Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 3:26 pm

Ajde da ti ovako odgovorim.

Meni je Cagin doček Nove super. Još kad sam vidjela slike, a onaj napad u Reini...
A miljetiće i zavjese sam vidjela i kontam baš neki normalni ljudi. Nisu napaćeni nekim skupim stvarima.

Eto, drago mi je da si ti to rekla za Tubu. Ja ga tad nisam pratila i ne mogu znati. Ne znam je li izvučeno iz konteksta. Sve što znam da je o njoj rekao je ovo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 489512047
Zadnje pitanje. Mislim da je čak to od tu izvučeno ako nije jasno rekao.

Caga je tada bio dijete i svašta je govorio. Ali Cagi je tada i imao i drugog menadžera...

Što se tiče Bursinove serije i Ay yapima nikako mi nije jasno zašto su išli na taj dan. Ove godine su totalno promašili serije i dane.

Fragi su odlični.
Hvala ti za ovo što je prije. Od svega ja nisam gledala kad je dan.
Slažem se s napisanim.

Ay yaim najmanju brigu vode o Icerdeu. Baš.
Jesi li ti pročitala ozet? Ja sam ga negdje već jučer vidjela, tko ga je postavio ne znam. Ali nisu na službenim stranicama. Ako nisi evo.

“İçerde”nin 16. bölümünde; Yusuf Müdür hâlâ yoğun bakımdadır. Hastane ziyaretine geçmişinden bir kadın gelir. Melek, Celal’e karşı tepkilidir.

Telefonlarına çıkmıyordur. Celal yaptığına pişman, kızına ulaşmaya çalışıyordur. Yeşim, Celal’in Melek konusunda bu kadar üzgün olmasına anlam veremez.

Hatta Melek’in öz kızı olmasından şüphelenmeye başlar. Mert güvenlik kamerası görüntülerini kopyalamıştır. Sarp o görüntülerin Mert’te olduğunu anlar ve ele geçirmeye çalışır.

Alyanak, Sarı Hüsnü’nün mahallesine çökmüştür. Oradakilerin kendisine biat etmesini sağlamaya çalışıyordur. Kendisini Celal’in bitiremediği adam ilan eder.

http://m.haberekspresi.net/icerde-yeni-bolumu-16-bolum-fragmani-show-tv-icerde-9-ocak-pazartesi-297285h.htm






Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 4:06 pm

Poncha ::
Izgleda da će trebati biti prijavljen za čitanje. Ništa, ti ćeš prenositi ako nešto važno bude, a možeš nas i tračati. Neće se moći vidjeti.  wow


A možeš se pridružiti i komentirati Merta. smeh

Ja gdje god čitam dosta je Mertovka i dosta je koji više cijene Arasa.
Ne znam ovi koji nas čitaju iz raznoraznih dijelova svijeta tko im je draži? Možda se slažu s nama, a možda nam se smiju.

Jesam li ja ovo ostala prijavljena kezz

Vidiš,svako zlo za neko dobro,moći ću vas tračati lol!

Idem čitati što je Sara napisala i pogledati za ono glasanje..
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 4:11 pm

Tko ti brani. Možeš tračati do mile volje, a mi nećemo znati.

smeh

Ajde čitaj. Ona je sve lijepo objasnila.

Ja sad kad sam tražila sliku, malo sam i zavrtila pa čitam i gledam stare isječke.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 4:50 pm

Evo jedno možda glupo pitanje,zar forum može biti zatvorenog tipa da ga čitaju samo članovi,a kao problem se učlaniti..ali briga vas vi imate svog insajdera..

Čitala sam na miljetići forumu,"novikolačić" nahvalila Sarpa.

Ja opet mislim da se nisu toliko oduševile Arasom, iako se većinom pravdaju time da ga do sad
nisu gledale,nego ih muči Cagin uspjeh...I zašto su toliko agresivne da dokažu da je Aras bolji?

Ja ponekad vidim kod Arasa neki usiljeni smjeh i to mi smeta,ima na jednoj slici iz 16 ep.

Na slikama ima više Merta.

Nešto sam razmišljala od kud Eylem ideja da gleda Mertov laptop,da nije možda vidjela njega i Melek...



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 5:24 pm

Ne znam može li forum biti zatvorenog tipa. Mislim da može. Ako ne cijeli, onda barem neki dio. Kod nas je zaključan dio s rođendanima i dio o moderaturi (na kojem ni nema ništa pametno). Tako da mislim da se može zaključati.

Sad, ako ti ne želiš biti insjader, ja se uvijek mogu prijaviti. Iako ne bih baš pisala.
Iako ja nemam ništa protiv da ti daješ insajderske informacije.

Ja sam čitala na temi, tamo nisu baš hvalili Sarpa. Znači Sarp se hvali na drugim temama.

Ima onih koji vole Arasa od ranije, nisu Cagini fanovi, više vole lik Merta i to je u redu. Ali kod brojnih koje sam čitala je isticanje Merta nad Sarpom i neko oduševljenje Arasom.
Meni recimo je Mert zanimljiv utoliko što ima veze sa Sarpom.
Ja nemam potrebe dokazivati da je Caga bolji od Arasa.

Istu stvar je i meni zapelo za oko. Mert u svojoj želji da uvijek bude smiješan, otkačen i nešto ima neki osmijeh. Pretjeruje. Znam na koju sliku misliš.

Omjer Merta i Sarpa je ogroman.

E vidiš, ovo nisam ni promislila. Ne znam zašto je vrtjela i gledala u njegov laptop.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 5:43 pm

Nije set.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 14597276_212902492450775_7344395360355221504_n.jpg?ig_cache_key=MTQyMzMyNTAzMDkyMzEwNTQ0NQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 6:03 pm

Poncha ::
A miljetiće i zavjese sam vidjela i kontam baš neki normalni ljudi. Nisu napaćeni nekim skupim stvarima.

Da su normalni, jesu. To je očigledno, a i vidi se po tome kako su vaspitali sinove. Veći ego imaju Cagini fanovi ( smeh ), nego oni svi zajedno kao porodica.

Poncha ::
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 489512047

Kao što rekoh, svašta je pričao, ovaj intervju je najbolji dokaz. Čovek javno izgovori da ima veliki ego, aj bar da je istina, nego nije. Selin je stvarno bila na putu da ga upropasti. Mada se pogrešno izrazio, u nastavku kaže da ima visoke ciljeve, a to je ambicija, ne ego.

Što se zadnjeg odgovora tiče, dobro si razumela, ovde piše da bi hteo da radi sa Tubom i da ima prirodnu lepotu.

Poncha ::
Što se tiče Bursinove serije i Ay yapima nikako mi nije jasno zašto su išli na taj dan. Ove godine su totalno promašili serije i dane.

Zato što su prodali seriju ATVu, a oni su imali slobodne samo sredu i četvrtak, četvrtkom ide CvG koju piše isto Ece, tako da je sreda bila jedini izbor. Iako ne dozvoljavaju da im serije idu vikendom, mislim da je subota bila bolji izbor od srede.

Poncha ::
Ay yaim najmanju brigu vode o Icerdeu. Baš.
Jesi li ti pročitala ozet? Ja sam ga negdje već jučer vidjela, tko ga je postavio ne znam. Ali nisu na službenim stranicama. Ako nisi evo.

Icerde su prvo prodali najgorem kanalu, dobro, pretpostavljam da je to zato što su najviše verovali u tu seriju. Ali niko ne traži da rade ne znam šta, samo da na vreme izbacuju fragmane, ozet i slike.
Recimo ista situacija je i sa Anne i EDHO. Za dva dana je serija, oni za dve nedelje nisu izbacili još ni jedan fragman, ali više zameram Ay yapimu jer od njih očekujem profesionalnost i pedantnost.

Taj šzet sam videla još sinoć, ali sam mislila da ga je napisao neko od fanova, tako mi izgleda.
Veronika ::
Evo jedno možda glupo pitanje,zar forum može biti zatvorenog tipa da ga čitaju samo članovi,a kao problem se učlaniti..ali briga vas vi imate svog insajdera..

Može forum da bude zatvorenog tipa, da ne možeš da čitaš poruke ako nisi regostrovan, znam tako što sam morala da se registrujem na dizinindibi forum da bih videla spojlere koje je neko pisao za KPA. Ali mi je malo suludo da taban bude zatvorenog tipa.

Veronika ::

Ja opet mislim da se nisu toliko oduševile Arasom, iako se većinom pravdaju time da ga do sad
nisu gledale,nego ih muči Cagin uspjeh...I zašto su toliko agresivne da dokažu da je Aras bolji?

Ja ovo pričam sve vreme, ali prosto mi je neverovatno da neko bude toliko opterećen nečijim uspehom, pa im tražim neko opravdanje.

Veronika ::
Nešto sam razmišljala od kud Eylem ideja da gleda Mertov laptop,da nije možda vidjela njega i Melek...

Možda je došla kod Merta u trenutku kad je gledao te snimke, pa je ostalo na laptopu, a ona iskoristila priliku da pogleda dok je Mert pričao telefonom ili negde izašao.
Ako je videla njega i Melek, onda je možda i došla kod Merta da njuška dok on nije bio tu.

Poncha ::
Ne znam može li forum biti zatvorenog tipa. Mislim da može. Ako ne cijeli, onda barem neki dio. Kod nas je zaključan dio s rođendanima i dio o moderaturi (na kojem ni nema ništa pametno). Tako da mislim da se može zaključati.

Aha, znači tamo nas ogovarate. smeh

Poncha ::


Ima onih koji vole Arasa od ranije, nisu Cagini fanovi, više vole lik Merta i to je u redu. Ali kod brojnih koje sam čitala je isticanje Merta nad Sarpom i neko oduševljenje Arasom.
Meni recimo je Mert zanimljiv utoliko što ima veze sa Sarpom.
Ja nemam potrebe dokazivati da je Caga bolji od Arasa.

Za face i ostale forume ne znam, ali na hr forumu znam sigurno da niko od onih koji tamo pišu nije pre bio Arasov fan, a mnogi su Cagini anti-fanovi, tako da je situacija jasna.

Normalno da nemaš potrebu da dokazuješ, kad je to čijenica koju je Caga sam dokazao. Uostalom, mi se ne spuštamo na taj nivo, mi smo umišljeni fanovi. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 6:15 pm

Ja sam čitala maloprije ovaj intervju. Onako, koliko razumijem turski. Našla sam cijeli. I stvarno je provaljivao.

A i vidi ga.
To bi trebalo biti snimljeno tada.

Čekaj, neka ima visok ego. Kao da i mi nemamo. Znam da se zaletio.

Shvaćam za srijedu, ali bolje bi im išao vikend.


Mislim da te čak i jesmo spominjali. Kao jadna ti, moraš se znati snaći i naći o Turcima.

Naravno. Tko ima umišljenije fanove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 6:18 pm

Nego, je li ovo blizu Beogradske šume. To je bilo kad su oni snimali tamo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 C1qbn1gWgAEVCs-

Limandere Kavurmacısı restaurant!

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 6:55 pm

Pa provaljivao je kako nije, u ovom gore intervjuu kaže da zna da kuva, a u to isto vreme je u drugim intervjuima govorio da zna samo da ispraži jaja. Verovatno je neke intervjue radio na svoju ruku, a neke u dogovoru sa Selin.

Jeste, restoran je na Sariyeru, a Beogradska šuma je iza.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 C1lUu6WXcAICxVy

A gledaj ovu budalu. Kaže ako su se zaglavili tamo, kao da nisu imali gde u Turskoj da snimaju nego su otišli u Beograd. smeh
Ne zna on da ja nisam te sreće da oni dođu u Beograd da snimaju. smeh

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 39

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 6:57 pm

E zaboravila sam za prsten da ti kažem, neko od fanova je pre neki dan napisao da je na prstenu zapravo horoskopski znak devica I da je dizajniran specijalno za Cagu. E sad ne znam odakle im informacija i koliko je istinita.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 6:59 pm

Možda je naučio par stvari kuhati pa odmah zna.
To je to. Što Selin kaže, to on trkelja.

I meni se tako učinilo. Znači ipak je možda i on dio te ekipe. Nema veze, imao je on debelu odjeću.

Vidjela sam da je taj nešto pisao. Buket mu je odgovorila. A još iz Turske.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 7:00 pm

Upravo u ovom intervjuu je rekao da je on Djevica i da ima sve karateristike tog znaka. Moglo bi biti.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptySun Jan 08, 2017 11:45 pm

Mnogo ste se raspisale, treba sve ovo čitati. A, ja sam još u prazničnom duhu, tako da jedino ako je Poncha voljna da mi sve ovo sažme, kao što je nekad Sari za Stasa. lol!

Veronika ::
Evo jedno možda glupo pitanje,zar forum može biti zatvorenog tipa da ga čitaju samo članovi,a kao problem se učlaniti..ali briga vas vi imate svog insajdera..

Sve može kad sam ja na vlasti, za druge ne znam. lol!

Šalim se, može, ali je vrlo komplikovan postupak, jer nigde nemaš opciju zatvaranja kompletnog foruma za čitaoce, jer se smatra da forum postoji zbog njih. Nego moraš svaki podforum da zatvoriš, pa je tako recimo kod nas odeljak za čestitke zatvoren za čitaoce, a odeljak za urednice bogami i za vas običnu raju. :P

Mada lično mislim da je bezveze zatvaraš ti forum za goste i šta kad uđu, vide obaveštenje da ne mogu bez prijave... Mada, to i nije loša ideja, tako bismo nakupili više članova. smeh

Poncha ::
Kod nas je zaključan dio s rođendanima i dio o moderaturi (na kojem ni nema ništa pametno).

Kako, molim?! Ti to da govoriš u svoje ime, znaš. lol!  Ja svaki svoj post smatram poprilično pametnim. smeh


Oha, Caga rekao da mu Tuba najlepša Turkinja, e sad me je razočarao.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 10:01 am

Hvala za odgovorore,baš ste zlatne :-*:i opet ste potvrdile ono što sam rekla na početku...
Gledala sam ja nešto na internetu i vidjela da postoje
neki forumi kao što je Sara rekla gdje se moraš učlaniti da bi čitao što što pišu.
I slažem se s ovim da je glupost da forum na tabanu bude zatvorenog tipa,tamo je u zadnje
vrijeme aktivno oko 50-tak članova,a na našoj temi nas par i više stavljamo slike nego što pišemo.
Tako da ja neću biti previše tužna ako ga i ukinu...

Prije nego što su ga zaključali,bio je post na podforumu da traže moderatora,prva osoba
na koju sam pomislila bila je Bondarenkova,kako bi tamo trebala doći ona da uvede red .
Naravno svi bi morali imati Stasa na profilnoj i u potpisu lol!

Čitam jučer na forumu.hr kako se hvale brojem čitanja..može li se ovdje to vidjeti?

Meni nije Caga pao u očima ovom izjavom o Tubi,prije nego što sam počela aktivno pratiti turske serije gledala sam neke po malo na televiziji i meni je tada Tuba bila posebna zbog nečeg
egzotičnog u svom izgledu..
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 10:18 am

[quote="Poncha"]

Sad, ako ti ne želiš biti insjader, ja se uvijek mogu prijaviti. Iako ne bih baš pisala.
Iako ja nemam ništa protiv da ti daješ insajderske informacije.

Ako Sarp može bit insajder ,mogu i ja...Znala sam da ne želite
pisati,zato nisam niŠta ni govorila,iako bi bilo super kad već na hr.
ima Mertova tema,da imamo i Sarpovu ...

Aras će isto dobiti neku nagradu od ITU.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 2:31 pm

Bondarenkova, što treba sažeti. Nismo ništa pisale pametno. Ako si pročitala Sarine odgovore, onda otprilike znaš sve što smo pisale.
Uglavnom, o Caginim provalama, tome tko je zaslužan za njegovo odijevanje, fragijima i slikama za zadnji nastavak, trač i tako.

Hm, ispričavam se. Ali pretpostavljala sam da bi se mogla javiti.

Hoćemo li zaključavati sad forum?


Veronika, modetrator na takvim forumima uvijek treba čitati sve.

Može se i ovdje vidjeti, barem ja mogu vidjeti. Kraj svake teme ti stoji broj odgovora i pregledano. Samo mi imamo puno tema i nama je ograničenje 40 strana pa otvaramo novu.
Evo ova tema ima čitanja (otvaranja) 4283 za niti 40 strana.

U pravu si. Dobit će i Aras nagradu. To su kasnije isto objavili na novoj slici. Jučer.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 C1oQ-c1WQAAkHrf

Naravno da možeš biti insajder.
Ma nemam se ja volje raspravljati ništa više ni kvariti drugme ono što oni guštaju.
S hr-a smo se mali jer nam stil komentiranja nije isti. Shvaćam što si htjela.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 2:38 pm

Dobro su se sjetili objaviti slike i ozet. Danas stalno nešto objavljaju.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 3:25 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 3:26 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 C1vCyzIUQAERWhe
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 4:10 pm

Veronika ::

Prije nego što su ga zaključali,bio je  post na podforumu da traže moderatora,prva osoba
na koju sam pomislila bila je  Bondarenkova,kako bi tamo trebala doći ona da uvede red .
Naravno svi bi morali imati Stasa na profilnoj i u potpisu lol!

E, ova ti je dobra. smeh smeh smeh
I da znaš da ti nije loša ideja, mogla bih i ovde da uvedem to, zapravo me čudi kako ranije nisam. lol!

Ma, nije mene Caga razočarao, zezala sam se ja, nego me čudi kako baš ti najbolji frajeri, najuspešniji glumci itd, imaju tako loš ukus kad su žene u pitanju. Ovom Tuba najlepša Turkinja, onaj tamo zaljubljen u prostitutku, onaj treći u braku sa strašilom za ptice... uff
Na stranu što mi je krivo što nije naveo Cansu, ipak je kao jedna Vaga mogao da se solidariše. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 4:10 pm

Hvala, Poncha. poljubac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 4:10 pm

I da ne zaboravim... <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 KbGze3mQ7oY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 4:30 pm

Vidi je sad s novim pravilima.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15477
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 EmptyMon Jan 09, 2017 4:50 pm

Šta hoćeš koleginice, ti si sebe na vreme obezbedila. lol!
I odgovaraš na pitanja članova kao prava urednica. topić
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: