caga bio jer su fanovi objavljivali one slike sa seta, a taj je set bio na Balatu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 C1fnKnIWEAAueIx
A poslije je objavljena ona slika gdje je Caga bio u istoj odjeći sa seta, bar mi se čini.
https://www.instagram.com/p/BO7gYgTAVD0/?taken-by=muzafferderman
Ali ako i je bio zarobljen u snijegu, a čak mislim da nije, dobro je. Izvukli su ih.

Izgleda kao da je Melek vezana. I meni tako izgleda. I brojnima na twitteru. Povlači se pitanje gdje je vezana, tko ju je vezao. Neki se pitaju je li Sarp. Mislim da slika jest nova. Nisam je vidjela prije. Čak sam i provjerila je li Melek bila u toj odjeći prije, ono kad ju je Sarp lažno oteo i nije.

Što se nagrade tiče, meni je drago da je Caga dobio. To je nagrada koje dodjeljuje  İstanbul Teknik Üniversitesi, ali svejedno, lijepo je kad su mu u moru serija i glumaca odlučili dati nagradu. Pretpostavila sam da će ti biti drago i zbog Burcu i Serenay isto.
Meni je drago i zbog Vahide. Meni je draga i zbog toga što dobro glumi (gledala sam je u  AFK-u i Anne, išla je na Novoj tv) i učila je Cagataya, zaslužna je za njegovu glumu.
Ne znam jesi li glasala za http://basariodulleri.com/, ja jesam čim je stavljeno. Pa ako imaš volje baviti se turskim možeš. Ako ti treba uputa, reci.

Meni je najava super.
Znači Eylem je Sarpu javila za snimku, štoviše, pokazala mu je. A pretpostavljam da je direktor javio Sarpu da nema ništa na snimci koju su gledali u policiji. Tako da Sarp zna da ju je Mert izvukao.
Uglavnom, dok ti i ja razbijamo glavu kako će se ovo riješiti sa Sarpom, Melek i Mertom, nekima je važnije što će biti s Mertom i Eylemicom.

Vjerojatno čiste.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: