Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Jan 01, 2017 7:32 pm

Treko, hvala ti!

Vidim ja da su Caginice na tom forumu isto posustale lagano. Izgleda da su Mertovi navijači glasniji.

Ja kad sam vidjela da je Cem (rođak koji je sjedio na vrhu stola) postavio sliku sam mislila ovo što i ti. Može biti bilo gdje za Novu, a on je bio s njima. Dobro si ti rekla. Sad sam još umišljenija. Skroman dečko. Pretpostavljam da je ovo kod Caginih doma jer, koliko mi je poznato, jedan je ujak, drugi je stric i dva rođaka. I slikao se i s rodicom. Okupljanje obitelji. Sve skromno.

Joj, užasno je ovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Jan 01, 2017 7:50 pm

Hahaha, Veroniki i Ponchi je skocio ego. lol!

Ovo isto da je mogao da bude bilo gde, abio je kod kuce sa porodicon sam i ja pomislila, a i vecina njegovih fanova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptySun Jan 01, 2017 7:55 pm

Što da kažem više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyMon Jan 02, 2017 3:33 pm

Večeras ide Icerde, ali neki opet sažetak... Özel bölümüyle bu akşam 20.00'de

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyMon Jan 02, 2017 7:53 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C1L31XxXcAE07pW
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyMon Jan 02, 2017 8:58 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyMon Jan 02, 2017 9:02 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyMon Jan 02, 2017 9:02 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 2:13 am

Sarmel u fragmanu, ne mogu da verujem. Prelepi su. :cereeeeek: <3

Dobar je fragman, bice uzbudljiva epizoda. Sarpa su izgleda stisli sa svih strana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 8:29 am

Fragman je odličan. Izgleda da je ipak Mert vidio snimku.

Meni su super.

A na društvenim sinoć.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C1OkMyIXgAESuvJ
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 10:58 am

I meni su super ,nekako su mi drugačiji,puno ljepši nego u sneak peek-u koji ima odličnu gledanost.
Kako ga mala zagrli.. kezz

Možda je dobro ovo što je Mert vidio Sarpa,ako je to to..

Ko bi mogao biti u ovom autu ,što su ga prikazali ?


Nego jeste vi negdje pročitale da je Caga izjavio da je Tuba najljepša turkinja?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 11:19 am

I meni su ovdje puno ljepši.

Nije mala luda. Još da mu je naskočila bliže, ali nemam zamjerku. Baš su mi super. Toliko divni i prekrasni.

Dobro je jer se radnja neće vrtjeti u krug. Možda. Ali, ako se taman ovo dvoje približi, možda Mert pokuša rastaviti Sarpa od Melek. Možda sumnja u Sarpove namjere. Ali nekako mislim da će čuvati Sarpu leđa.

Mislim da je to auto ispred Melekine kuće koje je čuva i prati tako da Celal uvijek zna gdje je. I dolazili li Sarp. Jer mi se čini da Sarp ćiri. Čini mi se to po okruženju.


Kad je to izjavio? Ne sjećam se je li izjavio to za nju. Tko to piše? Zadnje vrijeme nisam baš toliko pratila ove na twitteru, možda mi je promaklo. Ali ne znam je li to spomenuo prije. Jest bilo nešto o njoj, a je li rekao tako ne znam.
Evo nešto gdje je spominje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 489512047 To je bilo još za vrijeme AFK-a.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 11:26 am

Saro, ajde ova zadnja dva pitanja u crnom prevedi kad uhvatiš vremena.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 12:53 pm

Znam ja da je mogla i bliže kezz predugo su nas držali na ledu...

Da,zaboravila sam na onog tipa što prati Melek.Zato ste vi tu da me podsjetite..

Što se Merta tiče i ja mislim da neće nikom reći..želim samo da se radnja počne malo raspetljavati..

Napisala jučer jedna osoba u grupi Arkadšice..na što su sve stare Caginice rekle da to nisu nigdje pročitale,nasmijala me jedna koja je napisala pratim ga još dok je bio u hodalici,a za to nisam čula..

Ima tih par žena koje sam čitala na nekim temama,a vole Cagu kao i mi...




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 2:44 pm

A što ćeš.

Rado ću te ja podsjetiti, ali ne znam jesam li u pravu. Ja ti to kombiniram slike sa seta (one kad je slikan Cagin auto i Melekina kuća) s fragijem... I tako po okruženju i ulici pretpostavljam. A i onaj lik se ne vidi, ali bi mogao biti taj.

I meni je dobro da se radnja malo ubrza.

Najjači su mi oni koji prospu neki takozvani izvor u koji bih ja kao trebala vjerovati, a ne navedu otkud im. Ima puno intervjua, ne može čovjek sve upratiti. Ali ovo ja eto nisam čula. Složila bih se s onima koji ne znaju da je on izjavio da je najljepša Turkinja. U ovom intervjuu koji sam ti stavila iz 2011. godine stoji da je voli, da ima prirodnu ljepotu, da bi radio s njom. Ali ne da je najljepša. Naravno, ako sam ja dobro prevela. Zato i čekam Saru.
Sara je kao i ove koja ga prati od hodalice.
Izvještavaj ti o ovome.

Dobro je da ima nešto fanica koje su uz njega.


Danas se snima.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C1P5XP_XgAAXL07
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 8:04 pm

Sa seta.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C1RJV66W8AEOewi
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyTue Jan 03, 2017 8:04 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C1RJeQhXcAAm8dl
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 04, 2017 9:58 am

Hvala Poncha,dobro ti to povezuješ...jučer sam vidjela sliku policajca Selima sa fanom
u Caginoj garaži piše da je nova..mene povremeni muči to što nisam sigurna je li slika
stara ili nova.
Hvala i za prijevod intervjua,ma nije toliko bitno,samo me zanimalo je li vi
nešto o tome znate..čitajući vas već više od godinu dana,shvatila sam da ovdje
mogu dobiti najpouzdanije informacije.
Ljudi svašta pišu i nije ih briga koliko je izvor pouzdan..ali moram priznati da sam
i ja svašta vjerovala na početku forumovanja...

Ova beba mi izgleda kao lutka...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyWed Jan 04, 2017 11:14 am

To je najgore kad stave sliku i fan stranice napišu da je nova i onda ne znaš je li starija, ali tek objavljena ili je novo. Jasnije mi bude ako znam ili vidim original sliku/video s kojeg su fan stranice i fanovi preuzeli sliku. Zato sam te i pitala tko to kaže, jer ako znam tko je objavio i odakle mu izvor onda mogu zaključiti je li novo ili staro. I kakav je taj izvor.
Tako da svakako se slažem s tobom. Prije sam mogla po Caginoj frizuri, ali sad je teže kad nema kose.
Za ovo ne znam, moguće da je izvučeno iz konteksta, moguće da je nekad stvarno tako rekao. Možda fanovi, pogotovo Tubini su tako predstavili. Ali, nekako poznajući Cagu mislim da tako nešto nije izjavio.
Iako, Tubini fanovi, Arapi, jako vole Cagu. To je Sara rekla, nismo to znale.

Ma znam da nije bitno.
Hvala ti što misliš da mi imamo najpouzdanije informacije. Ja ne mislim da imamo, ali recimo da jedna od nas uvijek prati što se događa pa onda nam puno ni ne promakne. Često mi ni ne stavljamo sve ako znamo da je ona druga vidjela. Možda nam nekad nešto i promakne. Ti kad god želiš nešto staviti, stavi ili pitaj. Ili ako štogod čuješ o drugim likovima, glumcima, slobodno. Jer koliko god pratim što se događa s Cagom, drugi mi likovi prođu neprimjetno. Npr. slike sa seta s Arasom ili drugim glumcima...
Nemoj se ustručavati ili misliti da je nepotrebno. Možda ćeš ti vidjeti prije nego mi nešto. Ili ako ovako nešto čuješ.

Upravo to. Nekima izvor nije bitan. I ja sam na početku forumovanja vjerovala sve što forumaši napišu, pogotovo kad ne znam jezik. Ali nekako, uz Cagu i neke serije sam počela čitati i onda mi je postalo važno otkud informacija i je li točna.

I meni beba izgleda kao lutka. Previše je lako on drži, ali što bi mu netko uvalio lutku u ruku da se slika. Tako da mislim da je to dijete.


Ovo je od sinoć. Tako kažu.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 C1Ry2mzUUAASI9s
Opet kod kebapci Celala.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyThu Jan 05, 2017 9:33 am

Računam da bi danas mogao biti drugi fragi. Valjda su uspjeli snimiti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyThu Jan 05, 2017 9:34 am

Mogu i slike. Obično idu petkom, ali sad je već prošlo više vremena.

Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyThu Jan 05, 2017 10:02 am

Poncha ::
Mogu i slike. Obično idu petkom, ali sad je već prošlo više vremena.


kezz kezz.upravu si opet,pobrkala sam dane...gledala sinoć dijelove Keremove serije,ima mi nešto...nekako sam Leylu baš zavoljela,a još
više želim da mu serija uspije,jer mu ovi neki fanovi zamjeraju vezu sa SS,čak mu neće zbog toga ni seriju gledati..Ne znam koliko znate o njemu,djevojka prije Sere mu je bila Ece iz AFK.Njegove partnerice
što životne što serijske je Caga ljubio prije njega...

Mislim da su za sliku s bebom krive rukavice,na prvu se ne vidi ruka ili ruke..a kao da je problem
ovakvom dečku držati bebicu s lakoćom:DD:

Koji snijeg je počeo kod mene...Idem raditi...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyThu Jan 05, 2017 10:32 am

Mislim da bi mogli danas nešto objaviti. Ako nemaju dovoljno snimljeno za fragi (a mislim da su barem sad mogli uhvatiti koji dan prednosti dok snimaju), onda objaviti slike.

Baš sam htjela nekoga pitati kakva je Keremova serija. Meni se po sinopsisu i po fragiju učinila zanimljivom. Mislim da je Ece dobro napravila što je Keremu stavila da zna puste jezike i da nije živio u Turskoj, tako mu je opravdala turski govor.
Znaš li hoće li itko prevoditi seriju? Možda bih gledala, ali bez prijevoda ne vjerujem, a dva puta još i manje.
Pratila sam ja Kerema donekle, gledala sam maratonski prvu mu seriju pa sam upratila za Yagmur. Dobro ti ovo kažeš. Yagmur, Serenay, sad Leyla.
Tko neće gledati seriju? A nek zamjeraju... Jesu li to isti koji nisu i MC gledali?
Nije ni MC zbog toga propao.

Ja bih voljela iz više razloga da uspije serija. Prvi, u tom slučaju Ay yapimu ne bi trebala serija koja sigurno ide u drugu sezonu, a to bi mogao biti Icerde jer su ostale slabijeg rejtinga. Za Icerde je nepotrebno da duže. Drugi, zašto Kerem ne bi imao svoju seriju koja je gledana. Treći, Ece piše scenarij, ne vjerujem da će pisati Cagi.
Jedino mi nije jasno zašto je Ay yapim pustio srijedu kad je dan težak i već tada imaju svoju Kara sevdu.

Vjerojatno. A i mater koja je stavila dijete u ruke. Ma što bi njemu bio problem. Nego da je vani, bio bi ga zagrlio.

Radi ti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyThu Jan 05, 2017 1:42 pm

Saro, ne znam gdje si. Pratiš li twitter?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 EmptyThu Jan 05, 2017 4:31 pm

Svracam kod vas svaki dan da bacim pogled sta ima novo. Vidim da ste se vas dve raspisale, ali to sad ne citam ovako na brzinu, to cu s gustom kad budem imala vremena da odgovaram.

Twitter pratim malo, ulazim samo kod uhoda da vidim novosti. Izgleda da se Ilknur i Engin razvode.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 35 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 35 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: